هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: تولد بیست سالگی جادوگران
پیام زده شده در: ۱۵:۰۹:۴۸ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
#2

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
سلام دوباره.

اول از همه می‌خوام از استقبال پرشور شما کاربران عزیز سایت جادوگران تشکر کنم که از هر دو تاریخ اعلام شده استقبال زیادی به عمل آوردین.

با توجه به نتیجه نهایی نظرسنجی پس از حذف آرای باطله، میتینگ جشن تولد بیست سالگی سایت جادوگران در تاریخ پنج‌شنبه 7 دی ماه برگزار خواهد شد.

لطفا کسانی که قادر به شرکت در میتینگ در این تاریخ هستن، حتما تا پایان پنج‌شنبه هفته آینده یعنی 30 آذر ماه، به من پیام شخصی بفرستن و دو چیز رو اعلام کنن:

1. این که قطعا در میتینگ حضور دارن یا با احتمال بالایی شرکت می‌کنن.
2. تعداد همراهان (باز اگه قطعی یا احتمالیه مشخص کنید).

چون برای رزرو مکان و حجم کیک لازمه حدودا تعداد شرکت‌کنندگان رو بدونیم.

بعد از پایان مهلت، پیام‌شخصی‌ای شامل مکان برگزاری میتینگ و آدرس دقیقش بعلاوه شماره همراهی که در صورت نیاز بتونین باهاش تماس برقرار کنین برای کسانی که به من پیام شخصی زدن، ارسال می‌شه. ساعت شروع میتینگ هم به احتمال بالایی ساعت 15:30 خواهد بود.

بازم تکرار می‌کنم همراه شما لزوما نباید عضو سایت جادوگران باشه و افراد کم سن و سال می‌تونن با پدر و/یا مادر عزیزشون در میتینگ شرکت کنن.

هم‌چنین به پیشنهاد یکی از اعضای سایت، احتمالش هست که کل میتینگ به صورت آنلاین در دیسکورد جادوگران پخش بشه. اگه هم به هر دلیلی نشد که بشه، احتمالا مدت زمان خاصی (بین نیم ساعت تا یک ساعت) به بخش آنلاین اختصاص داده می‌شه تا عزیزانِ حضوری و غیر حضوری بتونن با هم ارتباط برقرار کنن.

در نهایت، حرفای هاگرید از آخرین میتینگ حضوری سایت رو با کمی تغییر نقل قول می‌کنم:
نقل قول:
احتمالاً به رسم هر سال یک کیک هم تهیه کنیم و مجدداً به رسم هر سال، هزینه‌ی تهیه‌ش رو بین هم تقسیم کنیم. با توجه به تعدادمون هزینه‌ش چیز عجیب و غریبی نمیشه. این مبلغ اضافه بر مبلغیه که هرکس بابت سفارش چیزی که می‌خواد، به کافه می‌ده.

اگر هم شک دارید به اومدن و از روی خجالتی‌بودن و گوشه‌گیری نمی‌خواید بیاید، بهم پخ بدید که قانعتون کنم همه‌مون شبیه همیم و خوش خواهد گذشت.
توجه!
با توجه به استقبال بالایی که از هر دو تاریخ شد و اعضا امکان شرکتش رو داشتن، ما خیلی خیلی دوست داشتیم که بتونیم دو برنامه برای دو میتینگ در هر دو تاریخ داشته باشیم تا همه بتونن شرکت کنن، ولی به خاطر تعطیلی 4 روزه‌ای که شامل 21 بهمن می‌شه، هیچ مدیری در حال حاضر امکانش رو نداره که در اون تاریخ در میتینگ شرکت کنه تا بتونه مدیریت میتینگ رو برعهده بگیره. ولی ما بدون این که قولی بدیم، تمام تلاشمون رو می‌کنیم که بتونیم این برنامه رو هم جور کنیم.
جادوگران بیست ساله شد!
پیام زده شده در: ۲۰:۵۴:۱۳ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
#1

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
سلام به همگی!

همونطور که احتمالا اعضای قدیمی‌تر بدونن، هنوز چند هفته با تولد جادوگران فاصله داریم. (11 دی ماه تولد سایته)

ولی ازونجایی که جادوگران اصلا هم وسط امتحانات به دنیا نیومده، اصولا برگزاری میتینگ حضوری جشن تولد سایت در بازه‌های زمانی بعد یا قبل از روز تولدش برگزار می‌شه.

متاسفانه از زمانی که کرونا همه‌گیر شد، جشن تولدهای سایت به صورت مجازی برگزار شد. ولی وقتشه که دوباره میتینگ‌های حضوری سایت سرجاش برگرده.

دو تاریخ برای برگزاری میتینگ در نظر گرفته شده که با انتخاب شما روزی که بیشترین رای رو بیاره، بعنوان تاریخ نهایی برگزاری میتینگ تولد سایت انتخاب می‌شه.


پنج‌شنبه 7 دی یا شنبه 21 بهمن (بین التعطیلیه!)


میتینگ در یکی از کافه‌های تهران برگزار می‌شه. مکان دقیق برگزاری برای کسانی که حضورشون برای شرکت در میتینگ قطعی، یا با احتمال بالایی هست به صورت پیام‌شخصی بعد از نهایی شدن زمان و مکان ارسال می‌شه.

لطفا کاربران سایت جادوگران برنامه‌ریزی‌های خودشون رو بکنن و تا پایان هفته آینده (پنج‌شنبه، 23 آذر) کسانی که قادر به شرکت در میتینگ در یکی از این دو تاریخ، یا هر دو هستن، در نظرسنجی تاپیک شرکت کنن. دقت کنین که تو نظرسنجی امکان انتخاب هر دو تاریخ با هم رو دارین. در نهایت روزی که بیشترین رای رو بیاره، زمان نهایی برگزاری میتینگ می‌شه.

توجه داشته باشین که داشتن همراه تو میتینگ آزاده و لزومی نداره همراه شما حتما عضو سایت جادوگران باشه. ضمن این که افراد کم سن و سال‌تر حتی می‌تونن با پدر یا مادر عزیزشون در میتینگ شرکت کنن.

بدیهیه اگه تعداد قابل قبولی برای شرکت در میتینگ در هرکدوم از دو تاریخ اعلام آمادگی نکنن، میتینگ کنسل خواهد شد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶ ۲۱:۰۱:۳۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶ ۲۱:۰۴:۲۱
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶ ۲۱:۲۹:۲۴
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۰:۰۰:۴۴
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.