هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دیدن این گزارش برای کسانی که از اتفاقات اخیر سایت بی اطلاع هستند توصیه نمی شود

گوینده ی خبر: دیروز ما شاهد یک نزاع و هرج مرج در محله ی جادوگران بودیم که سر انجام با وساطت پلیس ختم به خیر شد هم اکنون توجه شما رو به گوشه هایی از اون جلب میکنم که گزارشگر همیشه در صحنه ی ما اون رو تهیه کرده
دوربین دونفر رو نشون میده که دارن با هم بگو مگو میکنن
جاهل شماره ی 1 : آی نفس کش تو که از فوتوشاپ هیچ نمی دانی سخن کوتاه کن
جاهل شماره ی 2 :فوتوشاپ بر سرم خورد من خدای رول و پلینگم تو به چه حقی در آنجا دخالت کردی
جاهل شماره ی 1: همین هست و خواهد بود
جاهل شماره ی 2:مردش هستی اندکی بایست تا پدرم را آورم ابله
جاهل شماره ی 1:چنان بوتت کنم که در کف بمانی
جاهل شماره ی 2: جواب ابلهان خاموشیست

گزارشگر: بله در سمت دیگر میدان چند نفر سمج یکی از ریش سفیدان محله را پیدا کرده اند
سمج شماره ی 1: توضیح همی بده
ریش سفید: هر چه شما گویید درست است و هر چه شما نمی گوئید نادرست من همواره مخالفت با ریش سفیدانبوده ام من شما را درک کنم همان گونه که پر و پاچه ی ما را هوشت نمودند من خود به مقدار متنابهی دپرس شدم
حال اگر مدیر گویید این من گویم آن و این تفاوت است در نظر که من طرفدارش بوده ام
سمج شماره ی 2: من عامل فساد را به دو دست خویش خفه سازم
ریش سفید: من نیز خفه سازم و من در دهن این ریش سفیدان دیگر زنم و نتوانستم به انها حالی کنم که هر کس به طریقی حال در وکند
دوربین یک تکون میخوره و خاموش میشه
گویینده: بله بینندگان عزیز در اینجا جاهل شما ره ی 1 و 2 ما را دیدند و به سوی عوامل ما حمله کردند و حالی به فیلمبر دار و گزارشگر ما دادند به طوری که هم اکنون داخل سنت مانگو بستری هستند

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
اسنیپ: بعدش چی شد
هری: خوب اونجا گراپی من رو رو زمین خوابوند و هر یک ربع یک بار با دستش میزد تو سرم
اسنیپ: چرا؟
هری: خوب دست خودش نبود تو خواب بود دیگه
اسنیپ: فردا بر گشتین خونه؟
هری: نه
اسنیپ: برای چی؟
هری: خوب من سر صبح که گراپی خوابش برد تازه تونستم بخوابم و از اونجایی که من تو خواب حرف میزنم یک چیزایی احتمالا گفتم که نمید خوشش نمی یومده
اسنیپ: گراپی شما چی شنیدید؟
گراپی: من شنیدم که هری هی میگفت نه اقدس من هم تو رو هم اختر رو به یک اندازه دوست دارم من رو تنها نگزار
هری:
اسنیپ: خوب شما چی کار کردید؟
گراپی: رفتم و به نمید گفتم
اسنیپ: نمید چی کار کرد
گراپی: اول یک فصل من رو زد و بعد از اون گفت هری یک هفته دیگه پیش تو بمونه تا ببینم این اقدسه دیگه کیه
(( ادامه ی برنامه در قسمتهای بعد))

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
خب از این به بعد با برنامه ی اسنیپ چربامبول در خدمت شما هستیم!

اسنیپ:بحث امروز ما درباره ی آقای پاتر هستش!
اسنیپ:و میهمان ما نیز آقای پاتر هستش!

اسنیپ:خب آقای پاتر شما چگونه فردی هستید معمولا؟
هری:من فرد خوبی هستم!
اسنیپ:نه منظورم اینه که چه خصوصیاتی دارید؟
هری:خصوصیات داریم تا خصوصیات!
اسنیپ:اصلا هیچی!
اسنیپ:از عیالتون نمید تعریف کنید!
هری:نمید هم زن خوبیه!
اسنیپ:
اسنیپ:خب روابطتون چطوریه؟
هری:عارضم خدمتت که یک بار خسته مونه داشتم میرفتم خونه که نمید بهم گیر داد!!(از نو سه پیچ)
اسنیپ:خب....
هری:بعد بهم شک کرد؟
اسنیپ:چه نوع شکی؟
هری:آخه دیر اومده بودم خونه...!
اسنیپ:خب...
هری:بعد گراپی رو آورد که منو چک کنه!آخه گراوپی اسنتعداد خاصی تو آدم شناسی داره...اصلآ رشته ای که تحصیل کرده روانشناسی و مشکلات جامعه!و آدمشناس هستش!
اسنیپ:بعدش چی شد؟
هری:چشتون روز بد نبینه!
هری:گراپی رفت دم گوش نمید یک چیزایی گفت بهش!
هری:منم فکر کردم تبرئه شدم!
هری:بعد یک هو نمید با چشمهای ورقلمبیده منو نیگا کرد!
نمید در آن لحظه:
هری:چی شده عزیزم؟
نمید:اختر میاری واسه من!!خوردت میکنم!!
هری:
هری:گراوپی تو یک چیزی بگو!!
گراوپ:شرمنده اخلاق آسلامیت!
اسنیپ:بعدش چی شد؟
هری:من که اون موقع حسابی ترسیده بودم به نمید گفتم سو تفاهم پیش اومده ولی اون گوش نکرد!
نمید:شب باید بیرون بخوای!
هری: این دفعه رو ببخش عزیزم!
هری:منم رفتم خونه ی گراوپ اینا خوابیدم!!هر چند زیاد خوش نگذشت!
((ادامه ی برنامه در قسمتهای بعد))

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۰:۲۷ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
خب عزيزان دل برادر ميرسم به برنامه هميشگي و آشناي همنشيني با ماراها نيشششششششششششششششششش

در اين برنامه به شما آموزش خواهم داد چوگونه از يك ديكشنري زبان مار ها استفاده كنيد

-=-=-=-=-=-=- آهنگ ديك دنگ ديش دوووم بووووووووو! م

خوب سلام عزيزان نيشش مدتي بود اين برنامه نيشششششششش به علت برخي از مشكلات نيششششش پخش نميدش نييشششش خوشبختانه اين مشكلات عديده و نديده به خوبي نيييييش و خوشي حل شد نيييييييش

خوب بگذريم نييييش
براي استفاده از يك ديكشنري مار زبان بايد در ابتادا نيششششششش يك مار داشت نيشششش ترجيحان طوله افعي باشه نيششششش كه راحتر بشه باهاش كار كرد نيشششش خوب لطفا صفحه اول كتاب رو باز كنيد -

=-=-=-
ديلي ليلينگ دلي لينگ دلنگ دولونگ تق !
پياهماهي بازرگاني

ريش ترراش مرلين --> با ريش تلاش مرلين صورت خود را چون كله كينگي وزير نگاه داريد ريششششش تراش مرررلين

-=-=-
ديلي ليلينگ دلي لينگ دلنگ دولونگ تق !

-باز كنيد نيشششششششش سپس زبان خود را از حلق بيرون آورد نيشششششششششش و به صورت حلقوي نيششششششش بروي دندانتان قرار دهيد و كلمات را تلفظ كنيد نيش نيش نيييششششششششششششش
تا برنامه بعد خدا خافظنيشششششششششششش
-=-=-=-
( توجه تمام كلامات را با تشديد بخوانيد )

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
صدای دموکراسی - پیشنهاد - مصاحبه

{گزارشگر : باشما خستیم با گزارش ویژه خبری ساعت 10 و با گودریک گریفندور!
گریفندور : بله متشکرم!
گ : خوب با توجه به کمی وقت بریم سر اصل مطلب...ویکتور کرام باز هم بر جعلی بودن فیلم تایید کردن!
گریفندور : هووووم...شنیدم...بله لازمه توضیحاتی رو بدم و در ضمن توضیحاتی که جناب مرلین کبیر در مورد جعلی نبودن فیلم دادن تا قسمتی غلته...در واقع شما میدونید که یک آینه تصویر وارونه جانبی ایجاد میکنه...
گ : بله ولی در دوربین که آینه بکار نمیره...
گریفندور : بله ولی ما برای مخفی ماندن تصاویر مجبور شدیم از یه طلسم به جای دوربین استفاده کنیم...
گ : طلسم ؟!
گریفندور : بله این طلسم ساخت خودمه...و شما میتونید اونو در دبیر خانه رسیدگی به طلسمهای جدید ببینید (پست آخر) متاسفانه این طلسم اشکالی داشت که خودم متوجهش نشده بودم!
اشکال اینجا بود که این طلسم به صورت آینه عمل میکنه و تصویر وارونه جانبی ایجاد میکنه!
گ : میتونید بیشتر توضیح بدید؟
گریفندور : البته! یعنی در تصویر دست چپ کرام چوبدستی داره ولی در واقع این یه تصویر برعکس یا وارونه جانبیه...
گ : جالبه!
گریفندور : میشه بپرسم چیش جالبه! این که کرام و جامعه جادوگری فکر کردن من یه متقلب شیادم جالبه؟؟؟؟!!!!
گ : نه...من...
گریفندور : بله این یه سو تفاهم بود...در ضمن این نکته رو اضافه کنم که این تصاویر کمی خش داشتن در واقع ماموری که این فیلم رو ضبط کرد گفت که خودش اشک ویکتور کرام رو دیده...ویکتور کرام آدم حساسیه و من مطمئنم خودش هرگز حاظر به همچین کاری رو نداره و فقط به دلیل اغفال کینگ به این روز افتاده... من از همین جا به ویکتور اعلام میکنم که به طرف سفیدها بازگرده و فطرت سفید و پاک خودش رو به مقام نفروشه و بهش میگم که بهتره کمی خودش رو ببینه که هوش و استعداد ناب خودش رو در چه کاری ریخته...اون عضو گروه اسلایترینه و این برای یکی از اشخاص اول کشور اصلا شایسته نیست! من اینجا بگم که هدف اصلی ما فقط برکناری کینگزلی است نه کس دیگری!
گ : ممنون جناب گریفندور نظرتون در مورد آشوب در کشور چیست؟
گریفندور : بله...بله...راستش من اصلا دوست ندارم و میدونم شما هم دوست ندارین که در جامعه ای پر آشوب زندگی کنین و صبح با ترس از خطرات از خونه بیرون برین پس من فقط پیشنهاد میکنم که انتخاباتی 5 روزه برگزار بشه و کسانی که با کینگ یا مرلین موافقن رای
بدن تا همه چیز تمام بشه!
گ: بله ممنون جناب گریفندور...
تا دیداری بعد خدا نگهدار...}

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۲۴ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
دلسوز ملت کیست؟

گ:برای جواب به این سئوال به منزل ویکتور کرام آمده ایم!!...آقای کرام در جواب به این سئوال چه حرفایی دارید؟

کرام:برای من خیلی جالبه!!...عده ای خود را دلسوز ملت میدونن و خودشون رو نماینده ملت معرفی میکنن....در حالی که جامعه جادوگری ذره ای علاقه به اونها نداره......و در ضمن هی سر ملت منت میگذارن که آهای!!!همه اینکارا رو که من میکنم به خاطر ملته!!!من دلسوز ملتم!!!....در حالی که اصلا اینطور نیست!!!

گ:منظورتون آقای مرلین که نیست!!!؟

کرام:اتفاقا منظورم دقیقا ایشونه!!!!....ببینید ما این همه کار در وزارت سحر و جادو انجام میدیم ولی اینارو تو بوق!!! نمیکنیم....ولی ایشون کارهای نکردشو!!((همون دلسوزی!!)) رو هی اعلام میکنن.....خود شما نگاه کنید در همین برنامه نشستی با مسئولین چندبار اعلام دلسوزی کردند!!!....یکی بره آتشنشانی خبر کنه دل ایشونو خاموش کنه!!!!سوخت بابا!!!

گ:شما دلسوز ملت رو چه کسی میدونید؟

کرام:جواب مشخصه کینگزلی!!!....ایشون بودند که همیشه طرفدار جوانا بودند و هستند و همیشه در راس کارها به جوانان تکیه میکردند....آیا این چیزی غیر از آینده نگریه؟

گ:پس دلیل این آشوبهای چند روز اخیر چیه؟

کرام:بارها گفتم بازم میگم!!....کسب قدرت برای این عده خیلی مهمه...اینها میخوان پولهای بانک گرنگوتز رو به جیب بزنن...میخوان اسلحه های سازمان اسرارو به گروهای تروریستی بفروشن!!!....و هزار فکر خانمان براندازی دارن که بعدا اعلام میشه!!

گ:خیلی منون از شما!!

کرام:خواهش!!....دوستان گول این عده!!که مثل قصه بزبزقندی خودشونو سفید کردند نخورید!!!...تو قصه گرگه میاد پنجولاشو سفید میکنه!!...اینجا میان ریشاشونو سفید میکنن...البته این پیامی بود برای جادوگران زیر 7 سال!!!که بیشتر طرفداران مرلینو تشکیل میدن!!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۴
از بارو_خانه ی ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 192
آفلاین
يك اخبار فوري
آرتور ويزلي در صفحه ي تلويزيون ظاهر ميشود
خوشحالم كه بعد از مدت ها دوباره شما رو ديدار ميكنم
من دوباره برگشتم تا اينجا دولت تعيين كنم
من اومدم تا دوره جديد وزيريمو آغاز كنم ميدونم كه شما از من طرفداري خواهيد كرد تا من تو دهن اين دولت بزنم
كرام اونطرف ظاهر ميشه
كرام: تو از كجا پيدات شد؟
آرتور:از سي سي يو پيدام شد
كرام زير لبي به كارگردان برنامه:قعطش كنيد قعطش كنيد
آرتور:ما منتظر ياري سبز شما هستيم بنياد حمايت از ! @%@%،$×^)^%×)%^))××(،(×.....

I come back

بدون نام
ديم ديريم ديم ديريم ديم ديم ديم ديم ! ديم ديريم ديم ديريم ديم دي ديم ديريديم !

- اخبار شبانگاهي تلويزيون تسخير شده " جادوگران تي . وي " .
شامل :
1 - گزارش تصويري تام و تمام سخنراني كوبنده دنيس كريوي با عنوان :
اين صداي دموكراسي است ! كه در فضا مي پيچد !
2 - .........................

و اينك گزارش تصويري اين سخنراني در مسجد جامع جادوگران واقع در دياگون :

- اهم اهم ..... اين صداي دينيس كريوي مي باشد كه مي خواهد براي شما سخنراني كوبنده اي در مورده استكبار لردد مملي و كينگزلي براي شما صوبت نمايد ! اينجانب دنيس كريوي صوبت خود را از استكبار و استكباره هاي درون اين سايت اعم از استكبار مملي و غيره شروع ميكنم . ملت ! توجه داشته باشيد كه چه استكباره هايي در دنبال شماست و به دنبال استكباره استكبار به دنبال شماست ! چرا ؟ زيرا خانم ها مقدمند و استكباره مونث مي باشد برادران آسلاميوسيستيميك ! خوب از كدام استكباره اين سايت شروع كنم يا ملت ؟ نه خود شما بگوييد از كدام شروع كنم ؟ از استكبار بلا بگويم كه هيچ و پوچ شد و رفت خونشون ! از استكباره دوشيزه خانم دلاكوره بگويم كه وي نيز ايضا به همت برادران و خواهران آسلامي و به خصوص باعنايت و توجه برادر گرامي حاجي داركي هيچ و نيز پوچ شد !؟ پس نتيجه مي گيريم كه هيچ گونه استكباره اي در سايت موجود نمي باشد پس دوباره شماره گيري نفرمايد ! خوب يه راست ميريم يه سراغ استكبار و موستكبران تاكيد ميكنم مستكبر نه موستكبران سايت ! در اينجاست كه بايد بگويم :
باز اين چه استكبارش است كه در سايت جادوگران است !؟
واي .... وااااااااااااااي ! چه بگويم برايتان ..... چه بگويم از اين استكبار فراگير اين كينگزلي ! نه خودت بگو چي بگم ؟! يه صلوات بفرست تا واست بگم چي بگم !
ملت : الاف كرديد مارا ........
خوب دستون درد نكنه ملت ..... چه صفايي به اين مكان داديد با اين صلوات مشتي تون ! واقعا اين جمع رو گلاب باران كرديد ! اوحسنتم تاكيد ميكنم احسنتم نه اوحسنتم ! بهرته كه از بحث خارج نشيم برادران و خواهران too ! خوب مگر يادتان نيست ؟ نه مگر يادتان نيست كه با چه آفتابه بازي يي توانستند وي را به وزارت برسانند !؟ اين يك نمونه از استكبار هاي كينگزلي است كه برايتان گفتم . ديگر .... ديگر ...... چه بگويم ... اگر يادتان باشد ما جادوگران گلبهي رو براي همين برادر كينگزلي ساختيم كه به بالين خانه برگردد ! و دست از وزارت و غيره بكشد ! در واقع دل كار اين بوده تاببينيم چه ميشود ..... برادر يك ليوان آب لطفا لطف كنيد !
برادر : چشم دنيس جان .. الان !
غريق موطوشكري بشي ! خوب چه ميگفتيم ؟ آها برادر ! خوب يك نمونه از استكبار مملي برايتان بگويم كه جگرهايتان داغ شود برادر ! اهم ... اهم دستت درد نكنه برادر .... قولوپ ... قولوپ .... قولووووووووووووووووپ ! هااااااااااا ! پپسي ! آوووو ! ببخشيد برادر با تبليغ پپسي اشتب زدم ! مرا ببخشيد ! خوب يك نمونه از استكبار مملي اين است كه ... مگر شما از قضيه آفتابه سازي هاگزميد خبر نداريد ؟ بابا ... برادر مملي يك كارخانه آفتابه سازي مامان در هاگزميد بنا نهادند كه در انواع رنگها قابليت پمپاژ آب را نيز دارد ! بلي اينها ... يعني سرمايه كارخانه ..... تمام از بيت السايت است ! بلي از بيت السايت ! يعني چه ؟ يعني از پولهاي سايت ! والا ما كه بخيل نيستيم برادر آبر جان قصد ما شما نيستي برادر والا ما كه بخيل نيستيم برادر اتفاقا از همين آفتابه ها استفاده ميكنيم و چه كيفي هم ميكنيم برادر ! كيفور ميشويم ! از شما چه پنهان به رنگ گلبهي تهيه نموديم كه همزاد پنداري شود ! ولكن ما كه به مال ملت چشم نداريم ! بخور نوشه جانت برادر ! ولي اين يكي از نمونه هاي استكبار لردمملي مي باشد ! همي آنشالله از موستكبري در بيايند !
ملت : آمين !
خوب جلسه اول سخنراني ما درمورده استكبار و غيره كم كم داره تموم ميشه ناناز جان ! لپ كلوم برادر ! همي مرلين و فاج را ساپوورت كنيد ! به استكبار و استكباره ها ببخشيد زنها مقدمند استكباره ها و استكبارها و موستكبره ها و موستكبر ها تن ندهيد ! با مرلين و فاج و برادر گريفيندور باشيد كه ايشالله از طرف خدا ساپوورت شويد ! همي اطمينان كامل را دارا مي باشم كه سياست فاج همي بهتر از كينگزلي مي باشد تا جلسه بعدي ...... ياحق !

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
گ:آیا شما قبول دارین که کرام چوبدستیشو از جیبتون درآورد؟

مرلین: شما نمیخواین دست از اون دوئل مسخره بردارین؟ خب شاید چوبدستی از دستم افتاده بوده روی زمین.. یا از جیبم.. چون اون ردایی که پوشیده بودم رو هنوز ندوخته بودمش کامل...

گ:کرام معتقده شما به عروسک میگفتین مامان من چطوری جادو کنم! راسته؟

مرلین: اول باید بگم که نمیدونم ریش من چه ربطی به توانستن تلفظ ورد دارد؟ حتی اگر کرام میتوانسته منو ببینه توان گرفتن چوبدستی رو نداشته.. حتی با شصت پاش!.. در مورد عروسک هم که قبلا توضیح داده بودم.. ضمن این که تخت کرام از تخت من هشت تخت فاصله داشت و زمزمه ها و وردهای که میخوندم رو نمیشنید.

گ:در مورد فیلم ما از کجا بدوونیم اون فیلم جعلی نیست؟ آیا کرام دست چپه؟

مرلین: کرام خیلی آب زیر کاهه.. اون هوش جوونیش رو هم داره.. همیشه سعی میکنه در شرایط خاص حالتاش رو عوض کنه.. علاوه بر چپ دست بودن در تصویر ایشون موهاشو به سمت چپش انداخته که بازم خلاف قاعدشه...

گ:خوب نظرتون راجع به گفته کرام مبنی بر بدنبال قدرت بودن شما چیست؟

مرلین: من هرگونه قدرتی رو دارم.. اعم از جادوهای تجربی.. علمی قرون وسطایی و خیلی جادوهای پیشرفته... نیازی ندارم به قدرت بیشتر... نیازی هم به قدرتهای وزارتی ندارم... من فقط دلم به حال کرام و این ملت میسوزه و نمیخوام از دست برن...

گ:متشکر از شما
مرلین: خواهش!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
صدای دموکراسی - مصاحبه
دنیس : با سلام این صدای دموکراسیست...صدای جادوگرانی که برای آزادی احترامقائلند! من دنیس کریوی مجری جدید جادوگر تی وی تسخیر شده یا صدای دموکراسی هستم بله ما مصاحبه ای دیدنی رو با گودریک گریفندور انجام دادیم که این روزها سرش خیلی شلوغ...توجه کنین...
{ گزارشگر : با سلام این صدای دموکراسیست! و ما با شما هستیم در میان مردم انقلابی که در هاگزمید تظاهرات کردن و همچنین با گودریک گریفندور!
ملت حاظر در صحنه : هورا...هیپ...هیپ هورا !!!
گ : سلام جناب گریفندور!
گریفندور : سلام !
گ : عزیزم برو کنار...بله داشتم میگفتیم تازه گیا پیام امروز رو خوندین؟
گریفندور : بله همیشه میخونم...روزنامه آزادیه...
گ : نظرتون راجع به همدستیه مرلین با...
گریفندور : میخواین بگین با ولدمورت هان؟! شما باور میکنین؟ من یه مثال در مورد حرفهای ویکتور کرام میزنم:
فرض کنین که یه فروشنده یه کاسه ماست توی مغازش داره که مال دو ماه پیشه و مونده شده...ساحره ای میاد و ماست رو میخواد او میپرسه « ببخشید ماستتون تازه است ؟ » فروشنده بی برو برگرد میگه « بله خانم تازه ی تازه!!!»
متوجه شدین؟ اون هیچ وقت نمیاد خودشو زیر سوال ببره و در واقع برعکسشو جواب میده!!! اگر میبینید کینگ و یارانش شایعه کردن که مرلین و ولدمورت دستشون توی یه کاسس طبیعیه...چون کرام یا هرکس دیگه ای نمیاد بر علیه خودش حرف بزنه. پس خبری که بر علیه مرلین توسط مخالفانش شایعه میشه...بی اساسه...کاملا ! چون اونا خواهان تضعیف مرلین کبیرن! در واقع میان کاری که خودشون کردن رو به مرلین نسبت میدن...پس میبینید که احتمال همدستیه لرد سیاه با کینگ بسیار زیاده!
گ : یعنی شما به مرلین کبیر...
گریفندور : من اصلا بهش شک ندارم اون پاک ترین مردیه که من دیدم...
گ: در مورد اظهارات اخیر کرام در جادوگر تی وی چه نظری دارید؟
گریفندور : مثال بالایی اگه کرام میگه مرلین با عروسکش مامان بازی میکرده دلیلی نداره راست...بگه من اون موقع باهاش بودم مرلین کاملا حالش خوب بود و داشت برای کرام دلسوزی میکرد ... کرام اون موقع حالش خیلی بد بود!
گ : بله...ما میخواستیم نظرتون رو ...
گریفندور : درباره کرام بدونین؟ نه؟
گ : شما ذهن جو هستید؟
گریفندور : بله اینکار رو خیلی خوب بلدم و در جوابتون... من دلم برای کرام میسوزه که توسط کینگزلی اغفال شده من جای دیگه ای هم اینو به کرام گفتم که اون میتونه سیاه نباشه...اون جوون با استعدادیه ولی مال دنیا و کینگزلی و پست و مقام چشمشو کور کرده نمیبینه که داره چه بلایی سر مردم میاره...
گ : در مورد اینکه کرام فیلم شما رو تقلبی خوانده بود چه نظری دارین؟
گریفندور : تمامش حقیقته ...من از همین جا میگم که کرام گول کینگ رو نخور به طرف ما بازگرد!
گ : ممنون جناب گریفندور!
گریفندور : خواهش میکنم!}
دنیس : امیدوارم خوشتون اومده باشه تا دیداری دیگر بدرود!

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.