هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
منم كاملا مخم كار گرفته شد.ولي از وقتي فهميدم سرطان داره يه خورده مشكوك شدم.ولي بعدا ديدم كه شماها اينقدر جوي شدين به خودم گفتم كه حتما يه چيزي هست ديگه.
واقعا پرروه.ادعا هم ميكنه كه يه رولپلينگ توپ اجرا كرده.(خداييش باهال بود)
در مورده اينكه تا كسي اينكليسي مينويسه همه فكر ميكنن خداست منم موافقم.
i am an elephen behind the desk
حالا منم سرطان ناخون دارم.الن هم ميخوام برم ((ماچك دره))تا عملم كنن.((ماچك دره اسمه يه روستايه))
از اواتارها هم كه ايرارد گرفتين به من ربطي نداره.منمو خودم و عكسه خودم.
برايه امضا هم راست ميگه.اقا.يه لحظه فكر كن من برايه امضا عكس راز بقا انسان رو بزارم
تصور كنين چه قدر ضايع هست.آدم مثلا تو سايت داره ميگرده يهو چشش ميخوره به اون امضا باحاله((راز بقا))بعهمينجور كه داره نگاه ميكنه ....يهويي مامانش مياد تو اتاق....آدم هم حول ميشه....موس((موشواره)) رو ميندازه پايين.مامانه ميبينه بعدش ديگه اينترنت ممنوع.بعدش ديگه بايد ساعت بزاري ساعته 3 شب((صبح))بياي آن بشي.
ديدين به خاطره يه امضا مبتذل چه اتفاق هايي ميافته.تازه اولشو گفتم.حالا اينكه از درس عقب ميافتيم و دانشگاه قبول نميشيم و بيكار و بيآر ميام گوشه خيابون با چهارتا دختر دوست ميشيم.آخرش هم ايدز ميگيريم.معتاد ميشيم.سرطان خون واقعي ميگيريم.شب ادراري ميگيريم.مامان بابات تو رو ول ميكنن.تصادف ميكني.دستت قطع ميشه.پات ميره لايه چرخ گوشت.هرچي پول داري برايه خريدن كتاب 6 ميدي.ديگه نميتونم ادامه بدم.دخترخالم اومد خونه ما الان بايد برم( )خودتون بعدشو حدس بزنين.

ویرایش شده توسط پروفسور مينروا ‏مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۴ ۱۵:۵۹:۲۷

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
نقل قول:
گفته‌ی شخصی که خودش رو لیلا معرفی کرده‌بود:

خیلی خوب، شما بردید.
ولی اون یه ایفای نقش خیلی عالی بود.
یه ایفای نقش واقعی.

پرستار لیلا
محبوبه

منظور من اصلاً ایراد گرفتن از آواتار یا امضای کسی نبود. اتفاقاً گفتم هر کسی حق داره امضا و آواتارش رو خودش انتخاب کنه (البته در محدوده‌ی قوانین سایت) و هیچ کس دیگه‌ای هم حق نداره بگه که چرا اینو انتخاب کرده. ضمناً من اصلاً با امضای شما مخالف نیستم! لطفاً بد برداشت نکنید!!

پیام زده شده در: ۳:۲۱ شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
باز هم ابر جلوی خورشید آسلام نمانده و مثلث آبرفورث- عمو ماندانگاس- حاجی ... حقیقت را آشکار کرد...! من از ابتدا به اوش شک داشتم و فعالیت های اورو زیر نظر داشتم ... حتی یک شب با آموش مشاهده کردم ....

ولی عجب زبانی داری... ایول بابا! ولی لطفا دیگه انگلیسی ننویس... اینجا سایت طرفداران " فارسی زبان " هری پاتر می باشد...! علت اینکه همه ملت هم داوطلب میشن زبان خارجه رو ترجمه کنند چون ملت ما متاسفانه فکر می کنند اونایی که انگلیش حرف می زنند از ما بهتران هستند...!

I Am A Book!
Haji out!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱:۳۲ شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
اولا دوستان گفته ی لیلا رو ترجمه کنید لطفا!
بعدشم واقعا از دستش ناراحتم در حالی که دیر خبردار شدم که جریانش چیه! و هنوز اونطورم نمی شناسمش!
درباره آواتورها لطفا مخالفت نکنید مثلا فلوردلاکور یک لباس پوشیده بپوشه؟ عجیب نیست!
مثلا امضایه من فقط به خاطر شخصیت فلور اینجوریه چون فلور از خود راضیه پس اینا به شخصیت هایه کتاب برمی گرده لطفا ایراد نگیرید!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۰:۳۶ شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
دقیقاً با ابرفورث موافقم. اولاً عضوهای زیاد باعث دردسری برای هیچ‌کس نمی‌شن. خوب مثلاً این سایت در حدود هشتصد نفر عضو داره. خوب همون‌طور که قبلاً هم گفته‌بودیم (من و چو چانگ) تعداد اعضای فعال سایت کمتر از 8٪ کل اعضاست. و همون طور که هری‌پاتر عزیز هم گوشزد کردن، تعداد اعضای سایت و درصد پایین فعالیت یه چیز عادیه و اصلاً هم مسئله‌ی خاصی نیست. خوب واقعاً هم خیلی‌ها دوست ندارن که در بحث‌ها شرکت داشته‌باشن. ممکنه علاقه‌مند باشن که به گالری سر بزنن یا از قسمت دریافت فایل استفاده کنن. و این حرفی‌است کاملاً منطقی. ضمناً من منظور شما رو از تعداد زیاد افراد آنلاین نفمیدم. تعداد افراد آنلاین سایت در بیشتر مواقع شبانه‌روز کمتر از ده نفره. مگر در مواقع خاصی. و این باعث می‌شه که من پیشنهادی رو در مورد نشان‌دادن ماکزیمم تعداد افراد حاضر در سایت، در اون روز و در کل روزها بدم. چیز خوبیه دیگه. (اگه سورس این سایت به دست من می‌رسید، می‌دونستم چیکارش کنم!!)
در مورد امتحان ورودی هم باید بگم که بله! واقعاً که چی بشه؟ خوب شما می‌گید مثلاً چه‌جور امتحانی باشه؟ کنکور هری‌پاتر؟! اصلاً دلیلی برای این‌کار وجود نداره.
دلیلی هم وجود نداره که شناسه افرادی که پست نزدن رو قفل کنن (به همون دلایل بالایی!!)
در مورد امضاها و آواتارها. امضای هر شخصی برمیگرده به خودش. جامعه‌ی اینترنتی جوانان ایران هم به طور کامل با جامعه‌ی واقعی داخل ایران کاملاً متفاوته. در اینجا کسی ملزم به رعایت قید و بند های الکی نیست. قوانین اینجا توسط خود اعضا تدوین می‌شه. بنابراین کسی از قوانین تخلفی نکرده و هیچ چیز خلاف عرفی هم نداریم.
نقل قول:
چو چانگ هم حرف قشنگی زده که: شما كه انتظار ندارين ما اواتارهاي روسري دار بذاريم براي خودمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد افرادی که فرموده‌اید برای چت کردن میان، خوب چکارشون می‌شه کرد؟ اینجا یه سایت عمومیه و نمی‌شه جلوی اینجور کارها رو هم گرفت. مثلاً شما پیشنهاد می‌کنید که چکار کنیم؟ به قول ابرفورث غربالشون کنیم. ببینیم کیا توی چت زیاد میان، اونا رو اخراج کنیم؟ (البته مدیران سایت، جسارت نباشه‌ها، من از اول‌شخص جمع استفاده می‌کنم، نه اینکه خدای ناکرده بخوام خودم رو بجای شما عزیزان قرار بدم!!) معیار خاصی برای اینکار نداریم.
والله ما هم امیدواریم!! روز فرابرسد که این سایت بدون هیچ‌گونه مشکلی به کار خودش ادامه بده!! به امید ظهور موعود اینترنتی!! (دوستان توهینی به امام زمان (عج) نشده‌باشه‌ها.)
فیلیدا اسپور جان، همون‌طور که گفتم روی مسائل مربوط به امضا یا آواتار نمی‌شه اسم مشکل گذاشت. خوب به نظر منم امضا یا آواتار بعضی‌ها عوض بشه بهتره (جاداره همین‌جا آواتار جدید شما و ابرفورث رو که پس از مدتها !! عوض کرده، بهتون تبریک بگم!!). ولی خوب باید این حق رو به همه داد که امضا یا آواتارشون رو در محدوده‌ی قوانین سایت انتخاب کنن هر چند که ممکنه ما خوشمون نیاد. (البته اگه قانونی هر چند کلی در این ضمینه باشه...؟) نمی‌شه یقه‌ی یه نفر رو گرفت که تو بیا امضاتو عوض کن که!! داشتن رابطه با ابرفورث این رو به آدم یاد می‌ده که همیشه منطقی باشه، هرچند که اون منطق، خیلی هم خوشایند نباشه. مثل همین قضیه‌ی لیلا که منطق اون و کارکشتگیش در کار کارآگاه‌بازی(!) این کذب محض و فتنه‌ی عظیم شیطان رجیم رو بر ما آشکار ساخت. آخرشم نفمیدیم که شخصیت واقعیش کیه؟!! ولی خوب ما رو گذاشته‌بود سر کار. تا درس عبرتی باشد برای آیندگان!!!

ویرایش شده توسط James Potter در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۳ ۱۲:۴۵:۴۰

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:
هر زمان که من به سایت وارد میشوم تعداد بسیاری افراد آنلاین میبینم که بعضی از آن ها حتی یک عدد پست هم نزده اند(این را با توجه به قسمت معرفی هر شخص فهمیدم)

مگه بده؟ خيلي از كاربران به خاطر گالري، خواندن اخبار و مقالات عضو شده‌اند و شايد تا كنون محيطي مناسب پست زدن براي آنها فراهم نكرده‌ايم!
نقل قول:
شما باید قوانینی برای عضو شدن در سایت بگذارید

مگه نداريم؟ هنگام ثبت نام يه قانون كامل رو قبول مي كنيد و در سايت عضو مي‌شويد!
نقل قول:
مثلا برای عضو شدن در سایت امتحانی ورودی بگذارید یا بگویید که اگر پس از یک هفته فعالیتی در سایت انجام ندهید شناسه شما پاک خواهد شد
و شناسه کسانی که مدت هاست عضو سایت شده اند و هنوز فعالیتی نکرده اند را ببندید

كه چي بشه؟
نقل قول:
اشکال دوم این سایت استفاده از آواتار ها و امضاهای بی ربطی است که با جامعه ما جور در نمی آید

شما چيزي در مورد Free-Speech مي‌دونين؟ اينجا از اون تبعيت مي‌كنه!
نقل قول:
من خودم به شخصه از طریق مجله دنیای تصویر با این سایت آشنا شدم و فکر میکنم برای سایتی که در یک مجله(آن هم مجله ای پر طرفدار)معرفی شده خوب نباشد که این چیز ها در آن دیده شود

آنچنان اينگونه صحبت مي‌فرماييد كه گويا اينجا، شرمنده‌ام... به ناموس كسي بي احترامي شده...
نقل قول:
و اشکال دیگری که فکر میکنم از همه مهمتر باشد این است که این سایت کم کم دارد به مکان و محیطی برای دوست یابی میشود
من افرادی را دیدم که فقط برای وجود چت سایت و آشنا شدن با بقیه وارد سایت میشوند که این اصلا خوب نیست

خود مديران هم به اين نكته واقف هستند،‌و مسلمه كه نميشه اين همه كاربر رو غربال كرد و از فيلترهاي مختلف گذروند، چون هيچ قراردادي فيمابين امضا نشده كه اين كاربران بيان اينجا و فعاليت مفيد بپردازند و بروند، (يه چيز روبات‌گونه‌) و عموما خواسته يا ناخواسته ورود فرد به جامعه‌اي جديد باعث آشنايي او با افراد ديگه مي‌شه... (اگه نشه احتمال زياد اون فرد مشكل رواني داره!)
و اينكه بعضي از افراد صرفا به خاطر چت و اين مسائل به سايت ميان، شخصا نظر من اين هست كه نميشه جلوي اين چيزها رو گرفت، ساختن شناسه جديد در عرض چند دقيقه بسيار راحت امكان پذيره.
نقل قول:
مثل رول پلینگ و انتخاب جادوگر ماه و....
امیدوارم که این سایت بتواند اشکالات خود را رفع کند و مطمئن باشید که با وجود همین اشکال ها هم سایتی بسیار خوب و عالی دارید
موفق باشید
یک هری پاتریست

با آرزوي موفقيت براي شما.

-- -- -- --- ----- ------- --------
نقل قول:
چرا نميشه همراه هر پستي مثل قديما عكس رو پيوست كرد در صورتي كه با قرار دادن لينك اون عكس از روي نت اين كار امكان پذيره؟ فقط كارمون سخت شده براي هر عكسي 10 دقيقه اكانت مي پره. ايا هزينشو سايت ميده

اين به خاطر همون سوءاستفاده‌هايي بود كه بحثش شد قبلا و بعضي از افراد به جاي پيوست كردن تصاوير متناسب با موضوع، اقدام به ايجاد گالري شخصي در تاپيك مي‌كردن و يا تصاوير نامربوط (بريتني! و دوستان!) براي پستشان ارسال مي‌كردند. تنها كسي كه استفاده بهينه كرد كريچر بود كه به علت خراب‌كاريهاي بقيه ايشون هم محروم شدند!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

فیلیدا اسپور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از مگه خودت خواهر و مادر نداری ( ...) !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نقل قول:

اين مهمان گرامي؛ مثلا كدوم اواتارا؟ شما كه انتظار ندارين ما اواتارهاي روسري دار بذاريم براي خودمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و همین طور فرمودند امضاهای بی ربط ! فقط باید در رابطه با هری پاتر باشه . یعنی همه بنویسیم :
هری دوست داریم !
تعداد کسایی که امضا یا آواتارشون مشکل داشته باشه خیلی کمه ( یکی دو نفر بیشتر نیستن )

قابل توجه علاقمندان ریاضی لطفا برای رفتن به باشگاه ریاضی اینجا رو کلیک کنید
http:// mathclub.schoolnet.ir

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
من اعلام ميكنم كه ليلا منو سركار گذاشت! البته كمي تا قسمتي!

راستش من نميدونستم تا چهارم تو ايران خونده!

---------------------
اين مهمان گرامي؛ مثلا كدوم اواتارا؟ شما كه انتظار ندارين ما اواتارهاي روسري دار بذاريم براي خودمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

فیلیدا اسپور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از مگه خودت خواهر و مادر نداری ( ...) !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نقل قول:

Leila نوشته:
OK, you win
But that was an excellent ROLE PLAYING
A REAL ROLE PLAYING

جدا که خیلی پر رویی !!!!

قابل توجه علاقمندان ریاضی لطفا برای رفتن به باشگاه ریاضی اینجا رو کلیک کنید
http:// mathclub.schoolnet.ir

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
ما برديمو ما برديم چلو كبابو ما خورديم اما هري پاتر شيش نيومد. چه ربطي داشت
كريچر جان منم همينجا از اين جريان انتقاد مي كنم كه چرا يه عده ادم بيكار پيغام گروهي ميفرستن من بالاخره نفهميدم كه اين پيغام گروهي به چه درد ميخوره با اطلاع از اين امر كه تا بحال هيچ پيغامي به درد بخور فرستاده نشده. برش دارين بهتره(به تو چه مربوطه )
و اما يه سوالو پيشنهاد هم داشتم كه ميگم خدمتون
1) چرا گزينه اي كه زير هر پستي با نام "پيوست امضا" وجود كار نميكنه؟ ايا اشكال از منه ؟
2) چرا نميشه همراه هر پستي مثل قديما عكس رو پيوست كرد در صورتي كه با قرار دادن لينك اون عكس از روي نت اين كار امكان پذيره؟ فقط كارمون سخت شده براي هر عكسي 10 دقيقه اكانت مي پره. ايا هزينشو سايت ميده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.