هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چرا مودی در سال پنجم معلم دفاع در برابر جادوی سیاه نشد
پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

دنیل واتسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۵۹ دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۵
از فراسوی مرزهای پنهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 162
آفلاین
دامبلدور برای این حرف وزارت رو قبول کرد چون اگه فاج جرئت می کرد و اونو اخراج می کرد هری تنها می موند و معلوم نبود چه بلایی سرش بیاد . وزارتم برای این آمبریج رو انتخاب کرد چون کاملان مشخصه که کلاس مودی عادی نیست و ممکنه بچه ها رو علیه اون اغفال کنه .

[size=medium][color=3333FF]هر انسانی آنچه را که دوست دارد نابود می کند !
بگذا

پیام زده شده در: ۱۰:۵۳ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

روح روشنايي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۳۳ جمعه ۷ مرداد ۱۳۸۴
از وزارت سحرو جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
متاسفانه با حرف هاي پرفسور مگي مخالفم اگر دامبلدور زير بار وزارت مي رفت هيچ وقت پس از اخراج تريلاني معلم رو خودش انتخاب نمي كرد اما معلوم نيست چرا آمبريج رو انتخاب كرد شايد مي خواسته به وزارت احترام بزاره و اون زمان انقدر با فاج مشكلات نهداشته اگه دسته وازارت باشه كه چرا مودي رو نياورد براي اينكه مودي تو كلاساش درس هايي خارج از سن بچه ها ميداده يا شايدم دامبل اون رو براي محفل نياز داشته و شايد قضيه ديگه اي بوده

پیام زده شده در: ۷:۵۸ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سال پنجم که گذشت.. در حال حاضر وزارت خانه هم متوجه شده که لردولدمورت بازگشته و باید با دامبلدور هم پیمان بشه.. پس ممکنه دامبلدور برای سال ششم از یک اورور مثل مودی برای درس دفاع در برابر جادوی سیاه استفاده کنه؟

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۴

آموس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
دلیل اینکه مودی سال پنجم معلم نشد این بود که توی ذهن بچه های مدرسه اون مودی اصلی نیست شایدم دامبلدور فکر می کنه بچه ها ازش می ترسن.

من جوونیام این خوش تیپی بودم.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
مگانگال خیلی قشنگ جواب داد فکر نمی کردم دیگه رو این بحث بشه چون تقریبا یک موضوع روشنه
اون دو مورد مگانگال رو قبول دارم و اینکه فشار وزارت خونه رو دامبلدور بوده رو قبول دارم وقتی همه ی اینا با هم جمع بشن می شن دلایل
کلا آبرفورث فکر کنم قوانین عوض شده و چون درس دفاع در برابر جادوی سیاه خیلی درس مهمیه و وزارت خونه می خواسته اقدامات اساسی کنه آمبریج رو آورد البته یک چیز دیگه هم هست اینکه وزارت خونه و وزیر می ترسید که دانش آموزان دفاع رو خوب یا بگیرن و به مقابله با وزارت خونه بپردازن دلیلی که معلم توسط وزارت خونه می تونه ترس از قدرت دانش آموزان باشه
ولی مودی من فکر می کنم که همون دلایل بالا البته مودی حتما خودش نخواسته احتمالا یک ماموریت خیلی مهم بهش دادن و به همین دلیل نمی تونسه معلم بشه و فکر می کنم مودی زیاد به بچه ها علاقه نداره و ما خیلی کم درباره اخلاق مودی می دونیم چون ما مودی تقلبی رو می شناسیم

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور بينز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
به نظر من اين دوحالت دشته يا مودي به خاطر تجربه سال قبل خودش از اين كار صرف نظر كرده ( كه البته احتمالش خيلي ضعيف است چون مودي آدم ترسوئي نيست ) و يا اينكه كارهاي حياتي تري مانند حفاظت از گوي پيشگوئي وجود داشته است كه به مراتب از تدريس مهمتره حتي اگه باعث ورود يك جاسوس به هاگوارتز بشه . و البته دامبلدور مي دانست كه هم فاج و هم اغلب اطرافيانش آدم هاي باهوشي نيستند در نتيجه خطر جدي براي آنها به حساب نمي آيند . خطر بزرگ در جاي ديگري مشغول به فعاليت است .

پیام زده شده در: ۱:۵۳ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴

اليور هورنبايold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ سه شنبه ۸ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۸:۴۳ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱
از هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
اقا يه نظر من كه اگرم دامبي از احتياجاتش تو محفل به مودي ( هر چند اگرم مودي معلم دفاع در برابر جادوي سياه ميشد بازم ميتونست تو محفل فعاليت كنه ولي خوب خود به خود فعاليتش كمتر ميشد )صرف نظر ميكرد و وزارت رو از انتخاب خودش اگاه ميكرد ..وزارت عمرا معلمي مودي رو ميپذيرفت ! اولا در اين صورت وزارت ديگه نميتونست امبريج رو براي جاسوسي به هاگوارتز بفرسته و در اين زمينه كميتش لنگ بود ! دوما براي انتخاب كردن مودي هزار و يك دليل از قبيل ذهنيت بد پدر و مادراي دانش اموزان از مودي تقلبي...اشنا نبودن مودي با تدريس اين درس به عنوان معلم به خاطر اولين تجربه ( هر چند مودي يك اوروه ولي وزارت تنها به اين بسنده نميكنه كما اينكه امبريچ مدام در كلاسهاش به روش تدريسي كه وزارت خونه ارائه داده اشاره ميكرد ) و ....

ديگه همين ديگه !

[img alig

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:
دوم، در سال پنجم چون رابطه وزارت سحر و جادو با دامبلدور خوب نبوده و فاج خیال می کرد که دامبلدور قصد فعالیت بر علیه وزارت رو داره، دامبلدور رو مجبور می کنه که یه استاد از وزارت سحر و جادو برای تدریس این درس انتخاب کنه. یعنی در واقع آمبریج اونجا مثل یه جاسوس برای فاج بود و در و در سال پنجم ، اختیار انتخاب معلم را به دامبلدور ندادند.

ببخشيد پروفسور... ممكنه در مورد اين قضيه نام فصل رو عنوان كنيد؟
چون نظر من چيز ديگري هست... يكي از قانون‌هاي خفن كه تو فصل پانزدهم فكر كنم (بعد از اخراج تريلاني) بهش برخورديم اين بود كه دامبلدور ميگه وزارت خونه حق داره براي هر درسي استادي تعيين كنه به شرطي كه دامبلدور نتونه استادي شايسته در اين درس پيدا كنه...
دو مورد پيش مياد:
1) شايسته‌گي مودي در وزارت خونه رد شده؛
2) چون سال اول تدريس مودي بوده، بايد صلاحيتش رو از وزارت خونه مي گرفتن!؟ ها؟

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
دقیقاً الستور جان. اگه دامبلدور مستقیماً می‌خواست اعلام نظر کنه جو عمومی بیشتر بر ضد اون جبهه می‌گرفت (جمله‌هه درسته؟!) و این همون چیزی بود که دامبلدور نمی‌خواست. از طرفی هم همونطور که هم من و هم بقیه‌ی دوستان اشاره کرده‌ن مسلماً مودی در محفل کارهای بسیار مهم‌تری هم داشته. (راستی تا حالا هیچ‌کسی از خودش پرسیده که کار مودی در محفل چی‌بوده؟). ولی خوب غیر از مودی هم دامبلدور نمی‌تونست معملی رو انتخاب کنه.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

فیلیدا اسپور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از مگه خودت خواهر و مادر نداری ( ...) !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
شاید موضوع طلسم شدن این شغل رو باور کرده بود ....
با اتفاقات سال 4 و 3 و 2 و 1 که برای معلمان جادوس سیاه افتاده بود دیگه جرئت نمی کرد حتی خواهش دامبلدور رو بپذیره .
دلیل بعدی اینه که : اونا ( محفل ققنوس ) ماموریت های مهم تری داشتند ( نسبت به انتخاب معلم شاید بی توجه بودن ) و فکر نمی کردن که انتخاب یک معلم به دلخواه وزارتخونه انقدر فاجعه به بار بیاره .

قابل توجه علاقمندان ریاضی لطفا برای رفتن به باشگاه ریاضی اینجا رو کلیک کنید
http:// mathclub.schoolnet.ir

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.