هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: به نظر شما R.A.Bه جوری جاودانه ساز رو برداشته که این همه بلا سرش نیومده؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
من فکر نمیکنم خود ولدمورت باشه...بنظر من کسی که اونو برداشته نمرده و نمیدونم...شاید...یعنی کسی میتونه جاودانه ساز کس دیگری رو برای خودش بکنه؟در ضمن من به جام نقره ساز بلکها که توهر داستان تکرار میشه مشکوکم!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴

مگورين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۱ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
خب آگه درست نگاه كنيم مي بينيم كه شايد اون حتي به جاودانه ساز دست پيدا نكرده باشه يعني موفق به نابوديش نشده باشه شايد قبل از مردنش اون يادداشت رو نوشته باشه و حتي اون موقع اقدام به از بين بردن اون جاودانه ساز نكرده باشه اينو هم در نظر داشته باشيد كه ما هنوز نمي دونيم اون جاودانه ساز يا حداقل آخرين جاودانه ساز چي بوده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
ولي دوست عزيز اينفريها مرده ان گروگان و دوست و وفاداري حاليشون نميشه كه به نظر من آر آي بي قديما يه مرگخوار وفادار ولدمورت بوده كه الان بهش خيانت كرده براي همين هم گفته ميدونم وقتي اين رو بخوني من مردم كه كه هيچ خائني از دست ولدمورت زنده نميمونه و چون علامت شوم رو روي دستش داشته تونسته به راحتي جاودانه ساز رو برداره و هيچ بلايي سرش نياد شايد هم ولدمورت راهش رو بهش گفته بوده

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب جواب دادن به این سوال خیلی سخته ولی از اون جایی که دامبلدور هم در اون جا دچار مشکل شد میشه حدس زد جادوگر بزرگ و شجایی بوده.
البته اگر این شخص واقعا برادر سیریوس باشه {چون یک مرگ خوار بوده}امکان داره ولدمورت محل جاودانه سازها رو و طریقه بدست اوردنشان را بنا به علتی به اون گفته باشد.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴

lalaz-m

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۱۷ پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
خب من یه نظریه جالب دارم از این قرار : (لطفاً تا آخرش رو بخوانید مخ ریختم یه عالمه)
ما می دونیم که دامبلدور اکثر اوقات برای یافتن بقیه جاودانه سازها بیرون میرفت اگه فرض کنیم که دامبلدور قبل از این که با هری به غار بره بار دیگری هم به این غار رفته و با احتساب اینکه مرگ دامبلدور یه نقشه بوده و باز فرض کنیم دامبلدور کاملا می خواسته که هری از این نقشه مطلع نشه چرا؟ خوب به نظر من چون ما در دو صحنه دیدیم که لرد سیاه حقیقت رو از مغز هری بیرون کشید اولین بار در جلوی اون آینه جادویی و برای محل سنگ کیمیا و دومین بار در وزارت خونه و برای یافتن حقیقت در مورد پیشگویی ، خب پس دامبلدور مجبور بود حقیقت مرگش رو از هری مخفی کنه اما چون قبلا اون معجون رو دیده بودو می دونست امکان مرگش هست با خودش گفت که من باید راز جاودانه ساز ها رو به هری بگم حتی اگه لرد سیاه بفهمه چون آگاهی هری بسیار مهم بود شاید بمیره و هری نفهمه و لرد هم نمی تونست بیشتر از این جاودانه ساز بسازه (چون جادویه قویی لازم هست که بتونه روح رو تقسیم کنه و غیر از لرد کسی نتونسته بیشتر از دو جاودانه ساز بسازه و باید گفت لرد این طلسم رو خودش کشف کرده تا بتونه فنا ناپذیر بشه ولی بیشتر از هفت تا نمی تونه بسازه)اما اگه لرد از طریق هری می فهمید چند تا از جاودانه سازهاش از بین رفتن تنها کاری که میتونست بکنه این بود که حفاظت از بقیه را بیشتر کنه!
خب داستان رو از اینجا ادامه می دیم که اسنیپ به جای اواکدورا یه ورد غیر کلامی رو به طرف دامبلدور می فرسته و دامبلدور طبق برنامه قبلی به پایین می افته در حال افتادن حالا به هر طریقی (اپارات ، ققنوس و....) نجات پیدا می کنه و به جایی می ره که بتونه فکری برای اون معجون سمی بکنه که حتما قبلا فکرهایی کرده بوده .
خب حالا جسد کجا بوده پرفسور؟
شما ها فکر می کنید برای یک جادوگر در سطح دامبلدور تغییر شکل هر چیزی به یک جسد تر و تمیز چند سوت کار داره ؟ ( بعد نیست یه تاپیک باز کنیم در مورد اینکه چند سوت کار داشته؟)
خب پس از این همه فرض می رسیم به اصل مطلب خب طبق نظر من R.A.B همون دامبلدوره که اون یاداشت رو برای هری نوشت به چند دلیل :
1- خیال هری رو بابت اینکه جاودانه ساز واقعی چی شد، کجا رفت مطمئن کنه و بتونه خودش به راحتی اونرو نابود کنه
2- یه اسم به اون بشناسونه که در مواقع ضروری با اون تماس بگیره و راهنمایش کنه بدون اینکه هری بفهمه که اون دامبلدور هست.
3- چون احتمال می داد لرد از متن نامه با خبر بشه اون رو به شکلی نوشت که لرد رو گیج کنه
خب در آخر با این که این متن از لحاظ منطق داستان قابل پذیرش هست اما به نظر من این سبک داستان با سبک داستان نویسی رولینگ متفاوت هست نظر شما چیه؟!!
اگه ایراد منطقی پیدا کردید طالب شنیدنیم
----------------------------------------------------------------------------------
اگه نظریه ای که قبلا نوشتم قبول ندارید به این یکی توجه کنید:
r.a.bیه جن خانگی داشته که معجون رو داده اون بخوره و مشکل زیادی هم براش پیش نیومده همه که مثل هرماینی نیستند عاشقان ت.ه.و.ع به این مطلب توجه کنند/

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۲۹ ۱:۱۵:۵۸

mamaj lalaz

پیام زده شده در: ۹:۱۹ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
اگر فرض كنيم كه ريگلوس اون شخص باشه اون الان مرده!
ولي چه جوري در مورد اين هوركراكس مي‌دونسته من اين طور مي‌گم!
خوب اون از خاندان بلكه هرچي باشه بايد يك كتابخونه‌ي اجدادي داشته باشن! نه؟ اگه ريگلوس مثل ولدمورت در مورد اينها جستجو كرده فقط به كتابخونه‌ي هاگوراتز دسترسي نداشته. و ما هم مي‌دونيم بيشتر بلك‌ها سراغ جادوي سياه مي‌رفتن.

حالا اگه مي‌پرسين مثلا چرا سيريوس يا مادرش يا .... از اين موضوع چيزي نمي‌دونستن مي‌تونم بگم كه اونها فكر بدست آوردن چنين چيزي رو نمي‌كردن. يا اصلا كتاب‌خون نبودن.

!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۹ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از برای امنیت بیشتر نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
ببین اقای ریگولوس دامبلدور به هری گفت که اون هیچ وقت دوستی نداشته حتی وقتی که تو هاگوارتس بود هم اونایی که دنبال قدرت بودن افراد ضعیف و جاه طلبها دورش بودن و این مرگخوارها هستن که خودشونو مورد اعتماد لرد سیاه و یا دوست اون میدونن ولی در واقع اون هیچ وقت دوستی نداشته ونخواهد داشت...

سفيدان، محفليها،بهترين‌اند.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۹ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از برای امنیت بیشتر نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
من می گم اون به هیچ کس اعتماد نداره حتی به قدیمیترین مرگخوارهاش اونها اصلاً نمیدونن اون اینهمه جاودانه ساز داره حتی لوسیوس هم نمی دونست اون دفترچه یک تیکه از روح ولدمورت پس مرگخوارا چه جوری میتونن از اونجا ردشن یا حتی جاشو بدونن

سفيدان، محفليها،بهترين‌اند.

پیام زده شده در: ۰:۳۵ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۴

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
به نظر من اون یه مرگ خواره و فکر کنم
اون کسایی که مرگخوارند
بتونن سالم برسند و
اگه دقت به اون قسمتای اخر کتاب که اسنیپ از اون مایع نفوذ ناپذیر میگذره
با علامت شوم رد بشن.

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۴

فايرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
بابا مرگ خواران از جاودانه سازها يا حداقل اينكه والده مورت ار مرزهاي مرگ گذشته خبر داشتن و فقط اونا به والده مورت مي گن لرد سياه... بعد هم سيريوس ميگه فكر نكنم اونقدر مهم باشه كه والده مورت كشته باشدش پس ممكنه كه اون هم طي از بين بردن جاودانه سازها اونقدر ضعيف شده باشه كه در نهايت از بين رفته!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.