هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

شصت و نهمین دوره‌ی ترین‌های سایت جادوگران برای انتخاب بهترین‌های فصل بهار 1403، از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت. از اعضای محترم سایت جادوگران تقاضا می‌شود تا با شرکت در عناوین زیر ما را در انتخاب هرچه بهتر اعضای شایسته‌ی این فصل یاری کنند.

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سفر به گذشته
پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
در راستاي افزايش بيش از اندازه ي خواب آلودگي،مردگي و خاك خوردگي: تكان مي دهيييييم!!

سوژه ي جديد

هرچند عنوان اين تاپيك عنواني جذاب است اما متأسفانه در ده روز اخير از اين سوژه استفبال چنداني نشده است.در نتيجه به نظر من بهتر است با ايجاد تغييراتي كلي در سوژه و نوع نگارش تاپيك،اين عنوان را فعال تر كنيم.
پيشنهاد من:اين عنوان به تاپيكي كاملاً طنز تبديل شود با لحن و نوع نگارشي منحصر به گذشته هاي دور!
به اين شكل كه هر كس متاقضي پست زدن در تاپيك است بايد از لحن و عبارات ادبي سده هاي گذشته استفاده كند.(عباراتي مانند:آورده اند كه/در خبر است/همي!/بدو گفتم...)

در مورد سوژه من دو ايده دارم:1-پستهاي داستاني دنباله دار
2- حكايت هاي تك پستي

دوستاني كه در اين رابطه نظر يا پيشنهادي دارند از طريق همين تاپيك يا پيام شخصي ايده ي خود را مطرح كنند.در غير اين صورت شخصاً با بهره گيري از نبوغ خود،پست بعدي تاپيك را وارد خواهم نمود!

Re: سفر به گذشته
پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
سوژه هفته اول تاپیک: چگونگی ساخت تالار گریفیندور
توضیحاتی درباره سوژه:
« برای شروع این سوژه باید از صحنه ای شروع کنید که مدرسه ساخته شده و اکنون 4 بنیان گذار برای پذیرفتن دانش آموزان بحث میکنند و سرانجام پیشنهاد ساخت گروه های هاگوارتز و ساخت تالار خصوصی برای هر گروه داده میشود. توجه کنید شما باید تنها ساخت تالار گریفیندور را شرح دهید البته مرحله به مرحله. »

------------------------------------------------------------------------------------
پست اول
4 نفر با لبخند به یک مدرسه بزرگ نگاه میکردند مدرسه ای که در آن اتاق های مختلف و زیادی برای برگزاری کلاس ها بود. مدرسه ای که توسط آن 4 نفر برای انجام کاری بزرگ ساخته شده بود و نام آن را چنین گذاشته بودند:
مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز
4 بنیان گذار وارد اتاق مدیر شدند. پس از نشستن یکی از آنها که اسلیترین نام داشت گفت: خب میدونم که همه مثل من خوشحالید. اما باید بر سر برنامه های این مدرسه بحث کرد. اول اینکه چه کسانی در این مدرسه راه داده شوند؟؟؟
هلگا یکی دیگر از بنیان گذاران گفت: بهتر نیست همه ی جادوگران را در این مدرسه راه دهیم؟؟؟
راونا نیز گفت: به نظر من باهوش ترین ها را در این مکان راه بدهیم
گریفیندور هم نظر داد: من میگویم شجاع ترین ها را راه دهیم
اسلیترین نیز ایستاد و گفت: اصیلان باید راه داده شوند
اما.......
اختلاف میان آنها از همانجا آشکار شد.همه با هم مخالف بودند تا بلاخره رونا راونکلاو پیشنهادی داد: بیایید و 4 گروه بسازیم و هر یک از ما کسانی را که میخواهیم در آن راه دهیم این میتواند برای رقابت میان دانش آموزان هر گروه نیز خوب باشد به صورتی که در پایان سال برنده جام هاگوارتز یک گروه بر اساس امتیازات بشود.
اسلیترین که از این پیشنهاد خوشش آمده بود گفت: میتوانیم امتیازات را در یک تابلوی شنی مشخص کنیم و کم یا زیاد کردن آن را به عهده معلمان گذاشته به صورتی که هر دانش آموز بتواند در کلاسی امتیاز برای گروه خود کسب کند یا برای تنبیه از گروهش امتیاز کسر شود
هلگا نیز سری تکان داد و مشغول شنیدن صدای گودریک شد: برای هر یک از گروه ها تالار خصوصی بسازیم تا دانش آموزان هر گروه آزادانه صحبت های خصوصی گروه خود را در آن تالار بگویتد
و در همان زمان هلگا گفت: و برای هر گروه سر پرستی انتخاب کنیم
4 بنیان گذار وقتی دیدند همه با این پیشنهاد موافقند بلند شدند. اولین کار ساخت علامتی برای هر گروه بود گریفیندور شیردال را به خاطر شجاعت انتخاب کرد اسلیترین مار را به عنوان جادوگر اصیل برگزید و راونکلاو جغد را انتخاب کرد هافلپاف نیز گورکن را به عنوان جادوگر عادی برگزید
اکنون زمان آن فرا رسیده بود که اعضای هر گروه را مشخص کنند
گریفیندور: جادوگران شجاع وارد شوند
اسلیترین: اصیل زادگان وارد شوند
راونکلاو: باهوش ترین ها را وارد کنید
هافلپاف: دیگر جادوگران را به این گروه بیاورید
به پیشنهاد گودریک یک کلاه برای گروه بندی دانش آموزان ساخته شد و خصوصیات هر گروه توسط جادو برای گروه بندی دانش آموزان به او داده شد. اکنون زمان مهم ترین کار فرا رسیده بود ساخت تالار خصوصی به همراه یک در مخفی که تنها با رمز دانش آموزان آن گروه باز خواهد شد
ساعتی بعد
گریفیندور از پشت میزش برخاست چوبش را در دست گرفت و به سوی محلی رفت که قرار بود تالار خصوصی را در آنجا دایر کند تالار خصوصی گریفیندور را

تصویر کوچک شده

سفر به گذشته (گریفیندور)
پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
سلام بر بروبچز خفن گريفي . براي پيشرفت رول گريف اين تاپيك مربوط به گودريك در سال تاسيس مدرسه و تالاره و شخصيت ها هم مي تونن خودشونو وارد كنن و گر زمان موردي نداره . هر هفته سوژه توسط خودم داده ميشه و ساخت داستان به خودتون بستگي داره . پست ها به طور كامل نقد و امتياز دهي ميشوند .
سوژه اين هفته : كار ساخت تالار گريفيندور
مديريت تاپيك : ريموس لوپين

ویرایش شده توسط جوزف ورانسكي در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۶ ۱۶:۵۵:۰۱
ویرایش شده توسط جوزف ورانسكي در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۶ ۱۷:۰۴:۲۵
ویرایش شده توسط الستور مون در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۴ ۲۲:۳۰:۴۱

[

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.