هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی آراگوگ::..
پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آراگوگ عزیز لطفا استعفای خود را به فرزندان نوادگان ندیدگان خود نیز اعلام کنید.
الان ریخته شدن میخوان ستاد ها رو بزنن بپکونن
اگر کنترلی روی بازماندگان خودتون ندارید چطور میخواستید جامعه جادوگری رو کنترل کنید؟ واقعا که

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
شما هم کنار کشیدید ؟

عــــــــــجب ... جالبه ... خوبه ... خلاصه تایید شد ... این ستاد هم بسته شد . موفق باشید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
با توجه به اینکه میدونم هیچ شانسی ندارم توی انتخابات وزارت (حتی 1٪) و اینکه چندی از سرشناسان کاندید نیز استعفا دادند در راستای خز کردن استعفا دادن () من نیز برای کالین کنار میکشم ... باشد که بتوانم قدمی هر چند ناچیز در راه آسلام بردارم.

با احترام.

وقتی �

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
رابستن :

آیا شما همشهری منی ؟
ج-آیا من همشهری شمام؟!؟

منظور رول اسطوره ای را توضیح دهید .
ج-شما منظور رول ارزشی را توضیح دهید!!

شما با کوئیرل چه نسبتی دارید ؟
ج-نسبت شما با کریچر چیه؟‍

اون قطاره که بالای کلتونه چیه
ج-اون آرم بهترین عضو کوئیدیچ که تو امضاتونه چیه؟

شما چگونه می خواهید تازه واردان را به خدای رول تبدیل کنید ؟
ج-شما چگونه خدایان را به ارزشی تبدیل میکنید؟

آیا شما ارزشی هستید ؟
ج- نه به اندازه بعضی ها!!

( حال کردی سوالاتو با سوال جواب دادم؟ وزیر یعنی این

--------------------------------------------

پروفسور کوئیریل :
شما آزادی و آزاد نویسی رو چطور تعریف میکنید؟
ج- آزاده نویسی یعنی اینکه نویسنده هر جور حال میکنه ( البته باید شئونات سالامی رو هم رعایت کنه ) بنویسه ... اینجوری دیگه نویسنده تحت فشار قرار نمی گیره و خب مثلماً زده هم نمیشه از سایت!

میشه این جملتون رو که به طرز مخوفی جواب ندادید کامل کنید. موافقید یا مخالف؟:
من به شخصه با ایجاد مسابقاتی برای رنک کرفتن و امثال هم مثل آکادمی اسکار برای ایجاد ترویج نوشتن رول های بیشتر و با کیفیت تر ...
ج- اوهو پروفسور مدرسه کم بود حالا اینجا هم به ما سوال جا خالی ای میدی جوابش موافقم هست!!

چطوری میخواید به تازه واردین فرصت بدید؟
ج-با میدون دادن بهشون ... علاقه مند کردنشون به سایت و رول زنی.

شما مطمئنید قوانین و وظایف وزیر رو قبل از کاندیدا شدن خوندید؟ اینی که نوشتید تغییر گروه با یه جمله میتونه عوض بشه جزو وظایف وزیره؟
ج- این همه قانون ریخته تو سایت هیچ کدوم گلی به سرمون نزده که این قانون ها بخواد بزنه!! آزادی همینه دیگه.. باید آزادی عمل داشته باشیم زندان که نیست!!

آیا شما به خاطر رای بیشتر رقیبانتون از مرحله دوم کناره گیری میکنید یا خودمون کناره گیرتون کنیم؟
ج- اگر بکشم کنار فقط بخاطر گراوپی جونم کنار خواهم کشید!!
گراوپی جون بیا بغلم عزیزم : تصویر کوچک شده

--------------------------------

سیریوس
آزاده نویسی یعنی چی؟ آیا آزاد و آزاده با هم برابرن؟ آیا شما فرقشونو نمی دونید؟ آیا شما خودتون می تونید حد وسط رو تعیین کنید و بگید چه جوری می شه آزاد بود و بلاک نشد؟ آیا خوابگاه وزارت تجربه نشد؟ آیا شما آدم نمی شید؟(آخری جواب نمی خواد می دونم عنکبوتا آدم نمی شن)
ج- منم میدونم عنکبوتا آدم نمشن
بله من مفهمون آزادی رو میدونم... خوابگاه هم برام یک تجربه خوف شد! من مشت میکوبم تو دهن ملت اگر بخوان جز من برای کسی حد وسط تعیین کنن!
آزاده خانوم هم با کسی برابر نیست .... حالا ما یک غلط املایی داشتیم ها

گفتید که جوان گرایی می کنید ..‌ آیا فکر نمی کنید جوان گرایی از کیفیت کار کم می کنه؟ آیا قدیمی تر ها در این جوان گرایی جایی ندارن؟ آیا ما تبدیل به زباله ای می شیم که سرکوچه می ذارید تا مش ممد ِ رفته گر ببردمون؟ آیا منظورتون از جوانها همون فک و فامیلهای شما هستن؟
ج- هوووم... اینایی هم که اسطوره ای شدن از همون اول اینجوری نبودن ... بهشون میدون داده شد که این اتفاق افتاد پس بهتره اینجوری قضاوت نشه ... من کلاً ترجیح میدم هر دو گروه چه با تجربه ها و چه اونایی که تجربه ندارن بیان رو کار.
تو آشغالی هم میندازمتون ولی نگران نباشین بازیافت میشین به اقتصاد جامعه کمک میکنین

آیا شما قصد دارید پستهای وزارت رو زیاد کنید تا شاید بتونید به تمام بچه هاتون مقام و کاری بدید؟
ج- قربون بچه هام بشم! صد در صد! صد در صد!

آیا کسی مثل رون ویزلی که از عنکبوت می ترسه با وجود وزیر شدن شما چی کار می کنه؟
ج- همین یکی رو میشناسم که از عنکبوت میترسه ... مرتیکه گنده خجالت هم نمیکشه مگه آزار من به کی رسیده تا حالا؟

شمایی که می گید به آسلام هم میدون می دید و حد وسط تعیین می کنید، چطور سوابقتون و کارهای گذشته از جمله دشمنی با آسلام و وبلاگ ساختن بر علیه اون رو توجیه می کنی؟
ج- اون مال زمان جاهلیتم بود ... به خدا خوب شدم ...من الان مرد آسلاماتیکی شدک... به خدا الیاس گولم زد ... به خدا فرزاد گولم زد

؟ گذشته ی شوم و پر از ابهامتون و قتل هایی که در جنگل ممنوعه انجام دادید رو چی؟
ج- برای همه گناهکاران دری باز برای رفتن به سوی خدا خواهد بود ... دوست عزیز من توبه کردم ... به خدا پیر بابا منو به راه راست کشوند

همچنین دوست دارم بدونم که بعد از اینکه اسمشو نبر با اردنگی از اون غار پرتتون کرد بیرون کجا ساکن شدید؟
ج- فعلاً در کوه های قرپانداپان سرگردان هستیم ولی از طرف فردی مخوف به نام آقای شجاع دعوتنامه دریافتیم که برویم در خیکش زندگی کنیم

-----------------------------------

دوستان اگر سوالی دارید من در خدمتم ها ... بفرمائید افطاری

وقتی �

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
با سلام خدمت کاندیدای عنکبوت ِ جک جونور ِ خفن ِ پر چش و چال و این صحبتا.

گفتید که آزادنویسی ... هم نه ... گفتید که :
نقل قول:
دوری از بلاک و آزاده نویسی

آزاده نویسی یعنی چی؟ آیا آزاد و آزاده با هم برابرن؟ آیا شما فرقشونو نمی دونید؟ آیا شما خودتون می تونید حد وسط رو تعیین کنید و بگید چه جوری می شه آزاد بود و بلاک نشد؟ آیا خوابگاه وزارت تجربه نشد؟ آیا شما آدم نمی شید؟(آخری جواب نمی خواد می دونم عنکبوتا آدم نمی شن)

گفتید که جوان گرایی می کنید ..‌ آیا فکر نمی کنید جوان گرایی از کیفیت کار کم می کنه؟ آیا قدیمی تر ها در این جوان گرایی جایی ندارن؟ آیا ما تبدیل به زباله ای می شیم که سرکوچه می ذارید تا مش ممد ِ رفته گر ببردمون؟ آیا منظورتون از جوانها همون فک و فامیلهای شما هستن؟

آیا شما قصد دارید پستهای وزارت رو زیاد کنید تا شاید بتونید به تمام بچه هاتون مقام و کاری بدید؟ آیا کسی مثل رون ویزلی که از عنکبوت می ترسه با وجود وزیر شدن شما چی کار می کنه؟ شما برای افرادی مثل اون چه تدبیری اندیشیدید؟
شمایی که می گید به آسلام هم میدون می دید و حد وسط تعیین می کنید، چطور سوابقتون و کارهای گذشته از جمله دشمنی با آسلام و وبلاگ ساختن بر علیه اون رو توجیه می کنید؟ گذشته ی شوم و پر از ابهامتون و قتل هایی که در جنگل ممنوعه انجام دادید رو چی؟

همچنین دوست دارم بدونم که بعد از اینکه اسمشو نبر با اردنگی از اون غار پرتتون کرد بیرون کجا ساکن شدید؟

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
شما آزادی و آزاد نویسی رو چطور تعریف میکنید؟
میشه این جملتون رو که به طرز مخوفی جواب ندادید کامل کنید. موافقید یا مخالف؟:
من به شخصه با ایجاد مسابقاتی برای رنک کرفتن و امثال هم مثل آکادمی اسکار برای ایجاد ترویج نوشتن رول های بیشتر و با کیفیت تر ...
چطوری میخواید به تازه واردین فرصت بدید؟
شما مطمئنید قوانین و وظایف وزیر رو قبل از کاندیدا شدن خوندید؟ اینی که نوشتید تغییر گروه با یه جمله میتونه عوض بشه جزو وظایف وزیره؟
شما که وقت نمیکنید کارگاه نمایشنامه نویسی رو تایید کنید فکر میکنید فرصت انجام این کارها رو دارید؟
آیا شما به خاطر رای بیشتر رقیبانتون از مرحله دوم کناره گیری میکنید یا خودمون کناره گیرتون کنیم؟

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
آیا شما همشهری منی ؟

منظور رول اسطوره ای را توضیح دهید .

شما با کوئیرل چه نسبتی دارید ؟

اون قطاره که بالای کلتونه چیه ؟

شما چگونه می خواهید تازه واردان را به خدای رول تبدیل کنید ؟

آیا شما ارزشی هستید ؟

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام بر ملت ...!
آمدم تا بر جوانان راهی جدید باز گردانم...
آمدم تا بار دیگر وجود خود را به اثبات برسانم...
آمدم تا مشت محکمی بر دهان آستکبار کوبیده و دولت تعیین کنم...

خب با نام زیر شلواری مرلین کار شریف انتخابات وزارت رو شروع میکنم تا بلکه عزیزانی هرچند کم از وجو پر فیض من فیض ببرن !! ( هو یره به ریش خودت بخند فکر کردی پشت مانیتورت نشستی به ریشم میخندی نمیفهمم؟ )

اول از همه سعی می کنم که متعادل رو به سمت متوسط باشم!
حالا ممکنه براتون سوال پیش بیاد که یعنی چی ... یعنی اینکه نباید آنچنان آسلام را ترویج داد تا از اونطرفتون بزنه بیرون یعنی یک چیز متعادل ... یعنی آزادی ... یعنی دوری از بلاک و آزاده نویسی ... همانطور که میدونین همین ماندی جون خودمون یک زمانی یک خوابگاهی که میدونم 99 درصدتون در جریانش هستین رو تاسیس کرد ... آقا این ماندی خیلی تو دهن آسلام میزد اون موقع اما وقتی چند بار مدیرا تو سرش زدن و دید نمیتونه خودش رو ناز کنه سر جاش نشست که البته دق دلیش رو توسط شکایت من از مدیران خالی کرد! اینم به ریشت!
من نمیخوام رول اینجوری باشه ... همیشه رقابت بین دو قطب باشه می خوام که همه و همه در یک سطح فعالیت کنن!

مورد دیگه جوانگراییه!
یعنی چی؟ یعنی اینکه به جوونای تازه وارد سایت فرصت بدیم چه داخل تالار خصوصی و چه در خارج تالار خصوصی ... از کجا معلوم که همینا شدن ققی و امثال همش و یک ابر قدرتی برای رول؟!؟
پس باید به اونها میدون داد!

نکته بعدی بالا بردن سطح رول هست که تو همه ی کار های کاندید ها به چشم میاد ... من به شخصه با ایجاد مسابقاتی برای رنک کرفتن و امثال هم مثل آکادمی اسکار برای ایجاد ترویج نوشتن رول های بیشتر و با کیفیت تر ...

نکته بعدی اینکه مشکل عده ای از عزیزان گروهشون هست و اینکه اونها نمیتونن وارد گروه مورد علاقشون بشن بنا به دلایل سیاسی و حزبی!!!
این نکته باید برداشته بشه و با گفتن یک جمله عاقلانه تغییر گروه بشه چون به نظرم تغییر گروه زیاد مهم نیست نوع فعالیت شخص مهم هست.

هدف از وزیر شدن خودم :
1.پشت همه و همه از دم باشم...
2.ترویج رول نویسی به طور خفنیوس و اسطوره ای...
3.پشت همه و همه از دم باشم و ترویج رول نویسی به طور خفنیوس و اسطوره ای

از هم اکنون نیازمند سوال های سبزتان هستیم... بیایید قلک هایتان را به جیب های کوچک من برزیز با شماره حساب 5651486465 شعبه بانک قوزممد شهر آقولولو ها!

وقتی �

..::ستاد انتخاباتی آراگوگ::..
پیام زده شده در: ۳:۱۲ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما فعال شد ، امیدوارم در یک رقابت درست و عادلانه در کنار دیگر رقبا به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابید . شما از امروز میتوانید فعالیتتان را آغاز کنید .

با تشکر مسئولان برگذاری انتخابات .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.