هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
ناظرین عزیز اسم من توی کتاب ایگنوتیوس پاورل نوشته شده ولی شما پورال گذاشتین.می خواستم بدونم چرا؟!
ضمنا من منظور خانم اوانز رو نفهمیدم.چه اشکالی توی پاراگراف بندیم وجود داشت؟!

ویرایش شده توسط ایگنتیوس پورال در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۱۸:۰۳:۲۰
ویرایش شده توسط ایگنتیوس پورال در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۱۸:۱۲:۱۸

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

sara

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۲ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۳۴ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از همه چی بیزارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
نام:مپ
نام خانوادگي:...
گروه: گريفندور
جنسيت:مونث
نوع چوبدستي: مپ چون جادوگر بزرگی بود از قدرت چوبدستی استفاده نمی کرد.ولی من خودم یه دونه درست کردم از جنس قلب اژدها و زبان اژدها
نو ع جارو: جارویی از جنس پوست اژدها
قد:165
رنگ چشم:مشکي
رنگ مو:سياه
شغل: جادوگر( ولی اگر شغل خودمو بخواین من رشتم پزشکیه )
حيوان مورد علاقه:
معرفي کوتاه: من مپ هستم جادوگر بدجنسی که با خودخواهی هایش به دست شاگردش مرلین نابود شد و از بین رفت

شما اول باید در تاپیک های بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی پست بزنید و بعد از تأیید در اون دو تاپیک شخصیتتون رو در اینجا معرفی کنید.
ضمناً باید یک شخصیت هری پاتری رو برای معرفی انتخاب کنید

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۲۰:۳۳:۴۱

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

افسون گلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۰ شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از در یک خانه متروکه در ته اقیانوس مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:لاوندر
نام خانوادگي:براون
گروه: گريفندور
جنسيت:مونث
نوع چوبدستي:از چوب درخت همسايه
نو جارو:جارويي از جنس حصير
قد:165
رنگ چشم:مشکي
رنگ مو:سياه
گروه:گريفندر
شغل:در اينده دور پزشک
حيوان مورد علاقه:گربه ماهي
معرفي کوتاه:دوست پروتي

شما هنوز در کارگاه نمایشنامه نویسی تأیید نشدید. معرفی شخصیتتون هم ناقص بود.
تأیید نشد

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۲۱:۵۰:۵۰

من هری رو به خاطر هری بودنش دوست دارم

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

آیلین پرنسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۶ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از بغل همزاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
لينك تاييد باز ي با كلمات (سرعتم پايينه نميتونم لينك كنم ولي تاييد شدم)
لينك تاييد نمايشنامه نويسي
---------
نام: آيلين پرنس

گروه: هافلپاف

رنگ مو: مشكي

رنگ چشم: مشكي

نوع چوبدستي: پر ققنوس، بيست و هشت سانتي متر!

وضعيت خون: اصيل زاده

شخصيت در كتاب: من مادر سورس اسنيپ هستم. من ساحره بودم و همسرم موگل بود. تنها پسرم، سورس هم جادوگر از آب در اومد. متاسفانه همسرم از جادوگر بودن من شاكي بود و ما مدام دعوا ميكرديم و در اين ميون گمونم سورس بيشتر از همه ضربه ديد. ما نتونستيم به اون برسيم و اون كمي بد بار اومد. اما وقتي بزرگ شد مايه افتخار بود. چون خودش تونست بفهمه كه راه درست رو چطر بايد انتخاب كرد.
من در نوجوانيم كاپیتان تیم تیله تف کنی هاگوارتز بودم. كوييديچم خيلي خوبه!

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۱۱:۵۴:۰۷

من همزاد دنيسم!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام معذرت می خوام می خواستم بپرسم که هرمیون گرنجر که کلاه گروه بندی می خواست اون رو بندازه توی ریونکلاو ولی سراتنجام انداخت گیریفندور می تونه به ریونکلاو بره؟

من می خواستم بپرسم با توجه به قضیه ی بالا می تونم با همین شخضیت به ریونکلاو برم؟

اخه هرمیون گرنجر می تونه اون جا هم باشه چون هم باهوشه هم کلاه می خواست...

منتظر هستم اگر همچین چیزی ممکنه با ویرایش به من بگید بعد من اینجا درخواست می دم!

اعلام شده که هرمیون گرنجر به گریفندور رفته! پس باید همونجا بمونه!
قابل تغییر نیست

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۱۱:۱۵:۵۶

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
با سلام.
اگر لطف کنید تو معرفی شخصیت پروفایل من نوشته گروه : راونکلاو اگر لطف کنید و اون رو درست کنید و به جاش بزارید هافلپاف.

این هم لینک معرفی شخصیت من:
معرفی شخصیت

انجام شد!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۱۱:۱۴:۳۲

وقتی �

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
شناسه من گریندل والده ولی چون گرفتنش من یک نفر دیگه رو بر میدارم. جاداره همینجا از پروفسور کارکاروف که منو برای اینکار راهنمایی کردن تشکر کنم.
نام و نام خانوادگی:ایگنوتیوس پاورل
ویژگی های کلی:مشهور(هر جادوگر که در یک خانواده جادو گر دار ! بزرگ شده باشد او را می شناسد.)خردمند،اولین صاحب شنل نامریی،از اجداد هری پاتر.
ویژگی های ظاهری:بلند و باریک مثل میله پرچم(قد183 سانت و وزن 49 کیلو)
مو و چشم مشکی(موهایش را با ژل بالا می داد و سیخ می کرد)
صورت بیضی و کشیده.
ویژگی های اخلاقی:
مقتدر
باهوش،دارای ابتکار و سرعت عمل بالا
عادت داره که برای هر مشکلی یه راه حل ارائه بده.حتی اگه راه حلش به درد نخور باشه.
اهمیت این شخصیت:اصولا چون نصف کتاب هری پاتر با کمک شنل پیش می ره و این شنل بسیاری از وقایع داستان رو پیش می بره،این شخصیت خیلی مهمه.جون شنل رو اون به دست آورده.ایگنوتیوس تنها یه بازمانده داره که اونم به جدش رفته و مشهوره.اون کسی جز هری پاتر نیست.او به کمک ارث اجدادی اش ( شنل نامریی ) بر خیلی از مشکلات غلبه می کنه.
تحصیلات:فارغ التحصیل از هاگوارتز با 10 سمج عالی.(در آن زمان هاگوارتز فقط 10 رشته را تدریس می کرد)
سوابق:گرفتن هدیه از مرگ،اختراع چند جادوی مفید ،سر کار گذاشتن مرگ طی 50 – 60 سال.
چوبدستی:موی تک شاخ و چوب درخت کاج.قدرتمند و انعطاف پذیر.طول:42.5 سانتی متر.
سازنده چوبدستی:گرگورویچ
چوب جارو:دسته بلند260.
پلاک جارو:14ب153 گودریک 13
توانایی ها:
جادو گری به حد زیاد.او جادوگر قدرتمندی بود.
پرواز با چوب جاروی رفتگر محل با سرعت320 کیلومتر بر ثانیه به مدت 3 روز(از این نظر رکورد زده)
مدفن:دهکده گودریک،در نزدیکی خانه آخرین باز مانده اش .این دهکده محل تولد او هم هست.
توضیحات بیشتر:او دارای دو برادر بود که هر دو مثل خودش هدیه هایی از مرگ گرفته بودند و این هدیه ها با هم یادگاران مرگ را تشکیل می دادند.دو برادر دیگر چند دهه قبل از ایگنوتیوس مردند.دو برادر او از خودش بزرگ تر بودند.ایگنوتیوس قبل از مرگ شنل نامریی را به فرزندش بخشید.قبر او هم اکنون کمی خزه گرفته ولی چون هری دیگر فهمیده که نواده ایگنوتیوس است حتما برایش سنگ جدید می خرد و صاف و صوفش می کند.
سال های حیات:از زمان های خیلی خیلی خیلی خیلی قدیم تا زمان های خیلی خیلی خیلی قدیم.
لازم به ذکر است که او مثل تمام خاندان پاتر در گروه گریفیندر بود و از هر جهت برای این گروه افتخار می آفرید.

تأیید شد.
معرفی شخصیتت رو توی یه پست دیگه مرتب تر و پاراگراف بندی شده (بر اساس پست اول همین تاپیک) بنویس تا بعداً توی فیلد ایفای نقشت وارد کنم.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۶ ۱۳:۳۵:۲۹

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ممنون به خاطر اینکار ... فقط اینکه اون گزینه ی "معرفی شخصیت" که با B نوشته شده رو نذاشتین و ...

و اینکه وقتی رو اسم بارتی کراوچ می زنیم باید انجمن ها بیاد که وارد نشده ممنون می شم از طریق URL درستش کنین و لینک رو قرار بدین !

در مورد معرفی شخصیت اگه سمت راست رو نگاه کنی! همین عنوان رو می‌بینی!
انجام شد!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۱۱:۱۴:۴۸
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۱۱:۲۲:۴۳

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
لطفا تعریف شخصیت بارتی کراوچ در پروفایل "بارتی کراوچ" را به این تغییر دهید :

معرفي شخصيت:

نام کامل: بارتی کراوچ (پسر)
تاریخ تولد: حدودا سال 1963
تاریخ مرگ: 24 ژوئن 1995

تبار: به احتمال زیاد اصیل زاده
توضیح کوتاه:بارتی کراوچ پسر شخصیت باهوش – هرچند پیچیده ای – داشت. اگر هذیان گویی های پدرش درست بوده باشد، بارتی 12 سمج کسب کرده بود, کاری که هرمیون هم نتوانست انجام دهد. او با اینکه بیشتر عمر بالغش را در آزکابان یا خانه پدرش زندانی بود، موفق شد برای تقریباً 8 ماه نقش مودی چشم باباقوری را به خوبی بازی کند.
مادر: خانم کراوچ ساحره کوچک و ظریفی بود که تجربه تلخی از تماشای محاکمه و فرستاده شدن پسرش به آزکابان توسط همسرش داشت. او در آن زمان مریض و در حال مرگ بود. به همین دلیل همسرش را راضی کرد که اجازه دهد او جایش را با پسرش در زندان جادوگران عوض کند. مادر و پسر برای عوض کردن ظاهرشان معجون مرکب پیچیده خوردند. خانم کراوچ کمی بعد در آزکابان مرد و بوسیله دیوانه سازها در بیرون دیوارهای قلعه با نام پسرش به خاک سپرده شد .
پدر: بارتیموس کراوچ (پدر) ,مقام رسمی وزارتخانه که به تحت تعقیب قرار دادن خشونت آمیز جادوگران سیاه در روزهای اوج قدرت ولدمورت مشهور بود. این اشتیاق شدید او را به تصویب روش هایی به بدی روش های مرگ خوارهای تحت تعقیب کشاند؛ او به کاراگاهان اجازه داد که از نفرین های نابخشودنی استفاده کنند و افرادی مانند سیریوس بلک را بدون محاکمه در آزکابان زندانی کرد ... کراوچ در آن زمان بیشتر از هر زمان دیگری مورد تحسین بود ولی حدود سال 1982، بعد از اینکه پسر خودش به جرم مرگ خوار بودن و نقش داشتن در شکنجه لانگ باتم ها به آزکابان فرستاده شد، از اوج افتخار سقوط کرد. کراوچ در عوض وزیر سحرو جادو شدن، از جلوی چشم عموم دور شد و به سازمان همکاری های بین المللی جادویی، جایی که مهارت های زبانی شگفت انگیزش به کار می آمد فرستاده شد . پرسی ویزلی که کراوچ به اشتباه او را «ودربی» می نامید، در سال 1994 دستیار او شد ... کراوچ راز وحشتناکی داشت؛ او بخاطر همسر در حال مرگش، پسرش را از آزکابان بیرون آورده بود ولی بعد مجبور شده بود او را مهار و مخفی کند . سرانجام، بارتی کراوچ پسر به وسیله ولدمورت آزاد و بارتی کراوچ پدر اسیر شد. او بعداً فرار کرد و سعی کرد دامبلدور را از نقشه ای که برای گرفتن هری کشیده شده بود آگاه کند، ولی پسرش او را گرفت و کشت (ژوئن 1995) ... شکل ظاهری: بارتی کراوچ پدر ظاهر عصا قورت داده ای داشت، موی سیاه (بعداً خاکستری) خود را درست از وسط باز می کرد و سبیل مسواکی هیتلری و به دقت کوتاه شده ای می گذاشت.
خواهر یا برادر: هیچ خواهر یا برادری ندارد , تک فرزند
پدر بزرگ :بارتیموس کراوچ پدر، پدربزرگی داشت که صاحب یک قالی پرنده دوازده نفره آکسمینستر بود که تمام خانواده روی آن جا می شدند. البته این موضوع مربوط به قبل از ممنوع شدن قالی های پرنده در بریتانیاست.

توضیحات :

توضیح کامل: بارتی کراوچ پسر، تنها فرزند مقام رسمی وزارتخانه بارتی کراوچ پدر و از مرگ خوارانی بود که لانگ باتم ها را شکنجه کردند و در زمستان 82-1981 وقتی او تقریباً 19 ساله بود به جرم جنایت دستگیر و به آزکابان فرستاده شدند . کمتر از یکسال بعد، بارتی کراوچ پسر بوسیله مادرش که پدرش را راضی کرده بود اجازه دهد او جایش را با پسرش عوض کند نجات پیدا کرد. بارتی پدر فوراً وسعت وفاداری بارتی به ولدمورت را دریافت و با زحمات فراوانی پسرش را در خانه زندانی کرد. اینکار برای بیشتر از ده سال موثر بود، ولی بارتی کراوچ پدر قدرت مقابله با لرد سیاه را نداشت. وقتی ولدمورت دوباره قدرت هایش را به دست آورد، به سراغ خادم وفادارش رفت.
ولدمورت اطلاعات زیادی را از شکنجه دادن برتا جورکینز بدست آورده بود و از آنها در کشیدن یک نقشه استادانه برای دور زدن اقدامات امنیتی قویی که دامبلدور برای هری پاتر ترتیب داده بود استفاده کرد. بارتی کراوچ پسر جزیی از نقشه او بود که باید معجون مرکب پیچیده را می خورد و نقش مودی چشم باباقوری (کارگاه و معلم جدید دفاع در برابر جادوی سیاه هاگوارتز) را بازی می کرد. در مسابقه سه جادوگر دخل و تصرف می کرد تا هری به آن وارد و در آن برنده شود و بعد جام مسابقه را به یک رمز تاز تبدیل می کرد تا هری را نزد ولدمورت ببرد.
نقشه موفقیت آمیز بود و ولدمورت توانست با استفاده از خون هری بدن خودش را دوباره بسازد، ولی هری از دست ولدمورت فرار کرد و به هاگوارتز برگشت. خیلی زود تغییر شکل کراوچ آشکار، و مودی چشم باباقوری اصلی آزاد شد. بارتی کراوچ پسر بعد از خوردن مقداری معجون حقیقت، تمام داستان را تعریف کرد. کرنلیوس فاج یکی از اشتباهات بزرگش را مرتکب شد و اجازه داد یک دیوانه ساز کراوچ را ببوسد و او را در وضعیتی بدتر از مرگ قرار دهد. (24 ژوئن 1995)
معنی اسم: crouch از ریشه فرانسوی crochir به معنی خم شدن است. خم شدن به منظور مخفی و پنهان شدن.
بازیگر نقش در فیلم : بارتی کراوچ پسر توسط دیوید تنانت ایفا شد.

گفته ها :

سیریوس بلک: باید مدت بیشتری رو به خانواده ش اختصاص می داد و بیشتر پیش اونا می موند. درسته؟ باید هر چند وقت یه بار زودتر دفترش رو ترک می کرد... اون طوری بهتر می تونست پسرش رو بشناسه.

شکل ظاهری :

رنگ چشم: نامعلوم
رنگ مو: به رنگ کاه
خصوصیات بارز: پسر نوجوان رنگ پریده ای با صورت کک مکی, خیلی باهوش و کاملا پیچیده.

تغییر کرد

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۵ ۱۳:۲۳:۳۳
ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۵ ۱۳:۲۹:۰۲

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۷

هانا آبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۱۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۹
از قبرستون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نام:اوتو

نام خانوادگی: بگمن

پدرومادر:- و-

قیافه واندام:سبیل عزتی،موی فروبلند،همیشه زیر پیرهنی مشکی وشلوارکردی ودستمال یزدی یه آدامس موزی وگیوه جز ظاهرشه.همیشه سینه کفتری وسرش بالا راه میره.

توضیحات:چهارشونه قدبلند، کسی ادعاش بشه خفتش میکنه. (برادر لودوبگمن مدافع اسبق تيم ويمبورن وسپز-رئيس اداره ورزش و تفريحات جادويی توی کتاب)

تحصیلات: زمان بوق تموم کرده.

گروه:هافلپاف

چوب جادو:رگ اژدها وقابل انعطاف به صورت دایره ای

جارو:نوک تیز پرعقاب طلایی فقط وفقط برای من ساختنش

توجه:من شناسه ها آبوت را داشتم ولی خواستار تعویض اون بااین شناسه هستم ((ترو خدا موافقت کنید حرفمو گوش کن والا))آره قربونش.

[b][size=medium][color=0000FF][font=Arial]واقعا کی جوابگوی تصمی�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.