هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "اما دابز"
پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
ساحره ها و جادوگران گرامی!
امشب من اعلام انصراف خود را از انتخابات وزارت سحر و جادو به اطلاعتون میرسانم.
من ساعت ها با خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که به شغل سابقم، یعنی آشپزی علاقه ای مفرط دارم ...
باشه ارنی.... خب! گفتم باشه...الآن میگم....لازم به ذکر است که یکی دیگر از علت های انصراف بنده، اعلام حمایت از ارنی مک میلان میباشد. از تمام حامیان خود خواستار اینم که از این به بعد، به همان میزان که به من وفادارن، به دوست عزیزمون نیز وفادار باشن و در جهت موفقیت ایشون در این انتخابات هر آنچه میتوانند انجام دهند.

رای من ،همان آقای عزیزگیگیلی خودش!

رای من، همان تیپ وقیافه ی خقن! (البته به نظر خودشون )

رای من، ارنی!

رای من ،مک میلان!

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
آیا ساحره ای که به سر خود دستمال(!) می بندد می تواند وزیر خوبی برای مردم باشد؟
آیا همین ساحره بعد ها ما را مجبور نخواهد کرد تا دستمال های خال خالی به سر کنیم؟
آیا ساحره ای که اصلا تیپ نمیزنه() و لباس سبز رو با دستمال قرمز می پوشه در آینده،، زیر پوز همه ی مدل های فشن را نمی زند؟
آیا کسی که لباسی می پوشد که باید آستین هایش را بالا زد تا علامت مرگخواری اش را دید پس از وزیر شدن، مدعی این نمی شود که وزیر باید در جهت بهتر شدن ایفای نقش بکوشد؟
آیا ساحره ای که علامت شوم مرگخواریش را در بازوی سمت راستش به جای ساعد دست چپش زده؛ بعد ها در کار ایفای نقش دخالت خواهد کرد و همه چیز را تغییر نخواهد داد؟
ایا ساحره ای که با دست راست چوب دستی اش را بند میکند؛ نسبت به چپ دستان نظر خوبی ندارد؟
آیا اما دابز، بین چپ دستان و راست دستان تبعیض ق(غ؟) ائل است که در بنر تبلیغاتی خود با دست "راست" چوب دستی خود را گرفته است؟

نقل قول:
همون طور که قبلا ذکر کردم من دل ندارم که چیزی توش باشه!

چه تضمینی دارد که این ساحره بی دل برای دل داران هم اندازه بی دل ها ارزش قائل(؟) باشد؟

من اینجا هستم تا اعلام کنم که من از شما حمایت نخواهم کرد.
برید حالشو ببرید...

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۸ ۲۲:۱۳:۱۰

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

ویکتوریا ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
ای بزرگ ساحره!!
ای نماینده قشر جوان
ای ازادی بخش زنان
ای.....
من حمایت یک جانبه و دو جانبه و چند جانبه و همه جانبه خودم رو از شما اعلام میکنم

ریموس ویکتوریا را روی زمین انداخت.
- تو برای کی کار میکنی؟
هریت با پوزخندی سکوت کرد. مهم نبود چقدر شکنجه اش کنند،او نباید جواب میداد. باید تا جای امکان طول میکشید.پس از دو ساعت دردی متفاوت را در ساعد چپش حس کرد. سوزش نشان شوم.خندید
- من به سرورم خدمت میکنم.
صدای فریاد پرسی به گوش رسید
- گنجینه دزدیده شده.
ویکتوریا خندید
- زنده باد لرد سیاه

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

جاگسنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
یا سالازار!

من... اومدم ... اینجا.... تا .... حمایت... خودم ... رو .... از شما .... اعلام کنم. :worry: در واقع ....من با پای خودم... و بدون هیچگونه... دخالت شخص یا اشخاص...پشت پرده ای اومدم تا از شما.... حمایت کنم. :worry:

من اصلا از اون پاتیل های خانوادگی شما ترسی ندارم و با خوشحالی کامل دعوت شما را برای پیوستن به ستاد پذیرفتم.

پیام زده شده در: ۹:۱۶ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
خبرنگارمخصوص ما رون ویزلی مصاحبه ای با دوشیزه دابز داشتن ادامه مطلب در پایین
*مصاحبه کاملا واقعی است
*منبع: مسنجر
1-با توجه به این که تو ساحره ای چه برنامه ای برای جذب رای جادوگران داری؟
برای جذب جادوگران جوانی که در حال حاضر به خدمت در ارتش جادوگران مشغولن، برنامه ای دارم که به زودی در جادوگر تی وی شاهد آن خواهید بود گرچه باید بگم چندان نیازی به جذبشون نیست من قطبمثبت آهنربا اونا هم قطب منفی خواه ناخواه جذب این کمالات بنده میشن
2-تو تازه واردی، به نظرت افراد کهنه کار بهت رای میدن؟
افراد کهنه کار بنا بر خستگی سالیان دراز زحمتی که کشیدن، حاضر میشن که مسئولیت سنگین وزارت رو به تازه وارد هایی که انرژی بیشتری برای انجام آن دارن بسپرن.درنتیجه به وزیر شدن من نگاه مثبتی خواهن داشت
3-انقدر به خودت اعتماد داری که به خودت میگی وزیر؟
دقیقا من نگفتم وزیر، فقط دید دیگران رو نسبت به یه ساحره ی جوون برای وزارت رو گفتم
4-از مدیریت انتخابات راضی هستی؟
عالیه.تا اینجا که بانو دلورس آمبریج زحمت همه چیز رو کشیده بودن و واقعا انتخابات پر شوری رو مد نظر داشتن.اما فک کنم به خاطر چند مسئله ی سیاسی ماگلی کمی سایت سوت و کور شده.
یعنی چی؟
سایت سوت و کور شده.کاندید ها زیاد رویت نمیشن.طرفدارا تبلیغاتی چیزی نمیکنن
ایا پیشنهادی برای پر جنب و جوش شدن طرفداران کاندیداها داری؟
خب فک کنم تا امشب همه بیان و فعالیتشون رو بیشتر کنن.ولی برای بیشتر شدن فعالیت طرفدارها به طور حتم لازمه خود کاندیدها باهاشون در ارتباط باشه
طرفداران خودت کوشن؟
منتظرن طرفدارهای بقیه پیداشون بشه، بعد خودی نشون بدن.وگرنه با ازدحام طرفدارهای من طرفدارهای دیگه به هیچ وجه اقدامی برای تبلیغات نخواهند کرد.
برای حمایت از تازه واردین(شغلی چیزی) برنامه ای داری؟
به نظر من از بدو ورود تازه واردها باید با آنان در ارتباط بود تا که صمیمیت این مجمع رو بهتر بیشتر درک کنن.در ضمن با راهنمایی آن ها میتون به روی کار آمدنشان کمک کرد.
اگر حرفی تو دلت مونده بگو.
همون طور که قبلا ذکر کردم من دل ندارم که چیزی توش باشه!
ممنونم خدانگه دار
وایسا بینم.نه انگار تو آب بدنت بهت سنگینی کرده!کسانی که دچار خشم من شدن سالم نموندن که بخوان بیان و از خشونت من حرفی رو بازگو کنن
- به هیچ وجه. ببخشید.
هرچیه ... مسئله ی مهم شعار من برای ورود به عرصه ی انتخاباته.
بفرمایید.
دولت بعدی، در صورت وزیر شدن من، دولت ساحره سالاری و جوانگرایی خواهد بود.

ممنونم از وقتی که به من اختصاص دادید خدانگه دار
خدانگهدار

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۰:۲۲ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
درود بر یگانه ساحره ی برگزیده.
ای نجات بخش حقوق ساحران رنج کشیده و ای روشنی بخش مفهوم آزادی و عدالت در پناه سایه ی سروری. امیدوارم تبریکات صمیمانه ی بنده رو به خاطر تایید شایستگی اتان پذیرا باشید.
ای نماینده ی قشر جوان.
اینجا هستم تا حمایت همه جانبه ی خودم رو از شما اعلام کنم و اینکه در عرصه ی این رقابت تنگاتنگ همه رقمه می تونید روی بنده حساب کنید.

رای من:

اما دابز

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۲۲:۵۰:۲۳
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۲۲:۵۰:۲۳
ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۲۲:۵۵:۳۷
دلیل ویرایش: خوشم اومد، اصلا عشقم کشید یه بار دیگه بزنم رو دکمه ی ویرایش!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
درود ! درود و هزاران درود دیگر بر یگانه ساحره انتخابات !!!

بانو دابز. با کسب اجازه از محضر بزرگوارتان میخواستم گزیده از بیوگرافی شریف شما رو در این ستاد انتخاباتی قرار بدم تا چشم کوردلان بترکد و لرزه بر اندام سایر رقبای شما بیوفتد. بی شک رهنمودهای شما در مورد اصلاح هر چه بهتره این بیوگرافی حرف آخر را خواهد زد:

بانو اما دابز در سن 3 سالگی به دنیا آمد. مادرش به علت دوره سه ساله حمل او پس از تولد این ساحره شگفت انگیز تمامی ساکنین یکی از دهکده های ماگل نشین واقع در جنوب بریتانیا را برایش قربانی کرد. همین شد که اما ، این کودک دلبند از بدو تولد با طعم خون آشنا شد. وقتی 4 سال و نیمش بود هفت جزء از هری پاتر را حفظ بود و شماره صفحات بی ناموسی هری با چو و بعدها با جینی را نیز از حفظ می گفت. همین شد که زمینه نفرت روز افزون وی از آن پسرک کله زخمی فراهم شد و به سمت "کسی که نباید نامش را برد" جذب شد. گفته می شود شباهت ظاهری وی با "اسمشونبر" در دوران نوزادی به موضوع بحث روز خانواده او در آن زمان مبدل شده بود. گرچه اما در حسرت رسیدن به اربابش روزها را به سختی سپری می کرد.
تصویر کوچک شده
در آن دوره سخت هر روز سعی می کرد با قتل های زنجیره گربه های خیابانی، علوم و فنون قتل عام جادوگری را فرا بگیرد. بانو دابز پس از گذارندن علوم مقدماتی جادوگری در مدرسه هاگوارتز، در سن 18 سالگی به علت اختراع دستگاه شکنجه گر "آبگوشت گیری" موفق شد تا بدون کنکور سراسری برای مقطع کارشناسی ارشد پیوسته در "دانشگاه نیکی اعظم" گلرت گریندل والد بورسیه شود. اختراع ورژن های آپدیت شده توسط ایشان از این دستگاه شکنجه موجب شد تا در اواسط دوره تحصیلی شان "اسمشونبر"‌خودی نشان دهد و در مقاله ای علمی در روزنامه "اقتدار مشکی" از اختراع ایشان تقدیر به عمل آورد. گفته شده ست که برخی کشورهای ماگلی محروم جهت تهیه غذایی به نام آبگوشت از اختراع وی دزدی و سوء استفاده کردند. در حقیقت او این دستگاه را برای مکش جادویی و خودکار آب از گوشت تن جادوگر یا ساحره در حین شکنجه اختراع کرده بود که به موجب آن آب حاصل از گوشت خیلی از سران مستبد جوامع جادوگری و ماگلی را کشید و پوستشان را به مرز استخوان رسانید.

تصویر کوچک شدهپس از دریافت ارشدش به سخنرانی ای دعوت شد که سرنوشتش را تغییر داد. سخنرانی تاریخی بانو دابز درباره حقوق ساحره ها و روش های نوین شکنجه در "دانشگاه جادوگری خون آباد کته کجوژ" موجب شد تا جنبش ساحره ها شکل جدی تر و سیاه تری به خود بگیرد و اسمشونبر رسماً به وی پذیرش برای مقطع دکترای مرگخواری را پیشنهاد دهد. اما دابز که سالها در آرزوی رسیدن به لرد سیاه شبانه روز خود خودکشی های ناموفق می کرد، به آرزوی خود رسیده بود. اما پیشنهاد اربابش برای مقطع دکترای وی با مدرک تحصیلی قبلی اش چندان ارتباط خاصی نداشت. لرد سیاه تنها به وی پیشنهاد تحصیل و صد البته خدمت در "رشته مرگخواری- گرایش خون ریزی" را داده بود اما او سالها تا پایان مقطع ارشد نزد گریندل والد در رشته "مهندسی شکنجه- گرایش آلات" تحصیل کرده بود. به هر جهت بانو دابز دل را به استخر زد و دعوت اربابش را لبیک گفت.

دستاوردهای علمی و خیرخواهانه بانو به شدت نخبگان جوامع تیره و تار و بعضاً خاکستری جامعه را تحت تاثیر قرار داده است. تالیف بیش از 11 جلد کتاب در باب متدهای نوین شکنجه جادویی جادوگران توسط ساحره ها، ترجمه بیش از یک میلیارد و چونصد مقاله تخصصی در باب شکنجه های تلفیقی جادویی و ماگلی و افتتاح "بنیاد خیریه کروشیو خوران خیّر" با همیاری اسمشونبر جهت درمان جانبازان بی گناه و شکنجه شده جبهه تاریکی مطلق، تنها بخش کوچکی از اقدامات گسترده ی بانو دابز می باشد.

گرچه بسیاری از منتقدان او را مانند برخی کاندیداهای دیگر به جناح لرد سیاه وابسته می دانند اما گفته می شود که احتمالاً وی از اقتداری جداگانه ای برخوردار است.

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۲۳:۴۳:۲۸
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۲ ۸:۵۵:۲۶
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۲ ۸:۵۷:۳۰
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۲ ۹:۰۴:۱۳

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
درود بر جادوگران ملت غیور من!
علی الخصوص بر ساحره ها و گل های نو شکفته ی سایت، که بسی رنج کشیدن در این ماه دوازده(همون سال سیِ شاعر)
ای وقتم کشته ی شما! ای ثروت و اموالم پای شما! جان من، شما دیگه به خودتون به بختتون پشت نکنین. آه ای عزیزان دل نداشته ی من، خواهم همی گویم از استقلال، همی از پیروزی، همی از آزادی و قانون.
گوش به حرف دل خمار و چیز کشیده ی دیگران نکنید که سمیست مهلک و مفلوک کننده که یقینا آحاد ملت را به سمت نیستی و نابودی می کشد.
ای عزیزان و ای سروران
با کدام چیز پیروزی، با کدام چیز استقلال میدهند؟وقتی سرا ن دولتی، عزت جامعه را به ناموس خود تشبیه میکنن، آن عده که حرف از بی ناموسی میزنن جامعه را به چه ذلت هایی که نمیکشاند.

با شما حرف از قانون و آزادی می زنم. ملت ما در این 12 ماه، 48 هفته، 365روز،8760ساعت، 525600 دقیقه زیر بار زور استکبار و دیکتاری لولو بودند. البته هزاران هزار رحمت بر لولو!
شرط میبندم دولت قبلی فقط یک دهم این زمان رو حس کرده. بله، شاید من حرف از دیکتاتوری زده باشم، اما جانم به شما بگوید که مد نظر من حکومتی منضبط در جهت سازندگی بوده و بس. در پناه سایه ی سروری ارباب.

جدا از این ها بنده ، یک ساحره ی تازه وارد، هم به عنوان نماینده ای از سوی تازه واردین و هم ساحره های محترم پا به عرصه ی انتخاباتی گذاشتم به منظو احقاق حقوق از دست رفته و پایمال شده ی شما.
من نه به شما وعده ی چیز میدم، یعنی وعده ی دروغین ونه به ترویج بی ناموسی تشویق میکنم. این درست که هرکس اختیار ناموس خود را داردو در صورتی که تمایل داشته باشد، دوستانه به اشتراک میذارد ولی لازم به ذکر است که اگر یه همچین عقیده ای در جامعه بعنوان یک فرهنگ درونی شده باشد ناشی از نقاط ضعف دولت قبلیست و بدون شک نیازمند اصلاح. جامعه ی فرهیخته ی ما هرگز زیر بار این آستاکبار نخواهد رفت.

این وزارت، وزارتیتیست که با هدف حمایت از قشر جوان و تازه وارد و ساحران محترم که حقوقشان پیوسته نادیده گرفته شده کار خود را آغاز خواهد کرد با دنبال کردن اهدافی چون:
1. استفاده از نیروهای تازه وارد، فول انرژی و کمک به روی کار آمدن اینها که به پرورش و تکثیر نیروی جوان اهتمام میورزد و باز برهم تعلیم و تربیت نیروی تازه وارد تاکید دارد.
2. در جهت حفظ حقوق ساحره های گران قدر و ایجاد فضای امنتر برای آزادی بیان و عمل آن ها.
3. شناسایی، توجه و پرورش و شکوفایی استعدادهای برتر و تشویق خلاقیت و نوآوری .
4. و نیزنگهبانی از اصالت و سنت های ارزشمند این ملت و حفظ و ترمیم و بالندگی آن ها در هر قلمرو و بهره گیری از رهنمودهای عالی مقامان را وظیفه ی خود میداند.
5. و در پایان اضافه می کنم در تبیین و تثبیت آرمان ها و ارزش های ملت جادوگری، اندیشه های خلاق و سازنده و پرتو افکنی آن ها بر همه سیاست ها، اهداف و برنامه های پیش رو نیز نقش اساسی خواهد داشت.

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۲۰:۲۱:۲۱

ستاد انتخاباتی "اما دابز"
پیام زده شده در: ۰:۲۳ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد انتخاباتی بانو اما دابز

با عرض سلام و ادب خدمت بانو دابز، یگانه ساحره انتخابات نهم

بانو دابز ! بنده خیلی خوشحالم که حداقل شما را در صحنه پرشور انتخابات نهم می بینم. شما به عنوان نماینده قشر جوان جامعه جادوگری و همچنین به عنوان نماینده تمامی ساحره های این مملکت، نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در این دوره از انتخابات وزارت سحر و جادو دارید. ستاد برگزاری انتخابات رسماً از شما تقاضا دارد تا جهت شعف روح مادر مرلین کبیر تا آخرین لحظه در انتخابات ایستادگی کنید و نگران اتحاد مردان و جریان های مرد سالاری انتخابات نباشید.

توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاندیدا کاملا آزاد هستید که ستاد انتخاباتی خود را به طور کامل با محوریت ایفای نقش اداره کنید یا اینکه مطلقاً بدون ایفای نقش به سبک پرسش و پاسخ میان خبرنگاران، علاقه مندان و هواداران در اینجا، اهداف و ایده های خود را بیان کنید. حتی مختار هستید که به شکل تلفیقی از این دو روش ستاد انتخاباتی خود را اداره کنید.
سخن را کوتاه می کنم. فقط خواهشمندم جهت تبلیغات از ابلاغیه رسمی تبلیغات پیروی نمایید.

با آرزوی هرس شدن جادوگرها و تعالی ساحره ها
ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.