هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "لوییس ویزلی"
پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
اِ...آقا چرا ستاد خالی شد؟!

بشتابید! ، اصلاً بدویید بیاد! . هر سوالی،ایده ای، انتقادی، پیشنهادی، توصیه ای و...چیزی داشتید، من اینجا 24 ساعته منتظر حضور شمام!و به هرنوع سوال شما پاسخگو هستم.افراد جدید هم بیان، افراد قدیمی مثل جیمز و کنت الاف هم بیان! . مرگخوار،محفلی،اسلیترینی،گریفندوری،طنز نویس و جدی نویس و همه میتونن بیان اینجا و سوالات و ایده هاشون رو با من درمیون بزارن.

پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
.:: بیانیه شماره سه ::.

ستاد ها، مراکز و سازمان های وزارت سحر و جادو

دراین بیانیه می خوام سرنوشت ستاد ها مراکز وزارت سحرو جادو رو در دوره بعدی وزارت (اگه وزیر شدم!) براتون مثل بُلبُل بگم! :
دفتر فرماندهی اداره کاراگاهان

درباره این اداره که به نظر من مهمترین اداره وزارتِ یک بیانیه کامل و مفصل دادم.هنوز اصلاحیه ای درباره بیانیه صورت نگرفته اما اگه این اتفاق بیفته شما حتماً با خبر میشید!

خورندگان معجون راستی

این مرکز هم به فعالیتش به همون شکل قبلی ادامه میده و تغییری در اون به وجود نمیاد.اما اگه ایده جدید و خوبی از سوی کاربران به دستم رسید یا خودم ایده جدیدی داشتم در اطلاعیه های وزارت درجش میکنم.

سازمان فرهنگ و هنر جادویی

این سازمان هم به احتمال 99% به فعالیتش ادامه میده.اما شاید یکم از این شکلی که در حال حاضر داره خارج بشه.یعنی این ستاد فقط در ضمینه فرهنگ و هنر فعالیت کنه و نه چیز دیگه ای.و چون این مرکز فرهنگ و هنرِ، اجازه دسترسی و فعالیت در موزه وزارتخونه رو دارا میشه و احتماالا مسئولیت چند تاپیک در موزه هم به این سازمان داده میشه..همچنین رول هاش هم فرهنگی تر میشن و اگه تاپیکی با این محور پیدا نشد تاپیکی برای اعمال ماموریت های این سازمان تاسیس میشه.

سازمان اطلاعات و امنیت جادوگری"ساواج"

مهمترین ستاد بعداز اداره کاراگاهان.پس این ستادهم به فعالیتش ادامه میده.ماموریت های این سازمان بیشتره و یکجور ماموریت های شرلوک هولمزی داره!یعنی به شما یک یادو خط سوژه داده میشه که به شکلِ اینه که مثلاً سازمان در خطره و شما باید در یک رول خودتون و سازمان رو از این مخمصه نجات بدید.به همین دلیل هم این سازمان میتونه با اداره کاراگاهان همکاری داشته باشه.

ارتش وزارت سحر و جادو

این اداره کاملاً بی استفاده است!وقتی اداره کاراگاهان رو داریم ارتش می خوایم چیکار؟!در صورت این که کاربران پیام بدن و ایده جدیدی داشته باشن و مسئولان هم صلاح بدونن این ارتش باز میشه.اما اگه من وزیر بشم که کلاً میبندمش!

دفتر حمایت از موجودات جادویی!

این دفتر به فعالیتش ادامه میده اون هم به روال سابقش.این ستاد بیشتر از هر جنبه دیگری جنبه ماموریتی خواهد داشت.چون این دفتر با محورِ"محافظت"فعالیت میکنه و تعداد رول هایی که میشه با سوژه های مختلف با این موضوع نوشت خیلی زیاده.بنابراین تعداد ماموریت هایی که این دفتر میده بیشتره اما کوتاه تره و بیشتر می خواد نکات رو به اعضاش یاد بده تا خود رول نویسی رو!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
کنت الاف!
نقل قول:
خب لوییس، طرح های خوبی برای ازکابان دادی.

خیلی ممنون
نقل قول:
ولی چجوری میخوای جرم متوسط و سبک و سنگین رو مشخص کنی؟

ببینید، بالاخره مسئول های آزکابان میفهمند جرم سبکه یا سنگین.برای مثال یه اتفاقی افتاده و یه اعلامیه منتشر شده که شما رو محدود میکنه و شما میرید یه اعتراض تند میکنید.این جرم سبکه چون مردم حق اعتراض رو دارن.اما این که شما به این علت که از کسی خوشتون نمیاد برید بهش بددهنی کنید و بعدش انگار نه انگار...این جرم سنگینه!چون شما هرچه قدر که از طرف مقابل بدتون بیاد حق بد دهنی ندارید.
نقل قول:
بر فرض مثال منو محکوم به جرم سنگین میکنی(که میدونم جرئت این کارو نداری.)

اگه کاری کرده باشید خوبم محکومتون میکنم!
نقل قول:
من میام اعتراض میکنم که ای اقا جرم من سبکه، نه سنگین. چجوری میخوای اثبات کنی؟

اگه کاری کرده باشید اعضای عالی آزکابان با تحقیق میتونن به راحتی بفهمن که جرم شما سنگین بوده،متوسط یا سبک.همونطوری که اون بالا نوشتم.اگه برای مثال بددهنی همینطوری باشه که سنگینه.اگه اعتراض تند و تیز به یک اعلامیه باشه سبکه.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
خب لوییس، طرح های خوبی برای ازکابان دادی.
ولی چجوری میخوای جرم متوسط و سبک و سنگین رو مشخص کنی؟
بر فرض مثال منو محکوم به جرم سنگین میکنی(که میدونم جرئت این کارو نداری.) من میام اعتراض میکنم که ای اقا جرم من سبکه، نه سنگین.
چجوری میخوای اثبات کنی؟

تشکرات

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
.:: بیانیه شماره دو ::.

برنامه های آینده برای انجمن آزکابان

همونطور که میدونید آزکابان یکی از پر پتانسیل ترین زیرانجمن های وزارت سحر و جادو ـه.اما چند وقتیه که این انجمن با وجود تاپیک هایی بسیار خوب فعالیت زیادی رو به خودش ندیده.و همونطور که میدونید کسانی هستند که به جرم های ایفایی به آزکابان انداخته میشوند و محکوم به فعالیت در آنجا هستند.من می خوام که برنامه های آینده خودم رو برای این انجمن برای شما شرح بدم.

نحوه بازداشت شدن:
در صورت هرگونه توهین جدی و سرپیچی از حرف ارشد بدون دلیل، شما محکوم به فعالیت در آزکابان میشوید و دسترسی شما از انجمن های دیگر گرفته میشود.البته این موضوع، موضوع جدیدی نیست و همه آن را میدانیم.اما برنامه های آینده من به این صورت است که شما در صورتانجام دادن تخلفی کوچک، محکوم به زدن یک رول،تخلف متوسط 2 رول و درآخر و جرایم سنگین محکوم به زدن 3 رول هستید.شما قبل از شروه فعالیت به تاپیکی اختصاصی خواهید رفت و زمان و علت دستگیریتان را در آنجا شرح میدهید.در این صورت اگر دوباره دوچار تخلفی شوید به عنوان سابقه دار وارد آزکابان شده و دیگر چیزی برای شما توضیح داده نمی شود.اگر شما در هنگامی که در آزکابان هستید و برای مثال، باید 2 رول بزنید هم تخلفی انجام دهید جرم شما سنگین تر میشود و در نتیجه باید 3 رول بزنید.

وثیقه گذاری:
بله!درست خواندید!اگر شما بیشتر از 1 سال سابقه عضویت داشته باشید، تاحالا اخطاریه دریافت نکرده باشید و فعالیت مستمر هم داشته باشید می توانید با گذاشتن یک وثیقه از سوی خودتان آزاد شوید.اگر در مدت یک هفته بعد از وثیقه گذاری دچار تخلف شوید، وثیقه شما بی اعتبار شده و دوباره به آزکابان باز خواهید گشت!
اگر فردی که در آزکابان محکوم است کمتر از 1 سال سابقه عضویت داشته باشد می تواند با ضمانت یکی از ارشد های گروهش وثیقه گذاری و آزاد می شود.

آزاد شدن:
فردی که محکومیت خودرا به پایان رسانده باید به تاپیکی که در هنگام اعلام جرم به آنجا رفته باز گردد و اعلام کند که محکومیتش به پایان رسیده تا ناظرین دسترسی اورا باز کنند و فرد بتواند از آزکابان بیرون برود.

شکایت کردن:
اگر شما از فردی شکایت کنید و فکر کنید که مشکل او با یک اخطاریه حل نمیشود، میتوانید با گزارش دادن به مسئول آزکابان از فرد شکایت کنید.در صورتی که مسئولین آزکابان پس از تحقیق بفهمند که فرد دچار تخلف شده، فرد به آزکابان می افتد و محکوم به زدن 2 الی 3 رول در آزکابان میشود.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اورلا کوییرک
نقل قول:
بله منم کاراگاهم. درواقع خب ببین فعال کردن ملت یه راه داره... انگیزه که با چیزای باحال به وجود میاد که شما فکر شو کردی. عه من نباید میگفتم رنک! لعنتی منظورم یه چیز دیگه بود ولی به نظر من یک رنگ کافیه برا هر سازمانی. به طور مثال رنک بهترین کاراگاه! و این که اون نشان هر سازمان فراموش نشه. که من نمیدونم چه شکلی درس میشه ولی یحتمل مسئول های قبلی میدونن.

آها متوجه شدم!
و بله احتمالاً مسئول های قبلی میدونن اگه وزیر شدم میپرسم!
نقل قول:
درباره ی این. دمت گرم که انقدر اهمیت میدی به کاراگاهان ولی یه نظری هم به بقیه ی سازمان ها بکن

باشه میرم شاید یه بیانیه کلی هم واسه بقیه سازمان ها هم دادم!
نقل قول:
نذار این سازمان فعالیت اصلی وزیر رو مختل کنن :)

نه بابا مختلش نمیکنه!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
اهم... وسط کلامتون منم بیام یه چیزایی بگم...

نقل قول:
اولین نفر در ستادم که برای گفتن یک ایده هم اومده!البته کنت الاف هم اومده بود ولی فقط سوال پرسیدن ایشون!
ایده بسیار بسیار خوبیه.خودتون هم کاراگاه هستید درسته؟تا اونجایی که من میدونم چند وقتیه که اداره کاراگاهان وضعیت خوبی نداره.خیلی وقته که فعالیتی نداشته.تا اونجایی هم که من میدونم فقط دوتا کاراگاه داریم که فعالن!فقط دوتا! کم نیست؟!
یکیش خود شمایی و یکیشون هم چارلی ویزلیه.بقیه اعضا یا شناسه هاشون بسته شده یا خیلی وقته فعالیت نکردن.ایده رنک هم خیلی خوب بود اما من درست و حسابی نفهمیدم منظورتون چیه.منظورتون مثل بهترین نویسنده و بهترین عضو تازه وارد و... است؟

بله منم کاراگاهم. درواقع خب ببین فعال کردن ملت یه راه داره... انگیزه که با چیزای باحال به وجود میاد که شما فکر شو کردی.
عه من نباید میگفتم رنک! لعنتی منظورم یه چیز دیگه بود ولی به نظر من یک رنگ کافیه برا هر سازمانی. به طور مثال رنک بهترین کاراگاه! و این که اون نشان هر سازمان فراموش نشه. که من نمیدونم چه شکلی درس میشه ولی یحتمل مسئول های قبلی میدونن.

حالا یه نگاهی کنیم به حرف های رد و بدل شده :))

نقل قول:
.:: بیانیه شماره یک ::.

برنامه های آینده برای اداره کارگاهان

درباره ی این. دمت گرم که انقدر اهمیت میدی به کاراگاهان ولی یه نظری هم به بقیه ی سازمان ها بکن. :)) و این که یه توصیه: نذار این سازمان فعالیت اصلی وزیر رو مختل کنن :)

خطاب به جیمز!

نقل قول:
نقلم اینه که اداره کارآگاهان اضافیه داش! به درد بخور نیست! هدفی برای ایجادشون وجود نداره!

آقا یعنی چی به درد نمیخوره. اگه رییس اداره ش حداقل رول نویسی رو بلد باشه و خوب بنویسه میتونه در صورت وقت بشینه ماموریت ها رو یه نقد کوتاه کنه و این که ملتو به فعالیت وا میداره. انگیزه میده و یه چیز دیگه خب ببین همه چیز که نباید اصولا فایده داشته باشه اصلا جنبه ی تفریحی بذار براش :))

فعلا همینا!
با تشکر!

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوباره سلام جیمز!

نقل قول:
مسئولای بیشتر؟ حرف من اینه که همینا هم زیاده.

آها منظورت مسئول ها بود؟الان که هنوز به اطلاعات وزارت خونه دسترسی ندارم اما اگه وزیر شدم اونایی که به درد بخور نیستن رو با یک اردنگی زیبا میفرستم بیرون...نگران نباش!

نقل قول:
حرف منم همینه که کار اصلی وزیر اینه که همین کار سوژه دادن رو توی انجمن وزارت انجام بده، عموم چیز های دیگه هستن که خارج از حوضه وزارتن.

سوژه دادن تو وزارت رو هم که حتماً میکنم...اصلاً راه نداره نکنم!

نقل قول:
نقلم اینه که اداره کارآگاهان اضافیه داش! به درد بخور نیست! هدفی برای ایجادشون وجود نداره!

به درد بخور نیست؟واقعاً؟ وزیر بشم میرم ببینم چه خبره.اگه بی استفاده بود سعی میکنم با استفاده اش کنم.اگر هم نشد که هیچی.ولش میکنم.اما احساس میکنم اداره کاراگاهان لازم ـه.مثل محفل برای وزارتخونه میمونه!
اما اگه به دردنخور بود که میبندمش اداره اَلکی می خوایم چیکار؟!

نقل قول:
این که هم اوّل از همه به تو گیر دادم سر اینه که وقتی خِر بقیه رو چسبیدم نگن سر طرفداری و اینا بوده...

راه حل خوبیه! بعضی ها شاید یکم بی جنبه باشن دیگه.

نقل قول:
کارت درسته لو!

خواهش میکنم هنوز کاری نکردم که!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

جیمز پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
از تـــــه قلبت بنویس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
خب پس بذار بحث رو ادامه بدم و این که باز بیشتر بریم به عمق!

نقل قول:
زیاد؟خب آره یکم شاید زیاد باشن.ایده من این بود که تعداد مسئول هارو بیشتر کنم تا کارها راحت تر و سریع تر پیش بره!

مسئولای بیشتر؟ حرف من اینه که همینا هم زیاده.

نقل قول:
من تو جاهای دیگه هم فعالیت خودم رو به عنوان یک عضو نگه میدارم.مثل سوژه زدن و... اما نمیتونم کاری غیر از اینا بکنم.اختیارش رو وزیر نداره!

حرف منم همینه که کار اصلی وزیر اینه که همین کار سوژه دادن رو توی انجمن وزارت انجام بده، عموم چیز های دیگه هستن که خارج از حوضه وزارتن.

نقل قول:
همونطور که باز توی اختیارات وزیر اومده.من نمیتونم برای اون ها کاری کنم!من فقط میتونم با هاگزمید، دیاگون و لندن رایزنی داشته باشم و حق دخالت توی امور هاگوارتز، محفل و مرگخوارها رو ندارم! البته گروه های توی وزارتخونه رو که صددرصد احیا میکنم.اما من توی رایزنی با همین انجمن ها (لندن، هاگزمید و دیاگون) هم میگم این تاپیک هارو احیا کنن اگه بشه! حداقل شاید بتونم یه کاری کنم این سه تا انجمن فعال بشه.تو نگران نباش!

نقل قول:
کدوم گروه رو میگی؟

کارآگاهان دیّه!

نقل قول:
خیلی ممنون از حرف ها و حمایتت! یه وقت از جواب هایی که دادم ناراحت نشی ها!

پرسیدم که جواب بشنفم. جوابمم محترمانه دادی چرا ناراحت بشم آخه. این که هم اوّل از همه به تو گیر دادم سر اینه که وقتی خِر بقیه رو چسبیدم نگن سر طرفداری و اینا بوده...

کارت درسته لو!

دوباره اومدم، اگه این بار هم نباشی...
دوباره می رم.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۸ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام جیمز!

نقل قول:
ببین داش لوییس، شما اومدی کلی برنامه ارائه دادی، از فعال کردن اداره کارآگاهان و رنک ساختن براش و قوانین و ادارات دیگه و مسابقات و ... به نظرت یه کمی زیاد نیستن؟

زیاد؟خب آره یکم شاید زیاد باشن.ایده من این بود که تعداد مسئول هارو بیشتر کنم تا کارها راحت تر و سریع تر پیش بره!

نقل قول:
به قول معروف گفتنی خوب نیست اول اینایی که زاییدیم بزرگ کنیم بعد؟

من تو جاهای دیگه هم فعالیت خودم رو به عنوان یک عضو نگه میدارم.مثل سوژه زدن و... اما نمیتونم کاری غیر از اینا بکنم.اختیارش رو وزیر نداره!

نقل قول:
شما اومدی از اداره کارآگاهان گفتی...خب! به چه دردی می خورن؟ توی کتاب و فیلم حضور پررنگ داشتن، اما نه بیشتر از محفل و مرگخوارا، نه بیشتر از چهارگروه هاگوارتز و الف.دال که الانش گروه شریف هافلپاف با کمبود عضو رو به رو هستش و الف.دال هم که خدا بیامرزتش و دیگه بقیه گروه ها هم که یادشان هم اصلا نیست که بخواد گرامی باشه!

همونطور که باز توی اختیارات وزیر اومده.من نمیتونم برای اون ها کاری کنم!من فقط میتونم با هاگزمید، دیاگون و لندن رایزنی داشته باشم و حق دخالت توی امور هاگوارتز، محفل و مرگخوارها رو ندارم!
البته گروه های توی وزارتخونه رو که صددرصد احیا میکنم.اما من توی رایزنی با همین انجمن ها (لندن، هاگزمید و دیاگون) هم میگم این تاپیک هارو احیا کنن اگه بشه! حداقل شاید بتونم یه کاری کنم این سه تا انجمن فعال بشه.تو نگران نباش!

نقل قول:
پس دیگه اشاره ای نمی کنم به این قضیه اختیارات

اختیارات وزیر رو میگی؟

نقل قول:
یا اصلا نکنه خیال سه قطبی کردن سایت و بعدشم دامبولیسم و حذب و اینا...

نه بابا این خبرا کجا بود!

نقل قول:
این گروه کلا واسه چی قراره به وجود بیاد؟

کدوم گروه رو میگی؟

نقل قول:
ولی! الحق باید بگم که بین تمامی کاندیدا ها تو از همه بیشتر اهل عملی و تنها کسی هستی که ماهیت رول نویسی انجمن وزارت خانه رو درک کردی! همه با دیدن انتخابات و این صوبتا و کلاه! آـــــــی کلاه! خیال می کنن خبری هستش و کلهم یادشون می ره که وزارت هم یه انجمن مثل بقیه انجمنا و حالا دو زار بزک و دوزک داره... دلیل حمایتم از تو هم همینه رفیق! البته نه فقط اینا!

خیلی ممنون از حرف ها و حمایتت!
یه وقت از جواب هایی که دادم ناراحت نشی ها!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.