هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟
پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نقل قول:

ملوم که وجود داره ما همه توی تاریخ و کتابهای باستانی شاهد جادوگران زیادی بودیم که ازشون نام برده شده مثل مرلین .
حتی اسم ولدمورت از جادوگر قدیمی در روم باستان به نام والمودرتین یا یه همچین چیزای گرفته شده خود رولینگ این رو گفت .
به نظر من افراد زیادی هم اکنون هستن که جادوگری میکنن ولی کاملا مخفی هستن یک نمونه ی اشکارش .
دیوید کاپرفیلد :نگید نه اون شوبده باز نیست اون واقا جادو میکنه جلوی چشم هزاران نفر از جمله پادشاه چین از دیوار چین رد شد .
همین طور جلوی هزاران نفر مجسمه ی ازادی امریکا رو ناپدید و زاهر کرد .
در فاصله ی مدت زمانی 5 ثانیه از لندن به جزایر هاوای رفت و جلوی میلیونها انسان از جمله ملکه ی انگلیس خودش رو 5 دقیقه بدون لباس محاوز سوزاند ولی وقتی اتش رو خاموش کردند حتی یک تار مویش هم نسوخته بود .

چيزي به اسم جادو وجود نداره قدرت هاي ما فوق طبيعي يه مبحث جدا گانس كه در محدوده اي از علم به نام متا فيزيك قرار ميگيره جادو و جادو گري مطلقا خرافاته
نمي خواد كسي براي من سوره ي مباركه ي طه رو مثال بزنه كه از جادو گري ساحران فرعون در مقابل موسي (ع) صحبت شده.در سوره ي مباركه ي طه با توجه به تفسير الميزان جلد 14(صفحشو يادم نيست خودتون بگرديد)منظور از جادوگري تردستي و حركت دادن سريع طناب بطوري كه باعث خطاي باصره شود است
در ضمن تمام كار هاي مرتا ضان هندي دلايل علمي دارد كه يك نمونه از اين دلايل را مي توانيد در كتاب شيمي (3) فصل ترموديناميك شيميايي بخوانيد

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

harry potter2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
از پرايوت درايو شماره 4
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 35
آفلاین
دامبلدور عزیز من فکر میکنم شما هیچ شباهتی به البوس دامبلدور ندارید چرا اسم به این زیبای رو خراب کردید .
که به پاتریستها میگید بی خرد من 18 سالمه و فرق جادو وحسها رو تشخیس میدم وقتی خود دیوید میگه من جادو میکنم من بگم حس ششمشه؟
شما بهتره به جای توحین کردن به دیگران کمی از فکر وعقل بزرگ بشید که حد اقل اسم دامبلدور بهتون بیاد

:bigkiss:

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

namid

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ پنجشنبه ۳ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۲ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴
از jazayere langerhouse
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
مرتازهاي هندي نمونه بارز براي گفتن اينكه از احساساتي مافوق استفاده ميكنن هست.
اونها زياد عمر هم نميكنن چون از مغزشون زياد استفاده ميكنن خوب البته بعيد هم نيست چون رو هوا رفتن و يا يك قطار نگه داشتن كم كاري نيست.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

البوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۳ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۵۸ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
بعضي از انسانها ميتونن از همه حس هاي 6 گانشون استفاده كنن كه مردم كه خيلي بي خرد هستن فك ميكنن جادو هست

همیشه بدون کی بودی از کجا اومدی به کجا خواهی رفت همیشه بدون همیشه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
به اين حساب، ميشه گفت جادوگري با قدرت‌هاي مافوق‌الطبيعه‌ي بعضي از افراد خارق‌العاده، وجود داره. اما نا با چوبدستي!
البته تو معجونات يه ذره شك دارم! :-D

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

harry potter2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
از پرايوت درايو شماره 4
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 35
آفلاین
ملوم که وجود داره ما همه توی تاریخ و کتابهای باستانی شاهد جادوگران زیادی بودیم که ازشون نام برده شده مثل مرلین .
حتی اسم ولدمورت از جادوگر قدیمی در روم باستان به نام والمودرتین یا یه همچین چیزای گرفته شده خود رولینگ این رو گفت .
به نظر من افراد زیادی هم اکنون هستن که جادوگری میکنن ولی کاملا مخفی هستن یک نمونه ی اشکارش .
دیوید کاپرفیلد :نگید نه اون شوبده باز نیست اون واقا جادو میکنه جلوی چشم هزاران نفر از جمله پادشاه چین از دیوار چین رد شد .
همین طور جلوی هزاران نفر مجسمه ی ازادی امریکا رو ناپدید و زاهر کرد .
در فاصله ی مدت زمانی 5 ثانیه از لندن به جزایر هاوای رفت و جلوی میلیونها انسان از جمله ملکه ی انگلیس خودش رو 5 دقیقه بدون لباس محاوز سوزاند ولی وقتی اتش رو خاموش کردند حتی یک تار مویش هم نسوخته بود .
پس جادوگران وجود دارند شک نکنید...........

:bigkiss:

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

anakin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۹ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
real magic is something no human can understand but there are similiar things like chi which is your own power within when you learn how to control it you can do magic and if you want to see it with your own eyes you need to have a trip to "china" or "india"you will see more than you ever
dreamed of seeing

جادوی واقعی چیزیه که هیچ انسانی قادر به درکش نیست ؛ اما چیزایی شبیه " چی، چای " وجود دارن که قدرت شما در محدوده ی اونه .
وقتی که یاد می گیرید چه جوری کنترلش کنید، شما می تونید جادو کنید و اگر بخواید که با چشمای خودتون ببینید، لازمه که یه سفر به " چین " یا " هند " برید . بیشتر از اونی که توی رویا دیدین خواهید دید !

جدی جون !
اینجا یه سایت فارسیه، پس باید فارسی بنویسی که نیازی به ترجمه نباشه .

ویرایش شده توسط هرپوی کثیف در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۷ ۱۸:۰۹:۳۴

All who gain power are afraid to lose it

بدون نام
توي داستان سربازهاي كوچك آلن و گورگونايت (يه موجود كه فاقد احساسه) كنار پنجره ايستادند و باد خنك به صورت هاشون مي خوره آلن به گورگونايت ميگه كه چه باد خنك و خوبي... گورگونايت ميگه باد؟ اينجا كه چيزي نيست! بعد آلن بهش ميگه كه ببين هميشه چيزي رو كه نميبيني دليل بر اين نميشه كه وجود نداره.
آخر داستان هم كه گورگونايت سروار يه قايق ميشه و ميره به رودخانه آلن بهش ميگه توي اين دنيا سرزميني به نام سرزمين گورگونايت ها وجود نداره و همون موقع اون حرف آلن رو به خودش برميگردونه: جايي رو كه نميبيني دليل نميشه وجود نداره...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

چارلز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۴ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۴
از بغل خانه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
من همیشه به این حرف اعتقاد دارم که هر افسانه ای از واقعیتی برخاسته . به همین دلیل فکر میکنم جادو وجود داره . مثلا در هند در یک کوه یک معلم هست که برای یه دوره چند ساله دانش اموز می گره بعد هم به اونا جادوگری یاد میده .

U can if U want

[size=x-large][color=FF0000][font=Georgia]قدم قدم تا روشنايي. از شمعي

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴

لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۳۵ سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خب فکر کنم بیشتر بچه ها دلشون بخواد یه جادوگر مثله هری باشن نه اون تعریف های دیگه از جادوگری که ما خودمون هم جادوگریم...یه چیز ما فوق طبیعت..

حتی در مرگ کاش پیروز باشی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.