هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: محل تمرین دوئل محفل
پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
نام: هرمیون گرنجر

جرگه: محفل

پیشنهاد : دو نفر داور باشه بهتره.

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نام:مری باووووووووود !

جرعه: یک لیوان آب ، شایدم نوشیدنی آتشین

پيشنهاد: کلاً مسابقات دوئل رو از بین ببرین

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ دوشنبه ۸ مهر ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
نام:پيتر پتي گرو

جرگه: من معني جرگه رو نمي دونم ولي فقط اينو مي دونم كه مرگ خوارم!

پيشنهاد: من گولاخم!

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ دوشنبه ۸ مهر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
با سلام و درود خدمت تمامی عزیزان!
با توجه به اتمام دوره ی قبلی دوئل محفل ، برآن شدیم تا دوباره به دوئل و رقابت همیشه جاری بین مرگ خوار ها و محفلی ها دوباره جانی داده و رقابت را از نو آغاز کرد!

نکاتی که بهتر هستش در همینجا ذکر بشه رو میگم ...

- فقط عزیزان مرگ خوار و محفلی قادر به شرکت در این دوئل هستند!

- شرایط مسابقه ، با توجه به حضور و عضو شدن اعضای محفلی و مرگ خوار می باشد! به عنوان مثال اگر مجموع محفلی ها و مرگ خوار ها به عدد 12 برسه ( از هر جرگه 6 نفر ) دو گروه شش نفره متشکل از سه مرگ خوارو سه محفلی درست میشه!

- عزیزانی که مایل به ثبت نام هستند ، می توانند تا 2 روز آینده در همین تاپیک طی فرم زیر ثبت نام خودشون رو به عمل بیارند :

نام :
جرگه :
نظر یا پیشنهاد :

- هیچ گونه محدودیتی برای هیچ کدام از جرگه های محفل و مرگ خوار وجود ندارد و از هر گروه هر چند تعداد می توانند ثبت نام کنند.

- نحوه مسابقات و پست زدن این گونه است که برای یــک دوئــــل دو نفره ( یک مرگ خوار و یک محفلی ) زمانی معین خواهد شد ( حداکثر سه روز الی چهار روز ) و عزیزان شرکت کننده ، با زدن یک پست تکی ، حمله خود را انجام می دهند!

- هیچ گونه محدودیتی در پست نوشتن وجود نخواهد داشت! به عنوان مثال پست میتواند جدی ، طنز و یا حتی جدی-طنز باشد و همچنین هیچ گونه محدودیتی در اندازه پست نخواهد بود!

- داور مسابقه که بسیار از ایشون ممنون هستم ، اینیگو ایماگو عزیز هستند که با قبول کردن وظیفه داوری با مشغله های زیادشون به من لطف زیادی کردند.

- پست های دوئل نقد نخواهند شد بلکه امتیاز دهی خواهند شد و فاکتو امتیازات نیز به زودی توسط اینیگو ایماگوی عزیز زده خواهد شد.

با احترام!

-------------------
پ.ن : چون خودم داور نیستم توی دوئل شرکت میکنم !

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۸ ۱۶:۰۵:۵۰

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
خوب!
به علت عدم شرکت تره ور ،برنده فینال این دوره مشخص شد!
به آلبوس دامبلدور ،پیروزی در این دوره رو تبریک میگیم!چون حریفش شرکت نکرد به نقد و امتیاز دهی هم نیازی نیست!
اینم یه تقدیر نامه که فقط به رسم یادبوده!برو قابش کن!
از تد ریموس هم به خاطر داوری خوبش تشکر به عمل می آوریم!
فعلا!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۹ ۲۳:۴۹:۰۳
ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۹ ۲۳:۵۰:۰۳

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آغاز دوئل نزدیک بود.این بار دوئل تو خیابون و جلوی دید تمام مردم برگذار میشد.مسابقه نهایی بین آلبوس دامبلدور و تره ور برگذار میشد.هر فینالیست یه چادر برای آمادگی نهایی داشت.این امکانات به خصوص که چارلی ویزلی مهیا کرده بود نظر همه رو به خودش جلب کرده بود.پول بلیت این مسابقه صرف بیماران روانی سنت مانگو میشد.همه میگفتن که چارلی قصد کاندید شدن برای دور بعدی انتخابات وزارت رو داره و با این کارها از الان قصد جمع کردن رای های زیادی رو داره.

آلبوس دامبلدور با غرور زیادی به همراه کیف بزرگش که وسایل لازم و چوب جادوی مخصوص دوئلش به محل نزدیک میشد.صدای غورباقه ماده ای از چادر تره ور میومد و ملت متوجه شدن بر خلاف فکر همه،تره ور ساحره ست و این باعث خنده تمام ساحران و جادوگران حاضر شده بود.

-------------
آلبوس دامبلدور با سرعت تمام کیف چوب دستیش رو جستجو میکرد.مطمئن بود که چوب دستی رو دیشب توی کیف گذاشته بود ولی حالا چوب دستی هیچ جای کیف نبود.با نگرانی بر روی صندلی نشست و به فکر فرو رفت.
ناگهان فکری به ذهن دامبلدور رسید.ساعت زمان برگردان بهترین راه چاره برای نجاتش از این مشکل بود.با سرعت ساعت رو از گردنش باز کرد و با امید بهش خیره شد.عقربه هاش رو چرخوند و ... .

-------------
دامبلدور اصلی در حال جا به جایی وسایل مورد نیاز چوب دستیش بود.با غرور خاصی چوب دستیش نگاهی انداخت.ناگهان صدای زنگ در به گوش رسید.چوب دستی رو بر روی میز گذاشت در جعبه چوب دستیش رو بست و به طرف در رفت.وقتی از دید خارج شد دامبلدور دوم با سرعت چوب دستی رو درون جعبه گذاشت.به پشت مبل برگشت و عقربه رو به سمت جلو هدایت کرد.

-------------
همه در محل دوئل جمع شده بودند. در چهره همه شان میشد اشتیاق و لذتی بیش از حد از دیدن یک دوئل را به روشنی دید.دو طرف دوئل در مقابل هم ایستادند. آلبوس دامبلدور در مقابل تره ور. چوبدستی ها در یک آن بالا رفت، فاصله ها رعایت شده بودند. با "یک، دو، سه"ای که از طرف چارلی ویزلی برخاست، باران وردها باریدن گرفت:
- اکسپلیارموس!
- دیفندو!
- پروتگو!

تره ور و آلبوس در تلاش بودند. اوراد پیچیده از هر دو سو پرتاب می شد، گاهی وردهایی که کمتر اسمشان بر زبان ها آمده بود.ناگهان چوب دستی از دست تره ور بیرون میفته.صدای تشویق و شادی همه بلند میشه و دامبلدور هم دوئل رو ول کرده و به طرف تماشاگران برگشته و ابراز احساسات میکنه.
همون لحظه تره ور از فرصت استفاده میکنه و سینه خیز خودشو به چوبدستیش میرسونه ... آلبوس اونقدر سرگرم فرستادن بوسه های مختلفه که حریفشو فراموش کرده ... تره ور چوبدستیشو بلند میکنه و نشونه میگیره!

- تیکه ایوس!

صحنه اسلوموشن میشه .. طلسم نقره ای رنگی همه جا رو روشن میکنه و محکم به پشت آلبوس برخورد میکنه و ازش میگذره ... ناگهان در سالن سکوت حکم فرما میشه و همه به آلبوس نگاه میکنند که همچنان بی حرکت مونده و هنوز آثار هیجان در چشم های حیرت زدش به وضوح قابل تشخیصه ... سپس بالاتنه آلبوس روی پایین تنش در خلاف جهت به آرامی میلغزه و ناگهان بالا تنه و پایین تنه اش به طور کامل از هم جدا میشن و آلبوس در هم میشکنه و سقوط میکنه .

همه با حیرت به پایان جنگ خیره میشن ..
آسپ: ممممم مممم مممممم!

تره با خوشحالی از روی زمین بلند میشه و به سمت غورباقه نر قلابی میدوه که در حال گزارش چگونگی پایان نبرد به غورباقه نر اصلیه .. اما در همون بین غورباقه نر قلابی یک آن برق عجیبی رو در چشم های تره ور تشخیص میده ... برق عشق !

غورباقه نرقلابی: نه من غورباقه نر نیستم این کار رو نکن!
غورباقه نراصلی از پشت خط: نه اینکار رو نکن! من غورباقه نرم!

:bigkiss: :bigkiss: :bigkiss:

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به علت عدم حضور دو فینالیست محترم مهلت دوئل تا 4 شهریور ماه تمدید شد!
انتظار پست های خیلی خوب داریم!دو هفته مهلت تمدید شدا!زیادتون میشه!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من به خاطر مشکلاتی که دارم و اینکه میدونین که من یه هفته م هست آن نشدم و تا مشکلاتم حل بشه طول میکشه،درخواست میکنم که مهلت دوئل رو افزایش بدین تا من پیرمرد هم بتونم تو مرحله آخر شرکت بکنم.

ممنون.

پیام زده شده در: ۹:۴۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شرایط مسابقه فینال دوئل محفل ققنوس
دوئل کنندگان:آلبوس دامبلدورتره ور
شما تا به حال دو مرحله رو با موفقیت پشت سر گذاشتین!در مرحله پایانی باید نکات زیر رو رعایت کنید.
- سبک نوشته شما آزاد است.
- هر نفر باید در یک پست غیر ادامه دار با حریفش دوئل کند.
- شما حریفتان را شخصی که با او دوئل می کنید در نظر می گیرید و با توجه به این موضوع پست میزنید.
- شما در دوئل باید از فضاسازی و توصیف مناسب و طلسم ها و افسون های مختلف استفاده کنید.
- علت دوئل باید شرح داده شود.
- توضیح و توصیف مکانی که برای دوئل انتخاب می کنید اجباری است. در این مرحله مکان دوئل آزاد بوده و توسط خود شما انتخاب می شود.
- پست خود را در همین تاپیک ( محل تمرین دوئل محفل) ارسال کنید.
- شما باید در طول دوئل از زمان برگردان استفاده کنید!این زمان برگردان می تواند به مدت یک دقیقه به زمان جلو یا عقب برود و استفاده از آن اجباری است!
- مهلت ارسال پست از 15 تا 21 مرداد ماه میباشد.
داوری
داوری توسط من و تد ریموس لوپین، همانند دوره های قبل برگزار شده و نحوه امتیازدهی به شرح زیر است.
هرکدام از ما از 30 امتیاز می دهیم و بعد میانگین میگیریم.
شاخه های امتیاز دهی:
10 امتیاز فضاسازی
10 امتیاز پرورش سوژه
10 امتیاز املا و نگارش
شرایط ثبت نام برای دوره دوم دوئل بعد از اتمام این مرحله اعلام میگردد.
در صورت داشتن هر سوال به من یا تد ریموس لوپین پیام شخصی بفرستید.

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۵ ۱۶:۳۳:۱۶
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۹ ۱۴:۰۳:۱۸

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
مرحله نیمه نهایی دوئل محفل

گابریل دلاکور – پست شماره 40

به نظرم پستت یه مشکل داشت و اونم اینه که داستان نداشت... یعنی فقط مثل گزارش وقایع بود و البته از این نظر خوب بود ولی میتونستی بیشتر روی این کار کنی که چرا گابریل با تره ور دوئل میکنه یا طی دوئل به جای رجزخونی نویل و بارتی بهتر بود طرفین اصلی دوئل کل کل کنن. اما فضا سازیهات خوب بود و توصیف های جالبی از شهربازی ارائه داده بودی . چندین جا غلط املایی و تایپی داشتی.

پرورش سوژه: 8
فضا سازی: 10
املا و نگارش: 7

جمع: 25 امتیاز

تره ور – پست شماره 41

پستت عالی بود! سوژه ات هیچ نقص نداشت ولی فقط یک مشکل داشتی اونم مشکل انتخاب جانشین بود. جانشین در دوئل تنها وقتی حاضر میشه که شخص دوئل کننده ی اصلی قادر به ادامه نباشه ولی در مورد رول شما این قضیه کمی بر عکس بود و تره ور نقض چندانی به جز آواداکداورا کردن گابر نداشت. سایر موارد بدون اشکال بودند.

پرورش سوژه: 9
فضاسازی: 9
املا و نگارش: 9

جمع: 27 امتیاز

پیتر پتی گرو – پست شماره 42

بازم بی ناموسی؟ پیتر جان کاش به جای این همه وقتی که صرف نوشتن کلاس خصوصی دامبل و پیتر کرده بودی، کمی هم درباره دوئل مینوشتی... دوئل کاملا" در حاشیه قرار داشت، ضمن اینکه تو هم دقت نکردی که چه زمانی در دوئل از جانشین استفاده می کنند. به توضیحی که در این مورد به تره ور دادم دقت کن. غلط تایپی هم چند جا داشتی... در کل خیلی بهتر می تونست باش.

پرورش سوژه: 7
فضا سازی: 8
املا و نگارش: 7

جمع: 22 امتیاز

آلبوس دامبلدور – پست شماره 43

با خوندن پست شما احساس کردم شاید من قضیه ی جانشین رو خوب توضیح ندادم! بهر حال... کاش دلیلی برای دوئل پیتر و دامبل توی پستت می آوردی... بهر حال ملت که واسه تفریح با هم دوئل نمی کنن! به غیر از این پستت مشکل دیگه ای به جز چند تا غلط تایپی نداشت. فضا سازیها به جا و دیالوگ ها هم خیلی قوی بود.

پرورش سوژه: 8
فضاسازی: 9
املا و نگارش: 9

جمع: 26 امتیاز

-----

میانگین امتیازات :

گابریل: 25.5 ...> 26
تره ور:27 ( برنده)

پیتر: 24
آلبوس: 28 امتیاز (برنده)

*شرایط و محل برگزاری مرحله ی پایانی به زودی اعلام خواهد شد.

*برای شرکت در دور بعدی رقابت ها با زدن پیام شخصی به من یا چارلی ویزلی اعلام آمادگی کنید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.