هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
ببخشید مدیران عزیز چرا نمیتونیم تویه انجمن ها تایپکهارو ببینیم؟؟؟؟؟؟
لطفا رسیدگی کنید....درست شد یه خبری بدین......
==============================

ویرایش شده توسط زاخاریاس در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۱۵ ۱۹:۳۴:۱۶

بدون نام
میشه بگید چه قدر طول میکشه تا شناسنامم باز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بدون نام
كريچر
نقل قول:
كريچر نوشت:
در مورد نقل قول ديمون از جاتب سوسک هم واقعا جای تاسف داره که برای رسيدن به خواسته هاتون از کسی مايه بگزارين که هيچ جايگاهی تو سايت نداره و تا حالا توجه کردين فردی که ماهی يک بار می ياد تو سایت و در افشانی میکنه چرا شناسش بسته نمیشه و برام جالبه که ره دفعه هم مدیرا بهش جواب ميدن

كريچر
اين نظر شماست. من روزهايي كه كارت اينترنت ندارم از كار و زندگي خودم مي زنم و روزي 2 ساعت به سايت ميام و روزهايي كه كارت دارم روزي 10 ساعت. حالا اينكه شما من رو توي سايت نمي بيني مشكل از بينايي خودته. و اگر براي خودت در سايت جايگاه ويژه اي مي بيني باز هم مشكل از خودته.

نقض قانون
نقل قول:
چرچيل نوشت:
با يه عده كاربران تازه وارد اومدي

چرا زماني كه abc به خاطر تاريخ عضويت فخرفروشي كرد شناسه اش بسته شد؟ ايشون هم به ما مي گن تازه كاربر پس بايد شانسه ي جناب چرچيل هم بدون هيچ حرف و حديثي بسته بشه، چون دارن فخرفروشي مي كنن كه از اعضاي قديمي اين سايت هستن.

اگر مي خواين قانون نقض نشه بايد اين دو مورد رو رعايت بشه: يا دوباره شناسه ي abc باز بشه. يا شناسه ي جناب چرچيل بسته بشه. يا متن چت سعيد دوباره گذاشته بشه. يا متن چت اون تايپيك (حقايق سايت) هم پاك بشه.

بدون نام
شناسه ي من بعد از گذشت 72 ساعت هنوز باز نشده. بايد بدونين اين چند روزي كه به عنوان مهمان اينجا به قول شما اغتشاش راه انداختم با شناسه ي سوسك نبوده، در نتيجه سوسك هيچ جرمي در اين سه چهار روز مرتكب نشده و بايد بعد از گذشت كمي كمتر از 96 ساعت از بلاك شدن شناسه ام، ‌شناسه ام تا حالا دوباره فعال مي شد

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۰۳ پنجشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
شناسه سوسك به علت اغتشاش و برهم زدن جو فروم بسته شده... جنابعالي هم در مقامي نيستي كه علت بسته شدن شناسه ايشون رو بخواي توضيح بدي.
----

بله بله شما راس ميگي! ريشه خشكيده!
به جاي درست حرف زدن امثال حكم مياري؟!
آخه چقدر ميتونه يك نفر خالي ببنده؟ خودت وقتي ميري جلوي آينه از صورت خودت شرم نمي كني؟
شنيدم نقل قول هم كردي كه سايت جادوگران رو ازت دزديديم! بابا ايول! تو راس ميگي! فقط نمي دونم چرا دومين و هاست رو علي گرفته!
نميدونم چرا قالب‌هاي سايت رو من ساختم، نميدونم چرا وقتي فهميدي جايي توي سايت نداري اجكت كردي. و وقتي خوندي كه دستت رو شده توي اون تاپيك، جوش آوردي، با يه عده كاربران تازه وارد اومدي مي‌خواي حقانيت نداشته‌ت رو ثابت كني!
بفرما! ثابت كن!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

.: The Black Captain :.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۷ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۸ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:

در ضمن هر چتي كه از شما در سايت قرار گرفته هم پاك خواهد شد.

دوستان توجه داشته باشید

آخه عزیزان من
چند بار بهتون بگم اینجا حرف حق بزنید عاقبت شومی در انتظارتونه؟
گوش نکردید
هی وقت خودتون رو تلف کنید.
اون از قضیه سوسک که طبق قانون "سلایق مدیران بر همه چیز ارجح است!" که یک قانون نانوشته لیکن همیشه لازم الجراست، و اون هم از بقیه که مطمئن باشید به محض اینکه آب ها از آسیاب بیفته به حساب تک تکشون رسیدگی خواهد شد! (اما مرحبا به اونها که از محاسبه اونها رو باکی نیست! اونهان که خواهند ماند ...)

حالا این نکته جالب رو در نظر داشته باشید:

یه تاپیک که فقط 4 تا ارسال داره و قفله و از قضا جناب پاتر بارها و بارها به دروغ ها و شایعات بی اساس موجود در اون تاپیک استناد کردن، به طور کاملا اتفاقی!!! ایشون ندیدن که بخشی از چت های خصوصی که در زمان عصبانیت که آدم کنترلی روی حرفها و اعمالش نداره (و باید دید دلیلش چه بوده!) در اون بخش نقل قول شده!

حالا وقتی من قسمتی از حرف های خانم لسترنج رو در زمانی که با ایشون هم مثل بقیه رفتار شده بود و اسرار پشت پرده دوستان خوش ظاهرمون و حقیقت اونها رو بیان کرده بودند، اینجا قرار دادم, اینها سریع تبدیل شد به چت های خصوصی و بلافاصله به خاطر حفظ حریم شخصی!!!!!!!! پاک شد!

در حالی که من در انتهای نامم متذکر شدم که بر اساس اخلاقیات هیچ مطلب خصوصی رو منتقل نکردم و تمام مطالب کاملا در راستای بحث های اخیر بود!

خب نیازی به هیچ شرحی نیست!
خودتون می تونید ببینید و قضاوت کنید!
مسلمه چیزی که بر ضد مدیران باشه حتی اگر عین حقیقت باشه باید از بین بره!
چیز دیگه ای مهم نیست!

تا حالا جملاتی از قیبل "همینی که هست!" "می خواید بخواید نمی خواید نخواید" "حرف زیادی بزنی بیرونی" "شما به دلیل مخالف با قانون!!!!! مجرمی" و ... رو نشنیدید؟ شک دارم!

خدا می دونه اگر این امکان پاک کردن حقایق و در ویترین کردن و به همه نشون دادن دروغ ها و اکاذیب و شایعات نبود، چندین ماه پیش همه از پشت پرده مدیران این سایت باخبر شده بودند و امروز کسی جز اونها که نصیبی می برند اینجا نبود.

هرچه حقیقته پاک کنید و هرچه دروغ و شایعه است جمع کنید و به خورد اعضا بدید.

سوال اینه!
اگر شما واقعا حق می گفتید نیازی نبود چیزی رو پاک کنید!
خیلی واضحه دلیل کسی که برای جلوگیری از حرف زدن دیگران انقدر تلاش می کنه!
العاقل یکفی بالاشاره!
اگر حسابتون پاک بود از محاسبه اینطور هراسان نمی شدید دوستان من!

بیهوده نیست که مجسمه عدالت کوره ...

اما ریشه شما خشکیده دوستان و ماه هرگز پشت ابر باقی نخواهد ماند.
نگرانی شما رو درک می کنم
تا الان هم خیلی از اعضای سایت شما رو شناختن و بعدها بیشتر و بیشتر خواهند شناخت
و روزی که شناختشون کامل شد بین حق و باطل قضاوت خواهند کرد!

و زمان شما را از یاد خواهد برد ...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
شناسه abc‌ به استناد پاراگراف آخر پست خودم، شماره 808 بسته شد.
فخر فروشي با تاريخ عضويت اكيدا ممنوع!!
كسي همچين حرفي در مورد يوزر قديمي و جديد نزد! قديما سايت باحال بود كه بود! الان هست كه هست!‌ هميني كه هست!‌
بد و خوبش رو ما بايد بسازيم، بشينيم و حسرت بخوريم!‌ آه اي ستارگان!‌ قديما چه حالي مي‌داد! كاملا اشتباهه.
ويچ كينگ كه حرفي براي گفتن نداشت گويا،‌ فعلا هم كه داره سايت ‌آپگريد مي‌شه، بعد از اون تا دو سه روز من پيشنهادم اينه كه بحث باز بمونه، و بعد از اون اگه واقعا حرفي براي گفتن نداريد بحث رو ببنديم!
انتقاد بدون دليل و مدرك به درد فاضلاب مي‌خوره و بس!‌

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
دوست عزيز جناب ويچ كينگ قرار نيست چت خصوصي كسي اينجا در سايت عمومي قرار بگيره شما اگه خيلي دوست داري اينا رو انتشار بدي پيام شخصي براي همين گذاشته شده
در صورت تكرار اين عمل حتما با شما برخورد ميشه

در ضمن هر چتي كه از شما در سايت قرار گرفته هم پاك خواهد شد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

abc

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۲ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
سلام دیمون دامبلدور بر همه جادوگران متخاصم

من چون یه کم اوضاع کشمشیه تا یه مدت زود به زود میام ببینم چه خبره
در جوابهای تمامی دوستان همانطور که بلاتریکس محترم گفتند صحبتها داره قاطی می شه و بحث اصلی داره به انحراف کشیده میشه _ کم کم بحث داره به نوع شخصیت ادمای حقیقی و بیرونی می کشه و متاسفانه با این روند مطمئنا کار به جای باریکی می کشه _ پس لطف کنین دوباره بحث رو از حالت حقیقی ادما به بحث داخلی سایت و موضوع اصلی بیاریم و موضوع سعید و علی و فرهاد و...... و شخصیت خوب و بد اونهارو توی مسنجر به بحث بذارید _ این از یک
2- خوشبختانه در این مورد بحث داره از طرف همه مورد نقد قرار می گیره اما لطف کنید از آتیشش کم کنید تا نسوزیم و کار سرانجام درست و درمون بگیره وگرنه اینجوری نصفه نیمه رها می شه _ بالاخره موضوع باید حل بشه
3- جواب عده ای از دوستان:
گفتن که مشکل از عضوهای جدیده که سایت رو خراب کردن و عضوهای قدیم اگه با هم کنار بیان دوباره سایت درست میشه ( حالا من نه قدیمی هستم نه جدید_ با احتساب ای دی قدیمم ، وسطی ام) مگه این سایت محفلیه که با هم باشیم خوبه ، اما دیگران بیان بد میشه؟؟ اگه به قول مدیران عزیز(همون 2نفر)سایت برای همه هست ، پس جدیدا هم سهمی مساوی یا لااقل 49% از سایت سهم دارن (مثال بود) _ بقیه دوستان، هم جواب خودشونو دادن و همونطور که گفتم گریزی هم به بحثهای بیرونی و اخلاقی زدن
4- اما استاد کریچر که بقول خودشون خیلی چیزها رو نمی دونن ، اولا دوباره این چکش ماهی یه بار رو کوبیدید؟؟؟ اگه من این یه نقطه ضعف رو نداشتم چیکار می کردید؟؟؟؟ درضمن من حداقل در این یه مورد بخصوص که خودم هم قبلا شروع کرده بودم به اندازه کافی حق و صلاحیت اظهار نظر رو دارم
نقل قول:

در مورد نقل قول دیمون از جاتب سوسک هم واقعا جای تاسف داره که برای رسیدن به خواسته هاتون از کسی مایه بگزارین که هیچ جایگاهی تو سایت نداره

جناب سوسک و دیگر دوستان هیچ احتیاجی به مایه گذاشتن از من حقیر ندارند و خودشان صاحب نظر و صاحب عقل و درک هستن و اگه بالای اون قسمت رو بخونی نوشته((نقل قول))و فقط گوشه ای از صحبتهای منو قابل توجه دونستند_ دوما شما هم مدیری که برای دیگران جایگاه قائل می شی؟؟؟؟ چه خبره اینجا؟؟؟؟چند تا مسئول داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول:

و تا حالا توجه کردین فردی که ماهی یک بار می یاد تو سایت و در افشانی میکنه چرا شناسش بسته نمیشه

عزیزم قبلا هر روز می اومدم و همین مخالفتها رو می کردم و شناسم رو هم بستن (همونطور که گفتی از جایی خبر نداری)، درحقیقت شما که قدیمی هستی همزمان با من وارد سایت شدی ، قدیما که ما بودیم شما کجا بودی؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول:

و برام جالبه که ره دفعه هم مدیرا بهش جواب میدن

این از لطف مدیراست که نه تنها جواب من بلکه جواب دیگران را هم می دهند( که البته یکی از وظائف مدیران در تمام جاهاست) اگه قرار بود همه مثل شما فکر کنن و جواب دیگران رو ندن که............
در هر حال من فکر می کنم فقط موضوع اینه که منظورها درست بیان نمیشه (همون دردی که موقع من هم بود) و حرف هم رو خوب نمی گیرید وگرنه هر دو طرف دارن درست میگن هرکدوم به یه نحو
راستی دیگران رو هم که دیر به دیر میان همینطور سر کوفت می زنید

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
بس کنید!

بله...الان سایت با زمان قبلش زمین تا آسمون فرق می کنه...چون قبلا زمان قبلی وجود نداشت که حسرتشو بخورید!

اگه فکر می کنید مشکل الان سایت نبودن ولدمورته...می گم که اشتباه می کنید!

حتی تو بازی شطرنج ممکنه که بعضی از مهره های اصلی رو از دست بدید...هنر اینه که بدون اون مهره بتونید بازی رو ادامه بدید...حالا اگه تونستید یه مهره ی سربازو برسونید ته خط و مهره ی اصلی رو برگردونید،فبها!

اسنیپ عزیز...پاتر اصلا پستاشو می زنه که حرص طرفو در بیاره...احتمالا از این کار خوشش میاد!ولی به قول خودت ته دلش هیچی نیست!
اگر هم انتقادی می کنه حرفاش اکثرا درسته!منتها چون دوست داره حرص آدما در بیاد بدجور انتقاد می کنه!

مشکل شما اینه که اگه دو نفر با نظر هم مخالف باشند...فوری میاید شلوغش می کنید و می گید با هم دشمنی دارند!
باور کنید اینطور نیست!

الان هم دعوا سر این نیست که سایت داره پس رفت می کنه...دعوا سر اینه که شما دنبال مقصری به جز خودمون می گردید...و این بحث اونقدر جدی شده که موضوع اصلی رو فراموش کردید!
الان هم دیر نشده!اگه به جای این که مقصر یابی کنید به فکر سایت باشید باز هم می تونیم در کنار هم اوقات خوشی رو بگذرونیم!

پی نوشت!
این که رفتم اصلا به خاطر این نیست که از دست کسی ناراحتم!به خدا اگه وقت داشته باشم سر می زنم بهتون!

ونوس...پیام آور صلح و دوستی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.