هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۴

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
سلام
يكي پسورد منو دزديده رفته يه شعر از طرف من تو ترانه‌هاي جادويي نوشته اگر ممكنه هر چه زودتر پاكش كنيد زياد خوشم نمياد اون شعر چرت و پرت از طرف من باشه ، متشكرم
ارادتمند شما مهـــران

پستتون پاک شد

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۳ ۱۸:۱۳:۵۰

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
کوییرل عزیز:

این ویرایش ررو روی پست من در ژاندارمری قرار دادید:

اخطار:
من اجازه دارم این پستت رو بدلیل عدم فضاسازی و سطی نویسی پاک کنم.اگه این نوع نوشتن باز هم تکرار باشه و یا خدایی نکرده دوباره تو پستات از جملات برره ای استفاده کنی علاوه بر اینکه پستت پاک میشه به مدیران هم گزارش داده میشه. در ضمن اگه احتمالا تو پست بعدیتم این همه نقطه چین و یا علامته سوال بزاری حتی اگه آخر نمایشنامه نویسی و فضا سازی باشه بازم پست پاک میشه.پس حواستو جمع کن.با تشکر

همگی اونایی که ذکر کردی قبول اما کلمات برره ای دیگه چیه؟
من نمی دونم منظورتون از کلمات برره ای چیه.
لطفا بهش اشاره کنید. شخصا به یاد ندارم از کلمات برره ای استفاده کرده باشم.
در ضمن من بار دیگر میگم این بدترین نمایشنامه ای بود که تا به حال زدم دیگه هم چنین نمایشنامه هایی نخواهم زد.
خودم اعتارف می کنم که فضاسازی نداره.

منظور از کلمات برره ای جملات و یا کلماتی هست که شما به مراتب در پستهاتو ازش استفاده میکنید مثلا تو پست امروز تون:عین بختک افتادن تو جون من یا پست شماره 60 شما :یعنی خاک بر سرتون... و باز در همون پست :اینجاش مسائل عشقولانه از نوع بی ناموسی داشت...امیدوارم متوجه شدی باشی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۱ ۱۷:۰۸:۳۹

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۲:۰۳ شنبه ۸ بهمن ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
سلام پروفسور کوییرل
سلام نارسیسا

اگر لطف کنید تکلیف ما رو با ژاندارمری هاگزمید روشن کنید، خیلی ممنونتون میشم. این تاپیک مورد علاقه من بود ولی خیلی پریشونه. فکر می کنم سه تا مشکل زیر باید حل بشه تا فعال بشه.
1- مایک لوری رئیس ژاندرمری هست یا هلگا هافلپاف؟
2- ژاندرمری زیر نظر دفتر کارآگاهانه یا نه؟
3- فقط کارآگاهها عضو ژاندارمری هستن یا ژاندارمری مستقلا می تونه نیرو بگیره؟

بیل ویزلی عزیز من با مایک و هلگا صحبت میکنم و بعد نتیجه رو تو همون ژاندارمری اطلاع میدم

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۸ ۱۲:۳۶:۱۴

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
man fonte farsim kharabe in zirye ro ba ye dastgah farsi kardam amma inja ham be sorete pingilish minevisam
-------------------------------------------------------------------
man taghazaye zadan ye tapik ba name otobos shovalie daram ke karkarde in otboso dar onja be namayesh name bekeshim
--------------------------------------------------------------------------
من تقاضایه زدن يه تپيک ميدم با نامه اتوبوس شواليه که در اون با نمايشنامه کار مي كنيم و کارکرد اين اتوبوسو با نماشنامه به تصوير ميکشيم

دوست عزیز اول مشکل فونتت رو حل کن بعد.در هر حال من دلیلی برای ندادن مجوز بهت نمیبینم فقط اینکه تو هم مثل بقیه دو هفته فرصت داری تا تاپیکت رو فعال کنی گرچه بنظرم اگه تو لندن باشه بهتره.یادت باشه مهم زدن تاپیک نیست بلکه فعال نگه داشته اونه.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۱۸:۵۱:۰۱

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
ببخشيد كه بي جا حرف دارم ميزنم

دقيقا تاپيك پشت صحنه ايفاي نقش براي همينه كه پست زننده بياد در مورد پستش توضيح بده و براي تك تك جملاتش دليل ربياره و يا از خودش تعريف كنه

حالا ناظر خودش ميدونه

بله درست ولی خوب تو تاپیک پشت سر ایفای نقش هرکس در مورد هر پستش میاد توضیح میده من فکر میکنم شما منظوره آلبوس رو درست متوجه نشدی.من فکر میکنم منظور ایشون خود پستها نبود بلکه یه سری از جملات بود که در نمایشنامه ها نوشته میشه و خودش کلی معنی تو خودش داره.بنظرم من تاپیک خوبی میشه البته فقطم مربوط میشه به هاگزمید نه انجمنهای دیگه میتوهه اسمش کلمات جادویی باشه.من هنوز تصمیمی برای زدنش نگرفتم ولی فکر نکنم بودنش ضرری داشته باشه.از اینکه نظرتو عنوان کردی ممنون.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۶ ۱۷:۲۳:۳۷

اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۲:۱۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
السلام عليكم و رحمة الله!

خب راستش به نظرم تك نمايشنامه هاي تويه تاپيك دهكده هاگزميد تقريبا تك تك بهترين نمايشنامه هاي افرادي هستند كه در سايت وجود دارن(يا حداقل يكي از بهترين نمايشنامه هاشون)...البته منظورم كساييه كه كمتر نماشنامه نويسي ميكنن در اين نمايشنامه...چون سابقه نشون داده يه دفعه يه نفر بهترين نمايشنامش رو در اين تاپيك ميزنه!

به هر حال ميخواستم درخواست بدم كه يه تاپيك زده بشه كه در مورد تك تك جملات واقعا معني دار اين تاپيك بحث بشه.به طور مثال جمله هايي در نمايشنامه ي خودم در تاپيك خانه هاي هاگزميد بودن كه خيلي روشون فكر كرده بودم ولي با نقدي كه شد انگار كه ازش خوب برداشت نشده بود...اينم مثالهاشون:

««سرژ در حالي كه چشم به سمت افق بدون درخت آنجا دوخته بود گفت:فكر كنم مهمون داريم!»»
««-مهمون؟منظورت چيه؟ديگه اينجا چي هست كه مهمونش چي باشه!»»
««هيچ چيز نبود...هيچ چيز...هيچ چيز به غير از يك آدم»»
««دارون سردتر و سردتر ميشد و آن مرد نزديك و نزديكتر.يقين داشت كه تناسب در اين موارد بدترين حالتيست كه امكان دارد به وقوع بپيوندد!»»

يا حتي سه خط فاصله اي كه بين قسمت اول نمايشنامم و قسمت دوم نمايشنامم گذاشتم به چه دليل بوده و آيا تونستم منظورم رو به خواننده برسونم يا نه؟!(باور نداريد؟...حتي من براي اون سه خط فاصله دليل دارم!!)
(مثلا شما از اينها چه برداشتهايي ميتونين بكنين؟)

در حالي كه ميشه بعد از برداشتهاي غلط معني درست اين جملات رو در اين نمايشنامه بررسي كنيم.مخصوصا در حال حاضر كه نمايشنامه هاي مرموزي در باب نمايشنامه""داره از ابر سياه خون ميچكه""سرژ نوشته ميشه...يكي نمايشنامه زيباي نارسيسا و يكي نمايشنامه خودم كه بر خلاف عرف اين تاپيك در ادامه ي نمايشنامه نارسيسا نوشته شده بود.

يه تاپيكي مثلا با عناوين پيشنهادي زير يا هر عنواني كه خودتون پيشنهاد ميكنيد:(خودتون اين تاپيك رو بزنيد بهتره )

1-بحث در باب خانه هاي هاگزميد
2-نقد و بحث خانه هاي هاگزميد...(ميشه نقد رو هم همون جا انجام داد تا از زيبايي پستهاي خانه هاي هاگزميد كم نشه.واقعا حيفه!)
3-تفكرات در پس خانه هاي هاگزميد
4-منظورت چي بود؟....(يعني منظورت از اين جمله تويه نمايشنامت چي بود؟)
5-زيرزمين خانه هاي هاگزميد!...(همون مسائل مبهم منظورمه)

به هر حال اصلا چيز ديگه اي به ذهنم نميرسه و به نظرم هم اينا اسماشون خوب نشد ولي خودتون پيشنهاد بدين خوب ميشه!

ممنون از شما ناظر خوب سايت

ممنون آلبوس عزیز.پیشنهاد فوق العاده ای بود دارم روش فکر میکنم

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۶ ۱۳:۱۸:۰۴

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

هاگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلام
ببخشيد.من توي زز بازار يه چيزي نوشتم بعد الان رفتم ديديم ديدم كه يك تيكش رو قرمز كردين نوشتي سانسور.سانسور چرا شد؟من كه چيز بدي ننوشتم:

روي تخت بصورت دمر دراز كشيده بود.چه اندام نازنيني.چقدر ريزه ميزه بود.من از بدو تولدم عاشق زن هاي ريزه ميزه بودم.او هم فقط 3 متر قد داشت.و يك تن وزن.چقدر تناسب اندام.لباس نازكي پوشيده بود.

اين خيلي بد بود؟اگر واقعا بده لطفا بهم بگين كه ديگه اينجوري ننويسم
ممنون

شما الان اینو مینویسی پس فردا یه چیزه دیگه بهتره از الان جلوش گرفته بشه قبل از اینکه کار بجاهای باریک کشیده بشه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۶:۵۰:۳۲

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

کارداک دیربون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۰ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶
از ولايتمون!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
بنده به مجاورت انكه ديدم اينجا هاگزميده ولي اداره ي پستي نداره با خودم فكر كردم كه يك دفتر پست بزنيم و....
در اونجا كار ما تنها ارسال نامه ها نيست ...اهم اهم با اجازه شما نامه ي خصوصي افراد رو مي خونيم و كلي مي خنديم!!
مثلا نامه اكبر پاتر به ياسي گرينجر!!(مثال عرض كردم) بعد از اينكه نامه ي افراد رو خونديم ممكنه از بعضي افراد هم كتك بخوريم!! در اينجا همه گان مي توانند پست بزنند
با تشكر

پي نوشت من كمال خواهش رو دارم برا ي اينكه بگذاريد

بزن برادر ببینم چی کار میکنی فقط دو هفته آزمایشی البته.اگه خوب نبود یا احتمالا کسی توش پستی نزد پاک میشه.موفق باشی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
سلام ناظر محترم.

من ریاست و مدیریت تاپیک ژاندارمری هاگزمید رو به طور موقت به هلگا هافلپاف واگذار کردم.
تقاضا می کنم که اگر هلگا درخواستی یا کار مهمی در مورد اون تاپیک داشتند بهشون نگید مگه شما مسئول آن تاپیک اید یا به شما مربوط نیست...گفتم که مطلع باشید...

با آرزوی موفقیت برای ناظران هاگزمید...

ممنون که اطلاع دادین

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۸ ۱۷:۲۰:۰۲

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

بدون نام
سلام
خب من تصمیم گرفتم یک روزنامه با نام صبح جادوگران درست کنم که در ان همه احوالات روز جادوگران و خلاصه طنز و اینجور چیزا در اون مینویسم

خسته نباشی.ما یه روزنامه به نام پیام امروز داریم همینجوریش اون داره خاک میخوره چه برسه به اینکه دو تا بشه در ضمن اینجا قسمت رول پلینگه تو باید بری قسمت دیگه ای در خواستت رو بدی.البته اینم بگم که ما تو انجمن مطالب اشتراکی یه مجله به نام پارازیت داریم که بی صاحب مونده اگه فکر میکنی میتونم ادارش کنی بسم ا.. خودم مجوزشو بهت میدم ولی تو قسمت رول فکر نکنم کسی با تاپیکت موافقت کنه حالا خود دانی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.