هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رای گیری برای داور مسابقات کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
خیلی خوشحالم که این تاپیک باز شد .

اول از همه باید بگم که داوری مسابقات افتضاح بود .

- قبل از مسابقه اعلام شد که هر پست 10 امتیاز رو می گیره چه خوب چه بد . ولی بعد از مسابقات قانون عوض شد . و به پستای من و بلیز که چند شب را بیدار ماندیم و در یک کار همانگ ، کلی پست زدیم امتیاز داده نشد .

- من قبل از شروع مسابقات به پرسی گفتم که قانون گل زدن و گرفتن 10 امتیاز اشتباهه ولی اون جواب منو نداد و بعد از مسابقه بهم گفت که هر کس میتونه هر چندتا گل توی ده خط که می خواد بزنه . من با دیدن این قوانین در طول مسابقات سعی کردم توی هر پستم یک گل بزنم . و اگه دیده باشید تمام گلها رو با توصیف خوب و کامل و فضا سازی زدم . یعنی طبق قانون مسابقه .

- مطمئنن پرسی سعی کرد مارو بازنده کنه ولی با اعترازات شدید پروفسور بینز نتونست .

- در ضمن پرسی بدون دلیل من و پروفسور بینز رو از تیم اخراج کرد . من توی رایگیری با رای بالا بهترین بازیکن شدم و به همراه پروفسور بینز بیشترین امتیازات رو توی لیگ آوردیم . پس چرا اخراج شدیم . اصلا دلیل تعویز قوانین مسابقه بعد از مسابقه چی بود . ما توی مسابقه قبلی هم به دستور خود پرسی توی هر بازی یه گل میزدیم و هیچ اعتراضی از پرسی نشد . چی شد که بعد از اینکه با کلی زحمت توی یک مسابقه من به تنهایی 16 تا پست زدم قانون عوض شد و حتی اخراج شدم . واقعا بعد از اون همه زحمت ، اخراج شدن از تیم خیلی جالب بود . من از پروفسور کوییرل و لودو عزیز می خوام که به سطح کیفی و تعداد پستای من و بینز نگاه کنن و خودشون قضاوت کنن .

بنظر من پرسی صلاحیت داوری رو نداره . و من با حضور اون بعنوان داور ، هزار سال دیگم برای عضویت مجددا درخواست نمی دم و معظرت خواهی نمی کنم .

از داورای عزیز و کوییرل خواهش میکنم خودتون به قوانین قبل از مسابقه نکاه کنن و بعد پستهای من و بینز رو بخونن . لطفا بدون برسی نظر ندین .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

Re: رای گیری برای داور مسابقات کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خیلی ممنونم از شما پروفسور بینز عزیز و همینطور پروفسور کوییرل باید بگم که من هم صفحه به صفحه ایگ رو خوندم و متوجه اشتباه شما شدم پرسی کی گفته بود که باید تعداد پست ها زیاد باشه ایشون اعلام کرده بودند که باید اعضای بیشتری در مسابقه شرکت کنن و برای اینکه کار خوب پیش بره و تضعیف نشه بهترین رولهای ممکنه رو بزنن از این به بعد من در داوری کوییدیچ به ایشون کمک میکنم و امیدوارم همه از من راضی باشن با تشکر.

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

نظرخواهی های انجمن کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
این تایپیک با اجازه ی پروفسور کوییرل باز شد تا بچه ها راجع به داوری بازیها نظر بدن و همه تیمها در نظر خواهی برای انتخاب داور شرکت کنن تا داوری انتخاب بشه که مورد قبول همس و دیگه جای اعتراض باقی نمونه
کسانی هم که خواستار داوری مسابقات هستن به ناظر محترم درخواست بدن تا لیست نامزدهای داوری رو کامل کنن تا بتونیم در آخر داور منتخب رو معرفی کنیم
با تشکر از همکاری پروفسور کوییرل

عنوان تاپیک ویرایش شد !

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۹ ۱۳:۴۶:۵۲
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۶ ۲۰:۲۳:۴۲
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۱۱ ۱۲:۰۹:۱۶

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.