هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
شما صلاحیت رو مشخص نمی کنید من میکنم!

من نگفتم که من صلاحیت رو مشخص میکنم ... در ضمن ، شروع ترم توی میتینگ با هم بحث کردیم در این مورد و به این نتیجه رسیدیم که برای بازرس دوم تنها کسی که صلاحیت داره ماندانگاسه !

نقل قول:
بازرس فقط حق اظهار نظر در این رابطه رو داره،‌ حق دخالت مستقیم یا تغییر چیزی رو نداره.

قوانین مراقبت از امتیازها توسط بازرسان:

بازرسان هاگوارتز باید در آخر هر جلسه از هر کلاس نتایج را چک کرده و یک بار خود شیوه ی امتیاز دهی را پیاده نمایند (یعنی ابتدا جمع زنی و سپس تقسیم بر تعداد اعضای گروه ) و در صورت داشتن اشتباه آن را اصلاح نمایند و از گروه استاد مربوطه 10 امتیاز کسر نمایند .

در صورتی که دانش آموزی از کم بودن امتیازش شکایت نمود آن را بررسی نمایند و در صورت لزوم امتیاز را اضافه نمایند .

اگر استادی به دانش آموزی امتیاز اضافه ای داده باشد و شخصی از این موضوع شکایت نماید بازرسان وظیفه دارند که پست دانش آموز را مورد بررسی قرار دهند و در صورت زیاد بود امتیاز امتیاز لازم و کافی را صادر و از گروه استاد خطا کار 10 امتیاز کسر نمایند.

1- اگر اشتباه نکنم ، دیروز با هم پست ها رو در معجون سازی بررسی کردیم و امتیازات رو تغییر دادم ، اگر مشکلی بود میتونستی همون موقع بگی ! در ضمن ، مدیر مدرسه پست من و تغییرات امتیاز توسط من رو در دفتر اساتید تائید کرده !

2- امتیازات مشکل داشت و من بدون اینکه اعتراض ها شروع بشه ( که با پست بارتی شروع شد ) رسیدگی کردم !

نقل قول:
تمام مسائلی که مطرح کردم باید رعایت بشه و شورا سه روز وقت داره بازرس بیاره و قوانین و پس از بررسی اعمال کنه ،‌در غیر این صورت به شخصه وارد داستان میشم و شورا رو به دلیل عدم فعالیت این ترم برمیدارم.

شورا فعالیت خاصی نداره ، مدیر مدرسه موظفه بابت هر کاری میکنه با شورا مشورت کنه ، این تاپیک هم برای این زده شده که مشورت ها عمومی باشن !

در ضمن ، شورا با پست قبلی من کار خودش رو شروع کرد !

شورا ، مهمترین رتبه در هاگوارتز هست و زمانی که هر چهار نفر عضو هاگوارتز موافق باشن ، مدیر مدرسه برداشته میشه ! مدیر مدرسه و هیچ کس دیگه ای حق حذف شورا رو نداره !

فکر میکنم نیازی به بحث بیشتر نیست ! هر چند منتظر نظر سایر اعضای شورا هم میمونیم !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
قرار بود به همین صورت باشه ! ولی میبینی که متاسفانه کسی صلاحیت این رو نداره که بازرس بشه و کسی هم که میخواد بشه ، به فکر گروه خودش هست !!

شما صلاحیت رو مشخص نمی کنید من میکنم!

نقل قول:
اعتراض گروه ها اهمیتی نداره ، هر گروهی که امتیازش توسط بازرس کم بشه ، اعتراض میکنه و اگر بازرس امتیاز اضافه کنه ، یه فرشته به حساب میاد !! این بین همه گروه ها هست ، حتی زمانی که از گریفیندور اول ترم امتیاز کم کردم ، اعضای گریفیندور اعتراض کردن به من ! ولی گفتم که اهمیتی نداره ، بازرس باید کارش رو درست انجام بده و مطمئن باشه که درسته ! و کسی که اینطور باشه ، به اعتراض ها اهمیتی نمیده .

قانون باید یکسان باشه، وقتی قانون باشه دیگه تابعین قانون حق اعتراض ندارن.

نقل قول:
هر بازرسی هر کاری که کنه ، توی انجمن عمومی این کار رو میکنه ، هر گروهی که فکر میکنه به نفع کسی گرفته شده میتونه اطلاع بده و مستقیما اشاره کنه !

نیازی به اطلاع دادن نیست،‌ وقتی فقط یک بازرس داریم زمین ایجاد این فکر در هر کسی بوجود میاد.

نقل قول:
خیلی اشاره کردم که بازرس کاره خاصی نمیکنه که به نفع گروهش باشه ! گروهی که فکر میکنه اگر بازرس داشته باشه میتونه پیشرفت کنه توی هاگوارتز ، میتونه هر تعداد بازرسی که مایل باشه ارائه کنه !

ببینید وظایف بازرس مشخصه و فکر میکنم لازم به بیان دوباره این مسئله نباشه، پس بازرس یک نقش موثر داره، یعنی رسیدگی به تکلیف دبیران،‌پس بهتره منطقی فکر کنیم.

نقل قول:
اعتراض همیشه وجود داره ، بالاخص وقتی که گروهی ازش امتیاز کم میشه !! فکر نمیکنه اعتراض چیزی باشه که باعث بشه مدیریت مدرسه رو برکنار کنه !!

اعتراض هیچ قت بی دلیل نیست، ما باید زمینه فعالیت ایجاد کنیم،‌ نه زمینه دلخوری یا فرار !

نقل قول:
چقدر جالب !!
بازرس برای این وجود داره که دخالت مستقیم توی کار اساتید داشته باشه ، در غیر اینصورت که کلا نیازی نیست ! در ضمن همونطور که در کتاب هری پاتر دیدیم ، آمبریج اختیاراتش دو برابر مدیر مدرسه هست ! در حال حاضر هم پر اهمیت ترین رتبه توی این انجمن بازرس هست ! نیازی نیست که توسط مدیریت یا شورا انجام بشه ، بازرس این کار رو میکنه

بازرس فقط حق اظهار نظر در این رابطه رو داره،‌ حق دخالت مستقیم یا تغییر چیزی رو نداره. به نظرم بهتره اینطوری باشه. آمبریج یک مدیر بود و در ضمن یک شخص عنان گسیخته که برخورد های پی در پی باهاش شد.

نقل قول:
وی سایت ویکی پدیا نوشته : اگر مایل نیستید نوشته هایتان توسط دیگران ویرایش نشود ، نفرستیدشان !!
اینجا هم دقیقا همینطوره ، هر استادی که فکر میکنه دخالت بازرس توهینی به کارش هست میتونه استعفا بده

اونجا ویکی پدیاست،‌اینجا جادوگران،‌اینجا ما قانون میسازیم برای بهتر شدن،‌نه برای توهین به اشخاص!

----------

تمام مسائلی که مطرح کردم باید رعایت بشه و شورا سه روز وقت داره بازرس بیاره و قوانین و پس از بررسی اعمال کنه ،‌در غیر این صورت به شخصه وارد داستان میشم و شورا رو به دلیل عدم فعالیت این ترم برمیدارم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
بازرس ها باید از هر چهار گروه باشن و هر کس وظیفه گروهی به غیر از خودش را در دست بگیرد

قرار بود به همین صورت باشه ! ولی میبینی که متاسفانه کسی صلاحیت این رو نداره که بازرس بشه و کسی هم که میخواد بشه ، به فکر گروه خودش هست !!

نقل قول:
اعتراض گروه های دیگر و امکان بوجود آمدن مسائل حاشیه ای.

اعتراض گروه ها اهمیتی نداره ، هر گروهی که امتیازش توسط بازرس کم بشه ، اعتراض میکنه و اگر بازرس امتیاز اضافه کنه ، یه فرشته به حساب میاد !! این بین همه گروه ها هست ، حتی زمانی که از گریفیندور اول ترم امتیاز کم کردم ، اعضای گریفیندور اعتراض کردن به من ! ولی گفتم که اهمیتی نداره ، بازرس باید کارش رو درست انجام بده و مطمئن باشه که درسته ! و کسی که اینطور باشه ، به اعتراض ها اهمیتی نمیده .

نقل قول:
وجود دو بازرس سبب بوجود آمدن مسائلی چون به نفع گیری یا مشابه این میشود.

هر بازرسی هر کاری که کنه ، توی انجمن عمومی این کار رو میکنه ، هر گروهی که فکر میکنه به نفع کسی گرفته شده میتونه اطلاع بده و مستقیما اشاره کنه !

نقل قول:
الان وجود پرسی ویزلی به عنوان بازرس سبب یک بار مثبت برای گریفیندور شده

خیلی اشاره کردم که بازرس کاره خاصی نمیکنه که به نفع گروهش باشه ! گروهی که فکر میکنه اگر بازرس داشته باشه میتونه پیشرفت کنه توی هاگوارتز ، میتونه هر تعداد بازرسی که مایل باشه ارائه کنه !

نقل قول:
در نتیجه با اعتراضات اعضای تالارهای دیگر مواجه شدیم.

اعتراض همیشه وجود داره ، بالاخص وقتی که گروهی ازش امتیاز کم میشه !! فکر نمیکنه اعتراض چیزی باشه که باعث بشه مدیریت مدرسه رو برکنار کنه !!

نقل قول:
بازرسین حق دخالت مستقیم در امتیاز دهی یک دبیر رو نخواهند داشت و این کار فقط توسط مدیریت و با باز نگری یکی از اعضای شورا باید صورت بگیرد.

چقدر جالب !!
بازرس برای این وجود داره که دخالت مستقیم توی کار اساتید داشته باشه ، در غیر اینصورت که کلا نیازی نیست ! در ضمن همونطور که در کتاب هری پاتر دیدیم ، آمبریج اختیاراتش دو برابر مدیر مدرسه هست ! در حال حاضر هم پر اهمیت ترین رتبه توی این انجمن بازرس هست ! نیازی نیست که توسط مدیریت یا شورا انجام بشه ، بازرس این کار رو میکنه .

نقل قول:
دست بردن در صلاح دید دبیر یک نوع توهین به وی تلقی میشود.

توی سایت ویکی پدیا نوشته : اگر مایل نیستید نوشته هایتان توسط دیگران ویرایش نشود ، نفرستیدشان !!
اینجا هم دقیقا همینطوره ، هر استادی که فکر میکنه دخالت بازرس توهینی به کارش هست میتونه استعفا بده

نقل قول:
امتیاز دبیر اگر توسط دو نفر بازنگری شود، مطمئن از جنبه سلیقه شخصی خارج میشود.

سلیقه شخصی ؟ ... !

هر گروهی میتونه بازرسی معرفی کنه ... در مورد دخالت نکردن بازرس در نحوه امتیاز دهی با توجه به مطالب بالایی که گفتم و به عنوان معاون شورای هاگوارتز مخالفم !

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام

بنده در طی مطالعات و بررسی دقیق تر دیدم بخشی از قوانین مدرسه نیاز به تغییر داره، قانونی که استرجس پادمور در رابطه با بازرس ها نوشته، یعنی وجود دو بازرس، به دلایل زیر این قانون باید به شکلی که بنده میگم تغییر کنه :

1- بازرس ها باید از هر چهار گروه باشن و هر کس وظیفه گروهی به غیر از خودش را در دست بگیرد.
2- در صورت وجود این قانون،‌مشکلاتی چون مشکلات زیر که مطرح میکنم، بوجود میاد:
الف ) اعتراض گروه های دیگر و امکان بوجود آمدن مسائل حاشیه ای.
ب ) وجود دو بازرس سبب بوجود آمدن مسائلی چون به نفع گیری یا مشابه این میشود.

در نتیجه یا باید چهار بازرس در هاگوارتز فعال باشن، یا هیچ بازرسی نباشد. الان وجود پرسی ویزلی به عنوان بازرس سبب یک بار مثبت برای گریفیندور شده. در نتیجه با اعتراضات اعضای تالارهای دیگر مواجه شدیم. به همین دلیل یا مدرسه با چهار بازرس باید کار کند، یا بازرس نداشته باشد و وظیفه بازرسین رو شورا در دست بگیره.

×---------------------------×

یک قانون دیگر در مورد بازرسین :

بازرسین حق دخالت مستقیم در امتیاز دهی یک دبیر رو نخواهند داشت و این کار فقط توسط مدیریت و با باز نگری یکی از اعضای شورا باید صورت بگیرد. به دلایل زیر :

1- دست بردن در صلاح دید دبیر یک نوع توهین به وی تلقی میشود.
2- بازرس یا مدیر به تنهایی سلیقه شخصی به کار میبرند.
3- امتیاز دبیر اگر توسط دو نفر بازنگری شود، مطمئن از جنبه سلیقه شخصی خارج میشود.

×-------------------------×

در رابطه با ویرایش پست ها که به تازگی در گروه ها مرسوم شده است :

اینکار تحت شرایط زیر مشکل دار خواهد بود و باید به یک قانون تبدیل بشه،‌یک بار برای همیشه حلش کنیم:

الف ) ویریش پست یک دانش آموز توسط ناظر یا هم گروهی وی تا زمانی تخلف نیست که پست شخص از نظر سوژه و چهارچوب کلی تغییر نکند.
ب ) نوشتن پست توسط شخص دیگر و ارسال با شناسه یک دانش آموز نه تنها تخلف است و باید توسط مدیران پی گیری شود، بلکه از گروه شخص خاطی نیز باید 10 امتیاز کسر شود.

زیر ربط : بنده با تحقیق و بررسی دقیق تر مسائل به این نتایج رسیدم و صلاح دیده بنده به عنوان مدیر رعایت تمام این بخش ها و قوانین، حداقل در دوره مدیریت من هست.

با تشکر، مدیریت مدرسه.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

شورای هاگوارتز در کتاب :
شورای مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز ، در کتاب های هری پاتر جایی برای تصمیم گیری درباره مدرسه است . اعضای این شورا با مدیر مدرسه در ارتباط اند و او را راهنمایی کرده و یا برای کارهایی که انجام داده وی را بازخواست میکنند . کنترل بر اعمال کل مدرسه و بالاخص مدیر مدرسه به عهده این شورا است . سرگروه شورای هاگوارتز به مدت چند سال پیاپی لوسیوس مالفوی بوده است .

شورای هاگوارتز جادوگران :
این تاپیک ، جایی برای مشورت و صحبت اعضای شورای هاگوارتز با یکدیگر ، اطلاعیه ها و توضیحات و ... شورا در این تاپیک فرستاده میشود . برای اطلاع بیشتر از کار شورا به تاپیک قوانین مدرسه مراجعه کنید .

* تنها مدیر مدرسه و اساتید برای صحبت با اعضای شورا میتوانند در این بخش پیام ارسال کنند .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.