هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۵:۲۳ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
نظر من در مورد پست شما!دراكوي عزيز!وزيري كه اسموت نشد!!

نقل قول:
نظر من اینکه کاری به نقد کردن و توصیف و فضاسازی و ... نداشته باشیم ؛ اصلا کار ما نیست ! باید برن جاهایی که نقد هست پست بزنند تا مشکلشون حل بشه اما توی ارتش ما میتونیم یه کاری بکنیم

دقيقا كار من نيست كه نقدش كنم!!فقط تاكتيكهاي نويسندگي رو به طور عملي ياد ميديم و به عنوان فرمانده براي تمرين به تاپيكهايي رو تعيين ميكنيم تا افراد در اونجا پست بزنن.و بعد از ناظريني كه اون انجمني كه تاپيكي(يا تاپيكهايي)كه براي تمرين هدف قرار داديم خواهش ميكنيم كه نقدي دقيق براي افراد ارتش انجام بدن و به نكاتي كه در پادگان ياد داده شده توجه بيشتري داشته باشن.
اينجوري هم افراد ارتش از نقد ناظرين گرامي استفاده خواهند كرد و هم ما براي امتيازدهي و رتبه بندي متوجه سطح فرد ارتشي خواهيم شد.

نقل قول:
ما آموزش نمیدیم و باید برن جاهای دیگه اصول رول رو یاد بگیرن و ما بر اساس نحوه رول نويسی اونها درجه میدیم

چرا كه نه؟مگه چقدر جا براي آموزش طرز رول نويسي وجود داره؟،چرا وزارتخونه يكي از اينجا ها رو نداشته باشه؟تازه شيوه آموزش ما با بقيه فرق خواهد كرد.ما توي نقد نميگيم كه فضاسازي كن!ميگيم چطور و با تكنيكي فضاسازي كن!نميگيم جدي و يا طنز بنويس!ميگيم چطور و با چه شيوه هايي ميشه نوشت!ميگم عملي و تكنيكي درس ميديم!!اون چيزي كه توي فكر منه اينه!مثلا شيوه جذب خواننده به نوشته چه شكلي هستش!چطور كوتاه تر بنويسيم و ... و...
باور كنيد اينچيزهايش با بقيه فرق ميكند.

نقل قول:
ه افراد برتر میایم درجه میدیم ! درجات جادویی رو هم میسازيم ! یکی از ملاکها نمایشنامه نويسی خوب هست

دقيقا چيزي كه منظور من بود!فقط با فرق اينكه من روي درجه هاي جادويي فكر نكرده بودم و نظرم با درجات ماگلي بود!!!

نقل قول:
در واقع بعد از درجه گرفتن ما میایم و عنوانی رو از طرف وزارتخونه بهشون میدیم که کار کنند !

ها!!!يعني بودن در ارتش،كاري در وزارتخونه حساب نميشه؟!!!به نظر من كسايي كه در ارتش هستن يعني كارمندهاي نظامي وزارتخونه!!پولم بايد بگيرن!!

نقل قول:
درجه دادن هم از طرف وزارتخونه انجام میشه و رییس ارتش لیست رو میده و درجه از مقامات بالا داده میشه .
برای اونجا هم پروفسور گريفندور و آرتیکوس بد نیستند

دقيقا منظور من هم همين بود و بس!!
و بعد آقا به درخواست ما براي رياست سازمان اجراي قوانين جادويي رو قبول كن كه از اين طريق ارتش رو اداره كنيم و هم يه مقامي هم داشته باشيم!تازه بشه كاراي ديگري هم كرد كه بعدا سر فرصت بهتون عرض ميكنم(من كله اسموت نميكنم!!!من كله ميخورم!!!)

مرسي از توجه شما به اين مسئله!
آرتيكوس دامبلدور(كسي كه شايد رئيس يه ناكجاآبادي شد!!)

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۴:۴۸ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
سرژ عزيز برو حلش کردم برادر ... حالشو ببر ...
باز هم اعلام میکنم که در مورد اسموت کردن وزير حرفی نزنید شما نوفهمید مگه ؟؟؟
دفتر ارتباطات مردمی وزارتخونه باز شد !
وزارتخونه ضد آتیشه جــــــــــــیگر ! خودتونو خسته نکنید ... یو ها ها

به پرسی :
برادر بهت اعلام کردم که اگر اجازه بدی من برات کامل توضیح میدم که کارت چیه ! اجازه نمیدی که ...
یکی دیگه از دوستانت هم باید در کنار تو این همکاری رو انجام بده که من فعلا ازش درخواست کردم و اگر موافقت کرد رسما شما رو معرفی میکنم ! کارتون رو هم میگم ... من زنده شمام زنده ! دو روز صبر کنید

به دولوروس :
فعلا منتظرم که یک ماه از عضويت شما بگذره تا بیام قوانینی که صلاح دونستید رو تحويل بگیرم و اجرا کنم !

به آرتیکوس :
هووومکیوس ...
چی بگم ؟! در مورد ارتش فکر خوبیه ! ولی در بعضی موارد مخالفم ...
در اینکه بچه ها رو جمع کنیم و فعالشون کنیم که شکی درش نیست آما ...
نظر من اینکه کاری به نقد کردن و توصیف و فضاسازی و ... نداشته باشیم ؛ اصلا کار ما نیست ! باید برن جاهایی که نقد هست پست بزنند تا مشکلشون حل بشه اما توی ارتش ما میتونیم یه کاری بکنیم .
بچه ها میان درخواست میدن برای سرباز شدن و قبول میشن و توی اون ارتش شروع میکنن به پست زدن ! اوکی ؟
حالا ما میام کار اونها رو بررسی میکنیم توی اون تاپیک و همچنین کل رول نويسیشون در بقیه جاها و به افراد برتر میایم درجه میدیم ! درجات جادویی رو هم میسازيم ! یکی از ملاکها نمایشنامه نويسی خوب هست اما ما آموزش نمیدیم و باید برن جاهای دیگه اصول رول رو یاد بگیرن و ما بر اساس نحوه رول نويسی اونها درجه میدیم .
بعد از این افراد برای تاپیکهای دیگه استفاده میکنیم ... مثلا به فرض تاپیکی داشت خاک میخورد و یا فعالیتش کم شده بود ؛ اون وقت ما اون فردی که درجه بالاتری داره رو مسئول اون تاپیک میکنیم ! دقیقا مقل کاری که الان من دارم میکنم ... یعنی برای آزکابان دنبال بچه ها گشتم و افرادی که فکر میکردم میتونن اونجا رو فعال کنند انتخاب کردم ولی از این به بعد میشه افراد برتر ارتش رو انتخاب کرد .
در واقع بعد از درجه گرفتن ما میایم و عنوانی رو از طرف وزارتخونه بهشون میدیم که کار کنند !
درجه دادن هم از طرف وزارتخونه انجام میشه و رییس ارتش لیست رو میده و درجه از مقامات بالا داده میشه .
برای اونجا هم پروفسور گريفندور و آرتیکوس بد نیستند !

این کار فکر میکنم بهتر باشه که از روی افراد برتر ارتش ما بیایم و بهشون کار بدیم .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۴:۲۳ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
خوب بنا به تقاضای دوستان ، ما این دفتر مردمی رو باز کردیم .
از اونجایی که تاپیک گفتگوی جادوگران با وزير حالت جدی داره و در مورد مسائل سایت و نحوه اداره کردن تاپیکها هست یه سری از دوستان به سرکردگی سرژ توصیه کردند که اینجا رو باز کنیم برای اینکه کمی در قالب رول عمل بشه .
البته تاپیک وزارتخونه هست اما اون قالب داستانی داره اما اینجا تک پستی هست و هر کس میتونه جداگانه بیاد و مطالبی رو در این دفتر وزير اعلام کند .

پس اینجا بیشتر برای رول نويسی هست !

حرفهایی به وزير در قالب رول ( خوراکتون اسموت کردن ماست دیگه ) و ...
خارج رول هم میتونید مطالبی رو اعلام کنید اما در حیطه وزارتخونه ای که در کتاب اومده ! در مورد مسائل وزارت سایت چیزی نگید و به تاپیک گفتگو منتقل کنید ! در مورد مسائل اداره کشور میتونید خارج رول مطالبی رو بگید .

با تشکر
وزير سحر و جادو
دراکو مالفوی

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به نظر من فكر ارتيكوس براي پادگان نظامي خيلي خوبه و باعث پيشرفت رول نويسي مي شه

مرسي رز عزيز!ارتش دقيقا باعث پيشرفت رول نويسي افراد با ياد دادن تكنيكي نويسندگي ميشه!كه حتي كسايي كه عضو ارتش نيستند با خوندن درسها ميتونند در پادگان نظامي رول خودشون رو تقويت كنند.

نقل قول:
منظور ارتيكوس رو از حكومت نظامي نمي فهمم

خب پروفسور گريفيندور عزيز در چند پست قبل گفتن به وسيله ارتش سوژه اي به نام حكومت نظامي بوجود بياريم كه من گفتم با بوجود آمدن ارتش شدني هستش!!
ارتش اگه با هماهنگي به يه تاپيك حمله ميكنه و با رول نويسي و موضوع اون رو كه ممكنه خوشايند نباشه عوض ميكنه!!اين به نظر من حكومت نظامي هستش!!يا هر كسي كه موضوعي رو در پستش اشاره كنه ارتش بياد و موضوع رو عوض كنه و اون رو به با پستهايش به فراموشي بسپره!اينجوري شبيه حكومت نظامي واقعي ميشه!!بيشتر منظورم اين بود كه با اومدن ارتش سوژه هاي بسياري از كنارش بوجود مياد كه ميشه استفاده كرد.

نقل قول:
يه سوال هم داشتم اين امتياز ما يا مثلا ژنرال شدن چه تاثيري مي تونه داشته باشه ؟

خب به نظر من اين رتبه بندي ها باعث بوجود آمدن رقابتي سالم بين كسايي كه در ارتش عضو هستش ميشه كه اين رقابت باعث جذابيت بيشتر ارتش نيز ميشه.
كسايي كه رول بهتر بنويسند و از درسهايي كه در ارتش داده شده استفاده كردن رتبه بيشتري ميگيرن و در صورت ژنرال شدن ميتونن تمام آنچه را كه ياد گرفتن به تازه واردهاي ارتش ياد بدن.و مثلا ژنرال شدن نشون دهنده سطح رول شما هم هست كه شما رول نويسي شما در چه سطحي هست.

اگه ابهام بود بگيد تا بيشتر در موردش توضيح بدم چون من روي اين موضوع خيلي فكر كرده بودم!
مرسي از همه
آرتيكوس

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
به نظر من فكر ارتيكوس براي پادگان نظامي خيلي خوبه و باعث پيشرفت رول نويسي مي شه اما منظور ارتيكوس رو از حكومت نظامي نمي فهمم ااگه مي شه بيشتر توضيح بده بعد يه سوال هم داشتم اين امتياز ما يا مثلا ژنرال شدن چه تاثيري مي تونه داشته باشه ؟
رز زلر

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
آقا من از فكر دادگاه شماره ده تا اطلاع ثانوي گذشتم!!!
ولي در مورد ارتش كه گفتيد ابهام وجود داره بايد بگم كه من ارتش را جايي براي ياد دادن تكنيكي نويسندگي ميديدم،جايي كه نويسندگي رو به طور جدي و علمي ياد بده!نه اينكه يه نفر يه رول بزنه و نقدش اين باشه كه پاراگراف بندي خرابه و يا فضا سازي كن!!!شايد بعضي ها دقيقا ندونن كه چطوري؟توي ارتش دقيقا اين چيزا رو ياد داده ميشه!!چطوري قشنگ فضاسازي كنيم و يا پاراگراف بندي داشته باشيم و يا مثلا اين طرز نوشتن اسمش چيه و غيره!!
براي انجام اينكار اول عضو گيري بدون اينكه احتياج به رول نويسي باشه ميكنيم!اين كار باعث ميشه كه تازه وارد ها كه سطح رولشون پايينتر هست مجبور به زدن بيشتر از يك رول نشن تا عضو جايي بشن.فقط فرد بايد آمادگي خودش رو براي فعاليت نشون بده و بعد به عنوان سرباز عضو ارتش ميشه.در ارتش به ترتيب تكنيكهاي نويسندگي آموزش داده ميشه در تاپيك پادگان نظامي.و بعد براي تمرين و امتحان افراد ارتش ميتونيم بهشون تاپيكهاي مختلفي(كه ميتونه غير فعال نيز باشه تا با پستهاشون فعال بشه)براي انتخاب بديم و بعد پستهايشون را نسبت به درسي كه داديم نقد كنيم و امتياز بديم.و هركه كه پيشرفت بيشتري داشت رتبه اش رو افزايش ميديم و در صورتي كه مثلا ژنرال شد ميتونه در صورت خواستن به ديگران درس بده!
و ميتونيم براي افراد ارتش بعضي مواقع هدف هم معلوم كنيم تا فعاليت كنن!
و بعد ارتش وزارتخونه ميتونه خيلي سوژه ميتونه وارد كنه.همه اين چيزايي كه دوستان مثل پروفسور گريفيندور و ... گفتن ميشه وارد كرد.حتي حكومت نظامي!!!
لطفا دوستان نظرشون رو در اينباره ابراز كنند.

بعد به نظر من هم بايد رول پلينگ رو جهتش رو كمي عوض كنيم...تمام رول نمايشنامه نويسي هستش كه شايد بعضي ها رو بعد از مدتي كوتاه يا بلند از اين روند خسته كنه.و به نظرم بايد يه ذره روند تغييرات رو سريع تر كنيد..الان خيلي كند داره پيش ميره!!!

بعد ميبينم كه هنوز تاپيك كاريابي رو باز نكرديد!!پس من از همينجا شغل خطير رئيس سازمان اجراي قوانين جادويي را ميخوام تا بتونم فعاليتي مثبت در وزارتخونه داشته باشم.
مرسي
آرتيكوس دامبلدور(يك بهمني(ماه تولدم) كه خداي آدم ايدئاليستي هستش)

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
سلام دراكو
خودت كه از اوضاع اطلاع داري
ديگه چه قانوني رو تصويب كنم؟

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دراکو جان خیلی ممنون میشم اگه این کار رو واگذار کنی و بهتره یه چکیده ای از کاری که باید بکنم رو بهم بگی با تشکر از جناب وزیر.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
سلام

درخواستي داشتم از جناب وزير كله پشموك سحر و جادو

يك تاپيك بزن براي گفتگو با وزير ولي رول پلينيگي به چند دليل:

1-شما يك تاپيك داري به نام وزارت سحر و جادو كه توش رول نوشتي و من بخوام توش مثل پست 88 خودم(دو پست بالاتر) تهديد كنم و از اين حرفا بزنم نميشه...حتما جواب ميدين كه خب حرفتو وارد نوشتت كن..جناب ، ناجور ميشه.آدم از حسش ميافته...كلا همه جا نمايشنامه باشه آدم زده ميشه

2-اين تاپيك كه جاي بحث هاي جديه..و پست شماره 88 توش يك پارازيت حساب ميشه كه باعث ميشه تاپيك قاطي پاتي ميشه

3-رول پلينگ كه فقط نمايشنامه نيست آقا...حالمون بد شد اينقدر نمايشنامه خونديم يا زديم.

اين تاپيكي كه زده ميشه جاي بحث هاي رول پلينيگه..مثل همون پست 88 من...

يا اينكه نميخواي بزني پس بايد اينگونه پستهارو تحمل كني و ويرايش نكني پست رو...اون پست 88 پست من هست و وقتي تو با ورايش جواب دادي يعني اومدي توي سرژ و از درون خودم به خودم جواب دادي...

بار آخر ميگم:تا امشب كلت اسموت ميشه وگرنه از فردا رسما كاختو آتيش ميزنم كه نه تنها موي سرت، تمام موهاي تنت هم تو آتيش بسوزه

پیام زده شده در: ۰:۱۴ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
دراکو من نظرم رو درباره ارتش بهت گفتم...به نظر من بهتره پادگان رو راه بندازيم...
در واقع يه سری بچه های خلاق رول نويس رو بياريم توی پادگان که به عنوان مثلا سرباز وزارت آموزش ببينن...و و تمرين کنن. بعد توی پادگان ميشه يه عالمه سوژه راه انداخت! و به بيرون منتقل کرد.
در وقع سربازها برای وزارت کار ميکنن و زير نظر شخص وزير البتهبعد از مرخص شدن از پادگان! به هر حال هر وزارت و حکومکتی يه نيروی دفاعی ميخواد!

در ضمن به نظر من ارتش نبايد زياد مهم بشه چون اونوقت سرباز ها از کارهای ديگه باز ميمونن...به نظر من به همين حد که يه سوژه ای (مثلا حکومت نظامی) خلق بشه و گه گاهی سربازها فعاليت کنن...و ارتش هيچ کاری به محفل نبايد داشته باشه...چون از وزير دستور ميگيره...فکر کنم عملی باشه...

تصميم با شماست!

پیام شخصیتو چک کنی همه چیزو میفهمی !

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۸ ۳:۳۴:۰۳

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.