هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
جلسه هشتم:
همه خیلی مودب و مرتب سر جاهاشون نشسته بودند! ساحره ها خوشگل مشگل، جادوگرا شیک و پیک!
انگار یه خبرایی بود! همه خیلی مشکوکیوس به هم نیگا میکردند و جای منکرات به شدت خالی بود!
خلاصه آنیتا وارد کلاس میشه و با دیدن این فضای به شدت مشکوک، بیشتر از همیشه به بچه ها مشکوک میشه!
با ابروهایی که از شدت سوال به حالت یکی بالا یکی پایین در اومده بودن میشینه پشت میزش. یهو موبایل آنیتا زنگ می خوره و مثل همیشه: عزیزم گوشی رو بردار... دلم تنگه برات.... عزیزم....
آنیتا می خواد موبایل رو جواب بده که با حالت ناجوری که بچه ها به هم نیگا میکردن، گوشی رو خاموش میکنه و بیخیال دراکو میشه! خلاصه میره پای تخته وایمیسته و با صدایی رسا که حواس بچه ها سر جاشون بیاد، شروع میکنه به صحبت کردن:
_ خیله خب!... حواسا این ور!... آناکین؟ لطفا بذار آناکینا هم به درسش برسه!... مک بون چانگ! چو رو بیخیال شو برای یه مدت!... امروز قراره دو تا طلسم از زمان جد عزیزم، یعنی والفریک دامبلدور بهتون یاد بدم! یکیشون اینه که... هدویگ و هدویگا! با شما دو تا هستم!... خوبه!... اسم یکیشون" کریتدشن" هست. این طلسم برای درست کردن بعضی چیزهای جزئی هست. مثلا یه سایه بون، یه کم غذا، یه قلم پر یا این چیزای کوچیک و کم ارزش. در واقع میشه گفت این یه طلسم برای خلق چیزهایی هست که در بعضی موارد کاملا محتاج اونها هستیم. البته این طلسم باید روی یه شی اجرا بشه و اون رو تغییر میده!
طلسم بعدی، برای کسایی هست که خیلی پر حرف هستند، هست! این طلسم توسط شخص شخیص والفریک دامبلدور ساخته شده. ایشون یه پادو داشتند، که پدربزرگ استرجس پادمور بودند! یعنی استرج پادمور ! خلاصه این استرج، خیلی پر حرف بوده و اعصاب پدربزرگ عزیز من رو به هم میریخته! یه روز به اوج پر حرفیتش میرسه و حدود 2 ساعت یکریز حرف میزده! اون هم حرف بیخود!! و مایه ی پریشانی خاطر پدربزرگم میشه! ایشون هم با قدرت تمام، با چوبدستی میزنن تو سرش و میگن" خفئیوس!" و اینجوری میشه که اون هر چی حرف میزنه، صداش در نمی یاد!! البته این برای یکی دو روز بیشتر جواب نمیده! اما خودش خیلیه!... خب، سوالی نیست؟
و مشغول نوشتن تکالیف روی تخته میشه. وقتی روش رو برمیگردونه اونور، میبینه همه اینجورین::bigkiss:
آنیت از این عمل اونها سرخ میشه و یه سرفه میکنه و بعد اونها سرخ میشن! و یه نگاه به تخته میندازن و با دیدن تکالیف، گل از گلشون می شکفه و دوباره:bigkiss: و !!!!
آنیتا هم حسودیش میشه میره پیش دراکو!

تکالیف:
1- چرا بچه ها اونروز اونجوری بودن و خیلی جو گیزر بودن؟ 10 امتیاز!!!
2- فکر کنید که نیاز مبرمی به مرلینگاه دارید و مرلینگاهی وجود نداره! با استفاده از طلسم" کریتدشن" توضیح بدید که روی چه چیزی مرلینگاه رو درست کردید و اینکه نحوه ی اجرا رو هم شرح بدید! 10 امتیاز!
3- یه دلیلی جور کنید و روی مک بون پشمالو طلسم" خفئیوس" رو اجرا کنید! ( نمایشنامه باشه لطفا!) 10 امتیاز!

نمرات جلسه هفتم:

هافلپاف:
آناکین استبنز: 8+ 6+ 7+ 6= 27
ادوارد جک: 3+ 3+ 2+ 4= 12

ریونکلاو:
مک بون پشمالو: 5+ 7+ 7+ 6= 25
چو چانگ: 8+ 6+ 8+ 6= 28
وینکی:8+ 5+8+6= 27

اسلیترین:
بلیز زابینی: 8+ 8+ 8+ 6= 30 (آفرین!)
مالسیر: 8+ 6+ 8+ 4= 26

گریفیندور:
پاتریشا وینتربون: 8+ 5+ 8+ 6= 27
استرجس پادمور: 8+ 4+ 5+ 6= 23

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۷:۳۲ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
1- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می یفته؟
ما اول همون دستوراتی که شما گفتین رو اجرا میکنیم و ورد رو به زبون میاریم، خون آشام با همون حالت وحشتناکش به راه خودش ادامه میده، اول هیچ غییری در اون نمیبینیم ، اما بعد از چند لحظه یک دفعه خون آشام در جا خشک میشه، بعد دندانهای نیشش طی مدت زمان کوتاهی ، از اندازه طبیعی و ترسناکش خارج میشه و مثل آدم معمولی میشه ، طوری که اون نمیتونه هیچ کار دیگه ای انجام بده، بعد از این اتفاق اون دوباره به حرکت درمیاد و یک دفعه متوجه دندونهاش میشه و با دیدن این وضعیت و اینکه نمیتونه به کسی آسیب برسونه در جا غیب میشه!
2- اون کودوم صحنه از فیلم آقا و خانم اسمیت بود که خانم جولییون اونقدر عصبانی شد؟!
تقریبا در دقیقه 70 فیلم بود که دست برد پیت رو میشه و نمیدونه چی بگه و آنجلینا جولییون که حسابی قاطی کرده هرچی فحش از دوران کودکی بلد بوده و هرچی حرکت رزمی بلد بوده نثار براد پیت میکنه! و بعد میبینه که اینا هیچ کدوم راضیش نمیکنه و مجبور میشه این ورد بادکنکیوس رو اختراع میکنه. همه اینها تقصیر براد پیت و زن قبلی اونه که طی اتفاقاتی نامعلوم شناسایی میشن!
3- عاقبت بلیز چه شد؟
مک بون و رومسا ، بلیز رو بردن زندان و با وجود تهدیدات مامورین که هر حرفی در دادگاه بر علیهش اسفاده میشه ترجیحا سکوت اختیار کرد. و بعدا به دادگاه منتقل شد و قرار شد به خاطر این تصمیم خبیثانه خودش به مدت 225 سال در حبس ابد باقی بمونه! و دیگه کسی نفهمید چه به سرش اومد ، عده معتقدند که اون دست به خودکشی کرده ،عده ای میگن کشتنش و عده ای هم میگن اون هنوز داره روزشماری میکنه برای آزادی ، کسی چیزی نمیدونه!
4- چرا همه یهویی ریختن بیرون؟
اینم باز جز همون مسائلی هستش که چند نظریه در موردش داده شده، عده ای گفتن که خارج از کلاس حلوا پخش میکردن، که همه به هیجان اومدن . یه عده ای میگن در اون لحظه صدایی شنیده شده:" دعوا..."
در نتیجه همه برای مشاهده دعوا پریدن بیرون!
یا اینکه مجبور بودن!
و هزاران نظریه دیگه که گویا یکیش از همه درستتر به نظر میاد و اون اینه که همه برای جلوگیری از ادامه تکالیف در رفتن که ولی باز تلاششون بی نتیجه بوده ، میشستن توی کلاس سنگین تر بودن

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می یفته؟ 8 امتیاز

وقتي روي يك خون آشام اين طلسم رو اجرا ميكنيم دندان نيش خون آشام از جايش كنده ميشود به طوري كه هيچ نشونه اي از آن باقي نميگذارد....طبق كتابها خون آشام با اين دندون بدن قربانيهاش رو پاره ميكنه و خون آنها رو ميخوره ولي اگر اين دندان رو نداشته باشه با بقيه ي دندانهاش كار خاصي رو نميتونه انجام بده!!!

2- اون کودوم صحنه از فیلم آقا و خانم اسمیت بود که خانم جولییون اونقدر عصبانی شد؟! 8 امتیاز

دقيقا يادم نيست ولي ميدونم كه برد جان وارد خانه كه شد خانم جولييون چوب دستي خودشون رو به سمت برد گرفتن و گفتن:
خائن!!!
همين رو يادمه ولي دليلشو ميدونم چون برد جان قبلا تجديد فراش كرده بود!!!

3- عاقبت بلیز چه شد؟ 8 امتیاز!

چون بليز پشم داخل دهنش بود نميتونست حرف بزنه .... قبل از اينكه كلاس تموم بشه و همه برن بيرون يك تكوني به خودش ميده و ميخواد فرار كنه كه آنيتا مچشو ميگيره و ميگه:
كجا كجا؟؟
بعد بليز رو به كمك مك بون و بقيه ي همكاراي آنيتا به بيرون پنجره پرتش كردن روحش شاد و يادش گرامي باد

4- چرا همه یهویی ریختن بیرون؟! 6 امتیاز!

براي اينكه يكي اومد دم در كلاس و گفت:
بچه ها از آسمون داره پول ميباره....
ملتم ريختن بيرون كه پول جمع كنن نگو سر كاري بوده
ملت در حياط در حالي كه دارن به آسمون نگاه ميكنن:

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵

مالسیبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
1- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می یفته؟ 8 امتیاز
در این طلسم زمان اجرا هنگامی که به خون آشام بر خورد می کنه لثه های خون آشام به طور غیر طبیعی عفونت می کنه وباعث درد شدیدی در دندون های خون آشام می شه که دیوونه وار فریاد می کشه و به طرف طعمش هجوم می بره اما قبل از این که بخواد به طعمه برسه لثه هاش رشد می کنن وروی دندون ها شو می گیرین و دندون ها شو انگار از دست داده و اگه گاز بگیره یبی نداره وفقط برای خودش بده چون لثه ها همینجوری رشد می کنن در مورد مدت زمانش هم اینه که چقدر بدون ترس بیان بشه و به طور معمولی سه ساعت
2- اون کودوم صحنه از فیلم آقا و خانم اسمیت بود که خانم جولییون اونقدر عصبانی شد؟! 8 امتیاز
وقتی که اقای اسمیت دقیقا بین ماموریت اون ظاهر شد خیلی عصبانی شد

3- عاقبت بلیز چه شد؟ 8 امتیاز
بلیز بیچاره همچنان که میبردنش بیرون داد وجیغ می کشید تا دم در هاگوارتز می برنش وبلیز همینجوری گریه می کنه به غلط کردن می افته یه هو مک بون می گه خوب اگه حرف مارو گوش بدی شاید آزادت کنیم بلیز بیچاره هم قبول میکنه اول اینکه انقدر بلند بالا ننویسی دوم مشق ماهم بنویسی سوم لازم نکرده اینقدر توهمه کلاسا حضور داشته باشی چهارم دیگه فکر استفاده از این معجون ها را هم نکنی حالا این طلسم و روت انجام میدم که اگه زدی زیر قولت مثل من پشمالو بشی و یه وردیو می گه بعد از انجام ورد می گه خوب وپنجم باور کنی همه اینا نقشه ما و آنیتا بود وما داشتیم سر کارت می زاشتیم البته بجز قسمت آخر که باید به قولاتعمل کنی بعد هرپو می ره پیشه آنیتا و توگوشش می گه تموم شد دیگه جرعت نداره طولانی بنویسه قول داداه انیتا:آه راحت شدم......... اوفیش

ببخشید من اولین جلسم بود یه دفه دیدم همه دویدن رفتن بیرون من هم دنبالشون رفتم آخه من شاگرد جدیدم

سلطان طلسم فرمان lord of imperius curse

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
1-وقتی روی یک خون آشام ورد نوفنگیوس رو اجرا میکنیم چه اتفاقی برای خون آشام میوفته 8 امتیاز
اتفاقا به دندون خون آشام ربط مستقیم داره بعضیا بهتره چیزی نگن و بر خلاف تصور عموم که این طلسم روی خون آشام دندونو کوچیک میکنه باید بهشون بگم یه کم فکر کنن
این طلسم دندونای خون آشامو بزرگ و نه دقیقا بزرگ منظور بلنده بلند میکنه تا اونجایی که دندون ها حدود دو متر و شاید بیشتر بستگی به قد طرف داره به اندازه ی قد خون آشام بلند میشه میخوره به زمین میره تو زمین یا اگه نره تو زمین چون انرازه ی قد طرف شده دیگه نمیتونه اونو بلند کنه بزنه به شما در نتیجه شما جولو ی خون آشام قدم میزنین هرچی از دهنتون دراومد بارش میکنین

2-اوون کدوم صحنه ی فیلم آقا و خانم اسمیت بود که خانم جولییون اونقدر عصبانی شد؟8امتیاز
این مهم نیست ولی حالا میگم اونجایی بود که برد به خانمش که خیلی هم خوب بود این بی جنبه ازش جدا شد زنگ میزنه میگه چیزی از بیرون نمیخوای سر راه برگشتن بخرم خانشم میگه میگه نون میخوایم
جولییونم که معلوم نیست چرا عصبی شده میزنه برد بدبختو باد میکنه و بعد میترکونه
بیچاره برد پیت جان دلم براش سوخت
3-عاقبت بلیز چی میشه؟8 امتیاز
بلیز:به خدا من بی گناهم
مامورین محترم:غلط کردی دروغ نگو
تق تق تق
مامورین:بی تو
پاتریشیا:سلللللللللللیم
مامورین:تو چی میخوای؟
بلیز:ها راست وگه
پاتریشیا:من وکیل این فلک زده هستم تو نه شما
بلیز:جدا؟
مامورین:خوب امرتون
پاتی:اومدم ببرمش واکسن بزنه
همه:جان ن ن ن ن ؟
پاتی:واسه مدرسه باید واکسن بزنه بعدا خودم میارمش خدمتتون
مامورین:واسه کلاس چندم؟
پاتی:اول
مامورین:بهش نمیخوره اول دبیرستان باشه
پاتی:اول دبستان
بلیز:ابا بااااااااااااااااااااااا ب ب م ن من
پاتی:ببر صداتو واکسن درد نداره خاله جون
مامورین:آخی نازی عمو برو برو عمو
بلیز:نههههههههههههههههههههههههههه
پاتی:بعدش برات جایزه میخرم خاله جون خوبه؟
بیرون از اونجای مخوف
بلیز :حالا کی بر میگردیم این جا
پاتی:هیچ وقت
بلیز :باید پرونده بسته شه؟
پاتی:کدوم پرونده؟
پرونده ی بلیزو از تو رداش درآورد
بلیز: ای ول خوب بریم خاله جون
پاتی:کجا؟
بلیز: واکسن بعدشم بریم برام جایزه بخری
پاتی:بیشین بینیم با
(کی گفته من بیبی سیترم ) من باید به عنوان وکیل آزادش میکردم که کردم
4-چرا همه یهویی ریختن بیرون؟6 امتیاز
با اجازه نمایشنامه مینویسم
درن درن درره ره ن بوم بوم بیق بوق بووو دین دین دان دین دان دوپدیس بیس
به علامت بالای تخته اشاره کرد پاتی
علامت:پلیز ترن آف یور سلفون
پاتی:کی این کارو نکرده؟
بچه ها:اووووون
به سمت هدی اشاره کردن
هدی:چی نوشته مگه؟
آوریل:هیششششششششششششششششششش
بچه ها گریف و سایر گروه ها:ای ی ی ی خودشیرین
(گرچه اول گریفی یا گفتن بقیه دنبالشو گرفتن)
هدی به سمت میز جلو خم شد:پیست پیست
پاتی:چیه؟
هدی:موبایلت روشنه؟
پاتی:معلومه این چه سوالیه
هه هه هیه هیهیه
بچه ها به طرف صدا برگشتن و یه جورخیلی خاص نگاه کردن به پاتی و موبایلش
پاتی:ناز میخنده واسه همین گذاشتمش واسه زنگ اس ام اسم
ظاهرا همه متوجه صداها بودن به جز آنیتا که به فکر تکالیف بود
پاتی مسیجی که هدی فرستاده بودو خوند
پاتی داد زد:جان من؟
همه ی کلاس به جز آنیتا که واسه خودش تو هپروت بود :جااااااااااااااان؟
پاتی و هدی شروع کردن به پیست پیست
هدی:پیست پیست پیییییییییییییییسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست
هدی که دید بلونا تو هپروته عصبی شد:هوی ی ی خواهر آسلامی
لونا همچنان در هپروت
پاتی:پیست
آوریل :چیه ؟
پاتی:بی جلو
آوریل گوششو چسبوند به دهن پاتی
پاتی:سپسپسپسسپسپس
آوریل:جان من؟
آوریلم به تیم پیست پیست کننده پیوست
پیست پیست پیست
آنیتا:مردشور این نظام آموزشیرو ببرن لوله های گازشون نشتی داره بچه ها عزیزان این کمک مدرسه ها رو اینا میخورن دیگه ندین
کوییرل:حرف سیاسی ؟آنیتا مراقب باش دراکو بدون تو میمیره
آنیتا:نه من داشتم ترغیبشون میکردم کمک به مدرسه بیارن
پیست پیست
بچه ها که حالا وسط کلاس حلقه زده بودن و سراشونو کرده بودن تو هم
یکی:جدا دارن میان
یکی دیگه:جون چه حالی بده جولییون و برد پیت
صدای موبایله هدی دوباره اومد
هدی:اومدن
کلاس برای گرفتن امضا ریخت بیرون

پ.و

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

خوب این طلسم بسیار ساده عمل میکنه وقتی که ما درست این طلسم رو انجام بدیم و نشونه گیریمونم درست باشه ناگهان دندان های نیش آن خون اشام که بسیار خطرناک هم تشریف دارند کنده میشه . اما چون که تمام امتیاز قدرت خون آشام به همین دندوناش بستگی داره بعد از این که دندوناشو بکشیم یه حالت خستگی و بی حالی بهش دست میده و دیگه حتی قدرت سابقشم نداره .

خلاصه خون اشام بدون قدرت و بدون دندون همون جور که میدونید پشمکی بیش نیست و به سادگی میتوان بهش غلبه یافت . البته همه اینا به شرطیه که طلسم رو به درستی اجرا کنیم .

روزی این خانوم اسمیت به برد میگه :
- برد این جریان این شلوارا و لباسات چیه که همیشه دارن برق میزنن ؟ تا جایی که یادمه من دو سه ماهی هست لباسات رو نشستم . میدونی که شب کاری و ....
برد : هه هه هه تو هم شیطون شدی ها !
آنجلینا : منظورت چی بود !
برد : هیچی دیگه مثلا من قبلا یه زن داشتم تو هم الان یه شوهر داری برای همین میری بیرون
آنجلینا : خاک بر سر بی ناموست کنم ! چطور جرات کردی با من این کار رو کنی هان ؟ من شوهر دارم ؟ خجالت بکش ! من فقط میرم کار میکنم ( از نوع آسلامی )
برد با خودش : مثل اینکه سوتی دادم
اما آنجلینا فهمیده بود که برد تجدید فراش کرده و .... به همین دلیل یواش یواش اسمون رو به سیاهی رفت زمین شروع به لرزیدن کرد شیشه های خونه شروع به شکستن کردند صدای غار و غور پرنده ها به آسمون رفت !
برد : عزیزم غلط کردم قول میدم این دیگه آخریش باشه آخه فقط سه تا زن دیگه دارم بعد از تو
آنجلینا : فقط ؟؟؟ ... خیانت ... خیانت ... خیانت !!! پس بیگیر
ناگهان آنجلینا در یک حرکت ماتریکسی انتحاری چوبدستی معروف رو در میاره و این طلسم رو بر روی برد اجرا میکنه که از قضا بسیار هم موثر عمل میکنه و بعدها هم ثبت میشه !
( پایان داستان ارزشی - ولی فیلمه اینجوری نبود )

بلیز بالاخره توانست بر آستکبار غلبه کند . او ابتدا تمام پشمای مکی رو کند تا حالش جا بیاید سپس انداختش اون دور مور ها سپس روش رو کرد به رومسا . اما رومسا خودش فهمید که بلیز خیلی خشن هست به همین دلیل پا به فرار گذاشت بعد بلیز به دفتر آلبوس رفت و شکایت دخترشو کرد و اینکه دخترش مانع این شده که بتونه درس جلسه بعدیش رو پیدا کنه .

اما دست آلبوس و مکی هم توی یک کاسه بود به همین دلیل آلبوس بلیز رو دستگیر کرده و از پنجره دفتر به بیرون پرتاب کرده تا از شرش خلاص شود .

از قضا هدی و خانوداه داشتن از اون قسمت گذر میکردند و هدی روی هوا بلیز رو گرفته و سریعا بر روی زمین رسونده و تا اومده بفهمه که چه بلایی سر بلیز اومده بلیز که میدونسته هدی نباید متوجه موضوع بشه با یه ضربه مخوف هدی رو از پای در میاره اما بعد یکراست به سمت کلاس آنیتا میره در میزنه و آنیتا در رو باز میکنه بلیز هم از پروفسور آنیتا عذر خواهی میکنه و اونم میپذیره و به این ترتیب بلیز به آغوش باز کلاس باز میگرده .

خوب در این مورد نظرهای مختلفی وجود دارند یکی میگه یه نفر داشته بیرون کلاس پیش پیش میکرده بعد ملت میریزن بیرون حالا اینکه چرا همه دونبال صدای پیش پیش رفتند معلوم نیست .

بعضی ها میگن قرار بوده در کلاس زلزله بیاد و شب پیش در اخبار گفته شده .

بعضی ها میگن آنیتا به طرز آستکبارانه ها داشته تکلیف میداده و همه فرار کردند .

بعضی ها میگن که قلب البوس گرفته بوده و همه بچه ها برای کمک به آلبوس بسیج شده بودند .

بعضی ها میگن ک این یه نقشه از قبل طرح ریزی شده بوده برای حمله به آنیتا

ما هم موندیم . اه پروفسور اگر منو از کلاس بیرون ننداخته بودین حتما به طور دقیق میگفتم در کلاس چه اتفاقی افتاده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می یفته؟ 8 امتیاز

مزه خون برايش چو زهر ميشود و از نوشيدن هر گونه خوني خود داري ميكند و انگاه است كه در ميابد با يك جادوگر نبايد در افتاد بله اگر نه سر نوشت خطيري است

وقتي كه برد پيت تولد انجلينا جولي را به ياد اورد

بر پروفيور غلبه كرد
4- ....

كلاس كسل كننده بود

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین

ریشه "نوفنگیوس" از "مشنگیوس" استخراج شده (واقعا تشابهی داشتن این دو اسم!!) و خون آشام مورد نظر رو به یه مشنگ (منظور ماگل نیست! به معنای لغوی میشه خل و چل) تبدیل بشه! این مشنگ هرکاری میتونه بکنه و کاری که معمولا مورد علاقه اش میشه لاوترکوندن با دیوانه سازهاست!

تو کتاب تاریخ ما نوشته وقتی که برادر پیت روز تولد خواهر جولییون رو از یاد برد و واسش بادکنک نخرید جولییون از چوبدستی وی که هیچگاه اجازه دست زدن به آن را نداشت استفاده کرد و همون بلایی رو سرش آورد که خودتون میدونید! بعد رفت دوباره شوهر کرد و آنها سالهای سال به خوبی و خوشی زندگی کردند!!!

بلیز در اثر خوردن پشمهای مک بون علاقه شدیدی به پشمک از نوع خاکستری طعم پنج پا پیدا میکنه ولی جای خالی پشمهای خورده شده همیشه وتا ابد رو شیکم مک بون باقی میمونه!

به دلیلی کاملا ساده، زنگ خورد!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۹:۳۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
1- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می افته؟
برخلاف اسم و معني مزخرف طلسم !! (‌هر هر هر كر كر كر ) اين طلسم هيچ كاري به دندون هاي خونآشام نداره .. اين طلسم باعث ميشه ما در نظرخونآشام بصورت يك شكارچي خونآشام در بيايم ... چون طلسم خيلي پيچيده اس بيخيال جزئيات ميشيم !!

2- اون کودوم صحنه از فیلم آقا و خانم اسمیت بود که خانم جولییون اونقدر عصبانی شد؟!
مامانم نميذاره اين فيلماي خشن رو نيگا كنم ... ولي فكر كنم اون صحنه اي بود كه برادره پرنسس فيونا رو از چنگال اژدها نجات داد!

3- عاقبت بلیز چه شد؟ !
سوال نكته انحرافي داره ... ( ما معاونتيم حالا !! فردا كه اومدي اداره بهت ميگم!) ...
پشم هاي مك بون خاصيت چسبندگي داره !! .. به همين دليل پزشكا نتونستن پشمارو از دهنش خارج كنن در نتيجه بليز ريغ رحمتو رو سركشيد !!!

4- چرا همه يهويي ريختن بيرون ؟!
حضور ناگهاني برادر حميد در كلاس !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۸:۵۶ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
1- وقتی روی یک خون اشام، ورد "نوفنگیوس" رو اجرا میکنیم، چه اتفاقی برای خون اشام می یفته؟

2 اتفاق ممکنه بیفته
یا دندون های خوش آشام مثل برگهای پاییزی کنده میشه و میریزه زمین و طرف مجبور میشه تا آخر عمرش سوپ بخوره
یا دندون ها شروع میکنن به کوچیک شدن و از اندازهی معمولیشون هم کوچیکتر میشن در این حالت خون آشام میتونه کلم هم بخوره

بسته به نوع برنامهی غذای خون آشام و همچنین منابع غذاییی در دسترس باید قدرت طلسم رو کم و زیاد کرد

اول یه سوال این آقای اسمیت اسم کوچیکی زاخارت نبوده؟ (چکش)
اون صحنه که میفحمه شوهر محترمش قصد زیر آبادی رفتن داره و میخواد شلوار ها رو دوتا کنه و قصد تجدید فراش داره
البته این اخبار توسط شخصی معلوم الحال به دست جولییون رسیده بود که گفتن اسمش رو نگیم ولی در کل بعد از خبر رسانی های مربوطه
خشانت خانوم میره بالا و میزنه اون شوهر بدبخت رو میترکونه

3- عاقبت بلیز چه شد؟

این بلیز رو بردن دفتر مرکزی اداره سواستفاده از اشیای مشنگی
اونجا تازه یه مقدار شکنجش داده بودن که لرد سیاه میاد صند میگذاره آزادش میکنه
ولی ضربه یروحی وارده اینقدر شدید بود که بلیز رو میبرن سنت مانگو بستری کنن

4- چرا همه یهویی ریختن بیرون؟
منوتاگ تو کلاس شایعه کرده بود که دامبلدور توی آشپزخونه ی مدرسه بمب گذاشته و ساعت 2 منفجر میشه ملت زودتر رفتن که قبل از انفجار بمب غذاشون رو بخورن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.