هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: موسسه ی کار يابی وزارتخونه
پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

کوین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ شنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۵
از تيمارستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نام:کوین
نام خانوادگی: ویتبای
استعدادها: چت کردن مخ دیگران، دیگه بلتم از یک تا چهل بشمارم
سوابق شغلی: مسئول پخش کردن شیر پاستوریزه و استریلیزه و هموژنیزه ی صلواتی حاجی و دوستان تو تیمارستانی که توش بودم . تو تئاتر تیمارستانی که هر سه سال یه بار بر گذار میشه من نقش سیندرلا رو بازی کردم.
پس از پر کردن فرم بالا به سوالات زیر پاسخ دهید:
علم بهتر است یا وزارت؟
الف) علم ب) وزارت ج) همه ی موارد د) هیچ کدام ه) گزینه ی ج و د @
آشغالها را ساعت چند باید دمه در خانه گذاشت؟ اینارو ولش بیا یه دست منچ بازی کنیم
رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟ قرمز پسته ای کمی تا اندکی مایل به آبی لاجوردی با ستاره های لجنی آغشته به ماده ی فلوئورسنت با قابلیت انتشار نور در تاریکی ( برا همین ولدی موقع قایم باشک زود پیداش کرد. )
ویژگیهای یک کارمند خوب را نام ببرید. یک کارمند خوب علاوه بر خوب بودن باید خوب نیز باشد . شبها قبل از خواب آب پرتقالش را بخورد و پس از آن با خمیر دندان زیپی دارا و سارا دندان هایش را مسواک کند. به حرف بزرگتر هایش گوش بدهد و در کنار همه ی این ها خوب بودن را فراموش نکند!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۰ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۵ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: اکبر پشمک
نام خانوادگی: تفنگیان (بر وزن تانکیان)
استعداد ها: پاشیدن(ریزش) انواع مایعات کـِرم بر در و دیفال – دان کردن سایت!
سوابق شغلی: جنسیت شناس، صاحب امتیاز شرکت پشم پیکچرز.
--- --- ---

1- علم بهتر است یا وزارت؟
این لینک خیلی بهتر است!

-2 آشغال ها را ساعت چند باید دم در خانه گذاشت؟
بهترین ساعت وقتی است که گربه ها عاجزانه دنبال شیرموز میگردند تا کمری از عذا در بیاورند... بله شما میتوانید با گذاشتن آشغال پوست موز خود + پاکت شیر، در ساعت معین کمک بزرگی به جامعه‌ی گربه ها بکنید!

رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟
این رنگی بود!

4- ویژگی های یک کارمند خوب را نام ببرید.
یک کارمند خوب باید خیلی دختر(جی اف) کش باشد که بتواند در هنگام کـَـل انداختن کـَل [اسمشو نبر] را حسابی بیندازد.

یک کاربر خوب باید حداقل 10% خنده، 30% گریه، 20% رنج و 40% جنسیت موئث داشته باشد که بتواند رکورد مونالیزا را بزند که مبادا وزارت از وبمستر های یک سایت درپیت کم بیاورند!

یک کارمند خوب باید 150% ساحره باشد که مبادا خشم مازمولایی گریبان گیر وزارت شود!

و در نهایت
یک کارمند خوب باید حسابی پشمالو باشد که مبادا دشمنان آسلام بتوانند رخنه ای برای نفوز در وزارت پیدا کنند

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

کنث تیلورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
نوم گرامی:اه بله البته عزیزم کنث
فامیل شوما:تیلور جیگر:دی
سن:فردو جرجو میشناسی من کنثشونم:دی....بنده هم سن فردو جرج هستم ...حالا میتونی حساب کنی جیگر
استعدادهاتونو بیگین:خوب استعداد ...بنده از هر انگوشتم ده تا استعداد میباره(اوخ ببخشید یه لحظه رفتم از نخ ایفای نقش بیرون)بنده که میبینید در انواع و اقسام کارها استعداد دارم از شعر نویسی بگیر تا خز بازیو بعدم جواتی و نوشته های ارزشی بگیر تا جدیو از شوخی بگیر تا جدی و جونم براتون بگه در مغوزه ویزلی ها کار میکونم پس یعنی وسایل شوخی هم بلدم بسوزم(این لهجه خیلی بشم میاد نه:دی)
سوابق شغلی شوما:سوابق موابق نمنه من که میبینید در مغوزه ویزلیا (البته تو کتاب نه اینجا)کار میکونم و سوابق دیگه ای ندارم جیگریوس جان....

فرمو که پر کردین به این سووالای جیگریوسم جواب بدین:حتما حتما باشه چشم

1:کاملا مشخصه و احتیاج به سوال نداره :علرت عزیز جان علرت بهتره ..و اما چرا چون که هم علم خوبه هم وزارت پس ما میگیم علرت
2:اشغال میفرمایین بله خوب شوما میتونی اشغالاتو هر وقت دوست داشتی بذاری دم در ولی من که میبینی به دلیل مجرد بودن یه اصلا و ادبا اشغال ندارم یا اینکه اگرم دارم دیگه عزیزم اتیاج به دم در گذاشتن نداره که هر وقت مرلین خودش خواست و بهمون پی ام داد ما هم میریم اشغالا رو میذاریم دم در البته این قضیه به اشغالانسی هم مربوط میشه ها.....
3:خوب مشخصه دیگه رنگش بنفش خال خال پشمی بود (دیدی درست جواب دادم:دی)
4:اوصولا یه کارمند خوب باید سرش تو کارش باشه و خوب پس یعنی باید با مشتری پشتری هم در رابطه باشه و به حرف بالاسریش خوب گوش کنه

پ.ن:خسته نباشی قهرمان

[i

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نام : ندارم اگر مردین خودتو بگین نام من چیه ولی لقب پروفسور رو دارم

نام خانوادگی : بینز

استعداد : استعداد در چرت و پرت نویسی و ارزشی بازی و جنگ و دعوا و تا حدودی کوئیدیچ

سوابق شغلی : داور انواع و اقسام مسابقات کوئیدیچ در هر زمینه ای و استاد درس آموزش دوئل که کلاسی بسیار ارزشی بود

علم بهتر است یا وزارت ؟
باب هیچ کدومشون به اندازه ثروت بدرد نمیخوره من ثروت رو انتخاب میکنم

آشغالها رو چه ساعتی باید دم در گذاشت ؟
باب من که روحم و آشغال ماشعال ندارم و حتی روحم هم خبر نداره چه ساعتی

_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟
نمنه ؟ مگه من اونجا بودم اصلا به من چه

ویژگیهای یک کارمند خوب را نام ببرید.
رشوه بگیره زیر میزی بگیره پول چایی بگیره و همش بگیره

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۷:۴۰ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
نام: تنها موردیه که هم بابایی هم مامانی هم من نظرمون توش مشترکه ... اسمم هدویگه

نام خانوادگی: بابایی میگه بابا زاده ... مامانی می گه مادریان ! ... خودم می گم ندارم ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

سن : بابایی می گه 17...مامانی می گه 7 ... من می گم 14 ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

استعدادها: بابایی می گه خیلی قشنگ هوهو می کنی ... مامانی می گه من باید برم کلاس گیتار ... خودم می خوام مهندس شم ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

سوابق شغلی: بابایی می گه سه سال تو گاراژ کار می کردم ! ... مامانی می گه پنج سال تو خونه مردم کار می کردم ! ... خودم چیزی یادم نمیاد ! ... هر کی یه چیزی میگه ! !

1_علم بهتر است یا وزارت؟
بابایی می گه ثروت ! ... مامانی می گه وزارت ! ... من خودم می گم علم ... گفتم که می خوام مهندس شم ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

2_آشغالها را ساعت چند باید دمه در خانه گذاشت؟
بابایی می گه چون ماشین آشغالانسی اونموقع میاد ! ... مامانی می گه چون خونه بو می گیره ! ... من خودم می گم بابا و مامان نمی گن که ساعت چند گذاشت ... فقط می گن باید گذاشت ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

3_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟
بابایی می گه آبی ! ... مامانی می گه قرمز ! ... من می گم فقط تیم ملی ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

4_ویژگیهای یک کارمند خوب را نام ببرید.
بابایی می گه باید اضافه کاری کنه ! ... مامانی می گه باید محجوب و سر به زیر باشه ! ... من می گم باید کار بلد باشه ! ... هر کی یه چیزی می گه ! !

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۷:۵۴:۱۸

پیام زده شده در: ۵:۱۷ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۴۹ شنبه ۴ آذر ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
نام:املاین

نام خانوادگی:ونس

استعدادها:جدی-چاخان-توانایی در شفای مسمومیت معجونی-بحث منطقی و غیر منطقی-دوئل

سوابق شغلی:شفا دهنده سابق

1_علم بهتر است یا وزارت؟ای بابا تو این دور زمونه بی پولی و آس پاسی مگه فرقی میکنه؟هر کدوم که ازش بشه پول درآورد

2_آشغالها را ساعت چند باید دمه در خانه گذاشت؟وقتی صدای ماشین آشغالانس از سر کوچه میاد تازه یادم می افته.

3_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟اهه...زرنگی فکر کردی نمیفهمم این سئوال انحرافیه؟! از بس حول بود یادش رفته بود بپوشه.

واسه همکاراش کارت بزنه-پاچه خوار نباشه-جواب ارباب رجوع رو خوب بده-خوش تیپ باشه...

[i][b][size=small][color=009966]Mr. Moony presents his compliments to Professor
Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's business
:clap2

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
نام: لوسیوس

نام خانوادگی: مالفوی

استعدادها: هوم ندارم

سوابق شغلی: ندارم

1_علم بهتر است یا وزارت؟ هیچ کدام پول!

2_آشغالها را ساعت چند باید دمه در خانه گذاشت؟ بیخال

3_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟ چوراب پاش نبود!

4_ویژگیهای یک کارمند خوب را نام ببرید. دزد باشه فقط

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۴ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۰ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از اونجا که هدویگ میایَ!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 25
آفلاین
نام:گریگوری

نام خانوادگی:گویل

استعدادها:زیاد،ساخت انوع و اقسام چکش ها برای مبارزه و انواع پست های ارزشی و در مواقع لزوم خوب برای کارای مختلف و فرماندهی ارتش

سوابق شغلی:والله ما با این شناسه هنوز به هیچ جا نرسیدیم!اگه رسیدم به جان تو توی پروفایلم مینویسم!ولی با اون شناسه مرحومم دوباره پشت هم فرمانده ارتش وزارت شدم!

1_علم بهتر است یا وزارت؟
کلا به نظر من این توی مسائلی میره که ما نباید دربارش حرف بزنیم!ولی اگه تو علم نداشته باشی مطمئنا نمیتونی وزیر بشی(زرشک،نه وزیر ما فوق پروفسورا داره).البته این دو به هم ربط دارن.به عنوان مثال اگه کسی از قشر وزارتخونه نباشه نمیتونه شیکم خانوم بچه هاشو سیر کنه و بچشو دنبال کسب علم بفرسته!

آشغالو هر وقت دم در بذار تازست.مهم اینه که ماشین وزاریت خونه ساعت چند بیاد.الیته یه شب های به خصوصی هست که معمولا آشغالها رو صبح جمعه میذارن دم در.چون ملت شب کارن!!!

3_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟
گلبهی با راه راه های خردلی!البته جوال این سوال رو باید کسی بده که بر کتاب های هری پاتر احاطه کامل داره.

کارمند خوب باید به فکر خانوم بچه هاش نباشه،کارمند خوب پارتی بازی نکنه،کارمند خوب هیچ با خودش چکش نیاره،کارمند خوب بوق نزنه،کارمند خوب پا روش دم شیر نذاره و ...
===================
من کلا خیلی با فرماندهی ارتش حال میکنم...نمیدونم چرا!

Module Hammer System v. 4.0.0.118
Module Aftabeh System v. 3.0.2.512
Module Boogh System v. 2.0.3.401
[img align=left]http://h1.ripway.com/pgngfkosh/dark%20marks/vol

جيگرتو!
پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
فرم ثبت نام:

نام: ادی

نام خانوادگی: ماكيان !

استعدادها: جورابشوري! ارزشي بازي! مورد سواستفاده قرار گرفتن! ملعبه شدن!

سوابق شغلی: جورابشور حذب! جورابشور ولدي!

پس از پر کردن فرم بالا به سوالات زیر پاسخ دهید:چشم

1_علم بهتر است یا وزارت؟
در جواب اين سوال بايد پرسيد "ناداني بهتر است يا بي وزير بودن؟"
چي؟ بي وزير؟ عمراً

2_آشغالها را ساعت چند باید دمه در خانه گذاشت؟براي امثال ما كه شبكاريم، ساعت پنج صبح!

3_رنگ جوراب هری پاتر در کتاب پنج هنگامی که در وزارتخانه مشغول بازی با ولدی بود چه رنگی بود؟اي جوووون
رنگ جوراب رو ول كن! كثيفيشو بچسب ... بيار من بشورمش

4_ویژگیهای یک کارمند خوب را نام ببریدويژگي خاصي مهم نيست! فقط سيفيد ميفيد، تپل و پاستوريزه باشه!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

حميد كوچولو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۲ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۳۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از كجا بدونم؟ من فقط چهار سالمه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام: مامانم گفته نگم!

نام خانوادگی: اينو خودم دلم نمي خواد بگم!

استعدادها: صداي علي دايي بلدم در بيارم ... ديگه .... الان عمو اجازه! الان ميگم! عمو! آها ،‌ بلدم دست بزنم! ، بلدم بازي كنم! شعر بخونم!

سوابق شغلی: عمو اين سوابق يعني چي؟

1_علم بهتر است یا وزارت؟
به نام خدا!
موضوع : علم بهتر است يا ثروت
علم! زيرا معلم ما خاله سارا مي گويد ! ولي من نميدانم چرا خاله سارا علم دوست ندارد و همش دارد مي گردد اين و آنور تا بيايد وزارت ، چند روز پيش در كلاس رقص عربي خاله كلي رقصيد ولي وسط آن ، زنگ موبايل خورده شد . او رفت و در را بست و فكر كرد كه ما وقتي او برود دنبالش نمي رويم و بچه هاي فضولي نيستيم ولي مثل هميشه بي خود فكر كرده بود و ما رفتيم دنبالش و گوش داديم تا ببينيم او در تلفن چه ميگويد ،‌ او اولش كلي موبايلش را دوست ميداشت و هي به او ميگفت دوستت دارم ، منم همينطور ، تو بهتريني و ... ولي بعد از اينكه اينها را گفت ، از موبايلش پرسيد كه كار در وزارت چه شد و بعدش يك هو عصباني شد و كلي بي تربيت بازي در آورد و به موبايلش حرف بد زد و گفت كه چقدر به درد نخور و معتاد و علاف است و او هيچ هم موبايلش را دوست ندارد ! و گفت هر وقت كه كار جور كردي زنگ بزن!
من نميدانم چرا او كه ميگويد علم بهتر از وزارت است ، وزارت را هم اينقدر دوست دارد و براي وزارت به موبايلش فحش مي دهد و با او قهر مي كند!

به نام خدا!
موضوع : آشغال!(عمو خودت آْشغالي ! بي تربيت!)
اول نمي دانستم آشغال يعني چه براي همين رفتم توي آشپزخانه و به مامان گفتم : آشغال! ولي مامانم ناراحت شد و مرا از پا آويزان كرد به بند رخت! و گفت آشغال يعني تو(عمو با تو بوده ، مامانم به من حرف بي تربيتي نمي زند!) بچه اي كه به هيچ دردي نخورد و شب ادراري داشته باشد و بخورد و پي پي كند و بخوابد يعني آشغال است و خيلي حرفهاي بي تربيتي ديگر كه چون خيلي زشت است معني اش به شما نمي گويم تا يكهو بزرگ نشويد و من از شما زودتر بزرگ بشوم و بابا شوم و هي بزنم تو ذوق بچه ام و زيرْآبش رو پيش مامانش بزنم و هي منت پول تو جيبي دادن به او را بكوبم توي سرش و هي دعوايش كنم!.
و در مورد چند ساعت بايد دمه در خانه گذاشت ، داشتم تلويزيون و كپل نگاه مي كردم يكهو يك عمويي شبيه هويج لباس پوشيده بود از توي تلويزيون گفت:
هرگز نشه فراموش لامپ اضافه خاموش .
و من ياد تبليغ عمو سيا ساكتي افتادم كه از سربازي برگشته بود و كلي كيف كردم و ذوق كردم ولي بابايم يكهو آمد خانه و قبل از هر كاري زد توي ذوق من و گفت برو آشغال ها را بزار دم در ساعت 9 است! و يك كيسه ي سياه اندازه ي خودش داد به من كه ببرم بگذارم دم در و من تا دم در آرزو مي كردم اين خود بابايم باشد تا عمو هاي خوب شهرداري ببرندش و ديگر بر نگردد !
بنا بر اين آشغال خوب بايد تا هر چند ساعت كه دلش خواست بيرون باشد ولي قبل از غروب آفتاب برگردد خانه .
به نام خدا!
موضوع: رنگ جوراب هري.
من اولش فكر مي كردم كه اين سوال را شما نپرسيديد و هي مي گفتم كه نه ،‌ شما خيلي آدم تر از اين حرف هاييد و از آزار دادن ملت خوشتان نمي آيد. ولي وقتي از خاله كوييرل كه اصلاً از او انتظار نداشتم مردم را آزار ندهد و آدم باشد پرسيدم در كمال آدميت خودش به من گفت كه اينها را خود شما پرسيديد و كلي به خودتان و خانواده تان بي تربيت بازي كردم! اما از آنجايي كه خاله سارا هميشه مي گويد اگر مي خواهيد در آينده جلوي ملت دست دراز نكنيد و از اين حرفها (يكي نيست به خاله سارا بگويد خب خودش را راحت كند و بگويد كه اگر مي خواهيد مثل خودش نشويم) بايد سمج و گير باشيم و از رو نرويم و هي مثل كنه كاري را كه از ما خواسته اند بي خيالش نشويم و آن را انجام دهيم ، حتي اگر از ما بخواهند كه رنگ جوراب هري را در روزي كه با ولدي در وزارت خانه بازي مي كرد بگوييم! براي همين من يك هفته پيش از عمو پليسه خواستم تا يك تيم شامل گروه كالبد شكافي و تجسس و انگشت نگاري و غيره به من بدهد و من بعد از يك ماه كه تيم را در اختيارم گذاشتند رفتم به وزارتخانه و محلي را كه ولدي با هري در كتاب پنجم بازي ميكرد مورد تجسس كامل قرار دادم و به غير از رنگ جوراب هري به حقايق شگرفي پي بردم كه به علت بي تربيتي بعضي از آنها فقط به نتايج باتربيتي كشف شده اشاره ميكنم.
1_ آن شب ولدي دو بار جز زد و هري با او قهر كرد ولدي آمد منت كشي كرد ولي هري حالش را گرفت و رفت آلبوس را آورد سراغ ولدي .
2_ ولدي در آن شب دوپينگ كرده بود و از مقداري قرص آسپيرين به صورت محلول به خود تزريق كرده بود.
3_آن شب هري جوراب نپوشيده بود و يك گوشه اي نشسته بود و داشت گريه مي كرد كه چرا جوراب ندارد. در همين حال ولدي از راه رسيد و دلش براي او سوخت و جورابهايش را به او داد و خودش تا بعد از جنگ با آلبوس بدون جوراب بوده و در اصل جوراب هاي خال خال پلنگ پشمي بنفشي كه پاي هري بوده ،‌ماله ولدي بوده و مرام ولدي باعث و باني اين سوال شده كه رنگ جوراب هري چه رنگي بوده است.
به نام خدا
موضوع : كارمند خوب.

اگر كارمند خوب مرد باشد :
1_ بايد زياد بوي بد بدهد تا ارباب رجوع نتواند زياد سيريش شود و زود بيخيال سمج بازي شود و براي اينكه نميرد سريعتر از كارمند خوب ما دور شود.
2_ بايد زياد بد اخلاق هم باشد و حداقل بيست و سه فحش خانواده دار در حد خاله ي خواهر خانم عمه ي ارباب رجوع بلد باشد تا در مواقع لزوم براي خلاصي از شر ارباب رجوع استفاده كند.
3_بايد تا مي تواند چشم چرون و كاربلد باشد . اين امر غير قابل چشم پوشي است و اگر يك كارمند خوب هيز نباشد و نتواند مخ حداقل خواهر برادر زاده ي رئيسش را نزند ، در كمتر از سه روز از استخدام توسط دوست پسر همان خواهر برادر زاده زيرابش خورده خواهد شد و از كار بي كار ميشود.

اگر كارمند خوب زن باشد.
1_ بايد خوش هيكل و خوشگل باشد و كمي شيرين زبان ، همين. هيچ ويژگي ديگري در مورد كارمند زن صدق نمي كند و هر مديري كه غير از اين ويژگي ملاكي براي كارگزيني داشته باشد حتماً از مشكلات عديده اي رنج مي برد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.