هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: تالار عمومی اسلیترين
پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
چند لحظه بعد از پذیرفته شدن پیشنهاد لرد

لرد کنار بلیز خودشو جا داده و در حالی که صورتشو به صورت بلیز چسبونده به چشمان بلیز خیره شده و ازش چشم برنمیداره. در اون میان بلیز سعی میکنه به جای زل زدن به چشمان ارباب به جاهایی دیگه از جمله تماشاچیان ... کاغذهای روی میزش ، گل و گیاه و.... نگاه کنه ولی مگه میشه؟

لرد: معاون ارزشی من ... احساس نمیکنی که جای منو کمی تنگ کردی؟
بلیز: جسارته ارباب ولی شما از اون ته سالن اومدین بین ما نشستین!
لرد: یعنی من دروغ میگم؟ با یه کروشیو بزنم نصفت کنم؟ آخه تو که با یه فوتیوس مردی ای بوقی (فحش بسیار زشت)!
بلیز آب دهنشو قورت میده و میگه:
- خوب من مجری برنامم .. من باید اینجا بشینم!
لرد: سرپیچی از دستورات ارباب ، دروغ در روز روشن؟ جلوی این همه آدم ... کروشیو!
بلیز

چند لحظه بعد
سرانجام بلیز مجبور شده همراه با مانتی و گل گوشتخوار به اتفاق به دمه خونه باسیلیسک اینا رفته تا با هم برن بازی!
بلا: مانتی جان عزیزم مواظب خودت باش ... دستتو از دست بلیز ول نکنی ها!
مانتی: چشم مامان!
بلیز: ظرف تغذیه نمیخواد؟
بلا: آها خوب شد گفتی! مانتی پسرم بیا این خوراکی ها رو بگیر اگرم سنگینه بده بلیز برات نگه داره!
سپس بلا از ناکجا یک کوله پشتی حاوی انواع خوراکی در میاره و میده دست بلیز.
بلیز

چند لحظه بعد
لرد: اینک بعد از مدتی وقفه برنامه خودمونو با حضور یک عدد گریفی فداکار شروع میکنیم. در ابتدا من از شرکت کنندگان ... (( دوربین میچرخه روی بلا و رودولف و آنی مونی )) ... میخواهم که جدیدترین فنون تیکه پاره کردن گریفی ها را به نمایش بزارن که البته ما الان به وجود چند نمونه زنده احتیاج داریم که مشکلی نیست چیزی که فراوونه گیریفیه!

بلافاصله همه ملت حاضر ساکت میشن. لرد نگاهی به جمعیت تماشاچی میکنه که با شور و هیجان دارن به صحنه نگاه میکنند تا بلکه دو تا دونه گریفی به عنوان نمونه گیر بیاره. سرانجام یک عدد گریفی پیدا کرده که بسیار مشتاق میباشد به زور راه خودشو به سمت در خروجی باز کند.
لرد به اون شخص اشاره میکنه:
- و این افتخار بزرگ نصیب استرجس میشه!
بلافاصله همه نگاه ها میچرخه به سمت کسی که از ترس سرجایش خشکش زده!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۲۰:۱۶:۲۴

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
بلیز صحبت رو شروع میکنه:خوب ما اینجا دور هم جمع شدیم تا در باره مهم و حساسی صحبت کنیم.بیایم اول از علت زن ذلیل بودن رودولف یا خشانت بلاتریکس و یا کچل بودن لرد سیاه شروع کنیم.
رودولف کمی فکر میکنه و میگه:خوب تو که همه موضوع ها رو گفتی!از کدوم شروع کنیم؟
آنی مونی برای اینکه بقیه بهش توجه کنن چندتا سرفه میکنه و میگه:به نظرم بهتره رای بگیریم تا ببینیم از کدوم موضوع شروع کنیم.
بلاتریکس با بی توجهی نگاهی به آنی مونی میندازه و میگه:تو نظر نده آنی مونی.خودمون میدونیم چیکار کنیم.به نظرم بهتره رای بگیریم.
مرگخواران:
آنی مونی: این نظر من نبود؟!
بلیز روی از روی صندلیش بلند میشه و میگه:کی حاضره که اولین بحثمون درباره زن ذلیلی رودولف باشه؟
صدای همههه و پچ پچ از سرتاسر میز گرد! بلند میشه.همه بهم نگاه میکنند و در آخر کسی دستشو بالا نمیبره.
بلیز با تاسف آهی میکشه و میگه:خیلی خوب،کی با بحث درباره خشانت بلاتریکس موافقه؟
بلاتریکس نگاه خشانت باری به مرگخواران میندازه.چند نفر با صدای بلند آب دهانشان را قورت میدن و چند نفر دیگه برای در امان ماندن از اسیب جدی به زیر میز پناه میبرن.
بلاتریکس:
بلیز که حوصله اش در حال سر رفتنه میگه:خوب کچل بودن لرد چی؟
صدایی از دور از میزگرد میگه:اگه جرات داری یه بار دیگه این حرفو تکرار کن بلیز.
بلیز با عجله نگاهی به پشت سرش میندازه و میگه:اهوم...چیزه ارباب موضوع فقط این بود که...
لرد به طرف بلیز میاد و میگه:لازم به توضیح نیست.کریشیو!
لرد بعد از مقدار متنابهی شکنجه بلیز جای اون رو روی صندلی میگیره و میگه:خوب حالا که یه میزرد تشکیل دادین چرا درباره مسائل مهمتر بحث نکنیم؟
بلیز از روی زمین بلند شده و روی صندلی های باقی مونده جایی بین مانتی و گل گوشتخوار پیدا میکنه و میشینه!
آنی مونی دستش را بالا میاره و بعد از اجازه صحبت گرفتن از لرد میگه:مثلاً چه چیزی ارباب؟
لرد دستی به سرش میکشه و میگه:نمیدونم،مثلاً سالاد کردن گریفیندوری ها،یا ریز ریز کردن دامبلدور یا حتی کباب کردنش.
زمزمه تایید امیزی از همه طرف به گوش میرسه.به نظر میرسه همه مرگخواران به این موارد رای مثبت میدن!بلیز هم که کمی از،از دست دادن جایگاه رئیس جلسه ناراحته میگه:خوب ارباب نظر خوبیه.ولی از کدوم شروع کنیم؟
لرد نگاهی به جمعیت میندازه و میگه:رای بی رای،من میگم از تیکه پاره کردن گریفیندوری ها شروع کنیم.کسی که مخالفتی نداره؟ !...

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۱:۵۱:۵۰

پیام زده شده در: ۰:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
دوساعت داشتم پست ميزدم تا آمدم بزنم ارسال ديدم برادر توبياس پستيد...من بشدت خشانتم الان پستم را ميفرستم هركدام را دوست داشتيد پاك كنيد يا ادامه بدهيد يا يقه منرا بگيريد!!!
-------------------------------------------------------------------------
ملت خشانت پرور اسلي در تالار نشسته اند ومشغول انجام كارهاي روزانه خويش همانند پرت كردن اشياء بزرگ از پنجره هاي تالار برسرمردم درحال گذر،شكنجه ملت شريف گيريفيندوري،گوش دادن به نوارسخنراني هاي ارزشي لردجامعه،تماشاي بازي مانتي وگل گوشتخوار ويا ديدن ماتريكس 4هستند(دعواي بلا ورودولف به اختصار ماتريكس 4 ناميده ميشود)!!!
مرگخواران بدور ضبط صوت حلقه زده اند وبا سخنراني لرد جامعه قبلي گريه ميكنند:
-پشت سنگر نشسته بوديم...
مرگخواران:
-بچه هاي مرگخوار يك جعبه گريفي آوردند...
مرگخواران:
-همه مرگخواران دور جعبه حلقه زدند ويك صدا خواندند...
مرگخواران: جشن بزرگانه ايشالا مباركش باد!!!
درسوي ديگر مانتي مشغول بازي مهيجي با گل گوشتخوار است درحالي كه بليز با پرچم وبوق وي را همراهي ميكند...بازي ازاين قرار است كه هركدام بتوانند باسيليسك رابطرف خودشان بكشند برنده هستند وبراي اينكه مثل دفعات قبل باسيليسك بانگاه كردن به ملت اسلي تلفات ندهد يك عينك دودي خفن هم به چشمش زده اند!!!
ناگهان اجمعين تالار به لرزه درميايد وطبق معمول ملت بلافاصله به رودولف وبلاتريكس نگاه ميكنند:
ملت اسلي:
بلاتريكس ورودولف:
عده از ملت اسلي به طرف مركزيت صداي ايجادشده حركت ميكنند وبناگاه به آنجا ميرسند(آنجا معادل محترمانه كلمه مستراح است...باعرض پوزش!!!)
جنگ بزرگي در آنجا درگرفته واجمعين لوازمجات موجود درآنجا درحال پرواز به طرف همديگرهستند درحالي كه اينيگو و توبياس بشدت درحال نفرين فرستادن بطرف همديگرهستند...ملت اسلي اندكي چپ چپ به وي ها(جمع وي يعني آنها)نگاه ميكنند وبعد دوباره به تالا بازميگردند تادرمورد اين معضل اجتماعي جديد بحث وتبادل نظر وگفتگو كنند!!!
--------درتالار:
اجمعين ملت اسلي درغور تفكرغرق شده اند ودرحال فكركردن هستند...حتي مانتي و گل گوشتخوار هم دست از سرباسيليسك برداشته اند وباسيليسك كه دومترونيم به درازايش اضافه واز پهنايش كم شده درحالي كه عملا به ورق مبدل شده بود درحالي كه حرفهاي بسيارزشتي ميزد از تالار خارج شد:
ملت اسلي:
سرانجام قيافه بليز روشن ميشود...نه چيزيعني بالاي كله اش يك لامپ روشن ميشود:
بليز:
ملت اسلي:
بليز بالاي سكو-نه خدايي وسط تالار سكو چيكارميكنه؟!- ميرود وبراي ملت اسلي سخنراني ميكند:
-ميدانيد براي چه مابه نتيجه نميرسيم هرچه فكرميكنيم؟
-چون دوهفته در روز ماهي نميخوريم؟
-خنگ اون دو روز در هفته هستش وبعدهم هيچ ربطي نداره...البته درمورد تو شايد صدق بكند ولي آيا ميدانيد چرا يك ساعت وچهل دو دقيقه و سي ثانيه هست فكرمان به هيچ جايي نرسيده؟
-42 دقيقه!!!
-
-خوب حرفتو بزن چرا عصباني ميشي؟!
-ما به هيچ نتيجه نميرسيم مگراينكه يك ميزگرد برگزار كنيم وهمه باهم درمورد اين مساله بغرنج صحبت كنيم تا بتوانيم به يك نتيجه عقلاني درست حسابي برسيم...دراصل در ميزگرد ماميتوانيم به نتايج بسيارمهمي درمورد علت دراز بودن ريش دامبلدور،كچل بودن لرد جامعه،زن ذليل بودن رودولف وخشن بودن بلاتريكس برسيم...وما...
بليز درحالي كه عملا چهارشاخ شده به اجمعين ملت اسلي كه درحال گردش بدور ميز بزرگ وسط تالار هستند خيره ميشود:
-الان داريد چكارميكنيد؟
-خودت گفتي ميزگرد...داريم ميزگردي ميكنيم به نتيجه برسيم!!!
- ميزگرد نه خنگ خداها...ميزگرد!!!
-خوب البته قبول داريم كه اين ميزگرد نيست ومستطيل است...يعني الان كارما جواب نميده؟
---------نيم ساعت بعد:
ملت اسلي درحالي كه همه يك شكل هستند به آرامي نشسته اند تا ميزگرد برگزار شود:
ملت اسلي:
يك ميزگرد بزرگ در وسط تالار گذاشته شده وبليز درحالي كه بشدت خوش تيپ كرده پشت ميزنشسته ومقادير زيادي ورق جلويش ريخته درحال لبخند زدن به دوربين مشاهده ميشود:
-باسلام خدمت جامعه جادوگري سياه درخدمتتان هستيم با اولين ميزگرد مرگخواران مستقر در هاگوارتز...من بليز زابيني داراي دكتري حل اختلاف به هرشكل ميان ملت اسلي هستم به همراه همكارم گل گوشتخوار...
-نون!!!
-ودرخدمت سه تن از اساتيد تالار هستيم...دكتر رودولف لسترنجس داراي فوق دكتري زن ذليلي وداراي ملاقه طلايي از انجمن جهاني زن ذليلان وداراي مدال طلاي مسابقات جهاني مقاومت در برابر كروشيو،مهمان عزيز ديگر ما خانم بلاتريكس لسترنجس داراي دكتراي...
-رودولف دكتري داره يعني من پروفوسورا دارم
- بله داراي مدرك پروفوسوراي خشانت از دانشگاه لردسياه وداراي مدال طلاي پرتاب رودولف ودارنده كاپ طلاي خشن ترين بانوي جادوگر در سطح جهاني ومامان مانتيمورت!!!
بلاتريكس:
ملت اسلي:
-سومين مهمان ما...آني موني است،خوب ميزگرد راشروع ميكنيم...
-پس مشخصات من چي؟
بلا و رودولف ومانتي:
-خوب حالا كه فكرميكنم ميبينم زيادهم مهم نيست

ادامه بدهيد

حیف که رودولفی و دلم نمیاد بلایی سرت بیارم.اگه قبل از زدن پست رزرو کنین این مشکلات پیش نمیاد.گرچه رزرو کردن به نظر منم کار مضحکیه ولی چاره دیگه ای نداریم....رودی جان انگار خیلی بیکار بودی؟به جای پست طومار زدی.فکر چشمای بلا رو نکردی که قراره این پستو بخونه؟ضمنابهتره کمی ساده تر بنویسی.نفر بعدی لطفا از پست رودولف ادامه بده.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۰:۵۶:۰۷

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
اینیگو: خوب بیا اینجا ...
و یک لیست رو به دست توبیاس داد که به شرح زیر بود:

شنبه ....................................... تمیز کردن 1000 آفتابه!
یک شنبه................................... تعمیر سیفون!
دو شنبه.................................... خالی کردن چاه !
سه شنبه .................................. مثل شنبه
چهارشنبه................................... مثل یک شنبه
پنجشنبه.................................... مثل دوشنبه!
جمعه........................................خریدن سیفون های نو!

توبیاس در حالی که به لیست نگاه میکرد ناگهان زد زیر گریه...
و گفت : خیلی نامردی ، اینیگو ... لرد ... باتو هم کار دارم... میرم عضو حذب میشم... پدرتون رو در میارم...
لرد در حالی که جوش آورده بود گفت: تو غلط میکنی ... کم مونده بری تو حذب ...
ناگهان صدای بارون خون آلود شنیده شد که در تمام دستشویی پخش می شد...
بارون اینگونه میگفت: کی میخواد عضو حذب بشه...
ناگهان مارکوس پرید وسط گفت : آقا ما بگیم.. آقا ما بگیم؟
بارون: تو یکی خیکتو بالا بکش ... تو خودت از اون سفید های روزه گاری که دومی نداره... تو بگو بلا...
بلا: توبیاس ...
و با دست به طرف توبیاس که خود را خیس کرده بود نشانه رفت...
ناگهان اینیگو دو دستش را بر سرش زد و گفت: خاک بر سرت... بلا صد دفع بهت گفتم از اون پوشک هایی رو بخر که زمان تعویض رو نشون میده .... ! این توبیاس دیگه **** به این دستشویی
بارون در حالی که خشم در صدایش موج میزد گفت: توبیاس رو بیارین تو دفترم ... باهاش کار دارم... لرد تو هم بیا ... شنیدم میخوای بری...
ناگهان چیزهای قره قوروت رنگی با فشار از توبیاس بیرون زد...
اینیگو با دیدن صحنه:
مرگ خواران و اسلایترینی ها در حالی که توبیاس را کشان کشان به دفتر بارون خون آلود میبردند که لرد ولدمورت در جلوی آنها ایستاده بود و با آنها همراه شد تا با هم به دفتر بارون خون آلود بروند...

توبیاس عزیز
خیلی از اشکالاتو برطرف کردی.مثلا دیگه پستت پر از شکلک نیست.اینطوری خیلی بهتر شده.کوتاه نوشتی..اینم خوبه.ولی اینبار از سه نقطه زیاد استفاده کردی.همون اشتباهی که من هم همیشه مرتکب میشم.ضمنا کمی تمیزتر بنویسی ممنون میشم...کم کم داشت حالم بد میشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۱:۰۴:۴۶

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

تالار عمومی اسلیترين
پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

لرد به همراه سایر اسلیترینی ها به نگاهی خشمگین و پر معنی به توبیاس خیره شده بودند و یکی پس از دیگری چوبدستی به دست منتظر بودند، توبیاس با وحشت عقب عقب می رفت و مرگخواران نیز به دنبالش می رفتند، اکنون توبیاس به دیوار خورد، دیگر متوقف شده بود، با ترس گفت:
- نه، صبر کنید، من، من ، اصلا واستا بینم اینیگو که خودش محفلیه رو چی می گید...
و در حالی که می لرزید، با انگشتش به پشت سر آنها اشاره کرد، اینیگو ایماگو در حالیکه عرق می ریخت، یک شیلنگ آب در دست گرفته بود و کاشی ها توالت عمومی را می شست...، اسلی ها برگشتن و او را دیدند، اما لرد فورا گفت:
- بحثو عوض نکن، اون نه سیاهه و نه سفیده، اخراجیه...
بلا: تو غلط میکنی با کارگز زحمت کش اسلیترینی ها تهمت میزنی...
بلیز: بزنم تو مخت مردک، اون جلوی خودمون توبه کرد...
توبیاس که گویا کم آورده بود با ترس دو چندان گفت:
- ئه، صبر کنید بابا، این یارو شما رو گول زده...چرا پس حقوق نمیگیره..؟هان؟
ملت اسلیترینی به فکر فرو رفتند، سپس با هم برگشتند و به اینیگو خیره شدند، لرد جلو آمد و با شک و تردید گفت:
- آره، تو چرا حقوقی درخواست نکردی؟هان؟
اینیگو شیلنگ آب را روی زمین رها کرد و با قیافه ای خسته گفت:
- آره حاجی، ما در راه خدا کار می کنیم...برای شما جوونای مملکت..تا استفاده کامل رو از توالت ها ببرید...
لرد یهو زد زیر گریه و به دنبال آن اسلیترینی ها هم همینطور...
لرد: تو چقده خوب بودی...هی..
آرمینتا: بهتره از این پس بهت لقب سلطان توالت ها رو بدیم...
اینیگو خود را روی کاشی ها خیس و کثیف توالت عمومی انداخت و گفت:
- افتخار من است بانو !
توبیاس خنده هایی شیطانی و تمسخر آمیز سر داد، اما اسلیترینی ها بلافاصله برگشتند و به او نگاه تندی کردند، لرد با خشم جلو آمد و سیلی ای ناز نصیب صورت توبیاس کرد و گفت:
- اه اه، کمتر کرم بزن بابا...شدی شیر موز...در ضمن از الان در توالت عمومی زیر دست اینیگو در قسمت آفتابه ها کار میکنی...سریع...
و یقیه توبیاس را گرفت و محکم به داخل توالت پرتاب کرد...، اسلیترینی ها یکی یکی به تالار عمومی رفتند، و در داخل توالت عمومی:
اینیگو: چه کارا که من با تو دارم...
توبیاس:

ادامه دارد !

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
اسلیترینی ها همه با هم به سمت محفلی ها هجوم بردند.لرد در حالی که قهقهه بلندی سر داده بود چند محفلی را با سر به درون چاه WC پرتاب کرد و گفت:حالا میخواین اینجا منو غافلگیر کنین؟نشونتون میدم کی به کیه!
و بعد دو سه نفر محفلی دیگر را به سیخ کشید!در طرف دیگر بقیه اسلیترینی ها داشتند با محفلی میجنگیدند.توبیاس از روی چندتا محفلی لت پار شد و روبروی ایوان قرار گرفت.
توبیاس:هی ایوان...فکر میکنم باید با هم بجنگیم آخه من محفلی هستم!
ایوان نگاهی به توبیاس انداخت و گفت:ببینم تو چطوری به خودت میگی اسلیترینی؟رفتی جزو محفلی ها شدی؟الان نشونت میدم اسلیترین یعنی چی!
ایوان با یک طلسم موجی از آتش به سمت توبیاس میفرستد.توبیاس در آخرین لحظه جا خالی میدهد و آتش صاف به طرف لرد و چند محفلی میرود.با فریاد رودولف لرد در لحظه آخر جا خالی میدهد و بعد از اینکه آن چند محفلی کباب شدند با فریاد گفت:روووووزییییییه،معلومه چه غلطی میکنی؟کریشیو!
ایوان:ببخشید ارباب من....آخخخخخ!
توبیاس که فکر کرده بود کار ایوان تمام شده دنبال یک حریف دیگر میگشت که با او دست و پنجه نرم کند ولی فریادی از پشت سرش شنید و به عقب برگشت.
توبیاس:هی ایوان تو که از رو نرفتی.کریشو...
ایوان از جلوی طلسم توبیاس کنار میرود و بعد با یک حرکت ژانگولر با آرنج به سر توبیاس ضربه میزند و توبیاس روی زمین ولو میشه.
ایوان:فعلاً این رو داشته باش تا بعداً دسته جمعی به حسابت برسیم!
رودولف و بلاتریکس و لرد سیاه با سرعت عجیبی مشغول درو کردن سفیدها بودند،تا آنکه یکی از سفیدها که ریش بلندش در حال گر گرفتن بود فریاد زد:بسه دیگه،عقب نشینی میکنیم،خودم پدر کسی رو که این نقشه رو کشید در میارم!
لحظه ای بعد سفیدها با سرعت از محل حادثه دور شدند.لرد خاکستر ردایش را تکاند و گفت:کارتون بدک نبود.گرچه خودم از پسشون بر می اومدم!
جاگسن نگاهی به توبیاس کرد و گفت:راستی ارباب با توبیاس چیکار کنیم؟آخه اون جزو محفلی ها بود!
لرد:
اعضای اسلیترین: !

به نظر من در حد قابل قبولی بود.فقط یک مورد وجود داشت.(ایوان با آرنج به سر توبیاس میزند و توبیاس روی زمین ولو میشه)یک فعل بصورت گفتاری بکار رفته و یکی بصورت نوشتاری.البته چون فقط همین یک مورد رو دیدم احتمالا اشتباه تایپی بوده.به نظر من بهتره کمی طنز رو در نوشته تون کمتر کنین.لزومی نداره همه جمله ها طنز داشته باشند.امیدوارم شاهد فعالیت بیشتر شما باشم.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۷ ۱۱:۳۵:۵۶

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
توبیاس: ببریمشون روان خانه سیه و سفید

بلاتریکس در حالی که گریه می کرد گفت : من رودولفمو میخوام...

لرد ولدمورت: مگه من مردم؟

بلاتریکس ناگهان خشمگین می شود: مردک ، کچل وامونده ، خجالت نمی کشی ، بعدشم هر روز ارزشی تر از دیروز می شی و بعدش هم ، دیگه شناست خز شده...

توبیاس: اینو باهات موافقم ، ببینین بچه ها ، باید مثل من خوب باشین ، عضو محفل باشین ، تا اینجوری توسط خدا عذاب نبینین...
ملت مونث مرگ خوار:
لرد:

سپس لرد ادامه داد: من در همین موقع یک چیزی به ذهنم خطور کرد و اون هم این بود که شما از گروه من اخراجین...

مرگ خواران مونث: چرا؟

لرد : حالا میگم ، با این صحبت های توبیاس من به این نتیجه رسیدم که یک گروه از افراد خوب درست کنم و اسمش رو هم میزارم ارتش ولدمورت و توش میریم شب ها به بچه یتیم ها کمک می کنیم...

بلاتریکس به جاگسن: بیا این چکش رو بگیر بکوب تو سر لرد...

جاگسن چکش را گرفت و اینجوری زد تو سر ولدمورت :

ناگهان توبیاس: خاک و چوک ، بچه ها دیدین چی شد؟ مجنون ها رفتن ، ( منظور مرگ خوارانی که آمده بودند تا قرنطینه شوند )
دوستان اسلیترینی عزیز
لطف کنین فقط برای اینکه پست زده باشید پست نزنید.پستهای بی محتوا درنظر گرفته نمیشوند.ضمنا پستی که فقط از دیالوگ تشکیل شده باشه پست نیست.این مورد شامل جاگسن هم میشه.کمی دقت کنید.فضاسازی کنید.کمی بیشتر توضیح بدین.طوریکه کسی که وقت میذاره و پست شما رو میخونه لذت ببره نه اینکه گیج بشه.استفاده بیش از حد از شکلک زیبایی پست رو ازبین میبره.به جای شکلک میتونین حالت اون شخص رو با یک جمله توصیف کنین.نفر بعدی اگه از این دوپست سر در آورد ادامه بده وگرنه میتونه از پست قبلی توبیاس ادامه بده.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۳ ۱۷:۲۵:۱۵

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
ملت مرگخوار و اسلیتیرینی به ملت محفلی حمله می کنند.
ایگور : بچه ها امونشون ندید .
جاگسن : به من هم که ربطی نداره . من نمی جنگم . من که دیگه مرگخوار نیستم .
و به این صورت تعداد اسلیتیرینیهای مرگخوار با ولدومورد به 8 نفر می رسه در مقابل 30 نفر.
سامانتا : نقشه شماره 3.
سامانتا میاد می ره روی دست بلاتریکس و از اونجا رو شونه آرامینتا و آز اونجا هم روی سه تن از گریفیها و اونها رو له می کنه.
بلیز : بچه ها حالا نوبت ماست.
رودولف : نقشه شماره 4
رودولف از یه طرف میاد و ایگور و بلیز و رابستن هم میان و همشون به هم برخورد می کنند.
بلیز : بچه ها نقشه شماره 4 چی جوری بود؟
ایگور :
رودولف : اسن به من چه که نقشه را بلد نیستین. من نازی رو طلاق نمی دم.
بلا : چی نازی کیه؟
رودولف : همان که تو باغ مظفر بود.
بلا : اه چه جالب . من هم باهاش دوست می کنی؟
سامانتا : سلام بچه ها چطورین؟
آرامینتا : برین هر کاری دوست دارین کنین من غذا درست می کنم.
ایگور : اینها ییهو چشون شد؟
بلیز : فکر کنم بیماری لرد سیاه به اوهنها سرایت کرده باشه.
رابستن : مگه بیماریش واگیردار بود.
رودولف که پیش بلا بود و داشت گریه می کرد : من کروشیو می خوام بلا.
بلا : نه عزیزم کروشیو اخه اوخه بده. بذار یه بوست کنم ببینی چقدر خوبه.
و در این لحظه بلا همان کاری که می دونین کرد.
رودولف : نه مثل اینکه واقعا بیمار شدن . حتی به من کروشیو هم نمی زنه.
بلیز : باید قرنطینشون کنیم. چون ممکن است ما را هم بیمار کنند.
ایگور : حق با توئه.
ملت پسر مرگخوار برمی گردند که با ملت محفلی بجنگن که می بینندکه دارن میرن.
ایگور : کجا میرین ترسوها.
استرجس : هیچی . این ولدیتون آدم خوبیه . وقتی سردستتون مرد به این خوبی باشه. پس بقیتون هم حتما خوبین دیگه.
ایگور : زود باشین اینها رو ببریم یه جا قرنطینه کنیم تا دیگران بیمار نشدد. در ضمن بعدش هم باید به دنبال را درمان بیماری بگردیم.
ملت :
ولدی و دختر مرگخوارها : :angel:

ویرایش شده توسط جاگسن اون در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲ ۲۰:۰۸:۴۲

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ملت اسلایترینی در حالی که شادمان به طرف تالارشان میرفتند تا جشن بگیرند ، همچنان پشت سر ولدمورت به پیش می رفتند...
توبیاس رو به لرد ولدمورت : معذرت ولی الان داریم کجا میریم؟
لرد ولدمورت: مستراح
بلیز:خوب پس ما چرا داریم دنبال شما میاییم؟
لرد ولدمورت: اینو از خودتون برسین...
ملت اسلایترین لرد را تنها گذاشته و همراه با الادورا بلک به طرف تالار حرکت می کردند...

الادورا: بله عژیژم...
ناگهان بلاتریکس نفرین روشیو را به طرف مالدبر فرستاد
مالدبر: اخ تف
بلاتریکس در حالی که یقه مالدبر را می گرفت گفت: داری عمه منو معتاد می کنه ،آره شیره ... آخخخخخخخ
و دستش را به طرف بازویش برد و آستینش را بالا کشید
مردان حاضر در جمعیت:
و ناگهان بلیز ، ، ایگور و... مرگ خوارانی که در مجلس حضور داشتند دست هایشان را گرفتند و فریاد می زدند...
بلاتریکس در حالی که به دستش فوت می کرد گفت : یک لیوان آب بدین...
الادورا: ژی؟
بلاتریکس: وااااای مردم ، لرد مارو خواسته مثل اینکه دوباره براش دردسری درست شده...
همگی آپارات کرده و جلوی دستوشویی حاضر شدند و تازه متوجه صحنه خوف شده بودند... ولدمورت یک تنه در حال جنگیدن با محفلی ها که تعدادشان حدود بیست سی تا میرسید بود...
توبیاس: شرمنده اخلاق مرگ خواریتون بچه ها ، من عضو محفلم و شرمندتونم باید به اونا ملحق بشم... بای...
ایگور: ای نامرد خائن بی جنب ... اشکال نداره ، بچه ها پیش به سوی محفلی ها .. آماده برای جنگ... حمله...

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

الادورا  بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
از شجره نامه ی خاندان بلک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
من از پست اینیگو ادامه میدم.
ملت به پشت سر ولدی نگاه می کنن بنینن چه اتفاقی افتاده که می بینن هوا یه جورایی ناجور شده و یه ساحره داره به طرفشون میاد.
ملت:؟؟؟؟
ولدی: این کیست؟
[ساحره ی پیر و پر جذبه در حالیکه به دنبال خودش یک جن خونگی بی سر* می آید.]
ساحره بمب را از دست ایگور گرفت و به جن خونگی اش داد و با چوبدستی اش به او اشاره ای کرد. جن خونگی بی سر دوان دوان از آنها دور شد.
ملت:؟؟؟؟!!!!!!
ولدی: خود را به ما بشناسایانیـــد
ساحره: اه بسه ولدی، باغ مظفر تموم شده.
ولدی: اِاِاِ کی؟ من قسمت آخرش رو ندیدم.
ساحره: دیشب.
در این هنگام بلیز پرسید: شما کی هستید؟
ساحره نگاهی به او انداخت و گفت: الادورا بلک هستم.
بلا: عمه الادورا شما اینجا چی کار می کنید مگه نمرده بودید؟
الادورا:چرا. در همین موقع صدای انفجاری از بیرون محوطه به گوش می رسه.
ملت:چی بود؟
الادورا: هیچی بمب بود که تو دست جن خونگیم ترکید.
جاگسن: حالا اینجا چی می خواین؟
هیچی اومدم تا دوباره حیثیت خانوادگی بلک رو احیا کنم. شما به خودتون می گید مرگخوار؟ تقصیر شما هم نسیت وقتی که لردتون این باشه وای به حال نوچه هاش!!
ولدی: بغض!!! مگه من چمه؟ هان؟ راست می گه الان همتونو شکنجه می دم.
ملت: هی اربابمون خوب شد
ملت به همراه ولدی و الادورا بلک به طرف سالن عمومی می روند تا هم خوب شدن ارباب را جشن بگیرند و هم آمدن الادورا را. :banana:

ویرایش شده توسط الادورا بلک در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱ ۱۵:۲۳:۳۰

همه ی ما به واقعیت جادو ایمان داریم، اما جادوی ما چوبدستی هایمان نیست، بلکه قلبهامان است.
[img]http://i14.tinypic.com/2u94e

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.