هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
استرجس عزیز ...

اصلا شما بگیر ما در هر بازی از هفت نفرمون فقط یه نفر شرکت کرده. به هر حال مسئله اینه که:
1- گریفندور یه بازی رو باخته و دو بازی رو برده
2- اسلیترین از هر سه بازی خودش هر سه رو برده

مگه برد و باخت گریفندور و اسلیترین یکیه که شما رفتین برای خودتون تعداد امتیازات رو جمع زدید؟
عزیز من این برد هست که در بازی اهمیت داره و هر برد امتیاز محسوب میشه. اشتباه شما در جمع و تفریق این بوده که متوجه نشدین که اسلیترین تعداد برد هاش از گریفندور بیشتره.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

سلام

من همه جا باید دخالت کنم گویا ... به عنوان جمع زننده ی امتیازا این نکته رو باید بگم که بلیز جان شما جمع زدن بلد نیستی؟؟؟؟

بفرما یک جمع بزن پست ها رو ... کوییدیچ هاگوارتز مثل مسابقه ی ورزشی نیست چون به جمع امتیازهای پست ها بستگی داره!!!

نکته:
شما در مسابقه ی اول که با ما داشتین دقیقا باید یادت باشه دیگه که مطمئنا هم هست شما دو پست ما رو قبول نکردید درست؟؟؟

تیم شما در یکی از مسابقات یک پست نزد یعنی شش پسته بازی رو برد درست ؟؟

در مسابقه ی آخر هم که با هافل داشتید یک پست نزدید !!!

در جمع دو پست نزدید !!!

تیم گریفیندور هم دو پست نزد !!!

این از این پس تعداد پست هامون مساوی شد !!!

برای چی گریفیندور برد ؟؟ برای چی قهرمان شد ؟؟؟

برای اینکه در تمام مسابقات به بالاترین وجه امتیاز گرفت !!!
تعداد پست های دو تیم مساوی بود ولی گریفیندور بهتر امتیاز گرفت...

میتونی خودتم بری ببینی ... من منطقی صحبت میکنم ...

در اینجا از مدیریت محترم مدرسه عذر میخوام که دخالت کردم ...

ارادتمند
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
بله اتفاقا ... به عنوان مثال در خود فوتبالم یه تیم شاید بخاطر یه باخت در یک مرحله ای حذف بشه. حالا میخواد تیم های دیگر رو هر کدوم با اختلاف صد گل یا دویست گل که هممونم میدونیم غیر ممکن هست ببره. بازم بخاطر اون باخت حذف میشه. در صورتی که این موضوع کاملا مشخصه که این تیم از بقیه تیم ها شایستگی بیشتری داره. این قانون تمام ورزش های گروهی هست و در همه جا اول برد و باخت رو میشمارن بعد امتیازات.

اگر گریفندور در یک بازی باخته برای اینه که حتما در یکی از بازی ها بازیکنان این تیم شرکت نکردن و تقصیر خودشونم هست! این که اسلیترین با تعداد بازیکنان کمتر بازیشو برده یا نه به هر حال مسئله اصلی برده که اهمیت داره حالا چطورشو شما میتونید به حساب تاکتیک تیمی بزارید.

همونجور که تا حالا در فوتبال نیومدن بگن چون یه تیم با نه نفر بازیکن تونسته یک تیم یازده نفره رو شکست بده پس بردشون قبول نیست اینم دقیقا همینه. بالاخره اگر یه عده از اسلیترینی ها شرکت نکردن در عوض بقیه بیشتر تلاش کردن تا خلا غایبین رو پر کنن.

به هر حال نمیدونم اگر اینجوری که شما میگید بود در اصل رقابت یه چیز بی معنی ای هست. اصل رقابت اینه که قهرمان مشخص نباشه ... نه اینکه یه تیم ببره بعد بگن چون یه تیم دیگه قشنگ تر بازی کرده باخت هایش نادیده گرفته میشه و برنده بازی میشه.

در مورد آسون بردن تیم اسلیترین هم اول بگم که نه ما آسون نبردیم. این بقیه تیم ها بودن که با ما درست بازی نکردن تقصیر خودشونم هست که باعث برد ما شدن و خوش شانسی ما. اصولا در بازی این نتیجه بازی هست که اهمیت داره نه کیفیت بازی. اگر تیم های دیگه از ما بهتر بودن باید در بازی با ما هم خودشون و حرف شما رو ثابت میکردن ... اگر نتونستن مقصر ما نیستیم.

---------

به راجر دیویس:

زندانی آزکابان ، ترجمه ویدا اسلامیه ، صفحات 232 و 221 .
اگر این قسمت ها رو بخونید میبینید که تمام برد گریفندور بستگی به شکست هافلپاف داشته یعنی حتما باید اول هافل میباخته اسلیترین هم راونکلا رو میبرده و همچنین گریفندور هم اسلیترین رو تا همه تیم ها از نظر برد و باخت به یک سطح برسند و اونوقت گریفندور بتونه با اختلاف امتیاز ببره.

این موضوع هم در کتاب کاملا مشخصه که اگر هافلپاف که گریفندور رو برده از راونکلا نمیباخت گریفندور هیچ وقت قهرمان نمیشد. هر پست مخالفی فقط برای طرفداری بی جهت هست. نهایتا اگر قبول نکردید هم میتونید در تالار اصلی یه تاپیک با این مضمون بزنید اونجا بحث میکنیم در موردش!

--------

پ ن: اگر اسلیترین برنده جام نشه تابستون اسلیترین تیمی نخواهد داد تا شایستگی بازیکنان دیگر گروه ها بیش از پیش مشخص باشه!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۳ ۱۲:۳۱:۵۱

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:
اصولا در همه ورزش ها اولویت اول تعداد برد هست اگر تعداد برد ها مساوی بود در اولویت بعدی تعداد گل و امتیازات و اینا محاسبه میشد. و اتفاقا این قانون با توجه به کتاب هری پاتر کاملا در مورد بازی کوییدیچم صادق هست. نمونه بارزشم در کتاب سوم هست که اگر بخواید میتونم با صفحش براتون مشخص کنم. در این قسمتم نشون داده شده که اولویت اصلی با تعداد برد هست نه با تعداد امتیاز.

خوشحال مي‌شم بدونم كجاي كتاب نوشته
چون من چيزي در اين مورد يادم نمياد

و با اينكه من اصلا با قهرمان بودن گريف مخالفم (حق ريون بود و بس!) ولي اين طرز امتيازدهي صحيحه!
اگه اينطوري نبود كه يه جام چهارجانبه ميزاشتن مشكلو حل مي‌كردن، يه تيم اون يكي رو ببره و بره فينال! بازنده ها هم سوم و چهارم رو برن!

!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ما برای بازی در مسابقات کوییدیچ هاگوارتز با توپ، جارو و یا گوی زرین بازی نمیکنیم. وسیله برد هر گروه اول از همه داشتن یه کاپیتان خوب برای هماهنگ کردن اعضا و دوم نویسنده های خوب هست.
درسته که شما تونستید هر سه بازی رو ببرید ولی در مجموع امتیازاتتون کمتر از گریفیندور بود.اینو نمیشه خطا از داوران گرفت چون این دوره از مسابقات دوازده داور ( از هر گروه سه نفر) داشته و اکثرا با آرای داده شده موافق بودند.

من حرفمو با توجه به صحبتهای شما با یه مثال خاتمه میدم:
مسابقه هافلپاف با راونکلاو:
هافلپاف ---> 62
راونکلاو ---> 36
برنده هافلپاف

مسابقه گریفیندور با راونکلاو:
گریفیندور:111
راونکلاو: 107
برنده گریفیندور

اگه قرار باشه مبنای پیروزی در مسابقات بعدی رو ، تعداد برد قرار بدیم آیا این واقعا منصافنس که یه تیم چون تعداد بازیکنان حریف و همچنین خودش (تعداد پستها) کمتر هست بتونه به راحتی پیروز بشه اما یه تیم دیگه با اینکه تمام بازکناش در زمین حضور دارن با اختلاف کمی بازنده بشه!؟
ملاک برنده شدن نباید تعداد برد باشه چون تو یه بازی ممکنه دو نفر شرکت کنن ممکنه هر هفت نفر شرکت کنند...پس گروهی پیروزه که اکثر بازیکنانش با پستهاشون بتونن امتیاز خوبی رو از داوران کسب کنند.
من فقط میتونم بگم تنها علت برد تیم گریفیندور، برتری پستهاشون در مقابل تیمهای دیگه بود.

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
منم که امروز اومدم و این مساله رو دیدم،گفتم بد نیست من هم حرفی بزنم و چیزی بگم در این مورد.

آقا جان!آخر در کدام مسابقه ورزشی بود که یک تیم در یک گروه 4 تیم،سه تیم دیگر را ببرد ولی در گروهش اول نشود؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
سلام ببخشید من اینجا یه چیز عجیبی رو میبینم و از اونجایی که ناظر اسلیترین هستم بد نمیبینم تذکر بدم!

اصولا در همه ورزش ها اولویت اول تعداد برد هست اگر تعداد برد ها مساوی بود در اولویت بعدی تعداد گل و امتیازات و اینا محاسبه میشد. و اتفاقا این قانون با توجه به کتاب هری پاتر کاملا در مورد بازی کوییدیچم صادق هست. نمونه بارزشم در کتاب سوم هست که اگر بخواید میتونم با صفحش براتون مشخص کنم. در این قسمتم نشون داده شده که اولویت اصلی با تعداد برد هست نه با تعداد امتیاز.

آخه مگه میشه یه تیمی (اسلیترین) کلا سه تا بازی داشته باشه و موفق بشه که هر سه بازی خودشم ببره یعنی این که از سه بازی سه برد رو کسب کنه. اونوقت جام کوییدیچ رو یه تیم دیگه ببره؟

خلاصه اینکه غرض از مزاحمت این بود که اطلاع بدم امتیازات رو اشتباه حساب کردید و عقلا و قانونا اسلیترین برنده اصلی بازی ها هست نه گریفندور!

با تشکر ... لطفا رسیدگی کنید.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
با سلام خدمت مديريت فعال و كوشا و مهربان () مدرسه ي هاگوارتز...

اول از همه آواتور جديد رو تبريك ميگم!
بعد از اون پيشاپيش عيد رو تبريك ميگم!

غرض از مزاحمت اين بود كه پروفسور عزيز، در تاپيك تابلوي شني امتيازات، در قسمت مربوط به امتيازات كوييديج، چرا وقتي تيم ها رو نوشته، با وجود اين كه هافل سوم شده! اسمش در رده ي چهارم هست؟!

لطفآ اصلاح بشه!

ممنون
لودو؛

اصلاح شد...سال خوبی داشته باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۸ ۷:۳۰:۴۱

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
منم ميتونم توي كارنامه ها هم كاري كنم
اگه خواستيد در خدمتم

ممنون فکر نکنم دیگه کاری مونده باشه ولی اگه بود حتما پیام شخصی میزنم.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۷ ۱۶:۴۲:۵۲

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام پرفسور کوییرل عزیز

امتیازاتی که قرار بود بابت فعالیت های ما در آماده سازی کارنامه ها بدید ، هنوز سر جاش هست ؟
و اینکه کی میدید؟

تمامی امتیازت (فعالیتها، امتحانات، کسر شده ها و...) بین 27 تا 29 اسفند در تاپیک شرح امتیازات ، تابلوی شتی امتیازات و کارنامه قرار خواهد گرفت.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۶ ۱۷:۱۰:۳۴

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.