هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب حالا من چيكار كنم؟يك اشتباهي اساتيد انجام دادن و بايد اين به ضرر گروه ما باشد؟

لطفا رسيدگي كنيد و ايشون رو كه فكر كنم گروهش هافلپاف بود،منتقل نماييد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

بله از کارنامه ها در تقسیم کلی امتیازات استفاده میشه ، ولی بنا به پست های اساتید در دفتر شرح امتیاز مالسیبر در گروه اسلیترین قرار گرفته

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من يك اشتباهي در كارنامه ها ديدم و چون فكر كردم از همونا براي تقسيم كلي امتيازات در آخر استفاده ميشه،گفتم بگم!

مالسيبر در اسليترين گذاشته شده است در چند جلسه از تدريس ها!در حالي كه اين شخصيت هيچوقت در گروه اسليترين نبوده است!

جواب به پست پرسي:

خب من چيكار كنم؟اونو درست كنيد كه بعدا تو تقسيم امتيازات اشتباه نكنيد!
به خاطر اشتباه چند استاد گروه ما بايد صدمه بخوره!؟

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۶ ۱۵:۰۳:۱۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۰۳ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
پیوز پست شما پاک شد.

به گودریک:
دیروز رسما کار مدرسه تموم شد و اواسط هفته آینده امتحانات برگزار میشه (احتمالا کوییز) شما میتونید در اون شرکت کنید.

در حال حاضر قهرمان مدرسه میتونه هر کسی باشه چون اگه یه تعداد حذف بشن امتیازت خیلی بهم نزدیک میشه... پس خیلی بحث سر این موضوع نکنید.ممنون

پیام زده شده در: ۷:۰۴ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
چی اسلایترین قهرمان شده؟
من اصلا خبر نداشتم این امکان نداره.
حالا کسی جواب منو مبده؟

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۶:۵۴ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
اهم اهم ...

با اجازه سیبیل جون گفتن چند نکته ، بد نیست.

1- حق با هوریسه ، واسه چی تو سر و مغز خودتون میزنید ، اسلی گرفت قهرمانی رو ؟ ... هان ؟ ... حالا این پرسی باز بیاد نقل قول بزنه و چرت و پرت بگه ... ول کنید بابا ... ما اومدیم تفریح کنیم یاده حرف من بیفتید که گفتم اینجا همه میان تفریح کنن ولی وسط بازی یک عده جر زنی میکنن .

اون حرف پرسی هم جالب بود که هافل هماهنگ شده عمل کرده ، خیلی خندیدم ... واقعا روده بر شدم ... روده کوچیکم جر خورد

2- اینکه من میگم ترم بعد هافل کنار میکشه و اینا ... باید بگم ما قصد داشتیم همین چند روز پیش از مدرسه کنار بکشیم که حقمون و خوردن ... ولی خوب ... دیدیم بهتره بمونیم و نگاه کنیم چی میشه .

3- در مورد جمعیت بهتره نظر ندید وقتی خبر ندارید قبلا گفتم تالار ما کلا چند تا کاربر زنده بیشتر نداره که خارج تالار و در حدی نمی بینن که بخوان توش رول بزنن . یعنی قبول ندارن سوزه های مهد کودکی رو و همونا هم ... هفته ای دو باره به سایت سر میزنن .

4- اینکه تازه وارد ها میان هافل یا نمیان ، اول اینکه ما با برنامه ریزی پیش رفتیم و سعی کردیم اعضای خوبی رو جذب کنیم ، همینجوری که می بینید خیلی از اعضا دارن هر روز تقاضای انتقالی به مدیرا میدن که بیان هافل ... پس بفهمید که اینجا یک خبری هست که تالار ما عزیز شده ، یعنی سطح کیفی تالار و انقدر زیاد کردیم که همه بخوان بیان توش رول بزنند . هر کسی هم میاد قدمش روی چشم ما خوشحال میشیم ولی من یک شاتگان نمیتونم بزارم بیخه کله طرف بگم ، یا پست بزن یا کله ات و میترکونم .

5- در مورد سیاست های مدرسه هم باید به گیریفی های خشگل بگم : برادران و خواهران من ... خوب بود مثل ترم قبل وقتی میدید کم آوردید میرختید سر تاپیک های بیچاره و اون ها رو تیکه پاره میکردید ؟ ... اینطوری خوب بود ؟ ... کجا حقتون ضایع شده ؟ ... فقط این وسط یک روش برای کنترل جمعیت گذاشته شده ... حقی هم باشه ... حق ماست که داره این وسط پایمال میشه که با یک گروه کم جمعیت شروع کردیم و همه زورمون و زدیم که اول بشیم ... اما اینطوری شد .

بحث نکنید ... پرسی پست من و نقل قول نکن ... رسما میرم ازت شکایت میکنم که انقدر میای دری وری جواب ماها رو میدی ... ما وقت اضافه برای جواب دادن به تو نداریم .

قهرمانی اسلیترین مبارک باشه .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۶ ۶:۵۷:۰۷

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۳:۲۱ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
جواب .... خاموشی است !

اون چهار تا نقطه رو هم نمیذاشتی پیوز جان،هنرنماییت کامل میشد

باب شما چرا دارید میزنید توی سر و کله ی هم؟
حداقل آرام بزنید توی سر و کله ی هم که بعدا( توی میتینگ و غیره )روتون بشه در چشم های همدیگه نگاه کنید.

کلا پرفسور کوییرل رو پشیمون کردید از مدیریت هاگوارتز
خودتون رو بذارید جای یه نفر که سه ماه فعالیت کرده،بعدش به جای تشکر و دستت درد نکنه،میاد با سه صفحه انتقاد و کل کل بچگانه مواجه میشه.
باب مگه قوانین تقسیم امتیاز ها،در همون ابتدای امر بیان نشد؟
اگر مشکل داشتید،همون موقع میگفتید.حالا که میبینید به نفع گروهتون نیست،دارید سر و صدای الکی راه میندازید.
من اصلا نمیدونم اینجا چه خبره.فقط این رو میدونم که اعتراضتون پیرامون نوع امتیاز دهی و تقسیم امتیاز ها،کاملا بیهودست.اگر اعتراضی بوده ،باید در همون ابتدا بیان میشده.

شنیدم که دو سه تا از دوستان،اعلام کردند:اگر فلان نشه و فلان نشه،گروهمون ترم بعد را تحریم میکند.
خوب عزیزان،کی ضرر میکنه در این صورت؟
مثال میزنم براتون.الان اسلی رو ببینید.مسابقات کوییدیچ رو تحریم کرد .(قبول کنید که رول نویس های خوفی داره.بلا،رودولف،دراک،بلیز،سامانتا ،ایوان ،ایگور و ....)
اگر تحریم نکرده بود،قطعا الان اول میشد.ولی حالا باید منتظر اما و اگر ها باشه(چون امتیاز کوییدیچ رو از دست داده)
البته من نمیگم که اسلی نباید تحریم میکرد.اینم یه نوع اعتراض بود
ولی این نوع اعتراض ها شمشیر دو لبست.به هر دو طرف ضربه میزنه.

شما ماندی جان،که داد و فریاد میکنی و از تحریم حرف میزنی،به نظرت ضایع نیست که هافل با این همه عضو تازه وارد،در مدرسه شرکت نکنه و گروهش اخر بشه.بعدش ریون و اسلی که به یقین تعداد اعضای تازه واردشان به صفر میل میکنه،بالای هافل قرار بگیرند؟

در کل بگم که خیلی بچه ایم.هممون بچه ایم.هرچی به کل کل های صورت گرفته در این یک سال نگاه میکنم،بیشتر پی به بچگی خودمون میبرم.دوست ندارم با عروسک کودکیم بیش از این بازی کنم.به شما هم پیشنهاد میکنم که بازی نکنید باهاش.
باز هم میگم،حواستون باشه که پس فردا قراره همدیگر رو ببینید،یه شکلی حرف نزنید که شرمنده باشید در روز دیدار.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
سلام منم میخوام تو هاگوارتز باشم براتون خبر هم آوردم که با هم میخوانیم:
اخبار مستند از دنیای هری پاتر به تفسیر برادر حمید:

1_ روپرت گرینت اتهام مبني بر سو استفاده جنسي از يک دختر زير سن قانوني را در جشن تولد 18 سالگي روپرت رد کرد.در پاسخ به اتهامات صورت گرفته عليه جاشوا،روپرت چنين اظهار داشت:" من صراحتا نفرت خودم رو از عمل جاشوا لاج اعلام کرد اتاف رولینگ دوباره درش باز شده ! می تونید یک نگاهی بندازین !

2_الک هاپکینز،بازیگر نقش اسنیپ جوان در فیلم پنجم، در مصاحبه ای درباره ی فیلم و نقشش صحبت کرده و در مورد وجه تشابهش با کاراکتر اسنیپ گفته که "مال هردومون بزرگه!!"

متاسفانه می بایست به اطلاع شما دوستان برسانم که روز ۵ شهریور یکی از دوستان عزیز ما از این دنیا رخت سفر بر بست و دیار فانی را به قصد دیار باقی ترک کرد . . .

3_فیلمبرداری هری پاتر و شاهزاده نیمه اصیل قراره در کلیسای یک دهکده در ویلشایر انگلستان آغاز بشه که از اون برای فیلمبرداری چندین صحنه ی شب از کتاب ششم هری پاتر استفاده میشه.
در این رابطه جینی گفته من از مال هری میترسم و هری هم اعلام کرده که هرچی خدا بخواد(قبلاً هم برای فیلم ۱ و ۲ و اخیراً برای فیلم ۵ هم از ماله هری برای فیلمبرداری نماهایی از هاگوارتز استفاده شده.) کمپانی برادران وارنر در عوض مبلغ ۳۰ هزار یورو به دافهای دهکده پرداخت می کنه و به هر یک از ساکنین دهکده هم مبلغ ۲۰۰ یورو داده میشه که مال هری رو... (منبع خبر playboy)

5_طبق اعلام سایت اسکوسلاتیک دیوید تلیس(بازیگر نقش پروفسور لوپین)در دو مصاحبه ی اخیرش اشاره کرده که در فیلم هری پاتر و شاهزاده نیمه اصیل همچنان نقش خودش رو به عنوان پروفسور حفظ می کنه. دیوید تلیس به تازگی در فیلم "پسری با مال راه راه" بازی کرده و نقش یک پدر مهربون رو داره که همزمان با مال سه هیولا هم بازی میکنه!اینطور که خودش میگه کاراکتر خیلی سختی بوده و نقشی که به عنوان پروفسور لوپین در هری پاتر داره به اندازه ی نصف این یکی نقشش هم مشکل نیست. دیوید تلیس یه رمان هم نوشته که قراره ماه سپتامبر بیرون بیاد!

<خالی خواهد بود ، برای همیشه>

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
سلام
منم میخوام تو هاگوارتز باشم
بعد از مدتها برگشتم

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
چیزی که مد نظر ماست این هست که اسلیترین و هافلپاف با سیاست جلو رفتند ! یعنی هدف اصلی مدرسه که آموزش رول نویسی به اعضا هست رو زیر پا گذاشتن و امتیاز بیشتر رو مد نظرشون گرفتن ! در حالی که در گریفیندور اینطور نبوده !

جواب .... خاموشی است !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.