هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:
میخواستم تاریخ دقیق انتخاباتو بدونم...

همی این سوال کردن داشت ؟ ... شما می تونی به این تاپیک مراجعه کنی و در پست شماره 27 که ماله اینجانت ( ماندانگاس ) هست .... تاریخ و زمان دقیق رو ببینی .... ولی از اونجایی که من خیلی مهربونم برای نقل قول میکنم

نقل قول:

ثبت نام داوطلبان وزارت : از تاریخ 1 تا 9 مهر ساعت 12 شب .

ستاد تبلیغات : از تاریخ 11 تا 22 مهر ساعت 12 شب .

صندوق رای گیری : از تاریخ 24 تا 29 مهر ساعت 12 شب .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۹:۲۰ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
میخواستم تاریخ دقیق انتخاباتو بدونم...

هری ا

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

سلام خدمت ناظرین محترم.

می خواستم تاپیکی بزنم به نام تریبون ازاد.

در این تاپیک کسانی که نامزد شدن میان صحبت میکنن و همدیگرو زیر سوال میبرن و طرفداران اونا هم همین جور.

درسته که درون تاپیک های انتخاباتی همچین چیزی میشه ولی بین سوالی اتخاباتی گم میشه.

باز هم نظر شماست.

فعلا

سلام رفیق

خوب من همونطور که گفتم ، صحبت هام و با استرس کردم ... به نظرما بهتره قبل از اینکه این تاپیک به نحوه برخورد دو تبدیل بشه ، یکم براش قوانین بنویسی ، بعد که قوانین و نوشتی اینجا قرار بده ، تا روشون بررسی کنیم و یک سری مطلب ما هم بهش اضافه کنیم بعدش شما اون تاپیک و بزنی .

موفق باشی ...

[color=99

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام خدمت ناظرین محترم.

می خواستم تاپیکی بزنم به نام تریبون ازاد.

در این تاپیک کسانی که نامزد شدن میان صحبت میکنن و همدیگرو زیر سوال میبرن و طرفداران اونا هم همین جور.

درسته که درون تاپیک های انتخاباتی همچین چیزی میشه ولی بین سوالی اتخاباتی گم میشه.

باز هم نظر شماست.

فعلا.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

نقل قول:

آبرفورث دامبلدور نوشته:

1. تبلیغات وزارت فقط در ستاد انتخاباتی باید صورت بگیرد یا از چتر باکس و تالار خصوصی و پیام شخصی و مسنجر و اینا هم میشه برای جمع آوری رای و تبلیغات سود برد؟؟؟؟

شما و تمامی کاندید ها میتوانید همه جوره تبلیغ کنید ... در رابطه با جمع آوری رای باید تبلیغ کنی دیگه ... میتونی حتی پول بدی رای بخری

نقل قول:

2. اگر تبلیغ در مکان های دیگر سایت غیر از ستاد انتخاباتی ، خلاف قوانین محسوب میشود ، اگر این کار انجام بشه ( تبلیغ در اماکن دیگر) چه عواقبی دارد؟؟
پ.ن : سوال اولم و آخرم فوق العاده مهم بید ، بود.

با ارسال تشکرات فراوان و اینا

تمامی تبلیغات باید بیشترش در ستاد انجام بگیره ... در داخل چت باکس و اینا نباید انجام بشه ... میتونید در پیام امروز و در جادوگر تی وی و بیلیور وزارت نیز تبلیغات خود رو انجام دهید .

موفق باشی
مسئولان برگزاری انتخابات

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۳۶ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام به ناظرین و مسئولان همیشه درصحنه وزارت.
بنده سوالاتی برایم پیشامد کرده که تا لحظاتی دیگر به عرض میرسانم.
.... لحظاتی دیگر

1. تبلیغات وزارت فقط در ستاد انتخاباتی باید صورت بگیرد یا از چتر باکس و تالار خصوصی و پیام شخصی و مسنجر و اینا هم میشه برای جمع آوری رای و تبلیغات سود برد؟؟؟؟

2. اگر تبلیغ در مکان های دیگر سایت غیر از ستاد انتخاباتی ، خلاف قوانین محسوب میشود ، اگر این کار انجام بشه ( تبلیغ در اماکن دیگر) چه عواقبی دارد؟؟
پ.ن : سوال اولم و آخرم فوق العاده مهم بید ، بود.

با ارسال تشکرات فراوان و اینا

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۱:۵۷:۰۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

سلام و اینا به ناظره گل و جیگر و مردمی و چیزه خودم ماندانگاس جون

چطوری داداش ؟ خوبی ؟ خوش میگذره ؟ چه خبر ؟ باب چند روزه ندیدمت دلم برات تنگیده ، بیا ... بیا بپر بغل عمو کمی بفشاریمت ، باشد تا تنگ شدگی دل ما برطرف شود و مجددا چون گذشته و همواره باز و گشاد شود

1- ای بوق بر تو کالین و سایر مدیران(:yclown: ) که نقشی در حد بوق در حذف شدن خوابگاه ما داشته اید ، همانا غرور ما را خرد نمودید و زحمات ، زورها و فشارهایی که ما برای فوران بیناموسی انجام نمودیم را نادیده گرفتید . بوق ... بوق به معنای واقعی کلمه در روح شما باد . باشد تا همواره چیزه مرلین شما را هدایت و راهنمایی نماید .

2- میخواستم بگم که این تاپیک فرا مزخرف ققنوس که برای امتیاز دهی به اعضا داده شده حذف بشه و یا اینکه بروز بشه ... بدون شک بی ارزش ترین کار یه وزیر بوده و هست !

سلــــــــام ...چطوری ؟

قربونت برم ، چاکرم ... دل ما هم برای تو یگانه همکار بی ناموسی گرا تنگیده ، باشد که صبح زود بیدار شویم و آب هندونه بازی را کنار بذاریم .

در مورد اون کار ، کلا وزیرش بوقی بود ، ایده های وزارتشم خز و خیل بود ... به نظرم فقط برای کارمندان وزارت باید لیست وجود داشته باشه ، نه تمام ایفای نقش ... اینطوری یعنی وزارت ... وزارت که به همه ملت پول نمیده به کارمنداش میده ... بر اساس این رابطه ... اون تاپیک به زودی پاک میشه ... و بهتره وقتی یک لیست از کارمندان وزارت درست شد توسط وزیر ... با اسم اعضای وزارت امتیاز دهی شروع بشه ...

موفق باشی رفیق ... فعلا .

[color=99

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام و اینا به ناظره گل و جیگر و مردمی و چیزه خودم ماندانگاس جون

چطوری داداش ؟ خوبی ؟ خوش میگذره ؟ چه خبر ؟ باب چند روزه ندیدمت دلم برات تنگیده ، بیا ... بیا بپر بغل عمو کمی بفشاریمت ، باشد تا تنگ شدگی دل ما برطرف شود و مجددا چون گذشته و همواره باز و گشاد شود

1- ای بوق بر تو کالین و سایر مدیران(:yclown: ) که نقشی در حد بوق در حذف شدن خوابگاه ما داشته اید ، همانا غرور ما را خرد نمودید و زحمات ، زورها و فشارهایی که ما برای فوران بیناموسی انجام نمودیم را نادیده گرفتید . بوق ... بوق به معنای واقعی کلمه در روح شما باد . باشد تا همواره چیزه مرلین شما را هدایت و راهنمایی نماید .

2- میخواستم بگم که این تاپیک فرا مزخرف ققنوس که برای امتیاز دهی به اعضا داده شده حذف بشه و یا اینکه بروز بشه ... بدون شک بی ارزش ترین کار یه وزیر بوده و هست !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
همانا درود بر شما ناظران آسلامي وزارت
در راستاي تاپيک خوابگاه مختط که به راه چپ انحراف پيدا کرده بود و تصادفي جزئي با بعضي از کاربران نموده و موجب شکايت آنان به مقامات آستکباري سايت شده بود...امروز جلسه بررسي فني و اقتصادي براي تعيين سرنوشت خوابگاه تشکيل گشت...که همانا بر اساس راي اکثريت بر اين شد که خوابگاه نمودار ناپذير و کلا اسکرجيفاي گردد...که به ياري مرلين انجام گشت...باشد که آسلام حفظتان کند
با تشکر جاسم پيام آور از جان گذشته نيروهاي نوشابه اي

ما نیز تشکر میکنیم.واقعا این پاک کردن صورت مسئله،بهترین راهه....از پاکسازی،کمتر وقت میگیره.

خوب.....رسما اگر بفهمم کی گزارش داده،با همین شکم میزنم که از صحنه ی روزگار حذف بشه
باب من خودم از چند تا پست اونجا خوشم نیومد.ولی خاله زنک بازی هم حدی داره.این همه تاپیک توی رول هست.میتونید اون هایی که خوشتون میاد رو بخونید.
دیگه داره این گزارش نویسی و بلیت ارسال کردن و غیره،روی مخ ادم راه میره.بوق....

به نظرم هرکی گزارش داده(البته هنوز در این مورد شک دارم) چشم نداشته که فعال بودن یه تاپیک رو ببینه.

کلا کالین رفیقه دیگه.ما باید در مقابل همه ی حرکاتش سکوت کنیم.ممنون کالین جون

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
همانا درود بر شما ناظران آسلامي وزارت
در راستاي تاپيک خوابگاه مختط که به راه چپ انحراف پيدا کرده بود و تصادفي جزئي با بعضي از کاربران نموده و موجب شکايت آنان به مقامات آستکباري سايت شده بود...امروز جلسه بررسي فني و اقتصادي براي تعيين سرنوشت خوابگاه تشکيل گشت...که همانا بر اساس راي اکثريت بر اين شد که خوابگاه نمودار ناپذير و کلا اسکرجيفاي گردد...که به ياري مرلين انجام گشت...باشد که آسلام حفظتان کند
با تشکر جاسم پيام آور از جان گذشته نيروهاي نوشابه اي

با تشکر فراوان از مدیران عزیز و کالین گل و بل بل که در طرح پاکسازی ایفای نقش فعالیت میکنند ، پیام شما دریافت شد .

باشد تا درس عبرتی شود برای ناظر های بعدی که تاپیک بی ناموسی نزنند و ملت بی جنبه را حذف دسترسی کنند تا اینگونه بی جنبه بازی در نیاورند و همی مدیران میگفتند که بنده سه ساعت تایپ نکنم که دلیل و برهان برای عادی بودن تاپیک بیاورم .

باشد که من همچنان مخالفم که از ریشه بکنیم ... بهتره ریشه رو اصلاح کنیم تا نهاد درخت باقی بمونه .

در پناه ایزد مرلین .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳ ۱۳:۴۷:۰۰

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.