هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خوابگاه مديران !
پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
وارد انجمن ها میشه. سپس یک مقدار خسته شده و فکر جالبی به سرش میزنه!!

سلول مغز لیلی : پاشو برو دوتا شناسه بساز برو باهاشون پست بزن !
سلول مغز 2 لیلی : آی پی ها چی ؟
سلول 4 : بعد از هر بار پست زدن از نت بیا بیرون دوباره برو! آی پیت عوض میشه !
سلول سه از خواب بیدار میشه.
- نکنید این کار ها رو بگیرید بخوابید نصف ِ شبی!

لیلی : تصویر کوچک شده

----

نقل قول:
شما خارج شدید
برای بازدید از سایت ما از شما متشکریم.
ج ا د و گ ر ا ن

در صورتی که صفحه ی جدید نیامد اینجا را کلیک کنید.

سپس با خوشحالی زمانی که صفحه ی اول سایت آمد به سمت عضو شوید زیر باکس مربوط به شناسه کاربری و رمز رفت.

نقل قول:
ثبت نام کاربر:
- شناسه کاربری فقط برای ورود به سایت (login) استفاده می شود و در هیچ قسمتی از سایت قابل مشاهده توسط کسی به غیر از شما نیست.
- شناسه نمایشی در سایت به بقیه اعضا نشان داده می شود.
- در پر کردن پست الکترونیکی کاملا دقت کنید چون اگر اشتباه وارد شود ثبت نام با موفقیت همراه نخواهد بود. مثال از ایمیل درست: ali@yahoo.com
و یه مشت چرت و مزخرف !! دیه.

ایمیل * و توی باکس چیزی کاملا سری میزنه!

شناسه کاربری * Sara
شناسه نمایشی * سارا شیطون بلا ! ( کپی رایت بای برودریک بود! )
واژه رمز * ***** ( خب اینطوری تایپ میشه به من چه؟ ) تصویر کوچک شده
تکرار واژه رمز * *****

* = ضروری

و سپس روی ارسال کلیک میکنه. صفحه ی دیگه ای باز میشه!

نقل قول:

شناسه کاربری: Sara
ایمیل: Privet
شناسه نمایشی: سارا شیطون بلا
ثبت نام کاربر:
- شناسه کاربری فقط برای ورود به سایت (login) استفاده می شود و در هیچ قسمتی از سایت قابل مشاهده توسط کسی به غیر از شما نیست.
- شناسه نمایشی در سایت به بقیه اعضا نشان داده می شود.
- در پر کردن پست الکترونیکی کاملا دقت کنید چون اگر اشتباه وارد شود ثبت نام با موفقیت همراه نخواهد بود. مثال از ایمیل درست: ali@yahoo.com

لیلی : ای بوقی! نگاه کن واسه مثال هم اسم خودشو گذاشته! وای وای ! این دیگه کیه! ایشششش!

لیلی با سرعت برق میره و پسور و شناسه ی کاربری اشو وارد میکنه و طعم شیرین پیروزی رو در دهانش حس!

-از ورود شما متشکریم سارا شیطون بلا .

ج ا د و گ ر ا ن

در صورتی که صفحه ی جدید نیامد اینجا را کلیک کنید!

لیلی با ارامش به پشتی صندلی تکیه میده. به محض ورود به صفحه ی اصلی بدون ساختن هیچ گونه آواتار میره و توی همه ی رای گیری ها به لیلی اوانز رای میده .

جادوگر ماه

سلام من سارا هستم . میخواستم به لیلی اوانز رای بدم! چون داشتم پست ها رو میخوندم دیدم که ایشون واقعا عضو گلی هستن ! پس رای من لیلی اوانز ! تصویر کوچک شده

---- چند ساعت بعد ----

جادوگر ماه

لرد ولدمورت : فقط لیلی اوانز !
پرسی ویزلی : رای من فقط و فقط لیلی اوانز کسی که حقشه !
تره ور : لیلی اوانز !
رون : لیلی اوانز !
اسنیپ : لیلی ! اوهو اوهو ! با اینکه خیانت کرد ولی لیلی اوانز !
توحید ظفر پور : سلام، من دیگه به هرمیون علاقه ندارم و میخوام به لیلی اوانز علاقه من شم! رای من لیلی ، سلام من رو هم برسونید!! تصویر کوچک شده

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
صحبت با همدیگه

مونالیزا Re: صحبت با همدیگه

یه سری عکس من فرستادم امروز که برای خبر فردا بهشون نیاز دارم و باید تائید بشن ، متاسفانه سرعت منم خیلی پایینه و نمیتونم خودم برم تائیدشون کنم ، لطفا یکی تائیدش کنه .

پرفسور کوییرل Re: صحبت با همدیگه

به مونا :
منم سرعتم پایینه ، به هری پیام شخصی زدم که تائیدشون کنه .
بای

پرفسور کويیرل Re: صحبت با همدیگه

به لیلی :
من جواب اعضا رو توی گفتگو با مدیران دادم و پست تو رو هم پاک کردم ... وقتی میبینی یا حتی حدس میزنی که من ممکنه جواب بدم تو دیگه لازم نیست جواب بدی ! بعد از این سه سال هنوز نتونستم فرق مدیر ارشد و مدیر جدید رو تفهیم کنم به مدیران !

هری پاتر Re: صحبت با همدیگه

به مونالیزا :
تائیدش کردم ! سعی کن این دفعه سرعتت بالا باشه که تائید کنی ، من خودم کلی کار دارم با این زوپس قهرمان ... ضمنا ! این استرجس کجائه ؟ مثلا مسئولیته اونه ها !

به کوییرل :
دو تا پست پشت سر هم نزن ! درسته که اعضا اینجا رو نمیبینن ولی دلیل نمیشه که ما اینجا بیخیال باشیم ! مثلا الگوییم برای ملت .

بای

راجر دیویس Re: صحبت با همدیگه

به مدیران :
من همونطوری که میدونید سرم خیلی شلوغ هست و میخوام که کارای مدیریتی انجمن رو لیلی انجام بده و کارای مربوط به مقالات رو هم کوییرل بهتر میتونه ! ضمنا ، من که هر دو هفته یه بار وقت میکنم ده دقیقه بیام تو انجمن واقعا خسته میشم از وضع فعلی ! ببینید اعضای فعال دیگه چی میکشن ! رسیدگی کنید دیگه ... عههه !

موضوع جالبی نیست که بخواد بهش بپردازه ، پس آخرین قطرات چایی شیرینش رو سر میکشه و با ناراحتی بالشت قرمز رنگشو از این ور به اون ور حرکت میده و روی پاش میگذاره و وارد صفحه اصلی انجمن ها میشه ، چون به عقیده خودش ، مدیر انجمن باید از وضعیت همه انجمن ها کاملا اطلاع داشته باشه .

با بی میلی وارد انجمن " انتخابات جادوگر ماه " میشه و هر دو تاپیک فعال انجمن رو همزمان باز میکنه و بی علاقه چند تا از پستاش رو میخونه :

جادوگر ماه

رای من پرسی ویزلی
چون ...

رای من پرسی ویزلی
چون ...

رای من لرد ولدمورت
چون ...

رای من لرد ولدمورت
چون ...

رای من لرد ولدمورت
چون ...

رای من لرد ولدمورت
چون ...

با عصبانیت تاپیک رو میبنده و وارد تب بعدی میشه !

بهترین نویسنده ایفای نقش

رای من آلبوس دامبلدور
چون ...

رای من آلبوس دامبلدور
چون ...

رای من آلبوس دامبلدور
چون ...

رای من تد ریموس لوپین
چون ...

رای من تد ریموس لوپین
چون ...

رای من تد ریموس لوپین
چون ...

رای من تره ور
چون ...

رای من تره ور
چون ...

و مجددا تاپیک رو میبنده و با عصبانیت زمزمه میکنه : اههه ! من دارم این همه فعالیت میکنم ! من دارم با این همه مسئولیت سنگینم تو رول نویسی شرکت میکنم ، بعد ملت میشن بهترین نویسنده و جادوگر ماه ! چقدرم مسخرست ! ملت تحت تاثیره جوَن دیگه ! هر کسی که رای میاره ده نفر بعدی بهش رای میدن و دوباره نفر بعدی چند تا رای جدید میاره و به همین صورت .

صدای تقی شنیده میشه و از اتاق مجاور صدای فریاد شنیده میشه : اه دختر ... بازم این موقع صبح پاشدی اون کامپیوتره مزخرفتو روشن کردی ! بابا چرا نمیفهمی ، صبح تا شب سره کار میریم میخوایم دو ساعت بگیریم بخوابیم ، نمیزاری که ! اههههه ! یه سره هم که غر میزنی با خودت ... دختره ی خل و چل !

و به این صورت میشه که لیلی آرامتر ماوس رو حرکت میده و دوباره به صفحه اصلی انجمن ها مراجعه میکنه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
ساعت 12 و 30 دقیقه (یعنی صبح شده!)

لیلی در حالیکه یه لیوان چایی شیرین این دستشه و بالش قرمز رنگشو توی اون یکی دستش نگه داشته خمیازه کشان با موهایی آشفته خودشو پشت پی سی می رسونه و روی صندلی می شینه.
(نکته ی آموزشی پست: مدیر متعهد و محبوب مدیریه که مهمترین کارش در ساعات اولیه ی صبح! رسیدگی به سایت باشه)

صفحه ی آبی رنگ و همیشه روی اعصاب جادو گران نمایان می شه.

منوی کاربر

نمایش ویژگی های فردی
-----------------------------
ویرایش ویژگی های فردی
آگاهی ها
خروج
پیام شخصی
منو مدیریت

(توجه: این قسمت پست فاقد هیچ گونه ارزشی حقوقی بوده و صرفاً بیانگر این نکته است که بر خلاف اشخاص پیشین لیلی اوانز هیچ گاه هیچ گونه پیام شخصی نداره.) حتی یکی!

لیلی مجدداً خمیازه ای می کشه و انجمن مدیران رو باز می کنه.

هری پاتر Re: صحبت با همدیگه

پرفسور کويیرل Re: صحبت با همدیگه

پرفسور کوییرل Re: صحبت با همدیگه

مونالیزا Re: صحبت با همدیگه

از دیشب چند پست جدید ارسال شده و این حکایت از فعالیت مداوم و تلاش شبانه روزی مدیران داره. اما لیلی که همیشه شنیدن صحبت های کاربران رو به صحبت های مدیران ارجحیت می ده بدون توجه به پست مدیران به سرعت خودش رو به صفحه ی تماس با ما می رسونه چرا که پیامرسان یاهو از ارسال 113 ایمیل جدید خبر می ده که مطمئناً همه ی اون ها گزارش ارسال بلیت در جادوگران هستن، اصلاً مگه کس دیگه ای هم به جز مافلدا به لیلی ایمیل می زنه؟
(نکته ی کنکوری پست: لیلی بر خلاف هری پاتر نحوه ی آگاهی از ارسال بلیت رو به جای پیام شخصی روی ایمیل قرار داده و این احتمالاً وجود انگیزه های اپوزسیون و انقلابی در این مدیر و مخالفتش با الیگارشی حاکم بر سایت رو نشون می ده!)

صفحه ی اصلی بلیت ها:

اسپم
اسپم
اسپم
اسپم
اسپم
اسپم
بهترین عضو تازه وارد- عسل مسل
اسپم
اسپم
اسپم

(نکته ی انحرافی پست: این قسمت از پست یکی از وظیفه های خطیر مدیران که بستن روزی 30-40 ایمیل اسپم در قسمت بلیت ها هست رو آشکار می کنه! بعد هی برید بگید مدیرا بی کارن!)

لیلی متن بلیت عسل مسل و جواب کوییرل رو می خونه و عصبانی از این موضوع که چرا با وجودی که صبح به این زودی پاشده باز هم کوییرل زود تر از اون جواب بلیت ها رو داده؛ به سرعت شروع به پاسخ دادن می کنه.

دوست عزیز عسل مسل

متأسفانه حق با شماست و پارتی بازی و حق کشی در همه جای سایت جریان داره بخصوص در ترین ها. مثلاً در همین جادوگر ماه، همه ی عالم و آدم می دونن که اون رنک حق من هستش ولی همه رفتن به پرسی ویزلی و آلبویس دامبلدور و بسیاری افراد دیگه که نمی تونم اسمشونو ببرم رأی دادن و من هم نمی تونم اعتراضی بکنم!
به هر حال پیشنهاد من برای مطرح شدن شما در سایت و گرفتن رنک اینه که در بخش ایفای نقش فعالیت و مشارکت داشته باشید.
من به عنوان مدیر ایفای نقش حاضرم به شما کمک کنم و حتی به جاتون پست بزنم و ویرایش کنم.
واقعاً حیفه وقتی عضو خوبی مثل شما در سایت وجود داره کسایی مثل توحید ظفر پور یا پرسی ویزلی بیان رنک بگیرن!
اگه موافقی یه مسابقه ی رول نویسی بین شما و توحید ظفر پور برگزار کنیم. هر کدوم که برنده شدید رنک بهترین عضو تازه وارد مال اون.
من حاضرم کمکت کنم که توی رول از توحید ببری و رنک رو بگیری چون می دونم جای پیشرفت داری و این رنک حقته.

با تشکر
باحال ترین مدیر سایت
لیلی اوانز

لیلی بعد از اتمام بلیت خسته از این همه فعالیت روزانه یه قلپ دیگه چایی شیرین می خوره و به سمت تاپیک صحبت با همدیگه می ره تا ببینه هری، کوییرل و بقیه چه صحبت هایی با همدیگه کردن...

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۱ ۱۴:۵۶:۰۸
ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۱ ۱۵:۰۰:۴۶

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هری به سرعت صفحه ی تماس با ما رو باز می کنه تا ببینه جواب بلیتش چیه ... به سرعت بلیت بهترین عضو تازه وارد را باز کرد و به صفحه خیره شد .

جزییات بلیت شماره 892340345

پرفسور کوییرل ۱۲:۱۱ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

اینجا فقط هر کسی توی ترین ها رنک میاره که رای بیشتری داشته باشه ، اصلا هم برای ما اهمیتی نداره که هری پاتر بشه بهترین عضو تازه وارد یا پرسی ویزلی یا این هلنا ریونکلاو ... ضمنا ، برای این کار بلیت لازم نیست ، ما با این همه کار و فعالیت توی سایت وقت جواب دادن به بلیت ها رو نداریم ، برو توی گفتگو با مدیران مطرح کن که اگه خود هری آن شد و وقت کرد بهش جواب بده .

ممنون
بای

هری بعد از خوندن بلیت با عصبانیت روی "آیا پاسخ را ارزیابی میکنید؟" کلیک میکنه و ارزیابی رو روی بی ارزش میزاره و توی فیلده مربوطه مینویسه :
یعنی که چی ؟ من این همه فعالیت دارم ، این همه خفنم ، این همه برای ملت سوژه شدم ! حالا اونا که فسیل شدن بیان رای بیارن ؟! برو بابا بوقی !

و به این صورت با عصبانیت صفحه بلیت رو میبنده و از شناسش خارج میشه و وارد هری پاتر میشه و بدون توجه به باکس پیام شخصی : پيام شخصي (511) به سمت انجمن مدیران میره که آخرین پستش برای امروز صبح هست و واردش میشه .

در صورتی که مایل به خواندن پیام های شخصی خود نیستید آن ها را از اینباکس خود حذف کنید ، دلیل دان شدن مکرر سرور نیز حجم بالای پیام شخصی های خوانده نشده شما می باشد .

با عصبانیت وارد گزینه Tools فایر فاکس و Options میشه و از شاخه Content تیک گزینه Block pop-up windows رو بر می داره و با رضایت خاصی به مرورگرش که دیگه پیامی بالاش نمایش داده میشه نگاه می کنه و وارد تاپیک گفتگوی مدیران میشه . و به آخرین پست که توسط کوییرل ارسال شده نگاه میکنه :

به لیلی :
ما نمیتونیم رنک ها رو به هر کسی که حقشه بدیم ! علی قبلا این کار رو میکرد و یه سری قوانین سفت و سخت گذاشته بود ولی دیدیم که این اعضا قدر شناس نیستن . ضمنا در مورد اون سوالت در مورد نظر سنجی باید بگم که مشکلی نیست ، از بخش مدیر نظر سنجی ، میتونی رای های هر کسی رو که خواستی کم و زیاد بکنی تا به اون کسی که حقشه برسه رنک !!!

ضمنا ، هر کاری که میخوای بکنی قبلش باید اینجا مشورت کنی ، هر کسی که دسترسی داره که هر کاری نمیتونه بکنه عزیزم . اوکی ؟

بای

هری :

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
ساعت 9:15

عسل مسل بعد از خوندن (دیدن، شنیدن) اخبار ساعت 9 جادوگر تی وی تلوزیون رو خاموش کرد، تاپیک رو بست و با عصبانیت از اینکه چرا توی اخبار با وجود اینکه انقد عضو فعالیه هیچ اسمی ازش نبردن و به جاش روی خبرایی مثل ناپدید شدن فرزند ششم آرتور ویزلی مانور دادن به شدت عصبانی شد و با خودش گفت: اه! همه جه پارتی بازیه!

اما این پایان راه نبود. عسل مسل آمده بود تا خودش و قابلیت هایش را به باز هم خودش، و به جامعه ی جادوگری و از همه مهمتر به کوییرل اثبات کند پس پشت پی سی نشست و بعد از بازکردن جادوگران وارد صفحه ی تماس با ما شد.

بلیت! یگانه راه منطقی و اصولی ارتباط با مدیران!

عسل مسل گزینه ی مدیریت سایت را انتخاب کرد، در جه اهمیت را روی فوق مهم گذاشت و شروع به نوشتن کرد:

با سلام خدمت مدیران!

من بلیت زدم که بگم این چه وضعشه؟ توی عضو تازه وارد همه رفتن به پرسی ویزلی و آلبوس دامبلدور و ولدمورت و هرمیون گرنجر و لیلی اوانز و کلاً به همه رأی دادن در حالیکه هیچ کدوم ازینا تازه وارد نیستن!
اون وقت یه عضو تازه وارد فعالی مثل من باید با چه امیدی فعالیت کنه؟ اگه ممکنه بهشون تذکر بدید و اون رنک رو بدید به من.

با تشکر
عسل مسل- بهترین عضو تازه وارد

نیم ساعت بعد صندوق پیام شخصی عسل مسل از طرف مافلدا.

سلام هری!
هر کیو اسگل کنی نمی تونی منو اسگل کنی. نا قلا ما از بچگی با هم بزرگ شدیم! بپر صفحه تماس با ما بلیت داری. این پیام برای این ارسال شده که شما یه جائیو تیک زدی که ازین پیاما بیاد. اگه نمی خوای بیاد دوباره برو همونجا رو تیکشو بردار.
قربونت مافلدا

هری به سرعت صفحه ی تماس با ما رو باز می کنه تا ببینه جواب بلیتش چیه...

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۲۲:۱۰:۴۶

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

رون ویزلی old3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۷ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۰۵ دوشنبه ۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
ادامه از پست لودو...

اول پيام با عنوان "سلام دوست عزيزم" رو باز ميكنه:
نقل قول:
سلام دوست تازه وارد و بلبل و سمبل و بوته و چمن و اينا... چطوري؟ خيلي باحالي. خيلي دوستت دارم. چقدر تو ماهي... به به سفيدم كه هستي!! مواظب خودت باش. چقدر من به تو و پستات علاقه مندم.... ببين حالا كه من اينقدر خوبم و مهربونم و از اعضاي قديمي هستم و دارم تحويلت ميگيرم و تازه پستام هم خيلي باحاله اينم لينكش! لينك... ازت خيلي ممنونم كه ميخواي در جادوگر ماه به من راي بدي. دمت گرم. من مطمئنم تو به مدارج بالايي در جادوگران ميرسي و از الان اون روزي رو كه مدير ميشي رو ميبينم. خدافظ!
با تشكر
شناسه قديمي

کمی پیش یا پس..نمیدانم
-پس بود
-مطمئنی؟
-آره باب...اگر پیش بود که این پستت موجودیت نداشت؟

-خب من به تو اعتماد میکنم.
کمی پس از آنکه لودو بگمن کلنگ احداث کارخانه ی نمک تصفیه شده را بر مغزش کوبید،ناگهان یک رون که از شالوده و بن دیوانه بود،دریافت که درون صندوقش یک پیام شخصی جدید نشسته است.

" پيام شخصي (10) "
(نکات انحرافی:در صندوق رون ویزلی به غیر از پیام شخصی جدید،9 پیام شخصی دیگر وجود داشته که این نشان دهنده ی با شخصیت بودن و مثبت بودن و ایناست.چرا که عین لودو بگم نیست .به هرکسی پا نمیده و پیام شخصی هر فردیو نمیخونه
اوج فرندشیپ در سایت.یک کاربر که کلا بیست پست ارسال کرده،حدود ده پیام شخصی خوانده نشده داره.حالا خوانده شده هاش چند تا بوده،خدا میدونه.

تذکر:از آنجاییکه خدا در قدیم انسان را خلق کرد،همینک با سیستم زوپس آشنا نیست و در نتیجه حرف شما تکذیب میشود.)

پس رون ویزلی وارد صندوق پیام شخصیش میشه تا بفهمه پیام جدید از طرف کیست.
(شفاف سازی:
-این پس با اون پس فرق داره.
-با اون پس موجود در زوپس(xoopas) هم فرق داره؟
-بله با اون هم فرق داره)

بله داشتم میگفتم.رون ویزلی وارد صندوق پیام شخصیش میشه:
-------------------
هری پاتر -- سلام جیگرم
---------------------------

اینگونه بود که تن رون شروع به لرزیدن نمود.هری پاتر،پسری که زنده ماند تا جلسات خصوصی فشرده را زیر نظر آلبوس دامبلدور بگذراند،از جان او چه میخواست؟
و همان گونه بود که رون ،به سرعت پیام شخصی هری پاتر را پاک کرده و بدون بای تو آل دادن،دی سی شد.

دو ساعت بعد:
-آقا من میخوام تلفن خونمون رو قطع کنم؟
-دلیلش چیه؟
-یه آدم خطرناک دنبالمه

ده ساعت بعد:
-من این خونه رو زیر قیمت میفروشم.
-برای چی؟
-یه آدم خطرناک دنبالمه

جادوگر تی وی...اخبار ساعت نه
رون ویزلی،فرزند ششم آرتور ویزلی نا پدید شد.منابع آگاه خبر میدهند که او در مرزهای انگلیس در حالیکه فریاد میکشیده و فرار میکرده،دیده شده است.

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۱۷:۱۷:۵۱
ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۱۷:۳۰:۱۵

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=3306&forum=9&post_id=197138#forumpost197138]به روی واژه ی Delete کلیک کرد تا خاطرات بد را از خانه های اندیشه اش پا

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۷

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
...اندر احوالات تاپيك "بنگاه همسریابی عسل‌مسل و هاچ و دوستان" در وزارت سحر و جادو...

-پست چهل و چهارم-
اخطار ناظر!
اين تاپيك خيلي داره ارزشي بازي ميشه توش. عسل مسل سي ثانيه وقت داري تاپيك رو از اين حالت دربياري مگر نه تاپيك رو پاك ميكنم.

پست عسل مسل (هري) در ارتباط با وزير:

سلام. آقا مگه نگفتن تاپيكاي بالاي سي پست رو پاك نباس كرد؟

ويرايش ناظر: سي ثانيه ي شما تموم شده و اين پستتون بعد از سي ثانيه زده شده. متاسفم!
اصلآ چه معني داره يه عضو ارزشي تاپيك بزنه!!

يهو چشم هري ميافته به نوار زير چت باكس!
* شونصدمين دوره از ترینهای سایت جادوگران *

هري: به به... خوب به عنوان يه تازه وارد فعال و كوشا و مودب و زرنگ و حرف گوش كن با اون پستاي قشنگي كه زدم حتمآ رنك بهترين تازه وارد رو ميگيرم.

پستهاي انتخاب بهترين تازه وارد ماه:

من به البوس دامبلدور راي ميدهم چون با وجود اين كه قديمي هسته ولي اين شناسرو جديد باز كرده.

----
راي من مك گوناگال
چون خيلي فاز ميده پستاش. اصلآ مثل پستاي آنيتاش ني. خيلي بهتره!

----
پرسي ويزلي.
پرسي هميشه بهترينه...

.
.
.

هري پست ميزنه:

باب اينا كه تازه وارد نيستن هيچكدوم! چرا تو راي دادن دقت نميكنيد. حالا تو راي دادن دقت نميخوايد بكنيد نكنيد، به من كه دقت كنيد!

ناگهان چشم هري به كنار صفحه ي مانيتور " پيام شخصي (۲) " ميافته!
هري: آخجون پيام شخصي... آجوون.. جونمي پيام... واي خدا باورم نميشه...() پيام شخصي دارم! حالا بيا... تصویر کوچک شده
و با شعف روي اون كليك ميكنه:

استرجس پادمور -- اخطار!
-------------------
شناسه قديمي -- سلام دوست عزيزم

اول پيام با عنوان "سلام دوست عزيزم" رو باز ميكنه:

سلام دوست تازه وارد و بلبل و سمبل و بوته و چمن و اينا... چطوري؟ خيلي باحالي. خيلي دوستت دارم. چقدر تو ماهي... به به سفيدم كه هستي!! مواظب خودت باش. چقدر من به تو و پستات علاقه مندم.... ببين حالا كه من اينقدر خوبم و مهربونم و از اعضاي قديمي هستم و دارم تحويلت ميگيرم و تازه پستام هم خيلي باحاله اينم لينكش! لينك... ازت خيلي ممنونم كه ميخواي در جادوگر ماه به من راي بدي. دمت گرم. من مطمئنم تو به مدارج بالايي در جادوگران ميرسي و از الان اون روزي رو كه مدير ميشي رو ميبينم. خدافظ!
با تشكر
شناسه قديمي تصویر کوچک شده

حالا نوبت پيام شخصي استر خانه!

با سلام.
لطفآ از زدن پست هاي بي محتوا و غير از راي در تاپيك هاي انتخاب ترين ها خود داري كنيد.
اين يك اخطار است. در صورت تكرار شناسه شما بسته خواهد شد. بچه بازي كه نيست، دهَه!

ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۹ ۲۰:۳۸:۲۴

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۸۷

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
هري كه نميتونست رو حرف كوييرل حرف بزنه يه جلسه كلاس فشرده "قورباغه را اول قورت بده" رو ميره و بعد ميفهمه كه اشتباه ميرفته! ولي از اونجايي كه ميبينه ديگه نميصرفه و يكمم كاليبرش نميزاشته كه بره كلاسه ديگه اي، دل به دريا ميزنه و براي بار دوم وارد تاپيك "دفتر ارتباط با ناظرین محترم و گاها بچه‌باحال هاگزمید" ميشه!

پست هري:

اين تاپيكي كه من ميخوام بزنم اسمش همسريابي هست ولي در واقع ما پيرامون رول پلينگ كار ميكنم و اگرم بيرون سايت ملاقات كنيم و بعدشم بريم خونه هم و بعدشم سانسور كنيم، كاملاً در قالب رول پلينگ هست و هيچ مشكلي نداره! خواهش ميكنم بده مجوز تاپيك رو!

ااااااه!! پس شما تو اين سايته لعنتي چه غلطي ميكنين؟! دو ساعته اين پست رو زدم چرا جوابمو نميدين؟ سانسور

ويرايش ناظر: به علت بيناموسي بعضي از قسمتهاي پستتون سانسور شد!

پست دوم هري:

پس جوابه منو چرا ندادي؟! اصنشم قهرم ...

هري ميره يه پيام شخصي به اينيگو ميزنه و از اونطرف هم وارد انجمن وزارت سحر و جادو ميشه! بعد از اونجا وارد ارتباط با وزير! پست هري:

مجوز "بنگاه همسریابی عسل‌مسل و هاچ و دوستان زير نظر وزارت سحر و جادو" رو ميخواستم!

ناظر انجمن(وزير مردمي): از اونجايي كه اين تاپيك در راستاي فعال شدن رول پلينگ عمل ميكنه مجوز داده ميشه ولي اگه بعد از يك ساعت فعال نشه پاك ميشه!

وزير با خودش ميگه موهاهاها خوب پيچوندمش!

بعد از چهل دقيقه تاپيك بنگاه همسریابی عسل‌مسل و هاچ و دوستان زير نظر وزارت سحر و جادو:

پست شماره چهل و سه از ولدمورت:

كروشيو ...
دامبل با عشوه: نكن ولدي ... نكن قلقلكم ميياد ...
لارا دست آنتونين رو ميگيره و ...

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
برای چند صدمین بار ویرایش ناظر روخواند و به فکر فرو رفت:
مرتیکه بوقی...این سایت منه بعد به من میگی که این چجوری کار میکنه؟ اصلا جادوگران نبود اسم این سایت.اسمش باید میشد همسر یابی ولی بدلایل اشکالات تایپی شد جادوگران. همین فردا خودت و اون سایت هلندیتو میزنم شپلخ میکنم.

---------
چند انجمن بالاتر،در تاپیکی بسیار سرسبز و آبی،شخصی در حال شستن و سابیدن تکه پارچه بنفش رنگی بود. شخص مجهول با عشق و علاقه خواصی دستانش را بر روی پارچه میکوبید و با نگاه بسیار عشقولانه ای به پارچه خیره شده بود.
- اون منوی مدیریت رو ببر دیگه نمیخواهمشون. تاپیک گفتگو رو هم ببر دیگه نمیخونمشون. اگه دوست داری اون نحوه برخورد رو هم بگیر،ما اماممو با خودت نبر فقط همین.

دیریلینگ دیریلینگ!(کپی رایت بای سیریوس)

کوییرل با نگاه"کدوم خروس بی محلیه" به تییلییفن نگاه کرد و با افاده بس مدیریتی گوشی رو جواب داد:
خوابگاه مدیران،کوییرل مدیریت انجمن وگرداننده سایت دارنده چنصد مدال مدیر سال هستم بفرمایید.
_ منم وب مسترم برای همین برا من افه نیا
_ برو بابا با این عسل نمیدونم چیچیت.حالا چی میخوای؟
_ مجوز تاپیک.

کوییرل دستی به کله کچلش کشید و با شک گفت:
از کی؟
- اینیگو
- خب به خودش بگو.یاد بگیر چطوری مثل آدم و کاربر معمولی!!پی ام بزنی.حالا هم کار زیاد دارم.موفق باشی.

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۳ ۱۹:۲۹:۴۵
ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۳ ۱۹:۳۳:۰۲

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
دیریلینگ دیریلینگ!
- مونا اون تلفنو بردار من دستم به پیازداغا بنده.

دیریلینگ دیریلینگ!
- دِ مونا با توئم!
- من تو تابلو مشغولم کویی!
و به رژ لب کشیدنش ادامه می‌ده!

دیریلینگ دیریلینگ!
- هوی کوزت بردار اون کوفتی رو!
لیلی اوانز دست از دستمال کشیدن زمین برمیداره و تیریپ مظلومیت تلفنو برمیداره و باز تیریپ مظلومیت خیلی دلبرانه می‌گه :
- خوابگاه مدیران بفرمایید؟
- سلام. به کویی بگو سریعا عسل مسلو از بلاک دربیاره. بلیت زد شکایت کرد به بلیتش رسیدگی شد. هرکی بلاکش کرده تا فردا از مدیریت خلع می‌شه و قبل از اینکه با لگد بندازیمش بیرون باید ظرفای این هفته رو هم بشوره!
تق!

لیلی اوانز گوشی رو با بهت می‌ذاره و به کاری که ظهر کرده بود فکر می‌کنه .... بلاپ بلاپ بلاپ...(افکت باز شدن حباب بالا سر لیلی)

- من عسل مسلم به هری بگید خیلی دوسش دارم هر کی هم می‌خواد شوهرم شه لطفا با اسکن خونه و ویلا و عکس دو نفره! خودش و ماشینی که برام هدیه میاره بهم پیام شخصی بزنه.
- اخطار مدیر. اینجا جای فرندشیپ نیست عسل مسل. تکرار بشه از ایفای نقش اخراج می‌شی.
- هو لیلی اوانز نکنه خودت ترشیدی چرا کار و کاسبی ما رو کساد می‌کنی حسود؟
...

====

شما به این قسمت دسترسی ندارید.
- اههه پس اینا چه غلطی می‌کنن! هنوز بلاکم.
Right Click --> Reload!
(نکته : فایرفاکس!)
شما به این قسمت دسترسی ندارید.
- عجباااااااااااااا .... من دهن اینا رو ....
از ورود شما متشکریم عسل مسل!
- این شد!

انجمن هاگزمید ---> دفتر ارتباط با ناظرین محترم و گاها بچه‌باحال هاگزمید:

نقل قول:
سلام. من عسل مسلم. لطفا مجوز بنگاه همسریابی عسل‌مسل و هاچ و دوستان رو بدید.

ویرایش ناظر: اینجا سایت دوست یابی نیست من الگوهای ایفای نقش هلندی را پیاده می‌کنم آنها همسریابی ندارند.
مجوز داده نشد.

فوقع ماوقع!

باز جویم روزگار وصل خویش...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.