هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
پرفسور بیدل عزیز! درخواست دارم که به اعتراض من رسیدگی کنید!

در صورت عدم رسیدگی ایشون از بازرس این کلاس مری باود درخواست دارم که رسیدگی کنند!

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
مری فریز باود نوشتن!
نقل قول:
کلاس پروفسور بیدل اصلاً مناسب حال هاگوارتز در این هفته نبود ، من این مورد رو به ایشون تذکر میدم که برای کلاساشون وقت بیشتری بزارن ، و تدریس بهتری رو انجام بدن .

ببخشید نکنه می خواید از الگوی کلاس شما استفاده کنم؟ با غلط املایی ها و درس هایی که آدم از خوندش روی مانیتور بالا میاره؟! اصلا شما کی هستی که میای به من تذکر میدی؟ شما بازرسی؟ درسته شما بازرسی ولی ایا شده یک بار بری بخونی وظایفتو؟ خوندی یک بار اون چهار وظیفه ای که میتونی انجامش بدی؟
خاله خانوم!
کلاس من چون مثل شما غلط املایی های میلیونی و جملات نا مفهوم نداره بده؟ چون کوتاهه بده؟
بر فرض بده!
به شما ارتباطی داره؟!
نچ! نداره! این موضوع که من خوب یا بد تدریس میکنم نه به شما مربوطه و نه جزو وظایف بازرسا هست که در تابلوی اعلانات هم نوشته شده.
امان از دوغ لیلی! ماستش کم بود و آبش خیلی!
به سلامت!

ویرایش شده توسط بیدل در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۷:۰۰:۱۹

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اول یه توضیح بدم ، هر کسی میخواد بازرس رسیدگی کنه ، بعد از جواب استاد باید بیاد آنجا ...

ترجیحاً لینک پستاشم بیاره بد نیست :ygin:

اما من اینجا اومدم این نکته رو متذکر شم .

مدیر مدرسه هم توجه کنه !

کلاس پروفسور بیدل اصلاً مناسب حال هاگوارتز در این هفته نبود ، من این مورد رو به ایشون تذکر میدم که برای کلاساشون وقت بیشتری بزارن ، و تدریس بهتری رو انجام بدن .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۸ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آبرفورث :
آبرفورثِ عزیز ، توضیحاتی که لازم بود توی تابلوی اعلانات گفته شده ، اگر پاسخ ِ استادِ مورد نظر کفایت نمیکرد ، میتونید در دفتر بازرسین مطرح کنید تا بازرسین نظرشون رو در مورد امتیاز شما مطرح کنند و رسیدگی کنن ! در مورد رسیدگی به اعتراضات ، بازرسین همه میتونن نظر بدن !

ضمنا من اصلا دوست ندارم به خاطر اینکه کسی مسئله ای رو رعایت نکرده و امتیازی نگرفته به هاگوارتز نسبت بده ، برای این ترم کم زحمت کشیده نشده که به خاطر چند امتیاز ِ ناقابل بخواد زیر سوال بره ! منم که میبینید ! بدونِ گروهم ! توی گروه هام نه گریفیندور هست ، نه راونکلاو ، نه هافلپاف و نه اسلیترین !

هر استادی برای امتیاز دادن نظری داره و دخالتِ مدیر توی امتیازات توهین به استاد محسوب میشه ! همونطور که خودِ شما دوست نداری من امتیازاتی که میدی رو کم و زیاد کنم ، برای سایر اساتید هم من مسئولیتی ندارم ! اگر قرار باشه من شخصا بیام رسیدگی کنم و امتیاز بدم و به اعتراضات رسیدگی کنم ، همونطور که گفتم دیگه نیازی به وجودِ بازرس و استاد نبود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۲۵ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
خوب خوب خوب

وقتی استاد درسی مشاور اعظم باشه، مباشر اعظم مدیر هم باشه، اعتراض من کاربر به یه اعلان تابلو اعلانات ختم میشه.
به هر حال، امیدواریم در پایان ترم شاهد قهرمانی بدون حرف و حدیث و "بر حق" گروه ریون و بچه های خوبش که خیلی رول خوبی دارن باشیم.

پیشنهاد میکنم ترم بعد، مدیریت رو بدین به یه نفر از ریون، تا همین اول لوگوی قهرمانی ریون رو بزاره کنار سایت، بعد ترم رو شروع کنیم!!!

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
سلام

طبق اعتراضي كه نارسيساي عزيز در همين تاپيك به نحوه ي امتياز دهي بنده داشتن بنده انتيازات رو درست كردم .
همينجا هم مي گم من واقعاً فكر كردم و ديدم كه حق با نارسيسا هستش من خيلي تو نحوه ي امتياز دهي سخت گيري كردم .

ولي باور كنيد كه من كل جلسه ي اول رو بر مبناي همون دوتارموي شير نوشتم .
ولي به هرحال من درست كردم و امتيازي رو كه هركس مستحق هستش دادم .
به نارسيسا : ببخشيد دوستي كه اين حرف ها رو نداره

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
بیدل عزیز، شما ذکر نکرده بودید که موارد باید تیتر وار باشن یا خیر! به هرحال اکثر پاسخ ها تیتر وار بودن با یک توضیح یک خطی!

همونطور که گفتم نمی تونم بپذیرم که به خاطر ننوشتن تاریخ تولد و مرگ و یه توضیح یه خطی هشت امتیاز ازم کم بشه! فکر می کنم نهایت امتیازی که می تونست کم بشه چهار امتیاز بود.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
در جواب اعتراض بلاتریکس لسترنج:

اول از همه از گوش به زنگی و آگاهی پرسی ویزلی عزیز تقدیر می کنم که با قوانینی که وضع می کنن جای هیچ گونه شک و شبهه ای رو باقی نمیزارن.
بلاتریکس اول از همه نظر شما رو بند اول ، پاراگراف دوم تاپیک تابلوی اعلانات جلب می کنم :
نقل قول:
ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای مورد ایکس دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ مورد ایکس ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

در اصل باید بنده با قرار دادن این نقل قول پستم رو خاتمه می دادم ولی چون شما خواستید دلیل رو هم بهتون میگم.
شما یک بار دیگه برید و بقیه تکالیف ارائه شده رو نگاه کنید. متوجه میشید که کوتاهترین مورد بعد از تکلیف شما حداقل سه برابر شما توضیح داده!
ببینید یک بیوگرافی ساده باید حاوی مطالب مهم باشه. می خواید یک نمونه از بیوگرافی ساده براتون مثال بزنم؟
مثال : به سال 1945 میلادی درست زمانی که جامعه ماگلی در آتش جنگ جهانی دوم می سوخت جادوگری در خانواده ای اصیل چشم به جهان گشود. صورت و موهای قرمز رنگش باعث می شد که به وی ایکس ایگرگ گویند.و...
شما نباید تیتر وار این کار رو می کردید که بنویسید محل زندگی ، محل مرگ و...
در آخر نظر شما رو جلب می کنم که عموما ساده برابر با کوتاه نیست بلکه یک زندگینامه عاری از هر گونه غلو ، نکات ریز و غیر مهم و... می باشد.

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
قصد هیچ دخالتی ندارم چون کلاس های مورد نظر تحت نظارت بازرسی من نیست!

ولی کلن سعی کنید که با آرامش بیشتری برخورد کنیم با هم.نیازی نیست به خاطر هاگوارتز اینقدر خودتون رو عصبی بکنید.

در ضمن اینجا برای تفریحه..اگر فکر میکنید کلاسی بهتون حال نمیده میتونید شرکتی نکنید اگرچه حق اعتراض دارید و اعتراض هم کار اشتباهی نیست.

موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
خب شما خیلی به من لطف دارید در زمینه لحنم و این ها .

من توی پست شما نکته ای رو ندیدم که بخوام نمره بدم ، کار شما مثل این بود که من یک سوژه بدم و شما یه سوژه دیگه رو به دلخواه خودت بنویسی و بعد بگی به خاطر یه سوژه نباید بیست امتیاز کم شه !

دوستان ِ هافلی رو هم برای من فرقی نداره چه سوژه ای رو دنبال کردن ، مهم اینه که یکی از سوژه ها رو انتخاب کردن و تونستن توجه بنده رو جلب کنن . اگر توجه کنید میبینید که هر سه سوژه سی امتیاز بیشتر ندارن .

ضمنا ، من عینک رو به طور عادی استفاده میکنم ، مرسی از تذکرتون !

موفق باشید و مرسی از نقد شخصیتی و امتیاز دهیم

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.