هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
1 - سالازار اسلیترین چرا این همه عمر دارد؟ ( 5 امتیاز)

همونطور که شما هم اشاره کردین، در طی این همه سال همچنان ایشون همون اخلاق 1000 سال پیششو داره و ذره ای تغییر نکرده!

طبق گزارشات بدست رسیده درست بعد از وقتی که به مورفین ورو آورد و دوباره قوای جسمانیش اونورکی(!) بدست آورد، وقتی تو جنگلای آمازون داشت واسه خودش برای تفریح ول میگشت، خون آشامی بهش حمله میکنه و بعد از اینکه خون خودشو به خورد سالازار اعظم میده، اقدام به کشتن سالازار میکنه و سالازار هم میمیره و بعدم بعنوان یه خون آشام به دنیا برمیگرده و در آغوش نوه ش یعنی ارباب لرد ولدمورت کبیر فرود میاد.

گفته میشه که اون خون آشام آماندا بروکل هرست بوده و به دستور لرد این کارو انجام داده تا انگ معتاد بودن کل خانواده ش همه جارو پر نکنه و حالا که داییش معتاده، حداقل جدش دیگه معتاد نباشه.

سالازار وقتی خون آشام شد دیگه چیز نخورد! این خون آشام شدن هم دلیل عمر طولانی مدت ایشونه.

البته اشتباهاتی هم در پست شما مشاهده میشه و اونم رو آوردن سالازار به دولت آزادی و پروازه، اون چیزهارو قبل از وزیر شدن وزیرگانت مصرف میکرده و از همون وقتی که پیر شد و کار بازیگریش تموم شد به چیز رو آورد. اما از اونجایی که شما از بزرگان دولت آزادی و پرواز هستین و در کنار وزیرگانت کار میکنین گفتین نامی از این دولت در پستتون آورده باشین و اونو جاودانه تر از اینکه هست بسازین. چون به هرحال پروفسور درس تاریخ هستین و نامتون و تدریساتون تو تاریخ میمونه.

2 - سالازار اسلیترین چرا به بازیگری روی آورد؟ ( 10 امتیاز)

همونطور که خودتونم اشاره کردین، وقتی هیکل جدیدی پیدا کرد دیگه نتونست قهرمان مسابقات باشه. مدتی بعد در کمال تعجب همگان بابا اورتون هم سقوط کرد و دیگه نتونست قهرمان مسابقات باشه و اونم هیکلش نحیف شد. (توضیح اینکه چرا اینطوری شد تو سوال 3 داده شده! )

اینجا بود که هردو که از هم زخم خورده بودن به فکر چاره ای برای کسب در آمد و ادامه ی حیات بودن. دیگه انگیزه ای براشون نمونده بود و فقط همدیگه رو داشتن. سراغ هرکاری هم میرفتن یا سنشون نمیذاشت یا هیکلشون. گفتن چی کار کنیم چی کار نکنیم بابا اورتون سریع تر راه حلو پیدا کرد و سالازار رو هم به عرصه ی سینما کشوند و هردو بازیگر شدن.

بازیگری نیاز به قدرت جسمانی خاصی نداشت و فقط خلاقیت تو ادا در آوردن میخواست. واسه همین سالازار قبول میکنه و این دو دل شکسته هردو بازیگر میشن و همون میشه که شما تو پستتون گفتین. آخر سرم که چون پیر شد بیخیال بازیگری شد.

3 - به نظر شما رقیب نا رفیق وی از چه کسی دستور میگرفته؟ هدف وی از این کار ها چه بوده است؟ ( 8 امتیاز)

از آلبوس دامبلدور و اونم از گودریک گریفیندور. گودریک وقتی دید اینقدر رقیبش تو دوران کاری ای که با هم تو هاگوارتز داشتن پیشرفت کرده و قهرمان مسابقات شده و واسه خودش تو کل دنیا کسی شده و داره ازش جلو میزنه، به فکر چاره افتاد.

اون نمیخواست که خودش فقط بعنوان جادوگر بزرگ و یکی از چهار موسس هاگوارتز معرفی بشه و سالازار علاوه بر اینا عناوین دیگه ای رو هم برای خودش بدست بیاره. اما متاسفانه سالازار مشهور شده بود و واسه خودش کسی بود، از اونجایی که خودشم نمیتونست پاشو جا پای سالازار بذاره و برا خودش عناوین دیگه ای کسب کنه، رفت و با بابا اورتون معامله کرد. تصمیم گرفت سالازارو پایین بکشونه نه اینکه خودشو بالا بکشونه! چه نامرد!

بابا اورتون هم موفق شد و رفت سالازارو پایین کشوند و اینطوری دیگه تو تاریخ یک شکست در کارنامه ی سالازار ثبت شده بود و همین دل گودریکو به اندازه ی کافی خنک کرده بود. اما برای اینکه لو نره زد بابا اورتون رو هم از مشهوریت انداخت و بلای سالازارو سرش آورد. اینجا بود که سالازار و بابا اورتون با هم رفیق شدن و ماجرای سوال 2 پیش اومد.

4 - آیا امیدی به بهبودی سالازار کبیر می باشد؟ ( 7 امتیاز) ( با توضیحات کامل!)

خیر نمیباشد! تازه انگار اوضاع بدتر هم شده. فشارهای کاری فراوان و سن بالای ایشون به شدت آزرده خاطر و رنجورشون کرده و همین مسائل باعث میشه هیچ امیدی به بهبود نباشه و برعکس فکر کنیم داره بدتر میشه.

اصلا اگه ارباب لرد ولدمورت کبیر لطف نمیکرد ایشونو خون آشام نمیکرد که به همین جاشم نمیرسید و تا الان از پا در آمده بود. همین قدرت خون آشامی باعث میشه مشکلات پاراگراف بالا اونو از پا در نیاره و همچنان رو دوتا پاهاش راه بره و بتونه به رفتارش ادامه بده.

پس چی شد؟ 2 تا مورد مانع بهبودی میشه! 1- مسائل مطرح شده تو پاراگراف اول 2- مسائل مطرح شده تو پاراگراف 2! نه اینکه واضح نشد خو!

1- اوضاع بد مطرح شده تو پاراگراف 1 باعث میشه ایشون از نظر اخلاقی هی افت کنن و هی مسائل رو سخت تر و پیچیده تر از اونچه که هست ببینن و فشار بره بالا و همینطور هی بدتر شه.

2- قدرت خون آشامی باعث میشه قوای بدنیشون رو حفظ کنن و در سلامت کامل به زندگی پربار خویش ادامه داده و با توجه به پاراگراف یک هی اوضاعشون بدتر شه و از بهبودی کاملا فاصله بگیرن. اگه این قدرتو نداشتن کمر خم میکردن و تسلیم میشدن و دیگه اصلا نبودن که بخواد حرفی از بهبودی زده بشه و در اصل ما میگفتیم بهبودی حاصل شده!

اصلا نفهمیدم چی گفتم! شما با فهمیدن توضیحات من و دادن نمره ی کامل، اثبات میکنین که به به عجب هوش و درایت بالایی دارین!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
جلسه ی آخر تاریخ جادوگری!

بیل با تیپ همیشگی خودش وارد کلاس میشه و دانش آموزان که به روشن فکری او عادت داشتند، هیچ کدام از جای خود بلند نشدند و با لبخندی وی را تا صندلی خود بدرقه کردند!

- بیایین این میز رو بیارین اینور تر، رو به روی تخته سیاه.

جیمز و جیمز ( پاتر و موریارتی! ) ندای بیل رو لبیک گفتند و به سرعت میز رو به جایی که بیل اشاره کرده بود، بردند. بیل صندلی خودش رو به کنار میز برد و بعد از کیف دستی خودش یه دستگاه بیرون میاره و میذاره روی میز و بعد از یکمی ور رفتن باهاش، تدریسش رو شروع میکنه:

- امروز میخواییم در مورد سالازار اسلیترین صحبت کنیم؛ یکی از چهار بنیان گذار هاگوارتز که شاید یکی از پر حرف و حدیث ترین بنیان گذار آن نیز باشد، از ماجراهایی که در ابتدای تاسیس هاگوارتز پیش آمد و نحوه ی اداره ی تالار اسلیترین و سر انجام جدایی وی از بقیه ی بنیان گذاران آگاه هستید، ولی من میخوام ماجراهای بعد از جدایی سالازار سالیتیرین بزرگ رو براتون شرح بدم! امروز حقایقی از زندگی آن شیر بیشه ی تعمیل ( عملی شدن و عملی کردن!) را با هم خواهیم داشت!

سالازار وقتی که هاگوارتز رو ترک کرد، برای خودش یلی بود از انگلستان، تصویری از سالازار در اون موقع رو میتونید توی تخته سیاه ببینید!

تصویر روی تخته سیاه!

پروفسور اسلیتیرین در آن هنگام در مسابقات زیادی شرکت میکرد و با توجه به هیکل ورزشی خود در تمام مسابقات برنده میشد و اسم رسمی به هم زده بود؛ اما امان رقابت ناجوانمردانه! سالازار اسلیترین کبیر بعد از قهرمانی های زیادی که در مسابقات مختلف کسب کرد، مورد رشک یکی از رقیبانش به نام بابا اورتون قرار گرفت. این رقیب نا رفیق سالازار کبیر، وی را به می و معشوق و لهو و لعب کشاند و در انتهای آن فصل چیزی جز این از آن شیر دلیر میدان نبرد باقی نماند، ولی سالازار کبیر خستگی نا پذیر بود!

وی بعد از هیکل جدیدی که پیدا کرد، باز دوباره به آن نارفیق اعتماد کرد و به سمت بازیگر شدن پیش رفت و در این زمینه عکس های بسیاری از وی موجود میباشد که اکثرا سلف شات میباشند، ولی در این بین عکس هایی مانند حضور وی در سریال مشنگی مختار نامه ویا حضور در فیلم پدرخوانده از جمله کار های او می باشد، وی حتی در این زمینه از ایفای نقش ساحره نیز غافل نشد و در اقدامی که تعجب همگان را بر انگیخت، در نقش یک بانوی زحمت کشی روستایی ایفای نقش کرد و بابت این هنرمندی ها بالاخره موفق به دریافت جوایز متعددی شد!

موفقیت وی در نقش هایش به گونه ای بود که حتی جملاتش در فیلم ها وارد زندگی روزمره ی مردم شد و با آنها انس گرفت!

اما سالازار کبیر پیر شده بود؛ پیر و خود پسند! او دیگر به آرامی واکنش نشان میداد، به سختی فکر میکرد، حتی در روایات معاصر آمده وی برای فرار از این کندی عمل به موسس دولت آزادی و پرواز روی آورد و یکی از مشتریان دائمی و کله گنده ی چیز شد! خود سالازار در مورد این اتفاق اینگونه میگوید:

- حس آزادی ای که استفاده از چیز های نوه م بهم دست میداد رو با هیچی عوض نمی کنم! همین چیز ها باعث میشد که من بتونم بیشتر بیام محل اجتماع جامعه ی جادوگری!

سالازار کبیر بعد از مدت ها به هاگوارتز بازگشت، بعد از اختلافات گذشته، هنوز دلش از هاگوارتز نشینان خون بود، ولی به درخواست سران جامعه ی جادوگری، باز به این منصب برگشت، با تمام نفرتی که از هاگوارتز نشینان داشت، و با تمام اندوخته های تاریخی چند صد سال عمری که داشت!

در ابتدا سالازار کبیر با تمام قدرت شروع کرد به دوباره ساختن هاگوارتز، اما هنوز یادش نرفته بود اتفاقات گذشته را! اتفاقات تلخ گذشته را!

پس خواست ارزش خود را نشان دهند، قدرت وحودش را! ثابت کند وجودش لازم است! اما هنوز نتوانسته بود خود پسندی خودش را فراموش کند، برای همین هاگوارتز رو به افول گذاشت! با تمام قدرت و ابهتی که سالازار اسلیترین داشت، کینه های قدیمی و خصومت های شخصی اش را دخالت داد! اشتباهی که مدت ها پیش هم انجام داده بود.

سالازار کبیر بعد از مدت ها دوباره به اوج قدرت رسیده بود، به اوج قدرتی که میخواست باشد، به همان مقامی که هزار سال پیش به خاطر آن هاگوارتز را ترک گفته بود، رسیده بود! ولی باز همان خود پسندی و غرور و تکبر باعث سقوطش شد! نامه های اعتراض از هر سو به وی رسید ولی هنوز روی غرور و تکبر و خصومت های شخصی خود ثابت مانده بود و تغییری نکرده بود!

به امید مرلین که اوضاع بهبود یابد!

تکالیف:

1 - سالازار اسلیترین چرا این همه عمر دارد؟ ( 5 امتیاز)

2 - سالازار اسلیترین چرا به بازیگری روی آورد؟ ( 10 امتیاز)

3 - به نظر شما رقیب نا رفیق وی از چه کسی دستور میگرفته؟ هدف وی از این کار ها چه بوده است؟ ( 8 امتیاز)

4 - آیا امیدی به بهبودی سالازار کبیر می باشد؟ ( 7 امتیاز) ( با توضیحات کامل!)

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
1- این موضوع در جلسه ی بعدی نیز تدریس شود؟ ( چون جواب این سوال مهمه و مربوط به درسه، براش نمره در نظر گرفته میشه و این نمره به همه ی کسایی که نظر بدن، تعلق میگیره) ( 2 امتیاز)

: استاد در هنگام این درس!

نکن برادر من٬ نکن این کارای منادی آسلام رو اینجا! دهه.

2- متن نامه ای که بیل ویزلی دریافت کرد چه بود؟ ( 7 امتیاز) و از چه کسی بود؟ ( 3 امتیاز) ( لازم به ذکره من این متن رو از الان نوشتم و در یک لحظه روی همین تاپیک قرار خواهم داد و بعد از عس انداختن، پاکش خواهم کرد، در هنگام اعلام نمرات عکس نیز قرار خواهد گرفت؛ متنی که بیشترین شباهت را داشته باشد، بیشترین امتیاز را خواهد داشت!)

از سمت دامبولی

متن نامه:

هوی بیل؛ بوقی!
این خزعبلات چیه درس میدی؟
بترس از آن روز که ستون های آسلام بلرزد و گریبانت را بیگرد. بوقی. بوق نزن.

3- به نظر شما در طول تاریخ، به ساحرگان بیشتر ظلم شده یا جادوگران؟ مقاله ای در این مورد بنویسید و با دلیل و مدرک اثبات کنید، این مقاله باید بیشتر از 12 خط زوپسی (ینی خط معمولی هنگام نمایش تاپیک) باشد! ( 12 امتیاز)

من خط زوپسی از کجام بیارم آخه؟!
استاد زنتون باهاتون دعوا میکنه چرا سر ما خالی می کنید اخه.

عرضم به حضورتون از اونجایی که من از زمان ادم و هوا(حوا؟!) بر روی زمین حضور داشتم شاهد رنج ها و مشقاتی بودم که این جنس خود داف پندار بر مردان مظلوم و قلب چوچیه روا میداشتند.
اولین حرکت سیب خوردن هوا بود! ای کارد به بخوره به اون شکم. اگه کوفت نکرده بود آلان ما ۷میلیارد ماگل داشتیم؟! نه نداشتیم! حالا ممکنه سوال پیش بیاد که حوا چه ربطی داره به ساحره ها٬‌همین دیگه! نمیدونید که وضعتون همینه٬ این زنیکه ی سلیته ی خیار صفت ساحره بود. الهی جز جیگر بگیره٬ الهی به خاک سیاه بیفته.
این که هیچ حالا دخترشم جادوگر بود٬ بس هم که خوشگل بود ما رو خر گاز گرفت رفت رفتیم باهاش مزدوج شدیم. آقا خدا بیامرز تا ته عمرش دهن ما رو صاف کرد. لامصب مگه می‌مرد؟! مجبور شدم کمک بکنم بهش. بس که عاشقش بودم
حالا این فقط ۲مورد بود شما تا تهش برو خودت. اون موقع که مغزشون اندازه نخود بودن اونجوری بودن الآن که اندازه هویج شده که نگو!

+احتمالا بعد خوندن این داستان یکی من رو سر به نیست کنه. بدونید که من به خاطر بیان حقایق شهید راه هغ شدم!

4- نحوه ی رفتار یک جادوگر هنگام برخورد با یک ساحره را در طول تاریخ بنویسید! (اعم از نحوه ی برخورد و کلماتی که به کار میبرد تا نحوه ی ایستادن و ...) (3 امتیاز)

از اول هستی تا الآن:
چشم خانوم
حتما خانوم
به روی چشم خانوم
کف گیرتون توی حلقم خانوم
باشه باشه ولم کن جون مادرت!

5- نحوه ی رفتار یک ساحره هنگام برخورد با یک جادوگر را در طول تاریخ بنویسید! (اعم از نحوه ی برخورد و کلماتی که به کار میبرد تا نحوه ی ایستادن و ...) (3 امتیاز)

عزیزم؟! فدات شم من میشه فلان کار رو کنی؟‍!
هانی میشه بهمان کارو کنی؟!
عشقممممممممم بیا بوست کنم. میای بریم فلان رستوران
تو که خوش سلیقه ای به نظرت این خوشگله؟ اره؟! برام میگیریش؟!

+ ناز و عشوش رو خودتون شبیه سازی کنید.

تکلیف اضافی:

یک رول بنویسید و در آن حمله ی ساحرگان به دامین سایت جادوگران و موفقیت یا عدم موفقیت آنها در تغییر آن به ساحرگان دات او آر جی را به تصویر بکشید! ( 12 نمره)

اگه موفق بشن دکمه پاور رو بدون دردسر بزنن خودش خیلیه!
حالا اچ تی ام ال و زوپس و سی اس اس و دیفیس و حمله مرحله به مرحله به دامین پیشکش

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۰ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
پروفسور! من برای یه 22 دیگه، آماده ـم. :دی

کرما چوبدستی فلزی داره؛ قبول. فقط این بار، 15 رو به من بدین.

باور کنینی من حوصله نداشتم دو ساعت جادویی ـم رو صرف این کنم که برم و لینک پست ـم رو این جا بذارم. اما خب، گفتم ندیدن صورت زیبای ما، اون هم در طول یک جلــــــــسه(!)، ممکنه کمی براتون سخت باشه. سو... من به عنوان یک ساحره جادویی دوست ِ وایستاده بر چیز عدالت (!) و نگه داشته یک ترازوی سنگین کاملا منصف جادویی(!)، مقش ـم رو به شوما تقدیم می کنم... پخش از تی وی ویزاردز!

باشد تا روونا پسند شویم!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

نویل لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲
از كسي نميترسم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 114
آفلاین
1. اين موضوع در جلسه ى بعدي نيز تدريس شود؟ (2 امتياز)

خواهشا تو جلسه بعدي دوباره اين موضوع رو تدريس نكنين! ادامه دادن اين موضوع باعث ميشه آنتي ساحريال و سازمان حمايت از ساحره ها بدتر از قبل به جون هم بيوفتن!

2. متن نامه اي كه بيل ويزلي دريافت كرد چه بود؟ (7 امتياز) و از چه كسي بود؟ (3 امتياز)

فلور دلاكور:

-بيلي! واقعا كه! از تو بعيد بود! پشت ساحره ها غيبت ميكني؟ تو كلاست؟ در حضور دانش آموزا؟ من بدبختو باش كه به كي اعتماد كرده بودم! ديگه نميخوام اون ريختتو ببينم! گرگينه ى ناقص زشت بدتركيب مو دم تسترالي بوووووق! من طلاق ميخوام يالا! من طلاق ميخوام يالا! من طلاق ميخوام يالا! وگرنه بلاكت ميكنم يالا!

3. به نظر شما در طول تاريخ، به ساحرگان بيشتر ظلم شده يا جادوگران؟ مقاله اي در اين مورد بنويسيد و با دليل و مدرك اثبات كنيد، اين مقاله بايد بيشتر از 12 خط زوپسي باشد! (12 امتياز)

والا هردوشون به همديگه رحم نميكنن! تشخيص اينكه كدوم يكيشون بيشتر بهش ظلم شده مثل اين ميمونه كه بخواي ثابت كني نوك دماغ يارو تو آفسايده! يه جادوگر همين كه با يه ساحره ازدواج ميكنه مشكلاتش عين بختك ميوفته روي زندگيش! تورو از صبح زود با لگد پرت ميكنه بيرون و ميگه: برو بيرون، كار كن، زحمت بكش، تلاش كن، عرق بريز، پول در بيار! آخرشم وقتي كارت تموم ميشه و مياي خونه ميبيني خبري از غذا نيست و ساحره روي مبل داره چرت ميزنه! وقتي بهت ميگه اينو بخر اونو نخر، اين كارو بكن اون كارو نكن و تو هم مخالفت ميكني، مراقب گوش هات باش چون يه جيغ بنفش در انتظارشونه! به مدل موهات، چوبدستيت، ردات، پاتيلت، جغدت، خلاصه به همه چيت گير ميده! انقد رو اعصابت راه ميره كه...
و اما در مورد ساحره ها ! جادوگر هم ميتونه به ساحره ظلم كنه. اصلا اذيت كردن يه ساحره حق مسلم هر جادوگريه. هركاريم كه باهاش ميكنه و هر فحشي هم كه بهش ميده حقشه. اگه بهش گفت: چرا دماغتو عمل ميكني؟ نبايد چيزي بگه! اگه بهش گفت: چرا غذا درست نميكني؟ و يه چك زد تو صورتش، نبايد چيزي بگه! اگه بهش گفت: چرا با يارو اينور و اونور ميگردي؟ نبايد چيزي بگه! يكي نيس بهش بگه مگه يه جادوگر، لباسه كه هي عوضش ميكني؟
بنظرم به هردو طرف در يه حد ظلم شده اما ظلم به ساحره ها حقشون بوده! در حالي كه ظلم به جادوگران يه ظلم واقعي بوده!

4. نحوه ى رفتار يك جادوگر هنگام برخورد با يك ساحره را در طول تاريخ بنويسيد! (3 امتياز)

ما قبلا به ساحره ها خيلي علاقه مند بوديم. وقتي باهاشون صحبت ميكرديم سربه زير و خجالتي بوديم، پررو نبوديم، پامونو از گليممون درازتر نميكرديم. به حليم... چيز حريم خصوصيشون تجاوز نميكرديم.
ولي الان چي؟ يه مشت جادوگر سوسول بوووووق نشستن سر كوچه و هر ساحره اي كه از كنارشون رد شد همچي بهش نگاه ميكنن كه انگار آبجي خودشونه!

5. نحوه ى رفتار يك ساحره هنگام برخورد با يك جادوگر را در طول تاريخ بنويسيد! (3 امتياز)

ساحره هم ساحره هاي قديم! وقتي عصباني ميشدي، صداتو بلند ميكردي، فحش ميدادي، دست روش بلند ميكردي، هيچي بهت نميگفت، قهر نميكرد، دلگير نميشد! چون علاقه قلبي بهت داشت! قديما كه مث الان ازدواج الكي نبود كه! هيشكي واسه پول ازدواج نميكرد! تازشم وقتي چيزي ازت ميخواست و تو هم مخالفت ميكردي، يكراست نميرفت خونه مامان و باباش!
ولي الان چي؟ بهش اجازه عمل كردن دماغ گنده شو نده ببين چطوري دخلتو در مياره!

ميدوني بزرگترين اشكال زندگي واقعي چيه؟
تو لحظات حساس موسيقي نداره!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نکته:
کسانی که طرفدار حقوق ساحره ها هستند، تکلیف خود را در تاپیک سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها ارسال کنند و کسانی که طرفدار حقوق جادوگران میباشند، در همین مکان ارسال کنند!

الان من که جزو هیچکدوم نیستم و طرفدار حقوق اربابان و دایی هایشان هستم باید کجا ارسال کنم؟

1- این موضوع در جلسه ی بعدی نیز تدریس شود؟ ( چون جواب این سوال مهمه و مربوط به درسه، براش نمره در نظر گرفته میشه و این نمره به همه ی کسایی که نظر بدن، تعلق میگیره) ( 2 امتیاز)

در مورد گروه سوم یعنی اربابان و دایی هایشان تدریس بفرمایید لطفا!

2- متن نامه ای که بیل ویزلی دریافت کرد چه بود؟ ( 7 امتیاز) و از چه کسی بود؟ ( 3 امتیاز) ( لازم به ذکره من این متن رو از الان نوشتم و در یک لحظه روی همین تاپیک قرار خواهم داد و بعد از عس انداختن، پاکش خواهم کرد، در هنگام اعلام نمرات عکس نیز قرار خواهد گرفت؛ متنی که بیشترین شباهت را داشته باشد، بیشترین امتیاز را خواهد داشت!)

متن نامه:

نقل قول:
خودت انتخاب کن:

1. حذف شناسه و بن آیپی
2. بلاک ابدی
3. حمله ی پروانه های گوشتخوار جهنمی
4. غلط کردم!

میخوای از طرف کی باشه؟!

3- به نظر شما در طول تاریخ، به ساحرگان بیشتر ظلم شده یا جادوگران؟ مقاله ای در این مورد بنویسید و با دلیل و مدرک اثبات کنید، این مقاله باید بیشتر از 12 خط زوپسی (ینی خط معمولی هنگام نمایش تاپیک) باشد! ( 12 امتیاز)

به هیچکدام! به همان گروه سوم بیش از همه ظلم شده جانم! اربابان و دایی هایشان همواره جزو مظلوم ترین اقشار جامعه بوده اند!
مدرک میخوای از من؟ آیا مدرکی معتبرتر از آوادای ارباب و حکم اخراج از ریاست موزه هم داریم مردم؟!

به هر حال بنده چون دلایل کافی دارم همه را بیان می کنم.
ببینید! بعد از هزاران سال یکی پیدا شده مثل ارباب قدرقدرت که می خواهد از جان و دل خدمت کند. چه خدمتی؟ مراجعه کنید به کلاس ماگل شناسی و تکلیف بنده را آنجا بخوانید. این فقط یک چشمه از خدمات ارباب است. از طرف دیگر ایشان با توجه به نژاد اصیل سعی در بهبود نسل و غربال ژنتیک دارند. شما همین دایناسورها را ببینید! چرا منقرض شدند؟ به خاطر اینکه نسل های آینده شان ضعیف بود و موش و ماموت ها طی اتحادی استراتژیک موفق شدند آن ها را نابود کنند و خودشان حاکمان زمین شوند.

خب ما اینجا نشستیم که از تاریخ درس بگیریم دیگر! شما فکر کرده اید زبانم لال ارباب به خاطر نژادپرستی مخالف التقاط نژادی جادوگران و ماگلان است؟ نخیر عزیز من! آن دامبل مفسد مغز شما را شستشو داده. مردک ریش دراز نفوذی ماگل هاست در بین شما! چرا نمی فهمید؟ بنده وزیرم! با دنیا ارتباط دارم! موضوع مزدور ماگل ها بودن دامبلدور یک حقیقت است که مدارکش هم در دفتر وزیر دیگر موجود است!

گول این ماگل ها را نخورید! این ها پونصد سال پیش اجداد ما را زنده زنده می سوزاندند ولی حالا که مدرن شده اند و در قیودی مانند حقوق بشر و کنوانسیون ژنو گیر کرده اند، دنبال این هستند که ما را از درون نابود کنند. حالا یا با ایجاد اختلاف میان محفل و مرگخوار یا اختلاط نژادی!

دامبلدور به شما گفته اگر اختلاط نژادی نمی شد نسل جادوگران منقرض میشد و ازدواج با مشنگ ها باعث گسترش نسل جادوگران می شود دیگر! درست است؟ خب حالا اگر برعکسش اتفاق افتاد و نژاد ماگل ها گسترش پیدا کرد چه می کنید؟! چه تضمینی هست که نژاد مشنگ ها بر جادوگران غلبه نکند و همین اندک جادوگران باقیمانده هم در نسل های آینده مشنگ نشوند؟! این یک بحث کاملا جدیست و جا دارد شما محفلیون یک بازنگری اساسی در اصولتان داشته باشید!

ارباب قدرقدرت در نظر دارند با پرورش نسل اصیل و سیاست های افزایش جمعیت آینده ای آباد برای جامعه ی جادویی بسازند و در این زمینه دایی ارباب نیز مطمئنا نقش اساسی خواهد داشت و در فضای آزادی و پرواز این هدف قابل دسترسی تر است.

اما شما ببینید با اربابان و دایی هایشان در طول تاریخ چگونه رفتار شد؟ جواب این همه خدمات و خوش نیتی ها چگونه داده می شود؟ ارباب ها همواره به افکار شیطانی و بیمارگونه و دایی ها به اعتیاد و عدم تعادل روانی متهم شده اند! خب حالا فهمیدید چرا ارباب ها و دایی هایشان مظلوم ترین قشر تاریخ بوده اند؟!

ای ملت سفید!
ما به شما علاقه مندیم! برگردید به آزادی و پرواز! برگردید به تاریکی! برگردید به چیز! برگردید به خدمتگزاری ارباب قدرقدرت تا آینده ای شایسته و پر از آزادی و پرواز را برای نسل های آینده رقم بزنید.

4- نحوه ی رفتار یک جادوگر هنگام برخورد با یک ساحره را در طول تاریخ بنویسید! (اعم از نحوه ی برخورد و کلماتی که به کار میبرد تا نحوه ی ایستادن و ...) (3 امتیاز)

جادوگران همواره ساحرگان را تشویق به ظلم بر علیه اربابان می کردند. به نمونه ی زیر توجه بفرمایید:

- زن! پاشو! پاشو بریم عضو محفل شیم! یه جادوگر بی دماغ اومده می خواد بر دنیا حکمرانی کنه و ریشه ی اکسپلیارموس و عشق رو بسوزونه. ما نباید بذاریم بچه هامون در دنیایی تاریک و بی امید زندگی کنن. زود باش دیگه! چقد لفتش میدی؟! حتما باس با کمربند سیاه و کبودت کنم تا حرف گوش بدی؟
- غلط کردم آقا! چشم! بریم آقا. هرچی شما بگین.

5- نحوه ی رفتار یک ساحره هنگام برخورد با یک جادوگر را در طول تاریخ بنویسید! (اعم از نحوه ی برخورد و کلماتی که به کار میبرد تا نحوه ی ایستادن و ...) (3 امتیاز)

ساحرگان همواره جادوگران را تشویق به ظلم بر علیه دایی های اربابان می کردند. به نمونه ی زیر توجه بفرمایید:

- مرد! پاشو، لنگ ظهره! چقدر می خوابی؟! اصن چرا اینقدر می خوابی؟! دیشب کجا بودی که اینقدر میخوابی؟! ها؟! موتاد شدی؟ میگن یه دایی ارباب اومده چیز میز میده دست جوونای مردم، موتاد و بدبختشون می کنه. نکنه تو هم موتاد و بدبخ شدی؟! پاشو مرده شور برده! پاشو بریم ببینم این مرتیکه کیه تا چشاشو از کاسه دربیارم! پاشو دیگه نکبت!
- بله خانوم! چشم! هر چی شما بگین! پاشدم! بریم!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲:۲۰ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
تکالیف بویاکاشــــــــایی من

حالا چه فرقی میکنه؟ چه من بگم یا نگم، شوما میری حرف خانوم ـتو گوش میکنی! ولی حالا که اینقدر اصرار میکنی، من میگم نه! به اندازه کافی از حق این ساحره ها دفاع میشه

از طرف کی میتونه باشه خب؟ خانومت دیگه! خانوم مودیر بیس بیس!

متن نامه:
خوبی بیل جونم؟ چطول مطولی؟
حالت چطوره عسیسم؟ الموز چقدل دووسم داری؟ امشب بلات فسنجون از رستولانت میگیلم عجقم! یه سولپیلیز هم بلات دالم عجقم! فقط یادت نله وقتی میای پیشم حسابی به خودت بلسی عجقم! شب میبینمت!بوش بوش!:kiss:

خوب معلومه دیه! جادوگران! از همون ابتدای خلقت جادوگران، تا جادوگره به ساحره ـه گفت: "قاطینگا با تودینگا"، ساحره ـه قهر کرد رفت خونه ننه ـش! حالا این جادوگره هرچقدر رفت خونه ننه ـه(این واژه هایی که آخرش "ه" داره، چجوری باید "ه" بهش اضافه کرد؟!) گفت:"غلطینگا با تودینگا" این ساحره ـه مگه کوتا اومد؟ آخرش یه شب که بغل خونه زنه داشت منت کشی میکرد، یه ماموت اومد خوردش. آخرش ساحره ها همه به جادوگر موندن و نسل ـشون منقرض شد
حالا اگه زوپس نبود و یه جون اضافه به این جادوگره نمیداد، الان نه من بودم، نه شما! حالا خدا رو شکر ساحره های دوره ی بعد یکم مهربون تر بودن! البته دلیل ـش هم این بود که زوپس تو اون دوره هوش ـشون رو
تقویت کررده بود. ساحره های باهوش اون دوره قدر عاقاشون رو میدونستن و رو حرف شوورشون حرف نمیزدن. حتی دیده شده بود که ساحره هایی که هوششون بیشتر از بقیه بوده از شوهراشون خواهش میکردن که هرروز کتک ـشون بزنه! اما زوپس دید که دیگه زیادی همه چی بر وقف مراده و دنیای جادوگری داره با سرعت خیلی خیلی زیادی پیشرفت میکنه، کمی از هوش ساحره ها کم کرد و نتیجه ـش این شد که میبینید! برا خودشون سازمان درست کردن! خیلی نامردی زوپس! خعلی

ابتدای خلقت با ملایمت عرض میکردن که:
-قاطینگا خوبینگا چیمبتلینگا!
ساحره هام در جواب میگفتن:
-جیمکاثا! گوشینتا سیلینتا!
بعد از مدتی که بلد شدن حرف بزنن میگفتن که:
-درود بر تو بانو!
بانوان هم درجواب میگفتن:
-درود بر تو پهلوان
بعدش که آسلام وارد سایت شد، جادوگرا سرشونو پایین مینداختن و میگفتن:
-سام علیک همشیره!
ساحره هام اگه از طرف خوششون میومد میگفتن:
-سلام برادر!
اگرم از طرف خوششون نمیومد، میرفتن پهلو کسی که ازش خوششون میومد و میگفتن داره منو اذیت میکنه!

این آخریا که تهاجم فرهنگی کار خودشو کرد، جادوگرا زل میزدن تو چشاشون و میگفتن:
-سلام خانومی!
ساحره هام اگه دیدن طرف آدم خوبیه، میگفتن:
-سلام عاقا
اگر هم میدیدن طرف آدم ناسالمیه، محل حادثه رو با سرعت ترک میکردن!
الانم که جادوگرا همه ـش تیکه میپرونن و میگن:
-سلام عزیزم! جیگرتو! نفس ـتو!
ساحره هام کلی ناز میکنن و میگن:
-ایـــــش! عوضی! برو گمشو!
عاخرش هم با توجه به وضعیت کمبود شوهر، شماره رو میگیرن و با طرف ازدواج میکنن

=====
من سوال چهار و پنج رو بهم پیوند دادم

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۵:۲۴
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین

مساله مهم و جذابی هست بحث های بین آداس و آجاس و از قدیم این بحث ها به ایفای نقش سوژه های خوبی داده . به نظر من سوژه جالبی هست برای پرورش دادن در این کلاس ولی با این حال چون یک جلسه باقی مونده من هنوز معتقدم که تاریخچه وزارت خانه موضوع جالب تری میتونه باشه . با این حال این موضوع هم کمی از اون نداره و در هر صورت ما راضی هستیم از تدریس شما .

--
2- متن نامه ای که بیل ویزلی دریافت کرد چه بود؟ ( 7 امتیاز) و از چه کسی بود؟ ( 3 امتیاز)

نامه از طرف دافنه گرینگراس بود . متن نامه به این صورت هست :

با سلام خدمت استاد و پروفسور بزرگ و خوشتیپ کلاس

من برای دانش آموز نمونه شدن در این ترم نیاز به امتیاز کامل در کلاس شما دارم و در این راه حاضرم هرکاری که از دستم بر میاد برای شما انجام بدم . به عنوان اولین اقدام وزیر دیگر و تام ریدل رو در دفتر توجیحات زندانی کردم تا بعد از کلاس شما بتونید به اونجا برید و یه لذتی ببرید .

باور کنید که من خیلی دانش آموز خوبی هستم و خیلی خوب درس هام رو میخونم ولی چند دوره هست که چون برف اومده روی خونه دوست همسایه خالم اینا مجبور بودم که برم به اونا کمک کنم و من شهرستانی هستم و باید این همه راه برم و بیام و امیدوارم که شما مشکلات من رو بفهمید . اگر تام و وزیر نیاز های شما رو تامین نکردن ، میتونم چارلی و رون ویزلی رو هم گول بزنم و به دفتر توجیحات بکشونم واستون .

با تشکر از تدریس های خیلی خوبتون !

--

خب این مساله پیچیده ای هست که واقعا نمیشه جواب 100 درصد درستی بهش داد . همونطور که گفتید در کلاس ، در طول تاریخ هر دو جنس جادوگری به یکدیگر از انواع مختلف ظلم هایی کردن . با این حال چند مورد هست که طرف جادوگران رو کمی بالا میبره که من در پایین بهشون اشاره میکنم .

-شغل یابی : اگر توجه کنید در خانواده های جادوگری ، معمولا این جادوگر هست که به کار مشغول هست و میتونه کار خوب پیدا کنه . از خانواده ویزلی بگیرید تا تعداد کم ساحره ها به عنوان وزیر سحر و جادو و مدیر هاگوارتز . کلا در جامعه جادوگری در بین یک ساحره و جادوگر معمولا جادوگر رو به برای شغل های خوب و مفید جامعه انتخاب میکنه . البته این رو هم باید بگم که شاید دلیل این اتفاق ، فعال نبودن و با انگیزه نبودن ساحره ها در عرصه های جادوگری باشه و به همین دلیل دید کلی جامعه به انتخاب یک جادوگر پیش میره .

-شخصیت های بزرگ : در بین کل شخصیت های معروف و بزرگ که تاثیری در دنیای جادوگری گذاشتن ، چند ساحره به یاد موندن ؟ مرلین ، آلبوس دامبلدور ، لرد ولدمورت ، هری پاتر و غیره ! تقریبا تمام شخصیت های بزرگی که کاری انجام دادن جادوگر بودن و ساحره هایی مثل هرمیون و جینی ویزلی ، آریانا دامبلدور و مرلینا ( زن مرلین ) در حاشیه به این جادوگر ها کمک میکردن و هیچوقت خودشون شخصیت بزرگ و با یاد ماندنی نشدن .

--

در ابتدای آشنایی همیشه قدرت و کنترل رابطه دست جادوگر هست . تصمیم های جمعی رو همیشه اون میگیره و از کلماتی مثل :

-همینه که هست !
-نمیخوای برو اصلا !

وقتی به اواسط دوران رابطه میرسه ، همه چی بر عکس میشه و کم کم تصمیمات به دست ساحره میفته و جادوگر تصمیمی از خودش نمیتونه بگیره :

-عزیزم میخوای بریم هاگزمید امروز ؟
-باشه هر چی تو میخوای ، بگو بریم همون کارو میکنیم .

--

در ابتدای آشنایی ، قدرت رو میده دست جادوگر برای کنترل رابطشون و سعی میکنه تا اونجا که میتونه تو تصمیم گیری ها شرکتی نداشته باشه تا جادوگرش رو ناراحت نکنه و جملاتی مثل :

-من نییییدونم ، هر چا تو میخوای بریم

اما بعدا :

-تو اصلا منو دوست نداری
-تو اصلا به حرفای من گوش نمیکنی !

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین

موضوع از این بیخود تر نبود.

با توجه به این که فردی که نامه داد راونی بود نامه از طرف فلور دلاکور هست.
بیل
من فک میکردم منو دوس داری. تو فقط از جادوگران حمایت میکنی. یادته منو با چه زحمتی به دست اوردی؟ حالا می خوای از دست بدی؟

و طبق معمول پروفسور ویزلی از نوع بیل ناز بانو دلاکور را خریدند!

مطمئنا جادوگران.
شما بیا نگاه کن مادر من هر وقت که با پدرم دعواش میشه هی با ملاقه میزنه تو سرش اخرشم کار به سنت مانگو میرسه. شما فک میکنید چرا دامبلدور یا لردولدمورت یا گلرت گریندل والد یا مرلین موفق بودن؟ معلومه چون زن نداشتن تا به انها ظلم کنه. البته من مطمئنم اگه لرد زن داشت خشن تر میشد چون ظلم هایی که زنش بهش میکرد میشد عقده بعد رو سر مردم خالی میکرد.
یا همیشه تو تاریخ میگن که به ساحره ها بیش تر ظلم شده در حالی که این حرف ظلم به جادوگران است.
یا اگه شما پولدار نباشن روزی ده مرتبه زنتان غر میزند. مثلا هرمیون به من میگه: اگه گذاشته بودی من با کرام ازدواج میکردم وضعم این نبود.
حالا هرکی ندونه فک میکنه من کشته مردشم.
از این 12 خط بالا فقط یه نتیجه میشه گرفت: جادوگران بدبختن.

همان طور که در سوالات قبل گفته شد جادوگران بسیار مظلوم بودند ان ها همیشه در مقابل ساحرگان سر پایین بود دست ها به پشت و مودب حرف میزدند. ولی جادوگران همیشه اینطوری نمیمونند بزودی با هر کلمه یه تف پرتاب میشه!

انها همیشه طلب کارانه می ایستادند و به ما بی احترامی می کردند ولی در اینده انها با ترس به ما نگاه می کنند و مث بید می لرزند.

تکلیف اضافی:

یک رول بنویسید و در آن حمله ی ساحرگان به دامین سایت جادوگران و موفقیت یا عدم موفقیت آنها در تغییر آن به ساحرگان دات او آر جی را به تصویر بکشید! ( 12 نمره)

رول ممنوعه
ولی در صورت سوال گفتید به تصویر بکشید!( از سوال های جیمز بودا!)
بفرمایید

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
پرفسور شما هم خسته نباشید
استاد شما رو به روح مرلین اینور اونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور نکنید دیگه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.