هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۹:۳۵ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳

رکسان ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از پسش برمیام!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
دانگ این ترکیب تیم ما.

دروازه بان: ویکتوریا ویزلی (مجازی)
مدافع: رکسان ویزلی و بتی بریسویت
مهاجم: تدی لوپین (c)، یوآن ابر کامبی و گیدیون پریوت
جوینده: جیمز سیریوس پاتر (مجازی)

اوا! در یادم رفت!

ها؟!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
نه. احتمالا 5 روز برای هر بازی. هرچند امکانش هست که یه کم فشرده تر بشه بازی ها.

پیام زده شده در: ۷:۰۸ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:

ماندانگاس فلچر نوشته:
درود

بازی ها توی روز های 10، 18 و 26 شهریور برگزار میشه.

یعنی یه روز برای هر بازی؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۴۷ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود

بازی ها توی روز های 10، 18 و 26 شهریور برگزار میشه.

پیام زده شده در: ۰:۴۹ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
اهم اهم.. اجازه هس آق مدیر؟

میشه بی‌زحمت جدول برنامه‌ی مسابقه‌های کوییدیچ هاگ رو بذاری؟به فصل مدارس چیزی نمونده (گریه ی حضار ) و اینکه تاریخ بازیها کی باشه روی تصمیم‌گیری بعضی از اعضا برای توی تیم بودن تاثیر داره.

ممنان!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
شما مسئول اینجا هستی و وظیفه داری به سایر اعضا پاسخگو باشی و وقتت رو صرف انجمن تحت نظارتت کنی. اگه وقت نداری برای انجام وظایف و رسیدگی میتونی همونطور که از مدیریت سایت استعفا دادی از مدیریت هاگوارتز هم استعفا بدی. اما با این حال چون بهم ثابت شده که قصد صحبت منطقی و دلیل آوردن و در نتیجه قانع شدن یکی از طرفین رو نداری و هدفت چیز دیگه ایه به بحث ادامه نمیدم و فقط یه شفافسازی میکنم در مورد اون فرافکنیت در مورد دیکتاتوری و کوییدیچ!

مجلس روزانه کلی مصوبه و طرح و لایجه تصویب میکنه و قانون رو تغییر میده! آیا این اسمش دیکتاتوریه؟ پر واضحه که نه. کی تغییر قانون دیکتاتوریه؟ وقتی که عطف به ماسبق بشه، وقتی یک اتفاقی بیفته و حکمش در قانون مشخص باشه، تموم که شد و رفت یک قانون جدید وضع بشه و در اون مورد با قانون جدید برخورد بشه ... مطلقه ... توی پست های قبل هم گفتم مختاری قانون رو تغییر بده که از این به بعد تا چه وقت پست ها نمره دهی بشه و گور بابای کسی که اعتراض کنه به این امر.
فک میکنم کاملا واضح باشه وقتی من پیش از مشخص شدن تکلیف مسابقه تیمم یه درخواستی میدم و شما که ناظری میای اصلاحیه ای به قانون میزنی و اعلان عمومی میشه و کسی هم اعتراض نمیکنه و اونوقت با قانون جدید بازی ما داوری میشه، با وقتی که در قانون نوشته شده پست بعد از تدریس نمره دهی نمیشه و من میام میبینم استاد تدریسش رو کرده و از ارسال پستم منصرف میشم و بعد یه نفر دیگه میپسته و پستش نمره میگیره و مدیر بعد از این اتفاق میگه که استاد میتونه به تکالیف بعد از تدریس نمره بده، چه تفاوتی دارن ... و بله حق با شماست، جای تعجب نیست!

این که شما میگی هر وقت دلت بخواد میتونی قانون رو نادیده بگیری ینی میتونی همین الان به دلیل این که هوا گرمه صد امتیاز به گروهت اضافه کنی و اینه که اسمش میشه دیکتاتوری. بی شک اگر از ابتدا مشخص بود که هاگوارتز کلا قانونی نداره و بر اساس تصمیمات شخصی اداره خواهد شد شاید خیلی ها تلاش نمیکردن و وقتشون رو براش صرف نمیکردن.

نهایتا هم اون 4-5 امتیاز نه ما رو قهرمان میکنه نه قهرمانیو از کس دیگه ای میگیره، این وسط حق داره ناحق میشه و اعتراض من به اینه.

با این حال از اونجایی که مدیریت شما رو انتخاب نکرده و با رای اعضا بوده که به مدیریت هاگوارتز منصوب شدین من دخالتی نمیکنم در کار هاگوارتز تا این ترم به پایان برسه. شما هم مختاری هر طور که خواستی اینجارو اداره کنی و همه شاهد شیوه مدیریتت هستن. به هر حال هم این بحث ها واضحه هم مدیریت شما عیانه و همه میبینن و هر کس هم قضاوت خودش رو داره. احتمالا نتیجه اینه که من پارانویا دارم و شما وجدان!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
باید ها و نباید ها رو شخص مدیر مشخص می کنه. همون طوری که قانون رو شخص مدیر وضع می کنه. و در صورت صلاحدید ـش می تونه تغییر ـش بده یا در شرایط خاصی نادیده ـش بگیره. این فقط مخصوص هاگوارتز نیست و همه جا همینطوره. اگه خاطرتون باشه توی لیگ کوییدیچ هم همین اتفاق افتاد و قانون صریح، نادیده گرفته شد. البته باعث تعجب نداره که توی لیگ کوییدیچ مشکلی با شکستن قانون نداشتید و به هیچ وجه به نظرتون حرکت دیکتاتور گونه نبود.

در نتیجه قضیه حل نشد و از شما و تک تک کسانی که فکر می کنند حرکت من دیکتاتور گونه ـس، دعوت می کنم به اینجا مراجعه کنند.

در هر صورت این آخرین صحبت در این مورد بود و لطفاً دیگه در این مورد وقت بنده رو نگیرید.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
باید ها رو قانون تعیین میکنه نه اشخاص. قانون رو هم من براتون ننوشتم، خودتون نوشتین و در واقع خودتون دارین تعیین میکنین. مدیر داره تعیین میکنه. ولی این که مدیر هر روز با توجه به شرایط و علاقه خودش یک تصمیم بگیره و قانون رو زیر پا بذاره به هیچ وجه پذیرفته نیست. قانونی که حق داره برای آینده تغییرش بده اما برای گذشته خیر!

امیدوارم قانون صریح و منطقی که عقل سلیم بهش حکم میکنه رو بپذیرید و قضیه همینطور حل بشه و مجبور نشم بلیط بزنم !!

یک بار دیگه هم قانونی که بهش استناد میکنم رو نقل میکنم برای شفافسازی در اذهان عمومی:

نقل قول:
4- مهلت ارسال تکالیف و پاسخ سوالات تنها تا جلسه ی بعد میباشد ، در صورتی که دانش آموزی تکلیف جلسه قبل را بعد از تدریس جلسه ی جدید ارسال کند ، استاد نباید امتیازی منظور کند!

امیدوارم اقلا با تفسیر به رای بخشی از قانون سعی کنید حرکت دیکتاتور گونه تون رو توجیه کنید نه با رو هوا حرف زدن.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 23
آفلاین
واقعا برای تازه واردینه؟ چه خوب حالا کی آغاز میشه آخ ببخشید در نزدم اوه انگار فهمیدید فالگوش وایساده بودم تاق تق توق

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود

لودو بگمن

فکر می کنم آخرین پستم به اندازه کافی گویا بود و هنوز هم حرفم همونه و همون کار رو هم انجام خواهم داد.
در ضمن باید رو اینجا من مشخص می کنم نه کس دیگه. اگه هم کسی ناراضیه می تونه به مدیریت سایت بلیط بزنه و اعتراض کنه، اون ها تصمیم خواهند گرفت.
اون قانونی هم که پیشنهاد دادید تصویب نخواهد شد، به دلیل این که مدیر هاگوارتز عملاً توی این ترم جزو هیچ کدوم از گروه ها محسوب نمیشه.

جیمز سیریوس پاتر

به زودی قوانین مسابقات زده خواهد شد و همونطور که قبلاً هم اعلام شد، کوییدیچ هاگوارتز مخصوص تازه واردین ـه. احتمالاً اعضای قدیمی یا حق شرکت نخواهند داشت و یا حداکثر 1 سهمیه دارند.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.