هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اسلیترین
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
#2

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
بیوگرافی گروه اسلیترین


تالار اسلیترین خانه اصیل زادگان و نجیب زادگان و صد البته برخی جادوگران خاص و منحصر به فرد بوده است. تالار اسلیترین از نظر رده سنی اعضای جادوگران، همواره بالاترین میانگین را به خود اختصاص داده است.

اسلیترینی ها عمدتا بر خلاف سایر گروه ها اعتقاد زیادی به مشارکت در مدرسه هاگوارتز و مسابقات کوییدیچ ندارند. البته در مواردی هم اسلیترین در هاگوارتز و کوییدیچ آن درخشان عمل کرده و تنها با تعداد انگشت شماری از اصیل زادگان خود و تکیه بر "اتحاد اسلیترین" قهرمانی و افتخار را کسب کرده است. اعضای اسلیترین هیچ گاه به فعالیت بر پایه زور و خواهش و اصرار به منظور حفظ ظاهر و قدرت نمایی اعتقاد نداشته و همچنان هم ندارند و فعال نگه داشتن تالار اسلیترین را تنها بر پایه "حوصله" و "علاقه" می دانند.

اسلیترینی ها از آغاز سایت جادوگران بهترین نویسنده های دوره ای را در اختیار نداشتند، بلکه ابر نویسنده های تاریخی ایفای نقش سایت جادوگران را در اختیار داشتند که کل ایفای نقش با ایده ها و خلاقیت های آنان مسیرش را یافت و پیشرفت نمود.

شعار ندادن و تنها "عمل کردن" چیزی بوده که در سراسر سایت جادوگران از اعضای اسلیترین دیده شده است. نظم به شدت در این گروه اهمیت دارد و اعمال خودسرانه و ساختار شکنانه چندان در تالار اصیل زادگان جایی ندارد و همه به اتفاق به کنترل اوضاع بر پایه نظم اعتقاد زیادی دارند. به واسطه همین نظم برخی از مدیران سایت جادوگران، از گذشته تا امروز اسلیترینی بوده اند.

در تالار اسلیترین توسط ناظر یا بزرگان تالار هیچ سبکی از رول نویسی و مشارکت ایفای نقش به اسلیترینی ها تحمیل نمی شود. سوژه ها و مسیر داستان ها هرگز بدون پایان رها نمی شوند. به بیان برتر، همواره سعی شده حرمت سوژه ها حفظ گردد.


آشنایی با برخی از تاپیک های مطرح:

زنگ تفریح تالار اسلیترین: در این تاپیک طنز، یک اسلیترینی رولی زده و متناسب با آن سوالاتی را مطرح می کند و در پست های بعدی، سایر اعضای گروه به سوال ها جواب می دهند و در آخر یک نفر داستان را خاتمه می دهد.

حفره شرارت: حفره ای که تنها در تالار انسانهایی یافت میشه که خون شرارت در وجود آنهاست ...حفره ای که در زمان سالازار بزرگ ساخته شده و اینک جوابگوی خوی سیاهان دنیای جادوگريست !

نشست اسلیترین: یک تاپیک خلاقانه است که در آن اسلیترینی ها در حین رول نویسی به حل و بیان مشکلات تالار اسلیترین می پردازند.

ماجراهای اسنیپ و دوستان: ماجراهای طنز و بدبختی (شاید هم خوشبختی!) پروفسور اسنیپ با سایر اسلیترینی ها که در قالب رول نویسی شکل می گیرد و هر دوره یک سوژه یقه اسنیپ را می گیرد.

صندوقچه سوژه ساز: در این تاپیک اسلیترینی ها می توانند برای خلق یا پرورش یک سوژه اصلی یا سوژه فرعی پیرامون جریان رول ها یا شخصیت ها و ... برای رول های خودشان کمک بگیرند و سایر اسلیترینی ها کمک رسانی نمایند. همچنین برای گفتگو در مورد شیوه کار تاپیک ها نیز در این تاپیک کمک رسانی می شود.


اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...


تالار اسلیترین تالاری وفادار به لرد سیاه بوده و هست و بیشتر اسلیترینی ها در خدمت ارباب تاریکی ها هستند و به لرد سیاه در راستای دوباره جان گرفتن اصالت و قدرت کمک می کنند اما اسلیترینی های اندکی نیز بوده اند که سپیدی را به عنوان جبهه ی خود انتخاب کرده و برای کمک به محفل ققنوس کوشیده اند.
در اسلیترین اینجا بر خلاف اسلیترین کتاب های هری پاتر، شهرت و قدرتنمایی جایگاهی ندارد و اعضایی که واقعا به لذت بردن از تفریح و نه خودنمایی، اعتقاد دارند، بدون شک جایگاهی در تالار اصیل زادگان خواهند یافت.
اسلیترین
پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
#1

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
اسلیترینتمامی مطالب و فعالیت‌های مربوط به گروه اسلیترین که توسط ناظرین انجمن خصوصی اسلیترین در تاپیک قرار داده می‌شود را می‌توانید در این تاپیک دنبال کنید.

- برای دیدن آخرین بیوگرافی گروه اسلیترین در سایت جادوگران، به پست شماره 2 این تاپیک مراجعه کنید.

- برای دیدن بیوگرافی سال‌های پیشین گروه اسلیترین، به تاپیک معرفی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز مراجعه کنید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.