هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۵۸:۴۷
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 304
آفلاین
نام:
آیلین پرینس
گروه:
ریونکلا
پاترونوس:
عقاب طلایی
بوگارت:
مورچه ( اینو از ته دل گفتم )
جبهه:
مرگخواران
فرزند:
سوروس اسنیپ
ویژگی های ظاهری:
موهای بلند طلایی و نسبتا روغن خورده ( پسر به مادر رفته ) ، با قیافه ای دلربا و قد بلند، من شوخی کردم !
توضیحات:
اون توی لندن به دنیا اومد و در سن یازده سالگی نامه ای از هاگوارتز براش اومد. بعد از هفت سال تحصیل در هاگوارتز دو سال رو توی تیم کوییدیچ کار کرد و بعد با مشنگی ازدواج کرد و اولین بچه اش به دنیا اومد ، یعنی سوروس اسنیپ. بعد از به دنیا اومدن سوروس به مرگخواران پیوست و علاقش به جادوی سیاه و اربابش رو پرورش داد

خصوصیات ظاهری رو خیلی خیلی کم توضیح دادی و درباره اخلاق و شخصیت آیلین چیزی نگفتی. خیلی توضیحات بیشتری میشه راجع به زندگی آیلین نوشت. معرفیت واقعا کوتاهه! لطفا یه معرفی کامل تر بنویس.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط آیلین.پرینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۲۰:۳۰:۵۰
ویرایش شده توسط آیلین.پرینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۲۰:۳۶:۲۰
ویرایش شده توسط آیلین.پرینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۴:۰۲:۰۳
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۹:۱۸:۵۶

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
سلام.
لطفا گریف منو پس بدید.

نام:پروتی پاتیل

گروه:گریفیندور

چوب دستی:چوب درخت زبان گنجشک و پر ققنوس با طول بیست و پنج سانتی متر.

پاتروناس:پروانه

رتبه خون:اصیل زاده

زندگی:من در روز چهارده فوریه چند دقیقه زودتر از خواهر دوقلوم در خانواده ای اصیل زاده به دنیا آمدم.مادرم از خانواده ای کاملا اصیل زاده بود ولی مادربزرگ پدریم یک مشنگ هندی بوده که پدر بزرگم در یکی از ماموریت های وزارت خونه به هند عاشقش میشه به همین دلیل پدرم یه دورگه بود.من موها و چشم های مشکی دارم و این ارثیه ای از مادربزرگ مشنگ زاده ام است.اما اولین قدرت جادوییم در یکی از روزهای پنج سالگیم خودشو نشون داد.مادرم میخواست موهای من و پادما رو کوتاه کنه و خب کوتاه کرد اما من از این قضیه کاملا ناراضی بودم و یک ساعت بعد مادرم با موهای کاملا بلند من روبه رو شد.از اون روز فهمیدیم که من میتونم موهام رو به هر اندازه ای که دوست دارم برسونم یا حتی حالتشون رو عوض کنم.میتونم کوتاهشون کنم تا پادما موهام رو نکشه یا بلندشون کنم و وسایلی که ازم دورن رو باهاشون بیارم.بیشتر مواقع منو با موهای بلند و لخت می بینید اما بعضی مواقع به نظرم موهای فر به صورتم میان.دیگران عقیده دارن دختر قشنگیم موها و چشم های مشکی با پوستی سفید شاید برای مردم بور انگلیس چهره ای تکراری نباشه اما به نظر خودم من فقط بامزه ام و به همین خاطر بقیه فکر میکنن اعتماد به نفس ضعیفی دارم. نه سالم که بود بابام به دست مردم هند کشته شد ،به دست مشنگ ها، برای منی که عاشق پدرم بودم خیلی سخت بود این موضوع... آخرین باری که با پدرم گردش رفتیم برام یه پروانه گرفت و اون پروانه آخرین هدیه از طرف پدرم بود بعد از مرگش از مادرم خواستم زیر استخوان ترقوه ام یه پروانه خالکوبی کنه.وقتی یازده سالم شد همراه پادما به هاگوارتز رفتیم از دیدن هری پاتر که همسن من بود هیجان زده بودم ولی خب استرس گروه بندی بیشتر حواسمو پرت کرده بود.پادما به ریونکلاو رفت ولی کلاه به من گفت با اینکه مثل خواهرم هوش بی نظیری دارم اما شجاعت تو روحم بیشتره و من سهم گریفیندور شدم؛درسته از خواهرم جدا شدم اما من عاشق گریفیندور بودم پدرم هم گریفیندوری بود.سال پنجم به همراه پادما عضو الف دال شدیم و اونجا بود که فهمیدم پاتروناس من یه پروانه است.در جنگ هاگوارتز با تمام وجودم برای آرمان های پاک هری پاتر جنگیدم و بعد از اون هم عضو محفل ققنوس شدم.

دسترسیت داده شد.
خوش برگشتی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۱:۲۲:۰۴

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

استفن کورنفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۵۰ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹
از اون ور در رفت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
نام: استفن کورنفوت

گروه: ریونکلاو

چوبدستی: چوب درخت سیکامور با مغز موی تکشاخ و طول 12/2 اینچ

پاترونوس: سگ ایرلندی

چشم های استفن، درشت، گیرا، و به رنگ آبی روشن است.
استفن موهایی به رنگ مشکی با فرق راست دارد و بیشتر از کت شلوارش موهایش برایش اهمیت دارد.
استفن همیشه بانو روونا از کت شلوار می پوشیده و هیچوقت کسی اورا بدون کت شلوار ندیده! و شب ها هم کابوس این را می بینه که در تولدش مردم به او شلوار جین کادو بدهند!

استفن با وجود هوش زیاد از مغرور ترین و خودشیفته ترین اعضای ریونه و هیچ اعتقادی به کار تیمی نداره و اغلب در اینجور کار ها یک گوشه می شینه و هیچ حرفی نمی زنه.

استفن تو زمان خودش جزء خوشتیپ ترین پسرای مدرسه بوده و بعضی ها می گفتند که این پسر حتی دست سدریک رو از پشت بسته

همونطور که قبلا هم ذکر شد کت شلوار، برای استفن مهمترین چیز تو کل زندگیه. اون به شدت به کتش می رسه و از اون مراقبت بسیار زیادی می کنه.

زمان گروهبندی اون، کلاه به دلیل غرور و هوش بالای اون دو دل بود که او را در اسلیترین بیاندازد یا در ریون، او جزء کلاهبند های معروف مدرسه بود با ثبت رکورد پنج دقیقه و بیست و دو ثانیه!

او ماگل زاد بوده و تا به حال جز خودش کسی در این خوانواده جادوگر نبوده. با اینحال افراد خوانواده او جزء اشراف زادگان و ثروتمندان بریتانیا هستند

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۸:۴۸:۱۹

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

سپتیموس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۰۳ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
از عمارت مالفوی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
اینم مشخصات من

نام:سپتیموس رین مالفوی.(معمولا درینا صداش می کنن )

گروه:اسلیترین.

نژاد:اصیل زاده

متولد:1 ژانویه 1983.

پاترونس:اسب.

شغل:دانش آموز هاگوارتز.

جارو:نیمبوس 3000.

چوبدستی:رنگ سفید با رگه های قهوه ای روشن-چوب درخت اشک عشق-موی تک شاخ-27 سانت-بسیار انعطاف پذیر.

حیوان خانگی:خرگوش سفید.

محل زندگی:لندن-انگلستان.

ظاهر:موهایی لخت به رنگ قهوه ای روشن که اکثر اوقات بالا روی سرش بسته شده و زمانی که باز است تا پایین شانه هایش امتداد دارد-پوستی سفید-چشمانی جذاب به رنگ عسلی و گاهی اوقات سبز زمردی-مژه هایی بلند-بینی ای قلمی و متناسب با لب های کشیده و زیباش-اورا اغلب با پیرهن سفید یا مشکی و دامن نسبتا کوتاهی با رنگی در تضاد آن می بینیم و همیشه بوت های بلند مشکی می پوشد وهمواره ظاهری فوق العاده آراسته دارد-قدی بلند و بدنی خوش فرم دارد-موهایش را از مادرش و چشمانش را از پدرش به ارث بردا است و می توان گفت ترکیب جالبی از این دو ساخته است-در کل همه دخترها و پسرها را به خود جذب می کند. عکس من

اخلاق:مهربان ولی در جای خودش جدی-وقتی عصبانی هست آدم هم می تونه بکشه و چهره اش ترسناک میشه و هیچ کس جرعت نزدیک شدن به او را ندارد-ظاهری خونسرد داره و احساساتش رو به این زودیا بروز نمیده-هیچ گاه خنده های بلند از او نمی بینید و به یک لبخند اکتفا می کنه-بسیار جاه طلبه و یک کاری رو که شروع کنه تا آخرش میره-بسیار مسممه و همینطور وحشتناک لجوج-به هیچ وجه رابطه خوبی با پسرها ندارد(بجر برادرش که پیش او مانند بچه ها رفتار می کند )-و یکی از ویژگی های بارزش شجاعتش هست (البته اگر ترس از حشراتش رو فاکتور بگیری )

علایق:هرچه زودتر بتواند به لرد سیاه ملحق شود و به او خدمت کند-کارهای خطرناک و ریسک دارو ماجراجویی -شکستن قوانین و انجام کارهایی که نباید بکنه-معجون سازی-عاشق بوت های بلند مشکی-24 ساعته آدامس می جوه و گاهی اوقات اون رو به موها و لباس های بچه های دیگه یا حتی سر چوب هاشون می چسبونه (تلفات تاحالا زیاد داده برای این کارش )-عاشق بافتن مو و از هر فرصتی برای این کار استفاده می کند-عاشق نقاشی و توی کتاب هاش جز طراحی های مختلف چیزی پیدا نمیشه -به طور عجیبی عاشق رقصه(مخصوصا باله) و بعضی اوقات در حین راه رفتن در سالن ها هم این حرکات رو انجام میده .

خانواده:در خانواده مالفوی ها به دنیا آمده اسم مادرش(که روی اسم خودش هم هست)رین و اسم پدرش اسپیریت مالفوی است. اسم برادرش که خیلی اورا دوست دارد و چهار سال از او بزرگتر است درایسن است. همه خانواده او به خصوص پسر عموی پدرش لوسیوس مالفوی عضو گروه مرگخواران هستند و اوهم می خواهد هرچه سریعتر به آنها بپیوندد.

توضیحات بیشتر:او از کودکی می توانست به زبان مار ها سخن بگوید و علامت مرگخوار از همون اول روی دستش حک شده بوده(هیچ کس نمی داند چرا و چجوری حتی خودش ). به همین خاطر برادر او از مدت ها پیش شروع به آموزش جادوی سیاه به او کرده است.

پاراگراف آخرت خلاف قوانین ایفای نقش بود. برای همین توی معرفیت قرار نمیدمش.
لطفا از این به بعد پستی رو که ناظر یا مدیر ویرایش می کنه، تغییر نده و اگر لازم بود پست جدید بزن.

تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۴:۲۳:۰۹
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۴:۲۹:۱۶
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۴:۲۹:۵۳
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۵:۴۹:۴۰
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۶:۰۵:۴۵
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۶:۰۶:۴۷
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰:۴۴:۴۰
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱:۱۰:۰۰
ویرایش شده توسط DrinaMalfoy. در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱:۱۰:۲۷
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۸:۴۱:۱۷

?AFTER ALL THIS TIME

ALWAYS

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۵۸:۴۷
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 304
آفلاین
نام:

آیلین پرینس

گروه:

only raven

چوبدستی:

چوب افرا و مغز پر ققنوس

لقب:

مرگخوار بال دار

پاترونوس:

شاهین

جبهه:

مرگخوار

کوییدیچ:

کاپیتان و مهاجم

و‌یژگی های ظاهری:

لاغر ، قد بلند ، مو های طلایی و چشم های آبی

اخلاق:

معمولا آرومه و به کسی کاری نداره ولی اگر اونو عصبانی یافتید فاصله تونو حفظ کنید ( حد اقل ۳۰ متر )عاشق مزه پیکسی هاست و معمولا لینی رو دنبال می کنه.

توانایی ها:

اون یه جانور نمای خیلی قویه و جانور نماییش هم عقاب طلاییه. معمولا به شکل عقاب دیده می شه و کم به شکل انسانیش در می آد.

علاقه مندی ها:

اربااااااااااااااااااااااااااااااااب، پیکسی خوری.

محل زندگی:

روی دستای ارباب.

توضیحات:

اون توی لندن به دنیا اومد و در سن یازده سالگی نامه ای از هاگوارتز براش اومد. بعد از هفت سال تحصیل در هاگوارتز دو سال رو توی گرینگوتز کار کرد و بعد با مشنگ مهربانی ازدواج کرد و اولین بچه اش به دنیا اومد ، یعنی سوروس اسنیپ. بعد از به دنیا اومدن سوروس به مرگخواران پیوست و روزگار خوشی را در کنار اربابش گذراند

می‌دونی اصلا قشنگ نیست که معرفی شخصیت کس دیگه‌ای رو کپی کنی؟
امیدوار بودم توی ویرایشی که انجام دادی سعی کنی بخشای کپی شده رو با خلاقیت خودت جایگزین کنی، که نکردی.

لطفا یه معرفی شخصیت دیگه بنویس و این‌بار از رو من(یا یکی دیگه) کپی نکن. خودت خلاقیت به خرج بده!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط باران در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۰:۵۶:۳۳
دلیل ویرایش: غلط املایی
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۲:۰۹:۰۵

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

بدون نام
نام: الا ویلکینس

گروه: اسلیترین

چوبدستی: چوب درخت حبابی دریاچه و مغز موی پری دریایی

ویژگیهای ظاهری: موهای بلند قهوه ای داره و چشماش هم رنگیه. لباسای سبز می پوشه و لاغر هست.

ویژگیهای اخلاقی: خیلی جاه طلبه و دن6بال پیشرفته؛ اما خوش اخلاقه و بعضی وقتا مهربون. با این حال، به جادوی سیاه علاقه ی زیادی داره. حبابا رو خیلی دوست داره و همیشه داره با حباب ها صحبت می کنه!

پاتروناس: اسب تک شاخ

بوگارت: ترکیدن حباب ها

توضیح: الا در عمارتی زیبا در لندن به دنیا آمد.
الا به حباب ها علاقه ی زیادی داشت که این علاقه در اسباب بازی کودکی اش قابل مشاهده بود. بله؛ حباب ساز!

مدتی گذشت و الا به مدرسه ی هاگوارتز رفت. هنگامی که کلاه گروهبندی او را گروهبندی کرد، ویژگیهای یک اسلیترینی را درونش دید و اونو توی اسلیترین گروهبندی کرد.
الا در معجون سازی پیشتاز بود و دلیل این علاقه و پیشتاز بودن هم احتمالا به خاطر حبابا بود؛ با این حساب، تعجبی نداشت که الا معجون حبابی را اختراع کرد؛ معجونی که مقدار زیادی حباب و کف ایجاد می کرد و یک قطره از آن برای تمیز کاری کافی بود.

پس از فارغ التحصيل شدن از هاگوارتز، یک فروشگاه معجون سازی افتتاح کرد و با تعدادی حباب، مشغول اداره ی اونجا شد.
الا هنوز هم حباب ساز کودکی اش رو داره و با این حباب ساز، همه جا را به حباباش آراسته می کنه.

پ.ن: ببخشید. قول می دم دفعه ی آخرم باشه.

جایگزین شد.
اشکالی نداره! هر موقع بخوای میتونی معرفی جدید بفرستی.

ویرایش شده توسط الا ویلکینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۵:۲۴
ویرایش شده توسط الا ویلکینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۶:۵۳
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۲۰:۲۵:۰۳

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

رزالین اورست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۷ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
از کنار من زنده رد نمیشی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام.
اینکه معرفی شخصیت من تأیید نمیشه یعنی باید دوباره بنویسم؟

بررسی مراحل ورود به ایفا ممکنه تا چند ساعت طول بکشه. این به معنی تایید نشدن کسی نیست. معرفی چه تایید بشه و چه نشه، پاسخ داده میشه.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۲۰:۲۳:۰۵

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

جیمز پاتسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱ یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
استفن گولد
(مذکر_کاپیتان تیم کوییدیچ گریفیندو
در دوره زمانی نا معلوم )

پست شما در کارگاه داستان نویسی هنوز تایید نشده. بعد از تایید شدن و گروهبندی، می تونید معرفی شخصیت کنید.
علاوه بر این، معرفی شخصیت باید خیلی طولانی تر و شامل ویژگی های ظاهری و اخلاقی شخصیت و داستان یا توضیحی از زندگیش باشه. شما فقط اسم شخصیت رو نوشتید!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۲۰:۲۱:۰۶

اسلحه نیازی نیست
بد نگاه کنم تو چشات صد نفر میان تو گاردت

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

رزالین اورست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۷ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
از کنار من زنده رد نمیشی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام

نام: رزالین اورست

چوب دستی: چوب دستی ندارم که! یکی داشتم از وزارت اومدن شکستنش!

ویژگی های ظاهری: رزالین دختر نسبتا کوتاه قامتیه که با چهره ای بچگونه و کیوت و تو دلبرو مهر و محبت همه رو به خودش جلب میکنه، البته بیشتر مورد علاقه ی جادوگر هاست.

معرفی: رزالین، دختری فراری از آسایشگاه روانی هاست، علاقه ی خیلی زیادی به انگشت ها داره، مخصوصا انگشت نی نی ها، همینطور از علاقه های دیگه اش چشم ها و گوش هاست و بعضی وقت ها هم به دماغ علاقه داره.
البته رزالین بیشترِ علاقه اش به بریدن و قطع کردن اعضای بدنه و بعد از یه روز دیگه ازشون دلزده میشه.
رزالین از همون روزی که چشم هاش و باز کرده بود توی اسایشگاه روانی ها بوده،
وقتی که نامه ی هاگ به دست اسایشگاه میرسه، مدیریت اسایشگاه با خوشحالی از اینکه دیگه کف زمین های اسایشگا خون و لاشه ی پرنده نمیبینه به سرعت رزالین رو به هاگوارتز فرستادن!
البته بعد از اینکه رزالین علاقه ی وافری به طلسم های ممنوعه ای که کارشون از هم دریدن بدن ادم ها بود پیدا کرد از هاگوارتز اخراج شد و چوب دستیش رو هم از دست داد.
حالا رزالین جادواموز سابق هاگوارتز، با استفاده از سابقه ی درخشان و ظاهر فریبنده اش روی پروژه های قتل ماگل ها کار میکنه، البته اگه پا بده جادوگر هم میکشه!

علاقه مندی ها: خون، خونریزی، انگشت، چشم، دست و پا، دل و روده، ادم کشی، شکنجه، بازی با روح و روان عاشق پیشه ی قربانی ها و خلاصه هر انچه که بوی خون دهد!

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط O.O در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۲۳:۳۹:۵۱
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۰:۱۵:۵۹

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

کوین آبلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹
از کجا؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
نام: کوین آبلی

چوبدستی: چوب درخت بید کتک زن و مغز معجون فراموشی

نژاد: ماگل زاده

پاترونوس: مغز

جبهه: محفل ققنوس

ویژگیهای ظاهری: موهای سیاه زیبایی داره و رنگ چشماش هم مشکیه. قدش بلنده و همیشه هم یه هودی سیاه تنشه. لاغره و در کل ظاهر شیکی داره.

ویژگیهای اخلاقی: خونسرده و خیلی عصبانی نمی شه؛ اما جدی نیست و برعکس، خیلی هم شوخ طبعه. همیشه یه چیزی رو یادش می ره و برای همین فراموش کاریاش، به چه دردسرا که نیفتاده!

علایق: معجون سازی، شوخی، آهنگ، هودی های سیاه

زندگینامه: کوین، پسری کاملا گیج و فراموشکار بود که وقتی به هاگوارتز رفت، کلاه گروهبندی هنگام گروهبندیش گیج شد و گروهش هرگز مشخص نشد؛ برای همین توی دفتر یکی از معلمای هاگوارتز سکونت کرد.

نمرات معجون سازی کوین، خیلی عالی بودند و چیزی نگذشت که در سن 18 سالگی، معجون فراموشی را اختراع کرد و وزارتخونه رو از شر زخم افکار مغز های داخل محفظه شیشه ای خلاص کرد.
برای این اختراع خلاقانه، یک مدال درجه 3 مرلین از وزارتخونه دریافت کرد؛ البته الان اون مدال رو گم کرده و نمی دونه کجاست.
اکنون هم در سن 24 سالگی، در خانه شماره 12 گریمولد زندگی می کنه و با فراموشکاریاش، حسابی محفلیا رو به دردسر میندازه!
امانتدار خوبی هم نیست. پس اگه تصمیم دارین یکی از وسایلتون رو بهش بدین، از این تصمیمتون صرف نظر کنین.

پ.ن: سلام.
گفتید که فعلا نمی شه با شناسه ارنی مک میلان فعالیت کنی.
می شه تا سال بعد با این شناسه به صورت بی گروه ایفای نقش کنم؟
آخه بی گروه راحت ترم. خود این شخصیت هم بی گروه بوده.
معرفی شخصیت بالایی هم جایگزین شه لطفا!

با تشکر.

انجام شد.

ویرایش شده توسط کوین آبلی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۱:۲۵:۰۵
ویرایش شده توسط کوین آبلی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۱:۲۸:۱۸
ویرایش شده توسط کوین آبلی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۱:۳۴:۳۹
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۶:۰۹:۵۷

شناسه قبلی: ارنی مک میلانتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.