هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

شصت و نهمین دوره‌ی ترین‌های سایت جادوگران برای انتخاب بهترین‌های فصل بهار 1403، از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت. از اعضای محترم سایت جادوگران تقاضا می‌شود تا با شرکت در عناوین زیر ما را در انتخاب هرچه بهتر اعضای شایسته‌ی این فصل یاری کنند.

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۴

فیلیدا اسپور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از مگه خودت خواهر و مادر نداری ( ...) !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نقل قول:

هاگريد : h_owshani@yahoo.com نوشته:
كي پسورد من رو عوض كرده ؟ من هاگريد هستم نمي تونم لوگين كنم ! ايميلم رو وارد كردم تا برام پسورد رو بفرسته ! پسورد من عوض شده ولي من با اين پسورد هم نمي تونم لوگين كنم ! الان هم خيلي عصباني هستم ! من فقط بفهمم كي بوده كه پسورد من رو عوض كرده ! خودم شاهرگش رو ميجوم ! البته با اجازه از مملي!

پس برای اینه که جواب پی ام منو ندادی ؟ و همین طور در تاپیک گفتگو با ناظر فروم هری پاتر بزبان فارسی !!
به هر حال من مسئله ای رو می خواستم با مسئولین سایت در میون بزارم :
و اون بروز نشدن لیست
شخصیت های گرفته شده و گرفته نشده است . کسی که عضو میشه باید بدونه که شخصیت ها یی واقعا گرفته شدن !تا بعدا دچار مشکل نشه .
الان بعد از پذیرفتن نقش فیلیدا اسم من هنوز در لیست مونده بود که خوشبختانه با اطلاع دادن به مسئولین سایت رفع شد. اما هنوز اسامی دیگه ای هم هستن : مثلا :هلگا هافلپاق . املاین ونس در گرفته نشده ها و لاوندر براون هم در گرفته شده ها ! که جاشون دقیقا باید برعکس بشه .
نمی دونم شاید هم دلیل خاصی داره که این شخصیت ها هنوز حذف نشدن .
واقعا نمی دونم .

قابل توجه علاقمندان ریاضی لطفا برای رفتن به باشگاه ریاضی اینجا رو کلیک کنید
http:// mathclub.schoolnet.ir

هاگريد : h_owshani@yahoo.com
كي پسورد من رو عوض كرده ؟ من هاگريد هستم نمي تونم لوگين كنم ! ايميلم رو وارد كردم تا برام پسورد رو بفرسته ! پسورد من عوض شده ولي من با اين پسورد هم نمي تونم لوگين كنم ! الان هم خيلي عصباني هستم ! من فقط بفهمم كي بوده كه پسورد من رو عوض كرده ! خودم شاهرگش رو ميجوم ! البته با اجازه از مملي!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

مانیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
از Azeroth
گروه:
کاربران عضو
پیام: 210
آفلاین
یه سوال مهم
چرا 300 تا از پست های من پاک شده؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
شاهزاده دورگه عزيز، فايلي از طرف شما هنوز ثبت نشده...
اگه مي‌خوايد فايلي رو ارسال كنيد مراحل ارسال رو تا آخر طي كنيد. و از ارسال فايلتون روي هاست جادوگران مطمئن بشيد.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
می تونم بپرسم اسپانسر برایه چی؟
حتما همون کالا و اینا و خدماتی که در قسمت درباره ی سایت جادوگران آمد درسته؟
منم برام سوال بود پس اسپانسر ندارید
می تونم بگم که اگه اسپانسر گیر بیارید حتما از خدماتتون استقبال می شه!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
من یک چند تا پیشنهاد دیگه هم داشتم

1. همۀ اعضای سایت از هر جای دنیا که هستند بلند شن خونه هاشونو بیارن اهواز!
2. بعضی ایبک های که توی سایت هستند درونشون سانسورهای مشاهده می شه من حاضرم تا پایان تیر ماه ترجمۀ بدون سانسور کتابهای 4و 5 رو توی سایت بذارم در ضمن چرا من برای سایت این همه فایل می فرستم توی قسمت دریافت فایل نمی زاریدشون

فعلا همینا

دست بزنید برام

در ضمن من خودم براتون اسپانسر گیر میارم فقط شما لطف کنید تعداد دقیق مراجعه روزانه به سایت رو برای من از طریق پیام شخصی بفرستید.

Head of Detection and Confiscation of Counterfeit Pants Office
Emperor's Spokesman

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
در جواب شاهزادۀ دورگه (White Guy) باید بگم

1. فکر میکنم هری عزیز به اندازه کافی در این باره توضیح دادند. واقعا اگه شما می خواید فعالیت کنید چی کار به اون اعضای غیر فعال دارید؟ شما کار خودتون رو بکنید! اونا هم کار خودشون رو می کنن...ببینم نکنه خیال می کنید که همه اعضا فقط برای انجمن های سایت می یان اینجا؟ خیلیا هستن که به خاطر گالری و اخبار و مقاله و فرستادن مطلب و نظر عضو می شن. جادوگران که فقط در انجمن ها خلاصه نمی شه!

2. به نظر من این وظیفه ناظران نیست که بندازن دنبال اعضا و غلط هاشون رو دم به دیقه درست کنن. اون کسی که نمایشنامه رو می نویسه باید فرهنگ داشته باشه که این کار ها رو قبل از فرستادن نمایشنامه بکنه. متاسفانه مشکل ما اینه که قبل از فرستادن یک پیام روش فکر نمی کنیم و هر چی تو ذهنمون اومد همونجوری می نویسیم و می فرستیم. بنابراین باید روی این کار بشه و بچه ها باید فرهنگ و سوادشون! رو ببرن بالا.

3.ما دنبال اسپانسر هستیم. والا مسئولین سایت 24 ساعته بیکار نیستن که بخوان به طور تمام وقت دنبال این کارا باشن. اونا هم مثل شما کار و زندگی دارن بنابراین خواهشا وقتی پیشنهادی میدید به همه جوانب فکر کنید.

4.مطمئنا تاپیکی که تکراری نباشه و هدف خاصی رو دنبال می کنه حذف نمی شه. ناظران فقط تاپیک های بی مورد و غیر ضروری رو پاک می کنن.

5.همانطور که قبلا گفتیم سیستم رنکینگ جدید رو وقتی که نسخه جدید فروم اومد راه اندازی می کنیم. فعلا با این نسخه نمی شه سیستم رنکینگ رو اونطوری که ما می خوایم فعال کنیم.

6.مدیر گالری بیشتر از هر کسی از عکس ها اطلاع داره بنابراین ایشون بهتر می دونن کدوم عکسی رو تایید و کدوم رو حذف کنن.

7.اون مسئله به ظرفیت اشخاص و جنبه شوخی اونا ربط داره. این مسئله باید در تاپیک نحوه برخورد مطرح بشه نه اینجا. این قضیه به مدیران ربطی نداره.

8.روی این قضیه قبلا بحث شده. نمی دونم نتیجه بحث چی بوده. از اونایی که می دونن بپرس

--------
ویرایش
--------
جناب ببر پیر
مسئول قسمت دریافت فایل، آبرفورث عزیز هستن. ایشون باید به این مشکل رسیدگی کنن.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام لیلا
پیام زده شده در: ۹:۲۸ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
این پیام رو لیلا به من گفت که در سایت بذارم برای کسانی که اونو نمی‌شناسن. فکر کنم دیگه تقریباً همه لیلا رو می‌شناسید. همون دختر 11 ساله‌ای که نویسنده‌ی داستان سفر در تابلوئه. لیلا داره امشب می‌ره به انگلیس. برای معالجه. آخه اون به بیماری سرطان خون مبتلاست. از همتون خواست که براش دعا کنید. اون امشب داره می‌ره انگلیس برای پیوند مغز استخوان. ازم خواست که هیچ‌وقت فراموشش نکنیم. پس منم حالا می‌گم، بیاید همگی به لیلا بگید که هیچ‌وقت فراموشش نمی‌کنید. (اشکم در اومد !)

با تشکر فراوان از همگی
جیمز پاتر

پیام زده شده در: ۹:۰۴ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ببینید تعداد اعضای فعال یه سایت همیشه کمتر از 5 درصد تعداد کل اعضا هست. شما یه سایت مثال بیارید که بالای هزار عضو داشته باشه بر خلاف این باشه من میتونم حداقل 10 سایت که بالای هزار عضو دارن مثال بیارم که درصد اعضای فعالش حتی کمتر از اینجاس. هرچیم تعداد اعضا بالاتر باشه این درصد کمتره
نمیدومن که روی این تعداد اعضا چه حساسیت عجیبی وجود داره چه اهمیتی داره تعداد اعضا چند نفر باشه یا اون 950 نفر دیگه پاک بشن تا در اون صورت 50 نفر بتونن نفس راحتی بکشن من متوجه نمیشم ضرر وجود اون 950 نفر چیه
اون اختلاف بین شماره ها به خاطر تعداد ثبت نام های ناموفق هست که در این سایت تعدادش خیلی بالاس یعنی به طور متوسط از هر 7-8 ثبت نام یکیش واقعیه و ثبت میشه و بقیه پاک میشن

به اونایی که خبر ارسال میکنن به خصوص harry110 : اولا خبر هایی که زیاد مهم نیستن نفرستید ثانیا معمولا خبر های فیلم ها رو به ندرت در سایت تایید میکنیم ثالثا خبر های مربوط به تولد بازیگران فیلم رو در سایت تایید نمیکنیم لطفا ارسال نکنید

به ایلیدان: لطفا اگه میتونی برای پست زدن حتما لاگین کن یه لاگین زیاد وقتی نمیگیره

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۶:۴۷ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
من واقعاً از خانم چانگ ممنونم بابت تحقیقات ارزشمندشون که باعث شدن من برای حرفام مدرک هم داشته باشم!
من بار ها گفتم که قوانین سایت در مورد کاربران باید کمی سخت‌گیرانه‌تر و به قول ابرفورث استکباری‌تر باشه . بعضی از اعضا فقط توی سایت عضو هستن همون‌طور که چو چانگ هم گفتن، فقط عضو هستن،‌بدون کوچکترین فعالیتی در سایت. خوب این چه معنی داره؟
هر روز که من وارد سایت می‌شم می‌بینم که بیش از ده نفر عصو سایت شده‌ن. یعنی به طور میانگین روزانه 8 نفر در عضو جدید در سایت داریم. ولی من در این چهار یا پنج روز اخیر، از بین این اعضای تازه‌وارد فقط یه نفرو دیدم که فعال بود (یعنی زیادی فعال!) و اون خانم فییلدا اسپور بودن که با عطش عجیبی تمام فروم‌ها و تاپیک ها رو درو می‌کرده‌ن و جلو می‌رفتن!! من واقعاً به ایشون تبریک می‌گم (البته ببخشید، یه وقت فکر نکنید که دارم مسخره می‌کنم‌ها!! بابا جدی می‌گم، آخه بعضیا با کوچکترین حرفی فکر می‌کنن می‌خوای بهشون توهین کنی!).
خوب،‌از بین ازن همه تازه وارد فقط یه نفر فعال!!
در حالی که من مطمئنم تعداد اعضا از 500 نفر بیشتره. طبق تحقیقاتی که من کرده‌م، فاصله‌ی شماره‌ی شناسه‌ی دو عضو پشت سر هم بیش از هفت تا نیست. یعنی مثلاً اگه شماره‌ی یکی 10، بعدیش بیشتر از 17 نیست. البته اگه اشتباه می‌کنم بگید چون من از سیستم شماره‌دهی سایت اطلاعی ندارم. ولی خوب اگه درست باشه، 5350/7=764. یعنی در سایت حداقل 770 عضو باید باشه. در حالی که اختلاف بیش شماره‌ی بعضی‌ها دوتاست. بنابراین بیش از این مقدار هم باید عضو سایت باشن. خوب حالا از این همه نفر، باید فقط 50 نفرشون فعال باشن؟
بنابراین به نظر من باید افرادی رو که فقط عضو می‌شن، و تا مدتها هیچ فعالیتی در سایت انجام نمی‌دن، اول یه اخطاریه دریافت کنن و بعدش از سایت اخراج بشن.
دوماً کسانی رو که به هر نحوی از قوانین سایت تخلف می‌کنن، مثلاً همین dj james potter که توی تاپیک "اتاقی که درش همیشه قفله" حرفای بی‌ربطی زده‌بود، از سایت اخراج کنید. یا شناسه‌شون رو قفل کنید.
اینا نظرات من بود و ضمنا با نظرات شاهزاده هم موافقم و فقط خواستم بهشون چیزی اضافه کنم.

ویرایش شده توسط James Potter در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۳۰ ۷:۵۰:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.