هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
1_(stracklosis) استراكلوسيس . اين ورد افسون به وجود اوردن لباس هاي شيك است
طرز استفاده : ابتدا چشمان را بسته و به طرح و رنگ و كلا شكل ظاهري لباس مورد نظر فكر مي كنيم بهد اهسته اين ورد رو بيان مي كنيم در حالي كه چوب دستي خود را مثل حرف s تكان مي دهيم
زمان : اگر درست اجرا شود 10 ثانيه طول مي كشد
رنگ: ابي اسماني مايل به نقره اي
عواقب: اگر درست اجرا نشود باعث مي شود تا يك هفته لباس شخص اجرا كننده پاره پوره و كثيف و كهنه شود
2-خلاصه: اين درس در مورد 2ورد فوتوسکو(غيب كردن)كه رنگ بنفش مايل به قهوه اي دارد وحركت چوب دستي به صورت z با دست چپ و دوروسودا(توليد غذا)كه حركت چوب دستي مانند L كه در 7ثانيه طول ميكشد بود كه با انجام تمرين فراوان قابل اجرا مي باشد و درست اجرا نكردن ان عواقبي بدي از جمله از دست دادن بينايي در 1هفته(فوتوسکو) و از بين رفتن غذا مورد نظر (دوروسودا) مي شود
3-و چون با استفاده از جادو است ممكن است بيش از حد چربي يا موادي كه عامل به وجود امدن جوش مي شود داشته باشد( وهميشه زيادي هر چيز مشكلاتي را به وجود مي اورد )
4-Avada Kedavra)) اواداکور اين طلسم از طلسم هاي نا بخشنودي مي باشد كه استفاده از ان ممنوع است و هيچ ضد طلسمي براي خنثي كردن ندارد اين طلسم معمولا توسط مرگ خوارها استفاده مي شود و موجب مرگ خيلي سريع فرد مي شود نور ان سبز است و مرگ با ان مثل مرگ طبيعي است زيرا اسيبي به اعضاي بدن نمي رساند اولين بار توسط فردي به نام اوادا كشف شد كه اين فرد در حال اواز خواندن بوده و اسمه خود را مرتب تكرار مي كرده كه كلمه اواداکور از دهانش بيرون مي ايد و ناگهان نور سبزي از انتهاي چوب دستي او بيرون مي ايد و خرگوشي كه در مقابل او بوده با دهاني باز روي زمين مي افتد اوادا اين طلسم را دوباره اجرا مي كند و متوجه مي شود كه او يك طلسم خيلي مهم را به وجود اورده

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
تكليف شماره 1:

ورد"مرسموردر"(Morsmordre):اين ورد افسون پديدآوري علامت شوم است كه معمولا مورد استفاده مرگخواران قرار مي گيرد!
طرز استفاده:ابتدا ذهن خود را روي آخرين عمل بد و كار نابجايي كه انجام داده ايم معكوس مي كنيم(مرگخواران معمولا روي آخرين قتل خود تمركز مي كنند!)و سپس چوبدستس خود را به صورت شكل(Q) تكان مي دهيم و ورد را بر زبان مياوريم.
زمان:حدود 5 ثانيه.
رنگ:مشكي پر كلاغي.
اگر درست اجرا نشود باعث ميشود كه فرد انجام دهنده انگشت شصت پاي راستش را از دست بدهد.اگر براي بار دوم درست اجرا نشود يك انگشت ديگر و همين طور ادامه دارد تا تمام اعضاي بدن فرد تيكه تيكه شود!

تكليف شماره 2:
ورد "فوتوسكو"ورد غيب كردن است و رنگ آن بنفش مايل به قهوه اي ميباشد.با دست چپ و حركت لبخواني انجام ميشود و در صورت اشتباه بودن باعث نابيتايي كوتاه مدت ميشود!10 ثانيه تا اجرا طول ميكشد!
ورد "دوروسودا"ورد پديدآوري غذا است كه چوبدستس را به صورت(L) بر روي غذاي جلويمان تكون داده و ورد را ميگوييم!7 ثانيه تا اجرا طول ميكشد و اگر نادرست اجرا شود باعث از بين رفتن غذاي خودمان نيز ميشود!حدود 2 ساعت اثر داشته و در صورت استفادع زياد باعث پديدآوري جوش ميشود!

تكليف شماره 3: به دليل اينكه ممكن است مولكولهاي پديدآورنده افسون شيمياي باشند!يا اينكه به دليل عدم وجود آشپز در مخلفات غذا زياده روي شده باشد!

مقاله در مورد ورد "آواداكداورا":
اين طلسم جز سه افسون نابخشودني و استفاده آن ممنوع است زيرا اين ورد در حال حاظر مرگبارترين طلسم موجود به حساب مي رود كه تنها پسري به اسم"هري پاتر"توانسته است از آن جان سالم به دست ببرد.اين طلسم هيچ گونه اثري در بدن قرباني خود به جا نميگذارد و رنگ آن "سبز"است.اين طلسم در سال 1880 اختراع شده است!

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۵ ۱۶:۰۸:۴۲

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۰:۱۷ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
تکليف :1 نوع ورد با توضيحات (مثل خودم)
2-خلاصه درس من در 3 سطر
3-بگوييد چرا ورد توليد غذا باعث زدن جوش ميشود
مقاله:يک مقاله 5 سطري درباره طلسم اواداکور

Accio:
«افسون فراخواني»
:معنا
فراخواندن
موجب پرواز شيئي بسوي افسونگر، حتي روي يك فاصله كامل ميشود. بنظر مي آيد كه افسونگر بايد حداقل مكان كلي شيئ فراخوانده را بداند
.
روش کار:ابتدا تمام فكر خود را معطوف به جسمي كه مورد نظر براي فراخواني است ميكنيم..سپس با اعتماد به نفس كامل و با ايجاد حس واقعي خواستن افسون را به كار ميبريم يعني چوب جادويي را به صورت دايره وار و مطابق با جهت عقربه هاي ساعت دوبار با سرعت ميچرخانيم و به طرف راست خودمان متمايل ميكنيم
زمان:زمان خواندن اين افسون و اجرا شدن آن بستگي به فاصله ي شما از جسم دارد ولي با توجه به سرشماري به دست آمده حدود 15 ثانيه طول ميكشد

رنگ:اين افسون بي رنگ است ولي ممكن است در شرايط خاصي مانند وقتي كه فرد در زير آب است رنگي از خود نشان دهد كه آب بسيار كم رنگ است

عواقب:اگر اين افسون درست انجام نشود موجب به بار آمدن حادثه اي ميشود مانند:بر خورد محكم جسم مورد نظر يا جسمي ديگر در اطراف آن و در نهايت ممكن است موجب كله پا شدن ساحر يا ساحره نيز شود
توصيه ميشود هنگام ياد گيري ابتدا از وسايل كوچك و نرمي ماند بالشت استاده كنيد

2:

درس امروز شما در رابطه با 2 افسون فوتوسکو و دوروسودا بود خاصيت اين 2 افسون به ترتيب غيب كردن و توليد غذا است كه هر دو اگر درست اجرا نشوند عواقب خطرناكي را به دنبال دارند افسون غيب كردنبسيار مشكل است و يادگيري ان تلاش زيادي را ميطلبد و اما در افسون توليد غذا به حس گرسنگي فرد تا سر حد مرگ نياز دارد تا غذاي دلخواه را ظاهر كند توصيه ميشود براي هر دو نكات ايمني را رعايت كنيد

3:
به نظر من ورد توليد غذا به دليل اين كه غذاي چربي رو به وجود مياره و گاهي هم ممكنه غذاهايي كه ايجاد ميشه زيادي مغزي باشه و طبيعت گرم داشته باشه كه هر دو اينها مصرف زيادشون باعث به وجود اومدن جوش در سطح بدن است

4:

افسون
Avada Kedavra
«نفرين قتل»
تلفظ
uh-VAH-duh kuh-DAH-vruh
معنا
به زبان آرامي: بگذار آن چيز نابود شود "adhadda kedhabhra"
نكته: آبراكادابرا (Abracadabra) يك افسون كابالايي در اسطوره شناسي جهود ميباشد كه بايد قدرتهاي شفابخش بياورد. به نتيجه رسيده شده كه يكي از منابع آن از آواداكداوراي آرامي، و ديگري الفباي فنيقي ميباشد. (a-bra-ca-dabra)
كاربرد
مسبب مرگي فوري با نوري سبز ميشود يکي از طلسم هاي نابخشيدني، گفته مي شود قابل جلوگيري نيست و ضد طلسم نيز ندارد.
و تنها فردي كه توانست از اين نفرين جان سالم به در برد هري پاتر بود كه دليل آن هنوز ناشناخته است
مرگ خواران ولدمورت براي از بين بردن دشمنان خود از اين افسون زياد استفاده ميكند در حقيقت براي آن ها حكم تفريح را دارد

ارادتمند شما
مري پاتر

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

بدون نام
من فقط میخواهم کمی در مورد خودم برایه شما حرف بزنم و بعد به درسمون برسیم
اولا قوانین سر کلاس من
1-شما فقط در مورد درس میتوانید پنجشنبه و جمعه و شنبه و یکشنبه سوال کنیید و غیر از این چند روز به سوالات شما پاسخ داده نمیشود
2-سر کلاس من بحثه نا مربوط به درس نمیکنیید
3-مهلت پاسخ دادن به تکالیف شب جمعه است
.....................................
این درس جوریه که معمولا اعضا باید از قوه تخیل خودشون جواب بدن و کم پیدا میشه بتوان جواب سوال را از نت پیدا کرد پس لطفا چرت و پرت ننویسید که به شدت نمره کم میکنم

هر 6 جلسه یک بار امتحان میگیرم

....................................
لطفا کسانی که با هم دوست هستند یا نمیدونم با هم اشنا هستند یا هر چیزه دیگه گروه های 5 تایی درست کنیید و اسامی با اسم سر گروه رو به من بگید

خب حالا به درسمون میرسیم
جلسه اول
ما در این جلسه با دو ورد جادویی اشنا میشویم

1-فوتوسکو.....................................................................................غیب کردن
2-دوروسودا......................................................................................تولید غذا
...................................
1-این ورد خیلی ورد سختی است و فقط با تمرین مداوم میتوان ان را یاد گرفت
روش کار:ابتدا چوب دستی را در دست چپ قرار میدهیم و و به صورت حرف زد تکان میدهیم و این ورد را تکرار میکنییم
زمان:این ورد اگر درست اجرا شود به مدت 10 ثانیه طول میکشد
رنگ:رنگ بنفش مایل به قهوهای درست میشود
عواقب:اگر درست اجرا نشود باعث میشود فردی که ورد را انجام میدهد 1 هفته بینایی خودش را از دست بدهد
----------------------------
2-این ورد زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بسیار گرسنه باشی و غذایی برایه خوردن نداشته باشی
روش کار:یه غذا را جلوی خود گذاشته و چوب جادو را مثل حرف L تکان میدهی و ورد را بر زبان میاوری
زمان:اگر درست اجرا شود 7 ثانیه طول میکشد
عواقب:اگر درست اجرا نشود ان غذا هم که خودتان گذاشتین نابود میشود
توضیحات اضافی:این غذا فقط به مدت 2 ساعت انسان را سیر میکند و اگر زیاد مورد استفاده قرار گیرد جوش هایی در سطح بدنش ظاهر میشوند که بعضی اوقات موجب مرگ میشود
من یه خاطره ای در این مورد دارم که برایه جلسه بعد برایه شما تعریف میکنم
................................................
تکلیف :1 نوع ورد با توضیحات (مثل خودم)
2-خلاصه درس من در 3 سطر
3-بگویید چرا ورد تولید غذا باعث زدن جوش میشود
مقاله:یک مقاله 5 سطری درباره طلسم اواداکور

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۰:۵۴ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب اين كلاس در روزهاي چهار شنبه توسط پروفسور آرماندو ديپت داير ميگردد.
مدير مدرسه.....آلبوس دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۹ ۰:۰۳:۰۹

شناسه ی جدید: اسکاور

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
زاخی:پروفسور دیپت ببخشید ولی شما نمیخواین به کسی امتیاز بدین؟؟؟؟
پروفسور:نامرد من این همه امتیاز به تو دادم بعد میگی امتیاز نمیدی....
زاخی:منظورم این نیست....آخه میدونین....برای اینکه امتیاز معلما تاثیر داشته باشه باید تویه تاپیک شرح امتیاز امتیازارو بگن....یعنی هم تو کلاس بگن هم اونجا....شما برین تو این تاپیک متوجه میشین....چون این شکلی اصلا امتیازا تاثیر نداره....
پروفسور:من نمیدونستم...خوب شد گفتی زاخاریاس...آفرین....
زاخی:چاکریم...مخلصیم....

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

ساتانيكا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
ساتانيكا:پرفسور گفتيد درسها سخت ميشه و سؤال ها هم خوب سخت ميشه منظور من اينه كه براي جواب سؤال ها و تحقيق ها كتاب معرفي ميكنيد يا نه

ارادتمند-ساتانيكا ملوني

پیام زده شده در: ۲:۰۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

دكتر فيلي باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ساتانيكا نوشته:
ساتانيكا: پرفسور كتاب هم معرفي ميكنيد

منظورتان من چندتا کتاب مرجع بگم شما مطالعه کنید
خارج از رول: یا منظورتون اینه که این از کدوم کتابه ؟

پیام زده شده در: ۱:۰۷ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴

ساتانيكا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
ساتانيكا: پرفسور كتاب هم معرفي ميكنيد

ارادتمند-ساتانيكا ملوني

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

دكتر فيلي باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه 4 ::

اسكر جيفاي : اين ورد براي خانوم ها و همچنين آقايان به كار مي رود و كار آن تمز كرن است با اين ورد اشغال ها را از بين مي برد و يكي از وردهاي ساده مي باشد . با چوبدستي محلي را كه مي خواهيد تميز شود را هدف گرفته و ورد را به زبان بياوريد .

لوكوموترترانك:با اين ورد مي توانيد اجسام را به پوراز در بياريد و به راحتي جابه جا كنيد اين ورد راحترين ورد براي جابه جايي مي باشد شما بايد اول چوبدستي را كمي پايين گرفته و بعد با حركت آرام به سمت بالا بياريد و ورد را بيان كنيد و بعد شيع به دست شما به بالا مي رود و حالا شما كنترل آن را داريد شما بايد تمركز داشته باشيد اين كار آسان نيست شما با حركت دست و چوبستي مانند يك كنترل براي شيع عمل مي كنيد شما بايد تمركز روي حركت و جابجايي داشته باشيد اگه تمركز نكنيد شيع به زمين مي افتد و ورد شما درست كار نمي كند.اجراي ورد كمي سخت است اما كار ورد از وردهاي ديگر جابه جا كننده بهتر است .

خوب از اين به بعد درسو سخت خواهم كرد و به همين ترتيب سوالها را نيز سختتر مي كنم .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.