هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **کلاس بینش و منکرات جادویی**
پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
علائم عمل بزرگ :
داشتن باد معده گردون ( که یه جا ارام نمی گیرد و مدام از این ور به ان ور می رود ) ، بزرگ شدن شکم به مرور زمان ، احساس بی قراری ، نیاز شدید به راه رفتن و عدم یک جا نشینی ، عدم خروج ماده ی مورد نظر از بدن حتی با وارد کردن فشار زیاد البته می توان با خوردن یک لیوان اب نعنا این درد را تسکین داد ( تجربه شده )

علائم بروز عمل کوچک :
وجود مقداری گاز در روده ها که معمولا به دو صورت با صدا و بی صدا از بدن خارج می شود البته خروج ان ارادی است و قابل کنترل ولی توصیه می شود که دل را به دریا زده و .....

شرایط عمل متوسط :
ترجیحا در یک اتاق خالی که دیوار های ان دارای عایق صدا می باشند ولی اگر با کسی تعارف نداشته باشید هر جا که بودید خود را راحت کنید.

مقاله :
یکی از روزهای گرم تابستان بود و علائم عمل بزرگ قابل روئیت بود محیطی که توش بودم کاملا شلوغ بود و افرادش هم اصلا خودی نبودن و من بودم و من .... همه جا تیره و تار شده بود و من نباید سوتی می دادم چون خیلی سه می شد خلاصه اون وسط یه شناس پیدا کردم باش قضیه رو در میون گذاشتم و اونم فوری یه لیوان اب نعنا تلخ که مثل زهر مار می موند برام اورد و منم با هزار زور اونو خوردم خلا صه حالم بهتر شد و من برگشتم

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
1:علائم عمل بزرگ به صورت زير است:

1. دل درد -2- سر درد-3- گلو درد-4- پا درد-5- سرخي چشم-6- بزرگ شدن غدد لمفاوي

2:علائم بروز عمل كوچك
1- استرس!-2- تشنج!-2-مرگ مغزي!-4- شل شدن گردن!-5- کم شدن حافظه-6- احساس قلقلک در کمر!-7-بي هوشي-8- و تمامي علائم اشاره کرد

3:شرايط عمل متوسط
من منظور دقيقتون رو متوجه نشدم
ولي بر اساس تحقيقاتي كه دانشمندان اين دوره روي اين عمل انجام دادند
به اين نتيجه رسيدن كه شرايط اين عمل شامل شرايطي است كه زياد عجله داشته باشيد در رفاه كامل جسمي نباشيد و از وجود انگل ژيارديا در بدن رنج ببريد و همين طور احساس پري و غرغر شكم داشته باشيد و عدم دل درد و دل پيچه در شما بروز كند و اگر وضع خفن تر شد به پزشك معالج خود مراجعه كنيد يا با شماره تماس ......0912تماس حاصل فرماييد

مقاله:
عمل خاصي كه لازم به ذكر باشه صورت نگرفت ولي اطلاعات بيشتري راجع به اين عمل ها از روي كتب به دست آوردم كه بسيار جالب بود در صورت علاقه مندي شما نتيجه ي تحقيقاتم را كه مجموع بيماري هايي كه به اين 3 عمل مربوط ميشه است به خدمت جناب مي رسانم

ارادتمند شما

هرمايني گرنجر

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
علائم عمل بزرگ :
از جمله این عوامل میشه به بیقراری و احساس جنب و جوش اشاره کرد که فرد خود به خود به تحرک و بالا و پایین پریدن مشغول میشه و احساس بیقراری میکنه و میخواد که راه بره .
از علائم دیگه احساس سوزش در جنب چپ روده بزرگ و در کنار لوظ المعده اشاره کرد که به طرز خارق العاده ای به ناحیه های سمت راست و بالای خودش که یه سری سنسورهای حساس در اونجا استفاده شده فشار میارن و شخص احساس درد میکنه .
علائم متوسط :
این عمل علامت خاصی نداره غیر از اینکه فرد یک لحظه وقتی به چیزی چیره بشه اون رو یک سیب تصور میکنه و در مدارس آموزش داده میشه که اگر چیزی رو به شکل سیب دیدید پی ببريد به ماجرا و از علائم دیگش که در رساله حضرت گِچی گِچی اومده میشه با احساس تورم در شکم و احساس حرکت در روده بزرگ و اثاث کشی جسمی از روده بزرگ به روده کوچک به این عامل پی برد که البته تبحر زيادی میخواد و کمتر کسی بهش پی میبره .
شرایطش هم اینه که باید به مکانی دور از جمعیت رفت که احدی پاش به اونجا نرسه و با نفسی عمیق تمرکز کرد و در کمال آرام در محیطی امن به مراد خود رسید .
علائم عمل کوچک :
این عمل به مراتب توسط شخص کنترل میشه و در ابتدا کنترلی درش ندارن و علائمش رو درک نمیکنه و این حالت تا سن پنج سالگی ادامه داره و نوزاد در تمام این مدت به دنبال راهی میگرده که بتونه اون رو هم تحت تسخیر خودش دربیاره اما موفق نمیشه و وقتی به شش سالگی میرسه با تزريق واکسن علامیوس میتونه علائم اون رو درک کنه و اونو تسخیر میکنه و از جمله علائم اون به تحريک سنسورهای جاسازی شده در قسمتهای شکم اشاره کرد که حجیم میشه و رگهای گردن شخص رو پرخون میکنه و رگ سمت راست گردن فرد باد میکنه و خون به سمت چپ مغز نمیرسه و شخص از تمام تفکرات و مشغله های فکری رها میشه و به یاد این اون میرسه و متوجه این علائم میشه و در صدد رفع اون برمیاد و اگرم گردن فرد کلفت باشه و خون به سمت چپ مغز برسه میتونه از سوزشی که به چشم راستش وارد میشه بفهمه .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
در همین حین و درتاریکی کلاس که درواقع مثه دل سیاه شیطون بود ناگهان نوری مثل فعه قبل کلاس رو در خودش میگیره و از توی نور پروفسور گریفیندور میاد:
دیگه نبینم که کلاس رو تاریک کنی مودی وگرنه با اداره منکرات کریوی طرفی حالا خود دانی.
مودی : نــــــه، من غلط بکنم، چشم از دفعه بهد کلاس مثل چهره نورانی آقا روشنه.
بعد از رفتن گریفیندور پروفسور میبینه که آوریل شاگرد شره کلاس داره یه چیزی رو به بچه ها نشون میده و همه میخندن.
مودی : آوریل اون چیه تو دستت ها ها ها ؟
آوریل زود یه دفتر دیگه میگیره دستش و اون یکی دفتر روی زمین ولو میشه و یه عکس از مودی رو نشون میده که .....(به دلیل وجود صحنه های نامناسب برای زیر 5 سال سانسور شد) و آوریل زود اونو از روی زمین برمیداره.
مودی : این دفتر چیه؟
آوریل : ها؟ من توی این دفتر داشتم جواب سوالا رو میدادم.
مودی : بده ببینم؟ و شروع میکنه به خوندن:
1- علائم بروز عمل بزرگ چیست؟
1. دل درد -2- سر درد-3- گلو درد-4- پا درد-5- سرخی چشم-6- بزرگ شدن غدد لمفاوی

2- علائم بروز عمل کوچک چیست؟
1-بزرگ شدم شکم-2- کوچک شدن شکم!-3- بزرگ شدن شکم-4-کوچک شدن شکم

3- عمل متوسط چه شرایطی را می طلبد؟
در هنگام انجام عمل کمر بند ایمنی خود را محکم ببندید و از روشن کردن کبریت شدیداً پرهیز کنید!!!

مقاله :
يکي بود يکي بود...غير از يکي دو تا بود...تابستون بود...هفت تا کوتوله با سفيد برفي در رو بستن و رفتن داخل کلبه ...و "بوق".... از خواب پريدم...هوا خيلي گرم بود...نميدونم چم شده بود...دوست داشتم قر بدم....استرس شديدي در اعماق تهم داشتم.....دلم..نه پايين دلم شور ميزد!....سريع از جام بلند شدم....ناگهان زنگ در به صدا در اومد...رفتم و در رو باز کردم...پليس با يک قبض جريمه پشت در ايستاده بود....قبض رو به من داد و در رو بست...نگاهي به قبض انداختم...از خواب پاشدن با سرعت غير مجاز،احساس کردم اعماق تهم سوزش کرد!...دوباره حس قر دادن تمامي وجود پايين تر از کمرم را در بر گرفت..خواستم با سرعت به سمت توالت برم...يادم افتاد که قبض جريمه دستمه...آروم آروم به سمت توالت رفتم...ولي اصلا حس خوبي نبود....داشتم از مسيرم منحرف مي شدم...يک آن پام لغزيد و صداي مهيبي همه جا رو فرا گرفت....

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
علائم عمل بزرگ:
اگر وجود مقداري گاز دي اكسيد كربن را در بدن خود حس كرديد و احساس كرديد كه معده و رودتون داره به همديگه مي پيچه و چشماتون جايي رو نمي بينه و شكمتون شده اندازه يك توپ بسكتبال مطمئن باشيد كه تا لحظاتي بعد براي انجام عمل بزرگ در مستراح خواهيد بود!

علائم عمل كوچيك:
اين عمل فاقد گاز دي اكسيد كربن است و نفق كوتاه مدت را به همراه دارد!باعث سرگيجه و احساس پاره شدن چيزي در بدن مي شود!

عمل متوسط چه شرايطي را مي طلبد؟

براي عمل متوسط بايد در يك مكان گرم و به دور از آلودگي صوتي باشيم و حتما سعي كنيم كه قبل از آن انجام تمرينات يوگا بكنيم كه ذهنمون آرامش و آمادگي كامل و لازم را داشته باشد!وگرنه احتمالا...

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۲:۰۱ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ای وای پروفسور من مشقای جلسه قبل رو نوشتم ولی انگار دیر جواب دادم اگه اشکال نداره فعلا این باشه تا تمرین این جلس رو هم بیارم

1. طریقه ی تطهیر به نظر شما باید چگونه باشد؟
بنظر اینجاب طریقه تطهیر کاری بس خطرناک است چون ممکنست در
هر لحظه دچار ناپاکی شویم وهمچنین تردید.پس اول باید مقر خود را
برروی موال فرنگی مستقر کرده در صورت در دست نبودن میتوان از موال مملکتی هم استفاده کرد.بعد از انجام عملیات اچ سه خیلی آره باید بدون دخالت دست که از آفتابه استفاده شود و (سانسور شد)

2. آیا شرکت نساجی توان لازمه برای پشتیبانی احتمالی را دارا
میباشد؟
شرکت نساجی لطیفه در طی خبری اعلام کرد که دیگر قادر به تولید وسایل تطیر نیست و از تمام مطهران رسما درخواست کرد که از این به بعد از مقوا برای پاکسازی استفاده شود

3. پیشنهادات و انتقادات شما چیست؟(با شرح توضیح مثال دهید!)
خوبه فقط یکم مدتشو زیاد کنید

یک بار این شیوه را امتحان نموده و گزارشی از آن در یک ذیل بنویسید!
به همراه دوستان بر روی چوبدستی عازم سفری شده بودیم که هیچ راه بازگشتی نداشت در نیمه هایه راه احساس ناراحتیه ای در خودم کردم وحشناک بود بین زمین و آسمان گیر کرده بودیم و هیچ جایی رای تخلیحه وجود نداشت به دیگران گفتم همین جا بمانند تا من در پشت تکه ابری در اون گوشه کارم را انجام دهم.قبل از هر کاری بدنباله آفتابه ام گشتم.وای نه اونو جا گزاشته بودم تنها یک راه باقیمانده بود و آن استفاده از کتاب مطهری بود به سرعت آن را باز کرده و بدنبال قسمت مزبور گشتم.آها اینهاش مورد اول و دوم که هیچ ولی تخلیه از روش معده به دهان کردم و بعد از چند لحظه خلاص شده بودم ولی یه نکته ای که برام سوال بود این بود که چرا روش پاک کردن بوی بد دهان را توضیح نداده بود

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
و اما جلسه سوم:

_در جلسه قبل تا حدودی با طریقه ی وارد نمودن در مصطراح آشنا شدید و به امید خدا که آن را سر لوحه کار خود بنمایید درس امروز را آغاز می کنیم!
مودی در حالی که یک شرت ماماندوز گلبهی که عکس محمد رضا گلزار روش چاپ شده بود پای تخته ایستاده بود.

یکی از بجه ها در حالی که با تعجب به وضع پوششی مودی خیره شده بود دستش رو بالا آورد و گفت:
_ببهشید پروفسهور!....ما اینجا تپر تیر تیپر تر تو پری!!! قراره چیکار کنیم تیپره!!!

مودی در حالی که نگاهی عمیق به پسر می کرد دستش رو به سمت آسمان دراز کرد و یک ورد رو که به نظر میرسید فرانسوی باشه خواند.
با صدای مهیبی یک توالت فرنگی گوجه ای در روی سکوی کلاس ظاهر شد!

_ خب کی الان میتونه حدس بزنه که امروز قراره چیکار بکنیم؟
و نگاهی گذرا به کل بچه ها میندازه و آلبوس رو میبینه که مثل همیشه دستش رو بالا برده و داره مثل شتر !..نه ببخشید!...مثل یک لاما! در حال ول زدن هستش.
_ بگو دومبول!
_ آقا اجازه!...آقا ما فهمیدیم!..آقا ما شما رو خیلی دوست داریم!...آقا دیشب ما با عکس شما خوابیدیم!
یک از بچه ها از گوشه ی کلاس که گمان می رود دراکو بوده باشه با تمسخر گفت:
_ بوق!!!!!!!(بچه تو چی فکر کردی!..فکر کردی سایت هر کی به هر کیه که من هی توش پی جی 13 بنویسم!..عمرا!)
_ خوبه پسرم!...اگه خواستی می تونی هر شب بیای و پیش من بخوابی...من یک تخت اضافه دارم...!..حالا حرفت رو بزن!
_ آقا اجازه شما الان می خواین که!..که!...همممممم!(آب دهانش را قورت داد)...به ما طریقه درست رفع حاجت رو یاد بدین!!..مگه نه؟!!
و لبخندی شبیه به یک بز کرد!
مودی: آفرین دومبول!...بازم مثل همیشه نکته سنج و دقیق!...
آلبوس نیشش را گشاد تر میکند و گونه هایش سرخ می شود!
مودی: گراپ!...بیا این احمق لاما رو از اینجا ببر!...
ناگهان گراپ با سر وارد اطاق میشه و با یک حرکت آلبوس رو از کلاس بیرون میندازه!

مودی با چهره ای مهربان دوباره به طرف توالت فرنگی میره...درش رو باز میکنه .... و ....و ....(عمرا!...)
و چوبدستیش رو در میاره و یک ورد رو زمزمه میکنه...ناگهان پرده ای دور تا دور توالت و مودی رو میگیره.
در حالی که سایه ی مودی روی پرده افتاده مودی می گه:
خب بچه ها!...من الان یکمی به صورت عملی براتون انجام میدم!..شما خوب دقت کنید
- ااااااااااااااام!!!....اهم...اوهوم!....اهممممممممممممممممممممممم!
یکی از پسرا: آها!!...لنگش کن!....یخمشو بگیر!
_ سر ضرب بزن!
_ هدش بزن!
_آقا جون مادرت یه قر برو! خوشگل بشه!
مودی آخرین زورش رو هم میزنه! و پس از چند ثانیه با صدایی لرزان و خسته میگه:
_ خب بچه ها!!....اوهوم اوهوم!(سرفه)....پوفففففف!.....این رو که دیدین روش غلطش بود که جز گناهان کبیره به حساب میاد و اگر احیاناً شما روحانی و یا بسیجی نیستید به هیچ وجه این روش رو نباید انجام بدین!..وگرنه خود شیطان شما را می نماید!
_ و اما روش صحیح :

چند دقیقه بعد....
خب بچه ها!..ازتون می خوام که حتما این درس رو تمرین کنید چون حتما توی امتحانتون میاد!!!
و اما یک سری جزوه هم بهتون میگم که برای امتحان کتبی ازشون استفاده کنید:

عمل بزرگ:در این عمل بخاطر اینکه سنگینی کار بسیار زیاده و اینکه فشار وارده بیش از سه پاسکاله که بچه ها بدون کمک بزرگترا از پسش بر نمیان...این عمل به حدی مهیب و عظیمه که به عمل کاترینا هم معروفه

از علائم بروز این عمل می توان به چند نشانه ی زیر اشاره کرد:
1. دل درد -2- سر درد-3- گلو درد-4- پا درد-5- سرخی چشم-6- بزرگ شدن غدد لمفاوی

این نوع عمل بسیار کشنده بوده و در صورت اجرای نا صحیح عمل منجر به پارگی، تا خوردگی، قر شدگی و ... می شود

عمل متوسط:
در این عمل بخاطر حجم مطلوبی که وارد می نماید ، بچه را نمی نماید و او می تواند با کمی نرمش قبل از عمل ، پرورش اندان...نه ببخشید، پرورش اندام!....و بعضی از کار های دیگه از پس این اعمال بر بیاد.

از علائم بروز این عمل می توان به چند نکته ی زیر اشاره کرد:
1-بزرگ شدم شکم-2- کوچک شدن شکم!-3- بزرگ شدن شکم-4-کوچک شدن شکم

این نوع عمل بسیار مطلوب بوده و برای سلامتی ذهن و روح شما هشت بار در طول شبانه روز و در وعده های 4 ساعته توصیه اکید می شود.!

عمل کوچک:
در این عمل بخاطر حجم کم و سادگی کار آسلام شما را آزاد گذارده تا از این آزادی لذت ببرید!
از علائم بروز این عمل می توان به:
1- استرس!-2- تشنج!-2-مرگ مغزی!-4- شل شدن گردن!-5- کم شدن حافظه-6- احساس قلقلک در کمر!-7-بی هوشی-8- و تمامی علائم اشاره کرد

توصیه می شود در هنگام انجام عمل کمر بند ایمنی خود را محکم ببندید و از روشن کردن کبریت شدیداً پرهیز کنید!!

یکی از بچه ها از گوشه ای از کلاس با صدایی گله مند خسته می گوید:
_ آقا خسته شدیم....استراحت نمیدین؟
مودی کتاب خودش را می بندد و به بچه ها نگاهی می اندازد و با مهربانی خاصی می گوید:
_ چرا...برین توی حیاط و دختر بازی...نه ببخشید بازی کنید....فاصله ی ایمنی یادتون نره...دخترا سمت چپ حیاط..پسرا بیرون حیاط...منم باز سمت چپ حیاط!
در همین لحظه برق ها میره!

خوب شد برقا رفت!
یادم رفت تکالیفتون رو بدم...

1- علائم بروز عمل بزرگ چیست؟
2- علائم بروز عمل کوچک چیست؟
3- عمل متوسط چه شرایطی را می طلبد؟

یک مقاله هم با موضوع" تابستان خود را چگونه "عمل " کردید" برام توی حداقل هر چند سطر که خواستین و حداکثر توی هر چند سطر که دلم خواست! برام مینویسن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۳۷ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1. طریقه ی تطهیر به نظر شما باید چگونه باشد؟
میبایست دو ساعت قبل از مراجعه امادگی رو پیدا کنیم به طوری که باید بدونیم که دقیقا در چه موقع می خواهیم به سرویس بهداشتی مراجعه کنیم و از دو ساعت قبل مراحل تطهیر رو شروع کنیم !
در ابتدا بایستی تا یک ساعت و نیم قبل از ان بتونیم سه سری از کتابهای آسلامی رو مطالعه کنیم و سرجمع این کتابها بایستی 1400 صفحه بشود که در عرض نیم ساعت باید قرائت و خوانده بشود تا ما به معرفت برسیم و در این زمینه آسلام نوع کتابها رو ازاد گذاشته و اجازه داده که خودمان از میان کتابهای آسلامی انتخاب کنیم ! بعد از رسیدن به معرفت بایستی در عرض یک ربع خودمان یک کتاب آسلامی رو بنویسیم و دانش و عرفانی رو که به دست آورده ایم رو به دیگران منتقل کنیم و در پیشرفت و ارتقاء آسلام کمک کنیم و این کار رو من خیلی سعی کردم متوجه بشم که به چه دلیل هست و بالاخره پی بردم که یکی از دلایلش اینکه بایستی ما به آسلام توجه داشته باشیم و در صدد انتقال دانش خود باشیم و دلیل دیگه اینکه ما در روز حداقل یک بار بایستی این مراحل تطهیر رو انجام بدیم و در سال 365 بار میشود و در هر سری هم بایستی سه کتاب را مطالعه کنیم که حدود 1000 کتاب میشود و منابع آسلامی هم محدود هستن و روزی به پایان میرسن و با این راه ما منابع تازه ای به کتابهای آسلامی می افزاییم !
در مرحله سوم بایستی ما ده جزء از کتاب آسلام رو با صوت و ترتیل در عرض یک ربع بخوانیم !
حال یک ساعت به زمان موعود باقیست و ما نیم ساعت وقت داریم که طلب استغفار و آمرزش گناه کنیم و بعد از این نیم ساعت بایستی در زمان باقی مانده نزد مرجع تقلید خود رفته و در صورت تصویب و تایید تطهیر شدن ما از طرف ایشان ما اجازه ورود به مکانهای مقدس و سرویسهای بهداشتی را داريم !
2. آیا شرکت نساجی توان لازمه برای پشتیبانی احتمالی را دارا میباشد؟
من فکر نمیکنم که به تنهایی موفق باشند و مسلما به پشتیبانی و حمایت سایر سازمانها و ارگانها هم نیازه تا در این زمینه بتوانند به جامعه کمک کنن و مشکلات رو رفع کنن .
3. پیشنهادات و انتقادات شما چیست؟(با شرح توضیح مثال دهید!)
من فکر میکنم که بایستی در این مراحل تطهیر کمی بازبینی بشود ! به طور مثال در عرض یک ربع خواندن ده جزء وقت بسیار بسیار زیادی هست و ما وقت زيادی میاریم و مجبوریم به کارهای دیگمون برسیم تا این زمان تمام بشه و از تطهیر دور میشیم !
مورد بعد اینکه بهتره در این مورد کمی سختگیری بشود چون الان سن مجاز برای اینکه بچه های کوچک برای دخول به سرویسهای بهداشتی مطهر بشن پانزده سال است در حالی که سن بسیار زیادی است و بایستی به پنج سال کاهش پیدا کنه و این پیشنهاد منه ! دختران هم فکر میکنم که یک سالگی خوب باشه و پسران حدود پنج سالگی !!!!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۹:۳۶ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
سوال اول
بايد يه گونه اي باشد كه اگر طرف بعد از انجام اين كار قصد رفتن به يك مهماني رودربايستي دار را داشته باشد دچار مشكل نشود و حرفي نشنود و البته ماي بيبي هم توصيه مي شود
سوال دوم
بستگ يدارد به مايه ي رئيس كارخانه البته توجه داشته باشيد رشوه يه مامور دولت غير مجاز مي باشد ها
سوال سوم
من نخود فرنگي مي گم مي شه خيلي راحت موضوع رو سر هم كرد و به جايي نكشوند مثل ژاندارمري كه البته بازم توجه داشته باشيد رشوه با مامور دولت غير مجاز است از اين لحظه

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
مودی در رو باز میکنه که از کلاس بره بیرون اما یک دفعه کریچر که پشت در گوش وایستاده می افته روش
مودی:
کریچر: استاد مودی من همیشه به کلاس شما علاقه ی وافری داشتم اما همیشه میترسیدم داخل کلاس شما بشم
میدونید چیه اخه ؟ پشت سر کلاس شما چیزایی شنیدم
شنیدم ورود و خروج به کلاس رو هیچ وقت فراموش نمی کنیم , شنیدم موقع بیرون رفتن از کلاس همیشه برق میره و بعد از اون صداهای وحشتناکی می یاد
مودی: اشتباه شنیدی حالا اگه میخوای میتونی بیای تو اما کلاس امروز تموم شده
کریچر: ممنون استاد من پشت در مقاله ی مربوط به درس امروز رو نوشتم
مودی: خیلی خوبه چه زود بده ببینم

طریقه ی تطهیر
از 1 ساعت قبل از رجوع به موال باید عملیات طهارت انجام بشه
این رو کاملا اصولی و بر اساس اخرین نظریه های دانشمندان علم طهارت عنوان میکنم
1: یک ساعت قبل از عملیات از جای خود بلند شده به مسجد میرویم
بعد از خواندن چندین رکعت نماز و همچنین توبه و استغفار به خانه باز میگردیم
( این مرحله ربطی به اصل موضوع ندارد و فرعی بوده برای این که اندکی از مادیات و امور دنیوی خارج شویم انجام میگیرد)
2: در راه بازگشت از مسجد ساندویچی را که از خانه همراه خود برده اید را می خورید . و کتاب بهار الانوار جلد 73 را که از کتاب خانه ی مسجد قرض گرفته اید ( دودر کرده اید) مطالعه میکنید
3: تا رسیدن به خانه چندین مرتبه فصل بیست و سوم صفحه ی 413 را مرور میکنید( در این فصل به تفصیل در مورد طهارت توضیح داده شده است)
4: حال شما کاملا با اصول طهارت اشنایید
5: به خانه وارد می شوید طاهر گشته قصد ورود به دستشویی را می کنید اما به این نکته پی میبرید که اگر وارد دستشوی شوید از طاهریت خارج میشوید
6: در این مرحله پیشنهاد میشود به جای دستشویی به حمام بروید و با استفاده از توالت فرنگی ساخت آمریکای جهان خوار عملیات را به پایان برسانید
7: کتاب را که قرض گرفته اید در کتاب خانه بگزارید و عمرا پس ندهید تا در صورت فراموشی مجددا از اون استفاده کنید
مراحل یک تا 5 برای بار اول ضروریست ولی با تکرار مهارت کسب شده و از این مراحل میپرید

مودی:
من گفته بودم طریقه ی تطهیر رو توضیح بده اما تو همه چیز گفته بودی الا اصل موضوع
کریچر:
بله استاد الان اونم میگم طهارت دو نوع داره یکی یهویی یکی یواشکی
طهارت یهویی
بهترین جا برا این کار استخر ارشدهاست و بهترین زمان 2 نصف شب به بعد اما از اونجایی که بعضی وقتها میرتل نق نقو و گریه او اونجاست پیشنهاد نمیشه همیشه از اون مکان استفاده کنید بلکه دریاچه ی هاگوارتز مناسب ترین جا برای استفاده های طولانی مدته بدین صورت که پشت یک درخت قایم میشید تا مطمئن بشید کسی اطراف دریاچه نیست
و سپس به یک باره لباسها را کنده داخل دریاچه شیرجه میزنید و دوباره بیرون امده و لباسها را پوشیده به پشت درخت پناه میبرید
تمام مراحل باید در کسری از ثانیه انجام گیرد تا خطر حمله ی موجودات دریایی به صفر برسه
طهارت یواشکی
که به اختصار به اون سرچ هم میگن
س: سر
ر: راست( طرف راست بدن)
چ: چپ(طرف چپ بدن)
یک نکته ی زیرکانه وجود داره که میگه در مورد قسمتهایی که نمیتونید تصمیم بگیرید طرف چپه یا راست آزادید اونها رو هر طرف که خواستید اختیار کنید

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.