هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام!

بچه ها جون!...لطفا برید جای دیگه بازی کنین ما اینجا کار داریم میخوایم استراحت کنیم!...ناسلامتی هومِ مائه اینجا!!

خب من دیدم واقعا کار سیریوس بلک کار واقعا زیبا و پسندیده ای بود. همون طور که بعضی مواقع آدم اعتراض میکنه و بدی هارو میگه، بد نیست که گاهی خوبی هارو هم بگه!

متاسفانه من چون تو نحوه ی برخورد نمیتونم پست بزنم مجبور شدم اینجا پست بزنم و از آلبوس به خاطر داوری خوبش تشکر بکنم!

ما تا به حال داورهای زیادی تو انجمن کوییدیچ دیدیم...از اون اولی یعنی بلرویچ تا الان...به هر حال داورها روش های خودشون رو دارن...درجه ی سختگیری خودشون رو دارن...مدل قضاوت خودشون رو دارن...و شخصیت خودشونو دارن!

تا به حال همه ی داورها قابلیت قدردانی رو داشتن و اما من میخوام بگم که داوری همین طور در حال پیشرفته و من از همین جا از آلبوس به خاطر پیشبرد اهداف داوریِ کوییدیچ تشکر به عمل میارم

از دوستان هم میخوام که زیاد شلوغ بازی در نیارن ما اینجا آرامش میخوایم، استراحت میخوایم!...خسته ایم!

با تشکر
-کاپیتان فعلی تیم پاورداس-

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
1- نقل قول:
شما نصف توصیفات را بعهده شکلک ها گذاشته بودید در حالی که در لحن توصیفی که شما از آن استفاده کرده بودید ، این کار به لحن پست لطمه می زند.

ببینم مطمئنی پست های ما رو خوندی؟ استفاده از شکلک به لحن پست هامون صدمه زده؟ شکلک جزو لحن پستمون بود. نه فقط این پست ها، همه پست هایی که به اسم آرمادیلو زدیم. اون لحن توصیفی که میگی فقط در مورد توصیف اماکن به کار رفته. انتظار نداری که برای اماکن هم شکلک بذاریم؟ شرمنده ولی همچین شکلکی سراغ ندارم.
تو نقل قول بینز هم اومده که استفاده بیش از حد از شکلک. همان طور که گفتم و خودت هم تایید کردی، پست ما شکلک کم هم داشت! ولی نیومدم رو این بحث کنم. همون طور که اول پست قبل هم نوشتم ولی ظاهرا ندیدید، حرف چیز دیگه ایه که ظاهرا متوجه نمیشی.

2- نقل قول:
استفاده از سوژه تکراری و بدون نوآوری کلا یک عب محسوب می شود

نه خیر، انگار باید دنبال یه مترجم بگردم حرفامو ترجمه کنه. سوژه تکراری؟ میشه یه لطف کنی به من بگی سوژه ما چی بود؟ چون مطمئنا نفهمیدی که سوژه ما چیه.
و در مورد تکه بعدی حرفت، مطمئنا وقتی که دوباره نوشتن این قسمت می گرفت، کمتر از وقتی بود که برای جا دادن این قسمت تو پست گذاشتیم!!! چون این قسمت یکی از نکات مثبت پست بود. هر چند که اگه قرار بود متوجه منظورم بشی همون موقع که می خوندیش متوجه میشدی. ولش کن عزیز. تو فرض کن من یه پست دویست خطی نوشتم که چون حوصله نداشتم، ده پونزده خطشو کپی کردم. شما کاریت نباشه داوریتو بکن.

3- نقل قول:
درک عزیز توی یک نمایشنامه طنز ، مسلما نمی توان بدون هدف طنز بودن از سوژه یا تکیه کلمه ای استفاده کرد.

دامبل عزیز، من قبل از اینکه طنز بنویسم دارم نمایشنامه می نویسم. یه نمایشنامه خوب نمایش نامه ایه که توش دقت به کار برده بشه. (قبول نداری؟ به جهنم!) من اگه قرار باشه کل نمایشنامه رو با هدف طنز نوشتن بنویسم، نمایشنامه نمی نویسم، میرم تو یه سایت سرگرمی، جک ها رو کپی پیست می کنم میگم ملت بخونن بخندن. ایراد نمایشنامه ما اینه که لحن حرف زدن جی کی خنده دار نبود؟ پس همه نمایشنامه ها این ایرارد رو دارن که سر و شکل آدم هاشون خنده دار نیست. من جک نمی نویسم. نمایشنامه می نویسم! من دلقک نیستم، نمایشنامه نویسم! حتی بهترین دلقک ها هم همه کارهاشون خنده دار نیست. پس تو باید صب کنی تا کار خنده دارش رو ببینی. در ضمن یادت باشه که دلقک همیشه خودشو مسخره نمی کنه تا تو بخندی، گاهی تو رو مسخره می کنه تا بقیه بخندن. من جک نمی نویسم. نمایشنامه می نویسم! من دلقک نیستم، نمایشنامه نویسم! ... (این قسمت هم می تونی به دلیل تکرار ازم نمره کم کنی!)

4- نقل قول:
توضیحات داخل پرانتز همانطور که گفتید برای اوائل نیاز بود ، و در بقیه بخش ها نیازی به استفاده از آن نبود. مسلما یک نویسنده متبحر می تواند با به نوعی وارد کردن توضیحات به داخل داستان ، توانایی خود را اثبات کند.

این یکی رو هم داشته باش: نقل قول:
خواننده (و نه داور را!)

ما پست رو برای داور نمی نویسیم. برای خواننده می نویسیم. و خواننده هم مثل داور مجبور نیست از پست یک رو شروع کنه به خوندن. اگه خواننده ای از پست چهار شروع کنه به خوندن ولی حتی یه توضیح هم نبینه چی؟ همون طور که خودت گفتی تو باید به عنوان داور پست رو بخونی. من اگه یه توضیح رو چند بار میدم، برای اینکه خواننده عادی از هرجا خوند مشکلی نداشته باشه و اگر همه توضیحات رو مثل هم میدم برای اینه که تو داور بتونی به راحتی تشخیصش بدی.
و اما یه تیکه گفتی توی جمله آخر نقل قولت. ببینم انتظار داری این توضیح که "اسکیت" ورژن جدید "اسکی" است رو بیارم جزو داستان؟ به این میگن تبحر نویسنده؟ لطف کن چیزی راجع به تبحر نویسنده نگو.

نقل قول:
همانطور که گفتم وقتی یک یا دو بار از اسلوموشن استفاده کردید ، بعدش دیگر هیچ طنزی مشاهده نمی شود مگر آنکه تغییری در نحوه اجرای آن ایجاد کنید

خیلی جالبه. واقعا خیلی جالبه. "بعد از یکی دو بار استفاده از اسلوموشن"! جالبه که توی کل پست های ما سه تا صحنه اسلوموشن بیشتر نداریم. البته ما اینو می زاریم رو این حساب که دفعه سوم طنز نداره ولی میشه یکی شباهت نحوه استفاده از اسلوموشن هامونو به خود من توضیح بده؟ به خصوص اینکه با دست زدن پاور مقایسه شده. واقعا جالبه. شخصا به کسی که شباهت اسلوموشن های ما رو بگه جایزه میدم.

5- نقل قول:
جالب اینه که شما برای یک نفر این را قبول دارید و یا حتی دو نفر ولی برای شش نفر نه! اگر موردی را قبول دارید ، بهتر است از هر دو سو قبولش داشته باشید و برای سویی که به نفعتان نیست ، قبولش نداشته باشید.

این جا لطفا یه افکت خنده بذارید. میشه بگید من کجا گفته ام که هماهنگی رو تعداد اعضا رو در مورد یک یا دو نفر قبول دارم؟ (حالا چه واقعا قبول داشته باشم یا نداشته باشم) خب من میام یه خورده مغزم رو به کار میندازم و اون تکه "قبول داشتن" رو حذف می کنم بعد یادم میاد که تیم ما یه بار فقط با دو تا بازیکن شرکت کرد و یه بار برای اینکه فقط کاپیتانمون شرکت کرد، که در هر دو بار از تیم ما امتیاز کم شد. حالا میشه بفرمایید چه جوری من فقط وقتی به نفعمونه قبولش دارم؟ اصلا این موضوع تا حالا به نفع ما بوده که بخوایم حرف شما رو درست فرض کنیم؟
آلبوس جان راجع به چی حرف می زنی؟ تیم ما همیشه به خاطر این قانون امتیاز از دست داده بعد به من تهمت می زنی که وقتی به نفعم باشه این رو قبول دارم؟ لااقل یه تهمتی بزن که بچسبه به آدم! اگر دفعه های قبل چیزی نگفتم، چون دفعه های قبل کوتاه اومدم، چون دفعه های قبل وقتم رو برای بحث کردن تلف نکردم. ولی این دفعه آمپر چسبوندم. علتش رو هم اگه پست قبلم رو درست بخونی متوجه میشی. البته اگه درست بخونی!
به خصوص اون تکه که در مورد اختلاف امتیازات هماهنگیه رو بخون و یه نقل قول از پیشکسوتان داوری بیار که کارتو تایید کنه! (یه چند تا افکت خنده و همر و این چیزا هم بذارید اینجا. می ترسم خودم بذارم به دلیل استفاده نادرست از شکلک، از پستم امتیاز کم شه!)

نقل قول:
حضور پنج بازيكن نشان از هماهنگي و فعاليت اعضاي اين تيم مي دهد و يكي از مسائلي كه باعث شد از لحاظ هماهنگي امتياز خوبي بياورند همين بود.

نقل قول:
البته این را هم باید بگم که حضور شش بازیکن در مسابقه و زدن ده نمایشنامه توسط این شش نفر ، تا حدودی توانست امتیازات هماهنگی از دست رفته تیم شما را برگرداند.

نقل قول اول رو خودت در تایید حرفت آورده بودی. پس به نظر شما اگه یه تیمی فقط دو نفر از بازیکناش شرکت نکنن (پنج از هفت)، لایق اینه که امتیاز هماهنگیش رو بالاتر بدیم و ضعف هماهنگی پست ها رو جبران می کنه. همان طور که بنا به نقل قول دومتون، این اتفاق افتاده.
خب تیم پنج نفره ما (دو تا مجازی)، سه نفرشون شرکت کردن. پس ما هم لایق این هستیم که ضعف هماهنگی پست هامون جبران بشه و به جای چهل و سه چهل و پنج بگیریم. نیستیم؟

6- یه نقل قول از من گذاشتی در مورد تیم تجدید نظر. برو دوباره اون تکه از حرفامو بخون. نه نقل قول خودت رو، حرف های منو بخون. من نگفتم تیم تجدید نظر تشکیل بشه. من نگفتم تیم بازبینی تشکیل بشه. من اصلا تو این قسمت از حرفم از شما ایراد نگرفتم. من فقط داشتم درخواست کمک می کردم. نه از شما از همه کسایی که ممکنه اون پستو خونده باشن تا بهم کمک کنن که بتونم معنی ها رو بهتر درک کنم. من تیم تجدید نظر و بازبینی نمی خوام. من راهنمایی می خوام. من جواب این سوالو می خوام که واقعا من اشتباه می کنم یا تو. و در ضمن تمام این حرف ها فقط راجع به سوژه بود نه راجع به بازی. چون تو سوژه ما رو "تکراری و مربوط به پست قبل" می دونی و سوژه پاور رو "خوب کار شده". توجه کن من که کاری به خوب یا بد بودن سوژه پاور ندارم. بحث من سر حرف هایی که شما راجع به سوژه تیم ما زدی و مقایسه اون. لطفا بفهم من چی دارم میگم. من نمی دونم چرا متوجه منظورم نمیشی. این همه توضیح دادم بعد دوباره میای میگی لیگ بعدی تیم تجدید نظر می ذارم (!!!) این جواب حرفای من تو این پست بود؟

7- یه قسمت راجع به حضور تیم آجاس در پست های ما نوشتین و منم جواب دادم که توی پست جوابیه تون هیچ اشاره ای به اون نشد. فک کنم معنیش اینه که توضیحاتم رو قبول دارید. پس لطفا اون تکه رو از توی داوریتون بردارید و نمره شو هم به ما بدید. حتی اگه فقط یه صدم نمره به خاطرش کم شده. من به داوری کاری ندارم. اگه داوری سوژه ما به نظرش مزخرفه اشکال نداره. (اون در خواست کمکی هم که به خاطر مقایسه سوژه ها دادم هیچ ربطی به داوری نداره و قرار نیست روی امتیاز ها بحث بکنه) ولی داور وقتی ایراد منطقی از داستان میگیره و جواب می شنوه باید قبول کنه که ایراد رو اشتباها گرفته و باید جبران کنه. حداقل باید از توی نقد داوری برداشته بشه تا کسی که نقد پستهای ما رو می خونه، فک نکنه که ما یه مشت احمقیم که معنی گذر زمان رو نمی فهمیم.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
گرچه شاید این پست در سیل اعتراضات ِ درست و غلط گم شه، ولی مهم نیست.

داوری مسابقه خودمون رو خوندم و می دونم که تمام اعضای تیممون هم نظر من رو دارن.

ما باید می باختیم و باختیم. حتی با اشتباه لارتن هم باز حق چیورون بود ببره.

خواستم یه خسته نباشیدی به آلبوس بگم که زیر اینهمه انتقاد داره باز کارشو می کنه و باز هم سعیشو می کنه از هم نپاشه و عدالت رو رعایت کنه.

شاید بعضی جاها اشتباه داشته باشه ولی تو بازی ما عدالت رو رعایت کرد و خیلی خوشحالم که به اسم ِ من امتیاز نداد!

خسته نباشی آلبوس جان!

ممنونم از لطفت سیریوس عزیز ، امیدوارم در رده بندی مسابقات حضور پرقدرتی داشته باشید و در دوره بعد نیز با موفقیت ظاهر شوید.با احترام.

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۶ ۱۴:۲۵:۲۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۶ ۱۸:۲۸:۴۲

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
نقل قول:
پیشنهاد هوریس عزیز:
ببین آلبوس جان.بیا یه تیم تجدید نظر تشکیل بده.(با موافقت اعضای رول)تیمش دو نفر عضو داشته باشه .
بعدش اگر تیمی اعتراض داشت،تیم تجدید نظر وارد میشه و پس از خوندن پست ها،رای میده.
هر یک از اعضای تجدید نظر،جدا رای میده.رای داور هم یک رای محسوب میشه.در کل میشه سه رای
دو رای(تجدید نظر)+یک رای(داور)=سه رای

این کار چند تا خوبی داره.دیگه شاهد استعفا های فوق نمیباشیم.
دیگه شاهد ناراحت شدن داور دیگر نخواهیم بود.
این اطمینان در کاپیتان ها به وجود میاد که اگر داوری اشتباه کرد،یک مرجع بالاتری برای رسیدگی به شکایات وجود داره.
به نظرم سیستم داوری حال،خیلی دیکتاتوریه.از ما گفتن بود.

پ.ن:البته منم یقین دارم که استعفای لودو به دلیل تجدید نظر نیست.حالا اگر قبلا هم تهدید به استعفا کرده،شوخی بوده.
اصلا هم ناراحت نیست.

پ.ن:همون طور که شاهد هستید،بنده هم فقط برای کوییدیچ در سایت موندم.از نظارت و مرگ خواری و گروه اسلی استعفا دادم.کلا میخواستم جمع کنم بساط رو اما کاپیتان اجاس بودن،با چسب جدا نشدنی به زمین چسبیده بود.
ته دلم راضی نیست که بریم مرحله ی بعد،ولی نمیشه بیخیال آبروی تیم هم شد.در هر صورت،چه بالا بریم و چه نریم خوبی های خودش رو داره.
امیدوارم در این تک زیست گاه رولم، با آرامش زندگی کنم.همسایه ها هم آرام باشند.

خب پس از بررسی این مورد ، به نظرم طرح خوبی اومد البته با یه سری تغییرات که در ادامه پست توضیح میدم و از این قراره:
به نظر من این کمیته به غیر از داور سه نفر باشند و پس از پایان یک مسابقه ، همزمان با داور مسابقه را بررسی کنند و نتیجهای که به نظرشان عادلانه بوده ، قبل از ارسال نتیجه داوری توسط داور به وی پیام شخصی کنند.داور پس ار بررسی مسابقه ، نتیجه ای که توسط آنها از طریق پیام شخصی به وی اعلام شده ، بررسی کند و چنانچه دید دو سوم از افراد بر خلاف او رای دادند ، دومرتبه و با توجه به بررسی و نقد آن عزیزان نتیجه را بررسی کند و سپس بعد از بازبینی ، نتیجه را در تاپیک کمیته داوران ارسال کند.البته این پیشنهاد در صورت تصویب در لیگ بعد اجرا خواهد شد.برای ارائه دلایل مخالفت و یا موافقت با این طرح ، در صورت تمایل ، کوییدیچ بازان گرامی به تایپک نظرخواهی در مورد قوانین جدید کوییدیچ مراجعه کنند.البته این سه نفر توسط خود شما و با نظرسنجی میان افراد منتخب کاندید شده انتخاب خواهند شد. موفق باشید .با احترام.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
سلام درک عزیز ، اول از همه تشکر کنم از اینکه انتقادتون را مستقیم و بدونه هیچ پیچشی گفتید تا من در حد توانم بتوانم ، توضیحا لازمه را به شما بدهم.من از نقل قول تمامی پیشکسوتان داوری استفاده می کنم بهمراه توضیحاتی از خودم ، امیدوارم که قانع کننده باشه.

نقل قول:
درک نوشته:
نمی دونم زیادی استفاده از شکلک و غیره چه ربطی به هماهنگی و یه دستی داره. اگه شکلک ها زیاد هم باشن، تو همه پست ها زیادن پس ما هماهنگ عمل کردیم. تازه اگرم اينطور نباشه، تعداد شكلك ربطي به هماهنگي نداره، نحوه ي استفاده از شكلك مهمه كه ما هماهنگ بوديم.

خب حرف شما کاملا درست است ، ممکن است در برخی جاها شکلک بیشتری نیاز باشد ولی شکلک باید به قدری باشد که خواننده (و نه داور را!)زده نکند .شما نصف توصیفات را بعهده شکلک ها گذاشته بودید در حالی که در لحن توصیفی که شما از آن استفاده کرده بودید ، این کار به لحن پست لطمه می زند. در اینجا نقل قولی از پست شماره 29 تاپیک کمیته داوران ،داوری پروفسور بینز گرامی برای مسابقه بوق 1960 و پاورداس را برای توضیح بیشتر می آورم:
نقل قول:

نمایش نامه ی تیم بوق در حد متوسط بود که سوژه ی خوبی هم داشت فقط یکی دو نکته باعث ضعف نمایشنامشون شده بود یکی استفاده ی بیش از اندازه از شکلک بود به طوریکه یه جاهایی آدمو اذیت میکرد استفاده از شکلک باید به اندازه و در حد نیاز باشه

در بخش بعدی پستتان:
نقل قول:
درک نوشته:
"سوژه" - "آوردن تکه ای داستان مسابقه قبلیتان"؟!

در این مورد باید بگم استفاده از سوژه تکراری و بدون نوآوری کلا یک عب محسوب می شود چه برسد به استفاده از کلمه به کلمه متن مسابقه قبل هرچند برای یک پاراگراف . شما که اینقدر روی پستها کار کرده بودید ، چقدر برایتان وقت می گرفت تا این قسمت را جور دیگر می نوشتید ؟

نقل قول:
درک نوشته:
باعث زحمت خواننده میشد؟! ببخشید که واقعا این قدر زحمتتون دادیم. ولی اصلا قرار نبود به طرز حرف زدن اون بخندید، ممکنه بعضی جاها سعی کرده باشیم با حرف هایی که می زنه شما رو بخندونیم، ولی با طرز حرف زدنش نه.

درک عزیز سوژه شما طنز بوده و مطمئنا متوجه این هستین که یکی از خصوصیات اصلی طنز ، خنده دار بودن آن است.در مورد زحمت هم ، من نگفتم که باعث زحمت من می شود چون من حق این را ندارم و وظیفه ام حکم می کند ولی آن را برای بقیه خواننده ها نوشتم.درک عزیز توی یک نمایشنامه طنز ، مسلما نمی توان بدون هدف طنز بودن از سوژه یا تکیه کلمه ای استفاده کرد.

نقل قول:
درک نوشته:
تقریبا تمام توضیحات داخل پرانتز مربوط میشه به قسمتی هایی که قسمتی از کلمه رو تغییر داده بودیم و اون توضیحات هم فقط برای نشون دادن همین بود. با ساختار ثابت و دقیقا مشابه و هماهنگ با هم که فک کنم هر کسی بعد از خوندن دو تا از اونا بقیه رو رد می کنه.

توضیحات داخل پرانتز همانطور که گفتید برای اوائل نیاز بود ، و در بقیه بخش ها نیازی به استفاده از آن نبود.مسلما یک نویسنده متبحر می تواند با به نوعی وارد کردن توضیحات به داخل داستان ، توانایی خود را اثبات کند.در مورد توضیحات برای کلمه هم همانطور که گفتم وقتی یک یا دو بار از اسلوموشن استفاده کردید ، بعدش دیگر هیچ طنزی مشاهده نمی شود مگر آنکه تغییری در نحوه اجرای آن ایجاد کنید ، دقیقا تیم پاورداس سوژه دست زدنشان در اکثر پستها بود ولی به نحوه های مختلف که هر بار یک نوآوری جالب داشت.

نقل قول:
آخه تعداد بازيكن چه ربطي به هماهنگي داره؟؟؟ ما هم ميتونستي و يوزر و پس بقيه رو داشتيم.

درک عزیز این مورد اگر ظلم بوده در داوری های دیگر نیز مشاهده شده و جالب اینه که شما برای یک نفر این را قبول دارید و یا حتی دو نفر ولی برای شش نفر نه!اگر موردی را قبول دارید ، بهتر است از هر دو سو قبولش داشته باشید و برای سویی که به نفعتان نیست ، قبولش نداشته باشید.در اینجا نقل قولی می آورم از بلرویچ گرامی که در پست شماره 4 تاپیک کمیته داوران برای مسابقه گریف یونایتد و فمن ذکر کرده اند:
نقل قول:

از همه مهمتر حضور شش نفر و زدن ده پست بود که واقعا نشون میده تیم خوب و هماهنگی رو تشکیل دادین .

و همچنین پست 21 کمیته داوران ، داوری شده توسط مرلین کبیر برای مسابقه ترنسیلوانیا و پوپیتر:
نقل قول:

حضور پنج بازيكن نشان از هماهنگي و فعاليت اعضاي اين تيم مي دهد و يكي از مسائلي كه باعث شد از لحاظ هماهنگي امتياز خوبي بياورند همين بود.

و در همین پست برای تیم ترنسیلوانیا اینگونه نوشته اند:
نقل قول:
اين تيم نيز به دليل حضور شش بازيكن به عنوان يك تيم هماهنگ امتياز بسيار بالايي گرفت.

و بخش اخر پستت:
نقل قول:
به شخصه بنا به بعضی دلایل نمی خواستم بگم که تیم تجدید نظر داوری تشکیل بشه.

این مورد نیز در دست اقدام است ولی نه به آنگونه که شما اسم آنرا بازبینی گذاشته اید و برای لیگ بعد انشالله منظور خواهد شد.

موفق باشید.با احترام.

پیام زده شده در: ۲:۰۶ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
سلام و احوال پرسی و هیچی نداریم. اصل مطلب هم نداریم! آخه اصلش این قدر مسخره و لج در آره که حیف کلمه "اصل" هس که بذارم روش.

اول کار یه چیزی رو بگم یادتون باشه:

نیومدم که چون بازی رو باختیم بخوام سر و صدا راه بندازم. اومدم به خاطر چیز دیگه ای سر و صدا راه بندازم!

گرفتید؟ برای چیز دیگه ای سر و صدا می کنم. پس لازم نیست که به فکر این باشی که بهم حالی کن که حقمون برد نبود و اینا، به جاش این پستو خوب بخون و سعی کن بفهمی برای چی اومدم.

1-
نقل قول:
در این بازی نیز همانند بازی های قبلی این تیم ، هماهنگی خوبی را از آرمادیلو و بازیکنانش مشاهده کردیم. هرچند در بعضی جاها در استفاده از شکلک کمی زیاده روی کرده بودید ولی باز هم بیش از حد نبود و در حدی نبود که امتیاز زیادی کسر گردد.

نمی دونم زیادی استفاده از شکلک و غیره چه ربطی به هماهنگی و یه دستی داره. اگه شکلک ها زیاد هم باشن، تو همه پست ها زیادن پس ما هماهنگ عمل کردیم. تازه اگرم اينطور نباشه، تعداد شكلك ربطي به هماهنگي نداره، نحوه ي استفاده از شكلك مهمه كه ما هماهنگ بوديم. شايد يه جا لازم شه شكلك بيشتري بزاريم!! اشکال نداره ولی نقل قول رو یادتون باشه تا بعد.

2-
نقل قول:
حال به سراغ سوژه می رویم ، بزرگترین اشتباه شما آوردن تکه ای از داستان مسابقه قبلتان بود که دقیقا کپی شده بود و فقط اسامی آنها را عوض کرده بودید. هرچند موضوع و سوژه به مسابقه قبلتان مرتبط بود ولی متاسفانه این دلیل نمی شد که دقیقا از همان توصیفات بدون کوچکترین تغییری و برای تیمی دیگر استفاده کنید که یکی از اشتباهات هم این بود که در همان زمان اعضای تیم آرمادیلو هم همین اتفاقات برایشان پیش آمده بود ولی شما این توصیفات را برای زمانی ذکر کرده بودید که اریکا زندانی شده بود، بخصوص در مورد دیدن تیم آجاس و باقی قضایا.

"سوژه" - "آوردن تکه ای داستان مسابقه قبلیتان"؟! بله، بازم خوبه. لااقل فهمیدم که قسمتی از داستان که کمترین ربط به سوژه اصلي رو داره (یعنی فقط جا به جایی از محلی به محل دیگه) می تونه این قدر روی سوژه تاثیر بذاره. واقعا از نقد سازندتون ممنون!
علاوه بر اون بازم خوبه که خودمون هم گفتیم که این تکه صرفا یه کپی از اون یکی داستانه. فک کنم وقتی نوشتم که این تکه کپیه واضح بود که خودمون شعورمون ميكشه كه تكراريه. و اگر دقت كني به ظرافت هاي مطلب در اون تيكه ميتوني پي ببري! و اين كه عمدآ اون رو نوشتيم... هرچند درك اين مسائل شايد براي شما خيلي سخت باشه!!
در مورد تیم آجاس دوست دارم نظرتون رو به قسمتی از اون پست جلب کنم که ظاهرا نظرتون رو جلب نکرده! نقل قول:
نقل قول:
درست همون لحظه پیکان ِ ملت آجاس که تازه هوریس رو از چنگال قانون نجات دادن(!) از روی ملت پاورداس رد میشه.

فک کنم واضح باشه که اعضای آجاس رفتن هوریس رو که تو پست قبلی دستگیر شده بود، نجات دادن و الآن دارن بر می گردن. اميدوارم پست رو دقيق خونده باشيد!!! ميبينيد كه در كپي هم تمام نكات رعايت شده و حواسم جمع بوده و نکات رو درست نوشتم. شما به عنوان داور باید بیشتر حواستو جمع کنی تا هم علاوه بر این که این قسمت رو جزو سوژه ندونی (تاکید) و به جاش بفهمی که من چی نوشتم.

3-
نقل قول:
سعی کرده بودید از نوع حرف زدن جی کی برای خنداندن استفاده کنید ولی متاسفانه فقط باعث زحمت خواننده می شد.

باعث زحمت خواننده میشد؟! ببخشید که واقعا این قدر زحمتتون دادیم. ولی اصلا قرار نبود به طرز حرف زدن اون بخندید، ممکنه بعضی جاها سعی کرده باشیم با حرف هایی که می زنه شما رو بخندونیم، ولی با طرز حرف زدنش نه. واقعا ما این قدر احمقیم که با بهم ریختن ترکیب بندی جمله ها و حذف "را" بخندونیم؟
مثل اینه که بگی چون ما وقتی علیرضا حرف می زنه، چند تا "وووشی ووو" یا چیزی تو این مایه ها می ذاریم، سعی داریم شما رو بخوندونیم. واقعا این طور فک می کنی؟ این واقعا یه جور توهین بود و من جدا از این توهینتون ناراحت شدم! شوخی هم ندارم واقعا توهین بود.

4- نقل قول:
نقل قول:
توضیحات داخل پرانتز نیز بیش از حد مورد نیاز بود و در برخی جاها واقعا نیازی برای ذکر آنها نبود.

تقریبا تمام توضیحات داخل پرانتز مربوط میشه به قسمتی هایی که قسمتی از کلمه رو تغییر داده بودیم و اون توضیحات هم فقط برای نشون دادن همین بود. با ساختار ثابت و دقیقا مشابه و هماهنگ با هم که فک کنم هر کسی بعد از خوندن دو تا از اونا بقیه رو رد می کنه. فک کنم به پست خون خوب بیشتر از پست نویس خوب احتیاج باشه این وسط! اگر جایی غیر از این توضیحاتی که گفتم، پرانتز الکی گذاشتیم بگید لااقل بدونیم.

خب این قسمت اول ماجرا؛ قسمت دوم تازه می رسیم سر داوری پست های پاورداس. ضمن یادآوری اون نکته ای که اول پستم تاکید کردم، باید بگم که نمی خوام به عزیزان و دوستان پاورداسی توهینی کنم. لطفا اگه جایی چیزی نوشتم که باعث ناراحتیشون شد منو ببخشن. ان شا الله که مشکلی پیش نیاد.

6- نقل قول:
نقل قول:
خب در مواردی ناهماهنگی هایی در خود پست یک نفر مشاهده می شد ، برای مثال در پست اول این تیم ، آلبوس به بازیکنان میگه که با هم دست بدن در صورتی که کاپیتانها مورد خطاب بودن و اونها در خط بعد همین پست به جلو میان.با اینکه از یک سبک برای پستهایتان استفاده کرده بودید ولی ارتباط بین پستها در حد متوسطی بود.

خب این قسمت از نوشته های داور رو بذارید کنار نوشته های داور در رابطه با هماهنگی پست های ما، بعد نمره چهل و دویی که پاور گرفته رو هم بذارید کنار نمره چهل و سه ما. حالا خودتون داوری قسمت هماهنگی تیم ها رو بخونید و واقعا انصاف بدید که این دو تا نقد برای پست هایی نوشته شده که فقط یک نمره از چهل و پنج نمره با هم اختلاف دارن؟ (من هیچ کاری به این ندارم که کی بیشتر از حقش گرفته یا کی کمتر، بحث من سر اینه که داوری گند زده! بله دقیقا به همین معنی گند زده!)
البته داور بعد از اون گفتن که:

نقل قول:
البته این را هم باید بگم که حضور شش بازیکن در مسابقه و زدن ده نمایشنامه توسط این شش نفر ، تا حدودی توانست امتیازات هماهنگی از دست رفته تیم شما را برگرداند.

آخه تعداد بازيكن چه ربطي به هماهنگي داره؟؟؟ ما هم ميتونستي و يوزر و پس بقيه رو داشتيم. ميتونستيم با شناسه ي اونا هم پست ارسال كنيم. ولي نكرديم. چه دليلي داره؟؟؟ آخه چه ربطي داره. حالا اگه يه نفر همه پستا رو بزنه ميشه گير داد. ولي اين كه به خاطر حضور 6 نفر امتياز بديد خدايي ظلمه!

7- نقل قول:
نقل قول:
در مورد خود سوژه نیز به خوبی کار شده بود.

یه نقل قول هم از نقد پست های خودمون:
نقل قول:
در مورد سوژه اصلی ، با پیوند آن به مسابقه قبل ، تقریبا زیبا شده بود.

به شخصه بنا به بعضی دلایل نمی خواستم بگم که تیم تجدید نظر داوری تشکیل بشه. حالا هم بنا به دلایل قوی تر همچین حرفی نمی زنم. ولی یه خواهش دارم. اصلا التماس می کنم که یه تیم تشکیل بشه و فقط سوژه های دو تیم رو با هم مقایسه کنه. این رو به این خاطر نمی گم که بخوام ادعا کنم سوژه ما بهتر بوده، به این خاطر میگم که با خوندن این نقد ها توی عقل و فهم خودم شک کردم!! التماس می کنم یه تیم تجدید نظر این سوژه ها رو با هم مقایسه کنه و نظرش رو (لا اقل به صورت پیام شخصی به من) بگه. شاید واقعا بفهمم که در تمام این مدت یه کج درکِ کودن بیشتر نبودم.
بازم دارم میگم: التماس می کنم این تیم تجدید نظر (نه روی داوری، بلکه روی این دو تا سوژه و روی گفته های داور در مورد سوژه ما) تشکیل بشه. نه برای تغییر در نتیجه بازی، برای تغییر تو درک و فهم من از معانی سوژه و سیر داستان و ... .

اینم قسمت دوم؛ ولی یه چیز دیگه هم هست. یه چیزی که هیچ ربطی به اون قسمت های بالا، یا قسمت های بالاتر نداره. سوالی که احتمالا نباید بپرسم ولی می پرسم. چون اگه نپرسم جوابی نمی گیرم و در نتیجه جواب رو بنا به میل خودم فرض می کنم. پس می پرسم که:

واقعا این داوری منصفانه انجام شد؟

ویرایش شده توسط درک در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۶ ۲:۴۶:۳۶

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ها...آقا ما هم موافقیم...استراحت آقا استراحت...خسته میشه آدم!

به اسکی: به قول یه برادری همه چیز اونطور که شما میبینی نیست.. ها...داور میگه کی خوب بازی کرده...وگرنه خوب اگه قرار بود از همدیگه اشکال دربیاریم که...ما هم از شما بعضی اشکالهای نگفته رو در میاوردیم...داور واسه چی بود اونوقت!

با توجه به موافقت چهار کاپیتان تیم های شرکت کننهد در نیمه نهایی بعد از اعلام نتایج(خیلی زود!) 24 الی 48 ساعت استراحت داده خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۴ ۱۸:۰۷:۴۸

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۰:۴۸ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
هوریس عزیز در مورد غلطهای املایی باید بگم که همزمان با بررسی مسابقات نیمه نهایی تمامی آنها را مشخص می کنم بهمراه حرف ربط و شناسه ها در پایین همین پست ذکر می شود

این رو بذار در دجه ی دوم البوس جان.اول داوری رو انجام بده.
تیم ما که حذف شده.الان باید وقتت رو بذاری روی داوری ها تا حق تیمی ضایع نشه....اگر در کنارش وقتی موند،به این هم برس.
مشکلی نیست.فقط تا قبل از اتمام لیگ ،جوابش رو بهم بده.ممنون

ممنون از همکاری شما هوریس عزیز.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۴ ۱۸:۱۱:۲۲

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۰:۲۹ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
ها سلام.
مقادير بسيار زيادي با حروفي كه اسكاور از خود در آورد، موافقم!
ما كه قبلش خسته نبوديم....تصویر کوچک شده
الان با شروع مدارس كوهي ناهموار روبروي ما پديدار شده. كه هنوز نيومده ما رو خسته كرده!
در ضمن... اين فرمون كوييديچ يكم بد دسته؛ يه چهار روزي وقت بديد تا بهش عادت كنيم!
در كل اينكه آقا استراحت هم خوب چيزيه! ما استراحت مي خوايم!
با تشكر

"""كاپيتان تيم آرماديلو"""""

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۰:۰۲ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

مگورینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
از همین نزدیکیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
ها آره راست می گه اسکاور! منم به عنوان کاپیتان و اینا همینا که اسکاور گفت!!!
ما خسته هستیم! فشار زیادی بر ما بود! ما استراحت می خواهیم! ( بیا! نگین کاپیتان چیورون بلد نیست حرف بزنه! )

ویرایش شده توسط مگورین در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳ ۰:۱۴:۱۰

؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.