هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

الینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۴ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۸
از برج گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
نام : کتی بل
جنس : زن
گروه : گریفندور .
سال: سال آخر هاگوارتز هستم با7 مدرک سمج .
ظاهر کلی : لاغر با اندام متناسب و مو و چشم مشکی .
چوبدستی : 23 سانتی متر با پر دم ققنوس از چوب زبان گنجشک و انعطاف پذیر .
دسته ی جارو : نیمبوس 2000
علاقه مندی ها : کوییدیچ و رقص باله و درس تغییر شکل .
توضیحات : از گردنبند متنفرم و همچنین از اسنیپ و گروهش در ضمن عضو تیم کوییدیچ گریفندور هم هستم .

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۳ ۱۲:۵۵:۲۵

<<< only گریفندور >>>
<< It has been victorious >>

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
همون ابله و احمق كه مي‌گه آنتونين دالاهوف تو اسلايترين بوده! به من صفحه‌ي كتاب رو نشون بده

همه مرگخوارا از اسلیترین بودن ، همیشه استثنا وجود داره و پیتر هم یکی از اونها بوده

نقل قول:
كه اونا رو مديران تشخيص مي‌دن!
يكيشون همين مسئله‌ي دالاهوف! كه شما واجد شرايط نشدي

دوست عزیز ، برادر من ... طوری صحبت نکن که وقتی کسی از هری پاتر و سایت سر در نمیاره اینجا رو میخونی دهنش یه متر ! باز بشه !
همچین میگی واجد شرایط نشدی و مدیرا تشخیص ندادن که انگار قراره ریاست جمهوری به من بدن و اعضای مجلس تشخیص بدن !
کلا میخواید یه گروه شناسه رو تغییر بدید و اونایی که تشخیص میدن تویی و کوییرل و بعضی مواقع کریچر !

هوریس گفته :
نقل قول:
ولی با پست پرسی توی معرفی کاملا موافقم.جادوگران برای همه به یک اندازه.این شعارمون بود قبلا

به نظر من باید تو و ایگور و ماندانگاس و سالازار و لرد جدید و منو بقیه کسایی که با این شعار موافق بودن ، اینو بندازن دور ، به نظر من شعاری مثل : جادوگران برای همه یه طور میندازه ! مناسب تر باشه

به نظر من تغییر تشخیص !! میتونه مناسب باشه ، یا اینکه مدیرا لطف کنن !! و منه حقیر رو واجد شرایط بشناسن !! نیازی نیست یه طوری رفتار کنید که حال همه قدیمی و جدید رو به هم بزنید !

( در راستای اینکه مودبانه برخورد بشه ، مودبانه نوشتم ! )

پرسی ویزلی در گریفیندور بوده در گریفیندورم میمونه... اگه میتونی این گروه رو تحمل کنی در همین گروه بمون و گرنه با یه شناسه دیگه تغییر گروه بده. البته یاد آوری کنم کسانیکه چند بار تغییر شناسه یا گروه میدن دیگه شناسه هاشون باز نمیشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۳ ۱۲:۲۶:۰۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

نیکلاس فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۳ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۹:۲۷ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از [fa]گورستان[/fa][en]ΠΣCЯΘΡΘLІδ[/en]
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 10
آفلاین
سلام

شناسه قبلي: اينيگو ايماگو

لينك بازي با كلمات

لينك كارگاه نمايشنامه نويسي

نام كامل: نيكلاس فلامل
تاريخ تولد: 1326 ميلادي
تاريخ مرگ حقيقي: 1410 ميلادي ( توسط سنگ جادو حيات جاودانه براي خويش رقم زد). سپس در سال هاي بين 1991 تا 1996 از دنيا رفت.
گروه: گريفيندور
محل سكونت:فرانسه، از قرن چهاردم ميلادي
شغل: جادوگر، كيمياگر و نويسنده
ظاهر:زشت، بسيار پير!
علاقه مندي ها: كيمياگري، گذراندان اوقات فراغت خويش در كنار همسرش، پرنل فلامل!

توضيحات در مورد شخصيت:

نيكلاس فلامل، تنها سنگ جادوي شناخته شده در جهان را اختراع كرد است كه به انسان حيات جاودانه مي بخشد. در راه اصول و كشف چگونگي تهيه و اختراع اين سنگ جادويي، آلبوس دامبلدر نيز به او كمك هايي كرد اما در حقيقت نقش اساسي و اصلي را ايفا نكرد و سنگ كاملا اختراع خود فلامل است. وي از خاصيت جاودانگي سنگ جادو، براي خود و همسرش، حيات ابدي رقم زد. سنگ جادو تا سال 1991 در اختيار وي بود، اما از آن پس به بعد به بانك گرينگوتز در بريتانيا منتقل شد، اما به جهت ناامني ها متفاوت، به هاگوارتز منتقل گشت تا تحت مراقبت آلبوس دامبلدور باشد. فلامل سنگ جادو را تقديم كرد و مرگ را بين سال هاي 1991 تا 1996 به همراه همسرش پذيرفت. در شهر پاريس، به افتخار وي و همسرش؛ پرنل، خياباني را به نامش ثبت كردند.

تایید شد!
شناسه ایماگو رو چنانچه در ایفای نقش این شخصیت موفق نباشید به هیچ عنوان باز نمیکنم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۲ ۱۷:۳۴:۵۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۲ ۱۷:۳۵:۱۳

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام به شما!
من می خواستم تغییر شخصیت بدم.شخصیتم از کتاب هفتم.می خواستم بدونم باید اون وقت دوباره در کارگاه نمایشنامه نویسی و بازی با کلمات باید پست بزنم؟شخصیت من اینه:
اگر کتاب هفتم را نخواندید کلیک نکنید!!!!!
[spoiler=شخصیت جدید از کتاب هفتم]آپولین دلاکور(مادر فلور دلاکور)[/spoiler]
ممنون میشم اگر زود رسیدگی کنید.راستی این شخصیت رزروه ها!!)

با تشکر
عزت زیاد

هر وقت اون نوار افشاسازی از کنار سایت برداشته شد، شما میتونید با یه شناسه جدید دوباره معرفی شخصیت کنید. نیازی به تایید در اون دو تاپیک نیست. شخصیتهام رزرو نمیشن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۲ ۱۲:۱۵:۴۵

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

مالی ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶
از Barrow
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 67
آفلاین
پست من در نمایشنامه نویسی

پست من در بازی با کلمات

نام کامل : مالی پروت ویزلی
تاریخ تولد : 30 اکتبر 1950
وضعیت : خون خالص
خانواده : همسر آرتور ویزلی و مادر 6 پسر و 1 دختر به نامهای بیل، چارلی، پرسی، فرد وجرج، رون و جینی .
برادرانش توسط لرد والده مورت کشته شده اند.
نسبت دوری با سیریوس بلک دارد.
گروه : گریفیندور - عضو محفل ققنوس
ظاهر : مو قرمز، قد کوتاه و تپل مپلی با چهره ای مهربان. معمولاً پیشبندی گلدار می پوشد که چوب جادویش از جیب آن بیرون زده است.
علاقه مندیها : خانه داری - حفظ خانواده
بوگارت : جسد هر یک از اعضای خانواده و هری

توضیحات اضافه :
شاید دلیل محافظه کار بودن بسیار زیاد مالی قتل برادرانش توسط لدر سیاه باشد و مرگ نزدیکان تبدیل به بزرگترین ترسش شد. هرچند شاید در ظاهر تنها یک زن خانه دار معمولی به نطر برسد اما مالی ساحره ای توانمند است و عضو "جمعیت قدیمی" است یعنی گروهی ازجادوگران و ساحره ها که به آلبوس دامبلدور اعتقاد دارندو وفادارند. دست کم گرفتن او یک اشتباه فاحش است بخصوص وقتی عصبانی شود بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی است.

متن زیر حاوی نکاتی است که اگر کتاب 7 را اگر نخوانده اید توصیه می کنم روی آن کلیک نکنید :

[spoiler]نمونه بارز قدرت مالی ویزلی در نبرد هاگوارت مشخص شد. او که دیگر حاضر نبود مرگ یکی دیگر از عزیزانش را ببیند توانست با غریزه مادری و قدرت بالای جادگری خود از دیگر فرزندانش محافظت کند و مرگخواری به قدرت بلاتریکس لسترانج را از پا در آورد. [/spoiler]

* من نمیدونم کی باید شناسه نمایشیم رو عوض کنم!

تایید شد!

ویرایش شده توسط Romulus در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۶:۴۹:۵۴
ویرایش شده توسط Romulus در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۶:۵۲:۱۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۸:۴۵:۰۲

[b][size=medium][color=CC0000]جادوی عشق، قوی ترین جادوهاست

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

ببينيد ، تكليفه خودتونو با خودتون و ما روشن كنيد ، موضوع پيچيده اي نيست . آنتونين دالاهوف رو كه يكي از سياها هست ،‌ هر احمق و ابلهي ميدونه كه قبلا توي اسليترين بوده ، پرسيم توي گريفيندور بوده !‌ دالاهوف تغيير گروهش مشكلي نداره ، ولي پرسي چرا !!
قبلا كوييرل گفت كه شناسه هايي كه يك سال از عضويتشون ميگذره و فكر كنن اگر تغيير گروه ميدن ، فعاليتشون بهتر ميشه ،‌ ميتونن هماهنگي كنن و تغيير بدن گروهو .
حالا منم اين تشخيص و دادم ، كل اين شخصيتا مشخصه گروهشون چي بوده ،‌ بغير از يه عده محدودي ! پس انقدر گير دادن و سر هم كردن جواب لازم نيست و بدون جر و بحث ميشه گروهو تغيير داد و شاهد فعاليت مناسب تره يه شخصيت بود

فكر كنم شخصيتايي مثل فاطي پاتر رو گفتي كه ميتونن تغيير شخصيت بدن ! لازم نيست دليل تراشي كنيد ،‌خيلي راحت گروهو تغيير بديد ، به همين سادگي به همين خوشمزگي

همون ابله و احمق كه مي‌گه آنتونين دالاهوف تو اسلايترين بوده! به من صفحه‌ي كتاب رو نشون بده

نقل قول:
Dolohov, Antonin Death Eater
Death Eater who was sent to Azkaban for the murders of Gideon and Fabian Prewett (OP25). Dolohov escaped from Azkaban early in 1996 [Y16], along with Bellatrix Lestrange and several other high-security prisoners, and rejoined Voldemort. He participated in the Battle of the Department of Mysteries and was recaptured. Dolohov's "specialty attack" was a jet of purple light cast in a zigzag pattern which causes severe internal injury (OP31).

اطلاعاتي كه دالاهوف تو لكسيكان هست!
فكر مي‌كنم واضحه كه چيزي در مورد گروهش ننوشته

پيتر پتي‌گرو مرگ‌خوار بوده، پس همه‌ي مرگ‌خوارا از گروه اسليترين نبودن و اين كاملا!!! واضحه!

و به هيچ!! عنوان تغيير گروهي صورت نمي‌گيره!!! هر كسي كه مايل به تغيير گروهه بايد از صفر! شروع كنه!
البته گاهي استثنا پيش مياد
كه اونا رو مديران تشخيص مي‌دن!
يكيشون همين مسئله‌ي دالاهوف! كه شما واجد شرايط نشدي

!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

ادگار بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۹
از هر آنجا كه هنوز عشق معنا دارد .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
سلام ميخواستم بدونم كه ميتونم به ريونكلاو برم يا نه چون يك ماه هم از ورودم به ايفاي نقش نميگذره فكر نكنم مشكلي باشه اگه ميشه زحمتشو بكشيد
با تشكر

اگه قوانین ایفای نقش رو خونده باشی نوشته شده فقط در صورتی تغییر گروه ممکنه که شما یک هفته از وردتون به ایفای نقش گذشته باشه نه بیشتر.
گروه ها اصلا با هم فرقی نمیکنن پس خیلی اهمیتی نداره شما کجا باشی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۱:۱۳:۰۱

هري پاتر ابدي شد بياييد ما هم ابدي شويم

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

توي بليت شماره 56617 كه 18 شهريور فرستادم نوشتم :

نقل قول:
سلام

میخوام تغییر گروه بدم و به هافلپاف برم !
تنها دلیلی که برای رفتن به اونجا دارم اینه که میتونم توی این دو هفته به نحو احسن اونجا فعالیت کنم !پرسی تا فارغ التحصیلی توی گریفیندور رفته و بعد به عنوان منشی وزیر منصوب شده ، در نتیجه گروه مشخصی نداره

كوييرل براي جواب نوشته :

نقل قول:
سلام
مگه وقتی دانش آموزان از هاگوارتز میرن باز تغییر گروه میدن!؟

پرسی ویزلی تو گریفیندور بود و من نمیتونم گروهش رو تغییر بدم. شما میتونید با همون شناسه قبلی که تایید شده بودید در هافل، دوباره معرفی شخصیت کنید.
موفق باشی

ببينيد ، تكليفه خودتونو با خودتون و ما روشن كنيد ، موضوع پيچيده اي نيست . آنتونين دالاهوف رو كه يكي از سياها هست ،‌ هر احمق و ابلهي ميدونه كه قبلا توي اسليترين بوده ، پرسيم توي گريفيندور بوده !‌ دالاهوف تغيير گروهش مشكلي نداره ، ولي پرسي چرا !!
قبلا كوييرل گفت كه شناسه هايي كه يك سال از عضويتشون ميگذره و فكر كنن اگر تغيير گروه ميدن ، فعاليتشون بهتر ميشه ،‌ ميتونن هماهنگي كنن و تغيير بدن گروهو .
حالا منم اين تشخيص و دادم ، كل اين شخصيتا مشخصه گروهشون چي بوده ،‌ بغير از يه عده محدودي ! پس انقدر گير دادن و سر هم كردن جواب لازم نيست و بدون جر و بحث ميشه گروهو تغيير داد و شاهد فعاليت مناسب تره يه شخصيت بود

فكر كنم شخصيتايي مثل فاطي پاتر رو گفتي كه ميتونن تغيير شخصيت بدن ! لازم نيست دليل تراشي كنيد ،‌خيلي راحت گروهو تغيير بديد ، به همين سادگي به همين خوشمزگي

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۰۹ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۶
از زندان نورمنگراد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:گلرت
نام خانوادگی:گریندلوالد
تاریخ تولد:1878
گروه:رئیس گروه deathly hollows در مدرسه دورمشترانگ
شغل:محقق برجسته جادوی سیاه
خصوصيات ظاهري: قد متوسط و چهارشانه مو و ریش سفید ابریشمی صاف و بلند.چشمهای فندقی
(دوران کودکی خاموش و رمز آلودی چون لرد ولدمورت دارد)
[spoiler=معرفی کوتاه شخصیت]گلرت دانشجوی با استعداد مدرسه جادوگری دورمشترانگ از زمانی اسمش بر سر زبانها افتاد که توانست به وضوح برخورداریش را از استعداد شگرفش در علوم جادوی سیاه را به اثبات برساند.

(- بنا به گفته تاریخ نویسان اگر زنده میماند به مراتب قدرتمند تر از لرد ولدمورت و آلبوس دامبلدور بود -)

با توجه به ملایمتی که دورمشترانگ نسبت به جادوی سیاه نشان میداد او توانست به سرعت پیشرفت خاصی را در این زمینه از آن خود کند.

ولی با شدت گرفتن رفتارهای سوء او و برخوردهای اصیل پرستانه اش(همچنین علامت معروفش بر روی دیوار دورمشترانگ) مدیران مدرسه اش مجبور به اخراج او از مدرسه شدند.
پس از بازگشت به منزل خاله اش باتیلدا بگشات با چهره ی هم رده ی خود آلبوس دامبلدور آشنا میشود و با هم به نتایج و نقطه نظرهای مشترکی میرسند.(توضیحات اضافه باعث افشا شدن کتاب 7 میشود...)

....سرانجام به دست دوست قدیمی خود آلبوس به دلیل نامعلومی کشته میشود....

چوب دستی : چوبی شبیه به شمشیر نک تیزبه طول 14 اینچ که با اعمال زور به جنیان برایش ساخته بودند.

علامت معروفش روی دیوار دورمشترانگ:در امضا میبینید

اسرار خاموش:هنوز کسی نمیداند که آیا دامبلدور دوست صمیمی خود را کشته یا نه.آنها با هم بسیار صمیمی بودند.[/spoiler]

متن من در اسپویلر قرار گرفت.من باید اول در بازی با کلمات و بعد در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی تایید بشم بعد معرفی شخصیت کنم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۰ ۱۷:۱۵:۳۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۰ ۱۸:۱۸:۵۹
ویرایش شده توسط gelert grindelwald در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۰:۳۶:۳۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۰ دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۶

لرد ولدمورت..old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۴ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۶:۳۲ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
نام:تام
نام خانوادگی:ریدل

لقب:لرد ولدمورت
معرفی کوتاه شخصیت:مادرش جادوگر و پدرش مشنگ است قبل از به دنیا امدنش پدرش مادرش را ترک کرد و مروپ گانت نیز بعد از به دنیا اوردن وی دیری نپایید که دار فانی را ودا گفت.

دوران کودکیش را در یتیم خانه ماگلی به سر برد و سرانجام توسط دامبلدور به مدرسه هاگوارتز راهنمایی شد،تواناییهایش را ثابت کرد و توانست در تالار اسرار را باز کند و موجب مرگ میرتل گریان شود.

سپس بعد از پایان تحصیلات در مغازه جادوی سیاه بورگین مشغول به کار شد و سپس وقتی امادگی لازم را به دست اورد مریدانی برای خود جمع کرد و لقب خود را ولد مورت گذاشت و پس از انکه درخواست رد برای تدریس در هاگوارتز شنید به دنبال اهداف سیاه خود رفت.

در نهایت طبق پیشگویی تریلانی او رفت تا پسر کوچکی را بکشد اما بعد از کشتن پدر و مادرش نفرین مرگ به او برخورد کرد و بازتاب شد و روح را از جسم لرد فراری داد.

اکنون جهانیان بترسند زیرا ولد مورت دوباره برگشته است.

چوب جارو:لرد برای پرواز احتیاج به این وسایل مسخره نخواهد داشت.

چوب جارو:چوب خاص پر ققنون ، چوبدستی هم هسته هری پاتر.

شناسه قبلی من:گراپ

تایید شد!

ویرایش شده توسط بهنام در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۰:۱۳:۵۵
ویرایش شده توسط بهنام در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۰:۱۷:۳۰
ویرایش شده توسط بهنام در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۸:۰۹:۰۹
ویرایش شده توسط بهنام در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۲:۳۲:۴۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۸:۴۱:۴۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.