هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
مسلما من اين چند روزي كه درست و حسابي نوبدم\ اينجا اتفاقات مهمي افتاده!

از آخر شروع ميكنم ميرم اول!

به ايگور عزيز:

شخصا تا گفتي مديريت هاگ رو ميخوام\ موافقت كردم. به بقيه مديرانم گفتن\ اونام موافقت كردن. فقط هر وقت مي ديدمت ميگفتم يه بليت بزن و بگو. چرا؟ براي اينكه من حرف تو مسنجرو زياد قبول ندارم. بايد مكتوب مي بود( هر كس ديگه اي هم بود همينو مي گفتم). تو هم كامت اووف شد\ گفتي نمي توني.

كي ديگه ميخواست مدير بشه؟ هيچكي! هر سال هر كي مدير بشه\ شماها يه نقي بعدش ميزنين خب! حالا...

بعد گفتي بشم بازرس كل، گفتم اوكي. چرا؟ چون شخصا نظرات برام مهمه و ميدونم كه فرد مسئوليت پذيري هستي و اين كارت خيلي كمك ميكنه. شما كي منت كشي كردي؟ اين يه قلمو بي راه اومدي! گفتي بشم بازرس كل\ گفتم اون چيه؟ گفتي فلان و ايناها. گفتم اوكي! چن روز طول كشيد تا مديرا رو پيدا كردم و با تنظيم قوانين جديد بهشون گفتم. اونام موافقت كردن و منم بهت گفتم. كجاش شد منت كشي؟ نگو ديگه !

در مورد اينكه ما 3 نفر مديريم و مديريت تغيير فك نكنم بكنه:

هر سه مون حسابي حسابي حسابي سرمون شلوغه. نتيجتا تنهائي نميتونيم همچين باري رو به مقصد برسونيم. ميگين خب چرا هاگ رو قبول كردين؟ جواب: كي ديگه ميخواسته قبول كنه؟ كسي بود؟
واقعا الان داريم از زندگيمون( به شخصه) ميزنيم براي هاگ!
اين چن روز هم شما لطف كنيد دندون به جيييييگر بذارين كه امتحانامون تموم بشه\ انشالله خيلي بهتر به وضع موجود مي رسيم.

حالا در مورد 3 نفزه يا 4 نفره بودن. استر به من گفت چن نفره بشه؟ گفتم 3 نفره خيلي كمه. قرار شد 4 نفره باشه. يعني همكاري توي گروه بيشتر بشه. يعني تصميمو من گرفتم نه استرجس بنده خدا كه هر كي از راه اومد، يه چيزي بهش گفت!

حالا شما خيلي اعتراض دارين؟ عضو كم دارين؟ درستته، هاگ رو شركت كننده ها مي سازن نتيجتا:

با قانون محدوديت 3 نفره موافقت ميشه. و از شورا خواسته ميشه كه كاملا قانونشو مكتوب كنن( اگه زير قانوني هم داره\ بنويسين) و همينجا تحويل بدن تا بعد يه بررسي، به قوانين جديد اضافه بشه.

در ضمنع من استعفاها رو قبول نميكنم! اميدوارم ايگور و نارسيسا هم استعفاشونو پس بگيرن. مرسي.

در مورد مطلب بعدي كه ديگه شرط گذاشتين فلاني مدير نباشه و فلاني باشه و اينا... ديگه دارين يه جور سو استفاده ميكنين! واقعا واقعا بدونيد كه اين وسط استر داره 80 درصد زحماتو ميكشه و دائم مطالب توي شورا به بهم گوشزد ميكنه. اين يه قلم واقعا بي انصافي محض هست.

اما اگر خودتون يه مدير فعال سراغ داريد\ معرفي كنيد! كار مام راحت تر! وگرنه كه ما سه نفر هستيم، ولي سعي ميكنم خودم جواباتونو بدم.

يه مطلب ديگه: اميدوارم ديگه اين مسئله دچار كشش نشه!

در مورد تحريم و اين چيزا: من اين سري كوتاه اومدم، چون ديدم حق داشتيد و كوتاهي از جانب بنده( تاكيد ميكنم بنده) بوده. اما اميدوارم اين سري تهديدات و اين چيزا ديگه نباشه. شمام تقي به توقي بخوره بر ندارين تحريم محريم كنين ديگه !!

در مورد تابلوي اعلانات و قوانين اعلام شده ي توش( مري) :

مسلما در هر فعال سازي، ياداوري قوانين هم لازمه!

اما در مورد طرح فعال سازي هاگهمون تغيير در نوع كلاسها و تقسيم بندي اونها هست. كه ازتونم خواسته بودم نظري اگه داشتين اعلام كنين.

در مورد توضيح در باره ي كلاس ها:

1- نوع اول:

كلاس معجون سازي: پرسي ويزلي
تاريخ جادوگري: بادراد ريشو

اين كلاس ها درست مثل كتاب برگزار ميشن. يعني واضح نيست توضيحم؟ خب\ يعني اينكه شما واقعا طرز درست كردن يك معجون رو ياد ميديد يا تاريخ يك واقعه ي جادوئي رو( طنز بهتره اما جدي هم ميشه) شرح بديد. تكاليفي هم كه از دانش آموزان ميخواين، بايد واقعي باشن! يعني مثلا يه مقاله در مورد معجون" غيب كننده" و يا مثلا " مشكلات قرن اول جادوگران با مشنگها" .

اوتاد؟

2- نوع دوم

دفاع در برابر جادوي سياه: البوس سوروس پاتر
پيشگوئي : ؟ ( اگر كسي درس ديگه اي رو در نظر داره خب بگه فقط خالي نمونه اينجا) ( ايگور اگه ميخواي اينجا ماگل شناسيو درس بده)

اين گروه چيكار ميكنن؟ اين گروه هر جور كه ميخوان درس ميدن فقط تكاليفشونو بايد بگن برو در فلان تاپيك ايفاي نقش\ در مورد اين درس امروز، يه رول بزنن! هوم؟؟

3- گروه سوم كه توسز مشاورين درس داده ميشه و درس و تكاليف رول هستند!

مراقبت از موجودات جادوئي: ايوان روزيه( مخ بچه رو خوردم!! )
پرواز كوئيديچ:

خب ديگه... بسيار سخن گفتيم\همي ما خسته گشتيم!

تا بعد!
پ.ن: اينقد تو سر و كله هم نزنيم!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۹:۵۳ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
مري جان بعضي حرفات خوشم نيومد و از بعضي هاش هم خيلي خوشم اومد!

-------------------
دوست عزيز من.شما گروهت 6 تا عضو داره براي پست زدن تو هاگ و خيالت راحته كه طرح چهار تايي خيلي به نفعت تموم ميشه.از طرفي گريف هم مطمئنا خيلي اعضاش بيشتره و در واقع اگر منم مسوول يه چنين گروه هايي بودم خيلي خوشحال ميشم محدوديت رو به تعداد شركت كننده هام بكنم تا قهرمانيم آسون تر بشه!

هميشه اسليترين پر بوده از اعضايي كه سنشون خيلي زياد هست و كم پيدا ميشه افراد كم سن و سال توش و اينكه هميشه آزادي تو اسليترين بر قرار بوده.ما هيچوقت نرفتيم به طرف التماس كنيم كه برو شركت كن.هر كي عشقش ميكشيد شركت ميكرد،نميكشيد هم شركت نميكرد.

من به جرات ميتونم بگم كه اسليترين 3 تا عضو هم نداره كه تو هاگ براش شركت كنن.شما فكر ميكني من اصن حوصله رول زني دارم؟من خيلي وقته اين حس ازم پريده و ديگه با رول زني تفريح نميكنم.ميمونن بقيه بچه ها كه اونام بيكار و علاف نيستن تو همه كلاسا شركت كنن.ما بازيكن نداريم براي كوييديچ تا تيم تشكيل بديم.آقا دانش آموز نيست تو اسليترين كه انگيزه توپ براي هاگ داشته باشه اصن و واقعا مطمئنم كه ما تو همه كلاسا كمتر از سه نفر شركت خواهيم داشت!اين از اين!

--------------
بعد ميرسيم به دليل دوم كنار كشيدن اسليترين!

به نظر من استرجس اصن صلاحيت مديريت هاگوارتز رو نداره.دلايلش هم مشخصه.هم وقت نميذاره هم اينكه كلا از مديريت فقط استكبار رو ياد گرفته.يه صحبتي داشتيم با يه دوست كه ميگفت مگه شما براي مدير فعاليت ميكنيد؟
بهش جواب دادم كه وقتي تو يه محيط آدم ميخواد براي قهرماني سعي كنه بايد راهش هموار باشه و من فكر ميكنم با مديريت استرجس ما با مشكل بر ميخوريم وسط راه.بايد بحث كنيم و اعصابمون خورد ميشه و به نظر من و بقيه بر و بچ اسليترين ارزش نداره كه به خاطر قهرماني كه آخرشم هيچي نيست،ما اعصابمون خورد بشه!

قبل اينكه اين سه تا مدير بيان من پيشنهاد مديريتم رو به آنيت دادم ولي بعدا پشيمون شدم.چون من ميخواستم يه كمكي به سايت بشه در حالي كه مديران اين سايت همه چيز رو با منت ميخوان به آدم بدن.براي مثال همين بازرسي كل من كه انصافا جز وقت تلف كردن و نابودي ذهن آدم چيزي ديگه اي نداره و زحمت مديران رو كم ميكنه با هزار منت و مشورت انجام شد.منم تا وقتي مديرا اينجوري مغرور باشن ناظر هم نميشم تو اين سايت ديگه!(منظورم از كل پاراگراف اين بود كه مديران مشكلات ديگه اي هم دارن كه نميشه كنار اومد باهاشون).

نتيجه گيري:

آقا اين بي احترامي به بقيه گروه هاس كه وقتي ما عضوي نداريم تو هاگ شركت كنه بياييم و آخر بشيم؟وقتي عضوي نداريم بياييم و اعصابمون خورد بشه؟نكنه فكر كرديد هاگوارتز تفريحه؟تجربه ترم هاي پيش نداشتيد تا حالا؟ميدون جنگه دوستان!

و در ضمن تا شرايط ما قبول نشه همينه كه هست.من فكر ميكنم هافلپاف هم كنار بكشه.پس رقابت گريف و ريون خيلي جذاب ميشه و كار مديران هم راحتتر!

*شرايط مام اينه كه استرجس مدير نباشه ديگه.يه مدير فعال بياد.محدوديتم به سه نفر كاهش پيدا كنه!*

ويرايش :

به واقع من از تحريم اصن خوشم نمياد و خيلي خوشحال ميشم تو هاگوارتز شركت كنم و كنيم ولي واقعا شرايطش با اتفاقات گذشته اصن جالب نيست.

موفق باشيد.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۴۷:۲۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۲۲ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب من یه سری نکته بگم ... مثل اینکه مشکل داره زیادی الکی پیچیده میشی !

نکته : دارم با اشخاص حرف میزنم ... گروه نیاد جلو !

اول برای ایگور و هر کس دیگه ای که میخواد استعفا بده :

1. اول اینکه اینجا گروه مطرحه و کل اسیت ، هیچ وقت هیچ جا هم نداشتیم که گروهی از مخالفتهای خودش از هاگ کنار بکشه ! ... بلکه اگر گروهی کنار کشیده به خاطر مسائلی بوده که به هاگ ضربه وارد میکرده !

این نکته رو همیشه مدنظر داشته باشین که کسایی که ثبت نام کردند میخوان شرکت کنن ! حالا اگر عده معدودی بعداً رایشون عوض میشه نباید چنین تصمیماتی گرفت .

2. ترم پیش پارسال راون دو یا سه ثبت نامی بیشتر نداشت برای همین توی راون شرکت نکرد ! من فکر میکنم هافل باید یکم روی گروهش برای شرگت در هاوارتز کار کنه ... گرچه هر طرحی که به این گروه برای شرکت کمک کنه قابل بررسی خواهد بود !

3. اینم همین جا بگم ارزش گروه رو پایین نیارین ! ما اینجا میخوایم رقابت بین گروههای سایت باشه ، اگر از یک گروه فقط یک نفر انتخاب بشه و ما بخوایم به همون یه نفر امتیاز بدیم دیگه چه معنی گروه میده ؟

مسابقه جام آتش که برگزار نمیکنیم !

پس اگر میبینید من بیشتر داشتم روی کلاسهای سه نفره یا استر داره روی چهار نفر پافشاری میکنه و ... قضیه سر همین گروه بودنه ! و نه تک نفر بودن .

اینکه امتیازات با یک نفر و یا حتی د نفر سنجیده بشه توهین به تمام گروهه ! چه برنده شدنش و چه بازنده شدنش ! (بالا و پایین رفتن ملاک مد نظر )

اما کلا این ترم به سه نفری که توی هاگ به اسم مدیر رد شدند !

1. اگر کسی مدیر و یا ناظر میشه احترام به تصمیماتش واجبه ... کاری که شورا داره میکنه همون کودتای به قول معروف خودمونه ! قرار نیست روی حرف کس حرف بزنیم .

مثال میزنم :

اگر الان خود ایگور مدیر مدرسه بود مثل پارسال و طرحی رو تصویب میکرد باید به سرانجام میرسید ... که خب البته هر طرحی موافق و مخالف داره !

2. اینجا باید یک مدیر برای مدرسه انتخاب بشه ! استر اگر واقعاً وقت داری اسمت رو بنویس برای مدیریت ... که همه بدونن طرف حسابشون کیه و اگر وقت نداری که به کارهای دیگت برس!

اینکه هر دو روز اینجا پست های اعلامیه میخوره بنظرتون فعال کردن هاگوارتزه ؟ منم توی 15 دقیقه میتونم تمامی این چیزایی رو که تا الان زدی رو ارسال کنم ! من فکر نمیکنم برنامه ای برای ترم داشته باشین !

راجر که تا حالا دخالتی نداشته ، آنیت اصلاً سر در نمیاره چون نبوده ! و خودتم که بودی وقتشو نداری !

من گزینه آخر ( استر ) رو اگر وقت بزاره قبول دارم ... منتهی اگر وقتی داشته باشه که فکر میکنم وقاعاً نداره وگرنه ارسال دو خبر وقت آنچنانی نمیگیره !

پس لطف کنین گروهها الان دقیقاً سرگردان هستن ... آنیت و راجر که خود به خود میرن کنار ... استر وقت نداری ! ... اسم یک نفر مدیر رو اعلام کن و تمام !

3. من فکر میکنم .. اولین چیزی که باید ارائه میشد تا بچه های کلاس ثبت نام کنن برای شرکت و بعد اساتید ثبت نام کنن برای تدریس که ببین وقت برای شرکت و یا تدرس دارند و یا خیر برنامه های کلاسهای هاگوارتز بود ... حالا این رو گذاشتین دو شب مونده به شروع ترم اعلام کنین ؟

من به شخصه میتونم بگم اگر برنامه های کلاسها خوب نباشه خیلی از راونی ها میخوان تقاضای شرکت و یا تدریسشون رو پس بگیرن ! چون واقعاً در مضیقه وقتی هستن ... اما هنوز هیچ چیزی مشخص نیست ...

ظرف یکی دو روز از مدیر جدید برنامه های ترم رو میخوایم !

اما در آخر !

این جمله رو از دوستی نقل میکنم خالی از لطف نیست !

" یعنی چی که هر ترم یه سری ناز میکن که ما تحریم میکنیم و فلان میکنیم ؟ مگه بقیه ملت سر کارن ؟ "

و اما توضیح :

اولین گروهی که این ترم تصمیم داشت شرکت نکنه گروه راون بود من حاقل بیست اعلامیه و یک نظر سنجی در تالار دارم که با رای اکثریت تصمیم بر شرکت نکردن بود !

اما با توجه به حضور بقیه دوستان و این حرف پرسی (جمله تقل قول ) ما برای دیگران ارزش قائل شدیم و من سعی کردم کل گروهم رو برای شرکت در هاگوارتز بیارم! ( به ثبت نامی های هاگوارتز توجه کنین متوجه ای مطلب خواهید شد )

همه میدونیم اگر در مسئله ای گرفتاری نباشه انگار هیچی نیست ... پس به همین راحتی عقب نکشیم !

حالا از بقیه ناظرین گروهها انتظار همین همکاری رو دارم !

ویرایش !

نقل قول:
گرچه هر طرحی که به این گروه برای شرکت کمک کنه قابل بررسی خواهد بود !

من این رو توی صحبتهام گفتم ... دوستداریم که همه گروهها شرکت کنن . همین طور هم که میبینم نماینده راون از طرح سه نفره استقبال کرده ...
ولی تا جایی که گروه بودن زیر سوال نره !(یعنی همون سه نفر )

البته من به این مورد شکایت کنم ... کی میگه ما همه اعضامون فعالن و ما مشکلی نداریم ؟ خوبه من نوشتم میتونم اطلاعیه ها و نظر سنجی های مختلف نشون بدم که همه هم گروهیهای من مخالف شرکت بودن به دلیل کمبود وقت ! ... واقعاً مطمئن باشید که ممکنه ما در شرکت در کلاسها از همه گروهها کم بیاریم و جداً اخرین پستهای ارسالی راونی ها و اسلی ها رو نگاه کنین فعالیت ما ها رو میتونین مقایسه کنین .

روی شرط گذاشتن من خودم مخالفم .. حالا هر کسی نظری داره ... اما جداً بالا هم گفتم استر اگر میخوای مدیر باشی باید وقت کامل بزاری .. این فوق العاده صفره :دی

خلاصه الان چیزی برای مخالفت گروهها نمیبینم ... همه با همین سه نفر موافقن ... مدیریت فعلی هم یک نفر رو فکر میکنم کم میکنه ! ... امیدوارم ترم خوبی داشته باشین(منم بودم باشیم :دی )

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۴۴:۳۴

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سامي نهایی تيم كوئيديچ ريون:

مهاجمان: ليلي لونا پاتر ، لونا زنوفيليوس لاوگود، زنوفيليوس لاوگود

مدافعين: بادراد ريشو ، گلگومات

دروازه بان: آلفرد بلك

جستجوگر: ويولت بودلر

ذخيره: چوچانگ و گابریل دلاکور

داور : پروفسور فلیت ویک

پ.ن : یه پست دیگه در این رابطه ارسال شده پست 1097 ... لطف کن پاکش کن ... مرسی .

پیام زده شده در: ۳:۲۵ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

درخواست تدریس درس دفاع در برابر جادوی سیاه رو دارم.

تا برنامه ی زمان بندی کلاس ها اعلام نشه نمیتونم برنامه تدریس بدم، این شص بار!!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من براي ماگل شناسي درخواست ميدم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لیست احتمالی راون !

سامي تيم كوئيديچ ريون:

مهاجمان: ليلي لونا پاتر ، لونا زنوفيليوس لاوگود، زنوفيليوس لاوگود

مدافعين: بادراد ريشو ، گلگومات

دروازه بان: آلفرد بلك

جستجوگر: ويولت بودلر

ذخيره: چوچانگ و مری باود

داور : پروفسور فلیت ویک

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
اومدم برای ثبت نام استادیت!!!
نام درس : تاریخ جادوگری

برنامه : برنامه خاصی نداره چونکه این درس در رسته دروس غیر رول هست ... البته باز هم برنامه اصلی مربوط میشه به اون برنامه ای که مدرسه برای اساتید میچینه . از قبیل جمع امتیازات و ...

نکته : هماهنگ شده تا از راون فقط یک استاد شرکت کنه ... به نظر من بهتره که برای نبودن تبعیض در امتیاز دهی و ... در این ترم از هر گروه یک استاد انتخاب بشه.( مشاورین ، مشاورینن دیگه! میمونه اون چهار تا درس دیگه )

همینا!

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۳

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
درخواست ِ تدریس ِ معجون سازی !

ضمنا توضیحات ِ داده شده در مورد ِ نحوه تدریس فوق العاده بد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۹:۳۶ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

اون شورای هاگوارتس که هر ترم توی تنظیم قوانین کمک میکرد چی شد ؟ شپلخ ؟

من دیگه الان جزو شورا نیستم چون یکی از مدیران هستم نمیتونم کنترل کنم شورا رو !

نقل قول:

شما اگر بخواین به تعداد ثبت نامی های هافل هم تقسیم کنید باید تقسیم بر 1 کنید !!!!!

در کل من مطرح میکنم که ببینم حداقل چند نفر میشه این 5 نفر ! خبر میدم ! چون این ربطی به ریز قوانین نداره حتی شده روز آخر هم که مانده به آغاز کار اعلام میکنیم !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.