هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات اسلامیه
پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
جام آتش بدترین زمان ممکن شروع شده !

من نمیدونم بقیه گروهها مشکل دارن یا نه ! اما هافل نمیتونه همزمان توی جام آتش شرکت کنه و از همون افراد هم توی امتحانا استفاده کنه !

بد نیست یه هفته تعویق بیفته بره بعد از امتحانا ، معمولاً هم بعد از هاگ جام آتش برگزار میشد ...

البته این به معنای شرکت نکردن هافل و ... نیست ، خواستم مهلتش رو یا بیشتر کنید یا با یک هفته تعویق برگزار بشه که جذابیت مسابقه بالا بره و هم پستهایی با کیفیت بالاتری زده بشه ! (چون وقت بیشتر میشه )

---------------------------------------

اساتید هستن منتهی امتیاز دهی نمیکنن ، بد نیست یه تذکری چیزی بدی ... یا مثلا من برم امتیاز ازشون کم کنم

---------------------------------

امتیازای کوییدیچ رو هم دیدی حتماً ، یه نکته جالب دارم منتهی بزار امتیازای تد ریموس هم زده بشه بعد میگم که کلی باهاش حال کنیم

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
بلا : باشه درستش میکنم

مری : وقتی تمام ِ کلاس ها تمام بشه ، به مدتِ یک هفته امتحان برگزار میشه ، همه امتحان ها هم با هم ! اساتید باید روز تدریسشون که میرسه ، امتیازات رو بزنن !

مونتی : تو فقط امتیازات رو بزن ، امتحان رو من خودم برگزار میکنم ، اساتید فقط نمراتشون رو میدن

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سلام

ببخشید، من نمیدونم الان تدریس(امتحان) رو بزنم یا نزنم. گفتین یک هفته وقت هست، ولی تدریس جلسه من داره میگذره از وقتش.

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
!!!!!!!!!!

امتیازای جلسه آخر نباید زده بشه ؟ چون اساتید تدریس ندارن یا یادشون رفته یا قانون دیگه ایه ؟

کلاسایی هم که تموم شده نباید قفل بشه ؟

یا این تاریخی که برای امتحانا زده شده تغیر کرده ؟ چون قرار بوده دیروز و امروز 4 تا امتحان برگزار بشه اما اتفاقی نیفتاده ...

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
با توجه به خارج شدن مارکوس فلینت از ایفای نقش، رودولف لسترنج رو جایگزین ایشون برای جام اتش معرفی می کنم.

موفق باشید!

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
گابريل جان من خودم به فكرش بودم.چون به هر حال هم ناظر ريون هستم و هم معاون هاگوارتز به اين مساله فكر كردم و دقيقن به حرف پرسي رسيدم !

و اينكه من گفتم حالا بر فرض بخوايم جاي اونا بازيكن بياريم ،كيا رو بياريم؟هر چي فكر كردم ديدم عضو ديگه اي نيست جاشون بياريم و بالاخره يكي دو تا جا ميمونه !و خب تو كوييديچ اگر يه نفرم پست نزنه باعث ميشه زحمت كل گروه از بين بره !

و اين مشكل مديريت سايت و اين افراد هست.چند سال پيش من ميخواستم گروهم رو عوض كنم اصن اجازه بهم داده نشد.يعني گفتن خوبه و اينا.بعد تو فروردين بود كه با آلبوس دامبلدور رفتم گريفيندور !(حتي اون زمان خودم مدير هاگوارتز بودم).

اين ماجرا ها هست ديگه.كاريشم نميشه كرد !فكر كنم بايد همون سومي رو قبول كنيم.

ممنون و موفق باشيد !

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
الان این رو میگین !؟

بازی ها تموم شده ، مسابقه ای هم دیگه نمونده ! شما باید از اول با یه برنامه ریزی کسایی که لیاقت عضویت توی تیم کوییدیچ رو دارن تایید میکردین ، نه هر کسی که از راه رسید ! متاسفانه افرادی هم که گفتی کسایی هستن که بی تعهدن و خب دیگه کاریش هم نمیشه کرد !

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام.

آقا، ما تركيب تيم ريونكلاو رو براي كوييديچ نگاه ميكنيم!

شناسه هاي لونا لاوگود، ليني وارنر و ليسا تورپيني در كار نيست ديگه! نصف اون تركيب هم قرني هست كه آن نشده اند، و كل فعالين ِ ريونكلاو ترورس و مرلين و هوكي و من هستيم! شايدم ويولت آن شه، يا مثلا" روونا بياد كنار شومينه سلام كنه بره!

تكليف تيم كوييديچ ِ ما چيه؟

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
مری :
اون پست رو فقط تایبریوس برای من فرستاده بود و طبق گفته خودش قرار بود برای آلبوس هم بفرسته که گویا نصفه رسیده و اینا ... همون موقع یکی بهت داده و زدی ! خوبه آفرین ! حرفای جدید میزنی

ببین مری عزیز ، من نه وقتشو دارم نه حوصلشو که بیام اینجا تو رو توجیهت کنم ، انقدر هم اینجا بودم و کار کردم و حرف های گنده تر از این رو زدم که نیازی نباشه برای چیزی که میگم بیام برای شما اثباتش کنم !!

در مورد پستِ سپتیما هم اینکه ، پیوز ناظر هافلپافه و همونطور که بهش گفتم اگر پست میزد خودش اعتراض میشد ، من اینجا نه گروهی دارم ، نه صنمی دارم به ملت و نه نفع و ضرری میبرم .

در مورد فرآیند سرعت و اینام ، شرمنده من تو همین فیزیک سه و بردار برآیند و اینا موندم ، حوصله بررسی فرآیند و اینا رو دیگه اینجا ندارم ، میتونی با خودش حرف بزنی و فلسفش رو بکشی بیرون

در مورد اون دو پستِ کوییدیچ ، اگر راست میگم ؟!
نه من دروغ میگم ! داور ها همون پست هایی که ویرایش شده رو امتیاز دهی میکنن به صورت کامل

بله شما کلا توی تالار خصوصی حرف زیاد میزنی ، از اونجایی که من خودم شما رو بعنوانِ داور تایید کردم و نه عضو تازه واردم ، نه تو نوشتن تازه کارم و نه توی داوری و اینا ، تشخیص میدم که کی صلاحیت داره یا نداره ، پس توهین شخصیتی در کار نیست ، من اون چیزی که بود رو گفتم

در نهایت اینکه در مورد حساب و اینا نمیخواد منو توجیه کنی شما ، در این دو مورد هم چیزایی که لازم بود رو گفتم ، برای اینکه این بحث به پایان برسه هم تصویر پیام شخصی تایبریوس رو پیوست میکنم و از اونجایی که از پاک کردنِ پست خوشم نمیاد ، ولی اگر باز هم پستی در این مورد یا اعتراض ِ بی پایه و اساس ِ دیگه ای بزنی ، مستقیما پاکش میکنم

مینروا :
فکر کنیم ؟! چطوری تدریس کردید که نمیشه ده تا سوال از توش در آورد ? ywait:: قرار نیست سوالات داستانی باشن که ! همه باید پونزده تا سوال در بیارن ، ولی تو ده تا سوال در بیار و بفرست ، اگر اینطوری نشه دیگه کاری نمیشه کرد !از تدریس استاد قبلی کلاستم استفاده کن

پ.ن : پستِ قبلی من رو کی پاک کرد ؟!

پیوست:

jpg  Untitled.jpg (165.08 KB)
8313_4a96cbf78b88d.jpg 1024X768 px

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
پرسی رک بگم این دفعه بدون طنز برو یه سر به کلاس بزن هیچ تدریس درستی نشده که خبواد سوال طرح شه از توش!
بیا فکر کنیم یه تصمیم درست حسابی بگیریم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.