هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
ابراز تاسف! واقعا و صمیمانه!

آقای مدیر!
این که ملت میان می ریزن این وسط گیس همدیگرو این جوری می کشن از بوقی بودن مدیره!

این که مدیرم با اون هیکل میاد وسط گیس بقیه رو می کشه شاهد زنده ست بر این ادعا!!

واقعا انتظار نداشتم با همچین واکنشی از مقام معظم مدیریت رو به رو بشم! شما هم انتظار نداشته باشید بی جواب بمونید.. من الان جواب این پیری رو ندم شب خوابم نمی بره! ولی خو بالاخره مدیر بودن یه مرام و منشی می خواد که خوب از پسش بر اومدیا! اصن یه وضعی!

من توی این بی وقتی نشستم 6تا پست عریض و طویل رو به خاطر شما خوندم بعد اینم جای تشکر!! چی بگه آخه آدم!!؟

خیلی ادعای بی طرفی می کنی بعد به پستهایی که خیلی هم آرمانی نیستن ده می دی و میگی فلانی اشتباه کرد! عاقا جان من شرط می بندم شما خودت یه دور هم از روی پستها نخوندی! به اسامی و دوستان آشنایان نمره دادی! وگرنه بر چه اساس پست ارنی که خودشم می دونه تهشو سمبل کرده 10 میگیره!؟

یه بار منصفانه نگاه کنین بعد صبحت از عدالت و سیخ و کباب کنین! آخه اصلن مگه من عاشق اسلایترین یا هافلم که بخوام بهشون لطف کنم!؟ بوق بر هردوی سیخ و کباب اصن! جفتشونم می سوختن به حال من فرقی نمی کرد باو! به مرلین فرق نمی کرد! ولی واسه شما چرا!

از این رو جناب مدیر حواست باشه از این به بعد داری چیکار می کنی! اشتباهات خودتو گردن بقیه ننداز! عدالت نبود که اسلایترین سه تا ده مفت بگیره و عدالت هم نبود هافل به خاطر سهل انگاری بعضیا ببره! و این حقیقته!

تازه اگه من دست بالا نمره نمی دادم خیلی نمرات کمتر از این باید می دادم و این لطف من فقط به شما بود نه به سیخ و کباب که با اختلاف زیاد نمره ها، نخوندن پستها توسط جنابتان تابلو نشه!

به هر صورت ما رفاقتی بهت لطف کردیم! تشکر که نکردی هیچ.. یه عذرخواهی هم بدهکاری!!

نقل قول:
لطفا بفرمایید که اعشاری هم نمره ندن !

آسووو! اینو به اون نخبگانی بفرمایید که مقیاس نمره ها رو اینقد کم و کوچیک گرفتن! این معیار برای امتیاز دادن پستهای الف داله فرزندم نه کوئیدیچ.. سعی کنین درک کنین! البته اگه بتونین!!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نه دیگه آقا من گفتم چهار داور ولی الان بچه ها گفتن زیاده ! دو تا داور رو ما قبول داریم یکی از هافل یکی از راون ! جمع امتیازات این دو نفر مورد قبول گروه ما هستش ! لطفا بفرمایید که اعشاری هم نمره ندن ! 5 داور واقعا زیاده و اصلا مورد قبول ما نیستش ! چهارتاشم تازه من پس میگیرم !

منتظر پاسختون هستم !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
به استر عزیز

معاون از اول هم عدد نبود، یک حرف بود . "معاون".

تعداد چهار داور در هیچ جای دنیا مرسوم نمی باشد ، معمولا داوران باید تعدادشان فرد باشد تا زمانی که رای ها 2-2 مساوی شد داور پنجم نقش تعیین کننده را ایجاد کند .

با پیشنهاد شما موافقم اما علاوه بر چهار داور از چهار گروه ، مدیریت مدرسه به عنوان یک فرد بی طرف نیز باید به عنوان داور پنجم حضور یابد.

درباره ی خود مسابقه هم باید ذکر کنم که بله ، سوژه آزاد و ادامه دار است .

موفق باشی حرف جان.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به عنوان کاپیتان تیم کوییدیچ گریفیندور

خسته نباشید مدیر جان ... معاون هم که عددی نیست در این لحظه

میخواستم با توجه به اتفاقاتی که در مسابقه ی دوم اتفاق افتاد برای مسابقه ی آخر داوری رو هر چهار گروه انجام بدن !

و اینکه طبق اطلاعیه های اولیه آیا مسابقه ی آخر رول ها ادامه دار میباشد و سوژه آزاد هستش یا غیر این موارد هستش !؟؟؟؟

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ریگولس عزیز

با درخواست شما موافقت میشود و شما تا پنجشنبه فرصت دارید تدریس این درس را انجام دهید.

موفق باشید.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
درود بر مدیریت محترم هاگوارتز
یگانه مدیر برحق هاگ که اون سه تای دیگه از حسودی زیرآبش رو زدن!

ای جد بزرگ،
بنا بر تجربیات بسیار گسترده و خفن اینجانب در زمینه ی انجام جادوی سیاه و بعدها دفاع در برابر جادوی سیاه ، با اندوخته ای حجیم و سنگین به اتاق مدیریت هاگ اومدم تا این موارد گران بها رو در اختیار دانش آموزان قرار دهم.

امید است که با درخواست تدریس اینجانب در جلسه ی چهارم کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه، به عنوان استاد مهمان موافقت به عمل آید

با تشکر
ر.ا.ب

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ویزلی

شما باید به اتاق اساتید مراجعه کنید . اتاق مدیریت ویژه ی صحبت با مدیر است و اعتراض به نمرات در تعاریف کار این دفتر نیست .

گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلازار پیر بوق

من به نمرات جلسه 3مراقبت از حیوانات جادویی اعتراض دارم.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
بیخیال اصلا! الان پستمو پاک میکنم! الانم ویرایش کردم چیزی از اون حرفا نمونه! بیاین شنگول باشیم دور همی!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۲۱:۳۹:۵۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۲۱:۵۰:۴۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۲۱:۵۴:۰۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۲۲:۰۳:۲۱

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول از همه من جواب خانم دلاکور رو بدم که ایشون هرچه سریعتر برن به آقاشون برسونن.

من در این سایت هیچ وقت هیچ مشکل شخصی با کسی نداشتم ، بودند کسانی که با من مشکل داشتند اما هیچ وقت من با کسی مشکل نداشتم.

اینکه میفرمایید آقاتون "هیچ نیازی ندیدن با من مشورت بکنن" رو من نمیدونم کجای دلم بزارم؟
اینجا بحث ، بحث من نیست ، بحث قانونه ، قانون به طور کاملا شفاف و روشنی میگه که اگه دلتون خواست مکان تکالیف رو عوض کنید باید با مدیریت مدرسه مشورت کرده و از ایشان کسب اجازه فرمایید.

اگه نیازی به اجازه نیست پس نقش مدیر این وسط چیه؟ اصلا مدیر به چه دردی تو این هاگوارتز میخوره؟

اما به باقی خانم ها و آقایان

آوردن داور دوم از نظر خود من درست نبود و یک حرکت کاملا اشتباه بود ، حرکتی که باعث شد مات بشوم . من به عادل بودن و بی طرف بودن خودم هیچ شکی ندارم و فکر کنم با شناختی که خیلی از شما قدیمی های سایت از من دارید به این مسئله شکی نداشته باشید . من بر این باورم که هر شخصی با رعایت بازی جوانمردانه باید برای گروهش بجنگد ، کاری که من علی رغم مشغله ی زیادم برای گروهم در قالب کلاس ها انجام میدم اما این مسئله هیچ وقت باعث نشده که در امر قضاوت پایم بلغزد .

من با وجود اینکه به نمراتی که دادم کاملا ایمان داشتم صرفا برای حفظ دموکراسی مدرسه و اینکه به گروه هافلپاف ثابت کنم چه با داوری من چه با داوری کس دیگری مانند وزیر دیگر اسلایترین به فینال میرود این کار را قبول کردم .
بعد از اعلام نتایج توسط مهران عزیز متوجه شدم که این نمرات به گونه ای غیر عادلانه است و طوری انگار ایشان نمره داده بودند که نه سیخ بسوزد نه کباب .

به هرحال به نظر من بهتر است که این بحث با وجود رنجش فراوانی که در میان شماها و شخص بنده ایجاد کرد تمام شود و امتیازات نهایی مسابقه همان امتیازهای داور دوم باشد .

در مورد تجدید نظر برای بازی گریفیندور و راونکلاو به هیچ عنوان اقدامی صورت نخواهد گرفت .

مستدام باشید. . .

گابريل گارسيا ماركز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.