هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "روبیوس هاگرید"
پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
من دیشب زیر بیانیه تو پست دادم:||| بیانیه ت اینجا نبود؟!:| من کجا پست دادم پس؟!:|||

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
دوستان اولین سری برنامه هامون به صورت رسمی داخل بیلبورد پخش شد.
مستند تبلیغاتی هم به زودی نوشته و پخش میشه! میخوام یه رول طنز بنویسم ازش!

بدون خوردن کیک از ستاد خارج نشوید!

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام هاگرید!
سلام سیریوس!

اول یه سوال اساسی! تو چند سالته؟ با تام ریدل همکلاس بودی! هم سن اونی؟
البته هم کلاس نبودم!
من سوم بودم اون ارشد بود! اگه اشتباه نکنم البته!
ارشد ها هم کلاس 5 به بعدن. البته مساله واسه سال های پیشه دقیق یادم نیست اما چیزی که قطعیه، من جوان ترم!

نقل قول:
غنی سازی پودر کاکائو رو تا چند درصد قصد داری ادامه بدی؟

پودر کاکائو بسیار چیز مهمیه! با توجه به تحریما! ما باید خودمون پودر کاکائو رو غنی سازی کنیم!
به عبارت دیگر درخت کاکائوی امروز کاکائوی فردا پودر کاکائوی پس فردا.
مسئله بعد دانشمند های غنی سازیه! ما نباید بزاریم زرتی اینا رو ترور کنن!یا زرتی فرار مغز ها کنن.
پروفسور مورفین گانت نمونه بارز یکی از این دانشمندانه که به حق یکی از نوابغ این عرصه هست.

نقل قول:
آیا اصلا این درسته، که کسانی مثل شما با زحمت کیک درست کنن، و عده ای دیگر خیلی راحت از پودر کیک استفاده کنن؟!

بله نمونش رو داریم در ستاد بووووق می بینیم! کیک بی کیفیت میدن دست مردم!
اسانس خالص!
به هر حال هر که را بهر(بحر و...) کاری ساختند.

نقل قول:
اخلاق نیک و چهره همیشه متبسم و آرام شما، یکی از ویژگی هایی هست که من خیلی دوست دارم. این آرامش در برخورد با منتقدین از کجا میاد؟

ایمان به خدا ،رهبری امام، وحدت مردم والا من از فرط کودکی یاد گرفتم اینجوری بودنو!
من الان چیجوریم؟

نقل قول:
و سوال آخر، قصد ندارین برنامه هاتون رو به صورت جدی ارائه بدین؟

برنامه ها رو اون اولای ستاد بهش اشاره کردم! اما به طور جامع ، بعد از اکران فیلم تبلیغاتی در بیلبورد انتخابات ذکر خواهند شد!

ممنونم بابت نظر مثبت به عنوان وزیر سابق!
بدون خوردن کیک روز خارج نشوید!

همچنین!

نقل قول:
سوالاتی است که ذهن بنده رو تسخیر کرده است...

نزار سوالا ذهنتو تسخیر کنن. اصن خورد میکنن آدمو. من همیشه گفتم پرسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه!

نقل قول:
اول اینکه شما علاقه ی بسیاری به کیک و کلوچه دارید ایا د راینده به خاطر این علاقه ی خود بودجه ی دولت را صرف ان نمی کنید که به لذت برسید؟

شما با روند انتخاباتی ما آشنایی دارین رونالد؟ مشاور ارشد بنده یکی از ثروتمندترین افراد انگلستان هست و مثل خودم نفوذ مویرگی داره! آیا یه همچین گروه سیری نیاز به پول ملت داره؟
ما پارتی بازی می کنیم به نفع ملت!
بارها گفتم که پارتی بازی مثل تیغ دو لبه است.

نقل قول:
دوم اینه:ایا این شایعه درست است که میگویند شما در زمان گرسنگی قادر به خوردن هر چیزی می باشید؟د راین صورت ایا اطرافیانتان را هم در زمان گرسنگی میخوری؟

1- ما هیچ وقت گرسنه نمی مونیم اصن!
2- انسان و موجود زنده نمیخوریم که

نقل قول:
سوم اینکه شما معمولا بعد از خوردن کیک و غذا میخوابید ایا میتوانید به جامعه ی جادوگری اطمینان دهید که بدون غفلت وظایفتان را انجام خواهید داد یا به جای انجام وظایفتان به خواب پناه می برید؟

همه یه روزی میخوابن رونالد...
ما زیادیم اگه یکی خوابش برد اون یکی میاد.

نقل قول:
و اخر اینکه شما هم زمان تام سایر یا ولدمورت بوده اید ایا گمان نمی کنید سنتان بسیار زیاد است برای وزارت؟حتما پاسخ می دهید تجربه ی بسیاری دارید اما ایا میتوانید افکار نسل جوان را تحقق بخشید و انها را درک کنید ؟

تام ساااایر؟ نه والا، اون دیگه بر میگرده قبل از جنگ جهانی اول من انقدم پیر نیستم!
منظورت تام ریدله؟
به هر حال من گیج شدم از دست شما!معلوم نیس جیگر چی به خورد بچه های مردم داده!
وندل اومد اینجا گفت تجربت کمه جوونی هنوز.
شما اومدی میگی پیری زیاد تجربه داری!

نقل قول:
با تشکر از شما و ارزو ی موفقیت برای شما
رونالد ویزلی

باز پیشمون بیا رون!

بدون خوردن کیک روز خارج نشوید!

ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۹ ۱۸:۵۲:۴۷

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض سلام خدمت شما کلبه نشین گرامی()

سوالاتی است که ذهن بنده رو تسخیر کرده است...

اول اینکه شما علاقه ی بسیاری به کیک و کلوچه دارید ایا د راینده به خاطر این علاقه ی خود بودجه ی دولت را صرف ان نمی کنید که به لذت برسید؟

دوم اینه:ایا این شایعه درست است که میگویند شما در زمان گرسنگی قادر به خوردن هر چیزی می باشید؟د راین صورت ایا اطرافیانتان را هم در زمان گرسنگی میخوری؟

سوم اینکه شما معمولا بعد از خوردن کیک و غذا میخوابید ایا میتوانید به جامعه ی جادوگری اطمینان دهید که بدون غفلت وظایفتان را انجام خواهید داد یا به جای انجام وظایفتان به خواب پناه می برید؟

و اخر اینکه شما هم زمان تام سایر یا ولدمورت بوده اید ایا گمان نمی کنید سنتان بسیار زیاد است برای وزارت؟حتما پاسخ می دهید تجربه ی بسیاری دارید اما ایا میتوانید افکار نسل جوان را تحقق بخشید و انها را درک کنید ؟

با تشکر از شما و ارزو ی موفقیت برای شما

رونالد ویزلی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام هاگرید

اول یه سوال اساسی! تو چند سالته؟ با تام ریدل همکلاس بودی! هم سن اونی؟

غنی سازی پودر کاکائو رو تا چند درصد قصد داری ادامه بدی؟

آیا اصلا این درسته، که کسانی مثل شما با زحمت کیک درست کنن، و عده ای دیگر خیلی راحت از پودر کیک استفاده کنن؟!

اخلاق نیک و چهره همیشه متبسم و آرام شما، یکی از ویژگی هایی هست که من خیلی دوست دارم. این آرامش در برخورد با منتقدین از کجا میاد؟

و سوال آخر، قصد ندارین برنامه هاتون رو به صورت جدی ارائه بدین؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۶ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خفن!
خیلی خوشحال میشم میای اینجا سوال می پرسی!
نشون میده برات مهمه و همین باعث قوت قلب میشه.

نقل قول:
نه ببین بحران ممکنه زاده دست تو نباشه ولی به هر حال مسوولیت تو باشه که برطرفش کنی. لزوما که نباید یکی خرابکار باشه تا حل مشکل کنه. میدونی چی میگم؟

کاملا فهمیدم! درست میگی! حالا اینجا فضا کوچیکه نمیشه حرکت زد. باید در عمل قدرت فرد ثابت بشه!

نقل قول:
کجاش تند بود؟:|
صرفا خواستم بدونم نظر خودت چیه در این مورد...نگو اصن. عجبا. پناه بگیرین. الان از جانب ملت پیام اخلاقی به سوی جغددونی من سرازیر میشه!

والا! چقد لوسم من. خیالت راحت باشه ازونجایی که خودمم زیاد اهل شوخی و اینجور چیزام یاد گرفتم جنبم بالا باشه!

نقل قول:
چه جور حمایتی خو؟ سبد کالا؟

من رول نویس چرا باید تو همه سوژه ها دعوای بین مرگخوارا و محفلیا رو وارد کنم؟ این که باید باشه شکی درش نیست و لازمه ی ایفای نقشه اما خوب دیگه بعضی جاها باید مرگخوار بودن یا محفلی بودن فاکتور گرفته بشه! تا جایی که به ایفا صدمه نزنه!

نقل قول:
اشاره به شخص خاص؟
فکر می کنی علاقه به شخصیت سیاه بالا رفته و امیدی به محفل نیست؟
اهم، جدی!

منظورم جیگره. اصن هرچی شخص خاص، عام و هرکدام از اعضای بدن رو که گفتم پیشفرض بزار جیگر.
امید به محفل هست! آمــــا...وزارت شامل همه انجمن ها به جز خانه ریدل و محفل ققونس میشه! در حیطه(هیته هیطه حیته و ...) وظایف وزارت نیست.

نقل قول:
بنابراین به نظر میاد که فکر می کنه یه چیزایی دست وزیر هست بالاخره. تو فکر نمیکنی؟

والا همه طرح هایی دارند. خوب بیایند ارائه بدهند ما نیز سودی ببریم. تنها راه افزایش جمعیت محفلیون اینه که به یک شخص اجبار کنیم که تو باید شناسه محفلی برداری که خنده داره.

نقل قول:
به راه بودن محفل که اوکی، منظورم این بود که یه تعادلی برقرار بشه بالاخره. با توجه به اینکه الان دو دوره پیاپی وزیر محفلی نداشتیم به نظرت وزارت یه محفلی تاثیری در قدرت گرفتن سفیدا نداره؟ پس چرا سفیدا به کاندیدا های سفید رای میدن سیاها به کاندیدا های سیاه؟:دی(عموما!)

والا سیاها به سیاها رای میدن اما... بیخیال

نقل قول:
هاگرید! من نصف پستتو نفهمیدم به هر حال مرسی که وقت گذاشتی کیک هم نمیخوام

ععع؟اولین باره که یکی ادعا داره نصف حرفامو فهمیده! آخرین بار یدونه یک سوم داشیم. (وای این تیکه ام چقد بامزه بود خدا نکچتم )
به هر حال سعیم بر واضح صحبت کردن بود که ظاهرا موفق نبودم!
نقل قول:
+هیچ جای این پست هم حاوی نیش و کنایه و تیکه و لیچار و چیزای دیگه نبود:| شاید من به شکل متفاوتی از بقیه مردم شوخی می کنم، نمیدونم!:|

راحت باش اینجا نیش و کنایه آزاده
اون بالا هم نوشتم تنده بعدش جواب دادم پارتی دارم خواستم نشون بدم دلگیر نشدم.
هرکی هرچی بگه اهمیت چندانی برام نداره. اگه داشت هاگرید نمیشدم می شدم ایکس و ایگرگ(ایگرد ایگرر ایگر و حتی شاید ویبره!)

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
توی طراحی بنر به مشکل بر خوردم! یه فضای بسیار روی مخ خالی موند و با اینکه اصلا این فضا به چشم نمیومد می خواستم نهایت استفاده رو بکنم!
یه گشتی توی برنامه هام زدم و دیدم انقد قراره برای هاگوارتز کار انجام بشه! چرا نباید از نماد های چهار گروه هاگوارتز استفاده کنم؟
در ضمن تصاویر از هری پاتر ویکیا برداشته شدن... دیگه اونش بیوفته گردن اونا.

بله دید زنانه میخواست دقت به این مساله که شما ندارین
حالا خیلی هم تو چشم نیست، ریز نوشتم چون مهم نبود!

نقل قول:
البته اینجانب "صرفا در جادوگران" سابقه ی مدیریتی و نظارتی ندارم ... و طبعا این دلیل و برهان بر بی تجربگی م نیست و البته نباید نشونه ای بر خودستایی تصور بشه - مدیریت امروز احتیاج به کمی خلاقیت بیشتر در کنار استفاده از ایده های قدیمی که به ثمر نرسیدن داره! راجع به اینکه گفتین در مدیریت بحران ضعف دارم باید گفت سیاستی که برای دولت در نظر گرفتم یه ارتباط مستقیم بین ملت و مسئولینه.دوست داریم روابطمون با ملت دوستانه باشه نه بحران آفرین.

خب ما اینجا رو میبینیم دیگه...محیط اینجا مهمه، سایت به سایت فرق داره فضا.
اون قسمت خلاقیت و اینا رو در کنار جمله سوزان در مورد سفسطه میذارم بعد انتخابات معنی کنیم آقا یه نگاه به گروه بنداااااااااز....با راونکلاوی صحبت نمی کنیا!
نه ببین بحران ممکنه زاده دست تو نباشه ولی به هر حال مسوولیت تو باشه که برطرفش کنی. لزوما که نباید یکی خرابکار باشه تا حل مشکل کنه. میدونی چی میگم؟

نقل قول:
والا یکم تند بود این ماجرای قدرت ماورایی! فک کنم اشتباه شده که من تایید صلاحیت شدم.

کجاش تند بود؟:|
صرفا خواستم بدونم نظر خودت چیه در این مورد...نگو اصن. عجبا. پناه بگیرین. الان از جانب ملت پیام اخلاقی به سوی جغددونی من سرازیر میشه!

نقل قول:
به حمایت مشاور عالیم، چتری خریدیم از همون برندی که ازش صندلی خریدیم! اسمش چتر حمایتیه! این چتر تمام اقشار جامعه اعم از ورزشکار،مرده شور، سفید و سیاه رو زیر سایه خودش قرار میده.

ما از زیر سایه ارباب تکون نمیخوریم!
چه جور حمایتی خو؟ سبد کالا؟

نقل قول:
من چی بگم آخه؟ وردارم بگم آره من وزیر شم قراره با فلان کار، به داد محفل برسم؟ اصن همچین چیزی نشدنیه! نمیخوام برم جلو تر اشاره به شخص خاصی بشه.
(میدونی عاخه! بحث سر اینه که علاقه به شخصیت سیاه بالا رفته که البته ما هیچ زوری نمیگیم که فلانی مجبوری شخصیت سفید برداری!)
مسئولیت محفل با پروفسور دامبلدور هستش که سابقه مدیریتیش انقد هست که ما بهش اطمینان داشته باشیم! محفل هنوز هم به راه است و اعضای خوبی هم داره!
به هر حال همش که کار من نیست. اگه وزیر شدم و شما پیشنهادی داشتین که از طریق وزارت بتونه محفل رو فعال تر از این کنه ازش حمایت میشه صد در صد!

اشاره به شخص خاص؟
فکر می کنی علاقه به شخصیت سیاه بالا رفته و امیدی به محفل نیست؟
اهم، جدی!
خب من این رو از هری هم پرسیدم و جواب نسبتا متفاوتی داد!
نقل قول:
والا تجربه کار تو دولتو داشتم ولی به عنوان وزیر تا حالا تجربه کار نداشتم، ولی فکر کنم با یکم راهنمایی بتونم تجربه لازمو بدست بیارم، والا قدرت گرفتن محفل تو دستوره کار ما هست ولی خب یکم حمایت میطلبه که ایشالله اگه حاصل بشه، بزودی از سکون در میاد.

بنابراین به نظر میاد که فکر می کنه یه چیزایی دست وزیر هست بالاخره. تو فکر نمیکنی؟
به راه بودن محفل که اوکی، منظورم این بود که یه تعادلی برقرار بشه بالاخره. با توجه به اینکه الان دو دوره پیاپی وزیر محفلی نداشتیم به نظرت وزارت یه محفلی تاثیری در قدرت گرفتن سفیدا نداره؟ پس چرا سفیدا به کاندیدا های سفید رای میدن سیاها به کاندیدا های سیاه؟:دی(عموما!)

هاگرید! من نصف پستتو نفهمیدم به هر حال مرسی که وقت گذاشتی کیک هم نمیخوام
+هیچ جای این پست هم حاوی نیش و کنایه و تیکه و لیچار و چیزای دیگه نبود:| شاید من به شکل متفاوتی از بقیه مردم شوخی می کنم، نمیدونم!:|

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
هاگرید!
خفن!

نقل قول:
1-نشان گروه های چهارگانه توی بنر دومیت رو رو از تبلیغات پارسال سیریوس برداشتی؟ نمیدونم چرا دقت نمی کنین، نشان هافل و گریفندور از نوعیه که سپرش به چهار قسمت تقسیم شده و به صورت شطرنجی با دو رنگ گروه پر شده، سپر راونکلاو و اسلیترین از نوع تک رنگه با نشان جانور گروهشون!

توی طراحی بنر به مشکل بر خوردم! یه فضای بسیار روی مخ خالی موند و با اینکه اصلا این فضا به چشم نمیومد می خواستم نهایت استفاده رو بکنم!
یه گشتی توی برنامه هام زدم و دیدم انقد قراره برای هاگوارتز کار انجام بشه! چرا نباید از نماد های چهار گروه هاگوارتز استفاده کنم؟
در ضمن تصاویر از هری پاتر ویکیا برداشته شدن... دیگه اونش بیوفته گردن اونا.

نقل قول:
2-میگن کسی که کاری رو شروع نکنه، اشتباهی هم مرتکب نمیشه درسته که روبیوس هاگرید جز سرگردون کردن یه عده توی سالن شبستان جرم مخوفی مرتکب نشده ولی به نظرت کمتر از یک سال تجربه ایفای نقش، بدون هیچگونه تجربه نظارت حتی در تالار خصوصی، عدم تجربه مواجهه با بحران، همچون برخورد با اعضایی مثل من نقطه ضعف های بزرگی نیستن؟ برای پوشوندن اونها چه تمهیداتی اندیشیدی که اعتماد جامعه جلب بشه؟

البته اینجانب "صرفا در جادوگران" سابقه ی مدیریتی و نظارتی ندارم ... و طبعا این دلیل و برهان بر بی تجربگی م نیست و البته نباید نشونه ای بر خودستایی تصور بشه - مدیریت امروز احتیاج به کمی خلاقیت بیشتر در کنار استفاده از ایده های قدیمی که به ثمر نرسیدن داره! راجع به اینکه گفتین در مدیریت بحران ضعف دارم باید گفت سیاستی که برای دولت در نظر گرفتم یه ارتباط مستقیم بین ملت و مسئولینه. دوست داریم روابطمون با ملت دوستانه باشه نه بحران آفرین.

نقل قول:
3-فکر می کنی جنبه سوژه سازی وزیر مهم تره یا جنبه عملیاتیش؟ با توجه به اینکه اولین سالی هست که وزیر قدرت اجرایی داره!

سوژه سازی یه بخش ایفایی هست و همیشه لازمه!
اما خب انتخابات قراره تا 1 سال سرنوشت سایت رو بده دست یکی! پس باید جنبه عملیاتی تو اولویت باشه

نقل قول:
4-چه قدرت ماورایی داشتی که موجب شد یکی از دو-سه؟ چهار!- تازه وارد تایید شده باشی؟

والا یکم تند بود این ماجرای قدرت ماورایی! فک کنم اشتباه شده که من تایید صلاحیت شدم.
عاقا من پارتی داشتم، پاااااارتی!

نقل قول:
5-کابینه ت مشخص هستن؟ گریفندوری؟ محفلی؟

کابینه کامل نشدن و از جبهه های مختلف درشون هست.
به حمایت مشاور عالیم، چتری خریدیم از همون برندی که ازش صندلی خریدیم! اسمش چتر حمایتیه! این چتر تمام اقشار جامعه اعم از ورزشکار،مرده شور، سفید و سیاه رو زیر سایه خودش قرار میده.

نقل قول:
6-آیا اگه وزیر بشی برای محفل برنامه ای داری بالاخره راه بیفته؟ جریمه ای برای ناظر فعلی محفل در نظر داری مثلا؟

من چی بگم آخه؟ وردارم بگم آره من وزیر شم قراره با فلان کار، به داد محفل برسم؟ اصن همچین چیزی نشدنیه! نمیخوام برم جلو تر اشاره به شخص خاصی بشه.
(میدونی عاخه! بحث سر اینه که علاقه به شخصیت سیاه بالا رفته که البته ما هیچ زوری نمیگیم که فلانی مجبوری شخصیت سفید برداری!)
مسئولیت محفل با پروفسور دامبلدور هستش که سابقه مدیریتیش انقد هست که ما بهش اطمینان داشته باشیم! محفل هنوز هم به راه است و اعضای خوبی هم داره!
به هر حال همش که کار من نیست. اگه وزیر شدم و شما پیشنهادی داشتین که از طریق وزارت بتونه محفل رو فعال تر از این کنه ازش حمایت میشه صد در صد!
7-نقل قول:
تو این کیک ها چی میریزی خدایی....خاک باغچه؟:|

نگووو نگووو. اینا پودر شوکولاته اینا جواهرهههه.

بفرما کیک!

تصویر کوچک شده

رنگی

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هاگرید!
1-نشان گروه های چهارگانه توی بنر دومیت رو رو از تبلیغات پارسال سیریوس برداشتی؟ نمیدونم چرا دقت نمی کنین، نشان هافل و گریفندور از نوعیه که سپرش به چهار قسمت تقسیم شده و به صورت شطرنجی با دو رنگ گروه پر شده، سپر راونکلاو و اسلیترین از نوع تک رنگه با نشان جانور گروهشون!

2-میگن کسی که کاری رو شروع نکنه، اشتباهی هم مرتکب نمیشه درسته که روبیوس هاگرید جز سرگردون کردن یه عده توی سالن شبستان جرم مخوفی مرتکب نشده ولی به نظرت کمتر از یک سال تجربه ایفای نقش، بدون هیچگونه تجربه نظارت حتی در تالار خصوصی، عدم تجربه مواجهه با بحران، همچون برخورد با اعضایی مثل من نقطه ضعف های بزرگی نیستن؟ برای پوشوندن اونها چه تمهیداتی اندیشیدی که اعتماد جامعه جلب بشه؟

3-فکر می کنی جنبه سوژه سازی وزیر مهم تره یا جنبه عملیاتیش؟ با توجه به اینکه اولین سالی هست که وزیر قدرت اجرایی داره!

4-چه قدرت ماورایی داشتی که موجب شد یکی از دو-سه؟ چهار!- تازه وارد تایید شده باشی؟

5-کابینه ت مشخص هستن؟ گریفندوری؟ محفلی؟

6-آیا اگه وزیر بشی برای محفل برنامه ای داری بالاخره راه بیفته؟ جریمه ای برای ناظر فعلی محفل در نظر داری مثلا؟

7-تو این کیک ها چی میریزی خدایی....خاک باغچه؟:|

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۲۸ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
سرخط خبرها:

- حضور مستمر مأموران گارد ویژه آرشاد جهت تأمین امنیت ستاد دکتر روبیوس هاگرید...

-کارگردانان بزرگ هالیوود آقایان جوئل کوئن پور و استیون اسپیلچنجه به عنوان سازندگان فیلم تبلیغاتی روبیوس هاگرید...

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

-جزئیاتی از سورپرایز بزرگ هاگرید برای ملت...

با ما همراه باشید

دینگ دنگ دنگ دنگ

اخبار سحرگاهی

دوربین در حال گرفتن اکستریم شاتی بسیار زیبا از ستاد مرکزی انتخاباتی هاگرید که وسط یک فضای سبز دلربا قرار گرفته هست
تصویر کوچک شده

و با تموم شدن افکت شروع اخبار به سمت مجری خوشگل و چشم آبی ای برمیگرده که قیافه ش گویا خیلی آشناست.

مجری چشم آبی با لبخندی ملیح صدای بم و گوش نوازش رو به خاطر صدای شدید هلیکوپتر از سرش میندازه بیرون و فرو می کنه تو میکروفون:

بینندگان عزیز... در حالی که الان ساعت شش و سی دقیقه صبحه شاهد و ناظر هستید که ستاد روبیوس هاگرید همچنان مملو از جمعیته و دلیل اون حمایت های بی شائبه ی اقشار محبوب جامعه ست ... با خبر شدیم که آقای هاگرید امروز از دو تن از مشهورین و محبوبین جامعه برای حضور در ستاد و مهمانی ویژه ی امشب دعوت کرده که از جزئیات نام یک نفر از اونها آگاهم که کسی نیست جز فوتبالیست نام آشنا "کریم بنزآنها" –

*

آنتن از دوربین داخل هلیکوپتر گرفته میشه و با چرخش نرمی وارد استودیوی بزرگی میشه که با وجود یک تخت در آن گوشه تصویر اندکی شک برانگیزه ... به هر حال ظهور دومین خوشگل چشم آبی به عنوان مجری نفس ها رو در سینه حبس می کنه اما صدای این یکی به خوشگل پسر قبلی شباهت چندانی نداره:

-بله .. ممنونم از برادر عزیزم جمال دامبل خبرنگار ویژه ی ما در ستاد آقای دکتر هاگرید .... توجهتون رو جلب می کنم به گزارش ویژه ی ما از تحرکات چند ساعت پیش ستاد مرکزی کاندیدای بزرگ منش انتخابات که با زحمت دوست و همکار عزیزم ماشالله ماست بند تهیه شده:

تصاویر زیبایی از گلکاری مجموعه ساختمان ستاد مرکزی روبیوس هاگرید به نمایش در میاد و درب زیبای تمام چوبش که از برزیل وارد شده خیره کننده ترین چیز در نمای ورودی ساختمانه ... ملت با هیجان زیاد در محوطه ساختمان ستاد مرکزی در حال تماشای جذابیت ها و همچنین گپ و گفت مستمر با کاندیدای بزرگ منش انتخابات آقای دکتر هاگرید هستند...
تصویر کوچک شده

گوینده یا همان ماشالله ماست بند به دنبال این تصاویر زیبا می گوید:

از دقایقی قبل که مشاور ارشد و رییس ستاد انتخابات دکتر هاگرید آقای پرسیوال والفریک برایان دامبلدور با اسکورت ویژه وارد محدوده ساختمان شد خبرنگاران بسیاری از گوشه و کنار به دور او حلقه زدند تا دلیل جنب و جوش اخیر در تالار اصلی ستاد را از زبان خودش بشنوند:

-جناب آقای دامبلدور لطفا برای دوربین بفرمایید ولوله ی اخیر در ستاد ناشی از چیه؟
-آقای دامبلدور آیا این حقیقت داره هنوز هیچی نشده دچار مشکلات عدیده ی مالی شدید؟
-آقای دامبلدور آیا میدونید اینترپل به دنبال شماست؟ برای همه شفاف سازی کنید

دامبلدور ضمن دادن تضمین به تمامی خبرنگاران ، آنان را به نشست ویژه ی خبری که در ساعاتی دیگر در تالار آمفی تئاتر ستاد مرکزی دکتر هاگرید تشکیل خواهد شد دعوت کرد و سپس با شتاب برای استقبال از خودروی فولکس توآرگ مشکی با شیشه های تمام دودی رفت که به سرعت وارد محوطه ساختمان شده و درست در جلوی درب میهمانان ویژه ایستاد و به طرفه العینی نیروهای گارد ویژه آرشاد جهت حفاظت رسمی خودرو را احاطه کردند و پرسیوال دامبلدور با مردی که از ماشین خارج شد احوالپرسی صمیمانه ای کرد...

در کمال بهت و حیرت تمامی خبرنگاران و حضار باید اعلام کرد که فرد مورد نظر کسی نبود جز :

"آقای دکتر حاج کاظم قاق آبادی"ریاست کل آرشاد

و طبعا حضور بالاترین مقام آرشاد در ستاد دکتر هاگرید دلیلی بود بر فرضیه ی سورپرایز بزرگی که در سخنرانی عصر دیروز دکتر هاگرید مطرح شد ... باید در انتظار مشخص شدن سورپرایز ویژه نشست...

مجدد از دریچه ی دوربین فضای داخل استودیو رو می بینیم به همراه مجری تو دل بروی چشم آبیش که با وقار و متانت تمام لیوان آب جلوش رو برداشت و یک قلپ خورد و طوری سر جاش گذاشت که حتی آدم از صدای تیلیک ش کیف میکرد... گفت:

- من و همکارانم از همراهی تک تک شما بزرگواران با این بخش خبری ممنونیم و شما رو تا لحظه ی موعود و سورپرایز دکتر روبیوس هاگرید و مشاور عالی شون بزرگ خاندان دامبلدور به پروردگار میسپاریم ...

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.