هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نقد فيلم هري پاتر و جام آتش
پیام زده شده در: ۷:۵۷ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
من یه جا دیگه نظر دادم راجع به این موضوع از این قرار :
شاید واقعا فیلم قشنگی باشه ولی اگه اسمشو نمی گذاشتن هری پاتر و جام اتش بهتر بود خوب به نظر من اصلا جالب نیست که مک گوناگال با رون برقصه این جوری ادم فک میکنه مگی چقد جلفه یا اینکه شاخدم مجارستانی تا ارتفاع شونصد کیلومتری از زمین دنبال هری پرواز کنه یا اینکه نویل علف ابشش زا رو به هری بده یا اینکه توی جشن هر کی هر چی دلش بخواد بپوشه تا جایی که یادمه تو کتاب نوشته بود ردای شب حالا رنگش مهم نی سبز باشه یا قرمز فسفری ولی حد اقل ردا بود بهتر بود یکی لباس هندی پوشیده یکی ... خوب مطمئنا این چیزا ربطی به زمان محدود فیلم نداره و اگه نویسنده این چیزهای به ظاهر جزئی رو رعایت می کرد مطمئنا فیلم خیلی بهتر از این می شد

خوب حالا یکم دیگه نظر میدم :
خوب فلور که یه زامبی به تمام معنا بود مادام ماکسیم هم همین طور ورود بوباتونیا واقعن مسخره بود چه قدر هم همه رفته بودن استقبالشون
کرام هم که به گوریل بیشتر شباهت داشت تا ادرک
خلاصه من که خوشم نیومد

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ شنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
از نظر من بهترین صحنه زمانی بود که پدر سدریک فهمید اون مرده چون من واقعا گریم گرفت و همین طور این که دماغ ولدمورت اصلا شبیه اونی که تو کتاب گفته بودن نبود و همین طور به نظر من اگه شخصی خوشگل تر رو در کل برای چو انتخاب میکردن بهتر بود همین طور من دیوانه سازی ندیدم و دخترا هم خیلی لوس شده بودند ولی( (هرمیون به هیچ وجه))

ویرایش شده توسط هرپوی كثيف در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۳۰ ۲۰:۵۰:۴۸

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
به نظر من فیلم از قبلیش خیلی بهتر بود.
ولی اونطور که تو تریلر سوم خیلی جذاب بود نبود.
مشکل عمده ای که من به فیلم گرفتم این بود که ظرف زمانی فیلم برای داستان کوچیک بود.یعنی ریتم فیلم خیلی تند بود و در ضمن در کتاب چهار خیلی حوادث اتفاق می افتن که نمیشد در 2ساعت 15 دقیقه جاش داد مثلا تو این فیلم اصلا اثری از هاگزمید نبود.البته با اطلاعاتی از قبل من داشتم مدت فیلم اصلی باید 2ساعت و 35 دقیقه باشه.
در پایان هم اگر کسی میدونه چه طوری میشه نسخه ی درست و حسابی فیلم رو که کیفیتش نسیتا خوب باشه(رنگا حداقل قابل تشخیص باشند)و صداش هم قطع وصل نشه رو از کجا میشه گرفت بگه چون اونی که من دارم خیلی افتضاحه.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۳ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
از بالای برج ایفل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
اون شخص قد کوتاه که ارکستر رو رهبری می کرد و تو فیلم 3 هم بود همون پرفسور فلیت ویک خودمون بود.منم اولش نشناختمش گریمشو کامل عوض کرده بودن.درجواب padme هم باید بگم نسبت به 3 فیلم قبلی بهتر بود ولی نسبت به کتاب نه !ما از این ایراد می گیریم آخه این یعنی چی هری وقتی از توی قدح میاد بیرون به دامبلدور بگه قبل از اومدن به مدرسه تو خوابش پیش ولدمورت پسر کراچ رو دیده؟؟؟؟این آخه درسته؟یا اونجایی که دامبلدور هری رو هول میده تا ازش بپرسه اسمش رو تو جام انداخته یا نه؟؟؟ یا اصلا مرگ پسر کراچ رو با دیوانه سازها نشون نداد.ولی جاهای قشنگی هم توش بود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
خوب...من پريروز فيلمو بلاخره ديدم...

در كل به نظرم وارنر براز ايندفعه شاهكار كرده بود. كلا نسبت به فيلمهاي ديگه خيلي بهتر بود. تنها مشكلش اين بود كه زياده از حد عاشقانه بود...!(بوووووق)

اون بارتي كراوچ كه منو تو نصف فيلم تو فكر برده بود كه كيه...! خيلي ضايع بود داستانو عوض كرده بودن اصلا خوشم نيومد....

كوييديچ هم كه يدونه فقط كرامو نشون داد تموم شد! كه چه!

اون فرد سبيل گنده قدكوتاه هم هنو.ز نفهميدم كيه! اگه لودو بگمن بود كه هيچ شباهتي بهش نداشت!

سر سيريوس توي اتيش ضايعترين قسمت فيلم و رقص مك گونگال و رون باحالترين!!!

هزارتو خيلي قشنگ بود...جدا حال كردم..اژدهاها هم قشنگ بودن.....

ديگه بگم....كلا رقصا زياد بودن ولي قسمتهاي عاشقانه خيلي بيش از حد بود! خصوصا هرميون و كرام و مادام ماكسيم و هاگريد...هاگريد جدا خيلي لوس بود!!!

و عالي ترين قسمت از نظر من....وارد شدن دورمسترانگيا بود....كه ابتكار جالبي بود...مال بوباتون كه جدا كم مونده بود برگردونم ولي مال دورمسترانگ عالي بود...

اين دامبلدور خيلي خشن بود! هري بگو خودت اسمتو انداختي يا نه! خودت انداختي! حرف بزن! اي بوق! حرف بزن ديگه! من كه ميدونم خودت انداختي! يدونه مرحله اخر يه خورده مهربون شد!

اونقدرم ضايع نبود ديگه! قرار نبود كپ كتابو بزنن كه! من يكي كه حال كردم.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۳ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
از بالای برج ایفل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
خوب راستش این فیلم از 3تای قبلی بهتر بود ولی چند تا اشکال داشت .اولش پسر کراچ رو نشون داد که ضد حال بود بعد اصلا معلوم نشد جام جهانی چطوری شد در حالی که می تونستن تو 5 دقیقه بازی رو نشون بدن وتمومش کنن .جایگاه ویژه مسابقه مثل داربست های خیابون بود در حالی که می تونستن اینو تو یک ورزشگاه درست وحسابی بگیرن .با صحنه مدرسه اصلا حال نکردم یک دفعه همه چی قاطی پاطی بود.ولی ورود بچه ها جالب بود .بارتی بیشتر شبیه اوا خواهر افتاده بود تا با کلاس با اون صدای زیرش.من نفهمیدم کارکاروف تو اون اتاق چکار کرد؟اونی که جام توش بود.اون صحنه انتخاب هری با بازی افتضاح دامبلدور تو اتاق اساتید منو واقعا نا امید کرد.صحنه مرگ کراوچ نبود واین خیلی بد بود .از همه ضایع تر اونجاییش بود که هری به دامبلدور می گه که کراچ تو جام جهانی اون علامت رو فرستاده هوا!!!!اون ولدمورت اصلا باحال وترسناک بازی نکرد .من که اصلا نترسیدم!البته جاهای قشنگش یکی اونجایی بود که مودی وریتا وارد شدن ونبدیل شدن دراکو به راسو والبته اون قسمت اژدها و کلاس اسنیپ .بازی هری ورون وهرمیون مودی وریتا اسکیتر هم عالی بود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
به طور کلی از 3 تا فیلم دیگه بهتر بود ولی می تونست خیلی خیلی بهتر هم باشه.
من فکر می کنم این نویسنده هه تا حالا کتاب رو هم نخونده بود چون خیلی چرندیات نوشته بود و خیلی چیزای مهم رو هم نگفته بود.
به طور کلی این فیلم از فضای جادو و جادوگری و کلاس و مدرسه و ... در اومده بود و این خیلی بد بود.
ترتیب حوادث کملا به هم ریخته بود و نصف فیلم هم فقط وقت تلف کردن بود.
به خدا اگه من فیلم نامه ی این فیلم رو نوشته بودم قشنگ تر از آب در می یومد!

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۴:۲۲ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

استیو لئوپارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
این فیلم چرندی بیش نبود یکی همون پسر کراوچ و از همه بدتر دامبلدورش بود که اصلا ابهت نداشت همش داد میزد میدوید و یقه می گرفت فلورش تنها چیری که نبود زیبا صد رحمت به سنجاب خط دار اون از مادام ماکسیمش صد رحمت به... چی بگم خوبه؟ اصلا این کارگردانه یه چی دیگه ساخته بود من جای رولینگ بودن شکایت میکردم ورداشته اصلا داستان رو مبتذل کرده همه بوباتونی ها دختر بودن اونم چه دخترایی واه واه همه دورمشترانگی ها پسر بودن اونم چه پسرایی اه اه اونم از اون ادا اصولشون موقع وارد شدن حالم بد شد اصلا این هالیوودی های هالو همه چی رو گند میزنن اون از حموم ارشدهاش حالا اگه شیرهاش همون طوری بود که رولینگ تصویر کرده چه عیبی داشت که ورداشتن از حموم ارشدها یه مجتمع عظیم فرهنگی ورزشی ساختن؟ یا همه چیزو بزرگ میکنن با همه چیزو یه طوری مسخره میکنن فیلمو میدادن من می ساختم بعد رولینگ می اومد میدید چه شاهکاری تحویل میدم واقعا که....

بادها چون به خروش آيند ابرها دير نمي پايند
اشكها لذت امروزند يادها شادي فردايند

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
من والا کپ کردم. اول فیلم که قرار نبود پسر کروچ وارد بشه. رفتیم جلوتر و خبری از خونه دارسلی ها نشد و کمی بعد هم بدون اینکه سال تحصیلی شروع بشه مسابقات شروع شد و قهرمانان ما وارد شدن. البته نباید از یاد برد که تو مسابقه هم کلی انحراف داشتیم. هری توی فرار هم تنها نبود رون و هرمیون باهاش بودن و کلی چیز دیگه که بیخیال میشم.

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

اندرو  اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۱ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از unknown
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
یه نکته دیگه که رعایت نشده بود این که سدریک باید خوشگل تر میبود و همینتور فلور اما کرام نباید این قدر هیکلی و با ابهت میبود یه ادمه لاغر مثل اردک باید نقششو بازی میکرد

زنده باد لرد سیاه تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.