هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۳:۳۵ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2962 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
پروفسور کوییرل ناظر محترم این انجمن از شما درخواست دارم مجوز تاپیکی را خواستارم که در آن برای انتخاب بازیکنان بصورت پست نظر بگیریم و بهترین بازیکن کلی و بهترین بازیکن هر تیم رو انتخاب کنیم .

میشه فارسی صحبت کنی من یه کلمه هم متوجه نشدم.یعنی یه تاپیک بزنی که بیان نظر بدن بازیکن انتخاب بشه؟پس عضویت برای چیه؟
در مورد نظر سنجی برای انتخاب بازیکن نمونه و یا پست برتر باید در همون تاپیک مسابقات نظرسنجی توسط کسی که تاپیک رو زده صورت بگیره.من مجوز برای نظرات بازیکنان نسبت به پست همدیگه نمیدم چون هیچ هدفی نداره.
اگه توضیجم اشتباه بود یا منظور شما رو بد متوجه شدم دوباره توضیح بده.موفق باشی

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نظر من اینه که یکم باید با مدیریت دقیق تر و هدف دارتر با این انجمن برخورد کرد چون ایده خوبی برای رول های ورزشی هست.

این انجمن فعلا در حد آزمایش زده شده و اگه ببینم نمیتونه ادامه پیدا کنه و یا به اون چیزی که قرار بود برسه نرسیده حذف میشه.هدف این انجمن کاملا مشخصه کوییدیچ و قرار نیست سر از چیزه دیگه ای هم در بیاره.من فعلا اجازه دادم اونایی که درخواست این انجمن رو دادن خودشون فعالش کن و هیچ دخالتی تا زمانی که لازم بدونم توش نمیکنم.
الان فضای اینجا یکم خشکه،اینو قبول دارم ولی خب این انجمن دوهفته هم نیست زده شده پس باید بهش فرصت داد تا جابیفته
نقل قول:
بهتره به عنوان مثال تاپیکی با نام چگونه رول ورزشی بنویسیم و رول ورزشی خود را چگونه بهتر کنیم در این انجمن باز شه و همچنین پستها و رول های مسابقه نقد بشه.

نه من مخالف این پیشنهادم نمیشه پستهای ورزشی اونم کوییدیچ رو نقد کرد چون خیلی کم میشه توش توصیفی کار کرد این جور تاپیکها باید تحرک داشته باشه و صرفا لزومی نمیبینم که فکر شده نوشته بشه.کسی که برای این تاپیک ها نمایشنامه مینویشه بهتره در اون لحظه هر چی به ذهنش میاد رو بنویسه عین اینکه درست تو زمین کوییدیچ داره بازی میکنه.
نمیدونم شما پستهایی که تو مسابفات کوییدیچ زده شد رو خوندید یا نه ولی بیشترین این حس رو القا میکردند و کشش خیلی خوبی هم داشتن درست مانند یه نمایشنامه تصویری بود. من میخوام این انجمن هم همینطور پیش بره.ممنون از پیشنهات

دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

در این تاپیک ، میتونید مسائل مربوط به انجمن مانند : درخواست مجوز برای تاپیک جدید ، پیشنهاد و انتقاد از تاپیک ها و سایر مواردی که صرفا مربوط به انجمن و برای بهبود اون هست رو مطرح کنید .

در صورتی که در رابطه با مسابقات و بازیکنان سوالی دارید ، در تاپیک مشکلات بازیکنان همین انجمن مطرح کنید .

با تشکر ناظر انجمن زمین بازی کوییدیچ

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۳ ۱۰:۵۷:۳۹
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ ۱۲:۵۵:۰۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.