هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
پرفسور عزیز من درخواست دانش آمورزی هاگوارتزو داده بودم همون قبل از تابستون و موافقت شده بود ولی اسمم انگار پاک شده از لیست دانش آموزان
قبلآ در لبست اسمم با شناسه ی فرانک لانگ باتم بود ولی الان نه فرانک اسمش هست نه هاگرید میشه رسیدگی کنید من دارم دیوونه میشم !
با تشکر

اسمتون رو بعدا درست میکنم تو میتونی در مدرسه شرکت کنی.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱ ۱۷:۰۵:۳۰

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم هاگوارتز

اینجانب آیدی مالفوی،استعفای خودم نسبت به کلاس تغییر شکل را پس گرفته و با اجازه شما کار خود را ادامه خواهم داد.

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
ببخشید... می شه به کار من هم رسیدگی شود؟!

دوست عزیز برای این ترم که اصلا امکان نداره ایشالله ترم آینده در اول آذر تا 23 آذر می تونی در دفتر مدیریت درخواست بدی.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۰۷:۴۳

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
پروفسور کوییرل جان یه چیزی رو می خواستم بگم :
دزیره که استاد درس پیشگویی شده حالش بده و بیمارستانه ... به دوستش سپرده که به جاش بیاد درس بده ولی دوستش تازه وارده و هنوز چیز زیادی بلد نیست ... واسه ی همین می خواستم به خاطر تاخیر دزیره توی تدریس این درس اگه می شه از ما نمره کم نکنین ... یا یه کس دیگه ای رو موقتا به جای دزیره بذارین تا حالش خوب بشه چون احتمالا این درس هم عین جادوی سیاه توی کتاب طلسم شده و استاد ها توش دووم نمیارن ... خدا رو شکر می کنم که من استادش نشدم وگرنه با این شانسی که دارم الان مرده بودم ...

پ.ن : یه سوال داشتم : درس معجون سازی چی شد؟! ... دیگه تدریس نمیشه؟!
پ.ن : خوشحال می شم نحوه ی امتیاز دهی من رو زیر نظر داشته باشین! ( تیریپ چاپلوسی خفن ناک! )

با تشکر
لونا لاوگود!

دیگه بعد از گذشت یک ماه فرصتی برای عوض کردم معلم نمیمونه.به احتمال زیاد دوتا از درسها حذف میشن البته امتیازان باقی میمونه

درس معجون سازی رو به بلیز زابینی دارم.

وظیفه زیر نظر گرفتن امتیازات با بازرسان مدرسه هست

ویرایش شده توسط لونا لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۹:۵۶:۰۵
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۰۹:۳۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۱۹:۱۸

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اکتاویس عزیز
من فقط همین یه نفرم که مجبورم پاسخگوی بیش از پنجاه تا دانش آموز و 12 تا استاد باشم همینطور دوتا بازرسی که داریم.
من واقعا نمیرسم به تک تک مشکلات رسیدگی کنم.یه تعداد تو دفتر مدیریت به خاطر امتیازشون اعتراض کردن و منم رفتم بررسی کردم و نمره رو بهشون اضافه کردم ولی در حال حاضر شدیدا گرفتارم و واقعا دیگه وقته بحث کردن و رسیدگی و غیره رو ندارم.
من استادها رو انتخاب کردم که مراقب شاگردها باشن بازرس تعیین کردم که به کار اساتید رسیدگی کنن و خودم رو به عنوان مدیر در راس قرار دادم تا اگه احیانا مشکلی پیش اومدم من مسئولیتشون رو قبول کنم.اما متاسفانه نه اساتید و نه بازرسان همکاری لازم رو با من نمیکنن و من تنهایی اصلا نمیرسم که کارهای مدرسه رو انجام بدم.
علاوه بر مدیریت مدرسه من مدیریت سایت رو هم بر عهده دارم و به من حق بدید که در رسیدگی به مدرسه کمی دیر اقدام کنم.
بله حق با شماست.شما بیکار نیستید و من از شما عذرخواهی میکنم.مشکل مدرسه فقط بی مسئولیت بودن یه سری از اساتید هست که من هر بار هم بگم و گوشزد کنم توجهی نمیکنن.من سعی میکنم تمام تلاشم رو برای راضی کردم همه اعضا انجام بدم تا مشکلات کمتر بشه.
من هنوز فرصت نکردم تا پست و کلاسی که در اون شرکت کنید بررسی کنم اگرم خواستم به استرجس بگید برای این بود که کارتون زودتر انجام بشه.
در هر حال من از شما معذرت میخوام بخاطر این تاخیر و به گروه شما راونکلاو بخاطر پستتون که مطمئنا در امتیاز دادن اشتباه شده و گرنه اینقدر اصرار نمیکردید و همینطور صبرتون 50 امتیاز میدم.امیدوارم در کلاسها شرکت کنید و برای گروهتون بیش از این امتیاز بیارید.در مورد مدرسه هم چشم من تمام کلاسها رو در مدت یه هفته از اول چک میکنم و فقط وای بحال اون اساتیدی که در حق گروه خودشون لطف و در حق گروهای دیگه بی انصافی کردن.موفق باشی

با توجه به شکایت یه عده از اعضا مبنی بر نحوه امتیاز دهی اساتید، شخصا از امروز 29 تیر به مدت ده روز نمرات تمام دانش آموزان در تمام کلاسها را بررسی کرده وبا اساتیدی که در حق دانش آموزی ظلم و یا بیش از حد لطف کرده باشن شدیدا برخورد خواهم کرد.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
ببخشید که من پشت سر هم دو تا پست با یه موضوع میزنم

بعد از زدن پست قبلی (تو خونه) اومدم کتاب خونه و حدود 2 ساعته که دارم تک تک کلاس ها رو برسی میکنم
یه چیزی که خیلی منو شگفت زده کرده اینه که توی اکثر کلاس ها بچه های هافل کمترین امتیاز ها رو گرفتن
درسته که یه گروه از بچه ها جز کاربران جدیدا و شاید سطح نوشته هاشون زیاد بالا نباشه
ولی من میبینم که به بچه های قدیمی سایت که جز هافل هستن هم نسبت به بقیه کمتر امتیاز میدن

من نمیخوام کسی رو متهم به تقلب کنم چون از ابتدا هم مشخص بود که هافل مقامی بهتر از 3 نمیتونه به دست بیاره
ولی به نظر میرسه بعضی از اساتید در مورد پست های هافل بشی ار بقیه یپست ها سخت گیری میکنن
امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و این امتیاز کم هافل فقط به خاطر عمکرد ضعیف اعضا باشه
ولی درخواست دارم اگه ممکنه لطف کنید و توجه بیشتری به امتیازاتی که به گروه هافل داده میشه داشته باشین
تا بعدا انگیزه یبیشتری توی بچه ها برای پست زدن باشه

باز هم ممنون

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
مونتاگ ارزشي نوشته:
نقل قول:

سلام العیکم و رحمت اللاه و برکات

با سلام

میخواستم از شما درخواست بدارم اندکی در نحوه یامتیاز دهی اساتید این مدرسه ی بسیار علمی ارزشی ورزشی نظارت دقیق و خوف بنمایید

اینجانب در بعضی از موارد (99.99%) مشاهده مینمایم که بعضی از اساتید در هنگام نمره فرمودن به دوستان و همگروهی های خود امتیازی بیشتر از حد معمولی میفرماییند

گناه ملت مظلوم هافلپاف چیست که تنها یک استاد در این مدرسه دارد و ما هر چه سعی میکنمی در مسنجر به آن استاد فشار آورده تا نمره ای بیشتر به ما بفرماییند به خرج ایشان نمیرود؟

اگه قانون جدید هاگوارتز اینچنین است که هر که استادش بیش امتیازاتش بیشتر
لطفا برای کمک به این ملت ظلم دیده اجازه فرمایید ما هم تعدادی استاد که به خوبی به فن نمره دادن آشنا میباشند برای خدمت به این مدرسه گسیل گردانیم تا شما مشاهدا فرمایید که چگونه هافل گوی سبقت را از دیگر گروه ها خواهد ربود

اي جان؛

اي گل ارزشي من، بازرسي امتيازات با منه، من همه رو بررسي مي كنم، من خودم خبر دارم پشت اين امتيازات چه خبراست!!!
من تك تك تكاليف و امتيازات مشكوك رو هم بررسي مي كنم، اگر استاد واقعا ظلم كرده بود، من در دفتر اساتيد بهش اخطار ميدم.
دوست داره دوباره تكرار كنه، اخطاراش بيشتر بشه، هم امتياز منفي بگيره هم مقدمات اخراجش فراهم بشه.

از اين مورد من بهت اطمينان ميدم كه كنترل لازم رو دارم.
حالا نمي دونم آمبريج همتاي من كجا غيبش زده كمك كنه.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
سلام العیکم و رحمت اللاه و برکات

با سلام

میخواستم از شما درخواست بدارم اندکی در نحوه یامتیاز دهی اساتید این مدرسه ی بسیار علمی ارزشی ورزشی نظارت دقیق و خوف بنمایید

اینجانب در بعضی از موارد (99.99%) مشاهده مینمایم که بعضی از اساتید در هنگام نمره فرمودن به دوستان و همگروهی های خود امتیازی بیشتر از حد معمولی میفرماییند

گناه ملت مظلوم هافلپاف چیست که تنها یک استاد در این مدرسه دارد و ما هر چه سعی میکنمی در مسنجر به آن استاد فشار آورده تا نمره ای بیشتر به ما بفرماییند به خرج ایشان نمیرود؟

اگه قانون جدید هاگوارتز اینچنین است که هر که استادش بیش امتیازاتش بیشتر
لطفا برای کمک به این ملت ظلم دیده اجازه فرمایید ما هم تعدادی استاد که به خوبی به فن نمره دادن آشنا میباشند برای خدمت به این مدرسه گسیل گردانیم تا شما مشاهدا فرمایید که چگونه هافل گوی سبقت را از دیگر گروه ها خواهد ربود

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
پرفسور کوییرل
کوییرل جان!اصلا من از خیر اون چند امتیاز گذشتم.مدرسه ای که واسه دادن حق یه گروه انقدر این ور اون ور میکنه به درد خودش میخوره.اولین بار تو مدیریت مدرسه(مدیریت هاگوارتز سابق) اعتراض کردم گفتی برو تو دفتر اساتید اعتراض کن و اینکه تو باید به معلمت اعتراض کنی نه من.رفتم تو چت باکس اعتراض کردم به خاطر اینکه رسمی نشه ولی هیچی نشد.رفتم تو دفتر اساتید اعتراض کردم بازم هیچی نشد.اومدم تو مدیریت مدرسه دوباره اعتراض کردم گفتید برو به استرجس پادمور اطلاع بده من سرم شلوغه.حالا کوییرل جان مگه من بیکارم که تب و تب برم این ور اون ور اعتراض کنم؟هی از این ور منو پاس میدید به اون ور هی از اون ور پاس میدید به این ور.بعد جالب اینکه بعضی از مردم میرن سازمان های دولتی رو مسخره میکنن.خبر ندارن که اینجا که یه سایته هم و بچه های هم سن وسال همدیگه توشن هم بازم به این درد گرفتارن.کوییرل عزیز اگه نمیخواید امتیاز رو حساب کنید خب بگید تا ما هم این همه خودمونو علاف نکنیم دیگه.اونم ارزونی کسایی که بیتوجهی کردن.اصلا مهم نیست.بعد جالب اینکه تو این مدرسه فقط این مسئله و مشکل وجود نداره.بعضی از اساتید در امتیاز دادن به گروهها باندبازی میکنن.و هزاران مشکل دیگه.
حالا ازتون یه خواهشی دارم!اسم منو از تو دفتر ثبت نام پاک کنید تا شرمنده دوستام تو ریون نشم که چرا تو مدرسه شرکت نمیکنم.چون با این وضعیت دیگه دوست ندارم تو مدرسه و کلاساش شرکت کنم.
پ ن:کوییرل عزیز منظور من تو این پست تنها شما نبودید بلکه بازرس ها و اساتید هم بودن.

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
ببخشید... من می خواستم مجوز تاپیک برای مدرسه رو بگیرم... ولی نمی دانم این جا باید این کار رو بکنم یا نه. به هرحال..!
مجوز برای تاپیک ریاضیات جادویی یا تدریس خودم!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.