هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اول از همه از تمام طرفدارانم عذرخواهی میکنم.همه میدونن که با توجه به حمایت گروه های مختلف ازم امکان وزیر شدنم خیلی بالا بود اما با اتفاقاتی که پیش اومده تحریم رو ترجیح دادم.از همه که امیدوار بودن با وزیر شدن من وضع ایفای نقش و وزارت خونه بهبود پیدا کنه و گامی مثبت برای بهتر شدن برداریم،عذرخواهی میکنم.در واقع جواب حمایت های شما این نبود که من کنار بکشم و نا امیدتون کنم.

من خیلی دوست داشتم که به عنوان آخرین حرکتم تو این سایت وزیر بشم و برنامه هایی که داشتم رو اجرا کنم و تاثیر مثبت خودم رو بر روی سایت بذارم ولی انگار که قسمت نیست.

--------------
زمانی که آنتونین دالاهوف مدیر شد من و پرسی ویزلی تصمیم گرفتیم که اعتراضی نکنیم،چون حدس میزدیم که یه مدیر نتونه نقش خیلی زیادی تو سایت داشته باشه ولی الان به این درک رسیدم که این عضو مشکلات عقلی داره و جادوگران رو با امین آباد اشتباه گرفته.من برای اعتراض به مدیر شدن ایشون هیچ کاری از دستم تو این سایت بر نمیاد.چون چند تا مدیر هستن که ما خودمونم بکشیم،آخرش حوصله شون سر بره بلاکمون میکنن.در نتیجه کاری که دو بار من تو این سایت انجام دادم و دیدم فقط وقتم تلف شده و اعصابم داغون شده رو دوباره انجام نمیدم و این سایت رو میسپارم به مدیرانش و اعضایی که با توجه به اتفاقاتی که در این یک ماه افتاده،هنوز هم قصد فعالیت دارن.

اوج مدیریت خفن در تایید صلاحیت کاندیدا ها مشخص شد.منی که اصن درخواست نداده بودم تایید شدم.عمه مارج با 3 پست تایید شد.این یعنی اینکه اصن اعضا برای مدیران اهمیتی ندارن و هر کاری دلشون بخواد انجام میدن.در این صورت تاثیر زیادی که مدیران بر روی سایت میزارن به شدت زیاد میشه و خب دیگه نمیشه فعالیت درست حسابی کرد.

بعد از اون رسیدگی مدیران به اعتراض مرلین مک کینن که با بلاک کردن مرلین فک کردن که صورت مساله حل میشه ولی من هر جور که حساب کردم و بررسی کردم نفهمیدم چرا مرلین بلاک شد و اینجا باز صلاحیت مدیران زیر سوال میره.

من به صورت خلاصه،به دلیل عدم صلاحیت مدیران و تاثیر مستقیمشون تو سایت که در این یک ماه شاهدش بودیم از این انتخابات کنار میکشم.

-------------
و این هم جمع بندی کلی این ستاد من برای افرادی که شاید بعدن بخوان به عنوان خاطره بهش نگاهی بندازن:

انتخابات وزارت خانه:

سخنان کاندیداتوری(بخش 1)
سخنان کاندیداتوری( بخش 2)

پرسش و پاسخ (1)
پرسش و پاسخ (2)
پرسش و پاسخ (3)
پرسش و پاسخ (4)
پرسش و پاسخ (5)
پرسش و پاسخ (6)
پرسش و پاسخ (7)
پرسش و پاسخ (8)

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
حاشیه نرو ایگور ! خودت هم به عنوان یک عضو قدیمی متوجه شدی که منظورم قفل و باز کردن تاپیک نبود ! منظورم نوع تفکر و سبک نگرش نسبت به ایفای نقش سایت بود !

خب شما بی سر و ته صحبت میکنی و فقط قصدت از بیان اینجور مطالب این هست که شاید بتونی برای کاندید هم گروهیت چند تا رای جمع کنی ولی طرفداران من، مری و من رو به خولی میشناسن و با این حرفا گمراه نمیشن!

شما برای من دلیل بیار که من تفکرم قدیمیه!بدون دلیل نمیشه حرفی زد چرا که حرف زدن آسون هست!

-------------
نقل قول:
فعال کردن تاپیک برای هر ناظری هنر میخواد ! اما نه برای عضو با تجربه ای مثل ایگور کارکاروف ! وقتی ایگور وزیر میشه همه اش انتظاراتی خیلی بالاتر از بقیه اعضای سایت دارن !

در ضمن . آرشیو کردن و رسیدگی به انجمن و آرشیو کردن وزارت های قبلی از برنامه های آسپ هم بود که اجرا شد بخش اعظمش ! تاریخچه وزارت رو من خودم در زمان معاونتم به روز کردم ! اینها کارهای عجیبی نیست که تو بخوای انجام بدی !

به نظرم تو حتی یک آشنایی کلی با وزارت و کارهای وزیر های قبلی نداری ! بلکه داری نوشته های ستاد ایگور کاکاروف در پائیز 86 و ستاد آندوران در پائیز 87 رو اینجا کپی میکنی !

خب چرا همه از من بیشتر انتظار دارن؟پس حتمن من یه مشخصاتی دارم که همه از من بیشتر از بقیه ناظرین انتظار دارن!بنا به گفته خودت!

آرشیو کردن تاپیک ها به معنای نوشتن یه پست تاریخچه وزارت خونه نیست بلکه کار بسیار وقت گیری هست و باید کل پست های تاپیک های قدیمی رو خوند تا به یه جمع بندی رسید و به طور عملی با تاپیک ها آرشیو ساخت!من چنین کاری رو از آسپ ندیدم و باز هم به این جمله رسیدیم که شما فقط داری حرف میزنی و شایعه می سازی!تنها کاری که در حال حاضر شاید بتونه کمکتون کنه تا رای هاتون دو رقمی بشه!

در مورد نوشته های ستاد های پیشینم،بخشی از این برنامه هام مال اون موقع هست ولی برنامه هام به طور کلی تغییری داشته و اگر مقایسه کلی انجام بدی به این درک میرسی!برای مثال من طرح شورا رو کمی تغییر دادم و بهبودش دادم.طرح کنفرانس با اعضا رو حذف کردم و طرح آرشیو سازی و تشکیل گروه ها کوچیک برای فعال کردن تاپیک ها رو اضافه کردم.نمیدونم چرا شما این تغییرات رو نمیبینی و شایدم خودت نمیخوای که ببینی!

نقل قول:
شما از روزی که ماندانگاس فلچر اسم من رو به عنوان ناظر کمکی تالار اسرار بهتون داده بود رسما من رو ارزشی خطاب کردی ! در مورد اون توهینی که در انتخابات قبلی به من شد ! شما نمیتونید با لغت های انتقاد و ... اون رو توجیه کنید ! شما انتقاد هاتون رو بارها در تاپیک ها و فیلم های مختلف با کنایه به من گفتین ! اما وقتی وارد عرصه انتخابات وزارت میشیم این انتقاد نیست اسمش ! اسمش تخریب کاندیدای رقیبه ! و این شخصیت واقعی شماست ایگور کارکاروف : تخریبگر !

به نظرتون یک آدم تخریبگر میتونه وزارت رو آباد کنه ؟

در مورد توهین های دیگران گفتین ! آقای کارکاروف اگر طرفداران من به شما توهین کنن شما باید من رو قصاص کنید ؟ اگر اینطوره توی همون انتخابات برخی از طرفداران شما بدترین توهین ها رو در ستاد من یا در جاهای دیگه سایت به من کردند و من جوابی ندادم ! نه به خودشون نه به شما ! این دلیلتون قانع کننده نیست ...

شما هیچ مدرکی برای اثبات این حرفت که وقتی ماندانگاس تو رو معرفی کرد من ارزشی خطابت کردم نداری چون من چنین کاری نکردم!این موضوع چیزی هست که شما در حال حاضر ساختید تا شاید بتونید شخصیت من رو تخریب کنید.در ضمن همه ناظر های فعلی میدونن که ناظر نفشی تو انتخاب ناظر نداره و ماندانگاس مطمئنم شما رو به مدیران پیشنهاد داده!باز هم به این نکته میرسیم که شما داری شایعه سازی میکنی.این رو اعضا به خوبی میتونن تشخیص بدن که شما فقط قصدت تخریب بدون مدرک من داری و با شایعاتی که ساختی یا ساختید در حال انجام این کار هستی.

خب من فکر میکنم که شما توهین رو به اوج خودش رسوندی.وقتی شما به شخصیت من توهین میکنی این رو اعضا میفهمن که هدفت چی هست ولی من جواب توهین رو با توهین نمیدم و در واقع جواب ندادن به توهین شما بهترین کار ممکن هست.

در انتخابات قبلی من طرفدار خاصی نداشتم که بخواد به شما توهین کنه.من مجموع رای هام همونجوری که خودت گفتی به 5 تا هم نمیرسید و اون افراد هم اشخاصی که تو ستادم اعلام کرده باشن که طرفدارم هستن.در نتیجه طرفداران من به شما توهینی نکردن ولی طرفداران شما به من توهین کردن!

نقل قول:
میتونید به من بگین انتقاد های سرسختانه شناسه آلبوس دامبلدور و بیشتر از اون آندوران نسبت به وزارت آسپ رو من انجام دادم یا شما ؟ حزب باد رو مطرح کردین ! اون حزب دقیقا برای چی تشکیل شده بود ! سعی دارین سر اعضای سایت رو شیره بمالین واقعا ؟ به نظرم واقعا آدم باهوش و سیاستمداری هستی ایگور کاکاروف

انتقاد های سرسختانه با شناسه آلبوس دامبلدور رو شما به من نشون بدید.اون موقع اگرچه قبول دارم که به وزارت آسپ انتقاد داشتم ولی هیچوقت تو سایت اعلامی نکردم.شما میتونی لینک اون پستی که من تو سایت از ایشون زمان وزارتشون انتقاد تند کردم رو بیارید.باز هم به این نتیجه میرسیم که شما رو هوا حرف میزنید.

شناسه آندوران هم برای زمان انتخابات هوکی ساخته شده و اصن در زمان آسپ وجود خارجی نداشته که بخواد انتقادی کرده باشه.خوشحالم که با این حرفت به طور شفاف هدفت رو به همه اعضا نمایان کردی!
باز هم میگم که شما فقط اومدی بر روی بعضی شایعه ها من رو تخریب کنی و این رو اعضا متوجه شدن!

نقل قول:
اینکه شما گفتید همکاری میکنید مهم نیست ! مهم اینه که همکاری کردین یا نه ! به من بگین چرا بعد از تصویب قوانین مربوط به امتیازات شورا دیگه جلسه ای تشکیل نداد ! واقعا فکر میکنید هاگوارتز مشکلی نداشت ؟ نه آقای کارکاروف ! اون یه جور اعتصاب از طرف شورا در اعتراض به سنگ اندازی های شما بود .

واقعا خنده داره این حرف شما و کاملن مشخص هست که در چه راستایی بیان شده.مث بقیه جاهای پست!

شما آخر ترم قانون امتحانات مستمر رو تغییر دادین.چجوری میگی که اعتصاب کردین؟در حالی که دو نماینده دیگه شورا هستن که چنین نظری ندارن و البته نظر مری رو نمیدونم ولی اگر بخواد با اهداف شما پیش بره مطمئنم نظری مثل شما داره ولی سه نماینده دیگه وجود داره که میتونن شهادت بدن که من همکاری لازم رو با شورا داشتم.

دیگه از این بزرگتر که من مخالف یکی از مصوبات شورا بودم ولی چون نمایندگان گروه ها تصویبش کردن بودن،قانون رو تغییر دادم و بر طبق نظر شورا مستمر ها رو از معلم ها خواستم؟من فکر نمیکنم هیچ مدیری اینقدر همکاری با شورا داشته باشه!

نقل قول:
من در مورد زمستان 86 صحبت کردم ! اوج بی عدالتی ها در هاگوارتز ! من خودمم قبول دارم که سال 87 شما بهترین مدیریت رو ارائه دادین و ازتون ممنونم ! اما سابقه چیزی نیست که بشه پاکش کرد آقای کارکاروف !

در مورد سال 86 من بی عدالتی شخصن انجام دادم.اگر قرار بود بی عدالتی انجام بدم برای اسلیترین انجام میدادم که البته این گروه اون ترم هم کوییدیچ و هم هاگوارتز چهارم شد و البته همه میدونن که من به نفع گروهم کاری نکردم و میشه بپرسم چرا فکر میکنی بی عدالتی کردم؟چرا باید سه گروه دیگه برای من فرق داشته باشه و اینکه آیا مرض دارم با بی عدالتی آبروی خودم رو ببرم؟

دلیل اینکه اون ترم شلوغ شد این بود که تشنج تو سطح هاگوارتز بالا رفته بود و البته من فکر میکنم با اقدامات خوبی که انجام دادم آخرای ترم آرامش خوبی در هاگوارتز وجود داشت.

نقل قول:
خوب مشکل بدتر شد ! یعنی شما بدون خوندن برنامه های من من رو فاقد صلاحیت میدونستین ؟ یعنی عجولانه قضاوت کردن ! یعنی ناعادلانه قضاوت کردن ! یعنی مغرور بودن ! شما مغرور هستید آقای کارکاروف ...

من اونجا دلیلم بر عدم صلاحیتت برای وزارت رو اعلام کردم.دلیلم این بود که رول های شما هنوز در این سطح نبود که بتونید وزیر بشید.به هر حال وزیر باید رولش در یه حدی باشه که هم الگو باشه و هم بتونه کمک بکنه به تاپیک ها!

هیچوقت نگفتم که چون برنامه هاتون خوب نیست،صلاحیت ندارید.من یکی از معیار هام برای انتخاب وزیر سطح رولی فرد هست که به نظرم شما در اون موقع رولتون در سطح خوبی نبود و این نظر من هست.من اون موقع یه رای داشتم و نظرم رو بیان کردم و فکر هم نمیکنم با توهین ها و شایعاتی که شما در این پستتون داشتید اصن بشه اون نظر من رو تخریب دونست.

نقل قول:
دلیلش این نیست که شما بهتر از مری هستین ! دلیل اینه که دوستان بیشتری دارین ! شما پنج ساله توی سایت فعالیت میکنید و به اندازه پنج سال دوست دارین ! دوستای شما از مری بیشتری ! همونطور که دوستان منم از مری بیشتر هستند ! و همونطور که دوستان مری از کینگزلی شاکلبوت بیشتر هستند ! دوستی های سایت ربطی به انتخابات وزارت ندارن آقای کارکاروف ! شما خودتون کسی بودین که توی انتخابات قبلی میگفتین انتخابات در این سایت برپایه دوستیه ! حالا حرف خودتون رو رد میکنید ؟

شما خودت تو پست قبلیت گفتی که من دوره قبل برای این کنار کشیدم چون رای نداشتم!

آیا اگر من دوستانی داشتم که همواره ازم حمایت میکردن،دور قبل که سابقه م از همه بیشتر بود نباید رای هام بیشتر می بود؟پس این حرفت هم درست نیست.من دوره پیش رای نداشتم چون اعضا صلاحیت هوکی رو در اون دوره بیشتر از من دونستن.این انتخابات من طرفدار زیاد دارم چرا که اعضا صلاحیت من رو بیشتر از عمه مارج و مری میدونن و ربطی هم به طول عضویتم تو سایت نداره!

در مورد غرور هم من حرفی ندارم.به نظر خودم غرور خاصی ندارم ولی چون از اعضا انتقاد میکنم اینجور به نظر میرسه که غرور دارم.من کم پیش میاد عضوی رو ارزشی خطاب کنم مگر اینکه واقعا باشه.برای مثال مالدبر که خودم اول سعی کردم درستش کنم ولی چون راه نیومد ارزشی خطابش کردم و یا اتفاقات زیادی که اول سعی در درست کردن طرف داشتم و وقتی دیدم خود طرف راه نمیاد،ارزشی خطابش کردم.

من نمیدونم چرا احساس میکنی که غرور دارم؟آیا من وقتی مدیر هاگوارتز بودم مغرور به نظر میرسیدم؟آیا شد انتقادی ازم بشه و گوش نکنم؟بگم چون خودم خیلی شاخم کسی حق انتقاد نداره؟اگر مغرور بودم تاپیک نظر سنجی در مورد عملکردم در آخر ترم رو نمیزدم چون اینقدر اعتماد داشتم به خودم که خیلی عالی کار کردم.من تاپیک رو زدم و اعضا هم شاهد هستن که تو چت باکس وهمون تاپیک گفتم که تو رو خدا بیایید انتقاد هاتون رو بگید!

در آخر من قصدت از زدن این دو پست رو تخریب شخصیت بنده با شایعه و حرف های نادرست میدونم و جواب های کاملی دادم تا اعضا رو به گمراهی نکشونی اگرچه اعضا خودشون فرق درست و غلط رو میفهمن!

---------------
در ضمن با توهین هایی که به من در این پست کردی من به طور کامل نظرم عوض شد.اگر من وزیر شدم هیچ استفاده ای ازت در وزارت نخواهم کرد.کسی که توهین و تخریب رو به اوج خودش برسونه،جایی در کابینه من نداره!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
و البته قبل از همه چیز بگم که اگر وزیر بشم پیوز عزیز جز یکی از افرادی هست که ازش استفاده خواهم کرد.

این رو به عنوان یک جمله هوشمندانه در طی تبلیغات انتخاباتی ازت میپذیرم !

نقل قول:
اول اینکه من نفهمیدم چرا شما این تصور رو میکنی که من در سال 82 سیر میکنم؟لطف کن و چند تا دلیل برای این موضوع بیار.نکنه قفل و ادغام و باز کردن تاپیک ها مال اون سایت هست و الان دیگه این کار انجام نمیشه؟

حاشیه نرو ایگور ! خودت هم به عنوان یک عضو قدیمی متوجه شدی که منظورم قفل و باز کردن تاپیک نبود ! منظورم نوع تفکر و سبک نگرش نسبت به ایفای نقش سایت بود !

نقل قول:
1-من وقتی وزیر میشم در درجه اول ناظر انجمن وزارت هستم.برای انجمن وزارت باید طرح ها و برنامه هایی داشته باشم که انجمن زیر دستم فعال و منظم باشه.
فعال کردن تاپیک ها هنر میخواد و من فکر نمیکنم هر ناظری بتونه تاپیک های زیر نظرش رو فعال بکنه.همونطور که الان تو انجمن های سایت میبینیم فعالیت زیادی توسط ناظر برای فعال شدن تاپیک هاش انجام نمیگیره!(اکثر ناظر ها) و از طرفی هم تو اگر قوانین سایت رو با دقت بخونی متوجه میشی که فعال کردن انجمن وظیفه ناظر نیست و چون وظیفه نیست من ترجیح دادم که اعلام کنم این برنامه ها رو برای فعال کردن تاپیک ها دارم.

2-در مورد قفل کردن اگر با دقت برنامه منو میخوندی متوجه میشدی که قفل کردن تاپیک ها منظور من نبود.آرشیو کردن وزارت های قبلی کار آسونی نیست و نیاز به وقت و انرژی و تمرکز زیادی داره و البته به نفع وزارت هم هست.آرشیو معنیش این نیست که ما بیاییم تاپیک ها رو قفل کنیم و ادغام کنیم.برای آرشیو باید یه گزارش کامل بزنیم برای هر وزارت و بررسی های زیادی انجام بدیم که این گزارش کامل باشه و موندنی باشه چون میشه تاریخ وزارت خونه و چیز جالبی میشه کلن.
اینم فکر نکنم جز فعالیت های روتین وزیر باشه و هر کی وزیر بشه انجامش بده!

فعال کردن تاپیک برای هر ناظری هنر میخواد ! اما نه برای عضو با تجربه ای مثل ایگور کارکاروف ! وقتی ایگور وزیر میشه همه اش انتظاراتی خیلی بالاتر از بقیه اعضای سایت دارن !

در ضمن . آرشیو کردن و رسیدگی به انجمن و آرشیو کردن وزارت های قبلی از برنامه های آسپ هم بود که اجرا شد بخش اعظمش ! تاریخچه وزارت رو من خودم در زمان معاونتم به روز کردم ! اینها کارهای عجیبی نیست که تو بخوای انجام بدی !

به نظرم تو حتی یک آشنایی کلی با وزارت و کارهای وزیر های قبلی نداری ! بلکه داری نوشته های ستاد ایگور کاکاروف در پائیز 86 و ستاد آندوران در پائیز 87 رو اینجا کپی میکنی !

نقل قول:

من فکر نمیکنم که من از اول عضویت شما،شما رو ارزشی خطاب کرده باشم و این مورد رو قبول ندارم که شما رو از اول ارزشی خطاب کرده باشم.

در مورد توهین تو ستادم،من یه انتقاد از شما که میخواستی وزیر بشی کردم.اونم در مورد رول هات بود که انتقاد کردم رول قوی نداری و البته من نظرت رو جلب میکنم به توهین هایی که شما و طرفداراتون به من قبل از انتقاد من کردی و من رو مجبور کردی من حرف بزنم.

شما از روزی که ماندانگاس فلچر اسم من رو به عنوان ناظر کمکی تالار اسرار بهتون داده بود رسما من رو ارزشی خطاب کردی ! در مورد اون توهینی که در انتخابات قبلی به من شد ! شما نمیتونید با لغت های انتقاد و ... اون رو توجیه کنید ! شما انتقاد هاتون رو بارها در تاپیک ها و فیلم های مختلف با کنایه به من گفتین ! اما وقتی وارد عرصه انتخابات وزارت میشیم این انتقاد نیست اسمش ! اسمش تخریب کاندیدای رقیبه ! و این شخصیت واقعی شماست ایگور کارکاروف : تخریبگر !

به نظرتون یک آدم تخریبگر میتونه وزارت رو آباد کنه ؟

در مورد توهین های دیگران گفتین ! آقای کارکاروف اگر طرفداران من به شما توهین کنن شما باید من رو قصاص کنید ؟ اگر اینطوره توی همون انتخابات برخی از طرفداران شما بدترین توهین ها رو در ستاد من یا در جاهای دیگه سایت به من کردند و من جوابی ندادم ! نه به خودشون نه به شما ! این دلیلتون قانع کننده نیست ...

نقل قول:
اواخر دوران وزارت آسپ حمله ای به وزارت از طرف مرگخواران شد تا کودتا به حساب بیاد ولی من در اون کودتا شرکتی نداشتم و حتی یه حزب جدا به نام حزب باد درست کردم.این شایعه که من جز سرسخت ترین مخالفان دولت آسپ بودم رو پخش نکن.

من دولت آسپ رو فعال تر از دولت هوکی ولی دولت دراکو رو فعال ترین وزارت میدونم و نمیدونم این چه ربطی به این داره که من میتونم وزیر خوبی باشم یا نه!

میتونید به من بگین انتقاد های سرسختانه شناسه آلبوس دامبلدور و بیشتر از اون آندوران نسبت به وزارت آسپ رو من انجام دادم یا شما ؟

حزب باد رو مطرح کردین ! اون حزب دقیقا برای چی تشکیل شده بود ! سعی دارین سر اعضای سایت رو شیره بمالین واقعا ؟ به نظرم واقعا آدم باهوش و سیاستمداری هستی ایگور کاکاروف

نقل قول:
من بار ها در ترم پیش هاگوارتز اعلام کردم چون هاگوارتز برای شرکت کننده هاش هست،من تصمیم هایی که نماینده هاشون بگیره رو کامل اجرا میکنم بدون اینکه حرفی توش بیارم و هر چی تصویب شد رو اجرا کردم.حتی قوانین در مورد نمره های مستمر رو بدون هیچ حرفی با اینکه خودم مخالف بودم تغییر دادم.

و این حرفم رو هم نقل قول میکنم:

اين ترم من همكاري كافي با شورا خواهم داشت براي همين ميخوام شوراي فعالي رو داشته باشيم تا ترم راحت و خوبي رو پشت سر بذاريم.

خدا رو شکر تاپیک شورا هست و نمیتونید این که من کمال همکاری با شورا رو داشتم رو انکار کنید.اعضای خوب سایت مثل پرسی ویزلی و حتی خود مری(اگر بخواد عادلانه بررسی کنه)میتونه این حرف من رو تایید کنه.

در مورد اون ترم و معاونت پرسی ویزلی هم واقعا بی انصافی شما رو نشون میده.تو ترمی درگیری به اوج خودش رسیده بود و ملت به هم توهین میکردن بابت هر چیز،هر مدیری جای من بود استعفا میداد(همونطور که استرجس ترم بعد این کار رو کرد)و میرفت ولی من موندم و با تمام سختی های اون ترم رو تموم کردم و البته تجربه ای شد که ترم بعدی رو در کمال آرامش گردوندنم و کمترین اعتراض ها در عمر فعالیت هاگوارتز رو داشتیم.

اینکه شما گفتید همکاری میکنید مهم نیست ! مهم اینه که همکاری کردین یا نه ! به من بگین چرا بعد از تصویب قوانین مربوط به امتیازات شورا دیگه جلسه ای تشکیل نداد ! واقعا فکر میکنید هاگوارتز مشکلی نداشت ؟ نه آقای کارکاروف ! اون یه جور اعتصاب از طرف شورا در اعتراض به سنگ اندازی های شما بود .

من در مورد زمستان 86 صحبت کردم ! اوج بی عدالتی ها در هاگوارتز ! من خودمم قبول دارم که سال 87 شما بهترین مدیریت رو ارائه دادین و ازتون ممنونم ! اما سابقه چیزی نیست که بشه پاکش کرد آقای کارکاروف !

نقل قول:
خب اگر همه این طرح رو اعلام کردن و عملیش نکردن،مشکل از خودشون بوده و خب به برنامه هاشون پایبند نبودن ولی من منظورتون از همه رو متوجه نمیشم.من از زمان بعد از ققنوس که استعفا داد و رفت یادم میاد این طرح رو خودم دادم و البته نمیدونم کالین در همون دوره و یا بقیه کاندیدا ها در دوره های بعد این طرح رو اعلام کردن یا نه ولی این مشکل من نیست که گفتن و اجرا نشده!

مثل این میمونه که دو نفر یه حرفی بزنن و بی مسوولیت باشن و انجام ندن و به فرد بعدی هم که خودش رو ثابت کرده،بگیم هیچکی انجام نداده،تو هم انجام نمیدی!

ترجیح میدم در این مورد بعد از اجرا نشدنش صحبت کنیم

نقل قول:
من برنامه های شما رو نخوندم.اگرم این برنامه در برنامه های شما باشه،من شما رو فاقد صلاحیت برای وزارت میدونستم ولی آیا تمام برنامه های شما هم مشکل دارن؟در حالی که من در حال حاضر شما رو فاقد صلاحیت برای وزارت نمیدونم و اتفاقن یکی از افرادی هستی که فکر میکنم میتونی وزیر خوبی بشی ولی حیف که کاندید نیستی!

خوب مشکل بدتر شد ! یعنی شما بدون خوندن برنامه های من من رو فاقد صلاحیت میدونستین ؟ یعنی عجولانه قضاوت کردن ! یعنی ناعادلانه قضاوت کردن ! یعنی مغرور بودن ! شما مغرور هستید آقای کارکاروف ...

یعنی شما بدون اینکه بدونید من کی هستم و چیکار میخوام بکنم گفتید صلاحیت وزارت رو ندارم ! و در مورد اینکه فکر میکنید الان وزیر خوبی میشم باید باز هم تاکید کنم که شما در تبلیغات انتخاباتی بسیار باهوش هستین و خوب میدونید کی باید نظرتون رو تغییر بدین !

نقل قول:
خب خوبه جواب خودت رو خودت دادی.چرا همه سایت بر علیه مری باود هستن؟چرا همه بر علیه من نیستن؟پس حتمن تفاوتی بین من و مری وجود داره که همه سایت فهمیدن ولی شما متوجه اون نشدی!

نکنه معتقدی همه سایت اشتباه میکنن ولی شما درست فکر میکنی؟

دلیلش این نیست که شما بهتر از مری هستین ! دلیل اینه که دوستان بیشتری دارین ! شما پنج ساله توی سایت فعالیت میکنید و به اندازه پنج سال دوست دارین ! دوستای شما از مری بیشتری ! همونطور که دوستان منم از مری بیشتر هستند ! و همونطور که دوستان مری از کینگزلی شاکلبوت بیشتر هستند ! دوستی های سایت ربطی به انتخابات وزارت ندارن آقای کارکاروف ! شما خودتون کسی بودین که توی انتخابات قبلی میگفتین انتخابات در این سایت برپایه دوستیه ! حالا حرف خودتون رو رد میکنید ؟

منم اگه به اندازه پنج سال دوست داشتم حتما ازم حمایت میشد ایگور جان

در آخر بگم که یادت باشه جواب مهمترین بخش پست من رو ندادی : غرور !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
........::::::: ارمغان عشق :::::::.......

از اين فروم سر بلند / مردي حماسه آفرين
با پرچم سفيد و صلح / مي گويد از الف - دالين
مي گويد از جادوگران / مدح طلسم و اعتقاد
مي گويد از يك نور سبز / " همبستگي و اعتماد"
مردي از نسل دليران / از تبار پاك شيران
ساده مي گويد به تكرار / فتح ولدي باور ماست
مي شود ما مي توانيم / مي شود ، پس مي توانيم
وقت تكرار يه حمله ست / چوبدستي در دست بگيريم

اي يادگار ديروز / اي حامي الف دال
در فتح انتخابات / نام تو چون يون تابال
از اتحاد مردم / وقت هجوم بيداد
در فتح نابرابر / دشمن به لرزه افتاد
جان بازي الف - دال / هرگز نرفته از ياد
با ايثار اين غزل / ولدی به گريه افتاد .

ايگور جان . مطمئن باشيد كه الف دال از شما حمايت مي كنه .

تهيه و تنظيم :‌ روونا ريونكلاو

ویرایش شده توسط روونا ریونکلاو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۱۵:۳۴:۵۶

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
من نیز بدون آنکه تصور ذره ای ایفای نقش بر خانه های ذهنم نقش بسته باشه،اعلام میکنم که همواره از ایگور حمایت کرده ام و همانا این بچه سرراهی را ما به زور پیدا کردیم و با وجود آنکه خودمان کله پاچه و سیرابی به اندازه کافی برای میل کردن نداشتیم ،در گاراژ مرلین و جواتان به او کله پاچه دادیم و همواره فنون ترکاندن پیاز با مشت را به او آموختیم باشد که رستگار شود.و رستگاری از آن جواتان است.

و گراوپ در همین راه صد کیلو لاغر شد و از وزن دو تن و صدو بیست و سه کیلو به وزن دو تن و چهل و شش کیلو رسید(افکت بی سواد بودن آرشام و بچه گاراژ بودن و تا سه کلاس درس خوندن) چرا که از ویژگی های چی چی لوژی گراوپ این است که حیاتش چنان به کله پاچه وابسته است که حیات ما به آب و اکسیژن.

از عادت های ایگور این بود که همیشه چیز میکرد.یعنی چیز نمیکرد.چیز مرلینو،چی بود اسمش؟آهان ریش مرلینو دستکاری میکرد.چه بسا تافت های بسیاری که هدر میرفت تا ما چیز کنیم.چیه...همون ریش مرلینو مرتب کنیم باز.
و اصلا همین حرکاتش باعث شد که ما یه کارخانه مواد آرایشی بزنیم به اسم چیز مرلین که اولین محصول تولیدیش تافت چیز مرلین بود.
بعدها کارخانه وسعت پیدا کرد و توانست با استفاده از چیز هیپوگریف یا همون پهن هیپوگریف،نوعی ادکلن اختراع کنه که هنوز هم جامعه جادوگری با استفاده از اون ادکلن بیهوش میشه.

جا داره اشاره کنم که کارخانه مذکور به دلیل تامین مالی پرافتخار ترین تیم کوییدیچ(اجاس) به اسکاور نامی فروخته شد.بعد از این واگذاری کارخانه محصول جدیدی رو وارد چرخه تولید کرد به اسم دستمال های اسکاور.
همه به یاد داریم که نقش این دستمال ها در کودتای مدیران بر علیه کاربرا چقدر تاثیر داشت و در نهایت از افتخار های اسکاور این بود که با فروش این دستمال ها به فردی با عنوان آ.د توانست او را مدیر کند.
جا داره اشاره کنیم که آ.د هم از عواملی بود که جلوی ورشکست شدن کارخانه را گرفت.

در نتیجه ما به دوردانه گراوپی،یعنی ایگور کارکاروف رای میدهیم.
و آسپ خیلی بوقیه

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
فرم عضویت:

نام:پروفسور اسپراوت
گروه:هافلپاف
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام):هیچ کدام

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ (8) :

ایوان روزیه:

نقل قول:
ایگور جان میخواستم ازت بپرسم میشه چندتا از تاپیک هایی که قراره توی وزارتت نقش مهم و کلیدی داشته باشه رو نام ببری و بگی چه برنامه هایی براشون داری؟

ارتش وزارت خانه،دفتر کاراگاهان،شورای وزارت خانه،خبرگذاری رسمی وزارت خانه،موسسه ی کار يابی وزارتخونه و سازمان تشخیص مصلحت وزارت !

در مورد همه این تاپیک ها به صورت خیلی کامل توضیح دادم.

-------------
لینی وارنر :

نقل قول:
شما تو دو دوره قبل که کاندید شده بودید یه طرحی در مورد صحبت با ملت تو مسنجر داده بودید که انتقادادت و پیشنهاداتشون رو اونجا بهتون اعلام میکردن این طرح رو اگر وزیر بشید اجرا میکنید؟

من در مورد این طرح در حال حاضر به شک برخوردم.چرا که ممکنه شما سوالی یا انتقادی تو مسنجر بکنی و جواب بگیری،بعد یه نفر دیگه هم همون سوال یا انتقاد رو داشته باشه.من که نمیتونم بشینم یه بحث رو با 10 نفر انجام بدم.اگر این رو به حالت تاپیکی در بیاریم،ملت انتقاد ها و پیشنهاد هاشون رو اونجا ارسال میکنن و من یه بار جواب میدم و اینجوری هر کسی دیگه هم همون سوال،انتقاد یا پیشنهاد رو داشت جواب میگیره.

پس اون طرح مسنجر بحث کردن با ملت رو انجام نمیدم.

------------

از همه دوستانی که در این مدت ازم حمایت کردن تشکر میکنم.فقط به دوستانی که میخوان اعلام حمایت بکنن لطف کنن فرم زیر رو پر کنن:

فرم عضویت:

نام:
گروه:
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام):

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
ایگور به راهت ادامه بده که ارتش دامبلدور همواره از ایگور کارکاروف حمایت خواهد کرد.

رای ما ایگور کارکاروف
تصویر کوچک شده

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱:۵۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
ايگور جان . به فعالتت به طور مستمر ادامه بده كه ارتش دامبلدور كمپلت پشتته .

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۱:۱۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
بعد از پست پیوز دو به شک بودم که حمایت کنم یا نه ، بعد از پست خودت تصمیم گرفتم که منم ازت حمایت کنم ! هرچند مشتاقانه منتظر پست بعدی پیوزم !

اسم و فامیل و اینا : ویولت بودلر

گروه : نه محفلی نه مرگخوار ، جمهوری جادوگر !

هیوم ، ایگور من فقط الان برام یک سوال پیش اومده ، جنابعالی تا چه حد پایه رفیق بازی هستی و این که آیا در میان طرفدارانت سیب زمینی هم پخش میکنی یا نه و اگر پخش میکنی آیا وطنی هستن یا صادراتی !؟

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.