هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی فلور دلاکور
پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
ارباب ، ارباب ، خوش اومدین. ارباب من همین الآن متوجه شدم سیاست برای من هم بی خطر نیست و منو بسیار مشغول می کنه ، طوری که صدای پر ابهت شمارو اصلا نشنیدم . ارباب، اون کاغذو که با دست خط شما دیدم ...

نقل قول:
دوشیزه دلاکور!

تا جایی که میدانیم همسر شما از جانوران وحشی دنیای جادوگری محسوب میشوند.آیا پس از رسیدن به وزارت قصد دارید جک و جانوارن را بر ما مسلط کنید؟

آیا شما برای این شغل بیش از حد ظریف و شکننده نیستین؟میتونین با توطئه های سیاسی، دوستی های خاله خرسه و خنجرهای از پشت و خائنان دوست نما مبارزه کنین؟

صادقانه جواب بدین!آیا پستهای خاصی برای فک و فامیل خودتون در نظر گرفتین؟

ارباب همسر من شجاعت ذاتی داره واسه همین انتخابش کردم ، ارباب لطفا اینقدر در مورد عشق زندگی من بد نگین . اگر همسرم خودش سمتی خواست بعد از مطمئئن شدن از این که شایسته ی اون سمته بهش می دم .

ارباب توطئه و دوستی های خاله خرسه و ... از من نشئت گرفته ، من خودم بهتر از هر کس می تونم تمام اینارو به مرحله ی اجرا در یبارم .
نگران نباشین تو این انتخابات بر عکس بقیه من می خوام از این روش ها استفاده نکنم و ببینم چه اتفاقی می افته .

در مورد سوال آخرتون هم می گم من به جز ریونی ها و بیل فامیلی ندارم . ( ارباب خودتون می دونین من حاضرم همه ی خانواده ی شوهرمو به مهمونخونه دعوت کنم . )
از ریونی ها بله دو سه تاشونو در نظر دارم .
شما هم که الگوی من هستین و بحثتون جداست .

نقل قول:
خانم دلاکور، جدی ترین و مهم ترین برنامه تان برای رسیدن به وزارت و مهم تر از آن اگر وزیر شوید، چیست؟
شعاری که به آن پایبندید و دوست دارید طرفدارانتان در امضایشان بگذارند چیست؟
حاضرید که به فکر های همه احترام بگذاری و برای فکری که نظرش را دارید رای گیری یا نظر سنجی کنید؟
حاضرید آیا؟
و مهم تر از همه، آواتارتان را عوض میکنید؟
در مورد عوض کردن ناظران، گذاشتن ناظران جدید و تنوع در سایت و خیلی کار های دیگر که برای کاربران سایت تازگی ایجاد کند، فکری دارید؟
و برای این که مهمان ها از سایت خوششان بیاید و ساعات بیشتری را در آن بگذرانند، نظری دارید؟
و در مورد اضافه کردن امکانات دیگر چه برنامه ای دارید؟
البته اگر برنامه دارید.
اینم از لیست سوالات یک ریونی....

دافنه چه خوشحالم که توی ستادم می بینمت .

مهم ترین برنامم خیلی واضحه ، فعال کردن ایفا ، من در همین راستا تلاش می کنم بعد از اون می شه جلوگیری از جادوگر سالاری .

شعارمم اینه :witches are here , too
من اینو برای نشونو دادن به بعضی از جادوگرا انتخابش کردم . که واقعا نسبت به این حقیقت کورند .

من اگه به فکرای بقیه احترام نذارم هیچ وقت وزیر بهتری از قبلی و قبلتر نمی شم پس حتما این کارو می کنم برای ثابت کردنش هم می تونی بری شومینرو ببینی .

دافنه ، لازم نیست به آواتار من گیر بدی ، آواتار مورد علاقمه در ضمن به شخصیتم می خوره ، اما چون کاندید خوبیم می تونی بری تو شومینه از بین اون آواتارا نظر بدی کدوم بهتره .

من در مورد همه ی انجمن های ایفا یه نظر دارم ، مثلا یکی از ایده هام اینه که به هر تازه واردی تفهیم کنیم که این سایت چه جوریه و به چه دردی می خوره . من تا حالا هزاران بار دیدم که میان می پرسن شما این جا جادوی واقعی می کنین ، یا این که یکی به منم یاد بده و ...

در مورد امکانات دیگه هم لیست بلند بالایی دارم ، که مطمئنم اگه بگم به طور ناگهانی می پره تو ستاد بقیه به عنوان برنامه ها .

سوالاتت در حد یه ریونی بود ثابت کردی خودتو دافنه ، آفرین .

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱:۵۳ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
خانم دلاکور، جدی ترین و مهم ترین برنامه تان برای رسیدن به وزارت و مهم تر از آن اگر وزیر شوید، چیست؟
شعاری که به آن پایبندید و دوست دارید طرفدارانتان در امضایشان بگذارند چیست؟
حاضرید که به فکر های همه احترام بگذاری و برای فکری که نظرش را دارید رای گیری یا نظر سنجی کنید؟
حاضرید آیا؟
و مهم تر از همه، آواتارتان را عوض میکنید؟
در مورد عوض کردن ناظران، گذاشتن ناظران جدید و تنوع در سایت و خیلی کار های دیگر که برای کاربران سایت تازگی ایجاد کند، فکری دارید؟
و برای این که مهمان ها از سایت خوششان بیاید و ساعات بیشتری را در آن بگذرانند، نظری دارید؟
و در مورد اضافه کردن امکانات دیگر چه برنامه ای دارید؟
البته اگر برنامه دارید.
اینم از لیست سوالات یک ریونی....

ویرایش شده توسط دافنه.گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۷ ۱:۵۸:۳۸

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۰:۵۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
لرد سیاه بعد از رفتار بسیار بدی که در ستاد لودو بگمن منحوس دروغگوی آب زیر کاه موذی با ایشان شده بود به حالتی بسیار غمگین و دلشکسته وارد ستاد زیباترین کاندیدای وزارت شد.

-دوشیزه دلاکور؟

-سرم شلوغه...لطفا از منشی وقت بگیرین.

لرد نگاهی به پریزادهایی که با جدیت سرگرم وقت دادن به مردم بودند انداخت.شک نداشت که لودو بگمن و روفوس اسکریم جیور هم بین ملت وقت گیرنده هستند!
-دوشیزه دلاکور؟!

فلور بدون اینکه سرش را بلند کند با عصبانیت بطرف منشیانش اشاره کرد!لرد سیاه که در این ستاد هم چندان تحویل گرفته نشده بود کاغذ سوالاتش را روی میز فلور گذاشت و با هیکلی خمیده به آرامی از ستاد خارج شد.

دوشیزه دلاکور!

تا جایی که میدانیم همسر شما از جانوران وحشی دنیای جادوگری محسوب میشوند.آیا پس از رسیدن به وزارت قصد دارید جک و جانوارن را بر ما مسلط کنید؟

آیا شما برای این شغل بیش از حد ظریف و شکننده نیستین؟میتونین با توطئه های سیاسی، دوستی های خاله خرسه و خنجرهای از پشت و خائنان دوست نما مبارزه کنین؟

صادقانه جواب بدین!آیا پستهای خاصی برای فک و فامیل خودتون در نظر گرفتین؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مرلینا ، چه دنیایی شده !

آخه کسی می بینه ، جامعه ی جادوگریو که رو به فساده ؟!

مطمئنا نه .

حتی کاندیداهای وزارت که مردم باید بهشون اعتماد کنن ، هم شایسته ی این اعتماد نیستن.

اونا که باید با رقابت سالم به وزارت برسن ، حالا برای رسیدن به مقام وزارت حتی حاضرن تو گوش یه ساحره بزنن .

همین جناب روفوس اسکریم جیور جادوگری بود بسی پاک ولی حال در این بازی های سیاسی گیر افتاده و برای رسیدن به وزارت چهره ی رقبای خود را بد می کنه .

این جادوگر حتی حاظر به زدن تو دهن و گوش ساحره ها شده و در ادامه هم توضیح داده از این کار باکی نداره !

در بیانیه های ایشون تمام اینا ذکر شده و من به گوش خودم از رادیو وزارت شنیدم .چنین جادوگر شریفی چرا باید به این کارا دست بزنه ؟

چرا ایشون با اون چهرشون که تماما هوش و عدل و عدالت از خود ساعد می کند ، برای چند تا رای دست به چنین کارایی می زنه ؟

پس ببینید که هیچ کدام از حرف های من در مورد این خطر سیاست دروغ نبوده و صحت داشته . اگر چنین آدم هایی که تا حال فقط کاندید هستن ، به وزارت برسن چه می شود ؟

آیا جامعه ی جادوگری در معرض خطری جدی ، به خاطر وجود این قشر از افراد قرار نداره ؟

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به به چه ستاد فعالی !
من از همین لحظه ستادمو افتتاح می کنم .

نقل قول:
فلور!!

پلیز یه کم از برنامه‌هات واسمون توضیح میدی؟ چه کار‌هایی‌ می‌خوای واسه بهتر شدن و جذاب شدن ایفا انجام بدی؟ به فکر تغییرات اساسی‌ هم هستی‌؟ در مورد روند ایفا و انجمن‌ها و وظایف ناظرا منظورمه.

چه قدر تلاش میکنی‌ که آدرس سایت به ساحرگان او آر جی‌ تغییر پیدا کنه؟!

برنامه های من میلیونین ولی چندتاشون عبارتن از اینا :

تعویض ناظرایی که در خواب به سر می برن .

سوژه هارو جالب تر بکنم چرا چرا تموم سوژه هامون عبارتند از جنگ محفل و مرگخوار ، دوستی موقت محفل و مرگخوار یا توطئه های محفل و مرگخوار بر علیه رئیس گرامی .

البته برای وظایف ناظرا هم یه فرم کامل دارم درست می کنم !

و در آخر تلاش بی وقفه برای تغییر نام سایت به ساحرگان . او آر جی

نقل قول:
فلور دلاکور در دفتر ستاد نشسته بود و مشغول آرایش کردن بود و با دقت و وسواس خاصی مشغول کشیدن خط چشم بود و معاونش به طور همزمان مشغول پدیکور او بود که صدای تق تق در شنیده شد.
فلور با ناز و کرشمه ی خاصی گفت: بـفــرمــایـیــد!
صدایی از پشت در گفت: این جوری که نمیشه خواهر اول یه لچکی چیزی بندازید رو سرتون ما با زبون روزه چشمون به نامحرم نیوفته
فلور با تعجب پرسید: شما از کجا دیدی که من لچک سرمه یا نه آقای محترم؟!
در باز شد و لودو گفت: حالا که اصرار میکنید همینجوری میام تو و سپس لودو وارد شد و پشت سرش گراوپ آمد و به سمت میز فلور دوید ...

اوهـــــوی غول بیابونی نفهم چی کار میکنی؟ خجالت بکش! تو مرام ما نیست رو زن جماعت دست بلند کنیم، پس آسلام چی میشه؟ بیا برو بیرون تا بعدا به حسابت برسم فقط یادت نره از لای در فیلم بگیری خوب حاج خانم دلاکور، من اومدم خدمت شما که عرض کنم مگه ما جادوگرا مردیم؟ مگه ما سیب زمینی هستیم که یه دختر بیاد کاندید بشه؟ بهتر نبود شما تو اندرونی مشغول همین قرطی بازیا میشدنی و به بچه داری و این صحبتا میرسیدید و امور سیاسی رو به ما مرد ها میسپردید؟ البته نه این که فکر کنید من با حقوق بانوان و برابری زن و مرد مخالفم ها، نه! زن ها هم هم اندازه مرد ها حق حضور در اجتماع رو دارن اما تا جایی که آسلام در خطر نیوفته شما هم که ماشالا برو رویی داری و قشنگ تر از پری تشریف دارین ... اینه که خوب نیس تو انظار باشید و تنها تو کوچه برید چون بچه های کوچه دزدن خدای نکرده خانم وزیر رو میدزدن

آقای بگمن قدم رنجه فرمودید ، با همراهتون وارد دفتر من شدین و این جارو با قدم های پاکتون معطر فرمودید . ( حالا اشاره نمی کنم که خدمتکارای بد بخت من تا چند ساعت مشغول پاک کردن بوی خوش پاتون بودن . )

مستر جان من گفتم شما جادوگرا خسته می شین من نباشم .
آخه مگه میشه این همه جادوگر خودشونو به خطر این بازی های سیاسی بندازن و ما ساحره ها فقط از اون پایین تشویقشون کنیم ؟
بزنم به تخته همه ی کاندیداهای جادوگرم خوشتیپن درست مثل شما و همراهتون .
نمی گین تو محیط سیاسی قرار می گیرین به راهای نادرست کشیده می شین ؟! ما ساحره ها خودمونو بیشتر نگه می داریم .

شما که خودتونم خیلی پاک و مومنین روزه که هستین ، از دید زدن بانوان بی حجاب هم که دوری می کنین (یه سوال ریتا تو حموم حجاب داشت ؟ ) ! مثلا همین مورفین جانو نگا ، اصلا پاک پاک بود بچه یکم تو این محیط سیاسی موند معتاد شد !

من برای حفظ سلامت خودتون بهتون می گم این پایین بمونین ما ساحره ها از اون بالا هواتونو داریم .

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۵ ۲۱:۰۴:۳۲

پیام زده شده در: ۸:۰۸ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
فلور دلاکور در دفتر ستاد نشسته بود و مشغول آرایش کردن بود و با دقت و وسواس خاصی مشغول کشیدن خط چشم بود و معاونش به طور همزمان مشغول پدیکور او بود که صدای تق تق در شنیده شد.
فلور با ناز و کرشمه ی خاصی گفت: بـفــرمــایـیــد!
صدایی از پشت در گفت: این جوری که نمیشه خواهر اول یه لچکی چیزی بندازید رو سرتون ما با زبون روزه چشمون به نامحرم نیوفته
فلور با تعجب پرسید: شما از کجا دیدی که من لچک سرمه یا نه آقای محترم؟!
در باز شد و لودو گفت: حالا که اصرار میکنید همینجوری میام تو و سپس لودو وارد شد و پشت سرش گراوپ آمد و به سمت میز فلور دوید ...

- اوهـــــوی غول بیابونی نفهم چی کار میکنی؟ خجالت بکش! تو مرام ما نیست رو زن جماعت دست بلند کنیم، پس آسلام چی میشه؟ بیا برو بیرون تا بعدا به حسابت برسم فقط یادت نره از لای در فیلم بگیری خوب حاج خانم دلاکور، من اومدم خدمت شما که عرض کنم مگه ما جادوگرا مردیم؟ مگه ما سیب زمینی هستیم که یه دختر بیاد کاندید بشه؟ بهتر نبود شما تو اندرونی مشغول همین قرطی بازیا میشدنی و به بچه داری و این صحبتا میرسیدید و امور سیاسی رو به ما مرد ها میسپردید؟ البته نه این که فکر کنید من با حقوق بانوان و برابری زن و مرد مخالفم ها، نه! زن ها هم هم اندازه مرد ها حق حضور در اجتماع رو دارن اما تا جایی که آسلام در خطر نیوفته شما هم که ماشالا برو رویی داری و قشنگ تر از پری تشریف دارین ... اینه که خوب نیس تو انظار باشید و تنها تو کوچه برید چون بچه های کوچه دزدن خدای نکرده خانم وزیر رو میدزدن

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۶ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
فلور!!

پلیز یه کم از برنامه‌هات واسمون توضیح میدی؟ چه کار‌هایی‌ می‌خوای واسه بهتر شدن و جذاب شدن ایفا انجام بدی؟ به فکر تغییرات اساسی‌ هم هستی‌؟ در مورد روند ایفا و انجمن‌ها و وظایف ناظرا منظورمه.

چه قدر تلاش میکنی‌ که آدرس سایت به ساحرگان او آر جی‌ تغییر پیدا کنه؟!

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

ستاد انتخاباتی فلور دلاکور
پیام زده شده در: ۱:۱۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما از هم اکنون فعال و قابل استفاده است. شما از امروز تا تاریخ 20 مرداد میتوانید به تبلیغ بپردازید.

با تشکر، مسئولین برگزاری انتخابات.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.