هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اول :

پرسی جان این حرف ها باید زده میشد ! در ضمن اصلی ترین چیزی که من توی اون پست میخواستم بگم این بود که از شما به عنوان یک مدیر انتظار داشتم در مقابل توهین ها و تهمت ها از دانش آموزان و پرسنل خودتون دفاع کنید اما انتظارم هرگز برآورده نشد ...

دوم :

اعتراض به امتیازای کوییدیچ فقط برای گریفندور آزاده یا برای همه گروهها ؟ اگر برای همه گروها مجازه میخواستم بگم من شدیدا به امتیازات ارائه شده توسط « تدریموس لوپین » اعتراض دارم ...

سوم :

برای اینکه دیگه بهانه ای دست کسی نباشه که به امتیازات مختلف اعتراض بکنه، و از اونجایی که دلم نمیخواست بیشتر از این به کسی توهین بشه، تصمیم گرفتم داور کوییدیچ هافلپاف رو عوض بکنم ... شخصی رو هم انتخاب کردم که در مصلح بودنش شکی نیست و هیچگونه اعتراض به این شخص وارد نیست :

لطفا مری باود رو از داوری بردارید و به جاش «دنیس» رو به عنوان داور هافلپاف در بازی سوم اضافه کنید !

البته «مری فریز باود» همچنان بازرسه هافلپاف و بلافاصله بعد از اینکه از سفر برگرده دوباره به مسئولیت هاش ادامه میده !

چهارم :

همونطور که اول ترم گفتم یکی از بازیکنان تیم کوییدیچ ما اواسط تیر دسترسیش به نت قطع شد و تا اواسط شهریور هم قطعه ! اما قبل از رفتنش پست بازی هافپاف-راونکلاو رو که فردا شروع میشه در تاپیک کوییدیچ هافلپاف فرستاد !

پرسی عزیز لطفا با داور های اون بازی (دراکو و تد ریموس) هماهنگ کنید که من به جای «سپتیما ویکتور» پستش رو در تاپیک مربوطه ارسال میکنم !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۶ ۱۹:۴۷:۵۷

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
یک سوال :

فقط گریفندور میتونه به امتیازات کوییدیچ اعتراض بکنه یا همه گروها میتونن ؟

اگر اعتراض برای همه آزاده من به امتیازات کوییدیچی که توسط «تد ریموس لوپین» زده شده اعتراض دارم !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مرلین :
مشکلی نیست

پیوز :
همه ی اینهایی که گفتی رو میتونستی توی یک خط بنویسی ! بله اشتباه از مینروا بود ، امتیازی که کم کردی از گریف مشکلی نداره ، پستِ مینروا رو هم پاک کردم از شرح امتیازات ... امیدوارم دیگه تکرار نشه ... این چیز هایی هم که گفتی در مورد هافلپاف بوجود آورندش من نبودم و جای گفتنش اینجا نیست ، بهتره با عواملی که تقصیر داشتن صحبت کنی !

عمه مارج :
ایول عمه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۳:۳۸ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 141
آفلاین
نقل قول:
چیزه .. نصفه شب اومدم حسابی توجیه کنم ... من کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه رو به جای چهارشنبه ، پنج شنبه تدریس میکنم .. فردا نیستم اصلا ...

نه واقعا اين پست جاش توي دفتر توجيهاته؟!

هوي پرسي عزيز!!

با ريپر توي كدوم پارتي پلاس بودين كه اينجا بايد اينقدر بي در و پيكر شده باشه كه توش چنين پستي بخوره؟! اونم از نوع تك خطي و بدون حركات موزون؟ تو اصلا بدون اجازه با من و هيچ گونه توافقي، برداشتي اينو بردي يللي تللي؟!

به نظرم حتی اگر توافقی هم صورت گرفته در مورد اينكه بياري قلاده ي ريپرو ببندي در دفتر توجيهات، اشتباه بوده و من توي دهن دفتر توجيهات ميزنم!!

حرفاي من اين بود!! حالا اگه ميخواي با من و كلنل بياي زيارت غلط ميكني، اگر هم نه كه باز هم همونطور

اما پرسي جان، خودت قضاوت كن؛ ما همش يه دونه ساندويچ بلغاري داريم؛ كه همشو من ميخورم، گاز آخرش مال ريپره و كلنلم از ديدن اينكه من ساندويچ ميخورم خود به خود سير ميشه و حالشو ميبره، پس لطفا اصرار نكن!!

مرسي از همه ي اونايي كه ريپر رو پيدا كردن؛ لطفا تا بعد از اينكه ما از زيارت برگريديم پيش خودتون نگهش دارين، كه اون يه گاز آخرش رو هم خودم بخورم

پ.ن: حيفه اين زيارته كه ريپر خودشو خسته كنه؛ ميري مياريش و براش از خزانه ي هاگوارتز بلغاري ميخري توي دلش نمونه؛ اگه براش استخونم بخري كه ديگه ايول داري عمه ... اما در هر صورت حد تحمل دوري من و ريپر هم بی نهایت نیست و من حتما فردا برميگردم

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۲:۲۴ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام .
به پیوز فکر نکنم انقدر یک دهم مهم باشه من با مدیر هم صحبت کردم و گفتم به علت این همه شرکت کننده صلاح دونستم که به این دو گروه این امتیازات رو اضافه کنم یک دهم . واقعا شما خیلی دقیقی پیوز عزیز .

سه امتیاز نادرست کم شده پرسی عزیز خودت در جریانی !
کلا هافلپاف انگار خیلی دوست داره با کم کردن امتیاز بقیه به هدفش برسه نه اینکه خودش امتیاز بیاره بازم متاسفم !

این پست جاش توی شرح امتیازات نیست و مصداق کامل نقض قوانینه ! امیدوارم امتیاز لازم به خاطر زدن این پست از گروه مربوطه کم بشه !

در ضمن پرسی عزیز ! اینطور نمیشه که ... منم میتونم بیام بگم پرسی خودت در جریانی که قرار بوده 400 امتیاز به هافلپاف همینطوری عشقکی اضافه بشه بعد هم چون من وزیر جادو هستم و رفیقت هم هستم و کلا خیلی خاطرم رو میخوای تو هم میای میگی آره آره چه خوب شد گفتی ... چهارصد امتیاز هم میدی و هافل قهرمان میشه ؟ این درسته ؟

به نظرم حتی اگر توافقی هم صورت گرفته در مورد اون امتیازات باید رسمی میبوده تا منم در جریان باشم ! اگر اشتباه میگم بهم بگو !

اون امتیاز طبق قوانین کم شده ! منم اصلا دنبال این نیستم که از کسی امتیاز کم بکنم ! هافل الان اونقدر جلوئه که اگر ما تا آخر ترم هم بشینیم توی تالارمون مگس بپرونیم بازم قهرمان میشیم !!! من فقط فکر میکنم این وظیفه یک بازرسه و بر خلاف چیزی که بقیه فکر میکنن عمل نکردن به این وظایفه که نشون دهنده بی مسئولیتی و بی کفایتی بازرسه نه عمل کردن (بازم اگر اشتباه میکنم بهم گوشزد کن ! )

حرفای من این بود ... این ترم متاسفانه شاهد توهین، تحقیر و تهمت اعضای گروها بخصوص یک گروه خاص نسبت به هافلپاف و همه اعضاش بودیم ... مدیریت هم هیچگونه تلاشی برای خاموش کردن این صحبت های توهین آمیز نکرد. منم تا وقتی مری بازرس بود دخالتی نکردم که کار به جاهای باریک نکشه ...

اما پرسی جان با انصاف قضاوت کن ... توی چند تا از این توهین ها و تحقیر ها هافلپاف مقصر بوده ؟ و چند تا از اونها با توهین و تهمت های متقابل پاسخ داده شده ؟
کی دنبال اینه که با حاشیه قهرمان بشه ؟ هافل که به واسطه اعضاش خیلی راحت تا حالا امتیاز کسب کرده و توی نود درصد کلاسا میانگینش بدون هیچگونه تقلبی بالاتر بوده ؟ یا گروهه دیگه ای که فقط با تهمت زدن به هافلپاف و مسئولین این گروه سعی کرده خودش رو به ما برسونه ؟

مرسی از همه اونایی که با انصاف قضاوت میکنن ...

پ.ن: حیف این ترم به این کاملیه که هافلپاف مجبور بشه برای دفاع از شخصیت و صداقتش تحریمش کنه ! حیف این رقابت سالمه که با این حاشیه ها خراب بشه ... اما در هر صورت حد تحمل هافلپاف و سرانش هم بی نهایت نیست

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۶ ۲:۲۷:۲۸

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
من الان حوصله و وقت امتیاز دهی ندارم!

سعی میکنم تا شنبه امتیاز های گزارشگری و تغییر شکل رو بزنم!

ممنون و موفق باشید!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 1506
آفلاین
من الان شدیدا در شک به سر میبرم!
پستش رو درست سه دقیقه قبل از دوازده فرستادم و یک ثانیه بعد صفحه نت هنگ کرد و پرید!حتی کپی ای که گرفته بودم هم از حافظه کامپویتر پاک شد و نتونستم توی نت پد کپیش کنم!
الان مجبورم دوباره از اول بنویسمش.اطلاع دادم که دلیل فرستادنش بعد از ساعت دوازده اینه.شرمنده و متحیرم!

پرسی : دشمنت شرمنده ، مشکلی نیست ...

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۵ ۱۶:۰۱:۳۵

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
پیوز : سعی کن امتیازات رو حتما تا جمعه بزنی که شنبه که من تابلوی شنی رو بروز میکنم امتیازاتت محاسبه بشه

هوکی : مشکلی نیست ، فقط امتیازاتِ کلاست رو تا جمعه بزن

گابریل : مشکلی نیست

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
به من گفته بودند مدت ِ ارسال تكليف رو تمديد كنم. براي كلاس ِ آموزش تقلبات ِ سياه، ميتونيد تا پنجشنبه ساعت ِ 21 پست بزنيد، من راي 21 ديگه پستي رو امتياز دهي نميكنم.

موفق باشيد.

----
بايد زودتر ميگفتم؛ ولي ميخواستم ببينم لازمه كه اين كار رو بكنم يا نه. در ضمن، تكليف و امتيازات هم فردا ساعت 21:30 زده خواهد شد.

باي.

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۰:۲۱ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
چیزه .. نصفه شب اومدم حسابی توجیه کنم ... من کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه رو به جای چهارشنبه ، پنج شنبه تدریس میکنم .. فردا نیستم اصلا ...

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.