هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر وزیر سحر و جادو - دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
سیریوس عزیز آب که از سر ما گذشت چه 1 .جب چه 100 وجب
کاش می ذاشتی مالفوی خودش یه دغتر بزنه راحت تر بود

خوب دراکوی عزیز هدف از پست من معلوم کردن چند چیز بسیار مهم بود
1-دفتر معاون اول وزیر
راستیش اونجا محلی بود برای پاسخ دادن ناظران در غیاب وزیر به ارباب رجوع پاسخ می دادن!!حالا اگه معاونی هست بفرست اونجا و ما دفتر جدیدی بزنیم
2-چسبان کردن تاپیک های مربوط به وزیر
دومین پیشنهادم چسبان کردن تاپیک هاست و به روز کردن تاپیک در راهنمای وزارتخونه بدست وزیر و متصدیانشون
3-تصمیم گیری باری هاگوارتز برای تابستان!!
با توجه به اینکه تو تابستون وقت همه آزاد تره از الن به فکر هاگوارتز باشین تا اون موقع مشکلی پیش نیاد

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
خوشحالم كه اين يكي وزير حركتي ميكنه ، انتخابات بي نتيجه نموند.

در مورد كارگاه نمايشنامه نويسي:
من اگر بخوام نقد كنم بايد درست نقد كنم نميتونم آبكي نقد كنم.وقتي 10 تا پست ميخوره براي تقدش بايد حد اقل 150 خط بنويسم(حد اقل بود براي نقدي كه خودم ازش راضي باشم)

خب ما هممون زندگي داريم و مطمئنا اينقدر ديگه بيكار نيستيم كه بشينيم 150 تا 200 خط بنويسيم اونم كه نصفش اعضايي هستن كه هزار بار زير پستشون نقد كردم. پس اينجا دو حالت وجود داره:
1-من اونجا كار ميكنم به شرطي كه يك همكار يا دوتا (يا بيشتر سه تا باشه كه خيلي بهتره..چهار نفر خيلي خوبه) همكار داشته باشم،كه پستهارو تقسيم كنيم.
2-همكار نداشته باشم من خسته ميشم و نقد نميكنم.طرف 50 خط مينويسه فكر ميكنه منتقد آدم اهنيه...بايد به فكر يك منتقد ديگه باشين...خيلي ها هم بهتر از من نقد ميكنن از جمله نارسيسا...

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
درمورد تالار آموزش رول برای گروه اسلایترین عرض میکنم میشود از لارا استفاده کرد رول زدنش خوب است...منهم که خشانتم بالاست بدآموزی دارم من هیچی واما درمورد مدرسه امیدوارم زودتر ترم شروع شود وامیدوارم اینبار اساتید درست حسابی به تدریس مشغول شوند وعین آندفعه نشود یک معجون میفرستیم طرف خوشش نمیاید میزند پاکش میکند بعدمیگوید کو توکه چیزی نفرستاده بودی؟! ازوزیر محترم جدید خواهشمندیم یک دستی به سروروی سایت بکشد خانه تکانی لازم دارد فطیر

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام باز تبریک میگم به تو این وزیر
خب منم اومدم نظراتم را به تو بگم
1-مدرسه :خب نظره خوبیه که دوباره از اول شروع نششه چون ترم پیش هم همین شد پس اگه از همون نصفه شروع کنی خیلی بهتره - ولی فکر کنم اگه معلم ها رو ترم دیگه عضو بکنی بهتره و تعادل را رعایت کنی
2-شورا:دراکو من نمیگم که تو شورا چه کاری انجام بشه ولی چند نفر رو لایق عضویت در شورا میدونم
دراکو مالفوی-سرژ تانکیان-سدریک دیگوری-سیریوس بلک-ققنوس-مرلین-هری-کرام-کرچر-ریموس-زاخی و بقیه که یادم نیست دیگه...
3-خب تالار ها من میگم که چطوره هر تالار یه تیم گروهی 5 نفره درست کنه برای نقد پست ها تا پست ها همه نقد بشن
4-این کارگاه ها خوبه به شرطی که هر ماه دو معلم داشته باشه تا به بچه ها یاد بدن
با تشکر
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
من فقط برای تالارها یه چیزی میگم:
اینکه به تسلیهاتی رو ناظران بدین تا کسایی رو که خوابن رو بعد از اینکه کلی اخطار بهشون کردن رو از تالار بندازن بیرون!!!!

برای هاگوارتز هم بگم که:
من با نظر پ. کوییریل خیلی موافقم!!
بقیه چیزا هم که چیزی راجع بهش نمیدونم

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
دوستان تبريک نگید !! از همگیتون ممنونم اما اینجا رو زدم برای نظرخواهی نه تبریک !! خواهشا نظر بدید !!
ممنونم از همتون که تبریک گفتید اما از مسیر اصلی خارج میکنید کارو !! خواهشا فقط نظر بدید ...
ممنونم از همتون

پستی خارج از نظرخواهی باشه پاک میشه ! یادتون نره !

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۳ ۲۲:۴۶:۲۹

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1- شروع به کار مجدد مدرسه علوم و فنون هاگوارتز !
من فکر میکنم الانم خیلی دیر شده برای باز کردن مدرسه بهتره از همین حالا بازش کنیم تا اگه کسی تو کلاسی میخواد شرکت کنه تا آخر همین هفته تکالیف رو برای کلاسها بفرسته و از هفته دیگه شنبه استاید درسشون رو شروع کنن.
بهتره یه هفته قبل از عید تمام کلاسها تموم بشه کلاس من (پیشگویی)فقط سه جلسش باقی مونده اگه اساتید غیبت نداشته باشن باید اکثرا همین تعداد جلسات رو تدریس کرده باشن.اونایی که کمتر هستنمیتونن کلاس فوق العاده بزارن مثلا دو جلسه رو تو یه جلسه تدریسکنن و یا در هفته دوبار درس بدن اینطوری کلاسها همه قبل از عید تموم میشه و جام مدرسه رو میشه قبل از سال جدید به گروه داد.اگه به تمام اساتیدم پیام شخصی فرستاده بشه و لهشون اطلاع داده بشه که ببینم وقت دارن کلاسهارو ادامه بدن یا نه که خیلی عالی میشه اینطوری تو این هفته میشه برای اونایی که نمیتونن یه جایگزینم پیدا کرد.
من در مورد کلاسهایه قبلی اصلا اطلاعی ندارم نمیدونم جام میدادن یا نه ولی فکر میکنم بهتره این اتفاق بیوفته ولی نه به این صورت که هر گروهی که اول شد یه جام بزار تو امضاش میشه روی صفحه پرچم گروه برنده رو قرار داد حالا بعدا در این مورد بیشتر حرف میزنیم.
اما در مورد اینکه گفتی همه کاراش به عهده خودت.اولا خیلی کار وقتگیریه و فکر نکنم به تنهایی از عهدش بر بیای .تو الان به غیر از نظارت تالار خودتون ناظر وزارت هم هستی اگه بخوای لردم بشی که دیگه هیچی خیلی کارت سنگین میشه پس اگه بشه این آلبوس رو راضی کرد که برگرده عالی میشه چون تمام امتیازام دست اونه خودش میدونه چه خبره.

2- شورای ويزنگامات
راستش من دقیقا نمیدونم قراره تو این شورا چیکار کرد ولی اگه همون کاری که منم میخواستم انجام بدم یعنی گروهی که تاپیکها رو فعال کنن بهتره از یه عده که مسئولیت زیادی ندارن تو سایت و تقریبا خوب مینویسن استفاده کرد تعدادم خیلی نباشه و یا خیلی کم.

3- تالارها
در مورد حرفایی که زدی کاملا باهات موافقم فقط اینکه یه عده افرادی داریم که هیچ کاریشون نمیشه کرد دوست ندارم اسم ببرم پس فکر کنم خودت بتونی حدس بزنی منظورم کیا هستن .واقعا به یه عده هر چی بگیم باز گوش نمیدن نمونم دارم اگه خواستی بیا شخصا بهت میگم.بهتره یه فکری به حال اینا کرد که بدون توجه به اخطارهایی که بهشون میدیم باز کار خودشون رو میکنن تازه واردم نیستن.

4- کارگاههای آموزشی برای رول
ما فقط یه کارگاه نمایشنامه نویسی داریم که اونم توش یه عده بخصوص نمایشنامه مینویسن و سرژ هم مسئولیت نقدش رو به عهده رفته ما که نمیتونیم بچه ها رو اجبار به نوشتن بکنیم باید خودشون بخوان.کلا ما الان تقریبا تو هر انجمنی پستها رو البته در بعضی تاپیکها نقد میکنیم که این خیلی خوبه طوری که الان بچه ها میان و میگن فلان پست رو زدم برو نقدش کن.فقط اشکال اینجاست که ای کاش همه اینطور بودن نه یه تعداد خاص.

گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۷:۰۰ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
با سلام مجدد ... کل حرفهام رو توی ستاد زدم و چون قول دادم باید پای حرفم وایستم !
قرار بود که برای کارها نظرخواهی بذاریم و از همه کمک بخوایم ... گفته بودم از همه نظراتی که بتونه به سایت کمک کنه استفاده میکنم و اگر کاندیدی هم پیشنهادی ارائه کرده باشه ازش استفاده میشه ... الان هم چند مورد رو اعلام میکنیم که شما در موردشون نظر بدید و ایرادهایی که میبینید و یا پیشنهادهایی که برای بهتر اجرا شدن اونها داريد رو اعلام کنید تا راستای کاری هر کدوم دقیق مشخص بشه !
در مورد این چهار مورد نظر بدید و به نتیجه که رسیدیم و تموم شد ، در مورد بقیه ، دوباره همین موضوع رو پیاده کنیم و این جوری همه ، بیشتر و دقیقتر در مورد تک تک مسائل نظر میدن و بهتر از حالتی هست که همه چیز ارائه بشه اما نظرات کلی و غیر مفید باشه !
کارهایی که میخوایم انجام بدیم !

1- شروع به کار مجدد مدرسه علوم و فنون هاگوارتز !

این یکی از کارهایی هست که فکر میکنم همگی متفق القول قبولش داريد که باید انجام بشه ... اگر اشتباه نکرده باشم حدودا شش جلسه از کلاسها برگزار شده بود که مدرسه تعطیل شد !
البته یه سری از کلاسها جلساتشون کمتر یا بیشتر هست که باید با توجه به تعداد جلسات ارائه شده ، ادامه پیدا کنه !
در این مورد که کسی مخالفتی نداره ؟!
در عرض همین هفته تاريخ دقیق اغاز به کار مدرسه رو اعلام میکنم که بیشتر از یک هفته فکر نمیکنم طول بکشه که راه بیوفته و من هدفم این بود که تا عید مدرسه تموم بشه ولی فکر نمیکنم عملی بشه و به سال بعد میکشه ... البته مشکلی نداره !
مدرسه رو باز میکنیم و دوباره درسهاش ادامه پیدا میکنه ... خود من همه وظایفش رو به عهده میگیرم !
در مورد خیلی از مسائل هم فکر میکنم باید کارهای جدید کرد ... مثلا یادمه اون موقع تقريبا تمام استادها از یه تالار بود و یه جورایی همه اعتراض داشتن که به تالار فلان امتیاز بیشتر میدن ... این مشکل رو هم باید رفع کنیم و تقريبا تعداد افرادی که از تالار درس میدن باید یکسان باشه ( البته تقريبا ) و باید حق تمام گروهها مساوی باشه ! در مورد آغاز به کار مدرسه نظرات خودتون رو بدید ... البته خواهشا در مورد مشکلاتی مثل اون که خودم گفتم و از نقایص مدرسه هست چیزی نگید و به دفتر انتقادات مدرسه انتقال بدید و در مورد قالب و کل موضوع اغاز به کار مدرسه نظر بدید !

2- شورای ويزنگامات

در این مورد من خودم کمی ابهام دارم و به شخصه از همگی شما میخوام نظر بدید که برای این شورا چه راستای کاری رو برنامه ريزی کنیم و اعضای اون کیا باشن ؟! باید سعی کرد که تمامی افرادی که قابلیت دارن عضو این گروه بشن ولی من سوال دارم که فکر میکنید ويژگی افرادی که باید عضو این گروه بشن چیه ؟! نظرات بقیه رو هم میخوام بدونم و بر اساس اون مشخص کنیم ! دوستان عزيزی که تجربه این شورا رو دارن خواهشا ما رو از نظراتشون محروم نکنن ! یادتون نره که هدفمون چی بوده و منم برای همون هدفه که نظرخواهی میکنم !
پس در مورد این شورا نظر بدید ( بیشتر روی صحبتم با دوستان آشنا به این شورا هستش ) !

3- تالارها

این مورد خیلی میتونه مهم باشه ... الان متاسفانه همه از یه قالب دیگه ای به تالارها نگاه میکنن ؛ الان بیشتر جنبه باند بازی پیدا کرده ( نمیدونم قبول داريد یا نه ؟) ... مثلا الان طوری شده که افراد یه تالار هر کاری میکنن که به فرض اون یکی تالار موفق نشه ! نمونش توی انتخابات عملا به وضوح مشخص شده بود و هر کس سعی میکرد که افراد خودی رو به این عنوان برسونه اما باید این دید کنار بره ... تالار رو از یه زاويه دیگه نگاه کنیم !
کاربری که عضو سایت میشه مجبوره برای اینکه عضو ایفای نقش بشه وارد یه تالار بشه و در اون فعالیت کنه و این اهمیت تالارها رو نشون میده و اینجاست که تالار وظیفه سنگینی به عهده داره !
تالار باید جایی باشه که فرد تازه وارد توی اون با رول اشنا بشه و اصول رول رو فرا بگیره ... تالار محلی برای آموزش هست ... محلی که فرد رول رو یاد میگیره و به رول سایت وارد میشه .
به فرض الان چندین شناسه هستن که توی سایت به مسخره بازی و این حرفا معروف هستن ! ولی کسی تا حالا فکر کرده چرا اینها نمیان از توانایی ذهنشون برای رول استفاده کنن ؟! ذهن خیلی خلاقی دارن اما چون دقیق با اصول رول اشنا نیستن این رغبت رو نمیکنن که وارد قسمت رول بشن !
باید توی یه تالار بچه ها با رول اشنا بشن و تمام اشکالات اونها در همون مرحله رفع بشه و این قدر توی تالار ایرادشون گرفته بشه و رفع ابهام صورت بگیره که داخل رول اصلی سایت که خارج تالار هست اونها فقط بیان و مسائل جزئی رو رفع کنن ...
نباید جوری باشه که ناظر انجمن به فرض خانه ريدل یا امپراطوری یا ... تازه بیان و به طرف بگن که فلانی تو فضاسازی اصلا بلد نیستی !
اصول کلی باید توی تالار رفع بشه و از همه ناظرهای عزيز تالارها این خواهش رو دارم که از این به بعد تمامی رولهای تالارها نقد بشه و اصول اصلی رول رو به بچه های تازه وارد اعلام کنن و این قدر به اونها فرصت بدن تا کل مشکلات اونها رفع بشه .
البته الان هم در تالارهایی این امر انجام میشه ولی از این به بعد بهتره که تمامی رولهای تالارها و به خصوص برای بچه های تازه وارد نقد بشه و اصول کلی رو آموزش بدن ! باز هم تاکید میکنم به خصوص برای تازه واردها ... این اجازه رو بدید که اونها خودشون رو نشون بدن ! ایرانی جماعت هر کاری میتونه بکنه ولی به شرطی که راه رو نشونش بدی ... اگر رولی حتی خیلی مزخرف بود ولی باز طوری رفتار کنید که خودش مشتاق بشه به رول و رغبت کنه تا دوباره اون کار رو ادامه بده ... بیاید سعی کنیم که وضعیت اونها رو هم درک کنیم ! خودمون هم روزی تازه وارد بودیم و این مشکلات رو داشتیم و بعد از ماهها شاید اشکالاتمون رفع شده باشه اما نذاريم بقیه این راه رو برن و بعد تازه خودشون بفهمن ... وظیفه ماست که کمکشون کنیم و دستشون رو بگیریم !
من در این مورد از همه ناظرای عزيز عاجزانه این خواهش رو میکنم که تو تالار این کار رو انجام بدن و از دوستان عزيز هم میخوام که این خواهش رو از ناظرای عزيز بکنن که رولهای اونها رو نقد کنن !

4- کارگاههای آموزشی برای رول

این هم یکی از بهترين کارهای ممکن هست که باید انجام بشه .
الان کارگاههای نمایشنامه نويسی نمیدونم برای چی داره خاک میخوره ... در درجه دوم این کارگاهها هستن که میتونن اصول رول رو به تازه واردها آموزش بدن !
کسایی که وارد رول پلینگ سایت شدن باید توی این قسمتها فعالیت کنن و اشکالاتی که دارن رو رفع کنن ؛ واقعا میشه از این قسمت استفاده کرد برای رفع مشکلات رول بچه هایی که اشنایی ندارن ... باید نقدهایی هم که در این کارگاهها انجام میشه طوری باشه که جوابگوی نیاز این بخش باشه .
این مورد هم به امید خدا فعالیتش رو آغاز خواهد کرد و از دوستان عزيز باز هم کمک میخوایم که پیشنهادات و نظراتی که فکر میکنن میتونه به این بخش کمک کنه رو ارائه بدن و من خودم هم روی این قسمت خیلی فکر کردم و باید از این وضعیت دربیاد و دوباره فعالیت خودش رو شروع کنه !

یادتون نره که همگی ما برای این انتخابات راه انداختیم که مشکلات رول سایت رو حل کنیم و تغییری در سایت ایجاد کنیم و من کلا اخلاقم اون جوری نیست که بخوام استکباری عمل کنم و حرف ، فقط حرف خودم باشه ! برای همین این قدر جرات دارم که بیام بگم دوستان ایرادهای کار رو بگید تا رفع کنم !
از اون دسته آدمهایی هم نیستم که انتقاد قبول نکنم و هر پیشنهادی که واقعا منطق بر اون حکم کنه رو قبول دارم و بهش احترام میذارم ... چند کار دیگه هم هست که باید به این فهرست اضافه بشه ولی اون جوری نظراتی که در مورد این مسائل مطرح شده داده میشه خیلی کلی میشه و همه در حد خوبه و بده نظر میدن و بهتره در مورد اینها به طور کامل بحث بشه و بعد مسائل بعدی رو به نظرخواهی بذاريم ! این جوری هر کس بیشتر روی اینها زوم میکنه و دید بازتری رو ارائه میکنه !
اگر کسی پییشنهادی در مورد اینها داره و یا فکر میکنه که اقدامات دیگه ای غیر از اینها میتونه به سایت کمک کنه مطرح کنه و اگر خوب باشه من قول میدم که اجرا بشه ... در ضمن یادتون نره که اینها رو مطرح کردم تا نظرات شما رو بدونم و مشکلاتش رو حل کنیم !
در مورد راه اندازی مجدد تاپیکهایی که خاک میخوره هم یه سری کارها انجام خواهد شد ولی فعلا در مورد اینها نظربدید تا اونها رو هم مطرح کنیم !
منتظر نظرات شما هستم ...
دراکو

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

Re: دفتر معاون اول وزیر سحر و جادو
پیام زده شده در: ۳:۵۸ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
ببینین رفقا! من امودم پی مجوز برای تشکیل " ستاد جبهه تحریم" ! و این جبهه ی تحریم چیه؟! خب بگذارید یه تیکه از مقاله ی پیام امروز رو نقل کنم که به نقل از سخن گوی این جبهه نوشته :

"احترام به نوع ماگل انسانی به جای خود! اما وقتی دنیا ی ماگلی از این حربه ها نتوانسته برای زندگی بهتر استفاده کند چرا باید جامعه ی جادویی را به نمود های زندگی مدرن مشنگی آلوده کرد؟! انتخابات در جادوی کهن معنا ندارد! وزیر یا چیزی شبیه به آن باید با نظر خرد بر تر جادویی - جادو گران شناخته شده ، مثل مرلین کبیر و و و...- انتصاب شود! "/آنها همچینین اعلام می کنند در تلاش هستند تا به زودی مجوز به وجود آودرن ستاد تحریم را کسب کنند تا مانیفست خود را در دست رس همه گان بگذارند!

خب! فکر می کنم که کاملا مقصود تاپیک واضحه! م این جبهه سعی داره که انتخاب وزیر رو به حالت باستانی و پای بند به رسوم کهن جادویی باز گردونه!
هوم؟! عمرا مجوز بدین! نه؟!

عمراً

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۹ ۱۰:۰۹:۴۹

Re: دفتر کینگزلی
پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
ونوس از پنجره دولا میشه پایین و میبینه واقعا همه جا محاصره ست!
پاتر نیزه ی فاج رو از شیکمش در میاره!
پاتر: یادت رفته بود که سیستم امنیتی سایت به خشونت حساسه مگه نه؟
ونوس: راست می گی بر اساس بند دوم فصل دهم جلد پونصد و چهارم کتاب قوانین سایت نمی شه ملتو تو رول کشت!
فاج: ما تا پای جان برای فرار جنگیدن گومبا!
ونوس ساکیو که با خودش آورده بود از روی دوشش برمی داره!
ونوس: احتیاجی نیست! من یه فکر بهتر دارم!
===
چند دقیقه بعد_ داخلی _ جلوی در وزارت خونه!
نیرو ها ی ارزشی دارند چادر می زنند که تا بیرون اومدن ونوس اتراق کنند!
پیرزنی از دفتر وزیر خارج میشه!
رئیس شیشه نوشابه ای ها: کاری هست بتونم براتون انجام بدم؟
پیرزنه: مرسی مادر...در خروجی کدوم وره؟
همه اونقدر محو تماشای این پیرزن با جذبه می شند که نه چند جفت پای اضافی زیر چادرشو می بینند و نه متوجه نا پدید شدن چند نفر از بین خودشون می شند!

رئیس که زبونش بند اومده فقط با دست در خروجی رو نشون می ده!
====
خارجی وزارت خونه!
مادربزرگه چادرشو کنار می کشه و کل قبیله ی فاج از زیر چادرش میان بیرون!
فاج داره با یه تیکه استخون دندوناشو خلال می کنه!
ونوس: خوش مزه ست؟
فاج : ها! مزه ی کوکا کولا در وگومبا!
ونوس : فکر کنم یکی از شیشه نوشابه ای ها بود!
فاج : وزارت دیگه خواستن نگومبا؟
ونوس: نه...تصمیم گرفتم برای شرکت در دوره ی بعدی صبر کنم!
فاج: خب...حالا که وزارت نگومبا بیا با هم برگشتن گومبا!
ونوس: برگردیم؟ من همین الانشم برگشتم!
فاج: تو با ما نگومبا؟ اما اینجا کسی تو را نوخواست! فقط ما دختر شفادهنده رو دوست داشت!
ونوس : مهم این نیست...مهم اینه که تازه فهمیدم وزارت تنها راه رسیدن به هدفی که می خوام نیست! من می مونم! می خوام کاری رو که شروع کردم تمومش کنم!
فاج و قبیله ش:

=========
خارجی_ روی تپه_غروب آفتاب!
ونوس ایستاده و تا وقتی که قبیله ی فاج از نظر ناپدید بشند براشون دست تکون می ده!
بعد چادرشو دوباره روی سرش مرتب می کنه و مادربزرگه به سوی آداس رهسپار میشه...
پایان!
دامبل جان بسی از همکاری باهات لذت بردم!
الان تنها تأسفم اینه که به علت محدود بودن وقتم و کهولت سن نمی تونم به غیر از آداس تاپیک های دیگه رو بخونم و توشون پست بزنم!
بنابراین امیدوارم هر چه زودتر شاهد نوشته های قشنگت تو آداس باشیم!
قربونتون
مادربزگه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.