هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

دیانا مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۹ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از خونمون( قصر مالفوی ها)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
سوال يک
بعد از کلاس سريع به حياط هاگوارتز رفتم و ميخواستم روي يکي از درختا ورد آنتوادديتل رو اجرا کنم . بعد از کلي گشتن يه درخت پيدا کردم ولي نميدونستم درخت چي بود ! بعد خواستم ورد رو بگم که يکي از بچه ها از کنارم رد شد و به بغل دستيش گفت : اينو نگاه ... ميخواد ورد آنتوادديتل رو روي درختي انجام بده که اصلا ميوه نميده !
بعد کلي خنديدن و رد شدن . منم سراغ يه درخت ديگه گشتم تا چند تا درخت سيب پيدا کردم ديگه مطمئن بودم که اين يکي درخته سيبه !
چوب رو به تنه درخت گرفتم و گفتم آنتوادديتل ولي يهو نصف تنه درخت در اثر دماي 132 درجه جزغاله شد ! دود از درخت بلند شد و اصلا نوري ديده نشد ! جتما اشتباه کرده بودم . اهان يادم اومد لحن گفتنم درست نبوده و تازه چوب رو بايد روي تنه قرار بديم . اين بار روي درخت کنار درخت جزغاله شده امتحان کردم اونم سيب بود .
صدامو صاف کردم و چوبمو با تنه درخت مماس کردم و گفتم "آنتوادديتل " بعد نور سبز رنگي از چوبم خارج شد و گرماي شديدي رو احساس کردم ولي اين گرما به تنه درخت رفت و اين دفعه ديگه درخت جزغاله نشد ! حالا بايد منتظر باشم تا يه هفته ديگه ببينم چي ميشه !
البته به نظر خودم درست عمل کردم چون نور سبز رنگ رو ديدم و دماي 132 درجه رو هم احساس کردم !
سوال دو
افسون پريور انکانتاتا prior incantato
افسون پديدار کردن آخرين جادوي انجام شده يک چوبدستي.
کاراگاه وزرات سحر و جادو براي تعيين اتهام خادمان لرد سياه از اين افسون استفاده ميکنند .
براي انجام اين طلسم بايد چوبدستي خودمون رو به صورت مايل به طرف چوب دستي مورد نظر بگيريم و با زمزمه کردن اين ورد نور سبز فسفري از چوب ما بيرون مياد و به چوب مورد نظر برخورد ميکنه و چوبدستي مورد نظر آخرين وردي رو که اجرا کرده نشون ميده !
سوال سه
در زمان هاي قديم و قبل از تولد مرلين جادوگران بيشتر وقت خود را به مبارزه عليه سياهي و يا سفيدي ميگذراندند و در اون زمان چون وقت کافي براي طراحي درست و دقيق طلسم ها نبوده امروزه بر روي اون طلسم ها اصلاحاتي انجام شده که باعث عملکرد بهتر اونها شده هر چند که الان ديگه جنگ ها خيلي کمتر شده و کمتر از اين ورد ها استفاده ميشه ولي هنوز هم با توجه به اصلاحات انجام گرفته کاربرد دارند . امروزه اکثر وردها کشف و اختراع شدن که بعضي از اونها برگرفته از همون وردهاي دوران ماقبل تولد مرلين هستند .
از نمونه اين افسون هايي که در دوران قبل از تولد مرلين اختراع شده ميتوان "ريداکتور کارس" را نام برد که افسوني نابخشودني و شوم است و براي تکه تکه کردن افراد مورد استفاده قرار ميگرد.
و يا" کراسياتوس کارس" يکي ديگر از افسون هاي نا بخشودني که براي شکنجه دادن فرد به دردناک ترين شکل ممکن به کار ميرود .

تصویر کوچک شده
مهاجم یک تیم همیشه پیروز فمن

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

الیجاه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ جمعه ۱۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۷
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
ج1. بعد از اتکام کلاس الیجاه در این فکر بود که گزارش کدام طلسم رو بنویسه که یکدفعه صدای یکی از کلاس اولی ها رو میشنوه

کلاس اولی : بچه ها نگاه کنید این درخت من هنوز رشد نکرده
که در همین لحظه الیجاه بالای سر کلاس اولی ظاهر میشه خوب پسر کوچولو فکر کنم بتونم بهت کمک کنم
به شرطی اینکه این درختتو یک هفته به من قرض بدی
بالاخره لیجاه بعد از راضی کردن کلاس اولی وارد خوابگاه میشه درخت رو روی میز گوشه ی خوا بگاه گذاشت وکیفشو یه گوشه ای پرت کرد الیجاه به طرف درخت میره خوب 1 2 3 امتحان میکنیم ودر حالی که چوب دستیشو روی تنه ی درخت گذاشته بود با لحنی بیش از اندازه کشدار ورد رو ادا کرد که با صدای انفجاری به پایان رسید تمام فضا را نور سبزی فرا گرفته بود ولی اثری از درخت نبود
الیجاه :فکر کنم درخته غیب شد
ج2. یک طلسم خیلی رایج وابتدایی استاپیوس است که توسط شخص شخیص استاپ ساخته شده
از این طلسم برای باز داشتن افراد یا حیوانات استفاده میشد طرز استفاده به 2صورت می باشد
1. برای متوقف کردن 1فرد یا حیوان چوب دستی را به طرف ان نشانه گرفته و ورد را میگوییم
2. برای متوقف کردن یک گروه از افراد یا حیوان دایرهای فرضی را دور ان ها کشیده و ورد را می گوییم که در نتیجه ان متوقف شدن میباشد
3. ج3. در دوران قبل از تولد مر لین طلسم ها و ورد های زیادی وجو نداشت و افراد سعی می کردند خود این طلسم ها را اختراع کنند و نام بیشتر این طلسم ها از نام مخترعین ان ها گرفته شده است وامروز نیز از این طلسم ها استفاده می شود

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
1- گزارش کارتون رو براي اجراي يکي از اين طلسم ها مي خوام که 7 امتياز داره و به حالت نمايشنامه چه طنز و چه جدي باشه!

هرميون بعد از تمام شدن كلاس مستقيما به سراغ تمرين طلسم ها رفت....پروفسور دامبلدور دختر جالبي بود...حرف هاي بسيار زيادي براي گفتن داشت..وآموزنده..طلسم هاي اين دفعه اش...بسيار جالب بود...و واقعا كار آمد البته او قبلا اين طلسم هارو توكتاب طلسم هاي پيش از مرلين خوانده بود ولي تا حالا انقدر بهشون توجه نكرده بود و حالا متوجه ميشد كه چقدر كار آمد هستند....هرميون به دليل اينكه نتونست گياهي تو خوابگاه پيدا كنه تصميم گرفت طلسم دوم رو به كار ببره...كه مانع از دسترسي افراد ناشناس به اجسام مورد طلسم قرار گرفته ميشد....هرميون اول...تصميم گرفت بر روي يك جسم كوچكتر اين طلسم را انجام دهد تا زودتر به نتيجه برسد....چون همانطوري كه تو كتابهاي اجراي طلسم ها..خوانده بود كميت و همين طور حجم اجسام تو اجراي طلسم خيلي تاثير داشت....پس كتابي رو گرفت...و ....شروع كرد...صحبت هاي پ.دامبلدور در گوشش تكرار ميشد...و اطلاعات خودش نيز از طرف ديگر اولين بار موفق به اجراي طلسم نشد.....سريع متوجه ضعفش شد ..و آن را اصلاح كرد ....به طوري كه دفعه ي دوم به راحتي كتاب را تسخير كرد..هرميون با خوشحالي كتاب را آزاد كرد و به سراغ مبلي كه كنار آتش بود رفت......در همين لحظه رون وارد اتاق شد
رون با ديدن هرميون چهره اي غمزده به خود گرفت و گفت:اوه هرميون بيخيال به اين زودي شروع كردي؟؟؟
و خود را بر روي مبلي كه هرميون قصد طلسم كردن آن را داشت انداخت
هرميون چهره در هم كشيد و با جديت تمام گفت:رون ويزلي تكرار نميكنم همين الآن از روي اون مبل پاشو.....
رون اهميت نداد.....
هرميون:رون با توام ميگم پاشو وگرنه تورو با همون مبل طلسم ميكنم....رون كه ميدانست هرميون همچين كاري ميكند آروم از جاي خود پاشد...و غرغر كنان به سمت خوابگاه رفت

هرميون نگاهي به او كرد و به كار خود ادامه داد دوباره تمام اطلاعات را در ذهنش مرور كرد و نگاهي دقيق به مبل انداخت....و چوب را مستقيما روبروي آن قرار داد
و در حالي كه چوبش را دايره وار در هوا مي چرخاند
با خود زمزمه كرد:مکستيل
نور نقرهاي رنگ از چوب وي خارج شد و مستقيما به مبل برخورد كرد مبل تسخير شد و هرميون راضي از انجام كار...پس به سرعت زمزمه كرد:مکاستيل
و طلسم باطل شد

2- معرفي يک طلسم و طرز استفاده ي اون که 8 امتياز داره.

خوب طلسمي كه من ميخوام معرفي كنم يكي از افسون هايي است كه معمولا براي دفاع به كار ميره و براي توليد لايه اي فرضي در اطراف بدن خود شخص يا فرد ديگر براي مانع شدن از برخورد افسون هاي حرف به شخص است...اين افسون در جنگ هاي بين ارتش سفيد ها و ولدمورت بسيار..به كار ميرفته است....و واقعا هم نتيجه اي مثبت داشته...اين افسون اولين بار توسط يك جادوگر فرانسوي به نام آنتوني برنادوت ساخته شد و به كار رفت..اين جادوگر دقيقا در دوره ي ظهور اولين جادوگر سياه زندگي ميكرد...
خوب حالا طرز اجراي اين طلسم همانطور كه در كتاب ها نوشته اجراي طلسم بر روي انسان به دقت بسيار زيادي نياز دارد و اگر اشتباه كوچي رخ دهد ممكن است حوادثي غير قابل جبران پيش آيد.....خوب پس شرط اول دقت در اجراي طلسم
چوب جادوگري را مستقيما به طرف خود و يا شخصي كه ميخواهيد طلسم كنيد ميگيريد و با صداي وا ضح حركتي دوراني به چوب ميدهيد و ميگوييد:شيلد چارم(shield charm)
طلسم بي رنگ است و دمايي مطابق با دماي بدن انسان دارد..يعني با توجه به دماي بدن انسان تغيير ميكند....

3- مقاله که بايد توضيح بديد در دوران قبل از تولد مرلين، بيشتر چه طلسم ها و وردهايي ساخته مي شدند و اونها چه نقشي در زندگي حالا دارند، يعني هنوز هم استفاده مي شوند يا طلسمهاي ديگه اي جاي اونا رو گرفته. که 15 امتياز داره

خوب در دوران قبل از تولد مرلين جادوگر سياهي وجود نداشته و در حقيقت جادوگران هنوز انقدر ازاد نبودند كه بخواهند دست به جادوهاي سياه بزنند....بنابراين افسون هاي دفاعي در برابر طلسم ها رواج نداشته و هر افسون دفاعي هم كه بوده براي مقابله با حيوانات..واشياء..بوده ..در حقيقت در ان زمان اكثر افسون ها براي زندگي روزمره به كار ميرفتند يعني براي رفع نياز هاي روزمره...مثلا افسون هاي براي ايجاد غذا يا تقويت گياهان و يا افسون هايي براي بيشتر شدن شيردهي دام ها...در واقع افسون ها تنها نياز فردي را بر طرف ميكردند...و كاربرد خاص ديگري نداشته اند.. افسوني براي صدمه زدن به كس ديگري ساخته نميشده....افسون هايي كه در ان زمان ساخته ميشدند بسيار ساده و ابتدايي بودند...ودر حال حاضر افسون هاي كاملتر و مفيد تري جايگزين انها شده..البته منظور اين نيست كه ان افسون هاي ديگر به كار نميروند بلكه ان افسون كامل كننده ي ديگر طلسم ها هستند...نقش افسون هاي قديمي در زندگي حال جادوگران بسيار گسترده است در حقيقت ان طلسم ها همانطور كه گفتم براي تكميل طلسم هاي تازه ساخته شده هستند....و كمك به زودتر انجام شدن كار ها ميكنند و گاهي اوقات نيز براي ايجاد طلسم هاي جديدي به كار ميروند....

با تشكر.....هرميون گرنجر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

حالا نوبت من بود. سخت مشوش بودم. آب دهانم را قورت دادم و سعي كردم براي يك مداد كوچك كه در مقابلم قرار داشت طلسم محافظ را در ذهنم يك بار تمرين كنم!چوب دستي را به سمت آن نشانه رفتم!
مكستيل!
جرقه هايي از نوك چوب دستي بيرون زد اما هنوز مداد در ميان زمين و هوا معلق بود. بار ديگر!
مكستيل!
جرقه ها پر رنگ تر به نظر رسيدند. بايد قبل از اينكه پ. دامبلدور به ميز مي رسيد مي توانستم حد اقل طلسمي هر چند ناقص به اطراف مداد بفرستم.
مكستيل!
براي چندمين بار....بله....موفق شدم! خداي من....هاله ايي پيرامون مداد به چشم مي خورد. حالا تقريبا پروفسور به سمت من مي آمد.
_خب ببينم چي كار كردي خانم اوانز!
يكي از ابروانش را بالا انداخت و گفت:
_ اگه دفعه اولت باشه بد نيست ولي من از تو بيش از اين ها انتظار دارم....دوباره سعي كن يه دور بزنم ميام سراغت!
نفس آسوده ايي كشيدم. با اين حال كه دو را دور پروفسور دامبلدور را مي شناختم اما شنيده بودم كه او دوست دارد شاگردانش در حد عالي كار كند و اينكه به من جريمه نداده بود جاي شكر داشت!
تقريبا بعد از چند دفعه به راحتي مي توانستم طلسم را واضح و پر رنگ در اطرافش بوجود بياورم. اما به خود قول دادم كلاس بعدي گرفتن امتيازات رو شاخشه!

معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.

اركتو لاگلاس:
طلسمي بر گرفته شده از يكي از اسامي جادوگران اسطوره ايي ست. اريك لاگوس اين طلسم را به اين جهات پديد آورد كه در آن زمان موجودات اهريمني بسياري شهر و اماكن زيارتي و مقدسي را تهديد مي كرد.
او با استفاده از اين طلسم توانست همه را به فرمان خويش بگيرد. بعضي ها معتقدند كه اين طلسم مادر طلسم فرمان امروزي ست. البته به ندرت از اين طلسم استفاده مي شود و تقريبا به كار بردن اون محدود شده است!
اين طلسم داراي حرارت حدود 2 درج سانتي گراد است و طرز به كار بردن آن به اين نحو است:
چوب دستي را به سمت آسمان مي گيريم و چشم ها را مي بنديم. در ذهن مكاني را كه مي خواهيم تحت اين طلسم باشد را در نظر مي گيريم. بايد توجه داشته باشيم كه در صورت به هم خوردن تمركز فرد انرژي زيادي از دست مي دهد و ممكن است كه براي مدتي بيهوش شود.
سپس طلسم را به آرامي زير لب زمزمه ميكنيم. اگر همه مراحل به خوبي انجام شود شما در به كار گيري طلسم موفق شده ايد!

مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.

در روزگاران گذشته استفاده از جادو و هم چنين ساختن طلسمات در حد محدود بود و كسان بسياري از وجود آن با خبر نبودند.
اما بعد از آن با پيشرفت همه چيز كه جادو نيز با آن همراه بود قطعا بعضي از طلسم ها ديگر به هيچ وجه قابل استفاده نبود و يا بعضي از آنان به قدري كند و با زبان خودماني بي مصرف بودند كه به سرعت طلسم هايي جايگزين آن ها شد.
طلسم هايي مانند مبارزه با اجنه و ارواح كه اكنون تحت فرمان هستند و ديگر حالت تهاجمي ندارند.
و يا وردي شبيه به آپارات براي سفر كه استفاده مي شد ولي قدرت آن تقريبا يك هفتمه آپارات بود و سفر كردن با آن بسيار طولاني و ملال آور بود و به سرعت جايگزين پيدا كرد.
امروزه تنها تعداد كمي از اين طلسم ها مورد استفاده قرار ميگيرند. و آن ها نيز تا حدودي تغيير كرده اند. مثلا وينگارديوم لويوسا طلسمي با ريشه قديمي ست كه البته مقداري متحول شده است!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

من توی خوابگاه مدیرا نشسته بودم و منتظر بودم تلفن دامبی تموم بشه تا درخواستم رو مطرح کنم، در گوشه دیگه خوابگاه، دامبی در حال صحبت با شخصی اونور خط بود و دائما این پا و اون پا میشد و چهره اش نشون میداد که فشار زیادی رو داره متحمل میشه.
دامبی : باشه عزیزم، حتما میام، چی؟
دامبی : باشه بابا میام به خدا، فقط ....
دامبی : ببین بدو دیگه، من الان نمیتونم حرف بزنم، یه کار ضروری واسم پیش اومده، حالا نمیشه 5 مین دیگه زنگ بزنی؟
دامبی : اوکی قربونت، پس پنج مین دیگه، بای بوس بغل لاو !
دامبی به سرعت گوشیشو میبنده و میندازتش روی یه تختی و تا من میام حرف بزنم میدوئه تو دستشویی!
منم که به طرز غیرقابل باوری اعصابم خورد شده بود، چوبم رو دراوردم و مستقیم به سمت موبایل دامبی گرفتم و گفتم : مسکتیل، و چوبم رو دایره وار دور موبایل چرخوندم، یه لایه نقره ای دور موبایل رو گرفت.
در همین زمان دامبی اومد بیرون و به سمت من اومد.
دامبی : خب درخواستت رو بگو، زود تند سریع چون من وقت ندارم، بیزیم!
من : هییوووم، خب پس باشه واسه بعد، فعلا بای
و با لبخند موذیانه ای از خوابگاه خارج شدم. در همین زمان صدای زنگ موبایل دامبی به گوش رسید...
دامبی : اه، این چرا باز نمیشه؟! اوپن (open) شو، بهت دستور میدم اوپن شی، من وبمسترم، من خیلی خفنم، بلاکت میکنم، از زمین محوت میکنم، میگم باز شو!
و من قهقهه بلندی سر دادم و بیرون رفتم.

معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.؟

ببخشید پروفسور، من نمیدونستم باید یکی از طلسمایی که قبلا خوندیم رو اینجا بنویسیم، یا یه طلسم جدید، پس هر دوتاش رو مینویسم.
نام طلسم : آکسیو، که برای فراخواندن اشیا دور و نزدیک به کار میره، برای استفاده ازش لازمه که چوبمون رو به سمت جسم مورد نظر مثلا کتاب بگیریم، و اسم طلسم رو همراه با اسم اون جسم بگیم : آکسیو بوک. این طلسم گرمایی حدود 12 الی 13 درجه ایجاد میکنه و رنگی نداره.
نام طلسم : کلین دیسارو، که برای تمیز کردن و زدودن گرد و غبارهای یه مکان به کار میره، برای استفاده ازش لازمه وسط مکان مورد نظر بایستیم و یه دور بزنیم و در حین دور زدن نام طلسم رو به صورت کشیده بگیم، این طلسم گرمای 2 درجه ایجاد میکنه و رنگش ابی مایل به خاکستری.

مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.؟

در اون زمان طلسمها نسبتا ابتدایی بودن و بیشترشون امروزه کامل شدن، به عنوان مثال همین طلسم مکستیل باعث میشد که فرد مورد نظر نتونسته اون جسم رو باز کنه، ولی حدود یک قرن پیش طلسم نواکستیل اختراع شد که باعث میشه هر فردی به جز فرد طلسم کننده به جسم دست بزنه، جسم از خودش صداهای بلند و داد و فریاد در بیاره. و امروزه از طلسم نزوکستیل استفاده میشه که کلا باعث میشه فرد در صورت لمس اون جسم در جایی که ایستاده خشک بشه.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
تکالیف جلسه ی اول : (جلسه اول: آموزش یک طلسم آموزنده و یک طلسم جالب قبل از مرلین با ذکر تاریخ و سرگذشت چگونگی به وجود آمدن آن)

نام : الیور وود
گروه : گریفیندور
------------------------------------------------------------------------
1- گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

-: وقتی که پرفسور انیتا دامبلدور از کلاس خارج شد دفتر م رو باز کردم و به نوشتن اطلاعاتی که پرفسور انیتا دامبلدور در باره ی دو طلسم آنتواددیتل " و مکستیل " گفته بود یاداشت کردم سپس دیگر در کلاس نماندم و به سوی اتاقم رفتم . وقتی به اتاقم رسیدم هیچ کس در انجا نبود ، بر روی تختم نشستم و جاروی جدیدی رو که پدرم برام خریده بود رو از زیر تختم در آوردم و بر روی تختم گذاشتم .
هیجان تمام وجودم را فرا گرفته بود ، دوست داشتم هر چه زود تر طلسم را اجرا کنم ،، پس چوب دستی ام را در آوردم و اون را مستقیم به سمت جاروم نگه داشتم سپس به آرمی زمزمه کردم مکستیل" ."، ناگهان در نوک چوب دستی ام نور نقره ای رنگی ظاهر شد ، با خوشحالی دایره ای فرضی رسم کردم و سپس کارم رو تموم کردم .
پس از تموم کردن با خودم گفتم :» همین بود چقدر آسون بود .

---------------------------------------------------------------------

2- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.؟
نام طلسم : آنگورجو
طلسم آنگورجو از طلسم های نابخشودنی است که وزارت سحر و جادو استفاده از آن را ممنوع کرده . کسی که این ورد بر روی اون انجام بشه درد غیر قابل تحملی در فرد به وجود می آید که به مرگ یا دیوانه شدن فرد می انجامد .
طرز استفاده از ان این است که چوب دستی را به صورت مستقیم در برابر فرد نگه داریم ، سپس به چیزی جز درد و رنج فکر نکنیم سپس با زمزمه کردن کلمه ی آنگورجو ورد را به سمت فرد بفرستیم .
در ضمن این ورد ضد طلسم یا ورد خنثی کننده ای هم دارد که ان ورد ورد ((ردوچو))"" است .

-------------------------------------------"""""""""""""""""""""""""""""

3- مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.؟

در زمان قبل از تولد مرلین بیش تر جادوگران به دو نوع طلسم نیاز داشتند : طلسم هایی که نیاز های روزانه ی آنها را بر طرف کند و دوم وردهایی که انها را در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی حفظ کند .
وردهایی که نیازهای روزانه را برطرف می کرد :
این وردها شامل ورد هایی از قبیل اکسیو ، آنتواددیتل و... هستند . برای مثال از ورد آنتواددیتل برای زود تر رسیده شدن میوه ها و ... برای خوراک استفاده می کردند و از وردهای دیگر هم برای شکار ، تامین آب مورد نیاز خود و ... استفاده می کردند .

نوع دوم ( ورد هایی که آنها را از عوامل طبیعی و غیر طبیعی حفظ می کرد ) .
این ورد ها از قبیل اکسپلیاراموس ، اکسپکتو پاکترونوم ، اپیکس و... بوده اند و آنها را در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی حفظ می کند . برای مثال از ورد اکسپلیاراموس برای دفاع از خود استفاده می کردند و از ورد اپیکس برای درمان زخم های خود کمک می گرفتند .

در ضمن هنوز بسیاری از مردم از این وردها استفاده می کنند و این وردها هم نیاز مردم را برطرف می سازد ، اما هنوز این ورد ها نقش مهمی را در زندگی مردم ایفا می کند .
دلیل استفاده ی مردم هم از این وردهای قدیمی به دلیل سادگی انها است ، حتی ممکن است که ورد های جدید کارها را زود تر و بهتر انجام دهند ولی به دلیل پیچیدگی انها مردم عادی از انها استفاده نمی کنند .

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1- ملت همگی با هم برای خودشیرینی و شوکولات بازی میدوون طرف گلخونه...چو راهشو جدا میکنه میره به محوطه بیرونی!

آنیتا که متوجه نشده همراه بقیه میره گلخونه
چو به طرف درختی میره که مدام داره شاخه هاشو تکون میده
چو طلسمه رو اجرا میکنه...شاخه های بالایی بید کتک زن از دمای فوق العاده آتیش میگیره!
بید کتک زن که بدجور عصبانی شده با بالاترین قدرت ممکن خودشو میکوبه به چو که چو طلسم حفاظو اجرا میکنه و بید محکم خودشو میکوبه به دیوار نامرئی!و در اثر خشم خودش شاخه هاشو میشکنه!
چو:
بید:
چو: اکسیو پروفسور!

آنیتا ملق زنان وارد محوطه میشه و به محض ایستادن یکی میزنه تو گوش چو!
آنیتا: اوهوم اوهوم این که میوه نداده!
چو: عزیز خوب بیده دیگه! بوته گوجه فرنگی که نیست!
آنیتا:

--------------------------
2- طلسم جیگریوس!

این طلسم توسط ساکنین سیاره زیراکیوس به ثبت رسیده و با اجرای این طلسم شما میتونید فرد مقابلتونو به یک پرس جیگر تبدیل کرده نوش جن کنید! تنها مشکلش اینه که دیگه فردو نمیبینید!
برای اجرا باید چوبدستی رو به شکلی که میخواید جیگر دربیاد تکون بدید! مثلا شش ضلعی! و بعد با بالاترین صدای ممکن طوری که انگار دارید مامانتونو صدا میزنید از ته دل وردو داد بزنید!
------------------------
3- در دوران قبل از مرلین طلسمی که بیشتر از همه کاربرد داشت طلسم باگوبا گومبا بوده که برای افرادی که میخواستن فرد خاصی رو به قبیله باگومبا منتقل کننن استفاده میشده! گفتنیست این طلسم توسط دختر فاج اختراع شده!
در دوران مرلین، طلسم پلک زنی شدیدا شایع بوده! که البته همه نمیتونستن انجامش بدن و فقط مرلین میتونست و اگه دیگران انجام میدادن، تنها فردی که نابود میشد خود اجراکننده بود!
بعد از مرگ مرلین، گرندل والد اومد و طلسم اواداکداورا رو اختراع کرد که همگی میدونیم چه کاربردی داره!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1.گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از طلسم ها می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

بعد از کلاس ورد های جادویی، بچه ها هر کدومشون دسته ای شدن و به یه سمت رفتن.اکتاویوس هم با بینز و کریچر همراه شد.اونا داشتن به سمت دریاچه میرفتن.
بینز در حالیکه داشت کتاب طلسم های نوینش رو تو کیف میذاشت گفت:کلاس امروز واسه من خیلی جالب بود.
اکتاویوس:اره.ولی من وقتی داشتم کتابمو ورق میزدم به یه طلسمی برخورد کردم که خیلی جالب تر از چیز هایی بود که پروفسور میگفت.
کریچر تا اونجایی که تونست سرشو بالا گرفت و گفت:مثلا چی؟
اکتاویوس:طلسمی که اگه به کسی برخورد کنه اون طرف به اونی که وردو گفته با نهایت وجودش عشق میورزه.کارش نسبتا از معجون عشق بهتره و فقط پایداری اونو نداره.البته اون طور که تو کتاب توضیح داده بود چون من هنوز امتحانش نکردم.اسم این طلسم سکتوم پلوتاسه.طرز کارش هم اینه که به اونی که میخوای طلسمش کنی خیره بشی و با قاطعیت وردو بگی.
بینز که دهنش وامونده بود گفت:پسر!چه چیز ردیفیه!حالا تو کسی رو مد نظرت داری؟
اکتاویوس بادی به غب غبش انداخت و گفت:اوهوم.راستش مدت هاست که تو فکرشم.اون یه دختره.خیلی هم خوشکله.وقتی نگاش میکنی یه دل نه صد دل عاشقش میشی.موهاش طلاییه.صورتشو که اصلا در موردش حرف نزن.به طور کلی حرف نداره.
کریچر که هیجانی شده بود گفت:زودباش اسمشو بگو تا سکته نکردیم.
اکتاویوس لبخندی در دهنش نقش بست و گفت:اسم اون دختر ارابلا فیگه.
بینز:واه،واه،واه!بلا به دور.منظورت همون پیرزن عجوزه هست؟اون کدوم یکی از چیزایی که تو گفتی رو داره؟
صورت اکتاویوس برافروخته شدو بعد از چند لحظه گفت:ببین من اینجوری میبینمش.الان هم اگه دقت کنی کنار اون درخت نشسته و من قصد دارم همین الان اون وردو روش اجرا کنم.
کریچر:دیوونه نشو.خودم واست هزار تا دختر جور میکنم.این کیه؟
اکتاویوس:من فکرامو کردم.
و بعد چوبدستیشو به سمت فیگ گرفتو فریاد زد:سکتوم پلوتاس.
البته اکتاویوس اون قاطعیت لازمو نداشت.شاید به خاطر اینکه در اخرین لحظات از تصمیمش پشیمون شده بود چون فیگ واقعا زشت بود.در هر صورت ورد گفته شد ولی منحرف شد و به جای فیگ به فیلچ که داشت برگ های درختارو حرس میکرد برخورد کرد.
کریچر دستش رو رو دهنش گذاشتو گفت:خدای من!اکتا،فیلچ رو انتخاب کرد.چه سلیقه ای داره!مثل اینکه میخواد مادر خانم نوریس شه!
فیلچ از رو درخت پایین اومد و در حالیکه حالت عاشقانه ای به خودش گرفته بود به طرف اکتاویوس ارفت و گفت:سلام عزیزم!میای اتاق من با هم ناهار بخوریم؟
اکتاویوس در حالیکه اب دهنش رو قورت میداد گفت:راستش من همین الان یه کلاس دارم و باید برم.
فیلچ دست اکتاویوس رو گرفت و گفت:کلاسی که من واست تدارک دیدم جالب تره.چیزهای بیشتری هم یاد میگیری.
و بعد اکتاویوس رو که داشت گریه میکرد کشون کشون به طرف دفترش برد.

2.معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.

طلسم "ونگاردیوم له ویوسا"
این طلسم برای به پرواز در اوردن اشیا به کار میره و در مواقعی که وسیله ای روی زمین برای یک شخص مزاحمت ایجاد میکنه و باعث دردسره با این طلسم به سمت بالا حرکت میکنه و شخص میتونه کارشو روی زمین انجام بده.و یا برای بلند کردن اجسام سنگین ، وقتی که جادوگر توان بلند کردن اونو نداشته باشه این ورد مفیده.وقتی میخواهیم این طلسم رو اجرا کنیم باید اونو به طرف وسیله مورد نظر بگیریم و خیلی شمرده و رسا بگیم ون گاردیوم له ویوسا.لازم هم نیست که حرکت موجی به چوبدستی بدیم.

3. مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین،بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته میشدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند،یعنی هنوز هم استفاده میشوند یا طلسم های دیگه ای جای اونا رو گرفته، که 15 امتیاز داره.

در زمان های قدیم(پیش از امدن مرلین)چون زیاد در میان جادوگر ها جنگ نمیشده،کاربرد طلسم های کشنده و اسیب رسان نیز کمتر بوده.در اون دوران طلسم هایی که ساخته میشدن بیشتر برای رفاه زندگی بودن.چون در ان زمان نیاز هاشون اینگونه اقتضا میکرده.البته در ان زمان جن های خانگی و جن ها بیشتر در خدمت جادوگر ها بودن تا امروزه. وبه همین علت طلسم ها در ان موقع زیاد نبوده چون جن ها کارهای جادوگر ها رو انجام میدادن.بعضی از طلسم ها هم مثل اگوامنتی از زمان های قدیم وجود داشته و امروزه هم مورد استفاده قرار میگیرد.طلسم اکسیو که برای رساندن اجسام به جادوگر استفاده میشه از قدیم وجود داشته ولی نه به شکل امروزه.این طلسم در اون زمان "اکسیانو" نام داشت و فقط بعضی از اجسام رو جابه جا میکرد اما به مرور زمان کاملترشده و همه اجسام رو جابه جا کرد که حالا اسمش"اکسیو"هست.

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام پروفوسور.افرين بهت تبريك ميگم بسيار درس شيريني بود.
جواب 1:همه در كلاس بودن.داشتند وردي را امتحان ميكردند به نام بوتوندا.اين ورد كه براي از بين بردن سنگ ها هست باعث هيجان تمامي دانش اموزان شده بود.تمام دانش اموزان صف كشيده بودند و به ترتيب ورد را بر روي سنگ اجرا ميكردند.
بالاخره نوبت ايگور شد.
ايگور همانطور كه
روفوسور گفته بود چوب دستي رو به شكل دايره اي حركت داد و ورد را گفت.هيچ اتفاقي نيفتاد.پروفوسور كه نوبت ديگه بهش داد.اين بار بيشتر دقت كرد و ورد را اجرا كرد ولي اينبار به اين صورت:بوووتانداااا
اينبار سنگ خورد شد.
جواب2:ورد ناتاندوراف.
طرز تلظ:اين ورد را بايد به اين صورت گفت:ناتانننندورااااففففف گفت تا ورد درست اجرا شود.
طرز گرفتن چوب دستي:صورت بايد به صورت بيضي حركت داده شود خلاف عقربه هاي ساعت هم بايد اجرا شود.
موارد استفاده:براي سرعت بخشيدن به درست شد معجون ها كه كم استفاده ميشود چون كمي از اثر معجون رو كم ميكند.
عواقب:اگر حتي يكي از مراحل اشتباه اجرا شود چوب دستي شكسته ميشود و شايد هم معجون خراب شده و به به شدت بيرون بريزد.
جواب 3:در ان موقع ورد هاي ساد اي ساخته ميشد براي اسانتر كردن كارهاي و كمتر كاري براي ساخت انها به كار ميرفت.از جمله ورد الهومور*براي شكستن قفل ها به كار ميرود.كه امروزه هم از ان ها استفاده ميشود.بيشتر ورد هايي كه قديم ساخته شده بود امروز به كار برده نميشود چون براي محيط امروزي لازم نيست و يا بسياري ورد ناقص به دست ما رسيده و دانشمندان بزرگ ورد سازي بر روي ان كار كرده و اون را كامل ميكنند.بسياري كتاب ها بوده كه نابود شده كه گفته ميشود گوش هايي از ان باقي مانده و بسيار ارزشمند هست.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۲۰ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
- گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

خوب میخوام براتون اجرای یک طلسم بسیار مفید رو شرح بدم
روزی بود روزگاری شاید هم شبی بود شبگاری در این مورد یکم شک دارم من تو تالار عمومیمون نشسته بودم یا وایستاده بودم در این مورد یکم شک دارم و داشتم کتاب میخوندم یا آواز میخوندم در این مورد هم شک دارم که دیدم این کتاب خوندن یا آواز خوندن من باعث ناراحتی یا دلگیری که در این مورد هم شک دارم یک ساحره گردید و این ساحره که در این مورد مطمئنم به طرفم اومد و با خشانت هر چه تمام تر شروع به فحاشی نمود که بنده دست به اجرای یک طلسم زدم
من لبامو غنچه کردم به صورت کاملا دلبرانه ای و گفتم اکسکیوزمیوس این طلسم دارای درجه حرارت صد درجه بود و باعث شد شکل فرد فحاش به این شکل در بیاد
شخص فحاش :

2- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.

میخوام براتون طرز استفاده از طلسم اکسکیوزمیوس رو بگم
درجه حرارت صد درجه و هنگام ادا کردن این طلسم باید لب به صورت غنچه ای در بیاد در این هنگام یه هاله ی عشقولانه به دور صورت فرد گوینده کشیده می شود و باعث رفع رنجش و کدورت میشود توضیح اینکه هنگام ادای این طلسم تا میتونید چشمانتون رو خمار کنید و لبتون رو جذاب تا بتونید اثر بیشتری رو بر جای بگذارید

3- مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.

در زمان قبل از مرلین بیشتر از وردهای ساده و ابتدایی استفاده میشد و وردها بیشتر با هدف کمک کردن به ساده تر شدن زندگی مورد استفاده قرار میگرفت مثل ورد جمع آوری برای جمع آوری آشغال از سطح خانه توسط ساحره ها یا ورد سرکار گزاری که مورد استفاده ی جادوگران بود برای مقابله با ساحران این وردها هم اکنون نیز موجود می باشند ولی مورد استفاده ی آنان بیشتر در جوامع عقب مونده ی جادوگری است مثلا در کشوری مانند آنگول ساکسنستان در غرب جنوب جماهیر گنه گنه

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.