هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
1- یه خاطره دیگه از زمان ساخت هاگوارتز تعریف کنید! لازم نیست که حتما توش طلسم اختراع بشه! 15 امتیاز

گودي و سالي نشستن تو راهرو كه روونا مياد از وسط راهرو رد ميشه !!
گودي و سالي غش مي كنن ...
هلگا كه از دور شاهد اين صحنه بوده شروع مي كنه به كشيدن موهاش !! ( تيريپ دختراي مجرد ريوني !!!، موهاااااااا ) ..
هلگا : كور خوندي روونا !!
هلگا هم با يه تيريپ ناز و عشوه مياد از جلوي گودي و سالي رد ميشه !!
روونا ميزنه زير خنده !!
گودي : بي وفا نگار من، مي كند به كار من .. خنده هاي زير لب، عشوه هاي پنهاني !! ( من تحت تاثير كنكوم.. گير ندين !!) !
روونا : واي گودي من عاشق اين طبع شعرتم !!
گودي سرخ ميشه !!
سالي بدجنس همونجا يه طلسم زيرآبيوس !! روي گودي انجام ميده كه باعث ميشه پوست گودي از سرخ به آبي در بياد !!
روونا : خيلي نامردي سالي.. من اگه بين تو و يه پنج پا يه حق انتخاب بره ازدواج داشته باشم با پنج پا ازدواج مي كنم !!
خاندان مك بون : هيپ هيپ هورا !!
گفته مي شود روونا در آخر با يه مك بون بسيار پشمالو ( ركورد دار پشم در ميان خاندان !! ) ازدواج كرد ... ( عده اي ابراز علاقه جان ريونكلا وارث روونا رو به الكسا رو ناشي از اختلالات ژنتيكي موجود در خاندان مك بون مي دونن !‌ ) !

2- یک طلسم دیگر تقلب را توضیح دهید! کامل باشه! 15 امتیاز

طلسم زيرجورابيوس !!
براي اجراي اين طلسم زير لب اين طلسم رو به زبون مياريم و به طرز خفني جواب سوالات امتحان روي كاغذ هاي سفيدي كه قبلا داخل جوراب جاسازي شده نوشته ميشه !!
روي حرف " ج "‌بايد تاكيد شه وگرنه طلسم بدرستي انجام نميشه ( ممكنه جوابا غلط باشن )

1- چرا روی زاخارت طلسم دامبلیوس اجرا شد؟! 10 امتیاز

به دليل علاقه ي وافر خاندان دامبلدور به اين طلسم و اينكه آنيت ميخاسته در آخرين جلسه كلاسو سورپرايز كنه !!!
عده اي هم بر اين باورن كه هدف دور موندن زاخي از انتخابات بوده !!
بهر حال ..
آنيتا يعلم و ما لايعلمون !!

2- یکی از این طلسم ها رو حالا به هر دلیلی روی یک کسی اجرا کنید و گزارش کار بدید. 10 امتیاز

طلسم خفئيوس روي جان ريونكلا براي اينكه انقدر ديگه نگه من الكسا رو ميخام !!
الكسا و يه سري از دختراي مجرد ريوني يه گوشه ي كلاس نشستن و دارن پچ پچ مي كنن ..
جان : الكسا .. مكث .. با من ازدواج مي كني ؟!!!
همه به غير الكسا : بله !!
جان : الكسا مي كني يا نه ... مكث .. ازدواج !!؟!!!
.
.
.
.
پنج ساعت بعد ( معلوم نيست چرا پروفسور آنيتا دامبلدور نيومده، شايد رفته مسافرت، هر هر هر كر كر كر ) !!
جان : الكسا .. مي ك........
همه ي كلاس با هم :‌خفئيوس !!!

3- بگید که امسال از این درس خوشتون اومده یا نه! دلیل بگید و کلا بگید که کلاسم خوب بوده یا نه! کسی نمره میگیره که بر مصداق ضرب المثل زیر گفته باشه:
" سخن کز دل براید لاجرم بر دل نشیند."
که 10 امتیاز داره! چاخان پاخان هم نکنید!!!

مگه ميشه بهترين نويسنده ايفاي نقش كلاساش بد باشه !!
از شوخي گذشته يكي از بهترين كلاسا بود .. هميشه يه رول معقول و طنز بود كه سوالا از دل اون بيرون ميومد .. رول كلاس خسته كننده نبود و آدم رغبت مي كرد كامل بخونتش !!
واقعا ميگم !!
من خودم اگه حتي حوصله ي جواب دادن نداشتم ميومدم كلاستو مي خوندم !!
اميدوارم بعد از تابستونم ببينيمت !!
قربانت ... مك !

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

نویل لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸
از سنـــــــت..مانگــــــــــو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
1- یه خاطره دیگه از زمان ساخت هاگوارتز تعریف کنید! لازم نیست که حتما توش طلسم اختراع بشه! 15 امتیاز

يه روز سالي با گودي داشتن شطرنج بازي ميكردن..
سالي:بگير كه اومد..
تمام مهرههاي گودي از بين رفته بودن بجز شاه..
سالي:حالا فهميدي؟به اين ميگن بازي..
گودي:خيال كردي من انقدر خنگم؟هي من رختو ميزنم..چند دقيقه بعد دو برابر ميشن..
سالي:داري تهمت ميزني؟
گودي:تهمت..نه.راستشو ميگم..
سالي:يادت باشه خودت خواستي..
گودي:مال اين حرفا نيستي..
ناگهان يه حركت انتحاري از سالي ديده ميشه..
سالي 2 متر رفته هوا..
يه كاراته ميزنه..
آيا خواهد رسيد
**
ادامه در هفته بعد..نگران نباشيد سالي همون بالا ميمونه..
دره ده ره دره..(آهنگ فوتباليست ها)

نام طلسم:كپيوس
سازنده:فري لانگ باتم
مشخصات:طلسم به رنگ قرمز
چوب دستي ا بالا گرفته و فرياد ميزنيم..كپيوس..
هر سوالي كه جواب ننوشته باشه خود به خود جواب داده ميشه

به اين علت كه چكش هايي كه تو سر زاخي زده شده بود اجراي هر طلسمي روي او را ميسر ميكرد

2- یکی از این طلسم ها رو حالا به هر دلیلی روی یک کسی اجرا کنید و گزارش کار بدید. 10 امتیاز

يادمه يه روزي داشتم تو خيابون قدم ميزدم كه يه دفعه ليو تاير رو ديدم..
فري:سلام ليو
ليو:سلام فري..
فري:مي خوام روي تو طلسم اجرا كنم..
ليو:چه طلسمي؟
فري:با من بحث نكن..
ليو:اوكي..اجرا كن..
فري:اوو..فلوپي اسنيتريك پالتو ويسيوس
ليو تبديل به يه چنگال شد..
فري:عجب جادوگري هستم..
چنگالو گذاشت تو جيبش و رفت..

3- بگید که امسال از این درس خوشتون اومده یا نه! دلیل بگید و کلا بگید که کلاسم خوب بوده یا نه! کسی نمره میگیره که بر مصداق ضرب المثل زیر گفته باشه:

خب..خب..من صادقانه ميگم..
نمره ميدم چون حوصله نوشتن ندارم..( از 20 نمره)

از نظر طنز:18
از نظر فعاليت:17
از نظر ارزشي بازي:14
از نظر محبوبيت:18
از نظر مديريت:20
از نظر سوالها:16
اميدوارم بفهميد..
خودم كه نفهميدم چي گفتم..

شناسه جدیدم..::وینسنت کراب::..

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
گودی میره یه بچه از سر خیابون گیر میاره میارتش پیش سالی روونا و هلی و میگه این اولین دانش آموز باشه.هلی دماغش رو میگیره و میگه :پیف ... باشه ولی اول برو حمام پچه
روونا : باشه خودم برات روپوش می گیرم
ولی سالی میگه:
نه غیر ممکنه این پسره نیمه اسیله یا اصلا دورگه هست
پسر ناراحت میشه و گریه میکنه
گودی:نه نه سالی برات بمیره تو اولین نفری!!
سالی:باید از رو جنازه من رد بشی
_رد میشم
وبعد یه جادو بهش زد :به خخواب!!
و بعد سالی خوابید و یه ارتش از روش رد شدن
این طور بود که سالی تالار اسرار را ساخت

این طلسم تقلبیوس است که جواب رو از کتاب به ذهن شما میرسونه.

چی بگم هم ..هم
آها زیاد صحبت می کرد
ببند دهنتو لویوس بود که رو آدم هایی مثل زاخارت استفاده کردم

نتیجه = بیچاره تا دو سال دهنش باز نشد
من یک بار شرکت کردم و خیلی خوشم آمد (طنز داشت)

پیام زده شده در: ۸:۰۱ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین

خب خب...بايد بگم كه اين خاطره بر ميگرده به اون موقعي كه گودي و سالي داشتن ميزهاي هاگوارتز رو وارد مدرسه ميكردن ... تقريبا همه ي ميزها رو وارد كردن ولي ميزهاي گروه هاي مدرسه كه بايد در سرسرا قرار ميگرفت از در رد نميشد...
گودي:بزار من دور خيز ميكنم تو از پشتم يك طلسم بزن قدرتم زياد بشه بتونم بزنم بره تو!!!
سالي:طلسم فشاريوس ؟؟
گودي:اوكي
گودي دور خيز كرد و به سمت ميز رفت سالي هم پشتش اجرا كرد طلسمو ولي ...متاسفانه انقدر قوي بود گودي با كله رفت توي ميز گير كرد

اسم اين طلسم چيتيوس هستش...شما بايد اين طلسم رو روي خودتون اجرا كنيد وقتي اين طلسم رو اجرا كرديد ...در بين بازي انواع فكرهاي تقلب به ذهنتون ميرسه و راحتتر ميتونيد اونارو اجرا كنيد ... در ضمن بايد بگم كه رنگ اين طلسم سفيده....
مدت اثرشم يك ساعته!!!

چون زاخارت در اون لحظه به شدت بالا و پايين ميپريد و ميخواست كه با سر بره توي شيكم بليز
ولي وقتي رفت سمت بليز بليز زدش اونم افتاد روي كيف آنيتا

طلسم سقفيوس رو روي بليز امتحان كرد چون ....
بليز بعد از اينكه زاخارت رو زد برگشت و گفت:
كي اينجا شاخه ؟؟
ملت:
بليز:
منم بلند شدم گفتم شاخم بليز اومد منو بزنه منم
سقفيوس....
بليز مثل استيك به سقف چسبيد
بليز:
من:
گزارش كارم اين هست:
وقتي خواستم طلسم رو اجرا كنم با تمام وجود ميخواستم سر به تن بليز نباشه... وقتي طلسم رو بر زبان آوردم خودم داشتم پرت ميشدم عقب ولي پامو به زمين نگه داشتم...طلسم به شدت قوي بود ولي من مقاومت كردم....

خب من از كلاس شما خوشم اومد چون:
1.نمايشنامه هاتون خنده دار بود(طنز منظورمه)
2.سوالاتون در حد متوسط بود!!!
3.مورد 10

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
تکالیف جلسه نهم:

و آن هنگام بود که میغان سپهر، تاریکی را بر زمین چیره ساختند و آن را از زندگان تهی کردند و بدین سان، تنها اسلیترین یاغی ماند و مار مرگبارش، که در تاریکترین سرای اسرار فرمان میراند...

روزی از همان اولین بهار هاگوارتز، روزی که هنوز چهار بنیانگذار یار و یاور یکدگر بودند، اسلیترین را همی بسر زد که سری به دستشویی بزند، اما دستشویی های آن زمان کثیف بودند و کسی را هم یارای تمیزکردن آنها نبود!
بدین سان اسلیترین یاد مرلین، آن جادوگر سیفید افتاد و آن دستشویی اختصاصی تیمیزش!پس به جستجوی آن در هاگوارتز به گردش درآمد و عاقبت دستشویی مذکور را در جایی که بماند کجا بود یافت؛ و چیز سرخی دید آفتابه نام، و آن هنگام بود که راز شب بیداریهای مرلین در دستشویی بر وی آشکار شد!

لیک این خوشی دیری نپایید، چرا که مرلین به هوای آفتابه اش و درخواست ازدواج از او! به دستشویی روانه شد، و اسلیترین را دید که مخفیانه بیرون میرود، پس خشمناک گشت و تاگلیاته گرانده* اش را بیرون کشید و بر تن زار اسلیترین نواخت، تا که در همه اعصار پند بگیرند و دست به آفتابه وی نزنند، و آنگاه بود که اسلیترین عقده ای گشت، و این عقده کل جهان را کافی بود تا در آتش عقده وی بسوزند و تا می توانند دست به آفتابه مرلین زنند و روح وی را هر بار خشمناکتر سازند!
پس بدانید ای کسانی که آفتابه را از ملازم امضای خود کرده اید، هرگز و هرگز روح مرلین بزرگ آسوده نخواهد گذاشت، شما بوقیان آفتابه پرست را!

•تاگلیاته گرانده: نوعی شلاق...مراجعه به مجموعه بچه های بدشانس!

یهو جو نویسندگی گرفت دیگه...!!!

این طلسم برای بازی کلاغ پر بکار میره و نتایج خیلی خفنزی برای ضایع کردن طرف بازیتون میده! وقتی اونو اجرا میکنید، به طرزی کاملا آنتحاری حیواناتی که بال نداشتن بال درمیارن و اونایی هم که بال دارن بی بال میشن!در نتیجه طرف کالا ضایع میشه و شما بسی حال میکنید!

برای بالدار کردن موجودات بی بال، طلسم پرپریوس رو بکار میبرید که باید به حالت کلاغ پر بشینید و چوب حادوتون رو دوبار بکوبید رو کلتون، و اسم موجود مورد نظر رو بگید! مثال: آنیتا پرپریوس! که البته این حرکت مطمئنا به کم شدن امتیاز گروه شما ختم میشه، پس نتیجه میگیریم کلا خوابشو هم نبینید!

برای بی بال کردن موجودات بالدار هم، طلسم ققیوس بکار میره که موجود بی بال به یک دانه کفتر که معلوم نیست از کجا میایه، تبدیل میشه! از خطرات جانبی این طلسم، بیشتر شدن نیاز به ساختمانهای سرپرستی بی خانمان ها می باشد! ( کاملا ربط داره! )

طلسم پیوست شده به این دوتا طلسم، عوض کردن جای بالدار و بی بال هست، که با ورد بوقیوس انجام میشه، چرا که موجودات مورد نظر وقتی جاشون عوض شد به بوقهای بالدار و بی بال تبدیل میشن! این ورد روی بوقها تاثیری نداره!!

تکالیف جلسه دهم:

چون زاخارت رفته بود شناسه قبلی دامبل رو برداشته بود، و خاله باز هم نشده بود، در نتیجه آنیت برای تربیت این بچه بوقی! طلسمی رو که باباش یادش داده بود و وصیت قبل از مرگش بود، روی دامبل اجرا کرد!

از اونجایی که شوهر شما موش آزمایشگاه شما می باشد، من این طلسم رو برای اینکه ببینم درست کار میکنه یا نه(دلیل کاملا موجه!!!) روی مکی اجرا کردم....برای اینکه بفهمید نتیجه چی شد، بندری زدن پنج تا پا رو تصور کنید!!!

هوم کلاس خوب بود درسهاش وردهاش جالب بود سوالاشم بد نبود بیشتر طنز بود که ادم رغبت کنه جواب بده اینم خیلی خوبه فقط مشکلش نمایشنامه نویسی بود چیزی که من از نوشتنش تو کلاسا متنفرم! حالا این نظر کاملا شخصی منه ...بنظر من توی سوالات نباید نمایشنامه نویسی باشه! این سوالای اجرای طلسم هم خوب تو یه کلاس واقعی لازمن ولی اینجا سختن! من هیچوقت این نوع سوالارو درست حسابی نمینویسم!

(نمیخوام پاچه خواری کنم و از این حرفا خودتم دیدی که عیبشم گفتم ولی این کلاس کلاسی بود که من بیشتر از بقیه کلاسا توش فعالیت کردم!)

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۰:۵۳:۰۸

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
%تكاليف جلسه دهم%

با سلام مجدد
1-چرا روی زاخارت طلسم دامبلیوس اجرا شد؟! 10 امتیاز

چون ديگه بار آخرش باشه كه بچه ها رو رهبري ميكنه تا از راه هاي ميان بر بروند و اونوقت پاتوق آلبوس را پيدا كنند و او را در حال بيناموسي ببينند.آنيتا هم براي دفاع از پدرش طلسم خانوادگي را بر روي او اجرا كرد و به محض اينكه اون ساحره ي مشكوكيوس را پيدا كنه با او نيز اين كار را خواهد كرد .

2-یکی از این طلسم ها رو حالا به هر دلیلی روی یک کسی اجرا کنید و گزارش کار بدید. 10 امتیاز

نامه اي مشكوكيوس از دنيس به پروفسور آنيتا دامبلي:
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما.مسافرت خوش بيده؟؟؟؟!؟؟؟؟ ببخشيد مزاحم شدم.شوهر بچه ها خوبند؟؟؟!؟؟؟
من از وقتي شما مسافرت هستيد به دنبال اون ساحره ي مشكوكيوس بي نام هستم و حالا پيداش كردم و براي اينكه كار شما راحت بشه طلسم يا همون ورد دامبليوس را بر روش اجرا كردم اما...اين هم از گزارش:
داشتم از كلاس گياه شناسي بر مي گشتم كه دوباره يك گروه را ديدم كه داشتند از راه ميان بر مي رفتند.رفتم جلوي قافله و يك ساحره مشكوكيوس را ديدم كه مي گفت:زاخي كجايي؟؟؟...
سريعآ فهميدم كه اين دختره همون كيس مورد نظر شما است كه تحت تعقيب است.پس فورآ جلوشو گرفتم و طلسم دامبليوس را اجرا كردم.اما اي كاش مي گفتين كه اين طلسم مخصوص خانواده ي دامبل است. چون به شدت به عقب پرت شدم و خوردم به ديوار بعد منعكس شدم و برگشتم رفتم توصورت ساحره ي مشكوكيوس.اونقدر كمونه كردن من با قدرت بود كه ساحره مورد نظر راهي سنت مانگو شد و خود من هم تو درمونگاه مدرسه هستم. در ضمن،براي قافله پشت سرش هم اتفاق بدي افتاد. شبيه همون اتفاقي كه قبل از يكي از كلاسا وقتي ما داشتيم از پشت در به حرفاي شما و آقا دراكو گوش مي كرديم بعد شما طلسم شپلخيوس(درست مي گم؟؟؟)را اجرا كردي و ما به ديوار چسبيديم.بچه هاي بيچاره الان همشون كنار من رو تخت خوابيدن چون به در يكي از كلاسا تخته شدند بعد در كلاس هم كنده شد و دوباره همه با در به ديوار كلاس تخته شدند. اميدوارم لااقل به خاطر اين كارم بهم يگ نمره اضافي بديد.
با تشكر.*دنيس بيچاره*

3-بگید که امسال از این درس خوشتون اومده یا نه! با دلیل بگید و کلا بگید که کلاسم خوب بوده یا نه!

بي رو درواسي ميگم كلاساي شما بهترين كلاس بوده.من هم بيشترين وقتمو صرف كلاساي شما كردم و راضي هم بودم.نحوه تدريس شما خيلي خوبه و آدم خوشش مياد.سوالاتون هم به سختي بعضي درسا نيست كه آدم ميمونه چطوري جواب بده.به طور خلاصه كلاساتون مثل چسب ميمونه و آدمو مي چسبونه و ول نمي كنه.من كه خيلي راضي بودم،بقيه رو نميدونم.راست ميگن كه:"همشهري چو همشهري بيند خوشش آيد"
از اين كه اين ترم تموم شده ناراحتم واميدوارم تا اين كلاس هست شما معلمش باشيد.(پاچه خواري نبود ها...همش راست بود.)
با آرزوي موفقيت براي شما *دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
%تكليف جلسه ي نهم%

با سلام.
1-یه خاطره دیگه از زمان ساخت هاگوارتز تعریف کنید! لازم نیست که حتما توش طلسم اختراع بشه! 15 امتیاز
هلگا وارد ساختمون ميشه و با عجله خودش رو به سالازار ميرسونه:ببين چه كلاه خوشگلي است.
سالازار ميگه:اوق...چقدر زشته.
كلاه يك چين و چروكي به خودش ميده و ميگه:چيزي گفتي پياز رنده شده؟؟؟؟؟؟؟؟
سالازار يهو اينجوري ميشه:
هلگا هم شروع ميكنه به ريسه رفتن:
كلاه ادامه ميده :خيلي دوست دارم سرم كني تا يه چيزايي برام روشن شه.
سالازار سريع ميگه: آها تازه فهميدم تو از اون كلاهايي هستي كه ميزارن سرشون بعد فكر آدمو ميخونه؟؟؟
-:عجيبه.من اولين مدل از اين كلاهم بعد تو از كجا فهميدي؟چفت شدگي ات قويه...
-:
هلگا سريع گفت:طي دعوايي كه داشتيم من اين كلاه را آوردم تا بچه ها را گروه بندي كند.
سالازار اينجوري ميگه:چي؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟عمرآ بزارم اين فوضول چه اين كار را بكنه.
هلگا بي توجه به سالي ميگه:ميرم بقيه بچه ها را باخبر كنم.
سالي زير لب فحشي ميده و ميگه: به درك من رو باش خودمو نگران اين چيزا ميكنم.برم تالار اسرارمو درست كنم.(چكش)

2-یک طلسم دیگر تقلب را توضیح دهید! کامل باشه! 15 امتیاز

نام طلسم(يا همون ورد)=تقلوبيوس.
نحوه اجرا=چشم ميدوزي به اون چيزي كه ميخواي تقلب كني و بعد خاطره آخرين تقلبت را به ياد مياري و وردو ميگي.
چند نكته هنگام اجراي طلسم:اين طلسم فقط براي تقلب هايي است كه ميشه از دور بهش نگاه كرد(مثلا ورقه امتحان)اگر هم تا حالا تقلب نكردي و خاطره اي نداري ميتوني آخرين خاطره از تقلب موگلي تو به ياد بياري.اگر تقلب موگلي هم نكردي برو بمير (منظورم اينه كه تو رو چه به تقلب.)
رنگ ورد=رنگ نداره كه مگر نه لو ميرفت.
دما=36درجه جادوگر گراد
توضيحات اضافه=وقتي طلسمو اجرا كرديد بلافاصله اون چيزي كه از دور نگاه كردي مياد جلو چشمت.البته فقط خودت مي بيني ها.
نكته:اين طلسم در امتحانات هاگوارتز جواب نميده(چكش)چون خودت خوب ميدوني چرا.اما ميتوني با اين ورد مشقاي دوستاتو بدزدي.
با تشكر از درس خيلي خوبتون
*دنيس*

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۴ ۱۹:۵۱:۰۰

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
جلسات نهم و دهم:
وینکی و کریچر و هوکی، در حالی که 6 تا ساک رو با سختی تمام حمل می کنن و الانه که شپلخ بشن، می یان تو کلاس و دور از چشم آنیتا، کیفا رو می ندازن زمین و ولو میشن!
اما این عمل ناشایسته ی اونا(!) از چشمان تیز بین آنیتا مخفی نمیمونه! خلاصه انیتا وارد میشه و با خوشحالی میگه:
_ سلـــــــــــــــــــــام!
بچه های گل کلاس اولی مهد کودک عنچه!: سلـــــــــام!

آنیتا میره پشت میزش میشینه و میگه:
_ خب! این جلسه ی آخری هست که با هم داریم! من درسهای جلسات 9 و 10 رو امروز میدم، اما برای امتحان هستم! و خب نمراتتون رو هم بعد از اینکه از مسافرت برگشتم بهتون میدم!
همه دارن با دمشون گردو می شکنن که دو هفته از شر آنیتا خلاصن!
آنیتا ادامه میده:
_ و این یه فرصت عالی میشه براتون تا تکالیفتون رو با دقت تمام انجام بدین!... خیله خب! میریم سر درس... میخوام داستانش رو براتون تعریف کنم...
" وقتی که گودی( گودریک)، سالی( سالازار)، روونا و هلگا می خواستن هاگوارتز رو تاسیس کنن، در مکان فعلی هاگوارتز، اژدهایی خبیث زندگی میکرده! و باید از بین میرفته تا بتونن هاگوارتز رو بنا کنن! در نتیجه هر روونا طرح چگونگی ساخت طلسم، سالی اضافه کردن چیزهایی برای نابودی کامل اژدها، هالگا ساختن و گودی اجرای اون رو بر عهده میگیرن! و بی عیب و نقص ترین طلسم در طول این دوره، ساخته میشه.
اسم این طلسم " هروساگ" هست که ابتدای اسم هر کودوم از اون چهارتاست. این طلسم به رنگ مشکی هست، 1500 درجه دما داره و نیاز بسیار زیادی به قدرت داره. این طلسم باید دقیقا به سر اژدها بخوره تا اون رو مثل یه برگ کاغذ، خاکستر بکنه! در ضمن، این رو به خاطر داشته باشید که این طلسم روی همه ی چهارپایان اثر میکنه و اگه مثلا بگین" مینیمم هروساگ" حیوون بیچاره فقط کباب میشه! و می تونین نوش جان کنین! این طلسم روی انسانها تاثیر نداره.
بعد از اینکه هاگوارتز ساخته میشه، اون چهارتا با خستگی روی زمین ولو میشن! اما باید هاگوارتز رو مخفی میکردن و این کار نیازمند انرژی زیادی بود. بنابراین اونها شروع میکنن به سنگ کاغذ قیچی کردن!!! و این دیالوگها بینشون رد و بدل میشه:
_ هلگا جر نزن! ... دختره ی کله پوک!
_ خودتی گودی از خود راضی بی ادب! متقلب!
_ ساکت باشین! هر دو تاتون سر و ته یک کرباسین!!!
_ ساکت شو روونا!... تو از همه بی ادب تری!
_ سوهاهاها!... واستا یه طلسم اختراع کنم که خودم برنده بشم... هممم...
و تا میگه" هممم" اخگری سبز پسته ای رنگ(!) از چوبدستش در می یاد و میره تو مخ اون سه تای دیگه! و این دور رو که بازی کردن، سالی برنده میشه!
این طلسم فقط برای همین بازی جواب میده، الکی زور نزنین! با شما دو تام! بلیز و آنی اسی!
اون دو تا هم اینجوری: به آنیتا خیره میشن!
آنیتا دستاش رو میزنه به هم و میگه:
_ برای آموزش 3 طلسم بعدی، به چند نفر احتیاج دارم!... کریچر، هوکی و زاخارت!... زود بیاین اینجا!
وینکی برای کریچر آرزوی موفقت میکنه و یه کاسه آب میریزه پشت سرش!!!
اون سه تا مثل بوق جلوی آنیتا وای می ستن! آنیتا لبخندی شیطانی میزنه و میگه:
_ این طلسمها برای جلسه آخره! امیدوارم باهاشون حال کنین!
رو میکنه به کریچر و میگه:
_ چون ساکی رو که دراکو برام خریده بود رو پرت کردی یه گوشه،" سقفیوس" !
یه نور قهوه ای رنگ محکم میخوره به کریچر و کریچر می چسبه به سقف!!
_ و تو هوکی! چون روی ساکم لم دادی و کثیفش کردی،" میخیوس!" !
یهو روی دیوار یه میخ بزرگ سبز میشه و مثل اهنربا، هوکی رو به خودش جذب میکنه هوکی از میخ اویزون میشه!
_ و حالا شما زاخارت!..." دامبلیوس" !
یهو دستای زاخارت میره بالا و شروع میکنه به بندری زدن!
آنیتا میره سراغ کیفش و میگه:
_ من به ترتیب تاریخ، از قدیم تا حالا، بهتون طلسم یاد دادم. امیدوارم از این درس ها خوشتون اومده باشه و من رو فراموش نکنید! خداحافظ شاگردان خوب، کوشا و عزیز من!
و در یک حرکت کاملا آنتحاری غیب میشه!

تکالیف جلسه نهم:

تکالیف جلسه دهم:

تا روز امتحان، خداحافظ!
نکته: نمره های جلسه ی 8 رو هم وقتی برگشتم میدم، اما دیگه نمیتونید تکالیف جلسه 8 رو بدید.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۶:۴۹ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
- چرا بچه ها اونروز اونجوری بودن و خیلی جو گیزر بودن؟ 10 امتیاز!!!

1.اذيت كردن آنيتا براي اينكه مشكوك بشه ... 2.بي كار بودن گفتن تيپ بزنيم 3. از آنجا بعد از كلاس همه ميخواستن دست جمعي برن جايي...4.جشني در راه بود

2- فکر کنید که نیاز مبرمی به مرلینگاه دارید و مرلینگاهی وجود نداره! با استفاده از طلسم" کریتدشن" توضیح بدید که روی چه چیزی مرلینگاه رو درست کردید و اینکه نحوه ی اجرا رو هم شرح بدید! 10 امتیاز!

من روي يك عدد لگن امتحان ميكردم چون تغييرش راحتتره ... اگرم ميشد روي يك سطل يا بشكه انجامش ميدادم...براي اجراي اين طلسم بايد به چيزي كه ميخوايم اون شي رو بهش تبديل كنيم فكر كنيم يعني اينكه روش تمركز كنيم اگر تمركز شما موفقيت آميز باشه وقتي ورد رو بر زبان بياريد اون شي تغيير ميكنه به شي مورد نظرتون...و حالا نحوه ي اجرام اينه كه به مرلين گاه فكر ميكنم در حين فكر كردن مستقيم به سطل يا لگن و يا بشكه نگاه ميكنم...بعد از به خودم هم فكر ميكنم كه راحت شم
بعد ورد رو بر زبان ميارم...
اگر واقعا فكرتون جاي ديگري نباشه شي تغيير ميكنه...!!!

3- یه دلیلی جور کنید و روی مک بون پشمالو طلسم" خفئیوس" رو اجرا کنید! ( نمایشنامه باشه لطفا!) 10 امتیاز!

مك بون نشسته بود كنار چو... و داشت به تخته نگاه ميكرد ... يك دفعه شروع كرد با چو صحبت كردن....چو هم انگار نه انگار وسط كلاسه ...شروع كرد به درد و دل كردن ...
مكي هي ميگفت:
باشه باشه خودم درستش ميكنم...
آنيتا كه متوجه اين موضوع شده بود چون در اول كلاس به دوتاشون اخطار داده بود چيزي نگفت و گذاشت قشنگ حرفاشونو بزنن...در طول كلاس آنيتا در حال صحبت بود ولي همش به مك بون نگاه ميكرد ... چو هم انگار نه انگار معلم داره درس ميده
يك دفعه چو يك چيزي گفت و مكي از جاش پريد و فرياد زد:
به روز سياه ميشونمش...
ملت:
آنيتا كه ديگه خسته شده بود...ورد خفيوس رو بر روي مكي اجرا نمود و مكي هي فرياد ميزد و ميخواست بگه:
ميكشمش !!!
ولي نميتونست...چو : مكي جان بيا بريم....آنيتا وقتي مكي داشت از كلاس ميرفت بيرون فرياد زد :
حالا برو روزشو سياه كن...برو بتركونش

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۵

پاتريشيا استيمپسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۲ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷
از there isn't any answer
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
جواب سوال1(10 امتياز)
من چند دليل بيشتر به ذهنم نمي رسه 1. اونروز جشن نامزدي يك نفر بوده و همه ي بچه ها رفته بودن به ملكوت هاي روياييشون
2.پروفسور مك گوناگل اعلام كرده بوده كه قرار در شب آن روز يه مهموني مثل يول بال برگزار بشه.3 . قرار بوده بچه ها برن اردو اونم در گروپ هاي 2تايي (زوجتين) مكان اردو هم هند بوده مدتشم 3 ماهه
جواب سوال2(10امتياز)
سوار يه هواپيما شدم براي سفر به فرانسه هواپيما سقوط كرد البته در حين سقوطش من قش كردم وقتي بهوش اومدم ديدمهواپيما منفجر شده ديگه اينش چه جوري نجات پيدا كردم براي خودم هم جاي سوال دارد.متوجه شدم وسط يه كويرم بعد راه افتادم بدون هيچ ابي ‌‍،غذايي،هيچي ،هيچي نداشتم تنها راه افتاده بودم به اميد چي ؟ نخودچي.گفتم من كه چوب دستيم دنبالم اينجام محله ماگلنشين نيست اصلا اينجا محله هيچي نشين بود چوبمو در اوردم نه مي دونستم چي مي خواهم نه مي دونستم چه ورديو بايد بخونم يهو چشمم به يه تيكه از بال هواپيما افتاد كه بعد از انفجار هواپيما به ابن طرف پرت شده بود بله چي از اين بهتر انگاري كه جواب سوال از خدا خواسته برام مهيا شده بود با ديدن بال هواپيما ياد طلسم كريتدشن افتادم فقط موندم از اين بال چي بسازم غذا ،آب،مرلينگاه،چي،چي بسازم ديدم مرلينگاه از همه جهت به صرفه تره خوب كم كم داشت تيكه هاي اين پازل جور مي شد و در آخر من روي اون تيكه ثابت تمركز كردم و وردو خوندم بعدم يه مرلينگاه جلوم ظاهر شد.
جواب سوال3(10امتياز) نمايشنامه
نشسته بودم داشتم يك كتاب هيجان انگيز مي خوندم كه چو و مك بون از راه رسيدن يكم اونطرف تر از من نشستن بعد مك بون به چو گفت: امروز چي كار كردي هاني من؟ چو گفت: امروز داشتم تو كلاس معجون سازي چيزي درست مي كردم يهو يه اشتباه كردمو.. پروفسور سرم داد زد اصلا خيلي بي ادبه من فقط كلاس منفجر كردم همين . بعد مك بون گفت: دركت مي كنم عزيز دلم اصلا اين آدم هاي اين زمونه نمي تونن خودشونو كنترل كنن بعد يه گل رز به چو داد من كه حالم داشت بهم مي خورد گفتم:اوق ق ق بعدم گفت عوضش من برات يه شعر سرودم شروع كرد به خوندن نه يه ساعت، نه دو ساعت من كه ديگه نمي تونستم بفهم چي دارم مي خونمو حالم داشت بهم مي خورد نا خود آگاه چوبو توي دستم گرفتم و ورد خفئيوسو خوندم مك بون ديگه نمي تونست حرف بزند بعد يه نفس عميق كشيدم و به چو گفتم زياد نا راحت نباش نمرده دو روز ديگه اون زبون وراجش راه ميفته.
توضيحات: منظور از استاد كلاس معجون سازي پروفسور اسنيپ است.
مسئلتون:
پروفسور منظور شما از مرلينگاه چيست پناهگاه يا چيزي ديگر .

بودن يا نبودن مسئله اينست. آيا شرافتمندانه تر است كه ضمير انسان تير طالع شوم ر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.