هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1. مقاله­ای در مورد طلسم فرمان و کروشيو بنويسيد.
کروشيو
يا همان طلسم صليب­کشی، برای شکنجه به کار مي­رود. شخص، برای اجرای اين طلسم مانند ساير طلسم­هاي شوم بايد وجود خود را در نفرت و پليدی غوطه­ور سازد.
اطلاعات زيادی در رابطه با زمان ساخت اين طلسم در دست نيست اما مي­توان حدود آن را تخمين زد که باز مي­گردد به اواخر دوران سالازار اسليترين و به راه افتادن نخستين دسته­هاي سياه. دليل ساختش، استفاده از اين طلسم بر عليه سفيدها و متمايل کردن آن­ها به سمت گروه خود بوده.
تأثير طلسم کروشيو بر روی افراد، اسف­بار و بسيار دردناک است. از اين رو آن را طلسم نابخشودنی ناميده و استفاده از آن را بر خلاف مقررات دانسته­اند.
2. اگر بخواهيد ايگور کارکاروف، شخصيتی که در سايت هست رو توصيف کنيد چي مي­نويسيد.
آخه پروفسور عزيز، من شما رو نمي­شناسم که بخوام توصيفتون کنم!
اما با طرح کردن چنين سؤالی يه چيزی رو درباره­ی شخصيتتون ثابت کرديد:
"تازه­واردين براتون اهميت ندارن" .... مثل من بدبخت!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
1-مقاله ای در مورد طلسم فرمان و کریشیو بنویسید.هر کی فقط یکی از اینها را در 6 خط یا حتی کمتر توضیح دهد. بنویسید(20 امتیاز)

طلسم فرمان
اين طلسم يكي از طلسم هاي ممنوعه ميباشد كه هيچ كس به جز كارآگاهان، اجازه اجراي آن را ندارد و در صورت اجرا، به آزكابان فرستاده ميشود. با اجراي اين طلسم فرد از خود هيچ استقلال و تفكري ندارد و همچون يك رباط اعمالي كه به او واگذار ميشود را انجام ميدهد. هيچ از حال خود نميفهمد و همانند يك نوكر، كارهايي كه بايد انجام بدهد را، به عمل ميرساند. اين طلسم بسيار شومي است و از گذشتگان دور براي انجام اعمال سياه، مورد استفاده قرار ميگرفته.

2-اگر بخواهید ایگور کارکاروف،شخصیتی که در سایت هست رو توصیف کنید چی مینویسید.جدی بنویسید،چاپلوسی باعث امتیاز کم شدن میشود.(10 امتیاز)
ايگور كاركاروف عضو اسليترين، تا حدودي شبيه به او است و در اعمالش يكم تو مايه هاي ايگور ميزنه: "آستاكباري عمل ميكند گاهي اوقات"
علاقه به جدي نويسي داره و خب كاركاروف هم شخصي جدي است. در زمانهاي اول عضو تيم آجاس بود و بعد هم خودش كاپيتان همين تيم بود.
چيز ديگه اي نميدونم. آها يك چيزي مونده... "مهناز افشار" بازيگر مورد علاقه ايگور كاركاروف است.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
1-مقاله ای در مورد طلسم فرمان و کریشیو بنویسید.هر کی فقط یکی از اینها را در 6 خط یا حتی کمتر توضیح دهد. بنویسید
طلسم فرمان :
اين طلسم يكي از طلسم هاي نابخشودني و بسيار قوي است و كسي را كه با اين طلسم جادو مي شود مي توان به انجام كارهاي وحشتناكي وادار كرد . اين طلسم بخش فرمانبري بدن را در مغز غير فعال مي كند و اختيار بدن انسان را به طور كل به دست مي گيرد و هر فرماني كه توسط طلسم كننده به مغز داده شود بالافاصله انجام مي دهد . اين طلسم براي شكنجه به كار مي رود و طلسم كنندگان فرد طلسم شده را به انجام كار هاي وحشتناكي مااند كوباندن سر خود محكم به زمين و ... مي كنند .
2-اگر بخواهید ایگور کارکاروف،شخصیتی که در سایت هست رو توصیف کنید چی مینویسید.جدی بنویسید،چاپلوسی باعث امتیاز کم شدن میشود.(10 امتیاز)
به نظر من ايگور ناظر فوق العاده ايه و با دقت پست ها رو در بحث هاي هري پاتري مي خونه و مجوز ميده يا نميده . در بقيه جاها هم پست هاي خوبي ميزنه و فقط اشكالش استفاده ي زياد از كلمه ي ( هست ) در جمله هاشه .

[

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
1-مقاله ای در مورد طلسم فرمان و کریشیو بنویسید.هر کی فقط یکی از اینها را در 6 خط یا حتی کمتر توضیح دهد. بنویسید(20 امتیاز)
طلسم فرمان:
طلسم فرمان به نظر بنده حتی از مرگ یک فرد بدتر است,چون سبب میشود تا اسنان بودن یک فرد یعنی اختیار و اراده وی گرفته شود و مانند یک حیوان اطاعت کند.بخصوص در مواردی که این امر توسط یک موجود بلاک کننده انجام می پذیرد این ننگ بالاتر است .البته این طلسم توسط این نوع موجودات از طریق نامرئی صورت می گیرد و به حدی فجیع است که انسان متوجه نمی شود طلسم از کدام سمت آمده تا بتواند آنرا دفع نماید.بهرصورت طلسم فرمان یعنی مطیع بودن و تفکرنکردن که این دو مورد تنها موارد متمایز کننده انسان ها از جانوران است.بیایید جانور نباشیم و به سرنوشت هدویگ,ققی,فنگ و دیگر جانوران سایت دچار نشویم.(پیام اخلاقی)

ایگور کارکاروف به نظر من توانسته بیش از هشتاد درصد از خصوصیات اخلاقی ایگور واقعی را نشان دهد یعنی در پی انتقام بودن,سختگیر بودن,بی روح بودن و خشن بودن.حتی تا حدی توانسته صفت ترسو بودن ایگور در مواقع خطر را نشان دهد البته نه در برابر لرد ولدمورت بلکه در برابر مدیران محترم.این خصوصیات بخصوص در هاگوارتز بسیار قابل مشاهده است.
---------------
امیدوارم کامل بوده باشد.با احترام.

فریا

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1-مقاله ای در مورد طلسم فرمان و کریشیو بنویسید.هر کی فقط یکی از اینها را در 6 خط یا حتی کمتر توضیح دهد. بنویسید

كروشياتوس
كروشيو نفرينيست سياه و خطرناك،
هنگام اجراى افسون، جادو در عمق جان قربانى نفوذ مى كند و همه چيز را تحت كنترل ميگيرد و گوش به فرمان اجراكننده طلسم ميشود. اجرا كننده طلسم ميتواند در ذهن خود (و با تمام خشم و نفرت خود) تصور كند كه بطور مثال، سيستم عصبى درد در استخوانها به شدت فعال شود. و يا سيستم درد در قلب يا مغز و يا هر نقطه ديگر از بدن قربانى.
اين افسون به اين دليل نابخشودنيست كه به دستگاه عصبى آسيب ميرساند و پس از اجراى پياپى و زياد آن، قربانى از لحاظ مغزى و روحى فلج ميشود.
اميدواريم هيچ كس در هيچ نقطه از دنيا هوس امتحان كردن اين طلسم به سرش نزند!

2-اگر بخواهید ایگور کارکاروف،شخصیتی که در سایت هست رو توصیف کنید چی مینویسید.جدی بنویسید،چاپلوسی باعث امتیاز کم شدن میشود.

ايگور كاركاروف!! اول بروم سراغ آواتارش،

آواتار او به اندازه زيادى حرص درآر و بدجنس است و واقعا ايگوركاركاروف كتاب را تداعى‌ميكند! اما اينكه آيا ايفاى نقش درستى در غالب نوشته ها انجام ميشود يا كه خير به نظر من در اين ترم هاگوارتز بسيار انجام شده!
به عنوان مثال اعتراض هاى پياپى و گزارشات مكرر (و خارج از مسئوليت) به مديريت، درباره كم كارى معلمان گروه هاى غيراسليترين

از نوشته هاى او بخواهم بگويم به نظر بنده حقير هنوز تا يك ايگور كاركاروف واقعي فاصله دارد. در پيامهايش غلط هاى املايى ديده ميشود و نگارش برخى جملات غلط است.

در آخر بگويم كه اين ايگور كاركاروف تشنه قدرت بوده است! اما اكنون كاملا درك ميكند كه قدرت بيشتر = زحمت و تلاش 24 ساعته!!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۸:۲۰ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین

طلسم فرمان:
این طلسم در واقع مغز شما را در اختیاز شخصی که طلسم را آغاز کرده قرار میدهد ... در این قسمت قرار دادن مغز شما هیچ کاری وجود ندارد که شما بتوانید انجام دهید ولی...
ولی بعد از اینکه طلسم روی شما انجام شد و کنترل شما در دست دیگری افتاد اگر قدرت تمرکز داخلی بدن شما زیاد باشد به فرمانی که از طرف شخص صادر میگردد فکر میکنید ... اگر فرمان احمقانه باشد مطمئنا شما با تمرکز داخلی آن فرمان را انجام نمیدهید ولی اگر آن فرمان توسط تمرکز شما احمقانه شناخته نشود شما تمرکز خود را از دست میدهید و فرمان را انجام میدهید!!!

ایگور کیه؟؟؟

خب باید بگم که ایشون یک شخصی هستند که در جای خودشون شوخی به جا میکنند و در جای خودش بسیار جدی هستند ...
رول نویسی ایشون در سطح بالایی قرار داره و اکثرا هم جدی مینویسن !!!
زیاد به اسلاترین وابسته هستند ...

همین دیگه !!!

امیدوارم کامل باشه!!!

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۰۰:۲۳

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات جلسه سوم درس طلسمها با تدریس ایگور کارکاروف

گریفیندور:
هرمیون گرنجر:18 امتیاز
استرجس پادمور:17 امتیاز
دارن الیور فلامل:22 امتیاز
پروفسور سینیسترا:16 امتیاز
استابي بوردمن:19 امتیاز
مینروا مک گونگال:23 امتیاز
چارلی ویزلی:28 امتیاز
پرسی ویزلی:27 امتیاز
آبرفورث دامبلدور:15 امتیاز
گودریک گریفندور:13 امتیاز
پروفسور پي ير برنا كورد:24 امتیاز
جرج ویزلی:17 امتیاز
ویکتور کرام:17 امتیاز

اسلیترین:
اينيگو ايماگو:30 امتیاز(واقعا برید پستشو بخونید.اگر امتیازی غیر از این میدید بیایید اعتراض کنید)
الستور مودی:20 امتیاز
رابستن لسترنج:12 امتیاز
جاگسن اون:19 امتیاز
ابرکسس مالفوی:23 امتیاز
توبیاس اسنیپ:26 امتیاز

راونکلاو:
كورن اسميت:25 امتیاز
ويولت بودلر:19 امتیاز(کی بی دقتی کردی.برو پستت رو دوباره بخون حتما متوجه بی دقیت میشی)
کریچر:23 امتیاز
ادوارد بونز:20 امتیاز

هافلپاف:
اما دابز:20 امتیاز
دنیس:17 امتیاز
لودو بگمن:25 امتیاز
ارنی مک میلان:15 امتیاز

گریفیندور:356
اسلیترین:130
راونکلاو:87
هافلپاف:77

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
سلام خدمت استاد عزیز
طلسم فرمان: برای معرفی این طلسم لازم هست از کسی که این طلسم برای اولین بار روی اون امتحان سده یادی به میان آورده و وی را لعن و نفرین نماییم ( بووووققق = من نفرین ناموسی کردم ). این فرد کسی نبود جز ژوپیتر ویندر فلیچ پدر پدر پدر پدر پدر آرگوس فلیچ. اون در دفترچه خاطرات صابمرده اش نوشته است که:
سالازار بزرگ با چشمانی که قدرتی وحشی گرایانه از آنها می بارید روبروی من ایستاد. از هریک از چشمهایش خون می چکید. ترس مرا برداشته بود. برای والین بار نبود که طلسمهای جدیدش را روی من امتحان میکرد اما چیزی وجود داشت که این بار مرا از وی می ترساند. چوب را به سمتم گرفت و ناگهان برقی از آن بیرون جست. همه چیز به خلع تبدیل شد. جز خلا چیزی نبود. اما ناگهان صدایی از ناکجا اما از جایی که احساس میکردم میدانم کجاست به من فشار اورد: سرت رو بکوب به دیوار.
صدا خیلی مرا ترساند. چیزی نمی دانتسم. نه خیر و نه شر. اما ناگهان نیرویی بسیار زیاد در پاهایم احساس کردم و با قدرت هرچه تمام تر سرم را به دیوار کوبیدم. گویی سالازار خوشش آمده بود.چون این بار چیزهای دیگری می گفت مثلا: لباسات رو در بیار و لخت بپر بیرون. بدون اینکه چیزی بفهمم کاملا لخت و مادرزاد بیرون پریدم. اما ناگهان احساس کردم ملت خندیدند و چیزی مانند پتک بر سرم کوبیده شد. صفحه چشمانم آرام آرام سیاه و سیاه تر شد و بعد چیزی ندیدم. وقتی بلند شدم سالازار با افتاخر تمام به من گفت که میخواهد دفعه بعد طلسمی به نام آواداکداورا را که از یک دست نوشته پیداکرده است روی من امتحان کند...

ایگور عزیز رو من چندان نمی شناسم. بنابراین وظیفه خودم میدونم که چیزی نگم.

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
جلسه چهارم:طلسمها نابخشودنی

کارکاروف به آرامی وارد کلاس شد.قیافش معلوم بود که در فکری عمیق فرو رفته است.
-هوووی بوقی چرا پست گیلیدی رو پاک کردی؟
این صدای اسکاور بود که با منوی مدیریت وارد کلاس شد.
ایگور تا خواست حرف بزنه کوییرل ظاهر شد.او همه منوی مدیریت در دست داشت.
-اسکاور جان.ایگور ناظر هست و ناظر اختیار انجمنش رو داره.اون عکس رو اگر بی ناموسی دیده باشه میتونه پاک کنه.
اسکاور که دید اوضاع خیت شده منو رو گذاشت تو جیبش و غیب شد.کوییرل هم در کلاس رو باز کرد و رفت.
-خب بچه ها درس امروزمون...
-موبایل،سیم کارت
هدویگ این حرفها رو میزد و انواع چیزها رو از جعبه ای که در دست داشت در میآورد.
-تو چی میگی هدویگ؟
-چطور اینجا تبلیغ خمیر دندون میکنید تبلیغ گوشی و موبایل نکنیم؟
-
بووووق!
آخخخخ!
(سانسور شد)

دوربین روی تخته زووم کرد:
توضیحات کلی:این صلسمها به نام طلسمهای شوم و توسط سالازار اسلیترین ساخته شده است.گریفیندور به دلیل همین وردها دوستی خودش را با سالازار بهم زد.

آواداکورا:
این ورد درست زمانی که سالازار احساس کرد بقیه مدیران در حال برنامه ریزی برای ورود تمام افراد به هاگوارتز بودند ساخت.اسم ورد از کلمه لاتین آمده است که اگر آن را به فارسی ترجمه کنیم به معنای دره مرگ معنا پیدا میکند.

تکلیف:

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
1-به نظر شما چرا در زمان بنیان گذاران هاگوارتز وردسازی از رونق خود افتاد . (10 امتیاز)
زيرا چون براي اينكه در اون زمان كه هاگوارتز تاسيس شد بچه ها نوجوونا و جوونا رفتن هاگوارتز اين از اينا جادوگرهاي بزرگ هم احتمالا به عنوان دبير و .... رفتن به هاگوارتز و چون ديگه با مقاله خوندن و تدريس و امتحان و برگه ها براشون وقت باقي نمي موند سراغ ورد سازي نرفتن اينم از اين يكي .فقط موندن آدمهايي مثل جد بزرگوار شما كه تعدادشون كم بودن و براي همين ورد سازي از رونق افتاد. خلاصه مفيد همين
2-مشخصات فردی تالاس کارکاروف(15 امتیاز)
ويژگي هاي فردي تالاس چالاس چولوس پلاس كاركاروف :
نام :تالاس
نام خانوادگي :كاركاروف
نام باباش : حاج ابو تالاس نيو كاسلي
نام مادر : بشما چه!!!
سال تولد : 1/1/1
سال مرگ : 99/9/9
ويژگي هاي ظاهري : موهاي و چشمان مشكي با دندان هاي زنگ زده و موهاي فرق وسط بسيار شبيه نواده اش ايگور
شغل : وردفروش!!!!!
طبق نوشته هاي تاريخي او در گروه سالي بود و فرزندانش نيز همچين و انها راه بابا را ادامه دادند
او بزرگترين ورد ساز عصر حجر بود!!!!!!!!!!!!
3-خلاصه درس در سه خط ( 5 امتیاز )
ورد از 1034 سال پیش شروع به اختراع شدن کرد.مرلین در اولین اختراع خود وردی ساخت که بتواند برای او غذا ایجاد کند.تالاس کارکاروف دومين كسي بود كه به كار ورد سازي پرداخت و اين كار را با برگزاري مسابقه هيجان انگيز كرد .او با این کار خدمات زیادی به جامعه وردسازی کرد.
حدودا 300 سال بعد هدویگ بود(hedwig bood)با اختراع 26 ورد در 5 دقیقه رکورد جدیدی ثبت کرد که همین کار او جوانان بسیاری را را جذب این کار کرد.
وردسازی در زمان موسسان هاگوارتز از رونق خود افتاد و هر ازگاهی وردی اونم توسط افراد قدرتمند ساخته میشده است.

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.