هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶
#46

لودو بگمنold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷:۵۶ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 734
آفلاین
ليگ دوم كوييديچ - هفته دوم!

نتيجه ي بازي بين دو تيم كوييديچ
«ريش سفيدان» و «جومالي يونايتد»


> ورزشگاه آزادي (شماره 5)


-------------------

ريش سفيدان كوييديچ:

*زیبایی نمایشنامه و سوژه: 30
در كل نمايشنامه ي اين تيم يك سوژه ي كلي نداشت و شاهد مجموعه اي از سوژهاي فرعي بوديم. كه اين مورد در پست هاي رابستن و پست سامانتا بهتر از بقيه بود.
روي اعضاي (حتي) تيم خودي چندان كار نشده بود و فقط در پست اول؛ و كمي در پست دوم اثري از ساير اعضاي تيم ريش سفيدان به چشم ميخوره!
به كوييديچ هم تاحدودي پرداخته شده بود، اما بيشتر شاهد مسائل حاشيه ايي بوديم. بهتر بود در پستهاي پاياني اتفاقات بيشتري در زمين بازي كوييديچ رخ ميداد و به موضوع اصلي كوييديچ كمي بيشتر توجه ميشد!
به اين موضوع هم كه ديگه عادت كرديم؛ هيچ جادو يا استفاده از چوبدستي ديده نشد! حتي كوچك‌ترين وسيله ي جادويي!(بجز قاليچه ي پرنده در پست اول!)
استفاده از شرايط ورزشگاه و شهر تهران هم در يك پست ديده شد كه جالب و خوب بود.

*هماهنگی و یکدستی نمایشنامه: 38
هماهنگي نسبتآ خوبي وجود داشت، سبك نوشتن تغريبآ نزديك بود اما همونطور كه گفتم يك سوژه ي اصلي كه از ابتدا تا انتها در كنار سوژه هاي فرعي دنبال شود وجود نداشت، نميتوان در مورد هماهنگي از نظر سوژه زياد بحث كرد! اما در بين پستها ارتباط مطلوبي ديده ميشد.
اما يك نكته ظريف اين كه: درتمامي پست‌ها فعل ها محاوره اي بود؛ اما در پست ماندانگاس به صورت رسمي و نوشتاري نوشته شده بود! كه يك تناقض در ميان پست ها بود! بهتره اينجور موارد توسط كاپيتان هماهنگ بشه.

*املا: 9

***مجموع: 77

-------------------

جومالي يونايتد:

*زیبایی نمایشنامه و سوژه: 21
سوژه ي انتخابي سوژه ي بدي نبود. اما نسبتآ ضعيف بهش پرداخته شده بود!
از همون پستهاي اوليه، پرداخت ضعيف سوژه و در مواردي پرداخت ناهمگون سوژه باعث شده بود در كل روند خوبي نداشته باشه موضوع داستان! و در بعضي جاها هم خيلي ناملموس عوامل به هم پيوند خورده بودن.
در كل سبك بيان اين تيم چندان جالب نبود. بهتره رو سبكتون بيشتر كار كنيد و سعي كنيد داستان رو "شيواتر" بيان كنيد.
مشكل پاراگراف بندي و نگارش هم يكي ديگر از مشكلات بزرگ اين تيم بود! كه باعث كسر امتياز شد.
بسيار نامناسب پاراگراف بندي شده بود بعضي پستها و ظاهر اكثر پستها چندان مناسب نبود. كه در پست آخر اين تيم به اوج خودش رسيده بود اين مطلب. (زيبايي نمايشنامه شامل زيبايي ظاهر هم ميشه.)
به طور كلي ظاهر نوشته هم مثل خود متن مهمه و خيلي خيلي تاثير داره در خواننده و لذتي كه ميتونه از نوشته ببره.
در پست آخر اين تيم بازي كوييديچ خيلي به سرعت و درهم آمده بود و پاراگراف بندي بسيار ضعيف هم مزيد بر علت بود كه ناملموس تر باشد اين بخش!

*هماهنگی و یکدستی نمایشنامه: 31
در مورد سوژه كه به نظر ميرسيد هيچ هماهنگي نشده بود ميان اعضاي تيم و داستان همينطور پيش برده شده بود؛ تا اين كه آخر هم نمايشنامه ي اين تيم خيلي سراسيمه بسته شده بود.
از سوژه و اين موارد كه بگذريم، بگم كه خوشبختانه سبك نوشتن اعضاي اين تيم نزديك به هم بود و اين تونست كمي امتياز هماهنگي رو بالا ببره براي اين تيم. اما طريقه ي ويرايش ظاهري پست ها چندان به هم نميخورد و در استفاده از شكلك‌ها هم سليقه اي و تا حدودي ناهماهنگ عمل شده بود!
نكته ي ديگر اين كه در پستهاي 1 و2 و5 افعال كتابي و در پستهاي 3 و4 و6 و7 ، افعال محاوره اي بيان شده بود!

*املا: 8

***مجموع: 60


بنابراين:
>> ريش سفيدان 77 - 60 جومالي يونايتد <<

برنده ي اين بازي تيم "ريش سفيدان" خواهد بود.


-------------------------------------------------------------------------------------------
* سطح امتيازاتي كه من دادم كلآ از مال آلبوس عزيز پايين تر هست، اما اين مطلب هيچ مهم نيست؛ چرا كه براي تمام تيمهاي اين گروه يكسان خواهد بود!

(بازي دو تيم پاورداس و چيورون نيز در دست داوريست و نتيجه به زودي اعلام خواهد شد.)


ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶
#45

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
لیگ دوم کوییدیچ


نتیجه مسابقه تیزپروازان و پوپیتر در ورزشگاه شماره سه

تیزپروازان:

شماره پستها و نویسنده آنها:
85 و 88 نیوت اسکمندر
86 ، 90 و 94 لاوندر براون
87 فرد ویزلی
91 فلورین فورتسکیو
92 باب آگدن

خب عدم هماهنگی در بین پستها و دقت نکردن اعضا به پستهای قبل اولین مورد بود که به چشم میخورد ، برای مثال در پست نیوت داستان در چادر تمام شده بود و یوت اعضای تیم را بدنبال آفتابه فرستاده بود ولی در پست بعد ، یعنی پست لاوندر عزیز ، نمایشنامه در اتوبوس ادامه داده شده بود و علاوه بر آن نیوت نیز دوباره در کنار اعضا بود و اعضا هنوز به سمت کارخانه حرکت نکرده بوند.ضمن اینکه تعدد نمایشنامه ها و سلیقه های متفاوت نویسندگی باعث شد که ناهماهنگی محسوسی در بازیشان به وجود آید و همین باعث شد که امتیاز زیادی از این بابت از دست بدهند.از لحاظ سوژه بهترنی پست این تیم ، پست شماره نود لاوندر براون بود گرچه اشکالات املایی زیادی داشت ولی از سوژه های فرعی خوبی بهره برده بود.در بعضی جاها عدم رعایت قوانین کوییدیچ به چشم می خورد برای مثال امتیاز کسب شده هیچ گاه پس گرفته نمی شود ، آن هم به خاطر یک حرف .مورد بعدی غلط های بسیار زیاد تایپی و املایی بود، واقعا بعیده از یه تیم که این همه غلط املایی داشته باشن.البته استفاده از سوژه حریف مسابقه قبلی خود و به نوعی ادامه آن ، نوآوری در کوییدیچ محسوب می شد و اگر کمی با دقت تر به آن می پرداختند می توانستند ، امتیاز بسیار خوبی را کسب کنند.ضمن اینکه استفاده از سوژه های هری پاتری در بعضی قسمت های نمایشنامه به چشم می خورد که خب در نوع خودش جالب بود.


زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:38
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:34
غلط املائی:6
مجموع امتیازات :79


پوپیتر:

شماره پست و نویسنده آنها:

89 پیتر پتی گرو

93 تئودور نات

خب دو پستی که توسط این تیم زده شده بود ، حکایت از آغاز ماجرایی جالب بود که به جرئت می توان آنرا سوژه ای قوی خواند ولی متاسفانه بهردلیل این تیم با اینکه با توجه به تعطیلی سایت ،وقت زیادی داشتند دست به کار نشدند و نمایشنامه خود را حتی قبل از شروع مسابقه ، نیمه تمام رها کردند در حالی که می توانستند امتیاز خیلی خوبی کسب کنند.

زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:22
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:15
غلط املائی:9
مجموع امتیازات :46


بنابراین:
تیزپروازان79-پوپیتر 46

با این حساب برنده این مسابقه ، تیم تیرپروازان بود .این برد را به این تیم جوان تبریک می گویم.نتیجه مسابقه ترنسیلوانیا و تیم ملی انگلیس برگزار شده در ورزشگاه شماره دو


تیم ملی انگلیس:

شماره پستها و نویسنده آنها:
-

متاسفانه این تیم ، در این مسابقه هم شرکت نکرد و به نوعی خود را تسلیم حریف کرد .


ترنسیلوانیا:

شماره پست و نویسنده آنها:

89 چو چانگ


زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:10
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:0
غلط املائی:10
مجموع امتیازات :20

خب در این بازی ، تیم ترنسیلوانیا با سیاست تمام عمل کرد و از آنجا که قصد نداشت سوژه هایش را هدر بدهد ، با یک پست توانست ، حریف حاضر نشده خود را براحتی شکست بدهد.این تیم تواست تنها با زدن یک پست برنده این مسابقه بشود ، هر چند این پست اصلا کوییدیچی نبود ولی بهرصورت عامل برد آنها محسوب شد.البته این سیاست در صورت تساوی تعداد برد ، باخت و مساوی این تیم با یک تیم دیگر و بحث تفاضل امتیاز ممکن است به ضرر تیم تمام شود.ضمن اینکه نها امتیاز مثبت تک پستی بودن این تیم ، گرفتن امتیاز کامل بخش غلط املایی بود.


ترنسیلوانیا 20-تیم ملی انگلیس 0
با این حساب برنده این مسابقه ، تیم ترنسیلوانیا بود .

نتیجه مسابقه آجاس و آرمادیلو در ورزشگاه شماره یک:

آجاس:

شماره پستها و نویسنده آنها:

132 استرجس پادمور

133 و 135 ایگور کارکاروف

134 و 136 مرلین کبیر

خب در پست های اولیه ، کمی مشکل نگارشی و املایی وجود داشت ، استرجس عزیز متاسفانه نتوانسته بودند بخوبی بین بعضی جملات ارتباط برقرار کنند ، ضمن اینکه مشکلات املایی بیشتر اشتباه تایپی بود.استفاده از سوژه های هی پاتری در خلال سوژه اصلی ، بسیار خو و شاید بخ جرئت بتوان گفت که از سوژه اصلی تیم جذاب تر بودند.متاسفانه سوژه اصلی نمایشنامه این تیم در این مسابقه چندان زیبا نبود ولی در مقابل ، سوژه های فرعی و هماهنگی این تیم بسیار کارشده و جالب بود. استفاده از عناصر طنز در نمایشنامه ی مسابقه ی کوئیدیچ بسیار مهمه چون میتونه فضای بهتری رو برای خوندن نمایشنامه بوجود بیاره و پرداختن صرف به بازی میتونه خیلی خسته کننده باشه ، که تیم بخوبی این موضوع را رعایت کرده بود.ضمن اینکه کمی هم ورژن بی ناموسی پستهاتون بالا بود.زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:41
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:43
غلط املائی:8
مجموع امتیازات :92
آرمادیلو:


شماره پست و نویسنده آنها:

131 ، 138و 141 لودو بگمن

137 و 139 دنیس

140 پروفسور اسپراوت

ضمن اینکه غلطهای تایپی و املایی ، مواردی به وضوع مشاهده می شد.در برخی جاها ، توضیحات بی دلیل و بی مقدمه داده شده که بهتر بود برای آنها پیش زمینه ای ایجاد می شد.مشکل دیگر عدم تفاوت لحن گفت و گوها و متن داستان بود که بهتر بود ، از هم تفکیک می شد.استفاده همزمان از دو کلمه هم معنی بدون هیچگونه حرف ربطی و چند مشکل نگارشی دیگر باعث شده بود پستها از لحاظ نگارشی کیفیت چندان مناسبی نداشته باشد.به نسبت تعداد پستها ، به نظر بنده بهتر بود کمی بیشتر به کوییدیچ پرداخته می شد هر چند سوژه اصلی نیز به خودی خود جذاب بود و می توان این نمایشنامه را از آن دسته نمایشنامه هایی نامید که بیشتر به حاشیه پرداختند تا به خود بازی.عدم رعایت برخی قوانین کوییدیچ از دیگر ضعف های دو پست آخر بود.خب مزیت نمایشنامه این تیم این بود که علاوه بر پرداختن به سوژه اصلی ، له سوژه های فرعی هم به خوبی پرداخته شده بود ولی متاسفانه در برخی جاها کمی ناهماهنگی به چشم می خورد.

زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:43
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:40
غلط املائی:9
مجموع امتیازات :92


و سرانجام:
آجاس 92-آرمادیلو 92

اين بازي در حالي مساوي اعلام مي شود كه بايد بگويم وقت بسیاری به بررسی نمایشنامه ها اختصاص داده شد. چرا که سبک دو تیم بسیار به هم نزدیک و شبیه به هم بود.جالب آنکه در بعضی سوژه ها نیز (مانند دندان)مشترک بود.

موفق باشید .با احترام.


ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۱۶:۲۰:۱۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۱:۴۶:۰۷Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶
#44

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
لیگ دوم کوییدیچ


نتیجه مسابقه ریش سفیدان و چیورون در ورزشگاه شماره یک


ریش سفیدان:


شماره پستها و نویسنده آنها:
117 و 123 ماندانگاس فلچر
118 رابستن لسترنج
119 و 124 پرد فوت
121 سارا اوانز
122 آلیشیا اسپینت
126 کالین کریوی
127 سامانتا ولدمورت


زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:39
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:40
غلط املائی:6
مجموع امتیازات :85

استفاده مکرر از حرف های ربط مانند((و)) در برخی پستهای این تیم دیده میشد.. خلاقیت در نوشتن نمایشنامه ی کوئیدیچ حرف اول رو میزنه برای اینکه اگر همش بازی توصیف بشه بسیار خسته کننده میشه، گرچه سعی کرده بودید خلق فضای طنز این عیب را بپوشانیدکه تا حدود زیادی موفق به این امر شده بودید ولی زیاد بودن تعاداد پستها و طولانی بودن داستان از سمت دیگر این اثر را کم رنگ تر می کرد. یکمی نیز از لحاظ بی ناموسی و نیز آداب ملی پستها دارای مشکل بودند.با توجه به ایکه هر هفت بازیکن این تیم در این مسابقه شرکت کرده بودند ، هماهنگی کار بسیار سختی بود که البته از این لحاظ هم پستها تقریبا مشکل داشت یعنی ادامه داستان پست بعد دقیقا از همان پایان پست قبل آغاز نشده بود .اصلی ترین ضعف های نمایشنامه این تیم ،یکی استفاده ی بیش از اندازه از شکلک بود به طوری که یه جاهایی آدمو اذیت میکرد چون استفاده از شکلک باید به اندازه و در حد نیاز باشه و مورد بعدی غلط های بسیار زیاد تایپی و املایی بود.دقت کنید که برای امتیازدهی روى محتوا بيشتر از تعداد توجه می شود.علاوه بر آن تعدد نمایشنامه ها و سلیقه های متفاوت نویسندگی باعث شد که ناهماهنگی محسوسی در بازیشان به وجود آید.ضمن اینکه پست ها بیشتر گزارش کوییدیچ بود و موضوع و یا سوژه خاصی را دنبال نمی کرد.چیورون:
چیورون
شماره پست و نویسنده آنها:
120 مگورین
125 پروفسور سینیسترا
128 لیلی اوانز
129 لارتن کرپسلی

زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:41
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:42
غلط املائی:9
مجموع امتیازات :92
خلاقیت در نوشتن نمایشنامه ی کوئیدیچ حرف اول رو میزنه برای اینکه اگر همش بازی توصیف بشه بسیار خسته کننده میشه و تیم شما هم به خوبی از این موضوع بهره برده بود.اما یادتان باشد که کوییدیچ کمی داشت، با این حال امتیاز قابل قبولی گرفت زیرا انصافا به خوبی به حاشیه ها پرداخت شده بود.در هماهنگی هم از لحاظ سبکی مشکلی نداشت تنها شاشکال از نظر هماهنگی عدم توجه لارتن کرپسلی به پستها (با توجه به پستهای قبلی البته( بود که بازیکنان را جا به جا نوشته بود ، در بقیه موارد یعنی چه از لحاظ استفاده از شکلک و چه از لحاظ سبک نوشتاری و میزان طنز ، هماهنگی خوبی بین تیم ها دیده می شد.البته به نظر من با این سوژه قوی ف تعداد پستهای کمی به کار برده بودید و این مورد ضمن اینکه باعث بالا رفتن هماهنگی می شد ولیکن سبب کمتر شدن پرداختن به سوژه بود .غلطهای املایی کمی نیز در پستهایتان به چشم می خورد که شایسته تقدیر است.


بنابراین:
ریش سفیدان85-چیورون 92
با این حساب برنده این مسابقه ، تیم چیورون بود هر چند بازی بسیار خوبی را از تیم ریش سفیدان نیز شاهد بودیم.
Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۴:۲۵ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
#43

پروفسور بینز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۲ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
هفته اول لیگ


حذم تارکبود & جومالی یونایتد


جومالی یونایتد :

زیبایی و سوژه نمایشنامه:38
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:35
غلط املائی:9
مجموع امتیازات:82

این تیم سوژه ی خوب و جدیدی رو ارائه کرده بود و بسیار جالب بود و خوب پرورش یافته بود ولی جمله بندی ها یکمی حالت کتابی رعایت شده بود که برای یه پست کوئیدیچی زیاد جالب به نظر نمیرسه اگر حالت عامیانه تر داشت بسیار زیباتر میشد از لحاظ هماهنگی هم در حد متوسط بود که البته پستای ریموس کمی متفاوت با بقیه بود اگر همه مثل ریموس مینوشتن نمایشنامه ی بهتری میشد از لحاظ هماهنگی

برنده بازی تیم جومالی یونایتد


حذم تارکبود :
از مسابقات انصراف دادهپاورداس & عقابهای سیاه

پاورداس :زیبایی و سوژه نمایشنامه:42
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:43
غلط املائی:10
مجموع امتیازات:95


سوژه ی بسیاری زیبائی داشت نمایشنامه و طنز بسیار خوبی داشت هماهنگی بسیار زیادی هم در نمایشنامه ها وجود داشت من از خوندن نمایشنامه های تیم پاورداس لذت بردم البته چون رقیبی نداشتن تونستن این نمره ی بالا رو بگیرن برای بازی های مهمتر باید تلاش بیشتری بکنن و با بازیکنان بیشتری بازی کنن

برنده ی بازی تیم پاورداس


ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۲۱:۴۹:۴۹

[b][color=0000FF]بينز نام


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۶
#42

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
لیگ دوم کوییدیچ
نتیجه مسابقه آرمادیلو و تیزپروازان در ورزشگاه شماره چهار


آرمادیلو:

آرمادیلو
شماره پستها و نویسنده آنها:
6 ، لودو بگمن
7 و 13، دنیس
8 ، درک
10 و 18 ، پروفسور اسپراوت
12 ، اما دابز
14 ، اریکا زادینگ

زیبایی و سوژه نمایشنامه:41
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:42
غلط املائی:6
مجموع امتیازات:89

تعداد زیادی غلط املایی و همچنین در بعضی موارد ، عدم استفاده درست از شناسه برای فعل ها به چشم می خورد. استفاده زیاد از شکلک ها بخصوص تا قبل از اولین پست پرفسور اسپراوت بود ، اصولا استفاده از شکلک باید به اندازه و در حد نیاز باشه.یکی دیگر از اشکالات پست آوردن جملات بی معنا و ترجمه آنها بود که خیلی زیاد شده بود و از خنده داری آن کاسته بود. علاوه بر آن عدم رعایت قوانین کوییدیچ است بدلیل اینکه زمانی که اسنیچ توسط کسی گرفته شد ، داور بلافاصله سوت پایان بازی را می زند.
و اما محسنات داستان آرمادیلو ، اول اینکه با اینکه کمی سوژه در ابتدا حال بهم زنی بود ولی قشنگ ادامه داده شد و سوژه بسیار خوبی را برای داستان بکار برده بودید.استفاده از سبک ارزشی برای این مسابقه ، ریسک بزرگی برای آرمادیلویی ها بود ، چون ممکن بود به سمت منفی آن پیش رود ، ولی خوشبختانه اینگونه نشد و توانستند از سمت مثبت آن استفاده کنند و بخوبی از این سبک استفاده کردند.
به جز در استفاده از شکلک که در پستهای اسپراوت ناهماهنگی در این مورد به چشم می خورد ، در استفاده از سبک ارزشی و کلا هماهنگی بسیار خوب عمل کردند و شیوه نوشتنشان بسیار نزدیک بهم بود.بکار بردن سوژه های فرعی متنوع و جالب از جمله پیرزن صاحب خانه نیز در خلال روند سوژه اصلی بسیار جالب بود.در کل به نظر من در داستانتان خلاقیت زیادی به کار برده بودید.این تیم نیز نشان داد که می تواند حریف سختی برای دیگر تیم ها باشد.


تیزپروازان:
تیزپروازان
شماره پستها و نویسنده آنها:
3 و 15 نیوت اسکمندر
4 لاوندر براون
5 دکتر فیلی باستر
9 فورتسکیو
11 و 17 فرد ویزلی
16 سوروس اسنیپ

زیبایی و سوژه نمایشنامه:30
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:34
غلط املائی:8
مجموع امتیازات:72
در ابتدا خسته نباشید می گم به اعضای این تیم جوان که در این مسابقه تلاش خودشون رو کردن و نسبت به اولین حضورشون در این مسابقات بسیار قشنگ عمل کردند.امیدوارم این تیم با کار بیشتر بتواند بیشتر پیشرفت کند .خب حالا بریم سراغ داستانی که برای این مسابقه انتخاب کرده بودید و نقد آن:
اول از همه از محسنات می گوییم:
خب در برخی جاهای داستانتون مانند پست دکتر فیلی باستر که به نظر من واقعا فراتر از حد انتظار ظاهر شد ، توصیفات زیبایی را درباره کوییدیچ انجام دادید بطوری که بمراتب بسیار بهتر از توصیفات دیگر تیم ها بود.به خوبی قوانین کوییدیچ را توصیف کرده بودید که این هم خوب بود.داستان با اینکه سوژه اصلی خاصی را بغیر از روند مسابقه دنبال نمی کرد ولی دارای چند سوژه فرعی در ارتباط با قوانین بود و در این بین بهترین سوژه اسنیچ تقلبی بود که البته ایده آن قبلا نیز در مسابقات کوییدیچ پیشین استفاده شده بود.
و حال نیز معایب:
چند غلط تایپی املایی در پستتهاتون دیده می شود. لحن گزارشگر کمی کتابی بود که باید عامیانه تر نوشته میشد.استفاده از توصیفات خیلی ساده مثل ذکر نام بازیکنان بدون وقفه و یا مراحل آزاد کردن توپها که بهتر بود بیشتر روی این توصیفات کار می شد و یا توصیف دیگری جای آنرا می گرفت.نکته دیگر اینکه مسائل حاشیه ای مسابقه میتونه خیلی جذاب تر از خود مسابقه باشه و رد و بدل شدن پیاپی گل بعد از چند بار تکرار خیلی خسته کننده میشه ولی پرداختن به مسائل حاشیه ای باعث میشه نمایشنامه خیلی زیباتر بشه و این مسئولیت کاپیتانه که سوژه رو انتخاب کنه و اعضاء تیم هم ادامه بدن که شما فقط در دو پست آخر سوژه فرعی ای را وارد جریان داستان خود کرده بودید و تمامی پستهایتان در ارتباط با گزارش بازی بود.استفاده از حروف ربط زیاد بطور متناوب و برای ربط دادن چند جمله به هم یکی دیگر از معضلات پست بود.هماهنگی زیادی در بین پستها به چشم نمی خورد هر چند همه سعی کرده بودند که لحن جدی را بکار ببرند ولی کمی متفاوت در این امر عمل کرده بودند.
بنابراین:
آرمادیلو 89-تیزپروازان 74
این برد را به اعضای تیم آرمادیلو تبریک می گویم.


نتیجه مسابقه آجاس و تیم ملی انگلیس برگزار شده در ورزشگاه شماره پنج:

تیم ملی انگلیس:
زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:0
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:0
غلط املائی:0
مجموع امتیازات :0
متاسفانه این تیم در این مسابقه شرکت نکرد ، در حالی که قبل از مسابقات انتظار حضور پرشور این تیم با توجه به پی گیری های مداوم کاپیتان تیم می رفت.ضمن اینکه بدلیل عدم شرکت در این مسابقه ، هزار گالیون بعنوان جریمه از موجودی این تیم کسر خواهد شد.

آجاس
شماره پستها و نویسنده آنها ---
3،6 ایگو کارکاروف
4 هوریس اسلاگهورن
5 گراپ
7 استرجس پادمور
8بلیز زابینی
9 مرلین کبیر

زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:43
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:42
غلط املائی:9
مجموع امتیازات:94


استفاده از خصوصیات جواتی و همچنین خصوصیات شناسه های اعضای تیم برای طنز مود بسیار جالبی بود.تا ابتدای پست استرجس پادمور ، هماهنگی فوق العاده ای دیده می شد که واقعا از هماهنگی یک نفر با خودش هم بیشتر بود ولی بعد از این پست کمی از این هماهنگی کاسته شد.خب با استفاده از سوژه های هری پاتری ، طنز قشنگی خلق کرده بودین و این باعث شده بود که داستان فضای هری پاتری هم پیدا کنه.در پایان داستان ، چند اشتباه جزیی به چشم می خورد که بیشتر آنها در پست آخر به چشم میخورد.ضمن اینکه چند اشتباه املایی نیز دیده می شد و علاوه بر آن استفاده از روایات هم برای بالا بردن طنز یک نکته منفی در پست هوریس بود. در مجموع آجاس مسابقه خوبی برگزار کرد و به حریفان نشون داد که حریف دست و پا بسته ای نیست.


آجاس:94 تیم ملی انگلیس:0
با این حساب آجاس برنده این مسابقه شد.این پیروزی را به اعضای این تیم تبریک می گویم.نتیجه مسابقه پوپیتر و ترنسیلوانیا برگزار شده در ورزشگاه شماره شش:


ترنسیلوانیا

شماره پستها و نویسنده آنها:
4 چو چانگ
5 مک بون پشمالو
8 و 11 لونا لاوگود
9 هدویگ


زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:43
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:44
غلط املائی:10
مجموع امتیازات :97

استفاده زیاد از توضیحات داخل پرانتز بخصوص در پست اول لونا لاوگود اولین نکته منفی پستتان بود. پستتان کوییدیچ کمی داشت و شما در فقط در پست آخر به موضوع اصلی یعنی کوییدیچ پرداخته بودید ، بهتر بود بیشتر به آن می پرداختید، در حقیقت بازی کلا حاشیه بود و انصافا هم به خوبی به حاشیه ها پرداخت شده بود.سوژه پستتون خیلی قشنگ و زیبا بود و به استفاده از سوژه های فرعی نیز به خوبی پرداخته بودید.یک داستان ارزشی مثبت واقعا فوق العاده را از تیم شما دیدم که به زیبایی در طول مکالمات فضاسازی روان و ساده ای داشت.هماهنگی تیمی شما هم بسیار بالا بود بطوری که اگر پستها را کنار همدیگر قرار دهید شک نمی کنید که داستان توسط یک نفر نوشته شده است.البته این در مورد استفاده از شکلکها به خوبی صدق نمی کرد و در پست سوم به یکباره زیاد شده بود و دومرتبه به حالت قبلی برگشته بود.از لحاظ املایی هم به طور کلی بنده اشتباهی حتی تایپی ندیدیم که در جای خود شایان تقدیر است.ترنسیلوانیا نشان داد که برای تکرار قهرمانی بار دیگر در مسابقات شرکت کرده است.پوپیتر

شماره پست و نویسنده آنها:
3 و 10 پیتر پتی گرو
6 و 12 تئودور نات
7 آنتونین دالاهوف

زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا:38
هماهنگی و یکدستی نمایشنامه:41
غلط املائی:7
مجموع امتیازات :86

از اشکالاتی که می توان به آن اشاره کرد ، اشکال در استفاده درست و صحیح از حروف ربط مانند(( که)) و نیز اشتباهات تایپی است.همچنین استفاده از توصیفات زیبا یکی از امتیازات تیم شما بود هر چند بندرت و در یکی دو مورد توصیفها را به درستی بکار نبرده بودید. در بیشتر داستان ، دیالوگ ها طنز و فضاسازی جدی بود که متاسفانه نتوانسته بودید زیاد این دو مورد را با هم تطبیق دهید و این سبب لطمه خوردن به داستانتان شده بود.استفاده نادرست از فعل ها و یا حذف فعل جمله بدون وجود فعل مشابه در جمله بعد هم از اشکالات دیگر داستان بود که بطور پیوسته به چشم میخورد.فضاسازی را به خوبی انجام داده بودید و قدرت تیم خود را در ایجاد فضاهای زیبا در داستان به خوبی به رخ حریفان کشیده بودید.یک مورد را باید توجه داشته باشین و آن هم اینکه خلاقیت در نوشتن نمایشنامه ی کوئیدیچ حرف اول را میزند چون اگر در طول داستان ، تماما بازی توصیف بشود خسته کننده می شود. همانطور که دو پست را به قبل از شروع بازی اختصاص داده بودید ، بهتر بود دو یا سه پست را هم به شرح بعد بعد از بازی می پرداختید چون اینطوری از امتیاز تیمتون یعنی توصیف ها خیلی بهره می بردید. در پستهاتون هماهنگی خوبی به چشم می خورد و همگی لحن داستان را یکسان نوشته بودید ، البته هماهنگی فقط به سبک نوشته نیست بلکه به تمام موارد پست از قبیل زمان پستها و یا استفاده از کلمات کوییدیچی مانند استفاده از بلاجر یا بازدارنده بستگی دارد.پوپیتر نیز ثابت کرد که درست است از بازیکنان آن از نسلی جدید به پا خاسته اند ولی از دیگر تیم ها چیزی کم ندارد.

با این حساب برنده این مسابقه ، تیم ترنسیلوانیا بود هر چند بازی بسیار خوبی را از تیم پوپیتر نیز شاهد بودیم.

*توضیحی در مورد امتیاز دهی:
کوییدیچ بازان گرامی توجه فرمایند ، در ارتباط با امتیاز دهی ، بنده بالاترین نمره را در ، بالاترین سطح خود سایت در نظر گرفته ام و نه کلا مثلا مقایسه با جی کی ، بهمین دلیل مقداری امتیازات را بالا داده ام.با احترام.


ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۱۶:۳۸:۱۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۱۸:۴۲:۳۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۱۸:۵۷:۵۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۲۱:۳۱:۳۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۲۱:۳۵:۳۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱۶:۵۹:۵۸Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۵
#41

گریفیندور

مرلین (پیر دانا)old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۳۵:۱۲ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 1287 | خلاصه ها: 1
آفلاین
يك جام كوچك!


آجاس - ريش سفيدان

ريش سفيدان در اين بازى خوب ظاهر شد. نسبت به بازى قبلش بهتر كار كرد. اما اميدوارم در جام هاى بزرگتر بهتر كار كند!


نمايشنامه شماره 1 توسط ماندانگاس فلچر (پست شماره 108): 270 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط رابستن لسترنج( پست شماره 109) 310 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط هدويگ (پست شماره 110):330 امتياز
نمايشنامه شماره 4 توسط آلبوس دامبلدور (پست شماره 115): 290 امتياز

270 + 310 + 330 + 290 = 1200 تقسيم بر 4 = 300


آجاس نيز در اين بازى خوب كار كرد. به نظر ميرسد در حال تمرين سبك جديدى از نمايشنامه نويسى گروهى باشد! بهرحال جاى پيشرفت بيشترى دارد.

نمايشنامه شماره 1 توسط اش ويندر (پست شماره 111): 290 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط ادوارد جك ( پست شماره 112) 270 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط اش ويندر (پست شماره 113): 330 امتياز
نمايشنامه شماره 4 توسط ايگور كاركاروف (پست شماره 114): 240 امتياز

290 + 270+ 330+ 240 = 1130 تقسيم بر 4 = 280


در ابتدا تشخيص تيمى كه واقعا مستحق اسنيچ باشد بسيار بسيار سخت مينمود! اما پس از بررسى هاى فراوان و با اظهار اينكه هر دو تيم به گونه اى ميتوانستند صاحب اين امتياز طلايى شوند!

هر دو تيم تا آخرهاى كار خوب پيش رفتند و به ناگاه در نمايشنامه آخر دچار تغيير شدند. برنامه ريزى نوشتارى آجاس به گونه اى بود كه به نظر ميرسيد پايان كارش مهم باشد. اما ريش سفيدان به مسير بيشتر توجه داشتند و در پايان نيز فقط سبك نويسندگيشان كمى تغيير كرد.
در پايان پس از بحث ها و مذاكرات تصميم بر اين شد كه اسنيچ را به ريش سفيدان بدهيم.

با اين حساب:

آجاس 280 - 450 ريش سفيدان


ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۲۱:۰۸

امضا چی باشه خوبه؟!


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۵
#40

گریفیندور

مرلین (پیر دانا)old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۳۵:۱۲ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 1287 | خلاصه ها: 1
آفلاین
يك جام كوچك!


ريش سفيدان - قاچقاريك

قاچقاريك در اين بازى نيست خوب كار كرد و قدرت رول نويسى خود را به رخ كشيد. البته همگى ما تا سطح عالى فاصله زيادى داريم! اما بهرحال به عنوان بازى تمرينى بسيار بسيار خوب بود.

نمايشنامه شماره 1 توسط وينكى (پست شماره 99): 350 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط كورن اسميت( پست شماره 100) 320 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط آنيتا دامبلدور (پست شماره 103):310 امتياز
نمايشنامه شماره 4 توسط اسكاور (پست شماره 105): 330 امتياز
نمايشنامه شماره 5 توسط آنيتا دامبلدور (پست شماره 106): 310 امتياز

350+ 320+ 310 + 330+ 310= 1620 تقسيم بر 5 = 324 گرد ميشود به 320


ريش سفيدان با حداكثر توان، آنطور كه انتظار ميرفت، در اين بازى ظاهر نشد، و در پايان نيز نتوانست نمايشنامه آخر خود را بزند.

نمايشنامه شماره 1 توسط بورگين (پست شماره 101): 270 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط آلبوس دامبلدور ( پست شماره 102) 280 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط استرجس پادمور (پست شماره 104): 320 امتياز

270 + 280+ 320= 870 تقسيم بر 3 = 290

در اين بازى نيز نتيجه اسنيچ مشخص است. به دليل اينكه ريش سفيدان نتوانست كارش را تمام كند و همچنين هماهنگى خوب قاچقاريك، اسنيچ به قاچقاريك تقديم ميشود!

ريش سفيدان 290 - 470 قاچقاريك


امضا چی باشه خوبه؟!


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۵
#39

گریفیندور

مرلین (پیر دانا)old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۳۵:۱۲ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 1287 | خلاصه ها: 1
آفلاین
يك جام كوچك!


قاچقاريك - آجاس


تيم آجاس در اين بازي ميتوانست خيلي بهتر كار كند. تنها نمايشنامه كوييديچي اين تيم يكي مانده به آخري بود!
سبك ناهماهنگ از معايب كار اين تيم به شمار مي رود و...

بهتر است يكراست برويم به سراغ جمع امتيازات اين تيم:

نمايشنامه شماره 1 توسط ادوارد جك (پست شماره 90): 310 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط لودو بگمن (پست شماره 91): 310 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط ادوارد جك (پست شماره 93): 250 امتياز
نمايشنامه شماره 4 توسط ايگور كاركاروف(پست شماره94):270 امتياز
نمايشنامه شماره 5 توسط نيك بى سر(پست شماره97): 260 امتياز


310+310+250+270+260= 1400 تقسيم بر 5 = 280 امتيازتيم قاچقاريك توانست كار خود را به اتمام برساند و يك ماجراي تقريبا خوب به راه بيندازد كه كمي ما را خنداند. اما از اشكالات كلي اين تيم نميتوان گذشت!

بهرصورت:

نمايشنامه شماره 1 توسط اسكاور (پست شماره 88): 290 امتياز
نمايشنامه شماره 2 توسط باتيلدا بگشات( پست شماره 89) 330 امتياز
نمايشنامه شماره 3 توسط آنيتا دامبلدور (پست شماره 92): 280 امتياز
نمايشنامه شماره 4 توسط وينكى (پست شماره 95): 280 امتياز
نمايشنامه شماره 5 توسط اسكاور (پست شماره 96): 320 امتياز

290+330+280+280+320= 1500 تقسيم بر 5 = 300 امتياز

نتايج نزديك به هم بود.

و اما تكليف اسنيچ كاملا روشن است.

تيم آجاس داستان را نيمه كاره گذاشت ولي تيم قاچقاريك كار را تمام كرد و هماهنگي نسبتا بهتري نيز داشتند. پس 150 امتياز اسنيچ به قاچقاريك ميرسد.

با اين حساب:

قاچقاريك 450 - 280 آجاس


امضا چی باشه خوبه؟!


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۲:۱۲ جمعه ۱ دی ۱۳۸۵
#38

گریفیندور

مرلین (پیر دانا)old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۳۵:۱۲ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 1287 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نتیجه بازی بین دو تیم پاورداس و آجاس که در ورزشگاه شماره 3 انجام شد.


آجاس


ارسال یازده نمايشنامه در شماره پستهاي:
مارکوس فلینت: 65 و 72
ادوارد جک: 66 و 70
ایگور کارکاروف: 67 و 71 و 76
اینیگو ایماگو: 68 و 74
ارنی مک میلان: 69
ورونیکا ادونکور: 73

شرکت شش بازیکن از تیم آجاس در این بازی حکایت از خواهان بودن این تیم برای رسیدن به مقام سوم میکند. اما باید بگویم تعدد نمایشنامه ها و سلیقه های متفاوت نویسندگی باعث شد که ناهماهنگی محسوسی در بازیشان به وجود آید و همین باعث شد که امتیاز زیادی از این بابت از دست بدهند. باید بگویم بیشتر امتیاز کسب شده در قسمت هماهنگی به دلیل حضور بازیکنان این تیم بوده و حفظ کل ماجرا، اما در مورد نگارش که باید بگویم در بعضی قسمتها بسیار قوی کار شده بود و در قسمتهای دیگر چیزی نزدیک به افتضاح. ما از نمایشنامه های جدی انتظار بیشتری داریم. بخصوص محاوره نویسی که ضربه عمیقی به بازی زد.
سوژه و ايده: 70
فضاسازي و ملموس بودن: 70
املا و نگارش: 60
هماهنگي و تطابق: 120
امتياز منفي: 10

مجموع: 310+ 150 امتیاز اسنیچ = 460


پاورداس

ارسال دو نمایشنامه در شماره پستهای:
کورن اسمیت: 75 و 77

سوژه و فضاسازی و کلا نمایشنامه و داستان و ماجرا همه چیز زیبا و دارای هارمونی بود. اما متاسفانه این تیم از قوانین سرپیچی کرده و فقط با یک بازیکن در بازی حضور پیدا کرد. ضمن اینکه تعداد نمایشنامه هایشان به 3 نرسید و همین امر باعث شد که در قسمت هماهنگی فقط 20 امتیاز دریافت کنند. متذکر می شویم که پاورداس موفق نشد باخت تیمش در مقابل آجاس را که در جام جهانی به یاد داریم جبران کند.

سوژه و ايده: 90
فضاسازي و ملموس بودن: 80
املا و نگارش: 80
هماهنگي و تطابق: 30
امتياز منفي: 0

مجموع: 270


با این حساب تیم آجاس با نتیجه 460 بر 270 پاورداس را شکست داد.


امضا چی باشه خوبه؟!


Re: کمیته داوران
پیام زده شده در: ۲:۰۸ جمعه ۱ دی ۱۳۸۵
#37

گریفیندور

مرلین (پیر دانا)old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۳۵:۱۲ شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 1287 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نتیجه بازی بین دو تیم ریش سفیدان و پوپیتر که در ورزشگاه شماره 2 انجام شد.

پوپیتر

در مسابقه شرکت نکردند. صفر امتیاز.

ریش سفیدان

ریش سفیدان
ارسال پنج نمايشنامه در شماره پستهاي:
توبیاس اسنیپ: 75، 78
جاگسن اون: 76، 79
دنیس: 77

این تیم بازی را بدون کاپیتان انجام داد و نیمه کاره رها کرد و بخصوص نیمه کاره تمام شدن باعث شد که امتیاز زیادی را در قسمت هماهنگی از دست بدهند. در هر صورت آنها حتی اگر یک نمایشنامه هم میزدند برای رسیدن به مقام پنجم کافی بود و این تلاششان شایسته تشویق است.

سوژه و ايده: 70
فضاسازي و ملموس بودن: 70
املا و نگارش: 70
هماهنگي و تطابق: 90
امتياز منفي: 20

مجموع: 280+ 150 امتیاز اسنیچ = 430

با این حساب تیم ریش سفیدان با نتیجه 430 بر صفر پوپیتر را شکست داد.


امضا چی باشه خوبه؟!شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.