هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی کالين کريوي::..
پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نام: هری جیمز پاتر

اثر انگشت پای چپ: زز \!/

سابقه آسلامي شما چيست؟ همواره جانم را فدای آسلام کرده ام ولی همیشه زنده مانده ام و به پسر همیشه زنده معروف گشتم

چه چيزي از وزير خود مي خواهيد؟ برابری بیشتر و بالاتر حقوق زنان

وزير بايد چگونه باشد؟ عکس انداختن از هری پاتر را به عنوان ورزش همگانی به مردم معرفی نماید

چرا از کالين حمايت مي کنيد؟ چون از من عکس میانداخت یادش به خیر

ريش مرلين چند متر است؟ این ریش چون از نوع معنوی بوده ملاک آن به متر و فوت قابل قیاس نیست. هر چه معنویات شما بیشتر باشد آن ریش خودش را کش خواهد داد تا به کمک شما بشتابد تا در چاه گناهان سقوط نکنید.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۱۳:۲۵:۱۴
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۱۳:۲۷:۰۰

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نام: برادر کورن اسمیت!

اثر انگشت پای چپ :
$

در اینجا چیزی ننویسید: در کجا؟

سئوالات

سابقه آسلامي شما چيست؟ سابقه چیه؟بیخیال کالین جون!هعیییییی!یادته قدیما؟مثلت آرتور ، مازمول ، کالین؟من همون آرتورما!

چه چيزي از وزير خود مي خواهيد؟هیچی یاد رفاقت های گذشته باشه!

وزير بايد چگونه باشد؟وزیر باید خاک پای رفیق باشه!

چرا از کالين حمايت مي کنيد؟ چون رفیق قدیمیمه!

ريش مرلين چند متر است؟
هعییییی!گفتی مرلین یاد کودتای دو سال پیش افتادم

ایشالا وزیر شی و به همراه معاونانت حکومت کاملا آسلامیی رو در سایت داشته باشی!

آسلام پیروز است!

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
دوروووووووووووووود بر کالین کبیر!همانا در پناه آسلام پیروز گردی!

نمونه فرم خویش را ضمیمه می نمائیم همی:

نام: تدی لوپین
اثر انگشت شصت پاي چب:(@)
در اينجا چيزي ننويسيد:چشم! هر چه شما بگویید به گوش جان نیوش همی کنم.

سوالات

سابقه آسلامي شما چيست؟ در حقیقت مدتی با نام مالی ویزلی در این سایت گردش همی کردمی و به لطف مرلین به آسلام گرویدیدم همی!
چه چيزي از وزير خود مي خواهيد؟ وزیر همین گونه که اکنون است باشد، مقتدر و مردمی و پیروی مسیر آسلام
وزير بايد چگونه باشد؟ درست مانند کالین بن الکریوی
چرا از کالين حمايت مي کنيد؟ در این مجازی مکان شایسته تر از کالین اندر میان نمی بینم!
ريش مرلين چند متر است؟ همانا چندین فرسخ از ریش کوئیرل بلندتر است!

پیام زده شده در: ۱:۰۱ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
بردار سيموس اينها توطئه آستکبار است که مي گويند ما کسانيرا که پست ارزشي مي زنند پس از وزير شدن بلاک ميکنيم...ما همين الان هم مي توانيم بلاک کنيم و يک وزير يک مديرر نيست که قدرت بلاک داشته باشد...ضمنا ما ارزشي نويسان را دوست داريم پورنو نويسان را در اين سايت دوست نداريم....

خير مگر من احمدي نژادم؟که ساحره ها و جادوگرها را زوج فرد کنم؟ووومن هرگز چنين نميکنم من نماينده اسلام ومرلينم

شما چرا فکر ميکنيد اين يک تقليد از اجنبي است برادر سيموس همانا بدانيد اين ابتکار خودمان بود...نکند شما شبکه اجنبي نگاه مي کنيد؟که به اين نتيجه رسيده ايد؟

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۱۶ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
آقای کالین،مرد آسلام
آیا شما پس از به قدرت رسیدن اراذل اوباش(کسایی که پست ارزشی می زنند) را بلاک می کنید؟
آیا شما سایت را برای ساحره ها و جادوگران زوج وفرد می کنید؟
دلیل تقلید بنر امضای شما از یک شبکه ی اجنبی و لوس آنجلسی چیست؟

ویرایش شده توسط سيموس فينيگان در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۰:۱۸:۱۵

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۰:۰۳ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا تاييد ميکنيم اين بنر را باشد که مرلين سر افرازتان کندي....

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
بنده به نمایندگی از طرف کالین بنر مخصوص حمایت از کالین رو تهیه کردم .
حامیان کالین لطفا این رو در امضاشون قرار بدن .

بنر حمایت از کالین ( مخصوص امضا)

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط الیور وود در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۲۳:۲۷:۴۱

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جوابنامه لودو بگمن عزيز:
1-بلي ما اجاره کرديم و بودجه نداشتيم...و عالم وآدم شاهد است که ما مردمي هستيم...خير ما قصد نمايش نداريم و مردان آسلام هرگز ثروتي نمي اندوزند

2-خير تداريم...ما قبل از اين انتخابات هم اين الفاظ را به کار مي برديم و خودمان مروج آسلاميم

3-بلي جايز ميدانيم ...هر که از ما نباشد بر عليه ماست اين آسلام است...و گراپ نامردي که مارا تنها گذاشت...گرچه بعد از انتخابات با هم هستيم

4-به اين دليل اينکار را نمودم که بدانيد مرد آسلام هم رنگ جماعت است و اشتباهات جماعت را تکرار مي نمايد...و آلبوس هم اختيار دارد به هر کس که مي خواهد راي بدهد

5-مي خواستيم نشان بدهيم که مرد آسلام موافق پيشرفت است و هيچ مخالفتي با آن ندارد و اکثريت زبانهاي زنده را بلد مي باشدي واين نه تنها تهاجم فرهنگي نيست بلکه به نحو غير قابل انکاري مخالف با آن است و با دانستن زبان آنها حيله هاي آنها را بهتر متوجه مي گرديم

6-همه موارد...من فرمان جهاد هم مي دهم بر عليه نا آسلاميون و ريختن خون هر کس از ايشان به غير از گراپ را که مخلص و آسلامي است حلال مي دانمي

7-همانا اين سوال شما بسي جاي تعجب دارد...آفتابه به همه درد ميخورد شما خود غرب زده هستيد و مي گوييد تهاجم فرهنگي...همانا استفاده نکردن از آفتابه نشانه غرب زدگي مي باشد....خوب چون گراپ زور دارد و مايه دار است و آرشام هم به اسم هوريس قبلا زياد کلاه برداري کرده و مايه تيله دار است...ومن منظورم فقط روشن کردن حقيقت بود که ايشان به من کمک مي نمايند و من به تنهايي نمي توانم هرگز کارخانه را راه اندازي کنم

8-کاملا درست است...سرقت از پول دارها به نفع ضعيفان کار پسنديده اي است و ما کلي رابين هوديم....چون ساير ستاد ها مردم را از آسلام منحرف مي کنند غير از گراپ که همانا گراپ هم چون مرد اول آسلام نيست و ما هستيم بايد به ما بپيوندد

9-چون آسلام حق است...و خير هيچ مملکتي نيست که به آسلام نياز نداشته باشد و نياز اصلي ملت پس از هوا آب غذا و شناسه آسلام است

10-خير ما قصد خوشبخت کردن جوانان را دارا مي باشيم و از اهداف آسلام سر وسامان گرفتن جوانان است

11-خير هر آُسلامي که از کاسه استفاده نکند بايد برود و خودش را اصلاح کند...زيرا کاسه چيز خوبي است...اگر به شما کاسه بدهند قبول نمي کنيد؟

با سپاس از شما که به فکر ملت و آسلاميد

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سوم عليك!

چندي سوال داشتم كه اميدوارم در اسرع وقت پاسخ كاملي براي آنها بنوازي!

(نقل قولهاي زير همگي مال كالين كريوي ميباشد.- شماره گذاري كردم كه پاسخ راحت باشد.)

1. نقل قول:
با تشکر از برادر ماندي که همانا اينجا را به ما اجاره دادند....

...با پولي که نداريم و کمک هاي مردمي راه اندازي مينماييم

آيا شما بودجه ي خريد اين مكان را نداشتيد كه آن را اجاره كرديد.. چرا كه ساير كانديداها ستاد را خريداري كرده‌اند. آيا واقعآ اينگونه بوده يا شما قصد داريد خود را درويش و مردمي و بدبخت جلوه دهيد تا راي ِ ملت ِ مسكين را از آن خود كنيد؟

2. نقل قول:
السلام عليک بر ريش المرلين و علي جد و آباد

آيا شما با عبارات و رفتار مرلين معابانه قصد انحراف اذهان را نداريد؟؟؟

3. نقل قول:
بدون حضور آن گراپ نامرد

آيا شما به عنوان كسي كه ادعاي آسلاماتيك دارد، توهين به ساير كانديداها را جايز ميدانيد؟!!

4. نقل قول:
که رفت براي خودش ستاد زد و عشقش را تنها گذاشت رفت

آيا فعل رفت را چرا دوبار تكرار كرديد؟؟؟ آيا نميشد يكي را حذف كرد؟ آيا فكر نميكنيد كه اگر آلبوس اين عبارت را ببيند به شما راي نخواهد داد؟
در ضمن جملات شما عاري از هرگونه علامت نگارشي من جمله (، . ! و ؟) ميباشد.
آيا به عنوان وزير افت ندارد كه اينقدر بي سواد باشيد؟

5. نقل قول:
نامبر وان

نامبر ثاني

شما به عنوان مرد آسلام و مردمي و... در كلماتتان بوي تهاجم فرهنگي و غرب و شرق زدي ديده ميشود. توجيح شما در اين باب چيست؟

6. نقل قول:
ترور ساير رقباي انتخاباتي به کمک لشکريان از جان گذشته جاسم و نور ممد

اين ترور شخصيتيست؟
روحيست؟ جسميت؟
چه گونه تروري مد نظر شماست؟ و آيا شما به عنوان مرد آسلاماتيك، ريختن خون و كشتار را جايز ميدانيد؟

7. نقل قول:
راه اندازي مجدد کارخانه آفتابه سازي با همکاري ستادهاي مايه دار گراپ و آرشام

7-1. هدف شما از راه اندازي اين كارخانه چيست؟ و آفتابه چه كاربردي در جامعه ي جادوگري دارد؟
7-2 منظور شما از نام بردن اسم دو نفر از كانديداهاي وزارت و مايه دار جلوه دادن آنان چيست؟ آيا قصد تحريك احساسات ملت را نداشته ايد؟؟

8. نقل قول:
سرقت از بانک گرينگوتز و پخش پولهاي آن بين طرفداران با کمک برادر ماندي

بهم ريختن ساير ستاد هاي انتخاباتي

کتک زدن و حمله به طرفداران نامزدهاي ديگر با نيروهاي نوشابه اي

ايا اين حركات درست است؟ آيا شما تا اين حد وحشي هستيد؟؟؟

9. نقل قول:
راه انداختن جامعه مدني آسلامي
ترويج آسلام
تشکيل شوراي ويزن آسلام گامو
احداث واحدات منکراتي در همه جاي سرزمين
و...

جرا اينقدر دم از آسلام ميزنيد؟ آيا سايت به اين همه آسلام نياز دارد؟ آيا فكر نميكنيد كه ملت دچار آسلام زدگي شوند؟؟

10. نقل قول:
تشکيل اي اس ال خانه براي ازدواج جوانان

آيا شما قصد تحريك غرايض درراستاي جمع آوري راي را داريد؟

11. نقل قول:
همانا ما دستمان در همه کاسه ها ميرود و اين از ويژگي مردمان آسلام است هر چه کاسه بزرگتر بهتر...

همانا از وقتي الياس سل اومده...همي بايد بگويم که جنگ و صلح با مرگ خوار ها بدين گونه است که سفيد ها کاسه بزرگتري به ما مي دهند پس ما با مرگ خوار ها مي جنگيم و در صورتي که مرگ خوار ها کاسه بزرگتري دادند با سفيدان مي جنگيم(و منظور از کاسه اصلا رشوه نيست)

آيا فكر نميكنيد اين حركات و كاسه بازيها در شئن مردان آسلام نباشد و از آراي شما بكاهد؟؟

با تشكر!!!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا ادامه...
نقل قول:
پروفسور کوييريل نوشته:
خصوصا با فونت قرمز نوشتم که موقع خوندن چِشِت از کاسه در بیاد

نام: پروفسور کوییرل معروف به پ.ک یا همون پیام کوتاه که الان میگن پیامک که چند وقت دیگه میشه همون پ.ک

اثر انگشت شصت پاي چب: ندارم چون مراقب نبودم رفت تو چشم

در اينجا چيزي ننويسيد: چرا چیزی ننویسیم؟ مینویسم تا ببینی سوات دارم

سوالات:
1- آیا گیلدوری لاگهارت نیز جزو کسانی است که در سنت مانگو به وسیله نیروهای نوشابه ای شفا می یابد؟
2- آیا جنگهایی که از آن نام بردید ممکنه است به جنگ جهانی سوم تبدیل شود و اگر شود چه شود؟
3- این حقیقت دارد که دوربین شما قرار است به دوربین دیجیتال با کیفیت هفتاد مگا پیکس تغییر کند؟
4- اینطور اعلام شده که دو نفراز مدیران وظیفه تایید صلاحیت کاندیدا را برعهده گرفته بودند که از قضا یکی از مدیران خود شما بودید و دیگری پروفسور کوییرل یعنی همون من ... چطور با اینکه ایشون یعنی من شما رو رد صلاحیت اعلام کرد شما جزو کاندیدا قرار گرفته اید؟ آیا این به این معنی نیست که شما خودتون خودتون رو تایید کرده و برای تلافی پروفسور کوییرل رقیب انتخاباتی خود را یعنی باز من، فاقد صلاحیت لازم تشخیص دادید و به خاطر محبوبیت بیش از حد ایشون یعنی همون باز من، ایشون رو یعنی بنده، کنار گذاشتید؟
5- بعد از وزیر شدن آیا مثل بچه جادوگر استعفا از مدیریت میدهید یا مجبوریم استعفاتون رو بنویسیم؟

سابقه آسلامي شما چيست؟ در دوره قبل وزار برای اینکه رای هام بره بالا خودم رو کوییرل آسلامی معرفی کردم ولی از همه که پنهانه از شما پنهان نباشه موقع چاپ پوستر کلمه "غیر" جا نشد مجبور شدم برش دارم به خاطر زیبایی کار
چه چيزي از وزير خود مي خواهيد؟ بعد از وزیر شدن استعفا بده

وزير بايد چگونه باشد؟ اونجوری که شما نیستید

چرا از کالين حمايت مي کنيد؟ این سوال رو اشتباه تایپی فرض میکنم احتمالا نمیکنید بوده...بعدا که درستش کردی بگو بیام دلایلم رو بگم.

ريش مرلين چند متر است؟ منکه تابحال ریشی ندیم معمولا تو شلوارش میزارتش که دیده نشه

1-خير گيلدروي لاکهارات را ما در سنت مانگو شفا داد ه ايم و در حال حاضر نيروهاي نوشابه اي گراپ به شفا دادن وي مشغول مي باشندي

2-اگر همه بشود در راه اسلام خواهد بود و وضع مملکت ما بهتر مي شود چون ما در اين وسط با نشان دادن حسن نيت به دو طرف خودمان سود مي کنيم

3-خير ما همانطور که به آفتابه وفادريم به سنت هم وفاداريم و هرگز دوربين مان را ديجيتال هفتاد مگي نمي کنيم

4-کاملا حقيقت داره و من با خشانت نوشابه اي همه را کنار مي گذارم و هيچ چيز را تکذيب نمي کنم و حداقل با مردم صداقت دارم(حرفي بود؟)...در ضمن بيا پشت بلندگو کارت دارم ميخواهم کمي دست شما را در کاسه هايي که دست خودم در آنهاست بکنم

5-همانا هم مديريت را خواهيم داشت هم وزارت را و ما وقتمان به هر دو مي رسد آيا شما ميخواهيد استعفا دهيد؟
همانا در خاتمه عرض ميدارد که شما سوال چهارم را خطاي ديد داشتيد و درست تايپ شده

نقل قول:
چو چانگ نوشته:

1- روبوت وزارت شما چه کاره ست؟ آیا این روبوت ربطی به هوش مصنوعی و اشغال دنیای جادوگری بوسیله روبوت ها هم داره؟
2- ایضا سوال پنج سیریوس...سیریوس حمایتت میکنیم!
3- چه معنی داره یه مدیر وزیر بشه؟ آیا این قدمی پنهانی در راستای حمایت از حذب است؟ آیا انجمن مدیران در حال اشغال وزارت است؟
4- چند دادین تا رای کوییرل رو خریدین؟
5- با توجه به اینکه گراپ هم کاندید هست، آیا شما قصد دارید در آخرین لحظات به نفع گراپ کنار بکشید؟ یا گراپ به نفع شما کنار بکشه؟ یا هردو باهم کنار بکشین؟ اصلا قرار هم هست که کنار بکشین؟
6- شما تا چه میزان به کتاب جنگ و صلح اثر زنده یاد تولستوی علاقه مندید؟ آیا تولستوی اهداف شما رو براتون تنظیم کرده؟
7- اگر شما به قصد کتک زدن نامزدهای دیگر، دست روی گراپ بلند کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

1- همانا روبو وزارت ما تنها بخش خبري وزارتخانه است...بلي به هوش مصنوعي ربط دارد و لي به اشغال ربطي ندارد و پيشرفت است

2-همانگونه که به سيريوس گفتم و من وزير صادقي مي باشم به شما نيز مي گويم آفتابه کوچک شده مدرن،يک ضبط خبرنگاري ونيز عکس نامزدم گراپ

3-همانا من مديري هستم که از بنيان گذران حذب بودم و حرف دل هر دو طرف را مي شناسمي و چون مرد آسلامم عدالت بين اين دو را هم مي توانم برقرار کنم...و اشغال وزارت هدف نيست بلکه راهي است که صلح بين اين دو جناح را حفظ کندي...

4-من هرگز به کويريل پول ندادم خودش وقت نداشت و در موردش آستکبار زدم

5-خير چنين نيست نه من کنار مي کشم نه گراپ و همانا هر کدام وزيز شديم آن يکي مي روذد در کابينه اش...

6-خيلي ... و بسي آن را خوانده ام و همانا درسهاي زيادي از ان نوشته مشنگي گرفته ام

7-دستم بشکند اگر روي گراپ بلند شود و اصولا ما دست بر او بلند نمي کنيم و همانا وي مثل راز داوينچي و شخصيت محبوبش در آن به خود زني مي پردازد و ما وي را بسيار دوست داريم

نقل قول:
بارتي کراوچ نوشته:
سلام كالين جون خوبي برادر آسلامي و آسلاماتيك !

اولا بگم اين چند شب خيلي خوش گذشتا ! همش با هم بازي مي كرديم !
بابا چرا فكر بد مي كني ؟
ما هر شب با هم توي ياهو بيليارد بازي مي كرديم و اين كالين خان همش لطف مي كرد به ما كمك مي كرد و مي باخت بعدش يه بار هم شطرنج بازي كرديم من بردم ! اره ؟ من بردم ؟ يادم نيست دقيقا ! كالين اگه يادته بگو ! ولي فكر كنم من بردم ! از اين حرفا مي گذرم مي رم سر اصل مطلب !

1- كالين جان اگه وزير بشي با من چيكار مي كني ؟

2- آيا حاضري براي دوستاي قديميت پارتي بازي كني كه بيان معاونت بشن ؟

3- اگه وزير بشي بازم با من بيليارد بازي مي كني ؟

راستي اگه وزير شدي هواي منو داشته باش ! پسر عموم كه از دوستان شما بوده ! برادرم هم كه از دوستات بوده و به اين روبوت وزارت_جادوگران خيلي كلمات و حرفا آموخته ! منم كه اينهمه باهات بيليارد بازي مي كنم و يه بار هم توي شطرنج ازت بردم !
كلا بگم اگه وزير شدي كه نمي شي هواي ما رو داشته باش !
خب اميدوارم وزير نشي چونكه سرت خيلي شلوغ مي شه دوستاي قديميت از يادت مي ره و قدرتت خيلي زياد مي شه بازم دوستاي قديميت يادت مي ره

همانا خوبم خواهر آسلامي...
خواهش ميکنم ...و با اينکه بيليارد شما ضعيف است شطرنجتان بسي خوب است...

1- اگر وزير بشوم براي همه دوستان پارتي بازي مي کنمي

2-بلي و من کابينه خودم را تنها با پارتي بازي تعيين ميکنم

3-من هميشه بيليارد بازي مي کنمي
من هواي تمام دوستان را دارمي...اميدوار بشم که وزير بشم چون وزير هم بشم سرم شلوغ نميشه

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۱:۵۳

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.